>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 16.11.2022 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na środę - 16. Listopada


typy_dnia_-_logo.jpg
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Betfan
- Betcris
- Fuksiarz
- Superbet
- Fortuna
- Totolotek
- Betclic
- Lvbet
- STS
- Totalbet
- Etoto
- Forbet
- Ewinner
- GO+bet
- Noblebet


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - mecze towarzyskie
Godzina: 18:00
Spotkanie: Polska - Chile
Typ: X2
Kurs: 1.67
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Przed nami ostatni test reprezentacji Polski przed wyjazdem na Mundial. Drużyna Czesława Michniewicza podejmie reprezentację Chile. Myślę, że przed naszą kadrą trudne zadanie i że nie wygrają tego meczu. Polacy często zawodzą przed wielkimi imprezami i w meczach towarzyskich nie prezentują pięknej gry. Poza tym mogą zagrać dość zachowawczo, żeby uniknąć kontuzji. Z kolei Chile na mundial w tym roku nie jadą, więc na pewno mogą pozwolić sobie na bardziej śmiałą grę.
Polacy w starciach u siebie ostatnio odnieśli dwie porażki i nie strzelili w tych meczach bramki. Przegrali w grupie Ligi Narodów 2:0 z Holandią i 1:0 z Belgią.
Dotychczas obie drużyny spotkały się tylko raz. Przed poprzednim mundialem w meczu towarzyskim w Poznaniu w 2018 roku padł remis 2:2.
Myślę, że dla naszej drużyny ten mecz będzie po prostu materiałem szkoleniowym. Trener Michniewicz będzie chciał pewnie sprawdzić kilku zawodników odnośnie składu na Mundial. Przed nami 3 ważne mecze grupowe i wynik z Chile tak naprawdę nie jest istotny.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
patryk7 565,7K

patryk7

Typer
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Szwecja, SHL
Godzina: 19:00
Spotkanie: Brynas - Malmo
Typ: Brynas
Kurs: 2.11
Bukmacher: Forbet
Analiza:

SHL wraca po ponadtygodniowej przerwie i zasadnicze pytanie, które drużyny najlepiej wykorzystały ten czas?
Brynas z fińskim trio trenerskim zapewne najmocniej pracowało w czasie przerwy w rozgrywkach nad defensywą. W 17-u meczach ekipa z Gavle straciła aż 55 bramek i dlatego jest na niskiej 10 lokacie w tabeli. Para bramkarzy (Anders Lindback - Veini Vehvilainen) przed sezonem była uznawana za jednych z najlepszych w lidze, ale zawiodła. Konsekwencją ich słabej gry było odesłanie fińskiego goalie Vehvilainena do Finlandii (JYP). W jego miejsce z powrotem sprowadzono innego fińskiego bramkarza Tomiego Karhunena (z HIFK), który reprezentował klub w sezonie 2018/19. Czy to wystarczy do poprawy gry defensywnej? Zobaczymy w środę.
Malmo zaskakująco dobrze rozpoczęło sezon (cztery wygrane w pierwszych pięciu meczach), ale od połowy października "kuleje" w tabeli (tylko trzy zwycięstwa w jedenastu grach). Jeden z gwiazdorów, doświadczony fiński skrzydłowy Kristian Vesalainen ze stażem w NHL (53 gry) został odesłany do Finlandii (HIFK) z powodu słabej gry (a miał być czołowym graczem SHL w tym sezonie). W składzie jest kilku ciekawych graczy (jak choćby skrzydłowy Tomas Kollar), ale będzie ciężko o play-off.
Brynas ma lepszą ekipę w tym sezonie i tak niska lokata w tabeli jest dla ekipy z Gavle niemiłym zaskoczeniem. Mimo to Mikko Manner i reszta fińskiego sztabu szkoleniowego wraz ze swoimi podopiecznymi powinni "załatwić sprawę" za trzy z bezbarwnym Malmo.

111
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1729
kamasutra10 569,8K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyski
Godzina: 18:00
Spotkanie: Polska - Chile
Typ: Remis
Kurs: 3.40
Bukmacher: STS

Analiza:


Podobnie jak kolega uważam że mecz z Chile będzie dla trenera Michniewicza okazją do sprawdzenia piłkarzy grających nieco mniej ostatnio i w kadrze i w klubach. Na cztery dni przed rozpoczęciem docelowej imprezy i 6 przed pierwszym meczem z Meksykiem nie spodziewam się walki do upadłego ze strony kogokolwiek z naszych graczy , tym bardziej że kadra została już powołana. Prawdopodobnie zobaczymy nasze największe gwiazdy typu Zieliński czy Lewandowski ale nie sądzę by dotrwali na boisku do końca niezależnie od wyniku. Selekcjoner będzie chciał chuchać na zimne mając przed oczami to co przytrafiło się Drągowskiemu. Podobnie zapewne myślą sami piłkarze.


Selekcjoner Chile Eduardo Berizzo powołał 25 graczy na mecze z Polską i Słowacją (20 listopada). W zestawieniu nie brakuje znanych nazwisk - Alexisa Sancheza czy Arturo Vidala. Zabrał również zdecydowanie mniej interesujących graczy jak m.in. Angelo Henriquez z Miedzi Legnica. Ciężko powiedzieć z jakim nastawieniem wystąpią nasi rywale ale sądzę że zagrają swobodnie i na luzie co może zaowocować niezłą grą. Jako jedna z czołowych ekip Am. Płd mimo że nie jadą na mundial to jednak gwarantują ładny dla oka , techniczny i szybki futbol. W porównaniu z mniej grającymi do tej pory w klubach naszymi piłkarzami może to być dla nas ciężkie spotkanie. Myślę jednak że w pożegnalnym występie z polską publicznością w kraju , nie przegramy tego starcia i zremisujemy ten mecz.

Nie spodziewam się mega otwartego spotkania z naszej strony. Sądzę że wynik zakręci sie wokół 0:0 lub 1:1. Jak będzie zobaczymy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
G 71,1K

GoldenRetriever

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka kobiet, Eurocap
Godzina: 19:00
Spotkanie: Bydgoszcz - Arka Gdynia
Typ: Arka Gdynia

Kurs: 1.73 (reg)
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Arka jest zespołem lepszym, posiadającym lepszą zawodniczkę na każdej pozycji. Polscy bukmacherzy bezmyślnie skopiowali ofertę bukmacherów zagranicznych, którzy to jako pierwsi wystawili kursy na rozgrywki europejskie. Nie jestem w stanie rozumieć, dlaczego w meczu ligowym, który odbył się miesiąc temu (również w Bydgoszczy) kurs na Arkę wynosił 1.17, a jutro na to samo zdarzenie mamy czterokrotnie wyższy kurs. Czy coś się zmieniło w obu drużynach? Ktoś się wzmocnił? Ktoś się osłabił? Odpowiadam: Nie. Nie dam stuprocentowej pewności, że Arka ten mecz wygra, ale daje stuprocentową gwarancję, że kursy będą spadać


BEEAAD1F-15A6-44E7-B7CB-2C240D4BB165.png

Zagraniczni bukmacherzy biorą kursy z zewnętrznej firmy, która pod uwagę bardziej bierze wyniki w Europie, niż na krajowym podwórku. Widzimy, jak duża jest różnica w kursie między tym co było w naszej rodzimej lidze, a tym co jest jutro.

Arka niestety w ostatnich meczach nie mogła skorzystać z jednej z Amerykanek, stanowiącej o sile tego zespołu - dlatego wyniki nie były tak okazałe. Według moich, sprawdzonych informacji jutro drużynie gości nie zagraża żadna absencja, a co za tym idzie korzystam z kursu.

Przed sezonem zespół gości był typowany do TOP3 zaraz po nieosiągalnych Polkowicach i mocnej drużynie z Gorzowa. Myśle, ze te rokowania potwierdzają dotychczasowe rozgrywki. Arka w siedmiu meczach 5 razy wygrywała, 2 razy przegrywała, zaś nastroje w Bydgoszczy niestety zgoła odmienne - 7 meczów i aż 6 porażek. Jedyna nieprzekonująca wygrana nastąpiła z grającym w polskim składzie Pruszkowem 85:80, gdzie Pruszków w każdym meczu schodzi z parkietu pokonany różnicą około 30 punktową.


42E89504-1477-4571-B33E-63AEF6736C35.jpeg

73
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +2206
S 195,3K

Skorupa23411

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Finals Turyn
Godzina: 21:00
Spotkanie: Tsitsipas - Miedwiediew
Typ: Tsitsipas win
Kurs: 2.80

Bukmacher: fortuna
Analiza:


Dziwi mnie faworyzowanie Rosjanina, wczoraj przegrał ze swoim rodakiem pomimo dużej przewagi w asach 28-9. Widać że dłuższych wymianach na tej szybkiej nawierzchni nie radzi sobie najlepiej.
Tsitsipas przegrane spotkanie z Djokoviciem, dużo niewymuszonych błędów, ale nieporównywalnie cięższy rywal niż Rublow. To będzie mecz o wszystko w tym turnieju, jeżeli Grek chce jeszcze grać w tym turnieju to musi wygrać.

180
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1649
FNM99 703,5K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 04:00
Spotkanie: Vegas Golden Knights - San Jose Sharks
Typ: Vegas Golden Knights wygra mecz + handicap: Vegas -1.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Gospodarze: zdecydowani faworyci tego spotkania, obecni liderzy Konferencji Zachodniej ze świetnym bilansem 13 wygranych spotkań na 16 rozegranych. Ostatni mecz z St. Louis Blues przerwał ich passę dziewięciu zwycięstw z rzędu, gdzie ulegli rywalom po zaciętym pojedynku 2:3. Szkoda, aczkolwiek nie jest to żadna ujma dla graczy z Vegas, bo Blues wreszcie zaczęli notować zwycięstwa i powoli wracają do oczekiwanej formy. Ten mecz jednak nie wpływa na to jak mocnym zespołem są gracze Vegas w tym sezonie.
Niedawno obie ekipy mierzyły się bezpośrednio na terenie San Jose, gdzie górą z tego pojedynku wyszli Vegas wynikiem 2:4. Jeżeli chodzi o Sharks, to nie idzie im zbyt dobrze na ten moment. Obecnie tylko 5 wygranych (z czego 3 po dogrywce/rzutach karnych) na 17 rozegranych spotkań, w dodatku aż 60 straconych bramek. Ciężko oczekiwać aby jadąc na teren Vegas szukali punktów. Gospodarze nie powinni mieć problemu z drużyną gości i po ostatniej przegranej szukać zwycięstwa na pełnym skupieniu, co według mnie skończy się wygraną minimum dwiema bramkami na korzyść Golden Knights.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
M 26,3K

mosalah

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej na lodzie / NHL
Godzina : 01:00
Spotkanie : Florida Panthers - Washington Capitals
Typ : Brandon Montour strzeli
Kurs : 4.5
Bukmacher : Fortuna

Witam. Cóż miałem czujkę na to, że pewnie GSW ze Spurs wygrają i tak się stało, mecz kontrolowany od początku do końca jednak brakło trochę punktów. Spurs rzucili ledwie 45, a spodziewałem się 50, też GSW ciut ponad 60. Dziś czuję win, Pelicans w 1 połowie, ale linia jest tak niekorzystna, że nie wiem w którą stronę iść, więc odpuszczam. Pod lupę idzie NHL i starcie Panter z Caps. Powiem tak, jedno co tu jest pewne to, to że będzie tu mnóstwo goli. Chodzi za mną kilka typów, śmiało można wybierać. +7.5 goli, zwycięstwo Panter, Pantery -1.5 bramki, jak i 1/+4.5 (zwycięstwo/liczba goli drużyny). Ja natomiast wchodzę w jeszcze większy kurs niż każdy z tych typów które napisałem mianowicie gol ze strony Montoura. Doświadczony obrońca, który już zdobył 4 gole w tym sezonie, jeśli przeciwko komuś ma strzelać, to właśnie przeciwko Caps. Zespół ten bazuje na ataku, a w obronie gra o wiele słabiej, chodzi jeszcze za mną bramka od Verhaeghe, który bez wątpienia będzie miał więcej okazji na strzelenie bramki niż rodak, ale kurs mnie na Brandona na tyle kusi, że zaryzykuję, bo jak mówię w starciu tych ekip bramek nigdy nie brakuje, a Pantery po wtopie z Oilers na kolejną u siebie już sobie nie pozwolą.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - mecz towarzyski
Godzina: 18:00
Spotkanie: Polska - Chile
Typ: Chile strzeli dokładnie jednego gola w meczu
Kurs: 2,50
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Opinie na temat tego meczu są różne. Wiele osób uważa, że najlepiej byłoby go nie grać. Inni twierdzą, że należy oszczędzać naszych najlepszych graczy. Według mnie jutro na boisku nie zobaczymy zbyt mocnego składu, jakiejś wielkiej ambicji naszych piłkarzy raczej też nie. Chile swego czasu było naprawdę solidną reprezentacją, ale te czasy minęły. Reprezentacja ta zajęła dopiero siódme miejsce na swoim kontynencie. W normalnym meczu bylibyśmy wyraźnym faworytem, ale w obecnej sytuacji różnie może być. Nie spodziewam się jakiegoś ciekawego widowiska. Nasza defensywa "lubi" popełnić jakiś błąd i moim zdaniem Chile strzeli nam gola, ale raczej nie więcej niż jednego. Pachnie mi tutaj remisem 1:1, ewentualnie wygramy skromnie 2:1 stąd typ na to, że Chile strzeli w tym meczu dokładnie jednego gola.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
dyscyplina: koszykówka NBA
godzina: 02:30
spotkanie: Dallas vs LA Clippers
typ: LAC - 6,5 (z dogrywką)
kurs: 5,4
bukmacher: efortuna

Ja po prostu nie wierzę w styl one man player game - czyli Lukę Doncicia. Koszykówka to gra zespołowa i dlatego pomimo dobrych indywidualnych ośiągnięć Słoweńca Dallas niczego nie wygrają w sensie nie zostaną mistrzami NBA. Musi się sporo zmienić w Dallas by wygrali NBA mistrzostwo.
Oba zespoły mają odatni bilans 8-6 goście zaś Dallas 7-5. Zatem będą wg mnie decydowały momenty - 5, 6 akcji bo drużyny prezentują wyrównany poziom. Myślę że lepiej zaprezentują się Clippersi.

https://www.oddsportal.com/basketba...ks-los-angeles-clippers-xQgYmAjI/#home-away;1 - 60% uważa że wygra LAC.

Pozdrawiam

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Krzysztof Maruszak 113,2K

Krzysztof Maruszak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze towarzyskie
Godzina: 18:00
Spotkanie: Oman - Niemcy
Typ: Over 3.5
Kurs: 1.82
Bukmacher: Totalbet
Analiza:


Maszyna trenera Hansiego Flicka po wręcz kosmicznym starcie lekko spuściła z tonu w niedawno zakończonej Lidze Narodów, ale wydaje się, że przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata zrobi wszystko aby porządnie poćwiczyć strzelanie do bramki rywala. Tym razem Niemcy zmierzą się z Omanem, z którym delikatnie mówiąc są faworytem. Naładowany Moukoko wspierany przez Musiale i Mullera na pewno będzie chciał dać pokaz swoich możliwości, dlatego w tym meczu idę w over bramkowy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
kadrowicz 35K

kadrowicz

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Finals
Godzina: 14:00
Spotkanie: Rublev - Djokovic
Typ: Rublev +3,5
Kurs: 1,90
Bukmacher: STS
Analiza:

Rublev dość regularny na swoim serwisie, oddał z Daniłem tylko jedno podanie. Jak zwykle zawzięty i skoncentrowany na całym dystansie, zdeterminowany żeby wyjść z tej trudnej grupy. Uważam, że Serb będzie miał teraz trudniejsze zadanie, Tsitsipas na tej nawierzchni zagrał dość miękki tenis co pozwoliło Djoko na więcej spokoju, tym razem Rublev przyspieszy nieco piłkę i tak spokojnie już nie będzie. Zakładam jednak, że może to jednak na Serba nie wystarczyć, nawet utrzymanie swojego serwisu przez Daniła i doprowadzenie do TB. Trochę Rublev by mnie zaskoczył odprawiając tu Serba, ale nastawiam się na dość wyrównany pojedynek, zabezpieczam się jednak trzema gemami na korzyść Serba, licząc na to że Andriej utrzyma wysoki poziom przez cały mecz. Powodzenia!

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
R 5,8K

Richard_Feynman

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Finals Turyn
Godzina: 21:00
Spotkanie: Tsitsipas - Miedwiediew
Typ: tiebreak w 1 secie
Kurs: 3.25
Bukmacher: superbet
Analiza:
Zgadzam się z poprzednikiem, że kurs na Greka jest przesadzony, również będę próbował grać jego zwycięstwo. Szukając innego typu na ten mecz, zainteresowałem się tiebreakiem w meczu. Na 3 ostatnie spotkania tych zawodników 3 razy w jednym z setów potrzebowali 13 gema do wyłonienia zwycięzcy. 2/3 z tych spotkań odbyło się na nawierzchni twardej i wtedy TB rozstrzygał 1 set spotkania. Liczę, że tym razem Tsitsi wejdzie w mecz lepiej niż poprzednio z Djoko (przegrany pierwszy gem serwisowy), a i że Miedwiediew utrzyma podanie w pierwszym secie. Osobiście będę próbował TB w meczu (kurs 1.8), 1 set bardziej na potrzeby konkursu, ale może i tutaj zainwestuję tzw. drobne.
Powodzenia.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: ATP Finals
Godzina: 14:00
Spotkanie: Rublev - Djokovic
Typ: Djokovic i poniżej 15,5 asów w meczu
Kurs: 3,00
Bukmacher: betclic
Analiza:

Faworytem w tym meczu wedlug bukmacherow jest Djokovic i w jego strone rowniez kieruje swoj typ. Serb w pierwszym swoim meczu rozprawil sie z Tsitsipasem w dwoch setach, a w nich padło 12 asów serwisowych. Rublev w swoim pierwszym pojedynku niespodziewanie pokonal Miedviedieva, który nie grał swojego najlepszego tenisa. Rusek co prawda wygladal w tym meczu dosc dobrze, potrafil przyspieszyc gdzie wielokrotnie sprawial problemy swojemu rodakowi. Jednak w kluczowych momentach troche zjadal go stres i nie potrafil zamknac seta. Z Djokoviciem raczej nie uda mu sie tak przeslizgnac jak z Miedvedievem. Serb gra swoje i nie pozwoli sobie na doprowadzanie do takich sytuacji. Rok temu rowniez panowie spotkali sie w grupie ATP FINALS i Djoko wyszedl z tego spotkania zwyciesko pokonujac pewnie Rubleva 6:3, 6:2.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
maciej_cfc 25K

maciej_cfc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - mecz towarzyski
Godzina: 18:00
Spotkanie: Polska - Chile
Typ: Chile wygra
Kurs: 3.60
Bukmacher: Betclic
Analiza
Co do analizy nie będę się zbytnio rozpisywał, ponieważ koledzy wyżej opisali to spotkanie. Ja natomiast w dzisiejszym spotkaniu widzę jednak wygrana gości. Nie mam przekonania do tego jak dzisiaj pokaże się Polska. Nie wiadomo dokładnie (na tą chwilę kiedy pisze) jakim składem wyjdzie Polska. W mediach mówią że 5 zawodników nie wystąpi i Michniewicz mówił że da zagrać tym którzy nie grają na codzień w klubie. Zdaje mi się że Polska będzie grać zachowawczo i nie widzę byśmy stworzyli jakieś sensowne akcje. Natomiast Chile w ostatnich spotkaniach spisywał się dość dobrze. Na dzień dzisiejszy biorąc pod uwagę że oni nie jada na MS nie mają nic do stracenia i dizisja to oni będą górą. Myślę że spotkanie zakończy się wynikiem 2:1 dla Chile. Powodzenia.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - mecz towarzyski
Godzina: 18:00
Spotkanie: Polska - Chile
Typ: powyżej 4.5 żółtych kartek
Kurs: 5.00
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Nie do końca wiedziałem jak ten dzisiejszy mecz ugryźć, różne pomysły chodziły mi po głowie, jednakże ostatecznie decyduje się pograć tutaj kartki .
Wiem, że to tylko mecz towarzyski, ale uważam, że zarówno Polska jak i Chile będą chciały tutaj wygrać.
Goście nie wystąpią na MŚ, więc dla nich każdy towarzyski mecz jest ważny . Polska myślę, że też będzie chciała pokazać się tutaj z dobrej strony przed samym mundialem. Nie powinno brakowac motywacji z obu stron .
Jeśli chodzi o kartki które gram, to mamy tutaj parę argumentów które przemawiają za overem.
- Motywacja obu zespołów, myślę że nikt nie będzie odpuszczał.
- Polska może zagrać w nieco zmienionym składzie, szansę mogą dostać zawodnicy którzy są mniej ograni w reprezentacji. Dla mnie mniejsze ogranie, to zawsze częstsze faule w wykonaniu takich zawodników a co za tym idzie kartki.
- Chile nie raz pokazywało, że jest drużyna grającą ostro . Ostatnie 5 męczy to 13 kartek wyłapanych przez zawodników Chile więc wynik całkiem niezły .
- Polacy również łapią kartki, zdarzają nam się błędy w obronie, które często naprawiane są faulami . Myślę też, że jeśli zawodnicy Chile zaczną to spotkanie paroma ostrymi zagraniami, to Polacy odwdzięcza im się tym samym . Widzę również w tym meczu dyskusje Polaków z sędzią. Jesteśmy chwilę przed mundialem,nikt nie chce złapać kontuzji, niejednokrotnie jakieś brzydkie faule Chile mogą się kończyć dyskusjami Polaków z arbitrem odnośnie źle podjętych przez niego decyzji, co też może się kończyc kartkami dla naszych.
- Osoba arbitra, nie jest to sędzia który waha się z wyciąganiem kartek, nie ma z tym problemu. 20 spotkań tego sezonu to 88 więc całkiem dobrze to wygląda przy moim typie.

Podsumowując uważam, że ten mecz będzie dosyć zacięty i wyrównany . Będziemy oglądać faule z obu stron, dyskusje i liczę na pokrycie tego overu. Dla tych ostrozniejszych polecam linie niższe które powinny wejść.

400



20/88
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +3310
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Mecze towarzyskie
Godzina: 18:00
Spotkanie: Polska vs Chile
Typ: 1X/BTTS
Kurs: 2.70
Bukmacher: Betclic
Analiza:


Spotkanie jest dla Biało-Czerwonych istotne pod kilkoma względami. Głównym celem jest ogranie zawodników, którzy w klubach ostatnio nie występowali, albo ich epizody na boisku były krótkie. Jan Bednarek, Kamil Glik, Grzegorz Krychowiak, Karol Świderski to przecież kluczowi piłkarze, którzy w przeszłości przynosili nam sporo radości. Selekcjoner Czesław Michniewicz chciałby odpowiedzieć sobie na pytanie, czy Ci gracze są gotowi na wyzwania, jakie przynoszą nadchodzące Mistrzostwa Świata. Naturalnie dzisiejszy mecz jest też dobrą okazją, aby przećwiczyć różne warianty, ale na wyjawienie przygotowanych stałych fragmentów gry nie ma co liczyć. Ważne jest, aby spotkanie to przejść bez większych kontuzji, ponieważ starcie z Meksykiem w Katarze już za niespełna tydzień i Polacy nie mogą pozwolić sobie na utratę kolejnych istotnych piłkarzy. Ciekawy jestem, w jakich humorach pożegnamy naszych reprezentantów. Liczymy, że w dobrych i mamy nadzieję na dobry występ Biało-Czerwonych!

Chile to reprezentacja, która znajduje się w sporym kryzysie.
Przede wszystkim nie udało im się zakwalifikować na Mundial, co jest dużym rozczarowaniem, ponieważ regularnie oglądaliśmy tę nację na wielkich turniejach. Tym razem to drugi raz z rzędu przyjezdni nie zameldują się na Mistrzostwach Świata i w 2018 roku było tak, jak jest teraz. Cały czas największymi gwiazdami La Roja są Alexis Sanchez oraz Arturo Vidal, którzy swoje najlepsze lata mają za sobą i potrzebna jest rewolucja wiekowa w tej reprezentacji. Naturalnie potrzeba do tego czasu, ale śmiało możemy stwierdzić, że nie idzie to w najlepszym kierunku. Jeżeli zerkniemy na ostatnie wyniki osiągane przez tę nację, to są to praktycznie same porażki, a remis z Katarem możemy uznać za sukces? Sporą nadzieją Chile jest Marcelino Nunez, który występuje w Norwich, ale dzisiaj na boisku w Warszawie będziemy mieli być może szansę oglądania ekstraklasowy akcent, jakim jest Angelo Henriquez z Miedzi Legnica. Na co stać w tę środę gości?

Dla jednych i dla drugich będzie to sprawdzian umiejętności i pokazanie, w którym miejscu aktualnie znajduje się reprezentacja Polski oraz Chile. Jest to też dobra okazja, aby przetestować zawodników oraz ustawienia taktyczne, dlatego jestem zdania, że czeka nas wyrównana rywalizacja. Oczywiście to Biało-Czerwoni są faworytem, którzy występują przed własnymi kibicami, ale nie skreślałbym tak łatwo La Roja. Stawiam na kombinację braku przegranej Polaków połączonych z BTTSem. Nasi rodacy na ostatnie 10 rozegranych spotkań tylko 2 razy zachowali czyste konto! Zdaję sobie sprawę z tego, że Chile w ostatnim czasie nie błyszczy i nacja ta, notowała wiele porażek, dlatego motywacja w tym obozie będzie spora, aby pokonać rywala, który jedzie na Mundial. Selekcjoner Czesław Michniewicz da zagrać piłkarzom, szczególnie w formacji defensywnej, którzy nie są w rytmie meczowym, a wtedy łatwo jest o błąd. Biało-Czerwoni powinni przede wszystkim uważać na Alexisa Sancheza, który regularnie występuje we Francji i jego doświadczenie oraz talent może pozwolić gościom na sukces. Niemniej jednak uważam, że gospodarze w dobrych nastrojach wyjadą do Kataru. Ciekawostką jest fakt, że Polacy z Chile mierzyli się cztery lata temu przed rozpoczęciem Mundialu w Rosji i w Poznaniu padł wynik 2:2. Dzisiaj ten rezultat jest jak najbardziej możliwy. W meczach towarzyskich zazwyczaj pada wiele bramek i liczę na interesującą rywalizację.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - UK Championship 2022
Godzina: 14:00 CET
Spotkanie: Luca Brecel - Tom Ford
Typ: Zwycięzca meczu - Tom Ford
Kurs: 2,30
Bukmacher: etoto
Analiza:


Myślę, że po ograniu Higginsa po dobrym meczu, Ford zyskał wystarczająco dużo pewności siebie żeby dobrze pokazać się przeciwko Brecelowi. A Ford właśnie to taki gracz któremu dobrze robi wygrana, zwłaszcza z mocnym rywalem. Obaj to trochę narwańcy przy stole. Jak wszystko idzie dobrze do obu się świetnie ogląda, grają szybko i brejki same się nabijają. No ale jak coś się wykrzaczy to potrafią wymyślić najbardziej absurdalne uderzenie w danej sytuacji. Brecel chwiejny, w meczu z Haotianem to było widać jak na dłoni, seryjnie wygrywane frejmy by za chwile seryjnie przegrywać. Miał dużo szczęścia że wtedy akurat Chińczyk był jego rywalem, bo z bardziej opanowanym rywalem by po prostu przegrał. A dobrze nastawiony Ford takim rywalem jest, a przynajmniej liczę na to.

130

ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +2367
M 60,4K

mirun1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/Mecze towarzyskie
Godzina: 18:00
Spotkanie: Polska vs Chile
Typ:
Zdobędzie gola w meczu Krychowiak, Grzegorz
Kurs: 6.20
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Grzegorz Krychowiak od jakiegoś czasu przebywał w Warszawie, gdzie przygotowywał się do zgrupowania reprezentacji Polski trenując z zespołem Legii.
Nie jest to mój ulubieniec ,wręcz przeciwnie ale nie będę tutaj nikogo obrażać.
Czasami człowiek tak ma że coś mu przyjdzie do głowy i tego się trzyma,więc zobaczymy jakie jest moje przeczucie.
Myślę że Krycha będzie chciał się pokazać i gdzieś tam przypadkowo strzeli w światło bramki,lub dobije piłkę :)

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Z 614,4K
Dyscyplina:Koszykówka Euro Cup Kobiety
Godzina:
18:00
Spotkanie : Gorzów Wielkopolski - Piestanskie Cajky handicap [0-6,5]
Typ:
Piestanskie Cajky +6,5 pkt
Kurs: 2,45
Bukmacher:STS
Analiza:W tym pojedynku faworytkami do odniesienia zwycięstwa są koszykarki gospodarzy Gorzów Wielkopolski,ale jednak moim zdaniem to będzie bardzo zacięty i wyrównany pojedynek i ich ewentualne zwycięstwo w tym spotkaniu wcale nie jest takie pewne i nie będzie zbyt wysokie.Gorzów obecnie zajmuje 1 miejsce w tabeli grupy C z dorobkiem 6 punktów zdobytych.W dotychczas rozegranych pojedynkach wygrały one wszystkie swoje 3 rozegrane mecze.W ostatnim [pojedynku pomiędzy tymi zespołami po zacięty pojedynku wygrały 70-68 mecz wyjazdowy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom