>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 16.10.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na środę - 16 Października

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
NHL Hokej.
Pittsburgh Penguins - Edmonton Oilers
&#39;reg time Pens (1.65) Unibet !
Tutaj sprawa, z wytypowaniem meczu nie powinna być trudna. Już w ostatnim meczu Pingwiny pokazali kawał dobrej roboty, na Florydzie ogrywając Tampę 5-4 nie dając jej szans na dogrywkę. Wiadomo nie od dziś, że najlepszą bronią Pingwinów jest offense + offense + offense! Sid po raz kolejny udowodnił mi jak wielkim jest graczem. Jemu krążek odebrać to już sukces.. Szybkość, niebanalna technika na dziś zawodników z Oilers, na pewno da im się we znaki. Choć czasem defensywa ekipie z Pittsburgha zawodzi, to nie powinno to nic przeszkodzić graczom z Pensylwanii na komplet oczek dziś. Oilers, będą back to back. I teren na którym będą grać na pewno będzie to wielkim dla nich wyzwaniem.. lecz ja się tu niespodzianki nie oczekuje. Niestety dalej w meczu nie zobaczymy Neala, Letanga których nie ukrywam trochę brakuję mi ich gry. Spodziewam się pełnej neutralizacji Pingwinów i już wyznaczanie na początku meczu kto będzie dyktował warunki. Mimo, że Oilers w Toronto zagrali mecz na wysokim poziomie, ale Pens mając taka silną ekipę nie pozwoli sobie na fuszerki. Crosby, Malkin, czy Jonkinen dziś sprawią wiele kłopotów ekipie gości. Stawiam pewnie na mój ulubiony team!

✅ 65
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej ,NHL
Spotkanie: San Jose Sharks @ St.Louis Blues
Typ: St. Louis Blues (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi)
Kurs: 1,81
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Zapowiada się dziś świetny match&#39;up dwóch ekip, które ciągną nieprzerwaną serię zwycięstw i nie chodzi tutaj tylko o cyfry, ponieważ jeden jak i drugi team jest w wybornej formie pod wieloma względami i do końca sezonu tak to własnie powinno wyglądać w ich wykonaniu. W przypadku Sharks pomimo wysokiej średniej wieku, wciąż widać ogromny głód sukcesu, powiedziałbym że z każdym sezonem coraz większy i teraz mogą mieć jeszcze większe powody do dumy posiadając w szeregach takich graczy jak Cuture czy rewelacyjny w tamtym tygodniu &#39;rookie&#39; Hertl. Obaj wnoszą świeżość, spory zasięg w ofensywie wspomagając pozostałych dziadków. Całość dopełnia skuteczny Niemi w bramce i.... rewelacyjna postawa we własnej hali, która w poprzednim sezonie sporo pomogła i póki co wydaje się być konsekwentnie podtrzymywana.
Wszystkie te atuty są również po stronie Blues. Niebieskim nie brakuje w składzie twardych, punktujących i wartościowych graczy, a całość niewątpliwie wypełnia wspominany już wcześniej przezemnie super-duet Elliotta i Halaka. Ten drugi póki co spisuje się przednio. Ponadto dochodzi skuteczny powerplay i oczywiście zapory na tyłach w postaci Shattenkirka czy Bouwmeestera z I lini.
Mecz na pozór wydaje się być wyrównany, ale jakkolwiek by na to nie patrzeć - Blues w przeszłości zawsze mieli jakiś patent na Rekiny z bilansem 9-2 w ostatnich 3 latach, tak więc coś jest na rzeczy. Dziś ponadto grają u siebie, gdzie zawsze mieli renome zespołu ciężkiego do wyduelowania.
⛔ 100
 
R 184

ramos4

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: Detroit Red Wings - Columbus Blue Jackets
Godzina: 02:00
Typ: Detroit Red Wings
Kurs: 2.29
Bukmacher: bet365
Analiza:
W dzisiejszym spotkaniu Red Wings zmierza sie z Blue Jackets i moim skromnym zdaniem sa zdecydowanym faworytem tego spotkania. Patrzac czysto statystycznie hokeisci z Columbus nie sa zbyt wygodnym rywalem dla gospodarzy dzisiejszego meczu, ale ja typujac wyniki spotkan rzadko opieram sie na spotkaniach H2H. Red Wings sa dobrze dysponowani, ostatnie dwa spotkania wygrali (Flyers 5-2 u siebie oraz 3-2 z Bruins na wyjezdzie). Poza tym maja bedacego w wysmienitej formie Henrika Zetterberga, ktory jest zarazem kapitanem &quot;Czerwonych Skrzydel&quot;. Moim zdaniem wszystkie atuty dzisiejszego spotkania naleza do hokeistow z Joe Louis Arena. Bede bardzo zaskoczony, jezeli nie zdolaja sie uporac z Blue Jackets w regulaminowym czasie.
Powodzenia!
✅ 129
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kudel 286,8K

kudel

Znawca - Tenis
Puchar Polski
GKS Katowice - Zawisza Bydgoszcz
typ: 1
kurs: 3
buk: bet365
analiza:
Do ciekawego spotkania dojdzie w Katowicach gdzie miejscowi podejmia bydgoskiego Zawisze. Mecz zaplanowany zostal na godzine 18:30.
Faworytem tego spotkania wedlug bukmacherow sa goscie uwazam, ze nie slusznie.
Do Katowic przyjedzie bowiem druzyna w okrojonym 15-osobowym skladzie.
Do Katowic nie pojechali: Kamil Drygas, Wahan Geworgian, Łukasz Skrzyński, Łukasz Nawotczyński, Dariusz Sosnowski, Michał Markowski, Damian Ciechanowski, Jakub Łukowski, Korneliusz Sochań i Paweł Abbott. Zawodnicy, którzy zostali w Bydgoszczy uczestniczą dziś w treningu pod okiem Aleksieja Tiereszczenki.
Ostatni mecz miedzy tymi zespolami odbyl sie wlasnie w Katowicach i to gospodarze wyszli zwyciesko.
Zwazajac na to iz GIEKSA nie przegrala meczu jeszcze w tym sezonie na wlasnym obiekcie i na braki kadrowe Zawiszy, mysle ze typ warty zagrania
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Hsieh S.W. v Jovanovski B.
@ 4,10 Marathonbet
O Hsieh już wczoraj wszystko pisałem w ramach analizy meczu z Kucovą. Wygrała, kurs był dobry. W pierwszym secie wynik ustawił sędzia błędną decyzją jednak potem już wszystko wskoczyło na właściwe tryby. Co do Jovanovski to wczoraj pokonała Schiavone, która bardzo średnio gra na hali. Różnica klas pomiędzy Hsieh i Jovanovski jest praktycznie żadna, jednak forma jest różna, jednak ja wierzę, że Su-Wei powoli będzie wracać do dobrej dyspozycji i jutro trochę pomiesza. Jovanovski na hali ma bilans 21/14 jednak wiele meczy z początków jej kariery to turnieje rangi ITF, więc nie ma sensu brać miarodajnie tych liczb. Jutro to będzie pierwsze spotkanie tych zawodniczek, nie rozumiem dlaczego aż tak wielkim faworytem jest Serbka. Oczywiście, jest w lepszej formie, jednak w takiej dyscyplinie jaką jest tenis kobiecy, dyspozycja dnia jest najważniejsza. Hsieh dzisiaj się przełamała, na pewno ją to podbudowało i jutro może wyjść na spotkanie z Bojaną bardzo podbudowana.

⛔ 100
NIEREGULAMINOWY BUKMACHER !!!
 
maer 267,5K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata 2014 ( AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA )
Spotkanie: Panama - USA
Typ: 2
Kurs: 2.50
Data: 16.10.2013
Godz: 03.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na ostatnią kolejkę eliminacji w Ameryce Północnej i Centralnej.
W meczu zmierzą się Panama oraz USA.
Panama w swoich dziewięciu meczach w eliminacjach zdobyła osiem punktów po jednej wygranej, pięciu remisach oraz trzech porażkach i plasują się na piątym miejscu w grupie, bilans bramek 8-11.
USA zdobyło dziewiętnaście punktów w swoich dziewięciu meczach po sześciu wygranych, jednym remisie oraz dwóch porażkach i są na pierwszej pozycji w eliminacjach, bilans bramek 12-6.
Gospodarze u siebie zagrali cztery mecze i zdobyli sześć punktów po jednej wygranej oraz trzech remisach, bilans bramek u siebie 4-2.
Goście na wyjazdach zdobyli cztery punkty w czterech meczach po jednej wygranej, jednym remisie oraz dwóch porażkach, bilans bramek na wyjeździe 4-6.
Mój typ w tym meczu to wbrew wszystkiemu dwójka, Panama ma słabszą drużynę od USA i poniesie pierwszą porażkę w eliminacjach.
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kid7 485

kid7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Serie B
Spotkanie: ASA - America-RN
Typ: 2
Kurs: 3,2
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Dzisiejszej nocy sporo ciekawych meczyków w NHL do pobrania, ale że większość już &quot;zajęta&quot;, to skłonię się ku piłce kopanej w brazyliskiej drugiej lidze. Rzadko gram przeciw pewnym powtarzającym się schematom i nie inaczej jest teraz. Ostatnie miejsce w tabeli, strata do bezpiecznego miejsca 9 pkt oraz fatalna ostatnio forma (10 porażek w ostatnich 11 meczach) dzisiejszych gospodarzy skłania mnie ku postawieniu w roli faworytów, gości, których bukmacherzy powoli coraz bardziej &quot;zauważają&quot;, czyt. kursy spadają... America-RN z kolei ostatnie dwie potyczki rozstrzygnęła na własną korzyść, pokonując między innymi Paranę, czyli zespół realnie walczący o awans do ekstraklasy. Zespół ten również walczy o utrzymanie, stąd też ich ostatnie poczynania są zapewne wynikiem motywacji, a gdzie ją znajdą jeśli nie grając przeciw najgorszemu zespołowi w lidze. Poza tym h2h jest miażdżący, tzn. ostatnie 5 spotkań to czyste WIN drużyny America-RN. Kto się boi, może spróbować x2 bądź 2DNB, ale jak pisałem wyżej, kursy od popołudnia pięknie spadły, więc łapać - ryzyko moim skromnym zdaniem nie jest wielkie.
✅ 220
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
W 146

wojtek360

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata Ameryka Południowa
Spotkanie: Urugwaj - Argentyna
Typ: over 2,5
Kurs: 1,8
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na dzisiejszą noc mam dla was spotkanie z dalekiej Ameryki gdzie Urugwaj podejmie Argentynę. Na dzień dzisiejszy mamy już praktycznie wszystko rozstrzygnięte i Argentynie już nikt nie odbierze 1 miejsca w grupie lecz Urugwaj jeszcze musi powalczyć bo niewielkie szanse matematyczne jeszcze mają lecz ten mecz muszą zdecydowanie wygrać i to dość wysoko. Na ogół w meczach tych drużyn pada średnio 3 gole na mecz są to obydwie drużyny bramkostrzelne bo jakby mogło być inaczej skoro w swoim składzie ma się takich genialnych napastników jak Messi, Higuain, Lavezzi, Di Maria czy Aguero a po drugiej stronie Cavani, Suarez i Diego Forlan. Jak dla mnie jest to mecz gigantów Ameryki Południowej i liczę na sporo bramek a przynajmniej 3 tak jak daje to średnia z ich meczy w eliminacjach. U siebie Argentyńczycy potrafią strzelić średnio 2 bramki na mecz a własnie tyle Urugrwaj traci średnio na wyjeździe gdzie praktycznie nie strzelają nawet 1 bramki. Argentyna u siebie kończyła z wynikiem over 2,5 6 na 8 meczy a Urugwaj na wyjeździe odpowiednio 4 więc jak dla mnie jest to oczywiste że ani jedni ani drudzy nie odpuszczą sobie tego meczu i padnie nawet jeszcze więcej bramek.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Spotkanie: Jaen-La Coruna
Typ: 2/2
Kurs: 4.75
Bukmacher: William Hill
Analiza: Witam na dzisiejszy dzień wybrałem spotkanie pucharu ligi hiszpańskiej pomiędzy ekipami Jaen oraz Deportivo la coruna. Faworytem wytypowanym przez bukmacherów przed rozpoczeciem tego spotkania jest ekipa która dzis zagra w roli gospodarza. Patrząc na ostatnie 10 spotkań obydwu zespołów można zauważyć że obie ekipy , Jaen u siebie i Deportivo w spotkaniach wyjazdowych przegrali tylko dwukrotnie, goscie dzisiejszego spotkania jeden mecz zremisowali a reszte spotkań wygrali, co pokazuje w jakiej obecnie znajdują się dyspozycji . Gospodarze natomiast do tych 2 porażek dorzucili 3 remisy i 5 wygranych, co czyni ich zespołem trudnym do ogrania na własnym terenie,ale moim zdaniem tylko teoretycznie, dla mnie zespołem piłkarsko lepszym jest ekipa z La Coruni , czyli spadkowicz Primera Division z poprzedniego sezonu, teraz Deportivo będzie chciało wrócic do Primera Division, a mecze takie jak ten w krajowym pucharze mogą im się przydać, do lepszego ogrania. Stawiam w tym spotkani 2 do przerwy jak i 2 na koniec spotkania.
⛔ 100
 
sebabocian 9

sebabocian

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis-Luksemburg.K
Spotkanie: Wickmayer Y.-Piter K.
Typ: 2
Kurs: 2.25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam dzisiaj zapraszam na tenis w luksenburgu gdzie zagra nasza Polka Karolina Piter która ma znakomitą końcówkę sezonu,Karolcia niespodziewanie pokonała w I rundzie turnieju WTA w Luksemburgu Kirsten Flipkens. Sklasyfikowana na 144. miejscu w rankingu WTA Polka pokonała półfinalistkę tegorocznego Wimbledonu 6:4, 6:2.!!! Dla 22-letniej tenisistki z Poznania wygrana z Flipkens (WTA 20) to najlepszy wynik w życiu.Jeśli wygrała z Flipkens, to sądzę, ze stać ją także na uporanie się z Wickmayer. Ale nie wymagajmy zbyt dużo.Wickmayer ma bardzo słaba końcówkę sezonu sporo meczy przegrywa wiec nasza dzisiaj ma sporą szanse na jeszcze lepszy wynik tym bardziej ze będzie uniesiona po wczorajszym zwycięstwie wiec ja stawiam na Polkę wczoraj tez stawiałem i dala rade pięknie grała wszystko wchodziło w kort każda piłka i moc swoja tez miała wiec będę dzisiaj też naszej dopingował
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
przemkowsky 52

przemkowsky

Użytkownik
Dyscyplina: ???? ATP - DEBEL: Vienna (Austria), twarda (w hali)
Spotkanie: Kas C. / Marach O. - Haase R. / Huta Galung J.
Typ: DW 0:2
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet-At-Home
Analiza:
Na dziś wybrałem bardzo ciekawe spotkanie deblowe. A dlaczego? Gdyż dziś razem zagra para, która miała &quot;od siebie&quot; trochę przerwy (a dokładnie 2 lata kiedy to rozegrali jedyny pojedynek jako para deblowa, niestety przegrali). Dziś w parze ma Robina Haase&#39;a, który z Igorem Sijslingiem doszli do finału AO (2013) gdzie przegrali z braćmi Bryan - oczywista oczywistość. Dziś myśle, że pójdzie im znacznie łatwiej gdyż Huta z ww Sijslingiem pokonali ostatnio parę z którą dziś mają rozegrać mecz. Dodatkowym atutem jest to, że poprzedni pojedynek odbył się również na twardej nawierzchni, więc wiele z poprzedniego meczu można wynieść - wynik również był 0:2 wtedy. Kas i Marach jakoś wielce parą deblową dla mnie nie są, nigdy na nich nie postawiłem nawet złotówki z racji iż grają bardzo w kratkę, a dziś niestety mają pewną przegraną. Ryzykuje jedynie tym, że DW. Reszty jestem pewny.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 2

typererk

Użytkownik
Hokej Rosja MHL
spotkanie: Amurskie Tigry - MHC Spratak
typ: Spartak -1,5
Kurs : 2,2
Bet365
o godzinie 10:00 rozpocznie się spotkanie pomiędzy 18 w tabeli ekipa gospodarzy oraz czwartą ekipą Sprataka. Moim typem jest pewne zwycięztwo gości z kilku prostych powodów
w poprzednim sezonie spartak uplasował się na drugiej pozycji natomiast goście zakończyli rozgrywki na pozycji 12.
Head To Head
3:0 (2013), 5:2 (2013), 1:5 (2012), 2:3 (2012) wszystkie mecze to zwycięstwa gości, widać że są poprostu lepszą ekipą, ktoś pomyśli a może odpuszczą, zlekcewarzą rywala? Moim zdaniem w tym meczu dadzą z siebie wszystko z tego powodu iż ostatnie 2 spotkania przegrali ale nie uważam że to obniżka formy, grali z 5 w tabeli drużyną, dzisiaj napewno będą w pełni zmobilizowani aby nie stracić bezsensownie punktów. powodzenia ????
⛔ 100
 
loskamilos 221

loskamilos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - UEFA Women&#39;s Champions League
Spotkanie:
Bröndby IF - FC Barcelona
Typ: 2/2
Kurs: 4.70
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Kobieca Liga Mistrzów, Round of 32:
Poprzednie spotkanie tych drużyn zakończyło się wynikiem bezbramkowym, głównie dzięki goalkeeperce gości
Jenny Olsson, która sama w wywiadach stwierdziła, że to mógł być najlepszy mecz jej kariery. Ogólnie Barcelona w statystykach nie miała znaczącej przewagi ale przez cały mecz przeważała i jej sytuacje były o wiele bardziej klarowne niż Dunek. Moim zdaniem Hiszpanki podjudzone niepowodzeniem u siebie będą starały się zaatakować od pierwszych minut i jest bardzo duża szansa na to, że już w pierwszej połowie wyjdą na prowadzenie, którego nie oddadzą do końca spotkania, stąd mój typ: zwycięstwo 2. zespołu w 1. połowie i w całym meczu.

⛔ 100
 
N 0

nunek72

Użytkownik
Piłka nożna - Polska - Puchar
Spotkanie: GKS Katowice - Zawisza Bydgoszcz
Typ: Obie drużyny strzelą gole - NIE
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betway
Analiza:
Jak juz wspomniał kolega wyżej Zawisza przyjedzie w dość okrojonym składzie do Katowic. Widać że większą wagę przywiązuja do sobotniego meczu z Wisłą Kraków. W tym właśnie upatruje swój typ, przewiduję że Zawisza w tym meczu nie strzeli bramki. GKS gra u siebie co jest dodatkowym atutem, poza tym Gieksa radzi sobie w 1 lidze nie najgorzej zajmując obecnie 4 miejsce. Oczywiście Zawisza to klub ekstraklasy ale trudno oprzeć się wrażeniu, że jadą na ten mecz raczej z przymusu i nie traktują pucharu Polski poważnie. GKS z kolei nie przegrał od 6 meczy ich bilans w tych spotkaniach to 3 zwycięstwa i 3 remisy. Stawiam w tym meczu na brak goli dla Zawiszy oraz skromne 1:0 dla Katowic.

⛔ 100
NIEREGULAMINOWY BUKMACHER !!!
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Moskwa
Spotkanie: Zeballos - Golubev
Typ: 1
Kurs: 2.77
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Mecz turnieju ATP halowego na kortach twardych w Moskwie. Spotykają sie dwaj doświadczeni zawodnicy 28 letni Argentyńczyk Zeballos ktory zajmuje obecnie 43 miejsce w rankingu. Zawodnik ten preferuje korty ziemne. W tym roku pokonał w lutym wracającego do wielkiego tenisa Rafaela Nadala wna turnieju Vina del Mar w Chile. Jednak potem gral bardzo słabo. Końcowka sezonu zapowiada się lepiej widac przebłyski dobrej gry. W pierwszej rundzie pokonałw 3 setach Berankisa ,który jest wielkim talentem jednak nie może wystartowac do wielkiej kariery. Natomiast Golubev ostatnio zniknąl z turniejow ATP często gras w Challengerach jednak bez rewelacyjnych wyników . Kilka sezonów temu Golubev zapowiadał się na gracza pierwszej 20 najwyżej jednak doszedł do miejsca 33. Obecnie poza setka i forma dosc przecietna. Moim zdaniem dzis czeka nas zaciety i wyrownany mecz a kursy na Zeballosa to przesada.
⛔ 100
 
E 45

ecko

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie (Ekstraliga czeska)
Spotkanie: HC Sparta Praga - PSG Zlin
Typ: HC Sparta Praga (-1,5)
Kurs: 2.05
Data: 16.10.2013
Godz: 18.30
Bukmacher: bwin
Analiza:
Sparta Praga wyrasta w tym sezonie na jednego z głównych faworytów całego sezonu. Imponują skutecznością w 11 meczach strzelając 49 bramek przy zaledwie 25 straconych. Zlin z kolei dysponuje drugim najsłabszym atakiem w lidze z 25 strzelonymi bramkami i 29 straconymi. Patrząc na ostatnie mecze tych drużyn widać przewagę Zlina chociaż po bardzo wyrównanych meczach, głównie wygrane 1 bramką, ale trzeba dodać że w ostatnim sezonie Zlin grał zupełnie inny hokej, ofensywny, co dało im miejsce w finale, obecnie są jednak bardzo daleko od tej formy. Sparta w przypadku wygranej wskoczy na fotel lidera co jest dodatkową motywacją no i przede wszystkim grają przed własną publicznością. Przede wszystkim różnica w strzelonych bramkach wskazuje na Spartę. Jeśli nawet będzie wyrównany mecz zawsze jest jeszcze szansa że w ostatniej minucie Zlin ściągnie bramkarza i dostanie bramkę co zwiększa szansę wygranej z handi Sparty. Trzeba jeszcze dodać że Sparta jest obecnie najlepszą drużyną na własnym lodzie. W 6 meczach mają 5 wygranych i 1 porażkę z bilansem 30-13. Liczę na mecz z dużą ilością bramek.
✅ 105
 
psotnick 889,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Indian Open
Spotkanie: Mark Williams (WAL) - Mark Selby (ENG)
Typ: Mark Williams (WAL)
Kurs: 2.52 Bukmacher: pinnacle

Mały snookerowy klasyk udziałem dwóch utytułowanych graczy. Obaj nie prezentują obecnie swojej najwyższej formy, chociaż akurat w krótkich formatach PTC radzili sobie w tym sezonie wybornie: Williams 2 ćwierćfinały ET i triumf w Rotterdamie, Selby 2 finały i półfinał. Zresztą we wspomnianym Rotterdamie spotkali się w finale, który rozstrzygnęli dopiero w deciderze na korzyść Walijczyka. Nie widzę tu znaczącej przewagi ze strony któregokolwiek z gigantów, dlatego nie od rzeczy wydaje się pogranie jakiegoś dodatniego handicapu w stronę niżej wycenianego Williamsa, bo kurs na Walijczyka wydaje się mocno przesadzony. Wcale się nie zdziwię jeśli mecz ponownie rozstrzygnie się w decydującym frejmie, a wtedy taki kurs będzie sporym value i dlatego w moim odczuciu warto się nim zainteresować. Ale chyba najpewniejszym typem będzie stary dobry over, który sam się narzuca w takim zestawieniu. Czasem po prostu nie ma sensu kombinować i to chyba taki przypadek.
✅ 152
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Eurocup
Spotkanie: Besiktas - Spartak Sankt Petersburg
Typ: -9,5 Besiktas
Kurs: 1,9
Bukmacher: BET 365
Analiza: Besiktas ma wszystko co trzeba (kasę, sensowny skład z kilkoma gwiazdami-dobrze zbilansowany i dość młody do tego oraz doping fanatycznych kibiców) by dziś spokojnie i wyraźnie ograć swoich rywali. Widziałem ich w Rixos Cup w meczu z Olimpiacosem i naprawdę pozostawili po sobie bardzo dobre wrażenie. W lidze przegrali 1 mecz w domu po zaciętym spotkaniu z Galatą. Na ich tle Spartak wygląda bardzo &quot;ubogo&quot;. Po ubiegłorocznym gwiazdorskim składzie zostały już tylko wspomnienia. Przykręcono kurek z kasą i obecnie dysponują oni niemal wyłącznie &quot;miejscowymi-rosyjskim&quot; zawodnikami. Właściwie trudno znaleźć zawodnika, które będzie miał &quot;pociągnąć&quot; zespól w spotkaniu z tak klasowym rywalem jak Besiktas. Jeśli Turkom uda się na samym początku wyraźnie &quot;odjechać&quot; to przy ławce jaką dysponują mogą spokojnie do końca kontrolować mecz i powiększać przewagę.
⛔ 100
 
zapalek 27

zapalek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Polski
Spotkanie: GKS Katowice - Zawisza Bydgoszcz
Typ: X
Kurs: 3,2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Koledzy powyżej napisali chyba już wszystko co trzeba o tym spotkaniu. Zawisza faktycznie Puchar Polski nie traktuje poważnie, wysłali na ten mecze głownie zmienników i raczej skupiają się na sobotnim meczu z Wisełką. Ale zmiennicy też mają swoją ambicję i raczej łatwo skóry nie sprzedadzą, bo mają okazję pokazać się trenerowi i możliwość wskoczenia do meczowej 18 na mecze ligowe. GKS wystawi za to optymalny skład,ale ostatnie 3 mecze w lidze to zaledwie remisy i nie przypuszczam żeby przerwa na kadrę jakoś wpłynęła na podniesienie formy. Przewiduje dość nudny mecz z mała ilością goli, które w regulaminowym czasie gry zakończy się remisem.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom