>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy Dnia - 16.11.2015 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
danny. 202

danny.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Baraże do EURO
Godzina:
20:45
Spotkanie: Irlandia - Bośnia i Hercegowina
Typ:
Liczba rzutów rożnych gości powyżej 5.5
Kurs:
2.90
Bukmacher:
unibet
Analiza:


Drugi decydujący pojedynek o awans na finały Euro odbędzie się pomiędzy Irlandia, a Bośnią i Hercegowiną. W Zenicy padł remis 1-1. Wówczas nieznacznie dominowali gospodarze lecz wynik otwarł w 82 minucie gol Robbiego Brady&#39;ego. Trzy minuty później do remisu doprowadził Edin Dzeko. Drużyna O&#39;Neilla uzyskała pozytywny rezultat pomimo kiepskiej gry. Zwłaszcza w pierwszej połowie Irlandia nie zagrażała i pozwoliła Bośni się zdominować. W drugiej połowie Bośniacy osłabli i skutecznie wykorzystali to gospodarze. Droga do awansu jest ciągle otwarta. W lepszej sytuacji na pewno są Wyspiarze. Niemniej Bośnia na pewno nie zamierza się poddać. Ekipa Mehmeda Bazdarevicia z zaciekłością będzie walczyła o pozostanie w grze. Awans da im oczywiście wygrana oraz każdy remis od 2-2 wzwyż. Od czerwca 2014 roku Irlandia nie przegrała u siebie. Wówczas poległa w meczu towarzyskim z Turcją 2-1. Faworytem do awansu z pewnością z Irlandczycy. Ja typuje powyżej 5.5 rzutów różnych gości, którzy zmuszeni sytuacją często będą pod bramka gospodarzy. Analogicznie jak we wczorajszym spotkaniu Norwegowie.
⛔ 100
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Dyscyplina: hokej na lodzie KHL Rosja
Godzina: 17:00
Spotkanie: Nizhny Novogrod - Dynamo Moskwa
Typ: 1
Kurs: 2.35
Bukmacher: unibet
Analiza:
Dziś ciekawe spotkanie z wieloma zagadkami. Po pierwsze goście niby ostatnie spotkania lepiej ale w Mińsku to była żenada. Bardzo szczęśliwe spotkanie wygrane w końcówce 2-1 , ogólnie skuteczność i konstruktywne tworzenie akcji żadne. Nie wiem jak długo Dynamo będzie tak grać ale to nie ta drużyna jaką oczekują kibice.
Gospodarz bardzo niegościnny i rozgrzany bo 3 spotkania wygrane, co prawda dali się zaskoczyć z Podolskiem (jedna z najsłabszych ekip) i przegrywali 1-0 ale potem się rozkręcili i wygrali całe spotkanie 3-1. Dziś nie mogą sobie pozwolić na takie prezenty i od początku gnieść rywala a szanse na kolejne punkty są.
Spodziewam się raczej wolniejszego meczu , walki i raczej poniżej 5,5 plus to co nie wykorzystane sytuacje gości , nie potrafią zdobywać bramek w przewadze co bardzo mnie zaskakuje w przypadku tak doświadczonego zespołu.
Typ dość ryzykowny bo nie wiem kiedy zmieni się ta kiepska forma gości na lepsze, liczę że nie dziś to chyba jeszcze za wcześnie, po meczu z Mińskiem nie jestem optymistą co do ich wyniku dziś, stąd typ na gospodarzy , z którymi gra się ciężko i wydaje mi się że są trudniejszym rywalem niż poprzedni Mińsk....
⛔ 100
 
loj99 530

loj99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Mistrzostwa Europy U21 - Kwalifikacje
Godzina: 18:00
Spotkanie: Albania U21 - Liechtenstein U21
Typ: over 2.5
Kurs: 1.44
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam. Wybrałem dziś następnego pewniaka. Dwa ostatnie posty siadły może będzie niezła seria... :] ale do rzeczy. Albania gra u siebie jest to duży atut dla tego over-a. Liechtenstein nie strzelił w tych eliminacjach Żadnego gola a na wyjazdach dostaje przynajmniej 5 goli z takim zespołem jak Grecja. Albania na pewno wygra a postawiłem dla tego ponieważ będą chcieli zniwelować choć trochę rezultat bramkowy który wynosi 6:13 a dla przykładu drużyna przeciwna posiada 0:19 po 5 meczach. Dodam, że ostatni mecz pomiędzy nimi odbył się w Liechtenstein i Albania wygrała 0:2. Kurs mały jak ktoś chce uzupełnić kupon podnieść wygraną to polecam. Powodzenia.
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP World Tour Finals - Londyn 2015
Godzina:
15:00
Spotkanie:
Wawrinka S. - Nadal R.
Typ:
Nadal R.
Kurs:
1.65
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 3:13 z lat 2007-2015. Jednak na 4 ostatnie mecze ten bilans wygląda 3:1 na korzyść Szwajcara. Co lepsze grali w tym roku ze sobą aż 3 razy, przykładowo w Szanghaju Wawrinka ugrał tylko 3 gemy, za to już w Paryżu wygrał po bardzo dramatycznym i zaciętym meczu. Tak szczerze to na ostatnim Mastersie tego roku o zwycięstwie zadecydowały dosłownie detale. Uważam też, że Nadal jak to on ma w zwyczaju będzie bardzo chciał się zemścić i wymazać z pamięci tego kompletnie nieudanego smeczu w drugim tie-breaku. Z tego co pamiętam to Hiszpan prowadził również w 1 secie z przełamaniem, ale w kluczowym momencie Stan odrobił brejka. Po drugie moim zdaniem Wawrinka to taki mocno nieobliczalny zawodnik, nigdy nie wiadomo czy będzie miał dzień konia, a najważniejsze jest dla mnie to, że on podczas turnieju długo się rozkręca, a najlepsze mecze gra właśnie w końcowych fazach turnieju. O wiele gorzej idzie mu na początku w pierwszych rundach.
Drugi typ - Ferrer +1,5 seta!
✅ 65
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Międzynarodowe U-20
Godz. 18:00
Niemcy U-20 : Polska U-20
Typ - powyżej 3.5 gola
Kurs - 3.35 / Unibet
Dziś w towarzyskim spotkaniu młodzi Niemcy podejmują naszych młodych orłów i liczę na otwarty mecz ze sporą ilością bramek . Ostatnie mecze w wykonaniu biało-czerwonych U-20 patrząc pod względem bramek napawają optymizmem i tak porażka ze Szwajcarami 2:3 , 2:2 z Włochami i 2:1 z Niemcami tak więc w każdym pojedynku po dwa gole , co do zachodnich sąsiadów to ci akurat mają różne okresy gry , parę dni temu polegli u siebie z Włochami 0:2 wcześniej ograli Holendrów 2:1 , co do meczów z naszą ekipą to tu mamy na ostatnie 6 pojedynków 3 zwycięstwa naszych i 3 Niemców a dwa ostanie pojedynki pomiędzy nimi to wygrana naszych dwa razy po 2:1 i liczę że dziś młode orły pokażą się z dobrej strony i także coś ustrzelą a Niemcy nie pozostaną dłużni i powinno być ciekawie , co do 4 goli to sporo ale to mecz towarzyski i może akurat będzie wysyp bramek !
⛔ 100
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro Kwalifikacje
Godzina: 2
0:45
Spotkanie:
Irlandia-Bośnia Hercegowina
Typ:
Irlandia -1
Kurs:
5.0+
Bukmacher: Bwin
Dzisiaj spotkanie niezwykle ważne dla obu krajów którym nie było dane często rozgrywać spotkania w finałach mistrzostwa europy.Irlandia dokonała tego 2x w 1988r oraz 2012, BiH oficjalnie na mistrzostwach jeszcze nie zagrała więc jak można się domyślić nie powinno być kalkulacji ani żadnych machlojek.
BiH w grupie dosyć spektakularnie zajęła barażową pozycję, w dwóch ostatnich kolejkach o tą pozycję walczył Izrael i Cypr, Izrael w tych meczach przegrał z Cyprem u siebie i z Belgią, Bośnia wygrała u siebie z mającą już awans Walią i z Cyprem na wyjeździe dzięki czemu walczą teraz z Irlandią o historyczny awans na euro.Całe rozgrywki w grupie B były przewrotne, przegrywali z Cyprem u siebie czy 3-0 z Izraelem ale do końca stanowiły emocje.
Irlandczycy są zdecydowanie bardziej stabilną reprezentacją, nie są może piłkarskimi wirtuozami ale z pewnością stanowią lepszy kolektyw i tym z pewnością powinni dzisiaj wyrzucić zza burtę reprezentację BiH.Mecze na terenie Irlandii są bardzo trudne dla rywali, a BiH nie należą do ekip których atutem jest gra na wyjeździe.W rozgrywkach grupy D nie przegrali u siebie meczu, co prawda zremisowali z Polską i Szkocją ale pokonali Niemców i myślę że nastawienie do dzisiejszego rywala nie będzie wcale mniejsze.

✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje EURO 2016
Godz: 20:45
Spotkanie: Irlandia - Bośnia i Hercegowina
Typ: Kartka przed 27:00
Kurs: 1.83
Bukmacher: B et365
Analiza:
Skończyła się taryfa ulgowa. Dla obu ekip ten mecz jest o być albo nie być na Euro, więc nie będzie odpuszczania. Pierwszy mecz zakończony wynikiem 1:1, więc Bośnia będzie musiała się odsłonić i postawić wszystko na jedną kartę. Irlandia się zamknie licząc na kontry, a Bośnia będzie starała się ten mur przebić. Wydaje mi się, że będziemy świadkami ostrej gry, natomiast nie chcę wchodzić w żaden over kartkowy, z dwóch przyczyn. Pierwsza to wysoka linia. 5,5 to dla mnie za dużo, jeśli decyduję się na overy kartkowe, to liczę raczej na 3,5, natomiast 5,5 to wielka niewiadoma. Druga przyczyna to pierwszy mecz, być może było to spowodowane badaniem terenu, gdyż w Sarajewie mieliśmy dopiero pierwszą połowę dwumeczu, to jednak sędzia pokazał tylko jedną kartkę. Wyspiarski, twardy futbol połączony z bałkańską nadpobudliwością powinien być gwarancją ostrej gry i kartek, a jako że nie chcę wchodzić w wysoki over, to wydaje mi się, że zobaczymy kartkę już w pierwszej fazie meczu, bo Irlandia będzie się bronić i liczę tutaj na jakiś spóźniony wślizg albo jeden z Bośniaków nie wytrzyma psychicznie i popełni faul taktyczny przy kontrze.
✅ 83
 
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Baraże do EURO
Godzina: 20:45
Spotkanie: Irlandia - Bośnia i Hercegowina
Typ: X/1
Kurs: 5,81
Bukmacher: Oddsring
Analiza:

W pierwszym pojedynku padł bramkowy remis 1:1, który ustawia gospodarzy w ich ulubionej pozycji, czyli do gry z kontry. W Dublinie podczas tych eliminacji nie wygrał nikt, a polegli nawet Niemcy. To dobitnie pokazuje jak trudne zadanie stoi przed Bośniakami. 0:0 to wynik, który premiuje awansem Irlandczyków i oni w tym meczu nie muszą niczego dopóki nie stracą bramki. Nie jest im łatwo strzelić gola o czym przekonali się już zawodnicy z Bałkanów, którzy jakby nie patrzeć mają kim postraszyć z przodu. Drużyna O&#39;Neila zagrała świetny mecz w defensywie w Zenicy i na nie wiele pozwoliła wtedy gospodarzom. Wspierani przez własnych kibiców powinni być dzisiaj jeszcze trudniejsi do ogrania.
Pewność siebie po pierwszym spotkaniu, własne boisko, świetna defensywa u gospodarzy stawia ich w wybornej sytuacji i o ile nie popełnią oni jakiś głupich błędów na początku tego meczu, to powinni z czasem wykorzystać nerwowość w ekipie gości oraz ich coraz bardziej zmasowane ataki i przypieczętować awans bramką strzeloną z kontry.
A czy tak się stanie dowiemy się dziś wieczorem...
⛔ 100
 
matilebron 1,1K

matilebron

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ???? Barclays ATP World Tour Finals (Londyn)
Godzina: 19:00
Spotkanie: Dodig/Melo - Herbert/Mahut
Typ: 0:2
Kurs: 4,85
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Kolejny dzień zmagań deblistów. Po raz kolejny spróbuję poszukać niespodzianki. Zmierzą się w nim zwycięzcy US Open, czyli francuska para Herbert/Mahut ze zwycięzcami Rolanda Garrosa - Dodig/Melo. Moim zdaniem jeśli Nicolas i Pierre pokażą swoją dobrą formę to mogę sprawić tutaj niespodziankę. Gdy trafiają pierwszym serwisem to są naprawdę trudni do przełamania, ponieważ obaj grają świetnie przy siatce i zdobywają wiele łatwych punktów. Dodig/Melo wygrali ostatnio co prawda Masters w Paryżu, ale w każdym meczu tracili kilka razy serwis, a moim zdaniem jeśli Francuzom uda się przełamać w trakcie seta już nie powinni oddać swojego podania. Kurs znacznie zawyżony, ponieważ obie pary to ścisła czołówka ATP i nie ma między nimi aż tak dużej różnicy w umiejętnościach.
⛔ 100
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje ME U-21
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wegry-Grecja
Typ: X
Kurs: 3,20
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Znowu tydzień „biedy”, jeżeli chodzi o piłkę nożną. Na dzisiaj zajrzałem tylko po 2-3 typy i wybrałem mecz U21, Węgry – Grecja. Grecja 7 ostatnich meczy bez remisu. Węgry świętują awans do ME, oczywiście seniorzy. Kadra U21 radzi sobie kiepsko. Ostatnia przegrana z Izraelem 3:0.
Wydaje mi się, że będzie to wyrównany mecz, remisowy, zastanawiałem się początkowo nad typem bts, bo wynik 1:1, albo 2:2 jest bardzo możliwy.
Zobaczymy jak będzie.
⛔ 100
 
nowix 174

nowix

Użytkownik
Piłka nożna, El. ME 2016, godz. 20:45
Spotkanie: Irlandia - Bośnia i Hercegowina
Typ: Over 3,5
Kurs: 5,40
Buk: unibet


Analiza:
Przed nami jedyne dzisiaj rewanżowe spotkanie el. ME 2016. Irlandia podejmie u siebie Bośnię i Hercegowinę. Pierwszy mecz zakończył się remisem 1:1. Dzisiaj w roli faworyta ustawiana jest Irlandia. Ja jednak nie zdecydowałem się na zagranie zwycięzcy tego pojedynku a over bramkowy, na który są dobre kursy. Dla gospodarzy wystarczy zaledwie bezbramkowy remis i mogą myśleć o ME. Na pewno będą się bronić żeby utrzymać ten rezultat. Bośnia natomiast musi zaatakować, a to będzie bardzo dobra okazja do gry z kontry dla gospodarzy. Wystarczy, że któraś z ekip szybko strzeli bramkę a zobaczymy bardzo otwarty mecz ze sporą ilością goli. Gościom wystarczy remis 2:2 lub wyższy także na pewno będą dążyć do tego żeby strzelić w Irlandii przynajmniej dwie bramki. W eliminacjach w meczach Bośni padało dużo goli ogólnie 29 w 10 meczach co daje średnio prawie 3 bramki. U Irlandczyków było podobnie bo ich kibice zobaczyli 26 bramek. W dzisiejszym meczu zobaczymy na pewno dużo walki, nikt nie odstawi nogi. Jest to mecz o wszystko dla obu ekip także motywacji i determinacji nie zabraknie. Każda z ekip będzie walczyła o jak najlepszy rezultat dla siebie. Jeśli zobaczymy szybko strzeloną bramkę to na pewno rozwiąże się worek z golami i zobaczymy tutaj przynajmniej 4 bramki.
⛔ 100
 
E 48

endnever

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Euro 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Irlandia - Bośnia i Hercegowina
Typ: Strzelą oba zespoły (BTS)
Kurs: 2,10
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Pierwsze spotkanie między tymi zespołami rozgrywane w Bośni i Hercegowinie zakończyło się wynikiem 1-1. Zespołem zdecydowanie przeważającym była drużyna gospodarzy, jednak nie udało się jej osiągnąć korzystnego wyniku, ponieważ to Irlandia w tym momencie jest minimalnie bliższa awansu, jednak jest to tylko teoria.
Według mnie w tym spotkaniu nie będzie kalkulacji i gry obronnej, bo jedna bramka zmienia wszystko i otwiera spotkanie, co sprzyja grze w stylu BTS. Bośnia i Hercegowina nie odpuści i będzie atakować. Irlandia nie może bronić wyniku 0-0 dającego jej awans bo jeden błąd i koniec. Patrzę na to spotkanie jak na mecz bokserski dwóch awanturników, którzy nie odpuszczą do końcowego gwizdka.
⛔ 100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ???? Barclays ATP World Tour Finals (Londyn)
Godzina: 21:00
Spotkanie: Wawrinka Stan - Nadal Rafael
Typ: 0:2
Kurs: 2.98
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Stasio ma dobry sezon lecz na pewno mógł go mieć o wiele lepszy. Wygał 54 mecze ale też i 18 przegrał. Wygrał w Chennai, w Rotterdamie, w Tokio czy oczywiście dodał do swojego konta kolejny turniej wielkiego szlema a mianowicie Rolland Garos. Mimo, że zagrał wiele dobrych meczów ale niestety dla niego miał wiele wtop z serii żenada. Ostatnio grał w Paryżu gdzie pokonał po drodze właśnie Nadala 7:6, 7:6 w ćwierćfinale aby później przegrać z Djokiem 6:3, 3:6, 6:0. Nie od dzisiaj wiadomo, że Wawrinka motywuje się na największe turnieje a ten na pewno się do takich zalicza.
Nadal ma najgorszy sezon w karierze od czasów kiedy się wybił. Ostatni raz miał tyle porażek w 2003 roku. Początek jak i środek sezonu był w jego wykonaniu tak fatalny, że wyglądał często na tenisstę z top 30 a nie na wielkiego mistrza. W każdym bądź razie końcówkę sezonu starał uratować się tak jak mógł i udało mu się to ponieważ gra w tym turnieju. Teraz na pewno gra o wiele lepiej niż w środku sezonu ale ciągle to nie jest TO.
Turniej mistrzów czyli wszystko może się zdrzyć. Hala nie jest ulubioną nawierzchnią Hiszpana lecz go to nie skreśla. Stawiam tutaj na ładny bój i wygraną tym razem Nadala w dwóch setach. Szwajcar często pali się psychicznie, nie tak jak kiedyś ale ciągle w głowie mu to siedzi. Czekajmy...
✅ 198
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kamil87rak1 463

kamil87rak1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Barclays ATP World Tour Finals (Londyn)
Godzina: 21:00
Spotkanie: Wawrinka Stan - Nadal Rafael
Typ: 2:0
Kurs: 3,75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Trzeba zacząć od tego iż mecz będzie na pewno bardzo wyrównany. Ostatni mecz tych dwóch panów wygrał Wawrinka 2:0. Co ciekawe wszystkie ostatnie 4 spotkania kończyły się w dwóch setach. Po dwa wygrane i dwie porażki każdego z zawodników. Co zauważyłem na tym turnieju bardzo często powtarzają się wyniki które kończą mecz w 2 setach. Moim faworytem tego spotkania jest Wawrinka który myślę lepiej wyglądał w całym sezonie i więcej ugrał. Ważny tutaj będzie pierwszy set i jeżeli tylko padnie on łupem mojego faworyta to jestem spokojny o wejście tego typu.
⛔ 100
 
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Euro 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Irlandia - Bośnia i Hercegowina
Typ: AWANS Bośnia i Hercegowina
Kurs: 2.40
Bukmacher: bet365

Analiza:
Irlandia jest do bólu przeciętną europejską drużyną, której taktyka w starciu z bardziej wymagającymi rywalami ogranicza się do ultradefensywy i liczenia na to, że coś tam wpadnie do bramki rywali. Czasem coś wpada jak z Niemcami, a czasem widzimy pokaz nieudolności i przeciętniactwa, a także braku pomysłu na grę w ataku. Serca, woli walki i nieustępliwości nie można im odmówić, jednak mam wrażenie iż nie wystarczy to na reprezentację Bośni. Grając u siebie Irlandia będzie zmuszona do jakiejś inicjatywy, nie wyobrażam sobie aby od początku spotkania skupili się na utrzymaniu 0:0, a nawet jeśli zechcą postawić autobus, to w spotkaniu o taką stawkę byłaby to samobójcza taktyka. Bośni będzie grało się dziś łatwiej, będzie nieco więcej miejsca na boisku, a poza tym nie uświadczymy ponownie tak ekstremalnych warunków pogodowych jak w pierwszym meczu, które utrudniały rozgrywanie piłki, ułatwiały zaś obronę. Uważam, że więcej atutów jest po stronie gości, grają lepszą piłkę, potrafią zagrać kombinacyjnie, mają kilku zawodników światowej klasy mogących zrobić różnicę. Ponadto Bośnia będzie chciała w końcu zdjąć z siebie klątwę baraży- w poprzednich 2 musiała uznać wyższość nie byle kogo-dwukrotnie natrafiła bowiem na Cristiano Ronaldo i spółkę. Irlandia jest reprezentacją jak najbardziej do przejścia, uważam iż sama walka i defensywa nie są wystarczającymi argumentami aby dziś gospodarze mogli świętować awans na Euro 2016 we Francji. Sądzę, że po golu zdobytym przez Bośnię, Irlandia może stracić jakikolwiek pomysł na ten mecz i bez odrobiny szczęścia będzie musiała zapomnieć o korzystnym rezultacie.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom