>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 16.10.2014 (czwartek)

Status
Zamknięty.
B 42

baltazar3108

Użytkownik
Dyscyplina - EUROPA: Liga Mistrzów Kobiet
Godz. 19:00
Spotkanie - Linköpings FC - Liverpool LFC
Typ - 2
Kurs - 3.48
Buk - Bet-at-home.pl
Witam. Dzisiaj pora na mecze kobiecej Ligi Mistrzów a w jednym ze spotkań zmierzy sie ekipa Linköpings FC i Liverpool LFC. Według buka faworytem jest ekipa ze Szwecji. Jednak moim zdaniem wieksze szanse ma Liverpool. Jest lepszym zespołem i obecnie jest w lepszej formie. Na ostatnie 5 meczy wygrał 3. Co prawda minimalnie zwyciężył na swoim terenie pierwszy mecz z Linköpings wynikiem 2:1. Jednak mysle ze stać ten zespół na wygrana przynajmniej 1:0. Ekipa Linköpings FC natomiast nie radzi sobie najlepiej w ostatnim czasie.Na ostanie 5 spotkań wygrał tylko jedno w pucharze Szwecji i to po dogrywce 2 zremisował i 2 przegrał. Kurs moim zdaniem jest jak najbardziej value dlatego własnie polecam ten typ. Powodzenia !
⛔100
 
sirocco 22

sirocco

Użytkownik
Dyscyplina - Koszykówka - Euroliga
Godz. 19:00
Spotkanie - Efes Pilsen - Unics KAzan
Typ - over 143,5
Kurs - 1,67
Buk - Unibet
Analiza:
Efes dokonał świetnych transferów. Przede wszystkim zatrudnili Ivkovicia, którego fanom koszykówki nie trzeba przedstawiać, następnie m.in. Saric, Krstić, Draper, Perperoglou. Zgranie drużyny nie jest jeszcze na najlepszym poziomie, lecz jeśli sami nie będą w stanie zbyt wielu punktów zdobywać to brak zespołowości otworzy drogę do łatwych punktów dla graczy Kazania.
Z kolei Kazan znany jest z gry ofensywnej, nakierowanej na jak największą zdobycz punktową. Sanikidze, Jerrels, Fischer, Bykov, Kaimakoglou itd można długo wymieniać. Generalnie obstawiam skromną wygraną Kazania, lecz z racji iż jest to mecz wyjazdowy wolę wytypować over 143,5, który wg mnie powinien wejść jak w masło.
✅67
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis
Spotkanie : Murray - Pospisil
Godzina : 19:20
Typ : Pospisil
Kurs : 5,00
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Ostatni mecz i według mnie największa szansa na niespodziankę.
Murray ostatnio w kiepskiej formie jak na możliwości Szkota więc jak najbardziej do ugryzienia przez jednego z przedstawicieli młodego pokolenia określanego jako &#39;young guns&#39;.
Murray na pewno ma lekką kontuzję pleców i biodra. Często widać na jego twarzy grymas bólu bo zagraniach wymagających zaangażowania tych partii ciała. Szkot wypadł z pierwszej 10tki, a jego występ w finałach ATP jest zagrożony - podsumowując nie jest dobrze.
Pospisil po sukcesie deblowym w US Open gra kapitalnie. W Pucharze Davisa był nie do zatrzymania. Męczył Djokovica w Pekinie, siedzi mu serwis i widać że sporo pracował z psychologiem bo brejkpointy broni jak na zawołanie. Kanadyjczyk jest silny i szybki, podobnie jak Janowicz, ale obecnie jest w dużo lepszej formie.
Murray do ugryzienia.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kudel 286,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina - Challenger - Singiel: San Juan
Godz. 21:00
Spotkanie - Kubler J. - Andreozzi G.
Typ - DW 2:0
Kurs - 2.87
Buk - bet365

Juz dzisiaj o godzinie 21:00 dojdzie do spotkania miedzy 152 rakieta, a 172 rakieta w rankingu ATP. Faworytem wedlug bukmacherow na poczatku byl Argentynczyk, ktory gra na wlasnych smieciach lecz kursy sie zmienily i polecialy w dol na Kublera. Decyduje sie zagrac w strone mlodego zawodnika, ktory prezentuje sie dosc przyzwoicie. Jeszcze nie dawno na ziemnej ogral niespodziewanie Montanesa, ktory bardzo dobrze czuje sie na tej nawierzchni. Dlatego decyduje sie zagrac w strone Kublera, ktory powinien wygrac to spotkanie pewnie 2:0.
⛔100
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Peru, Primera Division, klauzura
Spotkanie: UTC De Cajamarca - Inti Gas Deportes
Typ:
2 (Remis nie ma zakładu)
Kurs: 2.80
Bukmacher: Sportingbet
Godzina: 22:45


Analiza:
Z tego skromnego z oferty dnia mówiłem sobie, że nie będę nic obstawiał jednak zaciekawiło mnie bardzo spotkanie, które kończy dzisiejszy dzień i jest to spotkanie z Ameryki Południowej a dokładniej Peru ????
Obie drużyny dotychczas rozegrały po 6 meczy i bilns mianuje się nastepująco: Gospodarze po sześciu kolejkach zajmują 11-ste miejsce z bilansem 2 wygrane, 1 remis i 3 porażki, w sumie uskładali na swoje konto 7punktów. Ostatnie 5 meczy to 2 porażki, 2 wygrane oraz remis. Średnio na te mecze przypada po 2,2 gola na spotkanie bo w sumie wyszło ich 11 goli. Tak więc widać, że gole się pojawiają i tu mamy jeden plus :p
Goście natomiast są 3 pozycje niżej na 14-stym miejscu - na 6 spotkań nie odnieśli żadnego zwycięstwa ale za to 4 remisy i 2 porażki. Również i tu da sięzauważyć, że gole się pojawiają co świadczy np. stary mecz ze Sporting Cristal, gdzie to obie drużyny zdobyły po 3 gole!
Jeśli chodzi o bezpośrednie starcia to zaczęły się one w sezonie 2013 - rozegrane były wtedy 4 mecze. W każdymn z nich wygrywali dzisiejsi gospodarze wyniki były różne, bramki padały natomiast w ostatnim spotkaniu a dokładniej 3 miesiące temu padł pierwszy remis 1:1 - dzisiejsi goście grali wtedy u siebie i prowadzili wtedy do pierwszej połowy 1:0 niestety na 3 minuty przed końcem gry tamtejsi goście wyrównali wynik na 1:1. Generalnie nad typem myślałem i analizowałem jak się da i postanowiłem zagrać na to, że to goście strzelą przynajmniej bramkę i to oni wywiozą pierwsze 3 punkty a na statach nie ma się co opierać to że ostatnio wygrali gospodarze nie oznacza to, że tym razem może być odwrotnie - nic nie jest powiedziane ???? Licze na to, że typ bedzie trafny :p a jak bedzie tego dowiemy się po meczu lub rano :grin:
✅180
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom