>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 16.11.2014 (niedziela)

Status
Zamknięty.
jankovicz 130

jankovicz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, el. ME 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Włochy - Chorwacja
Typ: obie drużyny strzelą gola: tak
Kurs: 2,10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam, typ, który przykuł moją uwagę w tym meczu, uważam za wysoce prawdopodobny i po całkiem niezłym kursie. Włochy są znani z mocno defensywnej piłki i często stawiani w roli faworyta, zazwyczaj wolą wypracować sobie spokojną przewagę i dowieść kilku bramkowe zwycięztwo do końca nie znęcając się strzelecko nad rywalem. Chorwaci natomiast to bardzo agresywna drużyna, bez kompleksów potrafiąca zaskoczyć każdego przeciwnika swoimi szybkimi kontrami. W tym meczu ciężko jest mi wskazać jednoznacznie na zwycięzce, choć niektórym przychodzi to wyjątkowo łatwo. Obie drużyny zajmują dwa najwyższe miejsca w grupie więc można się spodziewać zaciętego pojedynku. W poprzednich spotkaniach, jedni jak i drudzy mieli opracowaną dośc dobrze ułożoną strategie gry. Kiedy zdarzała się wpadka, szybko się rehabilitowali np. mecz Włochy-Azerbejdżan. Nie sądzę aby to spotkanie skończyło się bezbramkowym remisem, Chorwaci na to nie pozwolą choć grają na wyjeździe. Włochy również będą chcieli zdominować rywala w środku pola i jak to zwykle bywa dowieść spokojnie bramkę bądź dwie przewagi do końca spotkania nie zapominając o defensywie. Decyzja należy do was ale moim zdaniem, nad tym typem można przysiąść, zwłaszcza że kurs wydaje się dość dobry. Pozdro
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 22

cieslik199

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: New Jersey Devils - Colorado Avalanche
Typ: Poniżej 3.5 gola
Kurs: 4.2
Bukmacher: Unibet
Analiza: Nie pisałem nic ponad tydzień ponieważ nic specjalnego nie wpadło mi w oko , aż do dzisiaj. Ponownie gramy w nocy i tym razem również NHL ;) Mecz pomiedzy Devils a Colorado. Stawiam ,że będzie max 3 bramki ponieważ gdy te drużyny sie spotykają nie sypie tam bramkami. Na ostatnie 3 mecze w każdym było poniżej 3 goli. Tym razem sugeruje sie troche H2H chociaż bardzo tego nie lubie, ale gdy popatrzymy na ostatnie spotkania poszczególnych drużyn można zauważyć ,że coś się zepsuło i mało bramek strzelają.
Gospodarze: ostatnie 5 meczy u siebie i tylko 9 bramek ( liczymy tylko te w regulaminowym czasie ) Czyli średnia poniżej 2 na mecz. Szczerze jak patrze na wyniki ich to śmiem twierdzić ,że grają specjalnie w kratkę u siebie :p
Liczba strzelonych bramek u siebie : 3,0,3,1,2
H2H u siebie w ilości strzelonych przez gospodarzy bramek wygląda tak: 1,0,2,4,3
Goście: Tu trochę lepiej to wygląda bo 3,0,3,3,2 ale jak popatrzymy na wyjazdy Colorado wygląda to tak 3,0,3,2,1
Jak poparzymy na gości w H2H to 1,0,3,0,3
Osobiście uważam ,że jest to typ bardzo prawdopodobny i osobiście go gram , tak jak wszystkie które tu piszę. Nie wiem czy admini to zaakceptują ale ja naprawdę nie gram meczy z kursami poniżej 2.5/3 Mogę pokazać kilka swoich kuponów jeżeli będzie to konieczne bo chce się dzielić tym co gram tylko nie zawsze mogę poprzeć to &quot;dużą&quot; analizą a ostatnio naprawdę wiele typów z dobrymi kursami mi wchodzi ;)
⛔100
 
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA: NBA
Godzina: 2:30
Spotkanie: Dallas Mavericks - Minnesota Timberwolves
Typ: Mavericks -10 pkt (AH)
Kurs: 1.710
Bukmacher: Bet365
Analiza:

USA, Dallas Mavericks (gospodarze, bilans 6-3) VS. Minnesota Timberwolves (goście, 2-6). Dziś w nocy liczę na podobne lanie do tego, które wczoraj Mavs spuścili drużynie Philadelphi 76ers (123:70) oraz jakie spotkało Minnesotę w meczu z New Orleans Pelicans (91:139). W drużynie gospodarzy niepewny gry tylko Felton, w drużynie gości - Bennett, Turiaf, Young i przede wszystkim, choć na końcu wyliczanki, Ricky Rubio, który na 100% nie zagra. Ta jedna absencja, IMO, to kwestia rangi kluczowej, dlatego stawiam na zwycięstwo Mavs przynajmniej 10 punktami!
✅71
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 53

magicpl

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 19:00
Spotkanie: Novak Djokovic - Roger Federer
Typ: powyżej 2.5 setów
Kurs: 2.65
Bukmacher: Betsson
Po pierwsze świetne widowisko w meczu Federera z Wawrinką. W końcu się doczekaliśmy pięknego tenisa. Na szczęście wszedł mi dokładny wynik, ale w tym meczu mogło się stać wszystko
Do rzeczy.. Federer pokazał dzisiaj, że walczy do samego końca, obronione 4 piłki meczowe. To jest ten Roger z przed kilku lat, ery Nadala, Djokovica i Federera. Zależy mu na tym turnieju. Z Novakiem są odwiecznymi rywalami na korcie. Serb także w świetnej dyspozycji. Na jego korzyść może przemawiać tylko to, że mniej się zmęczył z Japończykiem, no i miał jeden dzień więcej odpoczynku. Jestem pewny, że Szwajcar będzie jutro gotowy. Nie tak długie mecze już grał. Dziwi mnie fakt, że bukmacherzy aż tak bardzo faworyzują Novaka: 1,25 ; 3,95 . Jak dla mnie to szanse są równe, a w takiej sytuacji warto grać na zawodnika z wyższym kursem. Fakt, Djokovic rozgromił Stana, ale ten nie był w najlepszej dyspozycji, po za tym mógł sobie pozwolić na przegraną.
Czeka nas jutro bardzo interesujący pojedynek dwóch najlepszych, z których każdy chce wygrać za wszelką cenę.
ZWROT
 
R 4,7K

root

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 04:00
Spotkanie: Sacramento Kings - San Antonio Spurs
Typ: San Antonio Spurs
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Analiza:
Kings ostatnimi czasy, mimo całkiem dobrej gry zwycięstwa nie odnotowali (3 porażki z rzędu) i moim zdaniem na zwycięstwo będą jeszcze musieli poczekać, gdyż mistrzowie z San Antonio (3 zwycięstwa z rzędu) doskonale wiedzą, że kluczową sprawą w kontekście obrony mistrzostwa będzie legitymowanie się najlepszym bilansem sezonu zasadniczego, co w Play-offs będzie gwarantowało przewagę własnego parkietu.
Spurs są b2b, ale grali wczoraj z Lakersami, którzy przez cały mecz nie mogli się nawet zbliżyć do mistrzów, Kobe zagrał jeden z najgorszych meczów w karierze, więc Spurs nie są praktycznie zmęczeni po takim meczu i spokojnie powinni sobie poradzić z Kings, gdyż będą grali normalnym składem (z wyjątkiem kontuzjowanych - Millsa, Splittera oraz Belinelliego).
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nonamed 97

nonamed

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- El. EURO 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Izrael: Bośnia i Hercegowina
Typ: 2 i under 2,5
Kurs: 5,10
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Jutrzejsze spotkanie będzie bardzo ciekawe i bardzo ważne w kontekście dalszej walki BiH o awans na EURO. Mają tylko dwa punkty, po dwóch remisach z Walią i Belgią oraz porażką 1:2 z Cyprem. Natomiast Izrael rozpoczął walkę o wyjazd do Francji od dwóch zwycięstw z Andorą i Cyprem, więc nie powinno się z tego wyciągać jakichkolwiek wniosków, po prostu 3 pkt w takich meczach to obowiązek. Bośniacy w eliminacjach do mundialu grali świetnie, przez niektórych byli typowani jako czarny koń turnieju. Wszyscy wiemy jak się skończyło, ale mimo wszystko to doświadczenie powinno tylko wzmocnić drużynę przed kluczowymi meczami, a taki właśnie nadchodzi. Bardzo dużym osłabieniem będzie kontuzja Dżeko, ale jestem dziwnie spokojny, że dzięki temu Ibisevic czy Pjanic wezmą na siebie większą odpowiedzialność za grę, co paradoksalnie może pomóc w odniesieniu dobrego rezultatu. Wydaje mi się, że Bośnia ma spory problem, gdy ktoś muruje bramkę, tak było z Cyprem. Lepiej czują się, gdy ktoś prowadzi z nimi otwartą grę, jak np. Belgia, gdzie prowadzili, i mimo tego, że byli rzadziej przy piłce oddali sporo strzałów. Wydaje mi się, że Izrael nie cofnie się, bo grają u siebie i po prostu remis jest im nie na rękę. Wygrywając mogą znacznie utrudnić Bośniakom dalszą grę w eliminacjach. Co zwróciło moją uwagę to mała liczba bramek w meczach wyjazdowych Bośniaków. W takich meczach zazwyczaj moja linia jest pokryta (poza meczami z absolutnymi outsiderami), dlatego też wydaje mi się, że ten typ może się udać. Nie ma co ukrywać, że jest on dość ryzykowny, ale ma szansę powodzenia.
⛔100
 
G 36

guxinimod

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 2 liga polska
Godzina: 13.00
Spotkanie: Raków Częstochowa - Siarka Tarnobrzeg
Typ: 1
Kurs: 2,35
Bukmacher: Expekt
Analiza
Cóż mogę powiedzieć... Byłem na ostatnim meczu Siarki Tarnobrzeg i szczerze mówiąc to co pokazali w meczu z Limanowią wołało o pomstę do nieba. Grali po prostu fatalnie, po obydwu stronach mało było ciekawych akcji. Bezbramkowy remis z głównym kandydatem do spadku (Limanowia po 17 kolejkach ma 11 punktów i lokuje się na przedostatnim miejscu w tabeli) nijak nie przekonuje mnie do pójścia w ich stronę w tym spotkaniu. Raków gra dobrą piłkę, ale niestety dobre mecze przeplatają słabszymi(Z Limanowią również remis). Mam nadzieję, jednak, że w dzisiejszym meczu przechylą szalę zwycięstwa na swoją korzyść.
✅135
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP World Tour Finals - Londyn 2014 - FINAŁ
Godzina: 19:00
Spotkanie: Djokovic N. - Federer R.
Typ: Djokovic N. 2:1
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jestem niemile zaskoczony kursami, na finał WTF. H2H Djokovic z Federerem ma 17:19. Roger pokonał w tym roku już 3 razy Djokovica i to na turniejach do 2 wygranych setów. Ja myślę, że mowy o zmęczeniu nie można aż tak mocno naciągnąć. Przez turniej przeszli jak burza, natomiast Federer musiał się wczoraj sporo napocić, ale nie trzeba daleko sięgać pamięcią by przytoczyć niektóre szlemy do 3 wygranych setów gdzie panują mordercze upały, w Londynie warunki są idealne. Do tego jest to ostatni mecz w sezonie więc zaangażowanie będzie 100% po obu stronach.
Bardziej uwierzę w to, że Federer po wczorajszych obronionych MP jeszcze bardziej uwierzy w siebie niż wcześniej. Przykład Janowicza z Winston-Salem, Klizana bodajże z Pekinu czy Kyrgiosa z Wimbledonu to tylko pojedyncze przypadki gdzie zawodnicy o krok od wylecenia z turnieju, bronią MP i grają później na niebotycznym poziomie. Podobno wiara w siebie działa cuda.
Federer uwielbia ten turniej, podobnie jak i Djokovic, dla mnie minimalnym faworytem jest tutaj Serb, ale tak na poziomie 55%-45%, a nie tak jak wskazują na to kursy.
Stawka delikatna, raczej żeby ciekawej się oglądało, bo to jest ostatni mecz ATP WORLD TOUR FINALS 2014 - Londyn!
ZWROT
 
luxik23 191

luxik23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna Liga Mistrzów
Godzina: 16:00
Spotkanie: Pick Szeged - Dunkierka
Typ: 1
Kurs: 1.39
Bukmacher: betsson
Dzisiaj kolejny typ z Ligii Mistrzów po wczorajszej wygranej Barcelony dzisiaj jestem również bardzo pewny wygranej Węgrów.
Mają w swoim składzie takie gwiazdy jak: Sierra,Kallman,Bombac i dobrze nam znany Piotr Wyszomirski !
W Dunkierce mają równy skład z jednym wyjątkiem Gerrard,który trzyma tam ofensywę, co pokazują ich wyniki w LM jak i lidze.
Dzisiaj Szeged wygra to spotkanie 2-3 golami minimum! POWODZENIA
Nieregulaminowy kurs
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maciek9105 4

maciek9105

Użytkownik
Dyscyplina: Włochy - Serie A1
Godzina: 18:00
Spotkanie: Milano - Macerata
Typ: poniżej 138,5 w meczu
Kurs: 1.85
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dziś we włoskiej Serie A na przeciwko siebie staną Milano w roli gospodarza oraz Macerata. Faworytem oczywiście są goście, którzy w rozegranych czterech meczach odnieśli cztery zwycięstwa i zajmują 2 miejsce z dwunastoma punktami na koncie. Gospodarze to najsłabsza drużyna w lidze. W rozegranych czterech meczach ponieśli cztery porażki i to bez wygranego seta. Według mnie będzie to szybkie spotkanie i spodziewam się, że suma punktów w meczu nie przekroczy 138,5. Różnica klas między zespołami jest ogromna i myślę, że na boisku będzie to widać.
✅85
 
binias 15

binias

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ANGLIA: League Two - Kolejka 17
Godzina: 16:00
Spotkanie: Newport - Exeter
Typ: X
Kurs: 3.25
Bukmacher: bwin.com
Analiza:
Witam
Pozdrawiam ludzi którzy powtórzyli mój wczorajszy typ ( Szwajcaria - Litwa H. 0-1 Typ 1 ) i tak jak Ja zarobili pieniążki nie wychodząc z domu..
Wracając do dzisiejszego meczu... League Two angielska, mecz pomiędzy Newport a Exeter patrząc na ostatnie mecze tych drużyn można wnioskować że dzisiejsze spotkanie nie wyłoni zwyyciężcy więc dlatego stawiam X po bardzo dobrym kursie 3,25. Podejrzewam ze bedzie to bramkowy Remis ( 1-1 )

Pozdrawiam
kiepska analiza
 
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 19:00
Spotkanie: Novak Djokovic - Roger Federer
Typ: 2:1
kurs: 4:0
Bukmacher: Betsson

Analiza: Wygrać w Londynie może według mnie tylko Djokovic. Wynika to z formy, siły i jakości gry obu zawodników. Teraz tylko pytanie, jak zagrać, żeby coś z tego było dla nas.
Oczywiście Federer wczoraj stoczył piękne widowisko, ale wielu znawców tenisa przyzna, że momentami ten mecz bardziej przypominał pokazówkę niż półfinał Masters.
Federer grał źle. Nie ryzykował, loby w aut, grał przez środek, zbyt dużo błedów jak na niego – z Djokovicem to nie przejdzie. Taka jakość gry, a właściwie momentami jej brak, zostanie surowo ukarana.
Ze zmęczeniem też może być różnie. Solidnie sobie Szwajcarzy pobiegali, na pewno to Federerowi dzisiaj nie pomoże.
Generalnie granie na Federera odradzam (pada argument: bo jest dobry kurs...), a wszystkich którzy planują wpuścić w obieg swoje pieniądze, namawiam do rozważenia typu, że Federer wygra seta, czyli 2:1 dla Djokovica.
To typ ryzykowny, ale dużo bardziej prawdopodobny moim zdaniem niż czysty win na Federera po podobnym, wysokim kursie. Na logikę – łatwiej wygrać 1 seta niż 2 sety przeciwko Djoko. A płacą podobnie. No chyba, że Federer planuje wygrać 2:0, a to raczej mało prawdopodobne...
Dlaczego set dla Federera? Djokovic potrafi się zdekoncentrować (publiczność będzie oczywiście za jego przeciwnikiem), a Federer potrafi bajecznie grać. Podejrzewam, że ostro ruszy, już w pierwszym secie na przeciwnika. Dlatego nie można wykluczyć, że seta zgarnie, może nawet pierwszego (w Betssonie nie ma oferty – kto wygra pierwszego seta), a potem Djoko włączy lewa-prawa i zajedzie wirtuoza z Bazylei.
Powodzenia i miłego oglądania życzę.
Powtórzony typ
⛔100
 
M 70

mrww

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia, Proximus League
Godzina: 14:30
Spotkanie: RC Mechelen - Seraing United
Typ: HT/FT - 2/2
Kurs: 2.63
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W meczu kończącym 16. kolejkę drugiej ligi belgijskiej spotykają się zespoły Mechelen i Seraing Utd. Gospodarze, którzy z bilansem 4-2-9 zajmują aktualnie 14. miejsce w tabeli walczą dzisiaj z zespołem z 5. miejsca w tabeli o bilansie 9-3-3. Dla mnie najważniejszym aspektem przy wyborze tego typu jest jednak obecna forma obu drużyn. Mechelen to obecnie najgorzej spisująca się drużyna ligi, ostatnich 5 meczów to 5 porażek i strzelone 2 gole przy straconych 17. Bramki potrafili strzelić tylko ostatniemu w tabeli ASV Geel, mimo to przegrali u siebie 2:4. Reszta spotkań to 0:4 z Roeselare, 0:3 z Lommel, Virton i Mons. Całkowitym ich przeciwieństwem są goście - 5 spotkań, 5 wygranych, 12 strzelonych bramek i tylko 2 stracone. Jeżeli w zespole gości nie stanie się dzisiaj nic ustawiającego mecz (szybka kontuzja, czerwona kartka) to liczę na to, że obie passe zostaną podtrzymane i Seraing strzeli min. 1 bramkę już w pierwszej połowie spotkania i wygra ten pojedynek. Powodzenia! ;) ✅163
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
warmie 13

warmie

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis M. | ATP Londyn Finał-Debel
Godzina: 16:30
Spotkanie: Bryan B./Bryan M - Dodig I./Melo M.

Typ: Dokładny wynik: 2:1
Kurs: 4,00
Bukmacher: bet365
Bracia Bryan są faworyzowani, ale spójrzmy na to z drugiej strony - to jest finał, spodziewam się walki i zaciętego meczu, nie widzę tutaj możliwości, żeby którakolwiek z par wygrała to spotkanie bez straty seta, ale osobiście bardziej kieruje się w stronę zwycięstwa braci Bryan, którzy prezentują równą formę (pomijając mecz z Kubotem i Lindstedtem, w którym niewiele mieli do powiedzenia, gdyż ta para wówczas rozegrała znakomite spotkanie)
Podsumowując: Kurs 4,00 według mnie jest w tym wypadku do ustrzelenia, a biorąc pod uwagę fakt że to finał, wydaje mi się że tutaj para Dodig I./Melo M łatwo broni nie złoży.
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
vomit 192

vomit

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - Singiel: World Tour Finals - Londyn
Godzina: 19:00
Spotkanie: Djokovic - Federer
Typ: handicap setów 1.5 dla Federera
Kurs: 2.05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Przejrzałem sobie analizy do tego spotkania i dziwię się,że nikt nie wpadł dać handi dla Federera,a to całkiem niezłe value. Różne opinie lecą na ten temat,że będzie 2:1 lub 1:2 i że Federer wygra. Moim skromnym zdaniem patrząc na ostatnie H2H to ostatnia czysta wygrana Djoko miała miejsce 12.11.12 (piękna data...). Nie siedzę w tenisie,ale na chłopski rozum ten typ i ten kurs jest bardziej niż wart zagrania.
kiepska analiza
 
ama221 17

ama221

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska I liga
Godzina: 16:45
Spotkanie: Arka Gdynia (12) – GKS Katowice (8)
Typ: 1 DNB
Kurs: 1,53
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Mecz pomiędzy 12 w lidze Arką Gdynia, która podejmuje u siebie 8 w lidze GKS Katowice. W ostatnich 2 meczach Arka pokonała 3 w lidze Olimpię Grudziądz na wyjeździe 0:3, i 9 w lidze Chrobry Głogów 1:0. GKS natomiast wygrał 2:0, ale z przedostatnim w lidze GKS Tychy. Ponieważ Arka gra u siebie, a drużyna ma statystyki 5-5-6, co oznacza że lubi remisować, może pojawić się tutaj remis 1-1, stąd mój typ. Gospodarze w przyzwoitej formie, na ostatnie 5 meczy 3 wygrane, 1 remis i porażka, blans bramkowy 6:5. GKS 2 zwycięstwa, żadnego remisu, 3 porażki, bramkowo 7:7. Pomimo tego, nie zdziwiłbym się gdyby jednak padł tutaj remis. W drużynie gości gra zawodnik o nazwisku Goncerz, który jest liderem tabeli strzelców, z 14 trafieniami na koncie, dlatego GKS powinien coś strzelić, a Arka ma przewagę swojego boiska, jednakże powinni sobie dać radę wygrywając 2-1, nie wykluczając remisu. Powodzenia!
✅53
 
F 428

fudyn

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP World Tour Finals
Godzina: 19:00
Spotkanie: Djokovic N. - Federer R.
Typ: 2
Kurs: 4,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Już to kiedyś pisałem, ale naprawdę nie lubię isc w odwrotną stronę niż moi przedmówcy. Niestety Federer siedział mi w głowie od dłuższego czasu, a tym bardziej przy takim kursie i wyrównanych zawodnikach śmiało stawiam na szwajcara.
Roger ma już 33 lata, za sobą świetny sezon i nie wiadomo czy za rok będzie jeszcze przed taką szansą na wygranie finałowego turnieju.Djokovic jest o 6 lat młodszy i zdobył już naprawdę wiele i z pewnością jeszcze dużo przed nim( oby tylko nie dzisiaj ).
W tym roku obaj zawodnicy grali ze sobą już 5 razy. 3-krotnie wygrywał właśnie Federer, a na Wimbledonie było tylko 3:2 dla Djoko. Dlaczego więc szwajcar miałby nie wygrac i dziś?
Od sierpnia, kiedy to tenisiści weszli na twardą nawierzchnię Roger zaliczył tylko 3 porażki, a Novak 4.
Moim zdaniem w tym czasie Novak miał więcej problemów ze swoimi rywalami niż Federer.
Jak dla mnie, to w tym spotkaniu przy porównywalnej klasie zawodników, tylko czysta dwójka z świetnym kursem, daje najmniejsze ryzyko niepowodzenia. Z resztą uwarzam tak jak SHAKAL, że kursy powinny byc bardziej zbliżone.
Szanse 50/50 więc stawiam na Federera i liczę na jego kolejne trofeum u schyłku kariery. Weteran górą!! ????
Powodzenia!!
ZWROT
 
stanley-63 909,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Polska 1 liga /
Spotkanie - Termalica : Zagłębie L
Typ - over 3.5 gola
Kurs - 3.75
Buk - Bet365
Mecz na szczycie na zapleczu naszej Ekstraklasy i liczę na dobre widowisko a osobiście na gole wiem że może z tego być przysłowiowe z dużej chmury mały deszcz ale zaryzykuję i liczę na przynajmniej 4 bramki , czego możemy się spodziewać po gospodarzach a oni u siebie 4-2-1 czyli w/g mnie super ale martwić może ich forma strzelecka u siebie 8:6 z drugiej jednak strony to lider 1 ligi a ogólny bilans bramkowy to 29:13 tak więc na gola lub gole możemy liczyć , z drugiej strony spadkowicz z Ekstraklasy który spisuje się też całkiem dobrze bo są na miejscu 4 a strata do lidera to zaledwie 3 pkt tak więc jeżeli myślą poważnie o powrocie do Ekstraklasy to nie mogą się dziś pozwolić na porażkę bo przewaga Termalici wzrośnie do 6 pkt i znów trzeba będzie ciężko odrabiać , Zagłębie na wyjazdach gra dobrze jak nie powiedzieć bardzo dobrze 4-2-1 i bramki 12:7 i jak tu nie liczyć na gola z ich strony tak więc sumując to chyba zaryzykuję i stawiam na over 3.5 gola a jak będzie zobaczymy !
⛔100
 
rocho19 78

rocho19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie B
Godzina: 15:00
Spotkanie: Crotone - Bari
Typ: wygrana Bari
Kurs: 3.50
Bukmacher: bet365
Drużyna Crotone to w tym roku jeden z murowanych faworytów do spadku. Mimo bilansu bramek, który wskazywałby na w miarę łatwe miejsce w środku tabeli gospodarze dzisiejszego spotkania nie potrafią strzelić bramki i następnie się bronić by zyskać parę punktów, aby odskoczyć. Aż 7 przegranych meczy i ostatnio w każdym meczu strzelają bramkę. Co prawda widać w ich grze poprawę, a dwie kolejki temu wygrali strzelając dwie bramki najlepszej defensywie ligi!
Bari po dwóch porażkach z rzędu musi się w końcu obudzić, jeżeli chce się zbliżyć do miejsca premiowanego szansą gry o awans do Serie A. A z kim się przełamać, jak nie z ostatnią drużyną ligi?
⛔100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Masters Cup ATP 2014 (Londyn)
Godzina: 19:00
Spotkanie: Djokovic Novak-Federer Roger
Typ: 1 handicap -1.5 seta
Kurs: 1.81
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Trzymam się tego co napisałem przed turniejem http://forum.bukmacherskie.com/f152/atp-world-tour-finals-london-09-11-2014-16-11-2014-a-114674.html#post4874786.
Także tego się trzymam i uważam,że dzisiaj Djokovic wygra w palcem w dup*e. Czyli dzisiaj mam zagranego go po 1.85 gdzie normalnie kursy są po 1.30, to będzie dobra lokata. Dodatkowo dzisiaj sobie dołożę na Novaka 2:0. Nie ma się co oszukiwać, ale Szwajcar w tym turnieju gra dalej tylko dzięki wielkiemu szczęściu. Kto oglądał wczorajszy mecz ten wie. Wawrinka nie wykorzystał 4 piłek setowych....3 przy swoim serwisie przy 5:4 i został połamany, później nie wykorzystał 2 break pointów i w tie breaku nie wykorzystał następnej meczowej,a Federerowi wystarczyła jedna. Dawno mnie tak w ch*ja żaden tenisista nie zrobił jak wczoraj Stan. Dzisiaj w analizie nie będę się rozpisywał. Ciągle uważam,że Djokovic jest w bajecznej formie, wczoraj stracił seta z Japończykiem ale ale w trzecim secie znowu pokazał niszczycielski tenis. Patrząc na rozgrywki turniejowe Serb również prezentował się lepiej. Na H2H nie ma co patrzeć ponieważ tutaj jedynym wyznacznikiem jest forma. Oczywiście,że Federer ma również ją dobrą ale on powinien wczoraj już odpaść. 90% ludzi zawsze myśli &quot;OOO finał na pewno będzie zacięty mecz, na pewno trzy sety&quot;. Ja tutaj widzę łatwe zwycięstwo Novaka.
ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom