>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 16.10.2014 (czwartek)

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 16. Października


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Moskwa 2014 (Rosja)
Godzina: 14:00
Spotkanie: Gimeno-Traver Daniel-Gulbis Ernests
Typ: 0:2
Kurs: 1.77
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Z Gulbisem powinien grać Vesely, ale młody Czech przegrał w śmiesznym stylu co cieszy mnie bardzo ponieważ dzięki temu mamy taki smaczny kurs na zwycięstwo w dwóch setach Łotysza. W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Gulbis, Panowie grali raz, w tym roku, w Barcelonie i mecz zakończył się wynikiem 7:5, 7:6. Doskonale pamiętam to spotkanie ponieważ oglądałem ten mecz, ale jeśli dobrze pamiętam nie obstawiałem żadnego wariantu. Jeśli Ernests wygrał z Hiszpanem na jego ziemi...dosłownie i w przenośni ponieważ Daniel grał jako gospodarz no i on jest typowym człowiekiem od mączki który raz na przysłowiowy ruski rok wygra coś na innej nawierzchni. Ten ruski rok wypadł właśnie w tym roku w Moskwie i powinno mu to już starczyć na ten sezon czy też turniej. Piszę tak,a nie inaczej ponieważ Gimeno-Traver ma bilans na clayu 442/268, na hardzie 35/50/, na halach 15/26 i na trawie 5/17 czyli fantastyczna linia pochyła. Patrzę sobie na statystyki pomeczowe z meczu Hiszpana i jestem pod wrażeniem!!! Daniel zaserwował aż 7 asów serwisowych, jest to naprawdę doskonały wynik ponieważ ten zawodnik pod względem serwisu dorównuje jakiejś średniej zawodniczce z kobiecego świata tenisowego. Ten Hiszpan nie ma jakiegoś konkretnego uderzenia kończącego, jego tenis opiera się na wymianach, lewo...prawo...lewo...prawo...lewo...prawo i tak do usranej śmierci brzydko pisząc. Mimo wszystko na tak szybkiej nawierzchni, z takimi słabymi warunkami fizycznymi oraz stylem gry udało mu się sensacyjnie przebrnąć do drugiej rundy. W tej drugiej rundzie zmierzy się z Gulbisem który miał wolną swoją pierwszą rundę z racji wysokiego rankingu. 13 rakieta świata ponownie ma kryzys, oglądałem jego ostatnie spotkanie z Youzhnym i wypadł tam jak stary Gulbis czyli mnóstwo niewymuszonych błędów, niestabilnie na serwisie. Lecz Ernests tutaj gra na hali i właśnie tutaj czuje się najlepiej. Jego bilans od początku kariery to 104/54,a w tym roku 9/2 czyli bardzo dobrze. Osiągnął półfinał w Rotterdamie, wygrał turniej w Marsylii oraz niedawno przegrał z Bennetau w półfinale. Łotysz ma 190 cm wzrostu, niby o 5 cm tylko więcej od Hiszpana,ale on potrafi bardzo mocno serwować w przeciwieństwie do przeciwnika. Gulbis gra bardzo ofensywny i odważny tenis, bardzo dobrze się porusza, ma trochę braków w obronie ale moim zdaniem na hali ważniejszy jest właśnie atak. Acha...zapomniałbym dodać,że Daniel jest na gazie ponieważ wygrał Kenitra challenger oczywiście na mączce lecz poza Ramosem w finale nie pokonał on nikogo groźnego także nie obawiam się jego gazu w tym meczu. Uważam, że wyżej notowany zawodnik wygra w tym meczu bez straty seta. Także ofensywa kontra defensywa! Poczekajmy i przekonajmy się czy najlepszą obroną jest atak...
✅77
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 2:00
Spotkanie: Detroit Red Wings - Boston Bruins
Typ: Detroit OT
Kurs: |2.05|
Buk: Betsson !
Miałem jednak dziś nic nie grać, ale jednak zainteresowało mnie spotkanie jakie będzie rozgrywane na Joe Louis Arena. Skrzydła pomimo ostatniej porażki z kaczkami ich mecz nie wyglądał wcale źle, bo przewyższali większość w niemal każdym aspekcie, ale mimo tego łut szczęścia zaliczyła ekipa z Anaheim. Skrzydła, mają znakomite doświadczenia, w meczach NHL i że dziś rywal również nie należy do łatwych to będą stanowić swój najwyższy level nad przeciwnikiem, aby ten najwyższy poziom szczytował do końca meczu. Skrzydła grali aż 55 razy w playoff, a ponadto zdradzę wam, że największą ilość zwycięstw w lidze, bo aż 62! Dziś nocą, czeka ich trudne zadanie bo gra z Niedźwiadkami zawsze jest bardzo ciężka, a trzeba wiele się napocić aby wygrać z tą niewygodną dla nich ekipą. Zapewniam że ich jak najbardziej stać. Mają w swoim składzie, bardzo doświadczonego Zetterberga, który ten jest mózgiem zespołu. Jako kapitan będzie na nim spoczywać ogromny ciężar, poniekąd presja, ale i z takimi trudnymi warunkami umie się postawić. Między słupkami zobaczymy Howarda, który jest bardzo utalentowanym i najlepszym goalie, w zespole Detroit. Od niego też wiele zależy, bo Bruins będą polować na jego pole bramkowe. W zespole gości, jeszcze nie wiadomo czy zagra Tuuka Rask. Ośmiornice bez Daytsuka, ale i jego godnie zastępuje Nyquist. Kolejny utalentowany gracz, który bardzo dużo wnosi. Dziś można na niego również liczyć, że i podczas powerplay, albo w reg time, zobaczymy jego w akcji. Mecz nie będzie spacerkiem, ale jednak postanowiłem, że zagram na bardziej doświadczony zespół.
⛔100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Copa Sudamericana
Godzina: 00:30
Spotkanie: Huachipato - Sao Paulo
Typ: 1/1
Kurs: 5
Bukmacher: WH
Analiza:
Spotkanie rewanżowe w Copa Sudamericana między raczej nieznanym dla wiekszosci klubem z Chile, a utytułowanym z Brazylii. Nie ma co się rozpisywać. Kursy spadają na gospodarzy, choć są słabszym zespołem, ale trener Sao Paulo powiedział na konferencji że jego zawodnicy skupiają się na meczu ligowym, a tutaj wystawi mixowany skład. Braknie m.in Kaki czy 2 podstawowych obroncow. Poza tym grają na wyjezdzie, mieli mniej czasu na trening. Zwykle stawiam w takich rozgrywkach gospodarzy i skutecznosc jest wysoka - choc nie zawsze od 1 połowy. Pierwszy mecz 0-1, choc nie działo się w nim nic szczególnego. Totalna gra defensywna. Mysle, ze warto sprobowac zagrac na gospodarzy, ktorzy traktuja te rozgrywki jako zyciową szanse, mecze zycia itp. a Sao Paulo dosc po macoszemu traktuje te rozgrywki.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Copa Brasil
Spotkanie ABC-Cruzeiro
Typ: x/x
Kurs 6.00
Buk William Hill
Godz: 03.00
ANALIZA:​
Witam, na jutro wybrałem spotkanie w ramach Copa Do Brasil, w którym ABC będzie podejmowało na swoim stadionie ekipe Cruzeiro. Jest to spotkanie rewanżowe, w pierwszym meczu na stadionie Cruzeiro lepszym zespołem okazała się ekipa gospodarzy , która zwycięzyła 1:0. W tamtym spotkaniu zdecydowanie lepszym zespołem okazali sie zawodnicy Cruzeiro, którzy kilka sytuacji do strzelenia bramki sobie zdołali stworzyć w tym spotkaniu jednak nie sądzę że pójdzie im tak łatwo, bowiem ABC jest zdecydowanie zespołem własnego boiska i powinien w tym spotkaniu powalczyć przynajmniej o remis, a może nawet pokusić się o wygrana i wyeliminowanie faworyta z turnieju,ale sytuacja jest ciezka bowiem ABc nie strzeliło bramki w meczu wyjazdowym i moze być trudno,ale poprzednie spotkania Cruzeiro zdecydowanie nie zapowiadaja żeby wygrali tutaj przynajmniej różnicą dwóch bramek, ponieważ w ostatnich 15 spotkaniach wyjazdowych tylko 1 raz wygrali dwiema bramkami, gospodarze natomiast właśnie na swoim stadionie jak już wspomniałem wcześniej są zespołem najgroźniejszym i analizujac ostatnie 15 meczy zanotowali tylko 3 razy porażkę na swoim stadionie, myślę że w tym spotkaniu warto zagrać na mój typ że gospodarze nie przegraja w tym spotkaniu dwiema bramkami, uważam że ABC, u siebie może powalczyć o korzystny rezultat tym bardziej że na swoim stadionie bardzo rzadko traci więcej niż dwa gole w spotkaniu , ja postawiłbym na remis.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maer 270,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Arabia Saudyjska ( Saudi Professional League )
Spotkanie: Hajer Club - Al-Orobah F.C.
Typ: 1
Kurs: 2.50
Godzina: 16.50
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Arabii Saudyjskiej na mecz 7 kolejki ligowej tamtejszej Saudi Professional League.
W mieście Al-Ahsa na tamtejszym Prince Abdullah bin Jalawi Stadium mogącym pomieścić ponad dwadzieścia siedem i pół tysiąca widzów odbędzie się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Hajer Football Club Al-Hasa założonym w 1950 roku o barwach biało-czarnych a w gości z miasta Sakakah przyjedzie drużyna założona w roku 1975 o barwach zielono-żółto-niebieskich a mianowicie Al-Orobah Football Club.
Hajer Club rozegrał w tym sezonie ligowym 6 spotkań w których zdobył 7 punktów po 2 zwycięstwach, 1 remisie oraz 3 porażkach co daje obecnie 8 pozycję w tabeli Saudi Professional League, bilans bramek 7-13.
Al-Orobah F.C. zdobył 7 oczek w swoich 6 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 2 zwycięstwach, 1 remisie oraz 3 porażkach i zajmuje obecnie 7 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 10-13.
Gospodarze zagrali u siebie w tym sezonie ligowym 2 razy zdobywając w nich koplet 6 oczek po 2 wygranych, bilans bramkowy na swoim Prince Abdullah bin Jalawi Stadium 4-1.
Goście w swoich 3 spotkaniach rozegranych w tym sezonie na wyjazdach nie zdobyli jeszcze punktów po 3 przegranych, bilans bramek w delegacjach 3-8.
Mecz zapowiada się ciekawie gdyz oba zespoły maja w tabeli ligowej tyle samo oczek a w ostatnim ich spotkaniu o ligowe punkty w mieście Al-Ahsa to gospodarze wygrali w staosunku 3-2.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy tego pojedynku, Hajer Football Club Al-Hasa w tym sezonie ligowym u siebie wygrał swoje oba pojedynki rozegrane na swoim Prince Abdullah bin Jalawi Stadium i do tego w ostatnim meczu z drużyną z miasta Sakakah na swoim terenie również zanotował zwycięstwo a Al-Orobah Football Club na wyjazdach w tym sezonie ligowym zaliczyli 3 przegrane i ostatnio tez przegrali w mieście Al-Ahsa i moim zdaniem teraz też zaliczą tam porażkę.
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
F 428

fudyn

Użytkownik
Dyscyplina: Copa Sudamericana
Godzina: 3:00
Spotkanie: Goias( Bra)- Emelec( Ekw)
Typ: 2 DNB
Kurs: 2,8
Bukmacher: expekt
Analiza:
Gospodarze to zeszłoroczni beniaminkowie serie A. W bieżącym sezonie bez rewelacji u siebie w lidze, tylko 9 miejsce i jeśli chodzi o punkty, to bliżej strefy spadkowej niż pucharów. Na własnym terenie troszkę lepsi niż na wyjazdach, ale nie jest to zbyt niepokojący argument przeciwko mojemu typowi ???? Patrząc po statystykach, to formy jednostajnej jakoś nie chwytają, grają w kratkę. Niestety, to tyle co mogę powiedziec o gospodarzach.
Emelec, o ile się nie mylę to aktualny mistrz Ekwadoru. Obecnie zajmują 8 lokatę w lidze z dorobkiem 13 punktów, ale mają rozegrane o 2 mecze mniej od lidera. Widac też, że w ataku nieźle sobie radzą, 16 zdobytych bramek. Kojarzę ten zespół z ubiegłorocznych rozgrywek rozgrywek Copa Libertadores, daleko nie zaszli, ale w pamięci, akurat mojej się zapisali. W lidze też częto na nich grywałem.
Wydeje mi się, że jeśli w pierwszym meczu Emelec zdołał pokonac brazylijczyków, to jako ten &quot;doświadczony&quot; w porównaniu do debiutantów nie pozwoli sobie na przegranie awansu.
Statysktyki jakie znalazłem dotyczące pierwszego meczu przedstawiają przewagę klubu z Guayaquil.
Uważam, że goście nie przegrają tego spotkania, a kurs jaki dają bukmacherzy jest wart zagrania na ponad 100% zysku z zabezpieczeniem w kontekście remisu. Typ podpieram głównie statystykami oraz dobra historią jaka mi towarzyszy z drużyną Emelec. Więc próbuję...
Powodzenia!!!
ZWROT
 
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Godzina:
2:00
Spotkanie:
Chicago Blackhawks - Calgary Flames
Typ:
Chicago Blackhawks -2 EH
Kurs: 3,05
Buk: unibet
Analiza:
Zapraszam na spotkanie konferencji zachodniej w National Hockey League, pomiędzy Chicago Blackhawks a Calgary Flames. Dzisiejszej nocy w jednym z trzech meczy NHL, Czarne Jastrzębie będą gościć na bardzo głośnym United Center, Płomienie z Calgary. Gospodarze czyli zeszłoroczni półfinaliści Pucharu Stanleya, zaczęli sezon bardzo dobrze najpierw wygrywając na wyjeździe z Dallas Stars 3:2, a następnie demolując na własnej tafli Buffalo Sabres aż 6:2. Blackhawks mają bardzo silny zespół z wieloma świetnymi graczami takimi jak Patrick Sharp, Marian Hossa, Brent Seabrook, Patrick Kane i myślę, że spokojnie w tym roku znowu zobaczymy ich w playoff, a już na pewno są jednym z faworytów do zdobycia tytułu. Płomienie czyli druga najgorsza drużyna konferencji zachodniej zeszłego sezonu, sezon rozpoczęli od porażki z Vancouver Canucks 2:4, następnie wygrali 5:2 z Edmonton Oilers, później przyszła kolejna porażka tym razem z St. Louis Blues 1:4 i ostatnio wygrana 3:2 z Nashville Predators. Chicago lubią grać u siebie z Calgary w czterech z pięciu ostatnich meczy pomiędzy tymi zespołami górą byli gospodarze. Patrząc na ostatnie sezony Blachawks powinni dominować, Calgary raczej nie mają szans na playoffy a już na pewno nie na zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu. W tym meczu oczekuję zdecydowanej dominacji Czarnych Jastrzębi i wygranej przewagą więcej niż dwóch bramek. Licze też na kolejną dobrą grę top3 graczy ostatniego meczu Jastrzębi a mianowicie Brandona Saada, Patricka Kane&#39;a oraz Andrew Shaw&#39;a. Mecz rozpocznie się o godzinie 02:00 czasu polskiego.
⛔100
 
makaveli23 348,7K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina: Pilka nozna, Wenezuela Primera Division - Apertura - Kolejka 6
Godzina: 2:00
Spotkanie: Caracas - Zulia
Typ: Zulia wygra którąkolwiek połowe
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W Wenezueli grają dla beki, ustawiaja te mecze czy co, tego nie wiem ale fakty sa takie ze kursy rzedu 7-10 na gosci wchodza dosc czesto w tej lidze. Gospodarze np zdązyli juz przegrac 2 takie mecze ostatni mecz pucharowy 2-3 (2-0 ht, 2-3 ft LOL kurs 9.00), z Estudiantes M. na poczatku sezonu chyba 0-1 bramka w 1 minucie ???? kurs 8.5. Zdecydowanie wiecej walkow jest w meczach pucharowych , wiec jak ostatnio mieli taki mecz pewnie teraz wrocą do normy ale sprobowac trzeba tym bardziej ze nie gram calego meczu o ktorakolwiek polowe co znaczy ze gospodarze moga wyrobic przewage w ktores polowie i jedna sobie odpuscic. Goscie na wyjazdach wygrywali juz w tym sezonie po kursie 3.6, czy tez jedna z polow (pierwsza) bedac dogiem 5.00 wiec jest dobrze. Polecam.
✅333
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 28

tomi3kh

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny, Tampico (Meksyk)
Godzina: 3:00
Spotkanie: K.Bondarenko - M.Irigoyen
Typ: 2
Kurs: 4.60
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Już za niecałe 3 godziny w Meksyku rakiety skrzyżują ze sobą 295 w rankingu Kateryna Bondarenko oraz Maria Irigoyen. Kurs na rozstawioną w tym turnieju z numerem 5 Argentynkę jest co najmniej warty uwagi. Należy pamiętam, że Ukrainka miewała dłuższe bądź krótsze przerwy od gry i tak naprawdę nie wiadomo w jakiej jest formie a do tego turnieju przebijała się przez kwalifikacje. Z kolei Maria była w strasznym dołku i przegrywała niemalże wszystko lecz w ostatnim spotkaniu z Martic miała już przebłyski lepszej gry, szczególnie drugi set był w jej wykonaniu rewelacyjny gdy rozłożyła przeciwniczkę na łopatki wygrywając go 6:0! Najwyraźniej odzyskuje powoli formę, a Ukrainka to wielka niewiadoma, męczyła się w ostatniej potyczce z 326 Krejsową ledwo wygrywając mecz w tie-breaku.. Kateryna najlepsze lata gdy zajmowała 29 miejsce w rankingu i osiągała 3 rundy turniejów wielkoszlemowych - bezpowrotnie minęły. Gram na Argentynkę. Powodzenia!
⛔100
 
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Dyscyplina: ???? WTA - SINGIEL: Moskwa (Rosja), twarda (w hali)
Godzina: 11:00
Spotkanie: Krunic Alexandra v Pironkova Tsvetana
Typ: Suma Gemów (Powyżej 21.5)
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Dziś przenoszę się do Moskwy, gdzie w tutejszym Kremlin Cup zmierzy się młoda i bardzo dobrze zapowiadająca się Serbka Alexandra Krunic z bardziej doświadczoną Bułgarką Tsvetaną Pironkova. Młoda Serbka pokonała pewnie inną rewelację Francuskę Garcię, która była faworytką tamtego spotkania. Alexandra zaliczyła życiowy sukces na US Open, gdzie pokonała takie zawodniczki jak Keys czy Kvitova, uległa dopiero Azarence. Tsvetana to już znana marka na rynku WTA, potrafi nawiązać walkę z każdą zawodniczką. Panie nie spotkały się nigdy do tej pory, statystyki na hali Serbki to 6/5, a Bułgarki to 4/2. Liczę na wyrównane spotkanie i to że młoda Serbka Krunic nawiąże walkę, a widzieliśmy już sporo zaskakujących wyników, na turnieju niespodzianek w Moskwie.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
stanley-63 917,3K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - WTA Luxembourg
Godz. 12:00
Spotkanie - Patricia Mayr : Annika Beck
Typ - powyżej 2.5 seta
Kurs - 2.62
Buk - Bet365
Na kortach w Luksemburgu mamy ćwierćfinały , jako pierwsze wyjdą na kort Austriaczka Mayr i Niemka Beck i niewątpliwie faworytką jest Niemka jednak nie sądzę żeby Austriaczka odpuściła i nie podjęła walki ze swoją rywalką tym bardziej że pojedynki Austrii i Niemiec nie tylko w tenisie ale w innych dyscyplinach również to taka mała wojna . Mayr w 1/16 pokonała Francuzkę Pauline Parmentier 2:0 ( 6:1 i 7:5 ) natomiast Niemka pokonuje Robertę Vinci czyli 6 w tym turnieju 7:5 i gładkie 6:0 , obie panie już raz w tym sezonie grały ze sobą i też w ćwierćfinale w WTA Shen Zhen w Chinach i tu także wymieniana w roli faworyta Niemka pokonała rywalkę ale nie bez problemów 2:1 przegrywając w pierwszym secie 6:3 jednak dwa następne to 6:3 i 6:1 tak więc możemy chyba liczyć że i w tym pojedynku już ćwierćfinałowym obie panie pokażą dobry tenis i nie zakończy on się w dwóch setach !
⛔100
 
D 361

damekwtp

Użytkownik
Dyscyplina - EUROPA: Liga Mistrzów Kobiet
Godz. 18:30
Spotkanie - Brondby - Apollon Limassol
Typ - 1
Kurs - 1.74
Buk - Bet-At-Home
Analiza:
Witam po wczorajszym nie trafionym typie ( ajj gdyby nie ten w moich oczach kontrowersyjny rzut karny..), dzisiaj czas na Kobieca Ligę Mistrzów. Faworytem tego spotkania są bez wątpienia &quot;gospodynie&quot; i również na nich dzisiaj będę polegał. W ostatnim meczu na trudnym terenie niestety nie zdołały nic ugrać i wróciły do domu z porażką, nie tak wielką no ale jednak ( 0-1 ). Dzisiaj czas na rewanż ! U siebie kobietki spisują się znakomicie, w ostatnich 6 meczach ustrzeliły aż 27 bramek ! Nieco słabiej zaś prezentuję sie drużyna gości. Pomimo iż od 5 spotkań jest drużyną nie pokonaną, nie widze dzisiaj cienia szans na podtrzymanie tej dobrej passy. Patrząc na h2 ciężko byłoby obstawić ten mecz. Jednak śledząc dane rozgrywki chyba śmiało możemy stwierdzić kto dzisiaj przejdzie do kolejnego etapu rozgrywek ????
pozdrawiam !
✅74
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bluetyp 85

bluetyp

Użytkownik
Dyscyplina - Challenger - Singiel: San Juan
Godz. 21:00
Spotkanie - Kubler J. - Andreozzi G.
Typ - 1
Kurs - 2.12
Buk - Pinnacle
Dziwi mnie tak wysoki kurs na Jasona. 21latek gra naprawde dobry tenis, w ostatnim turnieju w którym brał udział, a było to w Rumuńskim Sibiu wygrał tracąc przez cały turniej zaledwie seta. Fakt faktem, że może jakichś ekstra zawodników tam nie było, ale byli wyżej notowani od niego z którymi radził sobie bez żadnego problemu i ogrywał ich. Dziś mierzy się... no właśnie może dlatego taki kurs, z gospodarzem turnieju, ale to jest jedyny plus, który stoi za Argentyńczykiem... Kubler gra lepszy tenis, jest w gazie i myślę, że powinien sobie poradzić z gospodarzem turnieju nawet 2:0. W kolejnej rundzie na zwycięzce tego pojedynku będzie czekać najprawdopodobniej turniejowa jedynka, dlatego Kubler z pewnością nie odpuści.
Polecam, fajny kurs.
⛔100
 
J 43

jarasinjo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finlandia Veikkausliiga - 31 kolejka
Godzina: 17:30
Spotkanie: HJK - Mypa
Typ: HJK wygra obie połowy
Kurs: 2.37
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Witam. Na dzisiaj wybrałem ostatni mecz 31 kolejki finlandzkiej najwyższej klasy rozgrywkowej,pomiędzy świeżo upieczonym na trzy kolejki przed końcem mistrzem kraju HJK Helsinki,które ma aż 12 punktów przewagi nad drugim w tabeli SJK, a średniakiem ligowym zespołem Mypa,które zgromadziło do tej pory 38 oczek.W zasadzie jest to mecz o nic. Mypa zespół,który nie przegrał ostatnich trzech spotkań,a ostatnie wygrał u siebie 2:1 z honka utrzymał się już w lidze, grają bardzo słabo na wyjazdach bilans 2-2-10 strzelają również mało bramek bilans 6-26. Z kolei HJK po ostatnim remisie u siebie z drużyną Honka, zapewnieniu sobie mistrzostwa i przerwie na reprezentacje,będą chcieli pokazać,że nie przypadkowo zostali właśnie mistrzami,zwłaszcza że kolejny mecz grają za trzy dni na wyjeździe z VPS który na pewno odpuszczą bo w czwartek liga europy i wyjazd do turynu.HJK u siebie ma bilans 10-4-1 bramki 32-8. Bezpośrednie mecze tych drużyn też są na korzyść HJK bo ostatnich 5 spotkań zakończyło sie ich zwycięstwem z czego ostatni mecz na własnym boisku wynikiem 4-0. Moim zdaniem Helsinki nie odpuszczą tego meczu i pewnie wygrają dając w ten sposób radość kibicom i nadzieje przed pucharami. Powodzenia pozdrawiam.
✅137
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
figo19 34

figo19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów Kobiet
Godzina: 15:00
Spotkanie: Zvezda 2005 Perm - Stjarnan Gardabaer
Typ: Do Przerwy - 1
Kurs: 1.66
Bukmacher: bet365
Analiza:
Nie mam zielonego pojęcia o Lidze Mistrzów kobiet, ale patrząc na wynik z poprzedniego spotkania, faworyt jest tylko jeden. W pierwszym meczu Zvezda pokonała Stjarnan na wyjeździe aż 5-2. Bardzo wysoka zaliczka przed dzisiejszym spotkaniem. Ostatni mecz na wyjeździe Stjarnan przegrał 1-3 z Krasnogorskiem. Tracą dużo bramek i dziś prawdopodobnie będzie tak samo. Uważam że gospodarze wyjdą w pierwszej połowie najsilniejszym składem i załatwią sobie awans do 45 minuty. Z kolei drużyna Stjarnan nie ma już czego bronić i muszą się otworzyć i próbować odrobić stratę trzech goli. Zvezda jest lepszą drużyną i moim zdaniem wykorzystają ofensywną piłkę Stjarnan. Mocno zastanawiałem się czy nie zagrać over 3.5 ale typuje wygraną gospodarzy do przerwy, a na druga połowe pare zmian i szanse na pokazanie się zawodiczkom z ławki rezerwowych. ✅66
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Stockholm
Godzina: 20:00
Spotkanie: Dolgopolov A. - Mannarino A.
Typ: Dolgopolov A.
Kurs: 1.76
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Nie wiem czy to dość dobry pomysł z grą na Ukrainca, ale jednak spróbuję. Ostatnio Dologpolov przegrał podczas turnieju Masters w Szanghaju z Bautistą-Agutem, ale to był dziwny mecz, bo z tego co pamiętam w jednym bądź dwóch setach prowadził z przełamaniem, po czym tracił dwa razy z rzędu swoje podanie. Wyglądało to dość nieźle przeciwko walczącemu i stawiającemu opór Hiszpanowi. Mannarino taki nie jest, dla mnie to jeden z tych zawodników którzy nie przekroczą progu jakiegoś większego sukcesu w karierze. Ot taki po prostu zwykły zawodnik w tourze kręcący się w okolicach 70 miejsca. Jeżeli Dolgopolov potrafi na co go stać i nie przejdzie obok meczu to powinien wygrać to spotkanie.
⛔100
 
K 3,3K

kamczakkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Puchar Króla
Godzina:
21:00
Spotkanie: Las Palmas - Numancia
Typ: 1
Kurs: 1.72
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Ostatnio notuję gorszą passę. Mam nadzieję, że dzisiaj nadejdzie jej kres. Warto zaznaczyć również, że dziś oferta piłkarska jest naprawdę uboga. Ciężko znaleźć coś ciekawego, przy przyjemnym kursie i niskim ryzyku. Jednak wydaje mi się, że znalazłem coś w miarę ciekawego. Mianowicie dziś późnym wieczorem w ramach Pucharu Króla dojdzie do pojedynku między drużynami Las Palmas i Numanci. Moim zdaniem bardzo wysoce prawdopodobne jest, że dziś drużyna Las Palmas odniesie zwycięstwo. Zacznę od formy obu drużyn. I tutaj trzeba sobie otwarcie powiedzieć, że formy żadnej z drużyn nie można określić jako jakieś mega super. Mimo wszystko drużyna Las Palmas na obecną chwilę wygląda lepiej od swoich przeciwników. Ich ostatnie pięć meczów to dwa remisy, dwa zwycięstwa i jedna porażka. Numancia bilans w tym względzie ma dużo gorszy. Na ostatnie pięć meczów trzy przegrali, jeden zremisowali i zaledwie jeden wygrali. Co napawa optymizmem przed dzisiejszym meczem to fakt, że drużyna Las Palmas, gdy gra na własnych obiektach wygląda naprawdę okazale. Na pięć ostatnich meczów 4 wygrali i ostatnio jeden zremisowali 1:1, z bądź co bądź silną drużyna Gijon. Numancia na wyjazdach znowu nie gra jakoś tragicznie, ale do rewelacji również daleko. Na pięć ostatnich meczów na wyjeździe 2 przegrała (między innymi ostatnio z Mirandes), i 3 wygrała (w tym jeden mecz pucharowy dopiero w dogrywce z drużyną Leganes). W pojedynkach bezpośrednich między tymi drużynami na pięć ostatnich, dwa razy wygrywała drużyna Las Palmas, ani razu nie wygrała drużyna Numanci. 3 razy padał remis (co jest troszkę niepokojące). Wydaje mi się jednak, że dzisiaj nie będzie to typowy mecz na remis, z tego względu, że Las Palmas gra u siebie i zrobi wszystko by zdobyć choć jedną bramkę więcej od przeciwników i mieć jakąś zaliczkę. A, warto również odnotować, że obrona Numanci nie gra za dobrze, na pewno dwie strzelone bramki przez drużynę Leganes we wcześniejszej fazie pucharu, nie wystawia defensywie dzisiejszych gości dobrego świadectwa. Ogólnie w meczach z udziałem obu drużyn pada mało bramek, co warto rozpatrzeć w kontekście undera, jednak z tym underem to bym tutaj uważał, wszak to mecz pucharowy, a te rządzą się, jak wiemy, własnymi prawami. Podsumowując, przy takiej marnocie dzisiejszej oferty, warto swoje pieniądze postawić na ten mecz i miejmy nadzieję, nie żałować podjętej decyzji. Polecam!
✅72
 
ciku182 182

ciku182

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Pro A
Godzina: 20:00
Spotkanie: Toulouse - Lyon
Typ: 1
Kurs: 1.82
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj postanowiłem zagrać ligę francuską. Rozpatrywanie tego meczu zaczniemy od faktu iż drużyna Toulouse 4 ostatnie spotkania zakończyła zwycięstwami nad ekipą z Lyonu. Stąd można wywnioskować, że gospodarzom &quot;leży&quot; ten przeciwnik. Po drugie mają atut własnego boiska co na pewno nie jest bez znaczenia. Musimy dodać, że jest to 1 kolejka i nikt nie wie jak &quot;nowe nabytki&quot; będą się zgrywać się na bosiku. 2 mecze towarzyskie które rozegrali gospodarze były sparingami, więc nie ma co przywiązywać dużej wagi do ich wyników. Myślę, że trener Cédric Énard wystawi dzisiaj najmocniejszą szóstkę jaką w tej chwili dysponuje. Z tego co dowiedzieli się dziennikarze (niektóre treningi były jawne) w świetnej dyspozycji jest sypacz André Luiz Eloi a także formą nie grzeszy młodziutki 21-letni przyjmujący Thibault Rossard. Myślę, iż tak dwójka siatkarzy będzie miała kluczowe znaczenie na przebieg tego spotkania. Osobiście stawiam na 3:1 dla miejscowych.
✅82
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina:plKOSZYKÓWKIkobiet
godzina: 18:00
spotkanie: Rybnik-Lotos Gdynia
typ: under -133,5
stawka:1,80
bukmacher: bet365
Witam rzadko zaglądam do koszykowki kobiet jednak ze zbytnio malej oferty na dzisiejszy wieczór postanowiłem oblukac te spotkanie i w oko wpadał mnie ten meczyk a bardziej linia jaką dał buk i wg mnie ta linia jest za duża niestety typ opieram glownie na h2h i wywnioskowałem,że obie drużyny rzucają małą ilość punktów pogrążone w kryzysie Lotos wg mnie wiecej jak 60 pkt to raczej nie zdobędą a i gospodynie też jakoś nie bedą szturmować kosza przeciwniczek jak dla mnie ja tutaj widze under 133 pkt, pozdrawiam
✅80
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom