>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 16.07.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Hamburg Tenis
Godz: 15:00
Spotkanie: Olivio - Cuevas
Typ: Olivio +1.5 seta
Kurs: 2.95
Buk: unibet
Dziwią mnie masowe pójścia w stronę Cuevasa na 2:0 itp. Olivio pokonał już w tym turnieju Youznego 2:1, 2:0 Gonzaleza, i wczoraj 2:1 Kochrsreibera!!! Przegrywajac w 1 secie 1:6... A jednak wygral to! Po takim upokorzeniu i zniewadze!! Wygral mecz, nawet nie seta! Z nr 1 w tym turnieju, czemu wiec nie mialby ugrac choc seta z Cuevasem? Nie rozumiem. Cuevas wygrywał trzy mecze po 2:0 ale jednak miał rywali zdecydowanie gorszych niz ten argentynczyk , 77 Mayer, 123 Monteiro, i ok 66 Matieu, liczę dziś na przynajmniej jednego seta Olivio! Skoro potrafił puknąć Filipa to i tu może spokojnie powalczyć, więcej jakiś argumentów nie ma bo jednak on jest ok 150 msc w ATP ale skoro pokonał z miejsca 22 to może i z 24 choć seta. Tyle.
100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz towarzyski
Godzina: 20:00
Spotkanie: Bordeaux vs Milan
Typ: X
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Gdyby mecz odbywal sie na stadionie Bordeaux,to pewnie stawialbym czysta 1.Spotkanie jednak odbedzie sie w miescie Agen,tak wiec teren neutralny.
Patrzac przede wszystkim na kadre Milanu to idzie sie zalamac,trener Montella powolal na dzisejszy mecz nastepujacych pilkarzy :
BRAMKARZE: Donnarumma (99), Gabriel (22), Livieri (97)

OBROŃCY: Abate (20), Antonelli (31), Calabria (96), De Santis (42), Ely (93), Paletta (29), Romagnoli (13), Vergara (30)

POMOCNICY: Bertolacci (91), Bonaventura (5), Crociata (41), El Hilali (43), Suso (8), Gabbia (46), Jose Mauri (4), Poli (16), Zanellato (45)

NAPASTNICY: Luiz Adriano (87), Menez (7), Niang (11), Vido (44).
Jak widac spore braki w kazdej z formacji.
Nie dosc,ze kadra Milanu i tak prezentuje sie kiepsko,to na dodatek odejsc ma Carlos Bacca,czyli najlepszy strzelec zespolu.
Bedzie to pierwszy sparing dla wloskiej ekipy,tak wiec szalu dzisiaj nie bedzie raczej.
Bordeaux jest juz po pierwszym sparingu,gdzie mecz byl nudny jak flaki z olejem.
Rywalem byla francuska ekipa Pau,gola w 15 minucie zdobyl Toure i na tym skonczyly sie emocje a Bordeaux wygralo skromnie 1:0.
Mecz z Milanem raczej powinien stac na podobnym poziomie,sa to dopiero poczatki przygotowan,tak wiec druzyny beda pewnie przez 99% czasu gry utrzymywac sie przy pilce i klepac bez sensu.
Do tego dochodza braki i oslabienia z obu stron.
Ulrich Rame powolal nastepujacych zawodnikow :
Mandanda, Prior - Gajic, Guilbert, Pallois, Contento, Poundjé, Pellenard - Toulalan, Sertic, Arambarri, Vada, Kaabouni, Malcom, Touré, Traoré - Laborde, Thelin, Crivelli.
Remis dzisiaj prawdopodobny.
100
 
nupakabra 5,2K

nupakabra

Nupakabra
Dyscyplina: Piłka Nożna - ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie
Godzina: 14:00
Spotkanie: Jablonec (Cze) - Everton (Eng)
Typ: 2
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam na dzisiaj wybrałem spotkanie towarzyskie między Czeskim Jabloncem a Evertonem. Z typem czekałem do samego końca gdyż chciałem zobaczyć jakim składem wyjdzie dzisiaj Everton i się nie zawiodłem! Od początku na murawie zobaczymy Mirallasa, Lennona, Bainesa i innych graczy z dużym potencjałem. Z takim składem jestem spokojny o podany typ! Powodzenia! ;)
✅110
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Szwecja, Allsvenskan
Godzina: 16:00
Spotkanie: IFK Norrkoping-Ostersunds FK
Typ: Norrkoping do zera
Kurs: 3.20
Bukmacher: bet365
Analiza:
Wicelider ligi Allsvenskan IFK Norrkoping podejmuje 9 drużynę w tabeli Osterunds FK.
IFK u siebie mocny, na 6 spotkań wygrał pierwsze 5 i ostatnio bezbramkowo zremisował z 6 w tabeli Elfsborgiem.
Norrkoping ma tylko 3 punkty straty do prowadzącego Malmoe i myślę, że zdają sobie sprawę, że jest szansa ich dogonić lub zmniejszyć dystans - Malmoe zagra swoje najbliższe spotkanie na wyjeździe z AIK Stockholm, który u siebie nie przegrywa (od 15 spotkań), a ostatnie bezpośrednie spotkanie wygrał z Malmoe, więc i teraz sytuacja może się powtórzyć.
Na co chciałbym zwróci uwagę to bilans bramek obydwóch drużyn, a zwłaszcza przyjezdnych, którzy w 13 spotkaniach strzelili 13 bramek, ale tylko 4 na wyjeździe (jedna z 12 Hammarby,dwie z 15 Falkenbergsem i jedna z 10 Helsinborgiem).
Jeżeli porównamy to z bilansem gospodarzy u siebie 17:4, myślę, że warto
typować wygraną Norrkoping bez straty gola. Polecam również handi.
W tym roku w lutym Norrkoping wygrał już z Ostersunds 4:0. Wynik pokrył zarówno mój typ, jak i proponowany handi.
Co przeciwko typowi? Czy IFK nie mają &quot;w nogach&quot; ostatniego meczu pucharowego z Rosenborgiem.
Pomogłem? Kliknij &quot;dzięki&quot;
100
 
loki123 260,1K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – LOTTO Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wisła Kraków – Pogoń Szczecin
Typ: Wisła strzeli powyżej 1.5 bramki
Kurs: 2.20
Bukmacher: Betano


Dziś zainaugurują zmagania w 1 kolejce LOTTO Ekstraklasy drużyny Wisły Kraków i Pogoni Szczecin. Gospodarze poprzedni sezon zakończyli na 9 miejscu co jak na taki klub było sporą sensacją, dlatego w tym sezonie zapowiedziano walkę o wyższe cele. W meczach kontrolnych Krakowianie byli bardzo skuteczni bo na 4 mecze w których zanotowali 2 remisy , 1 zwycięstwo i 1 porażkę strzelili 8 bramek. Po sezonie z klubu odeszli tacy zawodnicy jak Emmanuel Sarki, Rafael Crivellaro oraz Rafał Wolski a w ich miejsce zakontraktowano Adam Mójta z Podbeskidzia Bielsko-Biała oraz Mateusz Zacharę. Dziś trener Wdowczyk nie będzie mógł skorzystać z usług Popovica, Buchalika, którzy są kontuzjowani, oraz odpoczywających po Euro Mączyńskiego, Guzmicsa. Goście drużyna Pogoni Szczecin poprzedni sezon zakończyła na 6 miejscu. W meczach kontrolnych podopieczni trenera Kazimierza Moskala na 3 mecze zanotowali 1 zwycięstwo, i 2 porażki. Po sezonie z klubu odeszli tacy zawodnicy jak Miłosz Przybecki, Wladimer Dwaliszwili i Michał Walski. Natomiast w ich miejsce do zespołu dołączyli wracający z wypożyczenia Kozłowski,Janukiewicz i Danielak oraz zakontraktowani Kamil Drygas (Zawisza Bydgoszcz), David Niepsuj (VfL Bochum) oraz Spas Delev (Beroe Stara Zagora). W dzisiejszym meczu z powodu kontuzji w drużynie z Pomorza nie zobaczymy takich zawodników jak Matynia, Niepsuj (kontuzje). Faworytem tego pojedynku są gospodarze, ale mój typ opieram na ostatnich statystykach strzeleckich, bo Biała Gwiazda dużo strzelała,ale i traciła w meczach kontrolnych więc
wydaje mi się że zobaczymy kilka bramek w tym meczu.
120
 
don-diego 110

don-diego

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Mistrzostwa Europy U20
Godzina: 17:30
Spotkanie: Izrael - Finlandia
Typ: under 147.5
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Pierwszy mecz obydwóch drużyn na tych mistrzostwach. Obydwie drużyny nie rozegrały w najbliższym czasie żadnych spotkań towarzyskich i w tym aspekcie nie ma się jak odnieść do typu na over/under. Co prawda Izrael rozegrał w czerwcu jeden mecz zdobywając 76 pktów i tracąc 49, ale ciężko w tym upatrywać prognostyku na dzisiejsze spotkanie.
Stawiam dziś na under 147.5, bo jest to pierwszy mecz ekip na tej imprezie a co za tym idzie wraz z dzisiejszym spotkaniem będą wchodzić w turniejowy rytm meczowy co może zaowocować małą skutecznością. Również ogólnie mecze drużyn U20 nie obfitują przeważnie w duże wyniki punktowe co również skłania mnie na zagranie dzisiaj undera.
100
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Islandia, Deild
Godzina: 16:00
Spotkanie: Huginn- Selfoss
Typ: 3-way handicap. Meczu 1-0. Typ Selfoss
Kurs: 4,60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Huiginn to najgorsza drużyna ligi Deild. W 10 dotychczas rozegranych meczach 1 wygrana i tylko 5 zdobytych bramek. U siebie komplet przegranych i 0 zdobytych goli. Przegrali z równie beznadziejnym Leiknir 0-1, dla którego była to dopiero 2 wygrana (reszta to porażki), a gol padł dopiero pod koniec meczu. Z Leiknirem F przegrali 0-2, z Framem i Grindavikiem 0-1. Dzisiaj zagrają z Selfoss,które gra znacznie lepiej, mieści się w środku tabeli. Na wyjeździe zremisował z wyżej wymienionym Framem oraz Grindavikiem po 1-1, natomiast będący w dole tabeli, ale prezentujący znacznie wyższy poziom od dzisiejszego przeciwnika Kopavogur pokonali aż 3-0. Liczę, że dzisiaj wykorzystają fakt, że grają z najgorszą drużyną ligi i zasilą swoje konto 3 punktami oraz, że nie odpuszczą po zdobyciu pierwszego gola
100
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – LOTTO Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wisła Kraków – Pogoń Szczecin
Typ: Obydwie strzelą
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Witam, zaczynamy typowanie sezonu ekstraklasy. Gramy mecz Wisła- Pogoń obydwie strzelą. Cóź Wisła w przygotowaniach strzelała dużo bramek jak i w każdym z ostatnich pięciu meczy traciła choć jedną. Dzisiaj także liczę, że Portowcy coś ustrzelą, jest Kamil Drygas który musi coś wszystkim udowodnić.Napewno obie drużyny będą chciały wejść dobrze w sezon i myślę, że nie będą grały ultradefensywnie tylko to co lubią czyli atakować. Po kursie 2.00 biorę i liczę na brameczki
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Dyscyplina: Piłka nożna, Chorwacja, 1.HNL
Godzina: 21:00
Spotkanie: RNK Split - Rijeka
Typ: Rijeka
Kurs: 1.75
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Spotkanie będzie inauguracją nowego sezonu dla obu drużyn. Sądzę że 3 pkt. wywiozą gracze Rijeki, gdyż są zespołem zdecydowanie lepszym. W zespole gospodarzy doszło przed sezonem do sporych zawirowań kadrowych co napewno wpłynie na występy, przynajmniej w kilku początkowych meczach, co gorsza nie były to ubytki graczy rezerwowych tylko graczy którzy byli ważną cześcią drużyny : Galovic, Oremus, Vrgoc, Zagorac, Pervana ,Blagojevic, Arroyo Barcenas , Miljković oni wszystki opuścili szeregi RNK Split. Uważam że wymiana tylu zawodników bez utraty na jakości jest niemożliwa nawet dla najlepszych klubów, a co dopiero do RNK Split. Wydaje mi się że trener Sablic nastawi swój zespół na defensywe, z nadzieją na remis w tym spotkaniu. Wpływ na to napewno ma ostatnie spotkanie towarzystkie przeciwko drużynie Dyn.Kijów gdzie przegrali aż 8-2. Po drugiej stronie mamy gości , czyli moich faworytów tego meczu , posiadają oni graczy zdecydowanie lepszych indywidualnie od drużyny Split, i jako drużyna również ich przewyższają co pokazuje ubiegły sezon który Rijeka zakończyła jako vicelider. H2H jest zdecydowanie na korzyść Rijeki gdyż nie przegrali żadnego z 10 ostatnich spotkań przeciwko gospodarzą tego meczu. W ubiegłym sezonie Rijeka do samego końca walczyła o mistrzostwo z Dynamem Zagrzeb, jednak nie dali rady, w tym roku chcą już wygrać całą ligę , więc spotkania z drużynami typu Split trzeba wygrywać. W ostatnim spotkaniu z RNK Split na Stadion Park Rijeka pokonała Split wynikiem 2-1. Jeśli ma się takiego napastnika w składzie jak
Roman Bezjak który zdobył w ubiegłym sezonie 13 bramek można być spokojnym o to że Rijeka coś ustrzeli. Przewidywane składy:
RNK Split Duka – Maglica, Villafane , Rrahmani, Vitus – Grubisic, Saric,Bagaric, Chvedukas – Bakaj, Miranyah
Rijeka: Prskalo – Zhuta, Leskovic, Bertosa, Vesovic – Matei, Bradaric, Males, Roshi – Bezjak, Gavranovic
75
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
batigol 41

batigol

Użytkownik
Chełmianka - Zambrów
Typ: 1
Kurs: 1,55
Bet365

Zambrów pojechał w 10 osób, w tym dwóch bramkarzy!!! Informacja na fejsie Chełmianki. Kurs już poleciał, ale nadal opłacalny, wart pewnie z 1,10. Grajcie póki nie spadnie i nie wycofają!!
Zły zapis typu
Kiepska analiza

100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
challenger 23,2K

challenger

Forum VIP
Dyscyplina: Baseball - MLB, Regular Season
Godzina: 20:20
Spotkanie:
Chicago Cubs - Texas Rangers
Typ: Texas Rangers ML
Kurs: 2.25
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Pitching MatchUp:
Rangers RHP Yu Darvish (2-0, 2.87 ERA) vs. Cubs RHP Jason Hammel (7-5, 3.46 ERA)

Przeglądając dzisiejszą ofertę rzuciły mi się w oko 2 bety...pierwszy z nich to starcie Chicago Cubs vs. Texas Rangers. Spotkanie rozpoczyna się już o 20:20 także od jego rozstrzygnięcia zależy czy pogram tego drugiego beta. Do rzeczy...
Będzie to game 2 w tej serii, wczoraj gospodarze pewnie pokonali gości w stosunku 6:0 dziś jednak moim zdaniem rozstrzygnięcie może być na korzyść drugiej ze strony. Jako starterzy spotkanie rozpoczną: po stronie drużyny Cubs wiekowy już Jason Hammel natomiast w zespole Rangers powracający po kontuzji Yu Darwish. Rzut oka na obu miotaczy:
  • Jason Hammel: ostatnie 3 starty w jego wykonaniu to bilans W/L 0-3 z 8.40 ERA, 1.40 WHIP i .333 OBP. W ciągu 15.0 IP oddał rywalom 14 ER w tym aż 6 HR przy okazji pozwalając rywalom aż na 16 hit&#39;s (grając kolejno z Braves, @ Metsów i @ Marlins). Z racji tego iż będzie to spotkanie rozgrywane w ramach Interligi spójrzmy jak w przeciągu całej kariery prezentował się w tego typu meczach: 144.0 IP, 4.31 ERA, 1.28 WHIP, 69 ER w tym 20 HR w 28 spotkaniach co daje mu łączny bilans W/L na poziomie 11-7.
  • Yu Darwish: ostatnie 3 starty w jego wykonaniu to bilans W/L 2-0 [team jest 2-1] z 2.87 ERA, 1.15 WHIP i .281 OBP. W ciągu 15.2 IP oddał rywalom 5 ER (1 HR) przy okazji pozwalając rywalom odbić 12 narzuconych przez siebie piłek notując przy tym aż 19 K&#39;s (grając kolejno z Astros, z Mariners i Pirates u siebie więc będzie jego pierwszy wyjazdowy start w tym sezonie). W tym miejscu trzeba też zaznaczyć, iż dla Darwisha będzie to ogółem 4 start w tej kampanii i pierwszy od ponad miesiąca. Będąc przy nim z kolei, bardzo ciekawie wyglądają statystyki za Interligę: 71.1 IP, 1.77 ERA, 0.97 WHIP, 14 ER przy zaledwie 3 HR z aż 96 K&#39;s. Za 10 startów ma bilans W/L 7-1.

Patrząc na to spotkanie przez wiele aspektów to typowy mecz 50/50 dlatego widząc kursy wystawione przez oddsmakerów ja idę w kierunku gości i gram na sporego doga, gdyż wydaje mi się że Darwish jest miotaczem o klasę lepszym aniżeli Hammel (chyba najsłabszy starter w rotacji Cubs) pytanie tylko jak Yu będzie wyglądał po miesięcznej przerwie? Odpowiedz już po 20...Oby mnie nie zawiódł...Let&#39;s Go Rangers!!!
100
 
inferno305 111

inferno305

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,Towarzyskie
Godzina: 17:00
Spotkanie: Karvina - Karpaty Lwów
Typ: Remis
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na szybko bo mecz właśnie trwa. Podejrzewam bezbramkowy remis. W tej chwili na czeskim stadionie w karvinie trwa rzesisty deszcz. Murawa jest bardzo mokra. Wątpię żeby tam coś dało się pograć w takiej pogodzie.

Typ podany na żywo! Podajemy tylko typy przedmeczowe (Odsyłam do Regulaminu)
Kiepska analiza

100
 
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, towarzyskie
Godzina: 19:00
Spotkanie: Alkmaar-Telstar
Typ: -1.5 Alkmaar
Kurs: 1.8
Bukmacher: bet365
Analiza:
Alkmaar w przygotowaniach do rozgrywek ligowych wygrywa sporą ilością bramek, najpierw SVW 95-1, potem Polderse 9-0. Ale zwłaszcza wysokie wygrane z drużynami z Eerste divisie czyli z Volendam 8-1 i Almere 4-0 robią wrażenie. Dzisiaj AZ podejmuje Telstar. Telstar przegrał ostatnio z Cambuur 1-4. Z Alkmaar powinni przegrać nie mniejszą różnicą goli. Spodziewając się równie wysokiej wygranej szukałem wysokiego handi, jednak znalazłem tylko -1.5 na bet365. Buki boją się dać więcej. W ostatnich meczach sporo goli strzelali Helmer, Wenghorst, Seuntjens,Muhren. Do mojego typu Wystarczą dwa. Z taką skutecznością AZ nie powinni mieć z tym problemu
80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Brazylia, Serie B
Godzina: 23:30
Spotkanie: Luverdense-Vasco Da Gama
Typ: 2
Kurs: 4,33
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Vasco gra na wyjeździe, a w tej lidze własne boisko to duża przewaga, ale to Da Gama jest liderem tabeli, a Luverdense zajmuje dopiero 11 pozycję.
Vasco ma dobry bilans wyjazdowy 5-1-2 i bramki 14:6.
Luverdense bilans u siebie 3-3-2 i bramki 9:8, czy kurs na nich 1.80 nie jest za niski?
Luverdense przegrało ostatni mecz u siebie z 14 Oeste (bilans wyjazdowy 2-3-2, bramki 6-8), to dlaczego nie miałoby przegrać z liderem.
Dodatkową motywacją Vasco jest fakt,że mają obecnie tyle samo punktów co 2 w tabeli CRB i jeden zaległy mecz.
Vasco całkiem niedawno wygrało na wyjeździe z wyżej wspomnianym wiceliderem.
Sądzę, że ten mecz też mają szane wygrać i uzyskać nad nimi 3pkt przewagę.
Ogólny bilans Vasco to 10-1-4, co mówi nam,że nie mają w zwyczaju remisować. Ale to dobra wiadomość.
Wolę mecz bez remisu. Albo wygrana, albo przegrana.
Stawiam na Vasco. Typ o takim kursie wart ryzyka. Powodzenia!
100
 
janusz-bet 235

janusz-bet

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 20:30
Spotkanie: Francja Brazylia
Typ: 2 HP 8,5-0
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:Wczoraj grałem na przeciwko Brazylijczyków i typ na ✅.Dzis stawiam na to że Brazylijczycy wygrają minimum 9 punktami w meczu.Typ bardzo prawdopodobny do wejścia bo obecna forma Brazylijczyków jest znakomita.Wczoraj w meczu z Amerykanami padł wynik 3:2 gdzie ekipa z Ameryki Południowej przegrywała już 2:0 i wszystko wskazywało na to że przegrają.USA potrzebowało zdobyć 3 punkty lecz im się nie udało.Co do dzisiejszego meczu to Francuzi wygrali wczoraj z Serbami 3:2 i rzutem na taśme znalezli się w półfinale tym samym pozbawiając Polaków awansu.Co do Brazylijczyków to wczoraj grali 2 składem który jest w znakomitej formie.Ogólnie Brazylijczycy mają zmienników którzy wnoszą dużo do gry.Grają na zbliżonym poziomie do podstawowej szóstki.Siatkarze Brazylii mieli czas wczoraj zregenerować siły i pokazać klase w dzisiejszym meczu.Według mnie Francuzi nie mają w tym meczu żadnych szans.Nie oszukujmy się siatkarze Brazylii na chwilę obecną są w dużo lepszej formie niż siatkarze Francji.DW stawiałbym 0:3.Stawiam inny typ który jest pewniejszy bo jak wiadomo Brazylijczycy wygrywają sety z dużą przewagą punktową.Przegrany meczu jutro zmierzy się z ekipą Włoch ,którzy przed chwilą ulegli Serbom 3:2.Szanse na wejście typu szacuje na 30/70.Gorąco polecam grać ten typ bo to dobry value.Francuzi na chwilę obecną grają słabo i jeżeli nie zagrają lepiej to nie widzę tu dla nich żadnych szans ale jak wiadomo to jest sport i nie takie rzeczy już widziałem.Na chwilę obecną 1 typ na ✅.Życze wysokich wygranych.Powodzenia :razz:.
80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom