>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 16.09.2021 (czwartek)

Status
Zamknięty.
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - LKE
Godzina: 18:45
Spotkanie: Lincoln - PAOK
Typ: (handicap 2,5 : 0) - 1
Kurs:
1.44
Bukmacher: STS
Analiza:

Czaiłem się na ten typ od rana i po zobaczeniu składów jednak się na niego decyduję.
Było bardzo głośno o awansie Lincoln do LKE i nic dziwnego, bo to zespół z Gibraltaru, jednak grali oni naprawdę nieźle w tych eliminacjach. Szczególnie w meczach domowych. Już wiele razy się o tym wypowiadałem, dlatego teraz po krótce:
- 5:0 z Fola - kompletna dominacja nad drużyną z Luksemburgu,
- 1:2 z Cluj - Cluj wygrało fartownie po dwóch błędach obrony na początku drugiej połowy. Lincoln szczerze mówiąc było lepsze w tym meczu.
- 1:3 ze Slovanem - najbardziej wyrównane spotkanie i chyba jedyne gdzie można powiedzieć, że przeciwnik był kapkę lepszy. Slovan po prostu wykorzystywał swoje sytuacje, a Lincoln nie
- 3:1 z Rigą - w regulaminowym czasie było 1:1, jednak dwie bramki w dogrywce sprawiły, że to kopciuszek z Gibraltaru awansował. W meczu domowym znowu to właśnie Lincoln było lepsze i zwycięstwo nie było jakieś przypadkowe.
Lincoln ma swoją wielką szansę i myślę, że będzie chciało jak najlepiej ją wykorzystać. Oczywiście szanse na zwycięstwo są małe, jednak moim zdaniem kurs na PAOK również jest nieadekwatny, ponieważ nie prezentuje on dobrej formy. PAOK w pierwszym meczu eliminacyjnym przegrał z Bohemians 2:1 na wyjeździe i słowo przegrał jest tu stosowne, ponieważ nie było to zwycięstwo Irlandczyków, lecz porażka Greków. Zagrali po prostu fatalnie. Potem nadszedł dwumecz z Rijeką, który już był trochę lepszy, ale nadal daleki od ideału. Teraz może być znowu gorzej, a to przez sporo wykluczeń i kontuzji w składzie gości. Brakuje przede wszystkim Zivkovicia i El Kaddouriego, którzy robili trochę wiatru na skrzydłach. Do tego nie ma Augusto, Oliveiry i Rodrigo, także skład jest mocno przebudowany.
Na ataku zagra Akpom, który w ostatnim sezonie grał w Championship i strzelił 5 bramek, nie jest to zatrważający wynik. Na skrzydłach jest Mitrita, który grał w Arabii Saudyjskiej w zeszłym sezonie i strzelił tam 4 bramki i miał 5 asyst. Nie ukrywając, tamtejsza liga nie jest przesadnie mocna i ten wynik też nie powala na kolana. Murg na drugim skrzydle i on gra w PAOKu już drugi sezon, a w zeszłym miał 2 bramki i asystę. Też słabo. Jest jeszcze Surinamczyk Biseswar, który w zeszłym sezonie grał w Apollonie (Cypr) i tam zdobył 3 bramki. Moim zdaniem to wszystko pokazuje, że siła ofensywna gości dzisiaj nie jest zbyt wielka i z tego powodu uważam, że Lincoln nie przegra więcej niż dwoma bramkami. Osobiście liczę nawet po cichu na jakąś walkę i może bramkę ze stronę gospodarzy.

44
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +570
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 18:45
Spotkanie: Dinamo Zagrzeb vs West Ham
Typ: West Ham co najmniej 3 bramkami
Kurs: 7.25
Bukmacher: STS

1:4, 0:3 to wyniki które sprawią że typ wejdzie. Liga angielska jest najstarszą i najlepszą ligą na świecie. Dinamo Zagrzeb nie dało rady "mołdawskiej" drużynie więc co im tam szukać szans z drużyną w której gra Łukasz Fabiański.
Taki jest mój tok myślenia.

Pozdrawiam

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
demarcel 94,2K

demarcel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:45
Spotkanie: Leverkusen-Frenecvarosz
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1.93

Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Ciekawe spotkanie. Mamy jednego faworyta z Niemiec Węgrzy nie bez przyczyny są w Lidze Europy. Odpadli dopiero w 4 rundzie el. LM. Nastrzelali tam sporo bramek niezłym firmom. Obstawiam że wyjdą bojowo nastawieni i ukąszą aptekarzy chociaż jedną bramką. Leverkusen też powinien bez problemu uporać się z węgierską obroną. Stąd ten typ.

93
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +351
P 145K

Plamiacz

Best of the Best
Dyscyplina: Piłka nożna - SZWECJA: Superettan
Godzina: 19:00
Spotkanie: Värnamo - Jonkopings
Typ: 1
Kurs: 1.86
Bukmacher: betfan
Analiza:

W dniu dzisiejszym odbędzie się bardzo ciekawe spotkanie między Värnamo a Jonkopings . W tabeli ligowej gospodarze zajmują 2 miejsce (11 wygranych 3 remisy 5 przegranych) natomiast goście miejsce 7 (9 wygranych 3 remisów 6 przegranych). Kurs na wygraną Värnamo spada. Biorąc pod uwagę ostatnich 10 spotkań bezpośrednich między tymi drużynami, sytuacja wygląda następująco: 4 wygrane gospodarzy,3 remisy,3 wygrane gości.Biorąc pod uwagę posiadanie piłki w 10 ostatnich spotkaniach drużyn, sytuacja wygląda następująco: 52.7% gospodarze, 49.4% goście. Widać,że lepiej kontrolować grę umieją gospodarze.

86
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +474
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Monaco - Sturm Graz
Typ: obie strzelą i powyżej 2,5 gola
Kurs: 2.42
Bukmacher: STS
Analiza:
Patrząc na 10 ostatnich pojedynków Sturm Graz, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, to aż w 9-ciu z nich obie drużyny strzelały bramkę. Z ostatnich 8-miu wyjazdowych meczy aż w 7-miu obie strzelały bramkę i w 7-miu padło powyżej 2,5 gola. Monaco nie strzeliło bramki na własnym stadionie od 3 pojedynków. Najwyższa pora na przełamanie tej niechlubnej statystyki. Monaco u siebie traciło gola aż w 9-ciu z 10-ciu ostatnich meczy. Dziś również stawiam, że kibice zgromadzeni na Stade Louis II zobaczą widowisko okraszone kilkoma bramkami i że padną one z obydwu stron 😉

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Olympiakos - Antwerp
Typ: ponad 23,5 fauli
Kurs: 1,82
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Na dzisiaj typ na przewinienia w starciu Greków z Belgami. Dlaczego akurat te spotkanie trudno uzasadnić, typ bardziej na przeczucie niż podparty statystykami czy chociażby H2H bo takiego nie ma bowiem te ekipy nie grały oficjalnie między sobą.
Olympiakos odpadł z kwalifikacji LM z Ludogorets i ostatecznie wywalczył sobie udział w LE po dwumeczu ze Slovanem Bratysława. Antwerpia zagrała tylko 1 rundę kwalifikacyjną w której okazała się lepsza od Omonii Nikozja.
Jak na 1 spotkanie w fazie grupowej linia wydaje się nie za wysoka, wszak ten pierwszy mecz może już nieznacznie ustawić zwycięzcę w korzystnym położeniu przed następnymi meczami. W tej grupie jest jeszcze Eintracht i Fenerbahce i każda z tych drużyn ma szanse wyjść do kolejnej fazy rozgrywek także wydaje mi się, że wszystkie mecze grupowe będą zacięte i wyrównane.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
ferguson2 605,5K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Pilka reczna LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Flensburg-Barcelona
Typ: Flensburg
Kurs: 5.1
Bukmacher : lvbet
Analiza: Typ for fun, bo szczerze mowiac Barcelona nie jest az tak przekonywujaca ekipa w tym sezonie. Do tej pory bylo pare spotkan z ich udziałem- Ademar, Granollers czy rzeczywiscie w tych spotkaniach az tak dominowali, mysle ze przede wszystkim mieli problemy ze skutecznoscia. Flensburg az tak slabym zespolem nie jest. A tym bardziej na kurs w okolicach 5.0. Graja bardzo solidnie u siebie, napsuli juz wiele krwi klasowym ekipom w poprzednim sezonie LM. Zreszta Barca miala z Flensburgiem problemy w Niemczech w poprzednich latach. Nie byly to dla nich latwe mecze. W ostatnim sezonie byli naprawdę blisko polfinalu LM. W mojej opinii tak wysoki kurs na gospodarzy jest troche przesadzony i wierze, ze Niemcy postawia trudny opor rywalowi.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
gamen0 162,4K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Konferencji
Spotkanie: Leicester - Napoli
Typ: Napoli I Bts
Kurs: 5,20
Godz: 21:00
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 21:00 odbędzie się spotkanie w Lidze Europy pomiędzy drużynami Leicester I Napoli. Jest to spotkanie bardzo ważne dla obu ekip. Drużyna Napoli jest bardzo zdeterminowana i dlatego będą chcieli pokazac siłę w dzisiejszym spotkaniu aby odnieść pewne zwyciestwo. Muszą uzyskać zwyciestwo w dzisiejszym spotkaniu jeśli mysla o awansie do kolejnej rundy. Uważam że gracze Leicester również będa chciali pokazać się z jak najlepszej strony.Przeprowadzenie spokojnych treningów może miec odzwierciedlenie w grze obu zespolow. zawodnicy obu druzyn z pewnością dadza z siebie wszystko żeby wypaść jak najlepiej.W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo ciekawe i zobaczymy w nim wiele sytuacji bramkowych. Uwazam że oby dwie drużyny powalczą w tym meczu i mozemy spodziewać sie bardzo dobrej gry obu ekip.W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo zacięte a o wyniku może zdecydować dyspozycja dnia. Gracze Napoli w ostatnich spotkaniach prezentowali się dobrze dlatego uwazam że mają dzisiaj szanse na zwyciestwo.Mój typ na dzisiejsze spotkanie to zwyciestwo Napoli po bardzo ciekawym spotkaniu 1:2

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Godzina: 21.00
Spotkanie: Leicester - Napoli
Typ: Napoli over 5,5 rzutu rożnego
Kurs: 2.84
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Kilku kolegów już zajęło się tym spotkaniem, dlatego postanowiłem nie wchodzić im w drogę o końcowe zwycięstwo, a pograć rogi przyjezdnych. Leicester i Napoli to główni faworyci do zdobycia Ligi Europy w tym sezonie, szanse tych dwóch klubów oceniane są najwyżej przez bukmacherów (no chyba że Legia namiesza w tej grupie). Tak się złożyło, że tych dwóch głównych pretendentów zagra ze sobą już na inaugurację rozgrywek, na King Power Stadium. Miejscowi świetnie grają u siebie, przyjezdni dobrze prezentują się w delegacji tak wiec ja od ferowania wyniku w tym spotkaniu jestem daleki. Znając jednak ofensywne zapędy graczy z Italii postawię na rożne gościu w tej rywalizacji. Napoli zawsze no może prawie zawsze nabija dużo rożnych i dzisiaj myślę, że będzie podobnie, a kursik fajny.

184
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +705
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom