>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 16.07.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
P 83

pms

Użytkownik
Dyscyplina: Sport elektroniczny, Counter-strike, FACEIT
Godzina: 13:30
Spotkanie: VP - NaVi
Typ: VP
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza
:
Może i NaVi jest w formie, wygrali ostatni turniej, ale ewidentnie Ukraińcy mają problem grając przeciwko virtusom. W ciągu ostatnich 5 meczów nie wygrali ani jednego, więc o czymś to świadczy. Mało tego, gracze Natus nie wygrali więcej niż 10 rund. Tym bardziej, że VP to nie chłopcy do bicia i mocno przygotowywali się na lanowe finały. Już nie raz Polacy pokazywali, że są chętni by stanąć na najwyższym miejscu podium i do tego będą dążyć w tym turnieju.Życzę powodzenia
⛔ 100
 
maciek94 75

maciek94

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka , Liga Światowa
Godzina:
21:05
Spotkanie:
Polska : Włochy
Typ:
Włochy +2,5 seta
Kurs: 1.66
Bukmacher:
Bet365
Analiza
:
Witam , od mistrzostw świata w Katarze i dobrych typach, po konkretnych kursach, zaginąłem na forum. Śledziłem typy, coś grałem ale typów nie udostępniałem. Czas na powrót ????
Na dziś typ taki jak wczoraj , handicap w strone Włochów. Odradzałem granie na Serbów po kursie 1.12 gdyż na tym etapie rozgrywek nie ma drużyn słabych - AŻ TAK SŁABYCH BY KURSY NA KOGOŚ OSCYLOWAŁY W GRANICY 1.12.
Jak Włosi znaleźli się w tym etapie? Nie mam zielonego pojęcia jak to było ustalone , aż tak w siatkówce nie siedzę ???? Wiem, że zajęli trzecie miejsce w grupie [w grupie w której grała Brazylia i miała zapewniony awans ze względu na to, że jest gospodarzem] i stąd chyba ich awans - ze względu na Brazylie. Choć jak dla mnie to powinno awansować najlepsze z pośród trzecich miejsc - w tym wypadku byłaby to drużyna Iranu.
Ale do rzeczy , bez polemiki. Coś o typie. Grają z naszymi Orłami - Polską. Myśle, że Polaczki to wygrają - tak podpowiada serce i rozum. Ale czy bez straty seta? Szczerze w to wątpie. Polacy lubią dostarczać kibicom wielu emocji w każdej dziedzinie , czy to w piłce ręcznej , w piłce nożnej a i w siatkówce. Grono kibiców powiększa się , odnoszą sukcesy wiec nie moze dziwić.
Moim zdaniem Polakom brakuje takiej chłodnej głowy, wygrają pierwszego seta czy drugiego i już w głowach wrzy ,a to powoduje masę błędów. Przeciwnik wtedy dochodzi do głosu a jak wykorzysta to co mu podają, to z 0:2 może być 2:2 i nerwówka w piątym ???? nie raz zapewne każdy z nas widział tego typu zachowanie. Polacy dla mnie przegrają jednego seta. Którego? Nie mam pojęcia. Ale kursy wystawione na te zdarzenie są jak dla mnie przesadzone. Wczoraj Serbia vs Włochy było to samo - kurs był 1,7 spadł do 1.55.. Polecam naprawde ten typ. Powodzenia ????

Skład reprezentacji Polski na turniej finałowy Ligi Światowej 2015:

  • rozgrywający: Fabian Drzyzga (Asseco Resovia Rzeszów), Grzegorz Łomacz (Cuprum Lubin)atakujący: Bartosz Kurek (Asseco Resovia Rzeszów), Dawid Konarski (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
  • przyjmujący: Michał Kubiak (Halkbank Ankara), Rafał Buszek (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle), Mateusz Mika (Lotos Trefl Gdańsk), Artur Szalpuk (Czarni Radom)
  • środkowi: Piotr Nowakowski (Asseco Resovia Rzeszów), Marcin Możdżonek (Halkbank Ankara), Andrzej Wrona (PGE Skra Bełchatów), Mateusz Bieniek (Effector Kielce)
  • libero: Paweł Zatorski (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle), Piotr Gacek (Lotos Trefl Gdańsk)


Ciekawostką jest też wyrzucenie 4 gwiazd z reprezentacji Włoch ale mimo wszystko reszta pokazała wczoraj na co ich stać.

  • rozgrywający: Dragan Travica, Simone Giannelli
  • atakujący: Giulio Sabbi, Luca Vettori
  • środkowi: Simone Anzani, Emanuele Birarelli, Stefano Mengozzi
  • przyjmujący: Ivan Zaytsev, Luigi Randazzo, Filippo Lanza, Oleg Antonov, Jacopo Massari
  • libero: Andrea Giovi, Massimo Colaci

&quot;Dwójka atakujących Ivan Zaytsev i Giulio Sabbi, rozgrywający i kapitan reprezentacji Włoch Dragan Travica oraz 21-letni przyjmujący Luigi Randazzo - oni nie zagrają w turnieju finałowym Ligi Światowej&quot; [cytat onet.pl]
✅ 66
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Eliminacje LE
Godzina: 20:00
Spotkanie: Trabzonspor - FC Differdange 03
Typ: Trabzonspor wygra do zera
Kurs: 1.75
Bukmacher: Betano
Analiza:
Na jakim poziomie stoi obecnie liga turecka, a na jakim luksemburska, jest to olbrzymia przepaść, nie byłbym na tą chwilę w stanie wymienić chyba żadnej nazwy drużyny występującej w tej lidze, z nazwą Differdange, również spotkałem się dziś po raz pierwszy.
Może zacznę od tego jak Transfermarkt wycenił obie drużyny:
Trabzonspor - 109.38 mln euro !!
Differdange - 2.28 mln euro.
Więc nie wiem czy jest tutaj co porównywać, myślę że zawodnicy przestraszą się już samego dopingu tak ogromnej i fanatycznej publiczności. A ten bet to wg mnie promocja a drużyna gości przyjechała tylko do Turcji na wycieczkę.
Nieregulaminowy bukmacher ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: ???? ATP - SINGIEL: Newport (USA), trawiasta - Ćwierćfinał
Godzina: 20:30
Spotkanie: http://www.livesports.pl/mecz/8vegUTNj/#szczegoly-meczu]Smith J-P. - Ito T.[/url]
Typ: 2:1
Kurs: 4.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Australijczyk po odprawie Tomica oraz Donaldsona ma dziś przed sobą kolejne spotkanie, które moim zdaniem będzie bardzo overowe - chociaż boję się czy uda mu się wygrać. Jest to gracz doświadczony i na pewno teraz zmotywowany, ale nie można zapomnieć, że na przeciw niego dziś wychodzi Japończyk, który rewelacyjnie pokonał Johnsona. W przeszłości Ci panowie się już spotkali, co prawda było to &quot;dawno&quot;, ale myślę, ze dziś zobaczymy jedno z ciekawszym spotkań w Newport, a przynajmniej mam taką nadzieję. Obaj zawodniczy będą chcieli wygrać, zwłaszcza po tym jak idzie im w tym turnieju, jeden jak i drugi to naprawdę wielka niespodzianka. Moim zdaniem dla mniej odważnych polecam pograć over. Pozdrawiam!
✅ 360
 
C 172

chkaplan

Użytkownik
Dyscyplina: LE-eliminacje
Godzina: 20:30
Spotkanie: Śląsk - Goteborg
Typ: X/2
Kurs: 6,50
Bukmacher: bet365
Analiza:

Podobnie jak Stanley63 uważam, że zwycięstwo może być przy gościach - Sląsk ostatnio nie zachwyca. Jednakże na pewno będzie się bronił - lecz goście też sądzę, że nie zaatakują od początku, badając siłę Śląska i dopiero w drugiej połowie widząc już słabość naszej obrony zdecydowanie zaatakują umieszczając w polskiej bramce decydującego gola - stąd taki właśnie typ.
⛔ 100
 
M 100

marcin86m

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, LŚ 2015
Godzina: 19.05
Spotkanie: Brazylia - USA
Typ: Under 200.5 punktu
Kurs: 1.42
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Heja, na dzisiaj zaproponuję typ na siatkówkę i mecz z grupy I pomiędzy reprezentacjami Brazylii i USA. Moim zdaniem w tym meczu padnie wynik w którym nie zostanie przekroczone 201 punktów. Na potwierdzenie tych tez mam kilka argumentów. po pierwsze obie reprezentacje od roku 2010 grały ze sobą 13 razy i nigdy w tych meczach taki wynik jak 201 punktów nie zostałby pokryty. Maksymalnie grano 4 sety, a najwięcej punktów jakich padło to 199. W dzisiejszym meczu spodziewam się wygranej 3 do 1. Brazylijczycy są pod ścianą. Po wczorajszym przegranym meczu 3 do 1 z Francją awans do półfinału jest bardzo zagrożony. Myślę, że to oni zaatakują i wygrają z USA. A jeżeli USA będzie górą to również uważam, że 4 sety to maksimum, w których zdobyć 200 punktów jest bardzo trudno. POWODZENIA !!!
✅ 42
 
L 57

largeprofit

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka World Grand Prix
Godzina: 17:10
Spotkanie: Rosja - Brazylia
Typ: Brazylia -1.5 seta
Kurs: 1.98
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Dzisiaj na przeciwko siebie stają dwie bardzo mocne reprezentacje. Brazylijki w tym sezonie grają bardzo poukładaną siatkówkę, grają praktycznie jednym składem który przygotowują do IO 2016. W tym sezonie Brazylijki nie zaznały goryczy porażki i bez problemu wygrały wszystkie sześć spotkań tracąc zaledwie dwa sety. Rosjanki nie są już aż tak mocne jak przed laty, obecnie zajmują 5 miejsce dzięki czterem wygranym meczom. Ze składu ubyły bardziej doświadczone zawodniczki , trener stawia na młodzież. Kurs na wygraną 3:0 , 3:1 jest bardzo wysoki i wart gry.
W 5 bezpośrednich starciach z ostatnich lat 4 razy triumfowały Brazylijki i to dziś one będą zdecydowanym faworytem. Brazylia wygrywa wszystko jak leci. Dla porównania formy Rosja wygrała z Serbią 3:2 , gdzie Brazylijki bez problemu pokonały Serbki 3:0 (25:20 25:15 25:19) Nie dając im żadnych szans. Dziś stawiam na przekonywujące zwycięstwo Brazylijek.
---
Pomogłem? Odwdzięcz się punkcikiem reputacji.
Wczorajszy mecz Francji bez problemów trafiony ! Pozdrawiam
Powtórzony typ ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ciku182 182

ciku182

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska, Kwalifikacje
Godzina: 20:30
Spotkanie: Cukaricki (Srb) - Gabala (Aze)
Typ: Cukaricki
Kurs: 2.02
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem spotkanie serbskiej drużyny Cukaricki z ekipą Gabala pochodzącą z Azerbejdżanu. W moim odczuciu drużyna gospodarzy jest przynajmniej o jedną klasę lepsza. Jak wszystkim wiadomo Azerowie nie przywiązują wielkiej wagi do piłki nożnej. U nich większym zainteresowaniem cieszą się sporty takie jak zapasy, podnoszenie ciężarów itp. itd. W obu krajach sezon rozgrywek zakończony. Więc pozostały im sparingi i mecze towarzyskie na które jak już wiele osób się przekonało, nie należy rozpatrywać w kategorii &quot;tych do obstawiania&quot;. Ekipa z Serbii w poprzedniej rundzie ograła skromnie w dwumeczu ekipe Domzale. Kto oglądał obydwa spotkania zapewne dziwi się jak i ja, dlaczego padła tylko 1 bramka dla serbskiej drużyny. Nie można ich oskarżyć o brak skuteczności. Po prostu zdarzyły się spotkania gdzie piłka nie chciała wpaść i już. Jeśli chodzi o gości poprzednia runda dość emocjonująca. Bowiem po 1 meczu przegrywali z Dinamo Tbilisi 2:1, by tydzień później zagrać bardzo dobre spotkanie u siebie, nie pozostawiając na rywalach suchej nitki. Cud, że skończyło się tylko 2:0 dla Gabali.
Dzisiaj Azerowie przyjechali na naprawdę ciężki teren, będzie tu ciężko ugrać chociaż remis, aby być w miarę komfortowej sytuacji na własnym boisku. Myślę, że selekcjoner Milojevic ustawi swoją drużynę agresywnie 4-2-3-1 z Pavlovicem na szpicy, za jego plecami zagra prawdopodobnie Matic. Goście zapewne ustawieni będą na kontry, których wiele nie będzie - ich wynik satysfakcjonujący to 0:0 po 90 minutach.
✅ 102
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tomexxx 156

tomexxx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Eliminacje LE
Godzina: 21:15
Spotkanie: KR Reykjavik - Rosenborg
Typ: Obie strzelą - nie
Kurs: 2.05
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Spośród wielu dzisiejszych meczy Ligi Europejskiej, zdecydowałem się na to spotkanie. Kurs całkiem zachęcający. Uważam, że między tymi zespołami jest widoczna różnica na korzyść zespołu norweskiego. Rosenborg to utytułowany klub, mający już za sobą grę w Lidze Mistrzów. Bardzo dobrze gra w defensywnie, w ostatnich 5 meczach stracili zaledwie dwie bramki. Głównym zadaniem jest dzisiaj zachowanie czystego konta, ale moim zdaniem mają sporą szansę na wygranie tego meczu. Na zwycięstwo kurs wynosi około 1.50. Jeśli chodzi o zespół z Islandii, w swojej lidze prezentują się bardzo dobrze. W ostatnich 15 meczach zanotowali tylko jedną porażkę, lecz w tym czasie nie mierzyli się z zespołami klasy Rosenborgu. Dzisiaj spodziewam się skromnej wygranej zespołu norweskiego, podobnie jak w ich jedynym rozgrywanym meczu w roku 2007, zakończony wynikiem 1:0 dla Rosenborgu.
Powodzenia !
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EL.LE
Godzina: 20:15
Spotkanie: Slovan Bratislava - University College Dublin
Typ: over 3.5
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bah
Analiza:
Witam,dzisiaj w Bratysławie dojdzie do spotkania w ramach 2 rundy kwalifikacji do LE gdzie zmierzy sie 3 w tabeli w ubiegłym sezonie Slovan i drużyna z II ligi Irlandii która zajeła w poprzednim sezonie także trzecie miejsce .W poprzedniej rundzie Slovan bez problemu wyeliminował College Europa(6:0,3:0) ekipe z Gibraltaru natomiast U.C.Dublin nie bez problemu pokonał drużyne z Luksemburga(1:0,1:2)uratowała ich bramka strzelona na wyjeździe.I stąd mój typ bo skoro drugoligowa drużyna z Irlandii wymęczyła ledwo awans z &quot;11&quot;z Luksemburga to w starciu z 14-krotnym mistrzem Słowacji (ostatni tytuł 2014)jest bez szans ,nie widze żadnych atutów po stronie gości.Mam tylko nadzieje ze bramkarz gości wziął ze sobą do Bratysławy duży worek bo do jego bramki wpadnie dziś kilka piłek ????
⛔ 100
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
(Piłka Nożna - Superpuchar Belgii - 20:30)
KAA Gent vs. Club Brugge
2 (AH 0),
2.19,
Pinnacle
Mecz o Superpuchar, który odbędzie się w Gandawie przed nami. Dość niespodziewany triumfator JPL powalczy o kolejne trofeum tuż przed zbliżającym się wielkimi krokami sezonem. Najważniejszymi faktami przed dzisiejszym starciem są transfery jakie poczyniły obie ekipy. Mistrzowie Belgii nie stracili żadnej poważniejszej postaci, a wręcz przeciwnie. Pozyskali kilku zawodników, którzy powinni na papierze wyglądają naprawdę korzystnie, szczególnie na Gent i belgijskie boiska. Niemniej żaden z nich nie wystąpi w dzisiejszym meczu, co mnie zaskoczyło. Zespół z Brugii również nie utracił ważnych ogniw, a przybyli: Vanaken (pomocnik z Lokeren), Cools (perspektywiczny defensor z Leuven). Doszło również kilku innych kopaczy, ale oni dzisiaj na pewno nie dostaną szansy - kontuzja, mniej istotni zawodnicy. Forma obu zespołów w starciach towarzyskich mocno w kratkę, ale wydaje się, że lepiej wypadła ekipa z Brugii. Ponadto lekkie wzmocnienia, które już dzisiaj ujrzymy na murawie powinny pokazać się z najlepszej strony w tym prestiżowym starciu. I jako, że obie ekipy toczyły wyrównane pojedynki w poprzednim sezonie, widzę value w stronę Clubu Brugge. Kurs na azjatycki handicap 0 po kursie sporo wyższym niż 2.00 to naprawdę lekka przesada. Rozumiem brak większych zmian w obu kadrach i to, że mecz odbędzie się na murawie ekipy KAA Gentu, ale to wciąż value. Po płaskiej stawce polecam.
⛔ 100
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ITF - kobiety, Stockton
Spotkanie:
Sanders, Storm - Hibi, Mayo
Typ: Sanders, Storm wygra
Kurs: 2.64
Bukmacher: Pinnacle Sports
Godzina: 23:20

Analiza:

Na dziś jeszcze wyszperałem ciekawe spotkanie w wykonaniu kobiet. Dużo nie ma co pisać dlatego powiem tylko kilka rzeczy mianowicie:
Ostatnie 5 meczy w wykonaniu obu zawodniczek wyglądają tak samo tj. 3 wygrane i 2 przegrane. Natomiast w Stockhomie Sanders wygrała pierwsze spotkanie tracąc jednego seta a Hibi wygrała 2:0 z wyżej notowaną od siebie Crawford S. Obie panie dzieli spora przepaść od siebie bo Hibi Mayo jest notowana wyżej przez co uważa się ją za faworytkę - podobnie było rok temu również faworytka a przegrała 1:2 mimo, iż pierwszego seta zwyciężyła. Tak więc liczę dzisiaj na powtórkę i wierzę w to, że Sanders sobie dzisiaj z nią poradzi jak 2 lata temu.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom