>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 16.09.2018 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 863,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 16. Września
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 608,4K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - Holandia / Eredivisie
Godzina : 12:15
Spotkanie : AZ Alkmaar - Feyenoord
Typ: Feyenoord/+2.5
Kurs: 3.10
Bukmacher : Fortuna
Analiza :

Pojedynek na szczycie ligi holenderskiej. Czwarta drużyna rozgrywek Alkmaar ( 7 pkt. ) podejmuje trzeci w tabeli Feyenoord ( 9 pkt.) i zapowiada sie na bardzo ciekawe spotkanie. Powodów kilka.
W dotychczasowej konfrontacji między tymi ekipami na przełomie kliku lat strzelano sporo bramek , sadzę że i tym razem będzie podobnie.
W ostatnich 10-ciu konfrontacjach łącznie zdobyto 44 gole , natomiast w 5 -ciu ostatnich spotkaniach gdzie AZ był gospodarzem padło tych bramek 22. Jak łatwo zauważyć daje to w obu przypadkach identyczną średnią 4.4 gola na mecz. Niestety dla gospodarzy w tym drugim przypadku gole strzelał głównie Feyenoord który na terenie rywala czuje sie jak ryba w wodzie.
Bilans tych meczy to 1-0-4 / br. 5:17 a ostanie 3 konfrontacje iście dołują ekipę AZ 0-0-3 / br. 0:11.
Idąc tym tropem należy oczekiwać kolejnej kanonady na miarę over 3.5 @ 2.14 , dla lubiących ryzyko over 4.5 @ 3.65.
Zgodnie z tym co napisałem wyżej będę wierny swoim spostrzeżeniom i stawiam na drużynę Feyenoordu w opcji 2/+2.5 , choć ewentualne 2/+3.5 @ 4.75 kusi mocno.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
misiasty99 86

misiasty99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Seria A
Godzina: 20:30
Spotkanie: Cagliari-AcMilan
Typ: 2/+1,5
Kurs: 2,15
Bukmacher: lv bet
Analiza:
Witam, na weekend wybrałem mecz 4 kolejki Serii A: Cagliari-Ac Milan. Zgodnie z przewidywaniami w poprzednim meczu Ac Milan ograł Romę na swoim terenie, co według mnie maksymalnie podkręci zawodników przed wyjazdowym spotkaniem. Jeżeli chodzi o nieobecności to w w Milanie pod znakiem zapytania stoi występ Cutrone, który podczas przerwy na reprezentacje doznał skręcenia kostki i na dzień dzisiejszy nie wiadomo czy zdąży wrócić o niedzieli. Jeżeli chodzi o H2H nie ma sensu brać tego pod uwagę ponieważ, Milan przez dwa lata jest przebudowywanym zespołem, chociaż over 1,5 bramkowy jest praktycznie zawsze pokrywany. I tak jak pisałem w poprzednich analizach: w Mediolanie panuje hurra-optymizm, w końcu jest klasyczna 9 Higuain, który w meczu z Romą wykonał tytaniczną pracę, a 95 min zaliczył genialną asystę, czas na pierwsze trafienie tego zawodnika w nowych barwach. Uważam, że po strzeleniu dwóch bramek w Neapolu, wygranej z Romą, stać Milan na wyjazdowe zwycięstwo, liczę na wynik 0-2, 1-2. Powodzenia.
⛔100
 
stanley-63 817,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Austria Bundesliga
Godzina : 17:00
Spotkanie : Rapid W : Austria W
Typ : czerwona kartka / tak
Kurs : 3.40
Bukmacher : Unibet
No cóż jak już jestem przy czerwieni to może jeszcze raz taki typ , DERBY WIEDNIA i to chyba znowu nam może sporo wyjaśnić że na boisku nie będzie zmiłuj się , to dopiero początek sezonu i po 6 kolejkach obie ekipy sąsiadują ze sobą Austria 4 Rapid 5 w tabeli , dzieli ich zaledwie jeden mały punkcik ale nie o tym przecież chcę napisać , w poprzednim sezonie Rapid zremisował u siebie pierwszy mecz 1:1 by w rewanżu rozklepać rywala 4:0 zresztą jak się głębiej przyjrzeć to rzadko kiedy wygrywa gospodarz , w pierwszym meczu poprzedniego sezonu także gospodarzem był Rapid - wynik 2:2 no i co się działo ? 7 żółtek i bezpośrednia czerwień dla Rapidu , ogólnie to czerwieni było więcej kiedy obie rywalizują ze sobą czy to gospodarzem jest Rapid czy Austria . kto sędziuje ? nie wiem bo akurat tutaj w lidze Austriackiej nie mam zielonego pojęcia o arbitrach ale myślę że jak będzie mocno iskrzyć i gra będzie coraz bardziej brutalna to ta czerwień może wisieć w powietrzu i zostanie pokazana no bo to w końcu DERBY !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chorwacja
Godzina: 19:00
Spotkanie: Rijeka - Osijek
Typ: obie strzelą
Kurs: 1.79
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Szykuje się bardzo wyrównana rywalizacja drużyn, których profile są bardzo podobne.
Obie drużyny w ostatnim czasie poczyniły ogromne postępy, stąd też w lidze chorwackiej nie gra tylko jedna drużyna - Dinamo Zagrzeb.
Jeśli chodzi o sam mecz, to Rijeka strzela regularnie u siebie, a Osijek na wyjazdach. Gdy grają między sobą to zdarzają się mecze w których strzela tylko 1 drużyna, ale nie ma mowy o pogromie - max 2:0.
Obie drużyny prezentują ofensywny futbol i niespecjalnie potrafią się bronić - stąd też poza niezła ilością zdobytych goli - jest też sporo straconych. Przewiduje, że w tym spotkaniu będzie overowy wynik i obie drużyny trafią do siatki. Przewidywany wynik: 2-2
✅79
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Spotkanie Juventus-Sassuolo
typ: Przedział bramek 4-5
Kurs 2.83
Buk Fortuna
Analiza: Niespodziewanie po 3 kolejkach obie drużyny są sąsiadami w ligowej klasyfikacji. Ekipa Juventusu z dorobkiem 9 oczek na swoim koncie jest liderem Serie A. Juventus przed tym spotkaniem mierzył się z takimi ekipami jak: Chievo, Lazio oraz Parma, zdobył 7 bramek ale stracił aż 3 w tym dwie z Chievo więc trener musi delikatnie popracować nad defensywą mistrza Włoch w obecnym sezonie . Goście natomiast mają 7 punktów w tym dwie wygrane z Interem oraz Genoaą oraz remis z zespołem Cagliari. Widać iż lepiej pasuje im gra z zespołami które prowadzą grę żeby mogli ograniczać się do gry z kontry , tutaj na pewno będzie podobnie bowiem wiadomo że to &quot; Stara Dama &quot; będzie prowadziła grę i mysle że ponad 70% posiadania również będzie po stronie ekipy gospodarzy , goście w ostatnich spotkaniach często grali overovo i uważam że w tym meczu również mogą coś strzelić , tym bardziej jak wspomniałem wcześniej obrona Juve nie jest monolitem. W obu zespołach nie są przewidziane jakieś wielkie osłabienia więc myślę że to po stronie gospodarzy jest zdecydowana przewaga, Mój typ to 4:1 po 90 minutach tego spotkania.
⛔100
 
eljoaquin79 326

eljoaquin79

Trafione
Dyscyplina : Piłka nożna / Austria Bundesliga
Godzina : 15:00
Spotkanie : Juventus - Sassuolo
Typ : C.Ronaldo over 1,5
Kurs : 3.0
Bukmacher : fortuna
Juventus na własnym boisku to po prostu potwory. Dodatkowo od tego sezonu gra tutaj były gwiazdor Królewskich, który jeszcze nie zachwycił publiczności na stadionie Białej Damy. Jeżeli chodzi o statystyki, to w tym roku Juventus grał już u siebie z Sassuolo i wygrali uwaga 7:0. Warto zaznaczyć, że w Realu Cristiano z reguły zaczynał pierwsze mecze bezbramkowo, żeby później odblokować się i nadrobić zaległości, w końcu miał więcej bramek niż występów w białej koszulce. Portugalczyk w ligowym meczu nie strzelił od maja, dodatkowo nie występował teraz w meczach reprezentacji, jest zregenerowany i głodny gry. Uważam, ze zdobędzie jutro przynajmniej dwie bramki. Powodzenia
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Holandia / Eredivisie
Godzina : 12:15
Spotkanie : AZ Alkmaar - Feyenoord
Typ: over 3 (zwrot przy 3 golach)
Kurs: 1,74
Bukmacher: lvbet
Analiza :
Obie ekipy w tym sezonie mocno overowe. Feyenoord 4,8 gola na mecz, a Alkmaar 3.8 bramki.
Lecz główną moją uwagę zwróciły mecze H2H. W ostatnich 10 meczach padł over 2,5 gola, a w tym aż 8 razy over 3,5. Jak widać, kiedy Alkmaar gra z Feyenoordem, to bramki musimy zobaczyć.
Gospodarze w sezon weszli nieźle. Zajmują 5 miejsce po 4 kolejkach i w przypadku wygranej wskoczą na trzecią lokatę kosztem własnie dzisiejszych rywali. O wygraną Alkmaar będzie bardzo ciężko, gdyż nie wygrali z Feyenoordem od 6 spotkań - zbierają zazwyczaj baty. Czy dziś będzie inaczej? Kursy zblizone jeśli chodzi o zwycięzce. Dlatego ja idę w bramki.
⛔ 100
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina : Piłka ręczna / Szwajcaria
Godzina : 18:00
Spotkanie : Kadetten -St. Gallen
Typ : x2
Kurs : 4,9
Bukmacher: Unibet
http://www.oddsportal.com/handball/switzerland/nla/standings/ tak wygląda tabela ligi szwajcarskiej.
Kursy lecą na 2 ja podpieram się jeszcze remisem. Mam nadzieję że przełamią passę w tych meczach gospodarzy. https://s5.sir.sportradar.com/unibet/pl/6/season/57272/h2h/match/15499530
Pozdrawiam
ps. czuję że jutro będzie masakra na łazienkowskiej ale kursy na Lecha nie pasują do koncepcji grania wysokich kursów
⛔100
 
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Juventus - Sassuolo
Typ: Juventus (-1.5 gola)
Kurs: 1.58
Bukmacher: Milenium
Analiza: Zapraszam na spotkanie czwartej kolejki włoskiej Serie A pomiędzy Juventusem, a drużyną Sassuolo. Faworyt tego spotkania jest tylko jeden - jest to ekipa Starej Damy. Spodziewam się tutaj dominacji Juventusu, utrzymywania się przy piłce i wielu szans na zdobycie bramki. Myślę, że w końcu odpali Cristiano i zobaczymy spokojne zwycięstwo gospodarzy. Co prawda Sassuolo początek rozgrywek może zaliczyć do udanych, ale jednak klasa Juventusu jest niepodważalna i spodziewam się, że jutro zakończy się passa gości trzech spotkań bez porażki. U siebie Juve jest nie do pokonania i taki zespół jak Sassuolo nie ma czego szukać w tym meczu. Myślę, że handi ze spokojem zostanie pokryte.
⛔100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka - Mistrzostwa Świata
Godzina : 17:00
Spotkanie : Japonia - Belgia
Typ : Japonia
Kurs : 3.95
Bukmacher : Fortuna
Analiza:
Dzisiaj typ na plus bo bardzo wysokim kursie pograłem na Amerykanów handicap. Na jutro próbuje także zagrać po wysokim kursie w stronę tym razem Japończyków. Oglądałem całe spotkanie Japonii z Słowenia. Mecz został przez Japończyków przegrany po.czterech setach, ale w tym meczu reprezentacja Japonii spokojnie mogła doprowadzic ten mecz do tie-breaku. Mówi się że Japończycy maja za niskich zawodników do siatkówki to jest zupełna bzdura. Japończycy maja swoich wieżowców do tego dochodzi także znakomity wyskok i znana nie od dziś walecznosc. Reprezentacja Belgii dzisiaj rozegrała długie spotkanie z Słowenia przegrane po tie-breaku. Belgowie prowadzili po dwóch setach. Mimo to rozegrali piorunujące długie spotkanie co na pewno dobrze nie wpłynie na waleczny Japonię. Japończycy mieli dzień przerwy. Po takim kursie nie ma się co zastanawiać tylko trzeba jak najbardziej próbować. Pozdrawiam trzymajcie się.
⛔100
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Juventus - Sassuolo
Typ: Juventus wykorzysta rzut karny
Kurs: 4.75
Bukmacher: Etoto
Analiza:
O meczu już sporo zostało powiedziane, kazdy czeka na przelamanie CR7 i slusznie. Dzis nie ma innej opcji jak totalna dominacja gospodarzy od poczatku do konca. Gdzies w glowie na pewno maja wyjazd do Valenci i spotkanie w LM, ale hiszpanska druzyna narazie w glebokim kryzysie wiec nie ma czego sie bac. Pozatym Juve ma tak mocny i szeroki sklad ze nie widze zadnego problemu w walce na 2-3 fronty. Tym bardziej przy dzisiejszych rotacjach widze chec pokazania sie zmiennika i wiele wycieczek na pole karne rywala. Tutaj widze value po wysokim kursie, a jak bedzie?
⛔100
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Genoa-Bologna
Typ: Krzysztof Piątek strzeli gola
Kurs: 3
Bukmacher: fortuna
Witam! Dzisiaj zapraszam Was do włoskiej Serie A, gdzie znalazłem bardzo ciekawy typ - bramkę dla naszego rodaka Krzystofa Piątka w meczu przeciwko Bolonii. Były napastnik Cracovii świetnie wszedł w ten sezon i oczarował całe Włochy. Już w debiucie zdobył 4 bramki przeciwko Lecce, następnie w debiutanckim meczu w Serie A również udało mu się wpisać na listę strzelców, a w spotkaniu przecikwo Sassuolo popisł się aż dwoma trafieniami. Dzisiaj także liczę na jego gola, a jest do tego idealna okazja, bo do Genui przyjeżdża zdecydowanie słabiej notowana Bologna, która do tej pory nie zdobyła nawet jednego gola. Piątek może coś ukuć przed własną publiką.
Powodzenia!


Jeśli spodobał Ci się mój typ to zostaw proszę reputkę i like&#39;!
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
psnkrajan 37

psnkrajan

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Holandia / Eredivisie
Godzina : 12:15
Spotkanie : AZ Alkmaar - Feyenoord
Typ: handicap 1:0, typ : 2
Kurs: 4,5
Bukmacher: fortuna
Analiza : Koledzy na górze napisali, już na temat tego meczu, więc nie muszę przywoływać statystyk, jedynie można wziąć tu pod uwagę, że Feyenord w większośći meczów z AZ wygrywał co najmniej 2 bramkami. Aktualnie obrona Feyenordu jest z lekka dziurawa, i może się to zakończyć wygraną Feyenordu na styk. Poza tym to mecz w południe, a takich z reguły się nie tyka...;) Liczę, że Van persi strzeli 2 gole, a koledzy coś dołożą, zaś obrona pokaże się z tej samej strony co w tamtym sezonie i nie dadzą tak łatwo sobię strzelić bramek.To już 5 kolejka, więc zas sobię przypomnieć jak należy grać w piłkę, i mimo świetnego początku gospodarzy, pokazać im gdzie ich miejsce. Najbezpieczniej tutaj zagrać po dobrym kursie ov. 1,5 dla Feyenoordu.Zielonych Kupoów. Z Bogiem !
⛔ 100
 
A 15,7K

aneta96

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Polska, ekstraklasa
Godzina : 18:00
Spotkanie : Legia-Lech
Typ: więcej niż 10,5 rzutów rożnych
Kurs: 2,03
Bukmacher : fortuna
Analiza : Mecz dwóch drużyn, które maja obniżkę formy 9 miejsce Legii i 6 Lecha na pewno jest lekkim zaskoczeniem i dzisiaj każda z drużyn będzie chciała przełamać zła passę i zdobyć komplet punktów.
Liczę na ciekawy mecz z dużą ilością sytuacji bramkowych a co za tym idzie dużą ilością rzutów roznych.
W tym sezonie ponad 43% meczy Legii kończyło się pokrywając ten over. Lech jak narazie słabo w tym aspekcie tylko jeden mecz pokrył ten over. Ale w poprzednim sezonie ponad 45 % meczy Lecha kończyło się z przynajmniej 11 rzutami rożnymi. Ponadto gdy spojrzymy na bezpośrednie mecze tych drużyn w poprzednim sezonie to wówczas padało 14,19,11 rzutów rożnych. Dzisiaj liczę na podobny mecz.
Kurs bardzo przyzwoity.
Powodzenia.
⛔100
 
ranczo0123 472,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Singapuru - wyścig niedziela 14:10
Wszystkie auta ukończą pierwsze okrążenie - Nie
Kurs: 1.60
Bukmacher: Fortuna

Zapowiada sie mega ciekawy start wyscigu z wieloma podtekstami i wieloma niewiadomymi. Dzisiaj scigamy sie na torze ulicznym w Singapurze. Stawiam, ze przynajmniej jeden kierowca nie dokonczy pierwszego okrazenia. W tamtym roku mielismy mega krakse z udzialem Raikkonena, Verstappena i Vettela. Szczegolnie ciasno bedzie tutaj na dohamowaniu do zakretu numer 1. To bardzo zdradliwa czesc toru bo zakret numer 1 jest bardzo waski i przechodzi w zakret numer 2 i 3. Tutaj zawsze istnieje duze ryzyko kontaktow i kolizji. Duza szansa na jakis incydent jest rowniez w zakrecie numer 7. Jest to dosc szybki zakret ale czesto kierowcy wlasnie tutaj probuja manewrow wyprzedzania. Ciekawe jak zachowa sie Vettel. Pokazal na Monzy, ze nie potrafi trzymac nerwow na wodzy a on doskonale zdaje sobie sprawe z tego, ze tak jak rok temu w Singapurze tak i teraz moze tutaj pogrzebac swoje szanse na mistrzowski tytul. W jego bliskiej odleglosci bedzie bardzo elektryczny, nigdy nie ustepujacy Verstappen. Do tego w tym sezonie mamy bardzo duzo szajbusow w stawce i paydriverow ktorzy srednio ogarniaja jazde samochodem. Uwazam, ze cos sie tutaj na starcie wydarzy i komplet 20 kierowcow nie dojedzie do konca pierwszego okrazenia.
✅60
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina : 16:15
Spotkanie : Espanyol- Levante
Typ: podwójna szansa 2-2
Kurs: 3,65
Bukmacher : fortuna
Analiza:
Pojedynek 9 w tabeli Espanyolu z zajmującym 7 miejsce Levante. Spotkanie dwóch wyrównanych drużyn i moim zdaniem Espanyol nie jest tutaj takim murowanym faworytem jakim pokazują go kursy bukmacherskie. Widząc całkiem ładną grę Levante w ostatnich kilku meczach myślę, że ten typ ma szanse wejść. Radzą sobie całkiem nieźle czy to na swoim boisku czy to na wyjeździe. Bilans zwycięstw obu drużyn jest identyczny: jedno zwycięstwo, jedna porażka, jeden remis. Obydwie drużyny prowadzą zazwyczaj otwarte mecze, w których pada dużo goli.
Bilans bramkowe obu drużyn:
Gospodarze: 4 zdobyte, 3 stracone.
Goście: 6 zdobytych, 4 stracone.
W 2 z 3 meczach w tym sezonie typ okazałby się trafiony: jeden to wygrana na wyjeździe z Betisem a drugi to remis u siebie z Valencią, w którym wygrali pierwszą połowę. Jak widać Levante dobrze radzi sobie również ze lepszymi od siebie przeciwnikami. 5 na 5 ostatnich meczów wyjazdowych zakończył się dla Levante bez porażki (4 wygrane mecze, 1 remis).
Myślę, że Levante powalczy w tym meczu nawet o 3 punkty. ;)
⛔100
 
kwapi45 246

kwapi45

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania
Godzina: 18:00
Spotkanie: Midtjylland - København
Typ: +2.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: Unibet
Dziś pod lupę wędruje mecz na szczycie w Duńskiej Superlidze. Liga Duńska to jedna z moich ulubionych ze względu na bramkostrzelność. Mecze między zespołami z czołówki bardzo często obfitują w bramki i wydaje mi się że tym razem będzie podobnie. Po ośmiu kolejkach lider z Kopenhagi przyjeżdża na ciężki pojedynek z wice-liderem Midtjylland. Kopenhaga poza liderem w punktacji jest również liderem pod względem strzelonych bramek bo aż 18. Gospodarze dzisiejszego spotkania są wice liderem również w tej dziedzinie, ustrzelili 16 bramek. Są to najlepsze ofensywy w lidze i przeczuwam że przełoży się to na wynik spotkania. Kopenhaga zmotywowana, seria 14 meczów bez porażki udowadnia ich świętną dyspozycję. Midtjylland po odpadnięciu z gry o LE skupiają się tylko na lidze, gdzie w poprzednim sezonie wymknęła im się z rąk na sam koniec sezonu. W H2H na 5 ostatnich spotkań nasz gospodarz 3 razy wygrywał do tego 8/9 meczy było pokryte linią +2.5. Ja gram i uważam że kurs wysoki jak na taki mecz. Powodzenia!
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Włochy,Serie A
Godzina : 20:30
Spotkanie : Cagliari - AC Milan
Typ : AC Milan powyżej 5,5 rzutów rożnych
Kurs : 2,11
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
Nie łatwo było wybrać propozycje na dzisiejszy dzień, mam 4 wybrane na dzisiaj, lecz myślę że ta jest dość bezpieczna. Cagliari po porażce z Empoli na inaugurację w 2 kolejce zremisowało z Sassuolo , a ostatnio zwyciężyło na wyjeździe z Atalantą, ich forma idzie w górę, chociaż dzisiaj rywal zdecydowanie mocniejszy i raczej nie daje im większych szans w tym spotkaniu, lecz mam nadzieje że nie stracą za szybko bramki i Milan nabije kilka rożnych. Milan dzisiaj przyjeżdża po 3 punkty, ciężki początek Milanu, bo w 1 kolejce na wyjeździe porażka z Napoli 2-3, a następnie już zwycięstwo z Romą 2-1 i teraz będą zmotywowani aby zdobyć kolejne. Milan w ostatnich dwóch spotkaniach z Cagliari nabijał odpowiednio : 8 i 6 , często udaje im się zdobyć około 8 ,czasem nawet więcej rożnych. Dzisiaj licze na podobny wynik jeśli chodzi o rożne, bo 6 to nie dużo a kurs na to warty zagrania.
Powodzenia !
Grasz? Daj ????
✅111
 
zion.williamson 303

zion.williamson

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godz: 17: 00
Spotkanie: Pauline Parmentier - Jessica Pegula
Typ: Pauline Parmentier -1.50 Seta
Kurs: 2.90
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ewidentnie rywalki Pegul&#39;y bez powodu zaczynają kuleć w rywalizacji z &quot;bananową tenisistką&quot;. Sofia Kenin wyraźnie dominowała wczoraj w I secie, a później wrzuciła wolniejszy bieg i oddała mecz jakby bez walki Jessice Pegule. Czy dziś w ostatniej grze turnieju (wielki niedzielny finał) rywalka będzie bez charakteru i &quot;coś&quot; ją zachęci do porażki?! Mam nadzieję, że kabaret dziś się zakończy, a na korcie wygra lepszy zawodnik. Pauline Parmentier to doświadczona tenisistka (32l), a niebawem już weteranka. Raczej okazji do wygrania turnieju nie będzie miała on już za wiele. Francuska na hali czuję się jak ryba w wodzie. Na otwartych kortach brakuje jej siły rażenia i atletyzmu, jednak nawierzchnia na hali nie wymaga tyle nakładu energii i Pauline w pełni realizuje się w tych warunkach. Ta zawodniczka to przedstawicielka tkzw starej szkoły tenisa. Dobre warunki fizyczne, mega doświadczenie oraz umiejętność gry w każdym polu kortu powinny dać Parmentier łatwe zwycięstwo. Francuska świetnie realizuje się w ofensywie w takich warunkach gry, serve &amp; volley oraz bezpośrednio wygrane punkty z końcowej linii po uzyskaniu wcześniejszej przewagi to chleb powszedni w wykonaniu Pauline. Sztuczne zwycięstwa Jessi Pegul&#39;y muszą mieć swój koniec ... Troszkę podejrzane jest zakwalifikowanie tej gry przez bukmacherów jako 50:50, jednak nigdy nie sugeruję się tą oceną przy typowaniu zwycięscy, a jedynie wysokie wartości (kursowe value) zachęcają do próby przewidzenia rozstrzygnięcia i tym razem jest podobnie.
✅190
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom