>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 16.12.2014 (wtorek)

Status
Zamknięty.
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna-Niemcy
Godzina: 20:00
Spotkanie: Bayern-Freiburg
Typ: 1 HA -4
Kurs: 3.55
Bukmacher: bet365

Marna dzisiaj ta oferta to polecę po bandzie w celu próby odbicia marnego weekendowego typowania. Niestety w realu równie słabego :/
Guardiola zapowiada zero odpuszczania, a Bayern zapewne będzie chciał przezimować w dobrych humorach. Liczę na ostre strzelanie i patrząc na ostatnie wyczyny Bayernu mam ku temu podstawy.
Werder i Hoffenheim, drużyny z którymi Freiburg remisował odjechały z Monachium z bagażem 10 bramek (4:0 i 6:0), niech dzisiaj bawarczycy wyciągną średnią, zaaplikują rywalowi piąteczkę i będzie ok ;)
Ulubiony wynik Bayernu w tym sezonie to 4:0, gwarantuje mi to zwrot. Liczę jednak na więcej. Wszystko zależeć będzie od dyspozycji dnia oczywiście i tego jak się mecz ułoży, ale typ nie jest z gatunku kosmicznych więc gram.
⛔100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
⚽ Bundesliga 2
Godz. 17:30
Union Berlin : Karlsruher
Karlsruhen over 2.5 gola
5.50
Bet365
Dziś może warto zaryzykować na gole w wykonaniu wicelidera drugiej Bundesligi Karlsruher które ma wyjazd do Berlina , Union w tym sezonie zawodzi swoich fanów i jest na miejscu 12 a bilans to 5-6-6 i bramki na minus 20:28 natomiast wicelider w meczach wyjazdowych 5-2-2 i gole 17:10 i min. ostatnia wygrana w meczu wyjazdowym z Monachium 1860 3:2 pokazuje chyba o ich sile , było też zwycięstwo 3:0 z Greuther Furth oczywiście wyjazdowe , a H2H pokazuje że z Berlińczykami gra im się wyjątkowe dobrze bo 7 razy wygrali 6 remisów i tylko 2 porażki tak więc biorę dziś over 2.5 gola dla gości .
⛔100
 
zibi.k 94

zibi.k

Użytkownik
Piłka Nożna - Anglia FA Cup - 2 runda
Godz: 20.45
Chester – Barnsley ( powtórka - pierwszy mecz 0-0 )
Typ: Barnsley
Kurs: 1.93 Pinnacle
Zwycięzca meczu w trzeciej rundzie spotka się z Middlesbrough (03.01.2015)
Chester przedstawiciel Conference Premiere ostatnio miał bardzo dobry okres w lidze, ale jak już kilka razy o tej drużynie napisałem oni spadli w poprzednim roku z Conference i jedynie bankructwo dwóch zespołów z tej ligi pozwoliło na pozostanie w lidze, ale działo się to na dwa tygodnie przed początkiem rozgrywek. Tak naprawdę zespól osobowo był przygotowany na grę o klasę niżej, i teraz skład jest dość płynny i bazuje przede wszystkim na tzw. krótkich (miesięcznych) wypożyczeniach, wiec Trudo tak naprawdę o stabilizację. Dopiero okienko transferowe w styczniu może zmieni ta sytuację.
Grają ostatnio dużo meczy. Ostatnio w FA Trophy zremisowali Telford w sobotę 1-1.
Boję się, że dla tej drużyny będzie trochę za duży wysiłek zagrać kolejny dobry mecz tutaj.
Barnsley ma swoje kłopoty w League One. 15 miejsce, ale ostatnio 1-1-3, ale mieli trochę dużo kontuzji Piotr Ramage, Jaen Mvoto, Joe Dudgeon, James Bree nie zagrali w przegranym ligowym meczu 1-3 z Walsall, ale jest szansa, że kilku będzie już gotowych na ten mecz. Napastnik Sam Winnall jest definitywnie po za składem, a Lewin Nyatanga jest wątpliwy.
Trochę większe zaufanie mam mimo wszystko do gości, bo Chester trochę mizernie się prezentuje na ławce rezerwowych, a trzeba pamiętać, że już w sobotę w lidze mecz wyjazdowy przeciwko Barnet.
✅93
 
B 0

bobek923

Użytkownik
Piłka ręczna - Rosja
17:00
Chehovski Medvedi - Perm
Zwycięzca handicap : Chehovski Medvedi -4.5
Kurs: 1,80
betclic
W dotychczasowej historii spotkań między tymi zespołami drużyna Perm wygrała tylko jeden mecz, a pozostałe 10 spotkań kończyło się zwycięstwem zespołu gospodarzy powyższego meczu. Nie sądze by drużyna gości sprawiła w tym meczu niespodiankę i by udało jej sie wygrać po raz drugi w historii. Dodatkowo postanowiłem zaryzykować obstawienie z małym handicapem.
Piłka ręczna, Russian Super League
St. Petersburg HC - Zarya Kaspiya
Zwycięzca handicap : St. Petersburg HC -3.5
Kurs: 1,75
Analiza jest analogiczna do analizy poprzedniego meczu. Historia spotkań tych zespołów mówi sama za siebe 11 meczy : 10 zwycięstw zespołu z Petersburga i tylko jedna wygrana dzisiejszych gości. Nie uważam by dziś miała zdarzyć się w Petersburgu niespodzianka.
Piłka nożna, Niemcy Bundesliga
Bayern Monachium - Freiburg
Handicap : Bayern Monachium -2 (Kurs: 1,62)
Bayern jest w ostatnim czasie maszyną do zdobywania goli w Bundeslidze. Stracił najmniejszą ilość bramek w lidze. Ostatni mecz między tymi zespołami w Monachium Bayern wygrał 4:0, ale sądze że Bayern jest dziś jeszcze mocniejszy. W dotychczasowych meczach między tymi zespołami Bayern wygrał aż 9 meczy remisując przy tym 2 mecze i żadnego nie przegrywając. W moim dzisiajeszym typie byłem dość ostrożny choć rozważałem nawet hadicap -5.
Piłka nożna, Anglia Puchar Ligi
Derby - Chelsea
Handicap : Chelsea -1 (Kurs: 2,20)
Chelsea grało dotychczas z Derby 7 razy i wygrało 6 meczy remisując 1. Osatni mecz między tymi zespołami 5 stycznia 2014 na stadionie Derby Country wygrało Chelsea 2:0 sądze że dziś może być podobnie bo Chelsea będzie chciało wygrać wysoko.
Piłka nożna, Klubowe MŚ
Cruz Azul - Real Madryt
Handicap : Real Madryt -2 (Kurs: 1,75)
Real nawet rezerwami powinnien ten mecz wygać 5:0 gdyby mecz odbywał sie w Europie. Chociaż mecz będzie sie odbywał w nieco innych warunkach atmosferycznych niż te panujące teraz w Europie to uważam że Real powinnien ten mecz zdecydowanie wygrać 3:0 może 4:0, bo nawet grając rezerwami są o klase wyżej grającym teamem.
Piłka ręczna, Mistrzostwa Europy K.
Szwecja K. - Słowacja K.
Zwycięzca handicap : Szwecja K. -6.5 (Kurs: 1,70)
Wybałem ten hadicap ponieważ te zespoły grały ze sobą dwukrotnie i oba e spotkania(chociaż były to tylko spotkania towarzyskie) wygrały Szwedki i to dość znacznie pierwszy mecz 35:25 a drugi 35:26. Moim zdaniem Szwedki dziś wygrają zdecydowanie to spotkanie.
⛔100 / Podajemy jeden typ z analizą dziennie dlatego rozliczyłem tylko ten pierwszy
 
A 12

averadziu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ŚWIAT: FIFA Klubowe MŚ
Godzina:
20:30
Spotkanie:
Cruz Azul - Real Madryt
Typ:
C.Ronaldo over 1,5 gola
Kurs:
2
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Po lidze mistrzów przyszedł czas na koniec roku na klubowe mistrzostwa świata. Triumfator LM dąży do podtrzymania super serii i chce dziś wygrać po raz 21 z rzędu a jak wiemy nie było by tych wygranych bez Ronaldo. Zawodnik jest w bardzo formie. Jego paliwem jest rywalizacja z Messim i zdobywanie trofeów. Zespół też wspiera Ronaldo i między innymi dlatego to od wykonuje karne (
chce pobić rekord i strzelić min 2 gole z karnego podczas jednego meczu) w 22 meczach w tym sezonie strzelił 33 bramki (9 z karnych) czyli 1,5 na mecz
⛔ 100
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Niemcy, 2. Bundesliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Braunschweig - Dusseldrf
Typ: BTS
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj w 2. Bundeslidze dojdzie do ciekawego spotkania. Braunschweig zagra z Fortuna Dusseldorf. Obie ekipy w tabeli dzieli różnica jednego punktu, obie są wysoko w tabeli, kolejno Eintracht jest 7. z 27 pkt. a Fortuna 4. z 28., jednak w czołówce zaplecza Bundesligi jest spory ścisk. Między 2. a 7. miejscem jest różnica tylko 3 punktów. Jak widzimy jest dzisiaj o co grać a dodatkowo jest to przedostatnia kolejka więc oba kluby będą chciały wypracować sobie jak najlepszą pozycję startową na wiosnę. Warto też zerknąć na bilans w ostatnich spotkaniach pomiędzy obiema ekipami. W 8. ostatnich spotkaniach drogę to bramki znajdowały obie ekipy. Uważam że dzisiaj będzie podobnie jak w ostatnich spotkaniach i ujrzymy kilka bramek.
✅83
 
k-jarzyna 14

k-jarzyna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Capital One Cup
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sheffield United - Southampton
Typ: Sheffield United awansuje dalej
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Sheffield United u siebie gra przyjemną dla oka piłkę, a co najważniejsze skuteczną. Parę &#39;mocnych&#39; drużyn już się o tym przekonało. Gospodarzom będzie bardzo zależało na awansie do dalszej rundy. Sheffield dobrze stoi w lidze i żadne osunięcia na niskie miejsca im nie grożą. Natomiast Southampton po znakomitym początku sezonu, złapało zniżkę formy. W przypadku przegranej w następnej kolejce, Święci mogą spaść nawet na 8 miejsce. Nie sądzę, by wyszli dziś w najmocniejszym składzie. Sytuacja, gdy Southampton wygrywa dziś z Sheffield i w weekend z Evertonem wydaje mi się nie możliwa. W którymś meczu na pewno polegną. Patrząc na ryzyko, jakie niosłaby ze sobą porażka z Evertonem, uważam, że dziś Święci nie dadzą rady z dobrze grającymi gospodarzami. Ostatnia porażka z Burnley sprawia, że z tą drużyną dzieje się coś niepokojącego.
Możliwe, że dojdzie do konkursu rzutów karnych. Mecz dziać się będzie w Sheffield, więc już wiecie kto wygrałby rzekomy konkurs jedenastek?
✅275
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Mistrzostwa Świata dywizji IIB U20
Godzina: 20:00
Spotkanie: Hiszpania U20- Belgia U20
Typ: Hiszpania U20 - 2,5 HA
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W Hiszpańskiej miejscowości Jaca trwają mistrzostwa młodzieżowej dywizji IIB.
Na pierwszy rzut oka typ może wydawać się oczywisty - Hiszpania to gospodarze imprezy,w ubiegłorocznych ( a w zasadzie rozgrywanych w styczniu tego roku) rozgrywkach zajęli 2gie miejsce ustępując jedynie Korei Płd,Belgia to natomiast beniaminek tej dywizji,a wielokrotnie jest tak,że między dywizjami jest ogromna przepaść vide sytuacja młodzieżowej drużyny Norwegii - najwyższej dywizji mieli problemy aby w ogóle strzelić bramkę,szczebel niżej pakują ich rywalom na pęczki.
Wiele bramek w tamtym roku strzelała młodzieżówka Belgijska i mimo,że byli to rywale dosyć egzotyczni w tym sporcie, to w Belgii da się zauważyć stały progres poziomu tej dyscypliny.
W dywizji IIB Belgowie radzą sobie jednak nadspodziewanie dobrze i w praktyce już zapewnili sobie pozostanie w tej dywizji i bez większego obciążenia mogą walczyć o więcej.
Hiszpanie jak na południowców przystało raczej nie będą się palić do zbędnego wysiłku,ale wg mojej oceny szansa na pokrycie handicapu jest spora,po pierwsze do decydującego o awansie (najprawdopodobniej) meczu z Chorwacją nie można zgubić punktów,a granie &quot;na styk&quot; może być zbyt ryzykowne.
Belgia już w starciu z Australią potrafiła odwrócić losy meczu - w ostatniej minucie wycofując bramkarza doprowadziła do dogrywki ,a tuż po jej rozpoczęciu przechyliła szalę na swoja korzyść,co ciekawe autorem obu bramek był zawodnik grający na tym turnieju z nr 12,niejaki van ROOY. Miał on też spory udział przy bramkach w trzeciej tercji meczu z Islandią (kiedy Belgia odjechała rywalom),to skłania mnie do wniosku iż prawdopodobnie występuje duża dysproporcja poziomów między poszczególnymi piątkami Belgów,a ta pierwsza jest mocno eksploatowana i rzucana do walki w najtrudniejszych i najważniejszych momentach.
Gospodarze natomiast oddają w tym turnieju sporo strzałów na bramkę rywali - 47 z Islandią i 43 z Serbią,liczę,że dziś ponownie przekroczą 35,a być może nawet 40,przy jednoczesnym powstrzymaniu najmocniejszych stron &quot;czerwonych diabłów&quot; powinno to dać przełożenie na zwycięstwo w rozmiarach wystarczających do pokrycia handicapu 2,5 bramki.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Bundesliga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Hannover - Augsburg
Typ: X
Kurs: 3.30
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Dzisiaj sucho w ofertach bukmacherskich. Dość mocno przyglądnąłem się ofercie Bundesligi i wyhaczyłem właśnie tego beta. W tym meczu pachnie mi remisem, z lekką przewagą dla gospodarzy. Tutaj ciekawostka, Augsburg w tym sezonie ani razu nie zremisował! Dziś przyjeżdżają do Hannovera, którzy są w dołku - pięć meczy bez wygranych (1 remis i 4 porażki). Augsburg zanotował dwie wygrane wyjazdowe i z pewnością będą atakować o przedłużenie tej serii, jednak gospodarzom zależy na przełamaniu. Stawiam tutaj remis, ale jeśli ktoś się waha, może postawić 1DNB, po równie atrakcyjnym kursie 1.91. Ja pozostaję przy remisie.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piłka nożna, Bundesliga
16.12.2014 20:00
Bayern Monachium - SC Freiburg
Typ: Bayern wygra do zera? tak
Kurs: 1.70
Bwin
Szesnasta kolejka Bundesligi. Lider, najlepsza niemiecka drużyna Bayern Monachium zagra z zajmującym miejsce w dolnym rejonie tabeli zespołem z Fryburga Bryzgowijskiego. Faworyt oczywiście, jest tylko jeden, każdy inny wynik niż pewna wygrana gospodarzy będzie sporą niespodzianką. Bayernu nie trzeba nikomu przedstawiać, wiadomo, jest to znakomita drużyna, w lidze u siebie wygrali wszystkie 8 spotkań zdobywając 25 bramek, tracąc 2. Natomiast goście to przeciętny zespół, który bardzo często remisuje, ale ogólnie nie mają jakości w zespole by zagrozić Bayernowi. Do tego zupełnie nie potrafią grać przeciwko temu wielkiemu rywalowi. Jedyne czego można się obawiać, to jakiegoś rozluźnienia w szeregach gospodarzy, ale Guardiola twierdzi, że nie będzie takiego problemu i że podejdą w 100% skoncentrowani do tego spotkania. Prawdopodobny skład Bayernu przedstawia się imponująco: Neuer - Bernat, Dante, Benatia, Rafinha - Bastian - Ribery, Gotze, Muller, Robben - Lewandowski. Wszystko w tym meczu zależy od nich, według mnie nie powinni mieć najmniejszego problemu z pewnym pokonaniem tego rywala, któremu o bramkę w Monachium będzie niezmiernie ciężko.
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 47

logan13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Niemcy
Spotkanie: Hannover - Augsburg
Typ: Hannover więcej rożnych 1.80
Kurs: 1.80
Godz: 20:00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Koniec roku się zbliża a dzisiaj spotkanie pomiędzy Hannoverem a ekipą z Augsburga. Według mnie nie można wytypować kto wygra to spotkanie bo obie ekipy są na podobnym poziomie... Augsburg jest w niesamowitej formie usiebie, lecz dzisiaj podejmują Hannover u siebie, być może że Augsburg wygra to spotkanie lecz hannover to ekipa która u siebie atakuje i nabiają sporo rożnych tracąc w miare mało. Gospodarze zdobywają średnio sześć rogów na mecz Augsburg natomiast 3,4 tylko że średnia Augsburga jest podwyższana na meczach u siebie na wyjazdach nie jest tak kolorowo. Obie ekipy wyjdą w optymalnych składach wiec typ powinien wejśc
✅80
 
tomexxx 156

tomexxx

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna-Capital One Cap
Godzina: 20:45
Spotkanie: Derby-Chelsea
Typ: Do połowy/ na koniec 2/2
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Witam. Wtorek, dosyć uboga oferta. W lidze angielskiej rozgrywane są mecze pucharowe, w tym mecz Derby z Chelsea. Zdecydowanym faworytem jest oczywiście zespół z Londynu. Derby to drużyna z ligi niższej, więc nawet jak The Blues zagrają swoim w pół rezerwowym składzie, nie powinni mieć żadnych problemów z pokonaniem swoich przeciwników. Myślę, że tego meczu drużyna Mou nie odpuści, mój typ jest całkiem realny. Chelsea od początku powinna siąść na rywalach i szybko strzelić gola/dwa, by uspokoić grę i dowieźć wynik do końca spotkania.
Pozdro
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ŚWIAT: FIFA Klubowe MŚ
Godzina: 20:30
Spotkanie: Cruz Azul - Real Madryt
Typ: Real -3,5
Kurs: 3,2
Bukmacher: Bet365

Nie ma co się tutaj oszukiwać i pisać sporo o Cruz Azul, bo speców od ligi meksykańskiej raczej ciężko znaleźć. Wystarczy powiedzieć tyle że skoro w lidze meksykańskiej zespół wygrał tylko 5 spotkań z 17 rozegranych to nie może być to godny rywal dla Realu Madryt. Oglądając czasem spotkania z lig ogólnie rzecz ujmując &quot;latynowskich&quot; w oczy rzuca się jedno - chaos w obronie i brak dyscypliny taktycznej. Rozpędzony Real Madryt powinien z łatwością łyknąć dzisiaj swojego rywala. Real za Mourinho może i męczył by się z takim rywalem i zapewne postawionym autobusem, ale Real Ancelottiego nieustannie poprawia się w grze w ataku pozycyjnym, tak więc Los Blancos raczej szybko zdobędą pierwszego gola a potem będą wykorzystywać z zimną krwią kontrataki i błędy rywala. Królewscy zmotywowani aby zdobyć trofeum którego jeszcze nie ma w klubowej gablocie, notują wspaniałą serię zwycięstw i wątpie aby zespół z Meksyku był tutaj w stanie ją przerwać. Kurs jest promocyjny, bo zespoły z innych kontynentów wypadają przy europejskich po prostu blado. Rok w rok trofeum zgarnia drużyna z Europy lejąc po kolei kolejnych przeciwników i nie zanosi się na odwrócenie tendencji. Nie ma co szukać niespodzianki bo tutaj jej nie będzie, niejasny pozostaje rozmiar zwycięstwa ale ja wierzę że 4:0 to minimalny wymiar kary dla Cruz Azul.
✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
anzelmo 244,5K

anzelmo

Użytkownik
16 Dec 2014, 22:00» Soccer » Spain » Copa del Rey » Barcelona - Huesca
over 3,5
1,48
betclic
Fajny kurs dla mnie linia niska- wiem ze 1 mecz wygrany pewnie spokojnie przez dumę Katalonii 0-4 i dzisiaj u siebie taki wynik jest także bardzo realny na własnych śmieciach po 0-0 w lidze pewnie w lekko kombinowanym składzie. Barca powinna spokojnie dominować i raz po raz stwarzać sobie sytuacje bramkowe. Składów nie znam ale dla mnie...Suarez(potrzebuje takiego meczu na przełamanie- nabranie rytmu meczowego), Ivan Rakitic czy Rafinha i inni którzy dostana szanse od trenera z rezerw (Munir, Sandro, Adama, Diagne może Samper) powinni sie starać na maksa dla wielu z nich będzie to jedna z niewielu okazji w sezonie do rozegrania oficjalnego spotkania w barwach pierwszej drużyny. Goście raczej zamurują wiec za wiele do powiedzenia nie będą mieli,także bts na nie wygląda smakowicie.
✅48
 
kudel 296,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: koszykowka francja
Godzina: 20:50
Spotkanie: Chalons-Reims - Limoges
Typ: Limoges 1 kwarta 3 lub wiecej
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet365
Analiza:
Faworytem tego spotkania sa goscie, ktorzy wygrywaja wszystko jak idzie w lidze francuskiej. Dzisiaj zmierza sie z typowym przecietniakiem tej ligi. Na pewno goscie wyjda zmotywowani gdyz ida leb w leb z Strassburgiem. Uwazam, ze z grubej rury powinni zaczac i zdominowac gospodarzy. Kurs calkiem przyejmny, a mysle, ze powinien siasc, poniewaz gospodarze ostatnmio w kratke graja. Limoges to druzyna grajaca w europie i dobrze radzaca sobie z wielkimi klubami. Dlatego polecam zagrac bo mysle ze po takim kursie naprawde warto
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom