>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy Dnia - 16.08.2012 (czwartek)

Status
Zamknięty.
panczo23 25

panczo23

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Cincinnati
Spotkanie: Raonic-Berdych
typ: Tie-break w 1 secie
Kurs: 3
Bukmacher: Bet 365
Analiza
Kanadyjczyk drogę do półfinału myślę, że ma otwartą, musi tylko pokonać dzisiaj będącego w nijakiej formie Berdycha. No dobra, ja tak piszę jak by to było łatwe a Berdych był jakimś drewnem no ale w rzeczywistości, dzisiaj będzie poważny sprawdzian dla Raonica. Dzisiaj za parę godzin spotykają się dwaj giganci męskiego tenisa, oboje mierzący 196 cm. Według mnie powinien to być pojedynek na serwisy, no ale kort to już odpowiednio zweryfikuje. Dużo już pisałem analiz do podobnych spotkań więc nie mogę wymyślić nic nowego. Kiedy spojrzy się na ten rok, na spotkania na hardzie Raonica to wyraznie widać że lubi on grać dużo gemów w 1 setach. Na 15 spotkań, 12 !!! kończyło się wynikiem overowym, natomiast 7 razy był rozgrywany Tie-break w 1 secie. Berdych po porażce w Toronto w 3 rundzie 6:4 6:2, będzie miał dziś nie lada wyzwanie aby przełamać młodego Raonica. Tak samo zresztą będzie z jego przeciwnikiem. Tomas również należy do grona zawodników często osiągających overowe wyniki w 1 secie. 11 na 18 spotkań kończyło się po co najmniej 9 gemach w 1 secie. W tym roku, grając z graczami posiadającymi mocny serwis czyli: Roddick, Anderson, Almagro, Mahut czy Dimitrov przeważnie potrzebował co najmniej 9 gemów a także w niektórych wypadkach Tie-breaka aby rostrzygnąć pierwszego seta.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom