>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 16.11.2013 (sobota)

Status
Zamknięty.
F 52

fejser

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna LM mężczyzn
Spotkanie: Porto - Wisła Płock
Typ: 2 (-2,5)
Kurs: 1,86
Bukmacher: Bet365
Analiza: Na jutro znalazłem fajny kąsek. Płock gra teraz dwa arcyważne mecze w LM z Porto. Pierwszy mecz na wyjezdzie a drugi rewanż u siebie. Płock te mecze musi wygrać by mysleć o dalszej fazie LM. Grupa jest bardzo mocna; Vive, Kiel, Kolding. Porto jest w ich zasięgu. Płock z Vive przegrał 28:30 z Kiel 33:34 z Kolding 22:23 jak widać porażki minimalne ale pkt im brakuje. Porto natomiast wyrażnie przegrało z Kielcami 23:35 z Koldingiem 20:25 i z kiel 27:31. Po statystykach widać, że Płock powinien wygrać ten mecz bez problemów. proponuje zagrać ostrożnego handi po bardzo dobrym kursie jeszcze. Jutro pewnie spadnie. Moim zdaniem Płock wygra ten mecz różnica 4-5 bramek udowadniając, że są zespołem lepszym.
✅86
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,NHL
Spotkanie: Edmonton Oilers - San Jose Sharks(-1.5)
Typ: 2
Kurs: 2.81
Bukmacher: Pinnacle
16.11.2013 04:00
Analiza:
Odważny typ.Nie sądzę.Gospodarze to najsłabsza drużyna ligi.Oglądając ich dwie tercje z Dallas wogle nie dziwię się że tak słabo są w tabeli.Nie mają atutów w ataku i slabo grają w defensywie.NIe dziwię się że dopiero wygrali tylko dwa mecze bezpośrednio.Mam nadzieję ze to nie będzie ich mecz życia i wygrają spotkanie z rekinami.Goście ostatnio jakby siądli z grą.Pięć spotkań i aż cztery spotkania zakończone wynikeim z extra time.ostatnie dwa na plus po dogrywkach.te doliczone czasy się w końcu muszą skończyć i liczę że to nastąpi właśnie dziś z ostatnią drużyną w tabeli która traci dużo bramek.Gwiazdy w San Jose myślę że dziś nie będą pudłować i przynajmniej te dwie więcej druzyna rekina strzeli na własną korzyść.Muszą zacząc grać jak na rozpoczęciu sezonu i dziś myślę że to będzie te spotkanie w którym padnie mnóstwo bramek na korzyść gości.Powodzenia.Dziś stawiam na was!!!
✅181
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia League Two
Spotkanie: Northampton - Fleetwood
Typ: 2
Kurs: 2,15
Bukmacher: ComeOn

Jak dla mnie mecz można brać od ręki. Lider przyjeżdża do ostatniej ekipy ligi. Northampton kompletnie odstaje 10 punktow po 15 meczach, na własnym stadionie zdołali wygrać tylko raz. Fleetwood lider na wyjazdach grają przyzwoicie tylko 2 porażki i 5 zwycięstw. Dodatkowo dlaczego warto grać na gości ? Northamptton ogromne braki kadrowe Lee Collins(d 15/1) , Kevin Amankwaah(d 13/0), Clive Platt(f 6/1) , Roy O&#39;Donovan(f 11/1) , Matt Heath(f 5/0). W drużynie gości braknie ich najlepszego strzelca Jamille Matt&#39;a (13/5) nie gra on jednak juz od kilku spotkan i druzna sobie radzi całkiem dobrze ostatnio wyeliminowala lepiej notowane Carlisle Unitted w Johnstone&#39;s Paint Trophy. Fleetwood to kolektyw jak widać nie są uzależnieni od jednego człowieka.
⛔100
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska III Liga
Spotkanie: Ruch Chorzów II - Szombierki Bytom
Typ: HT/FT 1/1
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365

Jak ktoś się zdecyduje pograć ten typ to radze szybko bo mecz o 11:00. Ruch Chorzów II zajmuje obecnie 3 miejsce w III lidze gr. opolsko-śląska Ich dzisiejszy przeciwnik Szombierki miejsce 8 ale nie o miejsca w tabeli czy o formę drużyn tu chodzi. A oto że w składzie Ruchu II pokażą się nazwiska dobrze znane z występów w ekstraklasie. I tutaj zaczynam cytować pierwszego trenera Jan Kocian, który zamierza przyjrzeć się występowi swoich zawodników w meczu o III-ligowe punkty. &quot; Zagrają wszyscy, którzy w Ekstraklasie dotychczas grali rzadziej, lub prawie wcale &quot; i teraz tekst który można znaleźć na stronie ruchu &quot;„Niebiescy” do meczu 16 kolejki przystąpią prawdopodobnie w bardzo mocnym składzie. Pierwsza drużyna Ruchu ma przerwę w rozgrywkach Ekstraklasy spowodowaną spotkaniami reprezentacji Polski. Co prawda ci, którzy w ostatnich meczach grali najwięcej dostaną możliwosć odpoczynku, ale duża część graczy z kadry pierwszego zespołu wystąpi w sobotnim meczu z „Szombrami” &quot; Myślę że takie wzmocnienia pozwolą Ruchowi II spokojnie pokonać przeciwnika. Dla ostrożnych czysta &quot; 1 &quot; po kursie 1,44. Pozdrawiam :)
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pazzini 213

pazzini

Użytkownik
Dyscyplina: Futsal - Liga Hiszpańska
Spotkanie:
Marfil Santa Coloma - Inter Movistar
Typ: Inter Movistar (-1,5)
Kurs: 1,85
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Gospodarze wg mnie zdecydowanie za wysoko w tabeli. 4 miejsce to nie ich liga, ale korzystny terminarz wykorzystany do granic. Co prawda z Barceloną (2-3) czy Murcią (6-6) powalczyli, ale bardziej to rywale ich zlekceważyli, reszta punktów nabita z dołem ligi. Ostatnio porażka ze słabym Jaen na wyjeździe. Movistaru przedstawiać nie trzeba, główny kandydat do mistrzostwa, tylko Barcelona urwała im punkty. Gospodarze tracą bardzo dużo bramek, a strzelić im cokolwiek będzie bardzo trudno, także w tym upatruję tego, że Movistar wygra tam co najmniej dwoma bramkami.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ NIEMCY: Regionalliga Sudwest
Spotkanie: Neckarelz - Ulm
Typ: 2
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ja na dziś wybrałem bardzo nietypowe spotkanie, może i bardzo też ryzykowne, ale moim zdaniem warto spróbować. Ulm - drużyna, którą dziś typuję na faworytów zajmuję obecnie 16 lokatę w tabeli z dorobkiem 10 punktów. Ich dzisiejszy przeciwnik jest na 8 pozycji z dorobkiem 25 punktów. Gospodarze na pewno będą chcieli przegonić Kaiserslautern, ale wątpię aby dziś wygrali z przyjezdnymi. Dlaczego tak piszę? Otóż wniosek jest bardzo łatwy, przyjezdnych coraz bliżej goni strefa spadkowa, więc będą się bronić jak tylko się da aby nie spaść na 17 pozycję. W 2012 roku drużyna Ulm pokazała u siebie jak dobrze i zgraną są zespołem - wygrali wtedy z dzisiejszym rywalem aż 3 do 1. Neckarelz ma u siebie również dobrą serię spotkań, ale dziś zostanie to zdecydowanie przełamane. Moim zdaniem dla lubiących mniej ryzyko polecam się zabezpieczyć z X2 bądź &quot;remis nie ma zakładu&quot;. Spotkanie o 14, polecam serdecznie.
⛔100
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Bowls
Spotkanie: Foster - Brett
Typ: Brett
Kurs: 3.5
Bukmacher: Bet365
Na początek krótkie przypomnienie zasad tej stosunkowo mało znanej dyscypliny.
Zawodnicy toczą na zmianę lekko spłaszczone kule (ang. &quot;bowls&quot;) w taki sposób, aby umieścić je jak najbliżej celu w postaci białej piłeczki zwanej &quot;jack&quot; lub &quot;kitty&quot;. Charakterystyczny kształt kul sprawia, że tor toczenia się kul jest zaokrąglony, co utrudnia celowanie, ale i pozwala zawodnikom omijać kule już znajdujące się na polu gry.
Dziś typ trochę bardziej w którym kieruje się bardziej sercem niż rozumem. Nick Brett to mój ulubiony zawodnik w Bowls dlatego dziś po takim kursie koniecznie musze zagrać na ulubieńca Bretta. Obaj zawodnicy spotkali się w ubieglorocznym finale Scottish Open gdzie górą był Foster 11-5 9-7. Jednak Brett cały czas robi postęp w tym sezonie już na 10 miejscu w rankingu rok temu był 16. Muszę przyznać że Foster gra bardzo dobrze a wczorajszy mecz z Harlowem był świetny. Jednak należy pamiętać , że w Bowls liczy się dyspozycja dnia a poziom jest wyrównany. Foster jest graczem ,który gdy nie idzie potrafi się posypać psychicznie. Dziś bedzie pod dodatkową presją gra u siebie i próbuje dokonać obrony tytułu co do tej pory nikomu się nie udało. Dlatego to dziś Foster musi a Nicki Brett może co moim zdaniem zadziała na korzyść Bretta.
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kudel 286,8K

kudel

Znawca - Tenis
1liga
Dolcan Ząbki - Chojniczanka Chojnice
typ: 2DNB
kurs: 3,5
buk: bet365
analiza:
Mecz odbedzie sie o godzinie 13:00 w Ząbkach. Faworytem tegos spotkania wedlug bukmacherow sa gospodarzem. Moze i faworytem sa, ale ja czuje niespodzianke w tym meczu. Dolcan ostatnio cos sobie nie radzi, nie jest w formie. W ostatnich 4 meczach zdobyli zaledwie 2 pkt. Chojniczanka w tych 4 meczach zdobyla punkt wiecej. To tez nie jest jakis tam swietny wynik, ale Chojniczanka gra na rownym dobrym poziomie.
W tabeli Dolcan zajmuje 7 miejsce z dorobkiem 23 pkt, Chojniczanka zaś plasuje sie na pozycji 12 z dorobkiem 19pkt.
W składzie gospodarzy zabraknie bramkarza Leszczyńskiego.
Przypuszczalny skład Dolcanu: Maciej Humerski - Mateusz Długołęcki, Piotr Klepczarek, Rafał Grzelak - Piotr Bazler, Szymon Matuszek, Damian Świerblewski, Grzegorz Piesio, Paweł Tarnowski - Bartosz Wiśniewski, Dariusz Zjawiński.
Przewidywany skład Chojniczanki:
Misztal - Chyła, Radler, Jędrzejczyk, Bednarek - Feciuch, Mrozik, Iwanicki, Ostalczyk - Mikołajczak, Orłowski
ZWROT
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Polska, Orlen Liga
Spotkanie: PGNiG Nafta Piła - Tauron Dąbrowa Górnicza
Typ: Tauron (-2,5 seta)
Kurs: 1,72
bwin
Na godzinę osiemnastą zaplanowano spotkanie pomiędzy Naftą Piła a Tauronem Dąbrowa Górnicza. Ja zdecydowanego faworyta upatruje tutaj w ekipie gości. Co prawda gospodarze przed sezonem pozyskali sponsora ale nikogo wartościowego nie pozyskali. Mało tego z zespołu odeszły Monika Martałek i Małgorzata Lis. Wszystko więc wskazuje na to że Pilanki grały będą w tym sezonie o ligowy byt. Udało im się wygrać jak dotąd jedynie raz z Siódemką Legionovia w tibrteku trzy do dwóch. Pozostałe spotkania to same porażki. Jeśli chodzi o rywalki to miały one walczyć o czołowe lokaty a zajmują obecnie szóste miejsce w ligowej tabeli co jest rozczarowaniem. Dlatego zakupiono dwa tygodnie temu Ozge Cemberci i w meczu z Inpelem Wrocław widoczny był już znaczny postęp. Zawodniczki z Tauronu dzisiaj maja wyśmienita okazję aby przełamać się i w końcu zacząć wygrywać. Obie drużyny dzieli duża różnica klas. Przyjezdne maja znacznie lepszy atak i są bardziej zgrane więc innego wyniku jak wygrana gości bez straty seta tutaj nie przewiduje.
⛔100
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Plus Liga 2013/2014
Spotkanie: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – PGE Skra Bełchatów
Typ: over 186,5 punktów
Kurs: 2,00
Buk: Expekt
Data i godzina: 16.11.13 14:45

Dziś o godz. 14:45 w HWS Azoty Wicemistrzowie Polski – ZAKSA Kędzierzyn Koźle podejmie siedmiokrotnego Mistrza Polski, drużynę PGE Skry Bełchatów.

ZAKSA wygrała ostatni mecz ligowy z Transferem Bydgoszcz 3:2. Zespół prowadzony przez byłego wybitnego reprezentanta kraju Sebastiana Świderskiego przełamał tym samym mini kryzys na jaki złożyły się porażki z Jastrzębskim Węglem oraz z Volleyteam Knack Randstad Roeselare.

Skra po zaskakującej porażce z „czarnym koniem” rozgrywek Czarnymi Radom wygrała spotkanie z Mistrzem Polski Asseco Resovią Rzeszów 3:2. Dzięki zwycięstwu w tym ligowym szlagierze PGE Skra wyprzedziła w tabeli drużynę z Podkarpacia awansując tym samym na trzecie miejsce. Do lidera z Olsztyna Bełchatowianie tracą ledwie punkt. Zwycięstwo w meczu wyjazdowym może sprawić, że ekipa z województwa łódzkiego awansuje na fotel lidera, wykorzystując potkniecie AZSu Olsztyn, który przegrał we własnej hali z Gdańskiem.

Na pakiecie zobaczymy gwiazdy polskiej i światowej siatkówki. Kluczową postacią w zespole gospodarzy jest Paweł Zagumny – gracz który niegdyś nazywany był najlepszym rozgrywającym świata. „Guma” mający pewną pozycję w zespole Świderskiego może w czasie gry decydować się na zagrania z szerokiego wachlarza rozwiązań o jakim stanowią tacy zawodnicy jak Dan Lewis, Juryj Gladyr, Dick Kooy, Michał Ruciak czy Marcin Możdżonek.

W kadrze Skry ujrzymy byłych reprezentantów Polski „będących na zesłaniu” czyli Mariusza Wlazłego i Daniela Plińskiego. Ci zawodnicy jak już dobrze wiemy zagrają tym spotkaniu z nowym trenerem kadry Stephanem Antigą (który być może namówi kolegów z boiska na powrót do kadry narodowej). Ponadto w szeregach drużyny z Bełchatowa są: reprezentanci Argentyny Facundo Conte oraz Nicolas Uriarte, były reprezentant Francji Samuel Tuia oraz młodzi reprezentanci Polski – Andrzej Wrona, Karol Kłos oraz Paweł Zatorski.

W internetowej sondzie, którą możemy znaleźć na oficjalnej stroni internetowe gospodarzy 27% internautów typuje w tym meczu wynik 3:0 dla ZAKSY, 9% natomiast widzi w tym meczu zwycięstwo gości w trzech setach. Sadzę jednak, iż będziemy świadkami niezwykle wyrównanego meczu, który można nawet skończyć się tiebreakiem.
⛔100
 
4 96

46ckm

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Davis Cup
Spotkanie: Zimonjic N./Djokovic N. - Berdych T./Stepanek R.
Typ: 1
Kurs: 2,37
Bukmacher: Bet365
Drugi dzień finału Pucharu Davisa rozgrywanego w Serbskiej Belgrad Arenie i przed nami pojedynek deblistów który w mojej ocenie na 99% zadecyduje o końcowym triumfie jednej z ekip w całym spotkaniu z racji tego że w ostatnim dniu finału tak jak i dniu wczorajszym po jednym meczu wygrają tak Czesi jak i Serbowie bo nie sądzę aby Berdych ograł Nole a ze strony Serbskiej Lajovic pokonał Stepanka. Tak więc dzisiejszy pojedynek deblowy powinien wyjaśnić sprawę końcowego triumfatora Pucharu Davisa w sezonie 2013 a z racji tego że Serbowie grają na własnych śmieciach i wystawili do gry podwójnej Novaka Djokovica który zagra w parze ze znakomitym deblistą Zimonjicem to ich szanse oceniam znacznie wyżej a niżeli Czechów Berdycha i Stepanka choć to również wybitni debliści zwłaszcza Stepanek. Przypomnę jeszcze że Czesi to obrońcy tytułu z przed roku i mogą zdobyć Puchar po raz drugi z rzędu Serbowie natomiast triumfowali w sezonie 2010. Dzisiejszy pojedynek deblistów w którym ja stawiam na gospodarzy zapowiada się wyśmienicie ale czy mam rację to się okaże wieczorem a początek tego meczu zaplanowano na godzinę 16.
⛔100
 
skvsky 5

skvsky

Użytkownik
Nigeria - Etiopia
Typ: 1 &amp; Over 2.5
Kurs: 1.8
Bet365
Godzina: 16:00
Nigeria - 33 miejsce w rankingu FIFA, 4 w CAF. Etiopia - 95 FIFA, 25 CAF.
Ostatnie 5 pojedynków obu drużyn to 4 wygrane dzisiejszych gospodarzy i 1 remis. Over 2.5 jedynie raz nie padł.
Analizując ostatnie mecze obydwu drużyn, u siebie, wyjazdy - upewniam się co do mojego typu. Nigeria na dodatek grałą z bardziej klasowymi przeciwnikami. Wartości drużyn również znacząco od siebie odbiegają.
Czysty kurs na Nigerię to 1.17 - bez sensu taki grać. Dlatego wykorzystuję dodatkowo over 2,5.
⛔100
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
GKS Katowice - Wisła Płock
Powyżej 2,5 gola
2,30
WilliamHill

W Katowicach zapowiada się niezły meczyk. Gospodarze biją się o Ekstraklasę. U siebie tylko raz stracili punkty, z Puszczą. Poza tym, że dobrze wyglądają w ofensywie to jednak tracą stosunkowo sporo goli. Wystarczy spojrzeć na Bełchatów, który ze słabszymi zespołami nawet jak drążył skałę to jednak bramek nie tracił.

Wisła jeśli po rundzie jesiennej będzie w ścisłej czołówce to miasto wykłada dodatkową kasę na transfery. To już jest oficjalne oświadczenie. Największym problem gości jest stosunkowo wąska kadra - 13-14 zawodników i nic więcej. Po tym jak Szczepankiewicz i Hiszpański zostali powołani do kadry U20 to był problem z wrzuceniem do składu młodzieżowca, bo jedyny, który się nadaje to Wawrzyński. Zagrał on jednak w tym sezonie tylko przez około 30 minut. Z juniorów dowołano jeszcze Dombrowskiego. Najprawdopodobniej to jednasz Szczepankiewicz wejdzie do bramki za dobrze spisującego się Kiełpina. W meczu reprezentacji było zaledwie na wypadek gdyby coś się stało tragicznego. Niestety, ale wymóg młodzieżowca musi być spełniony więc praktycznie każde rozwiązanie jest tu in minus dla Wisły.

Wisła się nie cofa, atakuje, a przy okazji traci głupie bramki. Katowiczanie mają serię 4 meczów z overami, niech ta passa dalej trwa
⛔100
 
1kulik1 42

1kulik1

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - PlusLiga
Spotkanie: Jastrzębski Węgiel - Transfer Bydgoszcz
Typ: Bydgoszcz over 61,5 pkt
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet365
Witam, dziś brak ciekawych meczy z piłki nożnej, dlatego do typowania wybrałem ciekawy mecz z drugiej mojej ulubionej dyscypliny - siatkówki. Przed nami spotkanie Jastrzębskiego z Transferem (niegdyś Delectą). Wg bukmacherów faworytem bardzo mocnym jest Jastrzębie, z czym się zgadzam, ale kurs w granicach 1,02 - 1,04 nie jest zbyt zachęcający do grania. Dlatego też wybrałem bardzo ciekawy typ, że Transfer zdobędzie więcej niż 61,5 punktów (chciałem grać over 135,5 pkt w meczu, lecz nie mogłem znaleźć w internetowych bukach). Myślę, że po bardzo, bardzo słabym początku drużyna z Bydgoszczy będzie chciała pokazać pazur i urwać seta, może dwa Jastrzębskiemu. Wręcz musi, bo na razie nie zanotowała ani jednego zwycięstwa, a drużyna personalnie nie jest zła. Przypomnę również że ostatni mecz z ZAKSĄ skończył się wynikiem 3:2, więc Bydgoszczan stać na zdobycie sporej ilości punktów. Myślę że typ wejdzie jak w masło, życzę powodzenia. Pozdrawiam ????
⛔100
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna, Anglia League One
Spotkanie: Notts County vs Wolves
Typ: HT/FT (połowa/koniec) - 2/2
Kurs: 2.60
Bukmacher: Bet365
Godzina: 16:00
Analiza:
Zapraszam na mecz jednej z niższych lig angielskich czyli League One gdzie Wolves na wyjeździe podejmie Notts County.Wolves to niezaprzeczalnie lepsza drużyna niż jej dzisiejszy rywal i na pewno bardziej utytułowana.Obecnie dzisiejsi goście są wiceliderami tabeli tracąc tylko 2 punkty do lidera z Leyton Orient.Notts County to natomiast czerwona latarnia tej ligi i tak zwany chłopiec do bicia.W 15 meczach dzisiejsi gospodarze zdobyli zaledwie 10 punktów przy czym Wolves ma ich na koncie 36.Na wyjazdach w tym sezonie Volves zagrało 7-krotnie wygrywając 5 razy i 2 razy remisując a moim zdaniem dziś do tych statystyk dopiszą 6 zwycięstwo bo rywal nie jest zbyt wymagający.Co prawda większość swoich punktów Notts County ugrało u siebie ale teraz rywal jest chyba za dużej klasy by gospodarze mieli coś do powiedzenia.Jak dla mnie wygrana gości będzie tutaj niezaprzeczalna a rozstrzeliwanie bramki gospodarzy zacznie się już w 1 połowie.Forma obu drużyn jest z goła odwrotna.Notts w ostatnich 5 meczach przegrało 4 razy i raz wygrało dość szczęśliwie 3:2.Wolves natomiast w ostatnich 5 meczach wygrało 3 razy i 2 razy zremisowało_Ostatnie 2 mecze to remisy dlatego dziś trzeba przerwać tą passę i zdobyć 3 punkty na nie jakoś wymagającym terenie.Wolves idzie po awans a dla Notts chyba nie ma innego wyjścia w tym sezonie niż spadek dlatego ambicje obu drużyn są z goła odmienne dlatego dziś typuje łatwe zwycięstwo gości.Myślę że będą prowadzić po 1 połowie jak i na koniec meczu.Powodzenia!!!
⛔100
 
P 20

properfrb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Data i godzina: 16.11.2013 18:00
Spotkanie: SPR Tarnów - Olimp Grodków
Typ: 1
Kurs: 1,80
Bukmacher: STS
Spotkanie z cyklu za &quot;4 punkty&quot;. Tarnów zajmujący 12 miejsce w tabeli, w nie jednym spotkaniu już pokazał, że potrafi walczyć i grać jak równy z równym (np. w meczach ze Świdnicą, Piekarami Śląskimi, Zawierciem, Legnicą, Przemyślem, Kaliszem), często brakowało jednak tej ostatecznej kropki nad &quot;i&quot; w końcówce spotkania. Ta kropka była jednak w pojedynku z Zagłębiem Sosnowiec, gdzie Tarnów wygrał 32:23. Dzisiaj przeciwnik mocniejszy, mający już na swoim koncie 8 punktów, co jak na beniaminka jest wynikiem bardzo dobrym. Jednak Olimp ma swoje problemy kadrowe, dodatkowo bardzo długa podróż do Tarnowa, Grodków może, Tarnów musi. Tarnowianie zmobilizowani i gotowi do walki by zwyciężyć. Nie widzę innej możliwości, niż wygrana gospodarzy. Zdecydowana &quot;1&quot; !
⛔100 nieregulaminowy buk
 
A 0

aniemowilem

Użytkownik
Dyscyplina; Pilka reczna, Bundesliga
Spotkanie; Eisenach - Minden
Typ; over 56,5
Kurs; 3.10
Bukmacher; Bet365
Analiza;
Z dzisiejszych spotkan wybralem spotkanie sasiadow w tabeli, czyli zespoly ktore sa w strefie spadkowej Bundesligi. Moj typ to over 56.5 bramki w tym spotkaniu, czyli najwiekszy jaki wystawili bukmacherzy na ten mecz. Oba zespoly nie graja jakos powalajaco w obronie, czego dowodem jest liczba straconych bramek w tym sezonie. W ostatnich dwoch pojedynkach obu zespolow jeszcze w II Bundes dwukrotnie ten over byl pokryty (59, 61) Dzisiaj licze na podobna sytuacje, gdzie jeden z zespolow powinien zdobyc te 30+ bramek, a drugi dolozyc swoje. Eisenach traci srednio ~30 na mecz, a Minden mysle, ze jest w stanie tyle dzisiaj rzucic. Zespol, ktory zwyciezy moze opuscic strefe spadkowa, wiec jest o co grac.
⛔100
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, mecz towarzyski
Spotkanie: Gwinea Równikowa - Hiszpania
Typ: Czy obie drużyny strzelą przynajmniej po jednym golu? NIE
Kurs: 1,60
Bukmacher: Bet-at-home
Bardzo interesującym zakładem uraczył nas bet-at-home i należy po prostu spróbować. Mistrzowie Świata i Mistrzowie Europy w piłce nożnej podejmują zespół no-name. Jedyne zagrożenie to fakt, iż jest to spotkanie wyjazdowe. Ciężko mi sobie wyobrazić aby tak niedoświadczony zespół był w stanie strzelić bramkę Hiszpanom którzy bardzo umiejętnie utrzymują się przy piłce i dobrze się bronią. Drugim zagrożeniem dla typu jest fakt, że spotkanie towarzyskie niekoniecznie musi budzić u wszystkich piłkarzy 100% koncentracji. To że ten mecz wygra Hiszpania nie powinno ulegać nawet dyskusji. Różnica klas jest potężna. Mecz powinien być do jednej bramki. Zespół z Gwinei przystępował do kwalifikacji i zajął ostatnie miejsce w grupie dorobkiem dwóch punktów. Zespół stracił 15 goli a strzelił zaledwie 6. Grupę wygrała Tunezja. Według mnie kurs warty świeczki. Hiszpanie na wyjazdach grają bardzo solidnie. Ostatnie dwa mecze tego zespołu z Finlandią i Ekwadorem na wyjeździe zakończyły się zwycięstwem 2:0. Hiszpania zremisowała ostatnie towarzyskie spotkanie u siebie z Chile 2:2. Jednak poziom Chile a poziom dzisiejszego Gwinei to ziemia a kosmos. Chile wczoraj pokonało 2:0 Anglię w meczu towarzyskim i pokazało że remis z Hiszpanią nie był przypadkiem. Dzisiaj powinno być 2:0, 3:0 dla Hiszpanii.
⛔100
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Piłka Nożna - Hiszpania - Hiszpańska Liga Adelante
Spotkanie.Sabadell - Alcorcon
Typ.under 2,5 gola
Kurs.1,59
Bukmacher.Betsson
Data.16.11.2013 g.20.00
Analiza.
Hiszpańska Liga Adelante i spotkanie pomiedzy zespolami Sabadell - Alcorcon .Moj typ na to spotkanie to under 2,5 gola w meczu.Na ten typ sklada sie kilka powodow...Po pierwsze ekipy te sasiedzi ligowej tabeli i tak Sabadell - 17 miejsce i 15 oczek a Alcorcon miejsce 16 z taka sama iloscia punktow wiec roznica zadna i zapowiada sie tutaj zaciety pojedynek.A,ze nie bedzie tutaj duzo goli podpowiada mi statystyka zespolu gosci bo na 13 meczy stosunek bramek 8-7 a wiec najlepsz defensywa w lidze i zarazem najgorszy z atakow procz ekipy RM Castilla ktora to strzelilla 1 bramke mniej...Dodam takze ,ze ekipa Alcorcon na 13 meczy uzyskala 11 niskich wynikow co dobrze wrozy naszemu typowi.I na koniec ostatnie spotkania na boisku gospodarzy pomiedzy tymi ekipami...
13/01/13 SD Sabadell - Alcorcon 2:0
15/10/11 SD Sabadell - Alcorcon 1:0
Tak wiec mamy takze tutaj undery bramkowe i jesli dzisiaj nie wydarzy sie nic nadzwyczajnego to takze dzisiaj powinnysmy zobaczyc malo bramek w tym meczu bo po ekipei gosci gradu bramek raczej sie nie spodziewajmy a z tak swietna obrona duzo bramek raczej nie straca i stad wychodzi under bramkowy w tym typie...
⛔100
 
T 55

typy-1x2

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska 1 Liga
Spotkanie: Gks Katowice Wisła Płock
Typ: 1
Kurs: 2.15
Data: 16.11.2013
Godz: 17.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Jak zobaczyłem kursy na wygraną katowiczan złapałem się za głowę nie bywałe myśle 2.15 kursu na ekipę która u siebie zpisuje się wprost fenomenalnie ( 7 zwycięstw 1 remis) . Wisłą na wyjazdach spisuje się miernie na tzw jeża( 2 zwycięstwa 2 remisy 3porażki). Dlatego stawiam w tym przypadku na 1.
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom