>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 16.10.2016 (niedziela)

Status
Zamknięty.
power30 18K

power30

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na niedzielę - 16. Października


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lech Poznań - Wisła Kraków
Typ: 1
Kurs: 1,73
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Kiedyś to spotkanie można by śmiało nazwać hitem, jednak teraz można tak wnioskować tylko po nazwach drużyn. W tabeli już wygląda to inaczej.
Jeżeli chodzi o rozpoczęcie sezonu to z obydwu stron nie było za dobrze. Lech rozpoczął sezon dosyć słabo, wyniki nie zadowalały kibiców. Lecz coś się ruszyło. Z każdą kolejką Lech grał lepiej, efektywniej i efektowniej. W tej chwili mają 15 punktów i 8 miejsce. Bilans goli 2 na minusie. W ostatnich meczach wygrali z Górnikiem Łęczną, z Ruchem w PP, z Pogonią i Piastem. Przegrali z Lechią, ale nie było tak źle w tym meczu, końcowe błędy zaważyły o losie spotkania. Ogólnie można powiedzieć że po słabym początku wrócili na dobre tory i pędzą do przodu.
Natomiast Wisła od początku miała problemy. Problemy z zarządem, wynikami to wszystko tak wpływało że piłkarze grali tzw. &quot;piach&quot;. Zwycięstwo na początku z Pogonią, natomiast później porażka za porażką. W tych meczach nie pokazywali za grosz potencjału, z meczu na mecz było coraz gorzej i na prawdę było źle. Myślę że Wiśle pomogło to że dali szansę trenerowi Wdowczykowi. Mimo że na początku nic się nie poprawiało, ja widziałem światełko w tunelu. Ten kto kojarzy Wdowczyka z innych drużyn coś powinien o tym wiedzieć. Nareszcie po kilku porażkach, pojawiły się zwycięstwa. Zaczęło się od 1-0 z Piastem, następnie 0-0 z Legią, 1-2 z Chojniczanką w PP i 2-3 z Wisłą Płock. Po tych meczach można było na prawdę zauważyć dużą zmianę w grze Wisły i dużą rolę w tym miał trener Wdowczyk.
Jeżeli chodzi o mecze między Lechem i Wisłą to w nich zdecydowanie prowadzi drużyna z Poznania. Przez ostatnie kilka lat, Wisła wygrała z 4-5 razy z Lechem. Remisów padło też kilka, ale większość spotkań między tymi drużynami kończyła się zwycięstwem właśnie Lecha Poznań. Oczywiście historia meczy nie ma nic do jutrzejszego, lecz patrząc na obecną sytuację to klub z Poznania również jest faworytem. Lech prowadzi już dobrą passę formy już od kilkunastu spotkań, Wisła natomiast krócej. Sezon jest nawet podobny między nimi, lecz Lech radzi sobie zdecydowanie lepiej.
Myślę że będzie to bardzo ciekawy i emocjonujący mecz, szczególnie obie drużyny mają dobrych piłkarzy. Mimo wszystko dla mnie faworytem Lech, stawiam 2:1, bo Małecki gra świetnie i walczy, pokazuje charakter i jutro według mnie też coś ustrzeli dla Wisły, ale mimo wszystko postawię na Kolejorza. Kurs nie zachwyca ale do podwyższenia wygranej się przyda.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 17:00
Spotkanie Southampton-Burnley
Typ: Gospodarze wygrają dokladnie 2 golami
Kurs 4.30
Buk Unibet
Analiza: W 8 kolejce Angielskiej ekstraklasy piłkarskiej ekipa Southampton na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę beniaminka z Burnley, według mnie Święci są tutaj ewidentnym faworytem do dopisania sobie po 90 minutach tego spotkania kompletu punktów, Southampton na chwilę obecną znajduję się na 10 pozycji w ligowej klasyfikacji z dorobkiem 9 punktów na swoim koncie, gospodarze u siebie nie przegrali jeszcze ani jednego spotkania ich bilans to 2 remisy oraz 1 wygrana, stwarzają sobie mnóstwo sytuacji podbramkowych i moim zdaniem kwestią czasu jest iż zaczną się piąć w górę ligowej klasyfikacji bowiem do razu widać iż jest to ekipa dobrze poukładana w której na chwilę obecną trochę brakuję skuteczności, ekipa przyjezdnych na wyjazdach gra bardzo słabą piłkę , dwie porażki po 3:0 z zespołami Lester oraz Chelsey na pewno przed tym meczem nie napawają optymizmem, bowiem Burnley na wyjazdach grać nie potrafi, 3 ostatnie potyczki ekipy świętych z Burnley na ich stadionie to 3 zwycięstwa , moim zdaniem w tym meczu będzie podobnie i goście nie zdołają na tym ciężkim terenie zdobyć nawet bramki honorowej, stawiam na dokładny wynik 2:0 dla gospodarzy jutrzejszego spotkania.
✅330
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tigana 130

tigana

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lech Poznań - Wisła Kraków
Typ: Obie strzelą w 2 połowie
Kurs: 3.28
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Na jutro wybieram mecz pomiędzy Lechem Poznań a Wisłą Kraków. Drużyna gospodarzy jest faworytem do kompletu punktów jak i moim tak i bukmacherów. Natomiast ja stawiam na to, że obie strzelą w drugiej połowie. Stawiam, że do przerwy Lech może wygrywać skromne 1-0 a w drugiej połowie Wisła strzeli gola na 1-1 ale ostatnie słowo będzie należeć do gospodarzy, którzy zdobędą gola na wagę 3 pkt. Wisła w ostatnim meczu grała z Wisłą Płock z którą wygrywała do przerwy 0-2 ale w drugiej połowie dorzuciła 1 gola i gospodarze również zaliczyli trafienie. Z drugiej strony Lech grał z Górnikiem Zabrze z którym do przerwy przegrywał 1-0 aby w drugiej połowie wbić 2 gole i wygrać to spotkanie. Pierwsza połowa może okazać się badaniem swoich sił obu zespołów i dopiero w drugiej ruszą do strzelania goli. Może być tak, że szybko strzelony gol w tym meczu otworzy i rozkręci to spotkanie i mam nadzieję, że goli nie braknie. W drużynie Lecha postarać się oto może Marcin Robak, który ma na swoim koncie 5 trafień w Ekstraklasie a w Wiśle Patryk Małecki, który ma ich 4. Bilans bramkowy Lecha Poznań 11/13 a Wisły 11/21. Wisła jak narazie zamyka ligową tabelę i jedynie Korona Kielce ma więcej straconych goli. Chłopaki z Krakowa będą gryźć trawę bo miejsce w którym się znajdują nie zadowala ich jak i kibiców Białej Gwiazdy.
Wisła bardzo słabiutko rozpoczęła ten sezon lecz ostatnio zaczynają łapać formę od 4 meczów nie przegrali wliczając w to Puchar Polski - ostatnia przegrana z Jagiellonią na ich boisku (2-1) i myślę, że to nie będzie łatwy mecz dla Kolejorza. Kolejorz, też niezła forma bo od 3 spotkań nie przegrał notując 2 wygrane i 1 remis.
Ostatnie spotkania obu ekip
Lech 2:0 Wisła
Lech 0:2 Wisła
Lech 0:0 Wisła
Lech 2:1 Wisła
Lech 2:0 Wisła
Podsumowanie;
Liczę tu na gole obu zespołów i fajne widowisko, Efektowne i efektywne dla oka. Stawiam na obie strzelą w drugiej połowie.
✅228
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
makaveli23 196,7K

makaveli23

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka Nożna - Japonia, J-League 2
Godzina: 12:00
Spotkanie: Ehime - Sapporo
Typ: X
Kurs: 3.12
Bukmacher: oddsring
Analiza:
Sapporo spokojnie kontroluje pierwszą pozycje w tabeli i pewnie zmierza do awansu, do konca rozgrywek zostalo 6 meczy a mają przewage 11 pkt nad 3 druzyną a 9 nad drugą. Zeby to utrzymac mogliby wygrac jedno spotkanie i reszte przegrac ale mysle ze patrzac po ich wynikach wolą nie przegrywac jak na przyszlego mistrza ligi przystalo. I tak oto widzimy 3 z rzedu remisy na wyjeździe i bardzo defensywną gre na wyjazdach co widac po bramkach strzelonych straconych 15-9 (7-6-4). Gospodarze to druzyna srodka tabeli majaca strate 9 punktów do ostatniego miejsca premiowanego gra w barazach do awansu, wiec szanse mają małe. Jeszcze oprocz nich liczylo by sie 3 druzyny wraz z okupujacym to ostatnie miejsce premiujace barazami Kyoto. Ale sa ostatnio w srednio dobrej formie nieprzegrali od 4 meczy 3 meczy. Mają jednak jeden z najbardziej remisowych bilansów u siebie 6-8-4. W ostatnich 5 meczach u siebie 3-2-0. Oczywiscie Sapporo moze odpuscic ten mecz i przegrac ale mysle ze sa na to zbyt ambitni i zrobią tyle i az tyle zeby tego meczu nie przegrać, co znaczyc bedzie remis, ktory na przestrzeli ostatnich 1.5 roku padl juz miedzy tymi druzynami 2 razy i padalo w tych meczach malo bramek, co patrzac na terazniejsza forme gosci proponuje myslec ze moze byc tym razem podobnie.
✅212
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
ogoras20 67

ogoras20

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia - Eredivisie
Godzina: 12:30
Spotkanie: Twente - PEC Zwolle
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dziś mecz ligi holenderskiej. Piłkarze Twente zmierzą się przed własną publicznością z bardzo przeciętną drużyną PEC Zwolle. Goście w tym sezonie do tej pory mają nie najlepszy bilans 1-2-5 i bramki 5:18 z czego na wyjazdach 0-1-2 i bramki 2:7. Gospodarze natomiast obecnie zajmują 7 pozycję z bilansem 4-1-3 i bramkami 16:14, z czego u siebie 3-0-1 i bramki 10:5. Bilan meczy bezpośrednich obu drużyn gdy gospodarzem było Twente to 3-3-0 (pod uwagę brałem tylko ligę). Jak widać wszystkie statystyki wskazują na wygraną gospodarzy w tym meczu i taki też jest mój typ.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
majekx 775,4K

majekx

Znawca A-League
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna
Godzina: 1:00
Spotkanie:
Independiente - Atletico Tucuman
Typ:
1+un 2,5
Kurs: 3,2
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Independiente zaczęło sezon na mocnym gazie. Co prawda odpuściło puchar, ale widać, że dzięki temu może skupić się na lidze (jak by nie było to w tym sezonie będzie naprawdę długa). Wyniki u siebie to najpierw porażka pucharowa z Sarandi, ale potem wygrana w lidze z Godoy i w Sudamericanie z Lanus.Ostatnie dwa mecze to remisy 0:0 - najpierw w Sudamericanie z brazylijskim Chapecoense a potem w lidze z Tigre.
Trzon drużyny to oczywiście obrona - w bramce Urugwajczyk Campana (zmiennik w reprezentacji Muslery) oraz obrońcy - Tagliafico i Cuesta. Na szpicy powinien pojawić się tercet: Vera, Meza, Rigoni, który ma w tym sezonie na koncie w sumie 4 gole i 1 asystę. Ogólnie Independiente dobrze wugląda - 6 miejsce w lidze - 3-2-0 i bramki 6:2.
Goście w lidze zajmują 19 pozycję - 2-0-3, bramki 5:8. W tym sezonie zaliczyli 2 wyjazdy. Najpierw pokonali Sarandi 3:1 by potem przegrać z Newells 1:3.
Faworytem są gospodarze - stąd mój pierwszy - oczywisty typ, dodatkowo ze względu na dobrze wyglądającą obronę stawiam na mecz raczej do jednej bramki, oraz typowo - argentyński mecz underowy.

Pozdrawiam
m
⛔100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy-Bundesliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Wolfsburg- RB Leipzig
Typ: 1
Kurs: 2,40
Bukmacher: Bet365
Witam ponownie, dzisiaj typ nie wszedł, chłopaki z Napoli zawiedli, oby jutro się udało.
Gram jutro lige niemiecką i stawiam na wilki bo czas najwyższy żeby się obudzili bo jak na razie po 6 kolejkach mają tylko 6 punktów i tylko jedną wygraną. Ostatnio wygrali na wyjeździe z Augsburgiem.
Jutro jednak żeby sie przełamać to muszą się pomęczyć bo przyjeżdża do nich beniaminek RB Leipzig który jak na razie ma bardzo dobrą passę jak i u siebie tak i na wyjazdach. Drużyna ta jest w tym sezonie bez porażki i zajmuje wysoką 6 lokatę przy dopiero 14 Wilków. Drużyny ze sobą zmierzyły się dwukrotnie w pucharach ale myślę że nie ma co porównywac tamtych meczów do jutrzejszego więc nie będę się rozpisywał. Oprócz tego meczu znalazłem jeszcze parę ciekawych spotkań na jutro więc może będzie dobry dzień u buka, powodzenia
⛔100
 
kantini 545

kantini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 16:45
Spotkanie: Den Haag - Ajax Amsterdam
Typ: 2/2
Kurs: 2,25
Bukmacher: Unibet
Dużo pisałem o Ajaksie przy okazji poprzednich kolejek i stawiałem typy w ich stronę na podstawie obecnie dobrej, ustabilizowanej formy zespołu. Zespół z Amsterdamu wygrał swoje ostatnie 8 meczów z rzędu w tym m.in. 2 spotkania w LE. Po raz pierwszy od kilku sezonów można też mówić o dobrym oknie transferowym Ajaksu i trener Bosz ma obecnie przybytek dobrych graczy. Gra zaczęła funkcjonować jak należy i Ajax zaczął być skuteczny, a zarazem grać efektownie. Na drodze Ajaksu staje tym razem drużyna z Hagi, która dotychczas zdobyła 10 punktów w 8 spotkaniach i zajmuje 10 miejsce w tabeli. Co ciekawe popularne &quot;Bociany&quot; zaczęły sezon od 3 zwycięstw, następnie był remis, a później seria 4 porażek. Trzykrotnie podczas tych 4 spotkań ADO przegrywało już po pierwszej połowie i nie zmieniało losów meczu do końca. Ostatnie 6 pojedynków między tymi drużynami to 5 zwycięstw Ajaksu i 1 remis. W 2 ostatnich meczach obu ekip i w 2 ostatnich meczach Ajaksu na stadionie w Hadze, piłkarze z Amsterdamu wygrywali do przerwy i na koniec spotkania. Ajax radzi sobie obecnie dobrze z ligowymi średniakami, a mając przed sobą czwartkowy mecz z Celtą w ramach LE, będą chcieli szybko objąć prowadzenie i nie wprowadzać w meczu zbyt nerwowej atmosfery. Dodatkową motywacją dla piłkarzy z Amsterdamu jest obecnie duża konkurencja jeśli chodzi o walkę o pierwszą &quot;11&quot;, a dla bramkarza Onany to być może ostatnia okazja by wykazać, że wracający po kontuzji Tim Krul może pozostać rezerwową opcją.
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
C 272

cowboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy-Bundesliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Wolfsburg- RB Leipzig
Typ: 2
Kurs: 3,10
Bukmacher: unibet
Kolega wyzej chce sie odkuc grajac na wilki i czeka na ich przebudzenie, ale prawdopodobnie nie ma bladego pojecia o czym pisze. Wilki w tym sezonie to cien druzyny z sezonow poprzednich. W klubie ogromne ciecia budzetowe, w tym okienku transferowym pozbyli sie najlepszych zawodnikow i doslownie calego swojego ataku (Dost, Schurrle, Kruse), zamiast tego sciagneli emeryta (Gomes), 18 letniego mlodzika (Brekalo) i Kube (z calym szacunkiem, ale juz nie to, 31 lat na karku, ostatnie 2 sezony grane w kratke, bo albo kontuzja, albo lawka i tulaczka z klubu do klubu). Ogolnie w tym sezonie klub bedzie sie bil o polowe tabeli, ale nie wroze im sukcesow. RB Leipzig w zasadzie odwrotna sytuacja, zespol zalozony w 2009 roku, w sezonie 13/14 grali jeszcze w 3 bundeslidze. Bogaty sponsor, ktory od 2 lat juz calkowicie skupil sie na niemieckim klubie. Po zdominowaniu bundesligi austriackiej &quot;przerzucil&quot; praktycznie cala ekipe z innego swojego klubu, Salzburga (najlepszych strzelcow, pierwszego bramkarza, naprawde caly trzon) na zasadzie wolnych transferow do swojego klubu w niemczech, co przynioslo efekt w postaci awansu do najwyzszej klasy rozgrywkowej. Gra gospodarzy sie nie klei, po 6 kolejkach 4 strzelone bramki, nie trudno sie dziwic po takich roszadach w formacji ofensywnej. Do tego 7 bramek straconych i tylko 6 punktow, czyli w zasadzie na miare mozliwosci. Sam osobiscie pobiore w tym meczu do jakiegos dubla remis lub goscie, a analize pisze bardziej jako przestroge przed analiza wyzej i graniu na Wilki.
✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
deepred 749,7K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: :hokej: NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Boston Bruins @ Toronto Maple Leafs
Typ: Bruins OT
Kurs: 1,98
Bukmacher: Betsson

Analiza:W tym spotkaniu idę w stronę teoretycznego doga. Teoretycznego, bo w praktyce uważam, że to Miśki są faworytami tego spotkania. Ostatnie dwa sezony fatalne w ich wykonaniu, brak awansu do postseason dla klubu z Massachusetts to jest nieporozumienie. Podopieczni Juliena wciąż bez McQuaida i Bergerona, ale w meczu z Kurtkami wcale nie było tego widać. Bruins zagrali bardzo dobre zawody i zasłużenie wygrali. W końcu wyciągnęli jakiegoś mocnego zawodnika. Mam tu na myśli byłego kapitana Blues - Backesa, który świetnie wkomponował się do drużyny. Pierwszy mecz bardzo obiecujący w jego wykonaniu, pokazał swoje wszystkie atuty. Bruins w tym sezonie znowu będą groźni. Pierwsza linia to faceci z jajami, między innymi Backes czy Marchand. Może w końcu zaczną grać tak jak przystało na klub, który rok-rocznie znajduje się w gronie potentatów i faworytów do osiągnięcia fajnego wyniku.
Leafs znowu mnie nie przekonali. Gdyby nie niebotyczny wyczyn Matthewsa, to o tym meczu nikt by nie pamiętał. Znowu grali słabo i gdyby nie #1 tegorocznego draftu to polegliby z kretesem. Udało się jednak wyszarpać punkcik w Ottawie. Cały czas coś nie funkcjonuje w tej drużynie, sam Matthews nie będzie im spotkań wygrywał, a na pewno nie będzie tego robił regularnie. Koledzy również muszą się włączyć, a póki co zupełnie tego nie widać. Stawiam na Bruins.
⛔100
 
kolatek 1,1K

kolatek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 3 Liga
Godzina: 15:00
Spotkanie: ŁKS Łódż- Widzew Łódź
Typ: powyzej 4,5 kartek
Kurs: 1,85
Bukmacher: forBet

Witam. Ogólnie nie podaję typów w tym dziale , ale ten typ to jest typ &quot;pefka&quot;. Dla mnie to lokata i ja specjalnie założyłem konto w tym buku i pograłem to gruuboo. Kto ma tam konto niech śmiało ten typ gra.Dlaczego??
5 kartek w 63 derbach Łodzi po 4 latach bez derbów?? przecież ta linia jest tak śmiesznie niska że nie wiem kto ją ustalał. Derby to derby i w takich meczach jest wiele WALKI WALKI jeszcze raz WALKI. Sędziować ma sędzia międzynarodowy, transmisja w otwartej telewizja ( TVP 3 ). Łks 1 miejsce w tabeli Widzew 3, ten mecz to nie tylko walka o prestiż w mieście lecz również walka o awans do 2 ligi. Polecam ten typ. Myślę że czerwo też do gry kurs 3.0
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy - Bundesliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Wolfsburg- RB Leipzig
Typ: Over 6,5 kartek w spotkaniu (ż-1, cz-2, ż/cz-3)
Kurs: 5,49
Bukmacher: Bah
Przeglądając statystyki obu drużyn po prostu nie wierzę w to co widzę. Cowboy wspomniał, że zespół Leipzig został założony w 2009 roku i od tamtego czasu występował w najniższej klasie rozgrywek w Niemczech. Proszę sobie wyobrazić, że w ciągu niespełna 7 lat doszedł do Bundesligi, gdzie obecnie radzi sobie bardzo dobrze. Coś niesamowitego, ale jednak prawdziwego. Mimo ogromnej kasy inwestora widać u nich również chęć gry w piłkę, co zresztą znakomicie owocuje. No, ale jednak to nie ma nic wspólnego z typem, który dziś wam proponuję. Dlaczego więc tak, a nie inaczej?
Obie drużyny zaczęły bardzo delikatnie sezon pod kątem kartek, w pierwszych spotkaniach obu drużyn nie miał miejsca ani jeden mecz w którym mój over zostałby pokryty. Nie była również pokazana żadna czerwona kartka, co według mnie może poniekąd świadczyć o kumulowaniu w zawodnikach ogromnej agresji, która prędzej czy później da o sobie znać. W moich myślach może to nastąpić już w dzisiejszym spotkaniu. W piłce nożnej statystyki nie grają, i to należy pamiętać i typ z wierzchu mało prawdopodobny, już w połowie spotkania może okazać się strzałem w dziesiątkę. Wiem, że nie mam tutaj wielu argumentów, ale powiedzcie mi, że jak ktoś chce postawić na drużynę z góry skazywaną na porażkę i nie ma przy tym żadnego argumentu to jak ma uzasadnić swój wybór? I na dodatek jeżeli typ okaże się trafny? No nie da się tego sensownie uzasadnić, dlatego też nie będę lał bzdur w tym temacie. Po prostu mam myśli, że ten mecz, pod względem agresywności pójdzie pod zdecydowanie innym dyktandem niż wszystkie dotychczasowe rozgrywane w tym sezonie przez obie drużyny.
Z mojego przewidywanego przebiegu tego spotkania wynika, że przynajmniej jedna drużyna otrzyma dosyć szybko czerwoną kartkę (dobrze by było, żeby to była druga żółta) i potem mecz nabierze ostrości, przez co mój over zostanie pokryty. No mam nadzieję że tak będzie, bo sam stawiam ten typ za paręnaście blaszek, i nie wiem czy oglądać mecz, bo każdy wie, że przez takie typowanie mecz ogląda się zupełnie inaczej, niźli typując samą wygraną, czy nawet wynik ????
⛔100
 
aristi 32

aristi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Sassuolo vs Crotone
Typ: 1
Kurs: 1,54
Bukmacher: bet365
&quot;Pewniaki zawodzą?&quot; Na temat tego spotkania nie ma co się rozpisywać... Kalendarz meczowy Sassu daje dziś najmniej wymagającego przeciwnika a drużyna złapała oddech - na codzień grają na dwóch frontach Liga Europy + SerieA. Sassuolo gra dobrą piłkę a w lidze na dzisiejszy dzień tylko 13 miejsce! Dziś na 99,9% 3 pkt a dla odważnych typ na zwycięstwo do przerwy lub handicap bramkowy. Powodzenia
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
scary 21

scary

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy - Seria A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Genoa- Empoli
Typ: Under 2,5 bramek
Kurs: 1,75
Bukmacher: Betano
Włoska piłka charakteryzująca się grą w defensywie jest znana nam bardzo dobrze. Mam tu dla was do zaoferowania typ który ma bardzo duże prawdopodobieństwo wejścia. Gospodarze powinni sobie poradzić z dzisiejszym rywalem ale bramek tu nie padnie zbyt wiele. A to za sprawą spotkań między tymi drużynami gdzie na 11 ostatnich
under był we wszystkich. W lidze zaś gospodarze na 5 ostatnich spotkań zanotowali 4 undery, goście natomiast 3. Powodzenia i pozdrawiam.
✅75
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka/ Polska TBL
Godzina: 12:40
Spotkanie: Ostrów Wielkopolski - Trefl Sopot
Typ: 2 Trefl win
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Witam,
Jak na razie płacę frycowe początkującego. Do końca miesiąca jeszcze sporo czasu, więc będę szukał atrakcyjniejszych kursów.
Dziś przykuł moją uwagę mecz w polskiej TBL, pomiędzy Ostrowę a Treflem Sopot. Zapowiada się ciekawe, a przedewszystkim wyrównane spotkanie. Obie drużyny rozpoczeły podobnie sezon od porażek. Trefl mierzył się z mistrzem z Zielonej góry, gdzie uległ w Sopocie 69-84. Ale tak naprawdę to 4 kwarta zdecydowała o porażce Trefla,przez 3/4 meczu stawiali trudne warunki Stelmetowi.
Zespół z Ostrowa w równie podobnych okolicznościach przegrał w Radomiu z miejscową Rosą 71-76.
Obie drużyny wzmocniły się przed sezonem, do zespołów dołączyli doświadczeni zawodnicy, Szewczyk (Ostrów) i Dylewicz (Trefl). Liczę że to właśnie ten drugi będzie w stanie poprowadzić swoją ekipe do zwycięstwa.
Sam mecz to dla mnie 50-50, dlateko też kurs 5,00 to sporę value.
Jeśli nie zwycięstwo to polecam jakieś handi w stronę Trefla, przy kursie 1,8 to jakies 11,5 pkt.
Powodzenia ????
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Shanghai 2016
Godzina: 10:30
Spotkanie: Bautista-Agut R. - Murray A.
Typ: over 20 gemów
Kurs: 1.94
Bukmacher: Pinacle
Analiza:
H2H 0:2 z lat 2014-2015, grali na trawie i na mączce, teraz czas na kort twardy. Murray od 9 meczów bez straty seta, a w ogóle w Szanghaju gra genialnie, wszystkie sety wygrane pewnie do 6. Mam olbrzymią nadzieję, że dzisiaj przytrafi mu się w końcu gorszy dzień.
Hiszpan osiągnął tutaj swój życiowy sukces, w ogóle gra najlepszy sezon w karierze. Podobnie jak i Murray również wszystkie swoje mecze wygrał pewnie bez straty setów i do 6 gemów. Pokonał między innymi po drodze finalistę Tsongę i wczoraj zwycięzcę Djokovica z przed roku. Serb co prawda raz grał genialne piłki, a raz psuł niczym amator, to jednak mecz stał na wysokim poziomie.
Znając mentalność Aguta to już się bałem, że wypuści to prowadzenie w 2 secie z rąk, bo niezwykle łatwo wyprowadzić go z równowagi co pokazał w tym sezonie niejednokrotnie np. w meczu z Klizanem w Rotterdamie, Baghdatisem w Dubaju czy Carreno Bustą w Winston-Salem. Jednak wczoraj stało się inaczej i pokonał 6:4 6:4 Djokovica po bardzo dobrym meczu.
Jeżeli ćwierćfinał i półfinał go nie wypompował z całej motywacji to liczę tutaj na zacięty mecz. Na pewno stać go na wynik 7:5 6:3 nawet z korzyścią dla Murraya co daje łączną ilość gemów 21.

ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Moskwa, kwalifikacje
Godzina: 10:00
Spotkanie: Tyurnev E.-Karatsev A.
Typ: 1
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Finałowa runda kwalifikacji turnieju ATP w Moskwie na hali. Zmierzą się w niej dwóch Rosjan. Karatsev zajmuje 219 miejsce w rankingu ATP. Jest to zawodnik bardzo nieobliczalny. Trudno wiedzieć jaki mecz zagra. Może to być szybkie 2-0 lub nawet 0-2. Dlatego w typie tym widzę value. Karatsev na hali jest niezły, ale nie jest wybitny. Legitymuje się bilansem 46/36. Pierwszy mecz w tych kwalifikacjach również nie odpowiedział na pytanie w jakiej jest dyspozycji, gdyż rywal skreczował w bardzo wczesnej fazie meczu. Jego rywal to również Rosjanin i po cichu liczę na jakiś &quot;wałek&quot;. Wiadomo jak to jest jak gra dwóch Rosjan na ziemi rosyjskiej. Ale Tyurnev mimo 19 lat wczoraj pokonał niezłego przebijakę Statrala. Już abstrahując od &quot;wałków&quot; na hali młody Rusek radzi sobie nieźle. Jego bilans gier na hali kształtuje się następująco 33 zwycięstw i 14 porażek. Moim zdaniem nie jest bez szans. Hala premiuje zawodników grających siłowo, więc liczę, że Tyurnev pokaże na co go stać.Mecz oceniam 60-40 dla Karatseva pod wględem umiejętności. Jednak zobaczymy jak obaj wejdą w mecz wtedy ten rozkład procentowy może ulec zmianie. Liczę na walkę i minimum 3 sety. Powo!
⛔100
 
registerzieff 107

registerzieff

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - DANIA: Superliga
Godzina: 22:00
Spotkanie: Randers - Odense
Typ: 1(-1 Azjan)
Kurs: 2.85
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zgodnie z przewidywaniami levante wygrało tylko jednym golem, aczkolwiek miałem nadzieje na przynajmniej dwa. Na dzisiaj proponuję ligę duńską i mecz pomiędzy randers a odense. Randers wygląda jakby spuścili nieco z tonu po wcześniejszym bardzo dobrym okresie. O ile się nie mylę, to w pewnym momencie nawet liderowali w tabeli. Warto jednak zwrócić uwagę na przeciwników, z którymi grali w ostatnich meczach - remis z brondby, remis z copenhaga, porażka z sonderjyske (praktycznie 3/4 meczu grali w 10). Liczę dzisiaj na przełamanie złej passy.
Odense jak narazie nie zachwyca, przedostatnie miejsce w tabeli, na 6 meczy wyjazdowych zaledwie 2 punkty.
Podobnie jak we wczorajszym meczu nie sądzę, żeby randers miało zniszczyć przeciwnika. Dużo zależy od ich dyspozycji, sądzę, aczkolwiek nie wykluczam, że wygrają dwoma golami - dlatego gram azjana z pazerności ???? Do bezpieczniejszego kuponu polecam 1.
✅185
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 14:30
Spotkanie: NEC - Feyenoord
Typ: Feyenoord -1
Kurs: 2,22
Bukmacher : Betano
Analiza:
Witam serdecznie ! Dziewiąta kolejka Eredivisie. Niepokonany, ba nie tracący choćby punktu, Feyenoord kontra ekipa z Nijmegen. Gospodarze 11 miejsce z domowym bilansem 1-2-1 i bramkami 3-6. Goście z niesamowitym bilansem 8-0-0 i bramkami 23-2(na wyjeżdzie 4-0-0 i 9-0 w bramkach). Każda seria kiedyś musi się skończyć, ale jeszcze nie dzisiaj. Nie z takim przeciwnikiem. Siła ofensywna piłkarzy z Rotterdamu jest niesamowita. Pmocnicy: Toonstra i El Ahmadi po trzy bramki. Napastnicy:stary wyżeracz Kuijt i Elia(kontuzja) po trzy bramki. No i Jorgensen, lider klasyfikacji strzelców z sześcioma trafieniami. Jeżeli Feyenoord z należytą koncentracją podejdzie do meczu, to to handi pokryje do przerwy.
Powodzenia życzę!
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom