>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 16.11.2022 (środa)

Status
Zamknięty.
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/Mecze towarzyskie
Godzina: 18:00
Spotkanie: Polska vs Chile
Typ: powyzej 23,5 faulu
Kurs: 1,75

Bukmacher: sts
Analiza:

Ciezki mecz do typowania, ale pojde w faule w meczu. Licze, ze dzisiaj polacy beds chcieli sie dobrze pokazac kibicom oraz sztabowi j i trenerowi. Kazdy zawdoodnik bedxie chcial pokazac swoja nieustapliwosc dla przeciwnika stad bedzie sporo fauli. Chile tez bedzie chcialo wygrac mecz to nie druzyna o bicia. W polsce pewnie roznymi formacjami jak i skladem mozemy grac a moze nam to nie wychodzic wiec beda faule. Dobrego ogladania 🙂

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - Liga Mistrzów, Faza pucharowa
Godzina: 19:05
Spotkanie: Skelleftea AIK - ZSC Lions
Typ: 1
Kurs: 2,06
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Pierwsze spotkanie między tymi zespołami o awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Spotyka się tutaj zespół szwedzki, który w swej grupie zajął 1 miejsce z drużyną ze Szwajcari z Zurichu, która w swojej grupie zajęła drugą pozycję. Zapowiada się tutaj bardzo ciekawe spotkanie. Skelleftea to mocny zespół, który jest w stanie wygrać całe rozgrywki. Dla mnie to jeden z faworytów do wygrania tegorocznej Ligi Mistrzów, jednak nie wolno im zlekceważyć zespołu szwajcarskiego. ZSC Lions to najlepiej grający zespół na wyjazdach w całej swojej rodzimej lidze. W grupie LM rywalizowali z innym szwedzkim zespołem Rogle i napsuli mu sporo krwi. Wprawdzie u siebie przegrali 3-4 a na wyjeździe po dogrywce 2-3 ale zagrali 2 dobre spotkania i nie dali się zdominować a wręcz przeciwnie nawiązali bardzo wyrównaną walkę u siebie na lodowisku nawet mocno dominując ale po prostu w tym dniu szczęście było po stronie rywali. Tutaj ten mecz napewno spacerkiem dla gospodarzy nie będzie i szykuje się ciężka przeprawa ale myślę, że przynajmniej o tego jednego gola dzisiaj zespołem lepszym będzie Skelleftea. Kadrowo to bardzo silny zespół, jak wspomniałem dla mnie jeden z faworytów do ostatecznego wygrania Ligi Mistrzów i po takim kursie po prostu muszę spróbować pograć na ich wygraną. Gości napewno nie można tutaj zlekceważyć i trzeba być skoncentrowanym przez wszystkie 3 tercje, bo to bardzo groźny przeciwnik ale o przynajmniej tego jednego gola więcej mam nadzieję, że to szwedzki zespół będzie lepszy 🙂

106
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +694
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka nożna/Mecze towarzyskie
Godzina: 20:30
Spotkanie: Algieria - Mali
Typ: Algieria strzeli gola w obu połowach
Kurs: 3.00

Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Mecze towarzyskie rządzą się swoimi prawami, ale akurat Algieria pokazuje w ostatnim czasie, że nie odpuszcza takich meczów. Sytuacja kadrowa po obu stronach nie jest zła. W pierwszym skladzie gospodarzy już są tacy zawodnicy jak m. in. Mahrez. Spodziewam się ofensywnej gry i dominacji miejscowych i przynajmniej po jednym golu na każdą z połów. W bezpośrednich pojedynkach z Mali najczęsciej są górą. Mali ma spore braki w defensywie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom