>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 16.11.2014 (niedziela)

Status
Zamknięty.
B 5

bialyyy21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Czechy - Islandia
Typ: 1
Kurs: 1.70
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś wieczorem odbędzie się kolejne ciekawe spotkanie eliminacji do EURO 2016. Czesi podejmą na własnym stadionie lidera grupy A, Islandię. Mecz zapowiada się bardzo interesująco. Obydwie drużyny zaczęły eliminacje od trzech zwycięstw. Czesi pokonali u siebie Holendrów 2:1 oraz na wyjeździe Turcję i Kazachstan odpowiednio 2:1 i 4:2. Islandia pokonała 3:0 Turków u siebie oraz Łotwę na wyjeździe, a także wygrali z Holandią u siebie 2:0. Czesi wygrają to spotkanie ponieważ Islandia lepiej sprawuje się na własnym terenie, a Czesi muszą takie mecze wygrywać jak chcą awansować do Euro. Porównując kadrę i umiejętności to Czesi powinni dać radę.
✅70
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Czeska Ekstraklasa
Godzina: 17:00
Spotkanie: Olomouc-Vitkovice
Typ: Vitkovice 60&#39;
Kurs: 3,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam, wydaje się że goście dochodzą do odpowiedniej formy, zwycięstwo na własnym lodowisku ze Slavią i w ostatniej kolejce trochę pechowa porażka z Libercem. Vitkovice prowadzili grę przez do początku 3 tercji, na którą wychodzili z wynikiem 2:0 niestety ostatnia część gry była słabsza w ich wykonaniu i ostatecznie przegrali spotkanie po dogrywce 2:3. Jeśli chodzi o gospodarzy to w ostatniej kolejce grali ze Spartą, także po dogrywcę przegrali 1:2. Przyjezdni muszą zabrać się do odrabiania strat punktowych z początku sezonu, ponieważ ich przedostanie miejsce w tabeli nie należy do najbezpieczniejszych. Pomiędzy drużynami jest coś do wyjaśnienia, szczególnie zespołowi HC Vitkovice powinno zależeć na rewanżu za ostatnie spotkanie, które zakończyło się wstydliwą porażką 1:9.
⛔100
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Puchar VTB Promo
Godzina: 13:10
Spotkanie: Enisey - Tsmokі Minsk
Typ: over 166,5
Kurs: 1,93
Bukmacher: bet365
Analiza:Oba zespoły radzą sobie nie najlepiej w tych rozgrywkach. Enisey ma na koncie 4 zwycięstwa i porażke natomiast goście legitmują się 6 porażkami. Na ostatnie 4 mecze pomiędzy obiema zespołami over 166,5 został pokryty 2 razy. Liczę na otwartą postawę obu zespołów i duża liczbę punktów.
✅93
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kudel 300,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska 1 liga
Godzina: 16:45
Spotkanie: Arka Gdynia - GKS Katowice
Typ: ht/ft Arka/Arka
Kurs: 3,5
Bukmacher: EXPEKT
Analiza:
Faworytem tego spotkania sa gospodarze, ktorzy ostatnio zaczeli dobrze grac w pilke. Ostatnie 3 zwycieswta bez straty gola mowia same za siebie. Dzisiaj do Gdyni przyjezdza zespol, ktory gra strasznie w kratke. Wygrane przeplata porazkami. Jest to druzyna niestabilna, bez zadnych aspiracji. Uwazam, ze w dzisiejszym meczu Arka powinna pewnie pokonac GKS wygrywajac mecz do przerwy i dowazac wygrana do konca.
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
davidd 14

davidd

Użytkownik
Dyscylipna: Hokej, PLH
Godzina: 18:30 czasu polskiego
Spotkanie: Cracovia - Unia Oświęcim
Typ: over 6.5
Kurs: 1.85
bet365
Cracovia podejmuje u siebie Unię Oświęcim, która wygrała dwa ostatnie spotkania z Polonią Bytom oraz Orlikiem Opole. Miałem okazję oglądać spotkanie Unii w Opolu i zdaję sobie doskonale sprawę, jak wygląda sytuacja w drużynie. Na początku 3 tercji dzisiejsi goście z Oświęcimia przegrywali jeszcze 0:1, aby koniec końców zwyciężyć 4:1. Bramki w tamtym spotkaniu zdobywali: M. Adamus, dwie J. Danecek oraz Bepierszcz. Dzisiaj jednak klasa rywala jest przynajmniej dwa razy wyższa. Cracovia pogrywa dość ładnie w tym sezonie, ale jak każdemu zdarzają się wpadki. Wygrali oni jednak 3 ostatnie spotkania, a wśród nich było zwycięstwo z potentatem do mistrzostwa, czyli Jastrzębiem w hali &quot;Jastor&quot; 4:2.
Co przemawia za dzisiejszym overem? Unia na pewno będzie bardzo zdeterminowana, żeby po dwóch zwycięstwach z nieco słabszymi rywalami pokazać, że są w stanie powalczyć z dużo lepszą drużyną. Dużym osłabieniem będzie na pewno brak Filipa Komorskiego, który został uderzony kijem w ostatnim spotkaniu.
Drużyna to jednak nie tylko jeden zawodnik. W Oświęcimiu można narzekać na brak funduszy, jednak w ostatnich spotkaniach nie można narzekać na brak ambicji. Po tym, jak zawodnikom obniżono pensję o 30% za wyniki, Unia zaczęła naprawdę gryźć lód. Dlatego myślę, że będzie to dobry mecz, pełen walki i skończy się wysokim wynikiem.
⛔100
 
enigmo_ 7

enigmo_

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Czechy - Islandia
Typ: over 2,5 gola
Kurs: 2,15
Bukmacher: Betclick
Analiza:
Mecz o przodownictwo w grupie. Obie drużyny mają po 3 zwycięstwa, a Islandia nie straciła nawet gola. Kiedyś muszą go stracić i myślę, że to właśnie Czesi jako pierwsi wpakują im bramkę. Linia 2,5 bramki nie została pokryta tylko w jednym meczu tych reprezentacji, a mianowicie Islandia - Holandia. Obie grają ofensywną piłkę i myślę, że dzisiaj będzie podobnie. BTS wielce prawdopodobny, ale ja mimo wszystko stawiam na over 2,5 gola. Czeska reprezentacja będzie chciała u siebie wygrać, ale Islandia też nie ma nic do stracenia. Widzę tutaj wynik 2:1 dla którejś z drużyn. Pożyjemy zobaczymy.
✅115
 
bouchard 118

bouchard

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EUROPA: Euro - Kwalifikacje - Kolejka 4
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cypr-Andora
Typ: Cypr strzeli bramkę w obu połowach
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Dziś o godzinie 18:00 reprezętacja Cypru zmierzy się z Andorą. Zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze. Jednak kurs wystawiony na ich zwycięstwo w granicach 1,20 zdecydowanie mnie nie zadowala, dlatego postanowiłem zagrać na bramki Cypru w obu połowach. Andora to zdecydowanie najsłabsza ekipa w tej grupie. Wszystkie mecze jak dotąd przegrała. Tylko z reprezętacją Walii podjęła jakąkolwiek walkę ulegając tylko 2:1. Z Belgią to już pogrom 6:0 czy porażka 4:1 z Izraelem na własnym terenie. Cypr jak narazie w trzech meczach zdobył trzy punkty. Porażki zarówno z Walią jak i Izraelem w stosunku 2:1, no i największa sensacja jaką sprawili w pierwszej kolejce pokonując Bośnie Hercegowine na ich boisku 2:1. Dzisiejszy rywal Cypru to zupełnie inna bajka. Różnica klas między tymi zespołami jest bardzo dużo. Myślę że Cypr wygra to spotkanie przynajmniej 3 golami, i trafi w obu połowach
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ - EUROPA: Euro - Kwalifikacje
Godzina: 18:00
Spotkanie:
Holandia - Łotwa

Typ: Holandia -2.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Nie ma co się tutaj rozpisywać tak naprawdę. Holandia musi.. Po prostu musi wygrać i to pewnie wygrać mecz. Ostatnie wyniki w ich wykonaniu są poniżej oczekiwań kogokolwiek, na pewno te eliminacje tak nie miały wyglądać.
Siła jaką posiada ta reprezentacja jest olbrzymia, tylko jak do tej pory jej nie pokazali. Ale dzisiaj to chyba najlepszy moment do tego aby pokazać na co ich stać i, żeby się przełamali. van Persie, Huntelaar, Rooben, Sneijder, Depay, Afellay chyba nikomu nie trzeba przedstawiać tych nazwisk..
Gdzieś widziałem informację, że jeżeli Holandia nie wyga tego meczu, trener Guus Hiddink poda się do dymisji. Dlatego uważam, że dzisiaj za wszelką cenę będą chcieli to wygrać, a po drugie tak jak już pisałem na samym początku po prostu muszą..
Sytuacja w tabeli grupy A dla Holandii nie jest ciekawa. Aktualnie zajmują 3 miejsce z dorobkiem 3 punktów. Tracą do liderujących Czech oraz Islandii 6 punktów, jednak dzisiejszą wygraną nad Łotwą mogą się zbliżyć do 2 miejsca, ponieważ o 20:45 zagrają ze sobą właśnie wymienione przed chwilą reprezentacje i któraś z nich, a może obie stracą punkty.
H2H nie ma co tutaj pisać, ostatni mecz jak i jedyny taki w 2004 roku zakończył się wygraną gospodarzy 3:0. Ale moim zdaniem to mało istotna informacja..
Łotwa nie wygrała meczu wyjazdowego od czerwca 2012 roku i dzisiaj na pewno się to nie zmieni. Nie ten pułap umiejętności.. Za wysoka poprzeczka jest postawiona przed gośćmi tego spotkania.
Holandia u siebie notuje raczej dobre wyniki i dzisiejszego wieczora liczę na to samo.
✅100​
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina:kosykowka
godzina:19
spotkanie : Szczecin-Czarni
typ: 1 - pierwsza połowa
stawka:1,85
bukmacher: bet365
Witam na dzisiaj sprobuje pograc meczyk opisany przeze mnie w tym poście oglądałem mecz z mistrzami polski rozgrywany tydzien temu w hali w zgorzelcu i tylko błędy z rzutów osobistych zadecydowały ,że Kingi mogli sie pokusić o sprawienie sensacji w tym meczu na terenie turowa zaś co do Czarnych nie są już taką potegą co sezon wszesnie gdzie mogli się bić o pierwszą czwórkę wydaję mnie sie ,że w tym spotkaniu padnie zwycięstwo gospodarzy ja jednak idę trochę mniej odważniej ale za to myślę ,żę ten typ jest wielce prawdopodoby trafienia na ostatnie 4 mecze Wilków to oni prowadzili do przerwy i liczę ,że podobnie bedzie dzisiaj Czarni to juz nie ta drużyn co z zeszłego sezonu ,ppozdrawiam
ZWROT
 
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Belgia - Walia
Typ: Obie strzelą
Kurs: 2,15
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Bardzo ciekawy pojedynek mamy dzisiaj w ofercie. Belgia zmierzy się z Walią, zwycięzcę dla mnie osobiście jest ciężko wytypować, ale jestem niemal pewny, że ujrzymy bramki po obu stronach. Gospodarze - wiadomo, niebywale silma kadra, jedna z najlepszych na świecie.Hazard, Lukaku czy Jauzaj, to tylko część graczy którzy mogą strzelić bramkę. Ekipa prowadzona przez Wilmotsa posiada jednak jeden słabszy punkt - szyki defensywne gdzie praktycznie co mecz tracą bramkę. Tak było ostatnio ze znakomicie spisująco się Islandią. Walijczycy to liderzy w grupie, mają dwie wygrane oraz remis. Można liczyć na gracza Realu Madryt - Garetha Bale&#39;a który jest trzonem ofensywy wyspiarzy. Reasumując, nie wiem kto wygra, choć faworytem zdają się być Belgowie. Ale bramki powinny być po obu stronach - powodzenia! Patrząc na H2H obu drużyn, w 3/4 spotkaniach padały bramki po obu stronach.
⛔100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna El ME 2016
Spotkanie - Holandia : Łotwa
Typ - Holandia strzeli powyżej 4.5 gola
Kurs - 4.50
Buk - Bet365
Analiza
Nie ma co ukrywać jest to ostatnia szansa pomarańczowych i dla trenera Guusa Hiddinka , bo Holendrom nie idzie i po 3 kolejkach zaledwie 3 pkt i strata aż 6 pkt do bezpiecznych miejsc czyli 1 i 2 , dziś od pierwszej minuty gry na boisku powinien się pojawić Klaas-Jan Huntelaar bo z powodu urazu nie może zagrać inna gwiazda Robin van Persie dlatego myślę że w spotkaniu z Łotwą Holendrzy powinni nastrzelać sporo goli aby trochę podreperować nie za bardzą dobrą opinię fanów po tych 3 kolejkach , tak jak już w analizie podał kolega wyżej liczę na poprawę i to zdecydowaną w grze gospodarzy i te akcje będą wyglądały płynne i zdecydowane tak jak to przecież było w nie tak dawno zakończonych MŚ !
✅350
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ El. ME
Godzina: 18:00
Spotkanie: Azerbejdzan - Norwegia
Typ: 1X
Kurs: 2.05
Bukmacher: bet365
Analiza: Trudny Azerski teren wita Norwegow. Fakt Azerowie 3 mecze i 3 przegrali. Z Chorwacja to wiadomo. Ale np z Włochami na wyjezdzie mieli chociaz szanse na 1 pkt. A u Siebie z Bułgaria zabraklo tylko skutecznosci. A Norwegowie? Wygrana z Bulgaria 2:1 oraz z Malta 0:3 fakt dodaje im plusow. Ale nie mysle ze Azerowie dalej beda chcieli miec 0 pkt. Jak nie teraz to kiedy? No wlasnie. Zwlaszcza ze graja u Siebie i mysle ze nadszedl ten czas by z srednimi Norwegami u Siebie zdobyc chociaz 1 punkt.
⛔100
 
jedi_kpr 185

jedi_kpr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Włochy - Chorwacja
Typ: Handicap Chorwacja -1
Kurs: 7,75
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Co ten Jedi robi? No stawia na pewną wygraną Chorwacji. Typ bardzo ryzykowny, ale szanse jak w każdym typie zawsze są. Goście ewidentnie nie leżą Włochom. Patrząc na h2h to Chorwacja od 1994 roku wygrała 3x, 2x padł remis i 0 wygranych ze strony Italii.
Co prawda Chorwaci nie podobali mi się w meczu z Bułgarią, ale już z Azerbejdżanem zrobili swoje i wygrali gładko 6:0. W meczu towarzyskim przegranym 1:2 z wicemistrzami świata Niko Kovac oszczędził najważniejszych piłkarzy jak bramkarz Danijel Subašić, defensorzy Vedran Ćorluka, Danijel Pranjić, Darijo Srna, Domagoj Vida, pomocnicy Luka Modrić, Ivan Perišić, Ivan Rakitić oraz najważniejszych piłkarzy odpowiedzialnych za strzelanie bramek czyli Mario Mandžukić i Ivica Olić. Perišić oraz Olić są w niezłym gazie wystarczy popatrzeć na to co robi Wolfsburg w Bundeslidze więc nie będę ukrywał, że liczę na niezłe akcje wykonane przez kolegów z klubu. Do tego najlepszy strzelec Atletico M. Mandžukić swoje też powinien pokazać. Ogólnie Chorwacja gra coraz lepiej. Selekcjoner Włochów powołał między innymi Mario Balotelliego, który w lidze strzelił jak dotąd uwaga 0 bramek!!! Chłopak w ogóle nie może się odnaleźć w Liverpoolu co za tym idzie jego forma spada, poprostu nic nie gra, a gdy nic mu nie wychodzi zaczyna się wnerwiać, ciągle fauluje i gra jeszcze gorzej zresztą ma tak chyba każdy Włoch to u nich wrodzone. Zabraknie głównego ogniwa reprezentacji Pirlo. 1:0 z Malta grającą w 10 od 27 minuty nie robi wrażenia tak samo jak 2:1 z Azerbejdżanem i hat trick Chelliniego, szkoda tylko, że strzelał do obu bramek... Gospodarzą wypada prowadzić grę i tak zapewne będzie, jednak kontrataki Chorwatów potrafią być zabójcze i mam nadzieję, że dziś takie będą.
⛔100
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Liga Mistrzów Kobiety
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lok. Zagreb - Györi ETO
Typ: Györi ETO (-3,5)
Kurs: 1.41
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na dzisiaj moim zdaniem kolejny zakład bez ryzyka. Liga Mistrzów pań i spotkanie pomiędzy Chorwackim zespołem Lokomotiv Zagrzeb i Węgierskim Györi ETO. Będzie to 5 kolejka, do tej pory zawodniczki na które stawiam Györi ETO wygrały wszystkie 4 spotkania, właśnie z Chorwatkami u siebie 32:23, dwukrotnie z silną drużyną z Viborga 30:25 i 22:20 oraz z chyba najsłabszym zespołem Savehof 38:21 na wyjeździe. Gospodynie jak do tej pory zdobyły punkty tylko w meczu z Savehof remisując dwukrotnie 23:23 i 29:29, ale już z faworytkami grupy Györi tak jak wcześniej wspomniałem przegrały 23:32 i z Viborgiem 18:25 u siebie. I już to krótkie przybliżenie wyników grupowych wskazuje która drużyna powinna dokonać w tym meczu demolki, jakby porównać spotkanie obydwu drużyn choćby z Savehofem który Węgierki zmiażdżyły, a Chorwatki walczyły jak równy z równym to nie można mieć wątpliwośći, że w tym meczu jest tylko jedno pytanie iloma bramkami wygra Györi. Dla niewtajemniczonych wspomnę tylko, że Wegierki to najbardziej utytułowana drużyna europejskiej piłki ręcznej, wspominając choćby o trzech ostatnich sezonach to Györi SĄ aktualnymi zdobywczyniami Ligi Mistrzów który to tytuł obroniły z sezonu 2012/2013, a w sezonie 2011/2012 przegrały w finale. Jeśliby dalej sięgać w przeszłość to Wegierki od sezonu 2006/2007 nie zaliczyły wyniku gorszego niż półfinał Ligi Mistrzów czyli od 7 sezonów absolutny top europejskiej siatkówki.
✅41
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
raaul007 188

raaul007

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis, ATP World Finals, London
Godzina: 19:00
Spotkanie: Djokovic - Federer
Typ: under 21,5 games
Kurs: 2,18
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Finał jakiego większość się zapewne spodziewała i jak najbardziej sprawiedliwy. Właściwie, gdyby nie wczorajszy mecz Federera z Wawrinką, gdzie Stan przegrał z własną głową (4 piłki meczowe, w tym 3 przy własnym serwisie), to obaj finaliści mogliby się już dawno umówić na jakimś korcie i tam rozstrzygnąć, kto ma aktualnie więcej atutów tennisowych.
Djokovic jest w mojej opinii nie do zatrzymania, ponad 30 meczów wygranych pod rząd w hali. Wczorajszy 2-gi przegrany set z Nishikorim to wg mnie chwila dekoncentracji, a w trzecim secie pewnie (6-0) pokazał Japończykowi siłę swojego tennisa. A propos dekoncetracji - Nole nie miał od dawna słabszych momentów w meczu, także wcześniej czy później musiało się to stać. Nie sądzę, że powtórzy to w finale.
Po drugiej stronie siatki Roger Federer, grający całkiem dobrze w fazie grupowej, natomiast może mówić o dużym szczęściu, że w semi naprzeciw niego nie stał ktoś inny, bo finał obejrzałby w tv.
H2H na hardzie to 14-13 dla Djoko, jednak wiele z tych pojedynków, to odległe czasy, w ost. 2 latach bilans ten wynosi 9-3, a Roger młodszy już nie będzie.
Under w domyśle pod 2-setowe zwycięstwo Djokovica.
ZWROT
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis, ATP World Finals, London
Godzina: 19:00
Spotkanie: Djokovic - Federer
Typ: FEDERER
Kurs: 4,00
Bukmacher: sportingbet
Ja jednak gram w odwrotną stronę bo kolega wyzej nie wspomniał ( jesli juz wchodzimy w H2H ) ze w tym roku to Federer wygrywa z Djoko 3-2 , ale mniejsza o to. wg. mnie dzisiejszy pojedynek bedzie wyrównany bo jeden jak i drugi są w świetnej formie . djoko na hali w tym roku bilans 9/0 , Roger 11/1 .
Owszem mozna tu mówić ze wczoraj miał szczescie nad szczesciem ze nie odpadł , ale napewno przyjemniej sie bedzie ogladać Rogera nizeli Stana który zacznie wypierd**** pilke 2 metry w aut . Po cichu licze na zwyciestwo Szwajcara , i tak tez stawiam , Wiem ze Djoko jest genialny , ale dzis bedzie również gra umysłów i ten który wypadnie w niej blado to poprostu przegra . Presja wydaje mi sie ze bardziej tutaj iazy na serbie bo jest on nie pokonany xx meczy , numer 1 ATP no i finał konczacy cały sezon .
Federer w tym sezonie bardzo na plus , a wczorajsze PM dla Stana których nie wykorzystał dziś napewno zmobilizują Federera .
Powtórzony typ
⛔100
 
L 32

lorakkk11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - EURO 2016, kwalifikacje - gr. B, Europa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Belgia - Walia
Typ: Zespół 1 zwycięży, a w meczu padnie więcej niż 3,5 gola
Kurs: 3.60
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Czerwone diabły czyli Belgowie kontra Walijczycy. Obie drużyny rozegrały ze sobą dwumecz w eliminacjach do Mistrzostw Świata w Brazylii. W Walii wygrali Belgowie 2:0, a w Belgii padł remis 1:1. Ale tylko Belgowie zagrali na Mundialu. Młoda drużyna która zebrała tam porządne doświadczenie by teraz wymiatać. Wprawdzie w tabeli prowadzą Walijczycy ale mają jeden mecz więcej rozegrany i za sobą, nie oszukujmy się, słabych rywali. Andora na wyjeździe, BiH u siebie i Cypr też u siebie, 7 pkt na koncie. Bez Bale&#39;a moim zdaniem ta drużyna nic by nie znaczyła, a on sam z Belgami nie wygra. Stawiam na zdecydowane zwycięstwo Belgów. To znowu będą ich lata w piłce nożnej, mają dobrą generację młodych zawodników. Dzisiaj będzie 4:0, może 4:1, powodzenia.
⛔100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka, USA NBA
Godzina: 19:00
Spotkanie: NY Knicks - Denver Nuggets
Typ: Carmelo Anthony over 27,5 pkt
Kurs: 1,75
Bukmacher: betsson
Analiza:
Bez aktywności Melo w ofensywie, Knicks nie powinni zagrozić Nuggets. Z drugiej strony obrona Denver nie stoi na wysokim poziomie, oczywiście dysponują znacząco lepszymi graczami od Nowego Jorku, ale wyniki mówią same za siebie i najwyraźniej trener nie potrafi wycisnąć z zawodników tyle ile się rzeczywiście da. W Nowym Jorku sytuacja po staremu - czyli atak głównie skupiony na jednym graczu, a reszta ofensywy słabo. Jedyna nadzieja Knicks to dobry występ Anthony&#39;ego, ponieważ w inny sposób tego spotkania gospodarze nie wygrają. Spoglądając na statystyki Melo z poprzednich sezonów wcale nie wygląda blado przeciwko Nuggets, a myślę, że dzisiaj swoje rzuci. Shumpert nie zagra, roster składa się z większości przeciętnych graczy i tak jak podkreśliłem - Anthony musi ceglić jak najwięcej, brać się za większość akcji i jakoś 30 punktów uzbiera.
✅75
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Czechy - Islandia
Typ: Czechy wygrają i oba stzrela
Kurs: 3.90
Bukmacher: expekt
Analiza:
Islandia zaskoczyła wszystkich i po 3 meczach w grupie jest liderem, który jeszcze nie stracił gola. W poprzednich meczach pokonali Holendrów 2-0, Turcje 3-0 i Łotyszów w Rydze 3-0. Dzis graja wyjazdowe spotkanie z Czechami, którzy także mają komplet punktów, ale ustępują gorszym bilansem bramkowym (8-4). Czesi na własnym stadionie także ograli Holendrów (2-1), na wyjeżdzie Kazachstan 2-4 i Turcje w Stambule 2-1. Jak można zauważyc nawet w meczu ze słabymi Kazachami stracili dwa gole, więc uważam że dziś także wygrają ale bez zera z tyłu. Mój typ na dzisiaj to 2-1 dla gospodarzy. Dla obu drużyn ten mecz jest niezwykle ważny gdyż nagroźniejsi Holendrzy dzisiaj wygrywając z Łotwą bedą tracic do przegranego juz tylko 3 punkty, natomiast ten kto dziś zgarnie komplet punktów wciąż utrzyma nad Oranje 6 pkt przewagi. Pozdrawiam
✅290
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 20:00
Spotkanie: Zaragoza - Betis
Typ: Powyżej 3.5
Kurs: 3.85
Bukmacher: Betsson
Na zakończenie 13-ej kolejki hiszpańskiej Segunda Division ekipa z Saragossy podejmuje na własnym stadionie Real Betis. Zespoły zajmują odpowiednio siódme i szóste miejsce w tabeli, a dzieli ich zaledwie jeden punkt. Dość trudno wskazać faworyta, dlatego swój typ kieruję w stronę ilości goli. Patrząc na ostatnie poczynania obu drużyn, możemy spodziewać się sporej liczby zdobyczy bramkowych. Zaragoza w trzech poprzednich pojedynkach zaliczyła min. 4 gole w meczu, natomiast Betis w 2 z 3 ostatnich spotkaniach zaliczył min. 5 goli. Wnioskuję, że obie ekipy nastawiają się bardziej na ofensywę, zaniedbując obronę, stąd spora ilość bramek strzelonych jak i straconych. Liczę, że podobnie zaprezentują się dzisiaj.
✅285
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom