>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 16.07.2012 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 16 Lipca


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
dergon 88

dergon

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Poznań Challanger
Mecz: Alund M - Podlipnik Castillo
Typ: 1
Kurs: 1.45
Buk: bwin
Już jutro początek turnieju głównego challangera w Poznaniu. W tym roku przy okrojonej obsadzie z powodu niskiego budżetu w stolicy wielkopolski pojawi się sporo nowych nazwisk. Za jedno z nich można uznać 24-letniego Chilijczyka, który w turniejach rangi Challanger Tour pojawia się bardzo rzadko. Częściej można go zobaczyć w drabinkach turniejów ITF Futures, ale i tam zbytnio się nie wyróżnia, chociaż ma już na koncie parę tytułów to ostatnio bez większych sukcesów startował w Belgii, Holandii czy Maroku. Ostatnio przegrał też we Włoszech pierwsza rundę challangera z Bruguesem-Davim.
Po drugiej stronie siatki Martin Alund. Argentyńczyk, zawodnik bardzo równy, notujący właśnie najlepszy sezon w swojej karierze. W tym sezonie jest niesamowicie solidny, a jedyna większa wpadka to porażka w Rumunii 2 tygodnie temu z Tonim Androicem. Przez ostatnie miesiące zdążył dopisać sobie do CV parę solidnych jak na mączkę nazwisk, a także stanął przed szansą na zdobycie tytułu w Mediolanie przegrywając w finale z Tommym Robredo. W pierwszej rundzie Poznania stawiam na zdecydowane zwycięstwo Argentyńczyka, który w Poznaniu może mocno namieszać. Bwin jako pierwszy wychylił się z kursami na ten mecz i myślę, że trochę przesadzili z kursami na Martina i szybko będą korekty. 1,45 jak najbardziej do skorzystania.
✅ 45
 
blaugrana7 13

blaugrana7

Użytkownik
Dyscyplina :piłka Nożna - Dania - Superligaen
Spotkanie: AC Horsens - Nordsjaelland
Typ: 0:0 Nordsjaelland (handicap azjatycki)
Kurs: 1.97
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dokończenie 1 kolejki duńskiej Superligaen i mecz pomiędzy aktualnym mistrzem Dani drużyną Nordsjaelland a zespołem Horsens, który zajął w poprzednim sezonie 4 miejsce. Jak już wspomniałem na początku jest to 1 kolejka, więc ciężko przewidzieć co się będzie działo, ale patrząc na okres przygotowawczy oby dwie drużyny prezentują się całkiem dobrze. Nordsjaelland ostatni raz przegrało z zespołem Horsens w sezonie 2008, a do tego w okresie przygotowawczym mieli okazję zagrać z gospodarzami spotkania pokonując ich u siebie w stosunku 3:0. Czy Nordsjaelland udowodni po raz kolejny swoją wyższość czy też Horsens wykorzysta atut własnego boiska i zacznie nowy sezon od wygranej. Bukmacherzy nie wskazują nam tutaj faworyta spotkania, ale myślę, że drużyna gości powinna wygrać to spotkanie bez większych problemów, a mój typ to 0:2.
__________________
„ Nie myśląc o zwycięstwie myślisz o porażce ”
✅ 97
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: EKWADOR: Serie A - Drugi etap
Spotkanie: Emelec - Dep. Cuenca
Typ: over 2.5
Kurs: 2.07
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Nie znam do końca specyfiki tej ligi ale wszystko wskazuje na to że po 7 dniach od zakończenia rozgrywek rusza kolejny sezon ale to nie ważne. Drużyna Emelec w poprzednich rozgrywkach zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji bramkowej średnia bramek wyniosła 2.82, szczególnie dużo bramek oglądaliśmy w meczach u siebie na 11 meczy bilans 25:10 bardzo dobrze. Goście natomiast na wyjazdach w poprzedni sezonie zdobyli 12 bramek a stracili 11, bez rewelacji ale też nie tragicznie.
Jest to pierwsze spotkanie w sezonie tak więc obie na pewno zagrają o 3 punkty by jak najlepiej zacząć sezon a ze gospodarze lubią grać ofensywnie na własnym boisku spodziewam się overowego rozpoczęcia ligi. Obie ekipy spotkały sie nie dawno bo w maju gdzie padł wynik 2:1 dla Emelec dzisiaj liczę na powtórkę z rozrywki.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball USA
Spotkanie: Cincinatti - St.Cardinals
Typ: Cincinatti -2.5
Kurs: 3.80
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Jutro o godzinie 2:00 czasu polskiego odbędzie się spotkanie najlepszej ligi Basebollowej świata pomiędzy ekipami Cincinatti a St.Louis Cardinals. Delikatnym faworytem w tym spotkaniu jest ekipa która spotkanie rozegra na własnym stadionie. Ostatnie spotkania tych ekip wygrywała ekipa Cincinati ale nigdy różnicą większą niż 2 punkty. Gospodarze wygrali 5 kolejnych spotkań z rzędu co an pewno jest bardzo dobrym wynikiem goście natomiast w ostatnich 5 meczach zanotowali 2 zwycięstwa oraz 3 porażki. Moim zdaniem taka dobra passa ekipy gospodarzy w ostatnich spotkaniach może przełożyć się tutaj na ich wysoką wygraną z ekipą której najwyraźniej w poprzednich spotkaniach nie szło. Ja tutaj wybrałem dosyć wysoki handicap i myślę że ten typ ma szanse powodzenia. Stawiam na dokładny wynik 5:1 dla gospodarzy.
⛔ 100
 
frombzg 241

frombzg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kanada, CSL
Spotkanie: Border Stars - SC Toronto
Typ: SC Toronto
Kurs: 1.88
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Kanadyjska CSL może nie tak oblegana jak MLS po sąsiedzku, ale też ciekawa i pełna niespodzianek. Tutaj jednak takowej być nie powinno, gdyż moim zdaniem spory poziom dzieli te dwie drużyny. Goście wygrali sezon zasadniczy w ubiegłym roku i w tym nadal prezentują się bardzo dobrze, będąc w czole tabeli. Gospodarze grali ogony by w ostatnich kolejkach dzięki dobremu terminarzowi wygrać kilka spotkań z równie słabymi rywalami, i zdobyć kilka punktów. Dość powiedzieć, że różnica w H2H w bramkach wyniosła rok temu 12:2 na korzyść SC Toronto, ogólnie wygrali zaś 8 z 11 spotkań ligowych, tylko raz przegrywając z Border Stars na ich terenie. Gospodarze powinni zostać sprowadzeni na ziemię i zdrowo oberwać. Kurs zachęca. Start 1:30 czasu polskiego.
✅ 88
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dyscyplina: Kolarstwo - Tour de France
Spotkanie: Borut Bozic - Sebastian Hinault
Typ: Sebastian Hinault
Kurs: 1,60
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Jutro kolarzy czeka pofałdowany teren, jednak wszyscy sprinterzy powinni spokojnie przetrwać, ucieczka jak pójdzie to na więcej niż 4 minuty peleton ich nie puści bo etap ma tylko 158 km więc będzie nerwowo w peletonie bo ciężko taki etap kontrolować jak jest ucieczka. 3 górskie premie 4 i 4 kategorii podjazdy są następujące Côte de Lahitte-Toupière (kat. 4; 107 km; 2,1 km; 5,3%), Côte de Simacourbe (kat. 3; 123,5 km; 1,9 km; 6,3%), Côte de Monassut-Audiracq (kat. 4; 129 km; 1,5 km; 5,4%). Tak jak mówię wszyscy tu przetrwają, raczej. Faworytów jest co raz mniej bo dobrzy sprinterzy się już wycofali, jednak została śmietana na czele z Greipelem, Cavendishem, Gossem, Saganem. Z ciekawych zawodników zostali jeszcze Hinault, Haedo, Hurtarowicz, Hondo, Hagen. Z wyścigu wycofali się już Petacchi, Veelers, Hunter, Freire, Renshaw czy Kittel. Więc grono faworytów do jutrzejszego etapu niezmiernie się uszczupliło.
Super typ jak dla mnie. Bozic w tym Tourze jeździ fatalnie tylko dwa razy załapał się do najlepszej 20 i z tego co pamiętam to jeszcze wtedy kiedy czołówka notowała upadki. Borut jak i cała Astana na sprintach jeździ bardzo nerwowo i dla bezpieczeństwa lepiej by było jak by jutro odpadli, no i przedewszystkim Bozic nie ma takiego skoku, raczej nie potrafi szybko się zebrać i zafiniszować z najlepszymi. Hinault wprost przeciwnie do Bozica skok ma i to nawet niezły. Na ostatnim sprinterskim etapie był 4. Super rozegrał końcówkę i tylko trochę zabrakło do &quot;podium&quot;. Sebastian to pewniaczek AG2R na sprinty. Może i szału nie robi ten zawodnik ale pewien poziom trzyma, bo 3 miejsca w tap 10 i dwa w tap 20 o tym świadczą. Dodam tylko że w każdym etapie sprinterskim Hinault był przez Bozicem, jutro będzie tak samo.
Po więcej zapraszam do działu kolarstwo
⛔ 100
 
S 1

szachtar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kanada, CSL
Spotkanie: Cincinatti - St.Cardinals
Termin : godz 2.00 czasu polskiego
Typ: St.Louis
Kurs: 2.03
Bukmacher: Betfair
Analiza:
Na dzisiaj daje St.Louis na przelamanie serii porazek z druzyna z Cincinnati , w tym sezonie jest to kolejna 3 porazka z rzedu w meczu pomiedzy
tymi druzynami , co do pitcherow to na dzisiaj w druzynie St.Louis wystapi J Westbrook ktory ma dodatni bilans W-L i jak jest wystawiany to druzyna
z St.Louis bardzo czesto odnosi zwyciestwo
Poza tym sa to dwie druzyny ktore bardzo dobrze sie znaja i taka seria zwyciestw z jednej lub z drugie strony moze zostac wreszcie przelamana kursy sa
wystawiane przez bukow rowno pewnie ze wzgledu na rowne statystyki pitcherow ale nie zawsze statystyki graja jak to sie mowi a buki wystawiaja glownie
patrzac na to , U niektorych bukow widac lekki ruch kursow w strone St.louis wiec warto zaryzykowac ten mecz po takim kursie
⛔ 100
 
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna S-League Singapur
Spotkanie - Gombak : Tanjong Pagar
Typ - 1-sza połowa gole ? powyżej 2,5 gola
Kurs - 8.00
Buk - Bet365
Analiza :
Dzisiaj w Singapurze zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy jednymi z słabszych drużyn w lidze a mianowicie Gombak który aktualnie zajmuje 9 miejsce a Tanjong Pagar z miejsca 11 . Gospodarze którzy po fatalnej serii 4 porażek pod rząd w ostatnim spotkaniu pokonali u siebie 1:0 Balestier Khalsa wydaje mi się że są w nieco lepszej sytuacji i powinni to spotkanie wygrać i odskoczyć rywalowi na 6 pkt. . Gospodarze większosc swoich dotychczas zdobytych punktów zdobywali na swoim terenie , na 8 spotkań ich bilans to 3-1-4 natomiast bramek zdobyli zaledwie 6 tracąc 9 i nie ukrywam że to jest trochę niepokojące dla mnie jednak z zespołem Tanjong Pagar potrafią ostatnio wygrywać dlatego dzisiaj liczę na poprawienie tego bilansu bramkowego . Drużyna gosci natomiast w ostatnich 3 swoich spotkaniach i to przed własną publicznoscią poniosła 3 porażki i dzisiaj w/g mnie też raczej nie wygrają bo gdy popatrzymy na ich mecze wyjazdowe w tym sezonie to zauważymy że na 6 spotkań poza domem ich bilans no powiedzmy jest fatalny i tak 1-1-4 i 6:13. W tym sezonie drużyny już raz ze sobą rywalizowały i było to w marcu tego roku wtedy Tanjong Pagar przegrał u siebie i to zdecydowanie z Gombak 3:0 a wszystkie 3 gole goscie zdobyli już w pierwszej połowie spotkania . W ubiegłym sezonie również Gombak lepszy od dzisiejszego rywala bo w 3 spotkaniach które ze sobą rozegrali 2 zwycięstwa u siebie najpierw 3:0 pózniej 3:2 i bezbramkowy remis na wyjeżdzie . Dlatego liczę na powtórkę meczu z marca i stawiam że już w pierwszej połowie kibice zobaczą przynajmniej 3 gole . Pozdrawiam !
⛔ 100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
IA Akranes - UMF Selfoss
Typ: IA Akranes
Kurs: 1,85
bet-at-home
Dzisiaj zaraz po dwudziestej pierwszej czasu polskiego na stadionie Akranesvollur w Akranes tamtejszy IA podejmie UMF Selfoss. Są to ostatnio najgorzej grające ekipy Landsbankadelid Karla. W ostatnich sześciu spotkaniach obydwie te ekipy zdobyły zaledwie po dwa punkciki. Ja w dzisiejszym meczu daje większe szanse na odniesienie sukcesu ekipie gospodarzy. Na swoim obiekcie już doznawala smaku zwycięstwa pokonując ekipy które nie są outsiderami tej ligi. Pokonali obecnego lidera tabeli KR Reykjavik trzy do dwóch strzelając gola tuż przed końcem spotkania. Drugim zespołem pokonanym na swoich śmieciach jest Keflavik IF a wynik był identyczny jak z zespołem ze stolicy. Goście zaś na wyjeździe wygrali tylko raz z zajmującym pozycję wyżej od nich Fram Reykjavik. Dzisiaj IA Akranes nadarza się okazja przełamania złej passy i wydaje mi się że tego dokonają.
✅ 85
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: TenisATP Atlanta (eliminacje)
Spotkanie: Rik De Voest – Ricardas Berankis
Typ: under 21 gema
Kurs: 1.80
Bukmacher: Betsafe

Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek ćwierćfinałowy eliminacji do turnieju głównego ATP Atlanta w którym to zmierzą się Amerykanin Ricarda Berankis z pochodzącym z RPA Rik De Voest. Amerykanin bardzo dobrze prezentuje się na twardej nawierzchni 115 wygranych w 59 dotychczasowych oficjalnych występach na kortach o twardej nawierzchni. Rik De Voest z trudem brnie przez eliminacje pokonując kolejno rywali po 3 trudnych setach a rywale to zawodnicy w ogóle nie sklasyfikowani tacy jak Nathan Pasha oraz Kevin King. Wydaje mi się, że Berankis bardzo szybko rozprawi się z De Voest stąd mój typ to under 21 gema po dobrym uważam kursie 1.8 który znaleźć możemy np. w Betsafe.
⛔ 100
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, ME U20, dywizja A
Spotkanie: Czarnogóra - Szwecja
Typ: Czarnogóra
Kurs: 3,6
Buk: Bwin
Analiza: Dziś dojdzie do spotkania na Mistrzostwach Europy u20 pomiędzy Czarnogórą, a Szwecją. Zdecydowanym faworytem jest Szwecja, choć ja doszukuję się niespodzianki, jak już pisałem jest tu turniej u20, a więc młodzieży, forma nie ustabilizowana bywa różnie na takich turniejach, grają o miejsca 13-16. H2H na korzyść Czarnogóry, a mecz miał miejsce 18 lipca 2011 roku i Czarnogóra wygrała 80:78. Obie ekipy w grupie przegrał wszystkie mecze, Czarnogóra z Serbią(73:91), Francją(68:102) i Niemcami(55:71), zaś Szwedzi przegrali z Litwą(71:80), Słowenią(69:70) i Włochami(62:87). Czarnogóra zbierała większe baty, ale myślę że dziś jak najbardziej są w stanie wygrać ze równie słabymi Szwedami.
Pozdrawiam/Powodzenia/Poznaniak.
⛔ 100
 
T 4

timon007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Szwecja Allsvenskan
Spotkanie: Malmö FF - Gais Göteborg
Typ: 1
Kurs: 1,40
Bukmacher:Bet-at-home
Analiza:
Dziś o godz. 19:00 drużyna Malmo FF zmierzy się z GAIS Goteborg. Malmo jest wiceliderem tabeli, w 14 potyczkach zdobył 25 punktów. GAIS jest 15. z dorobkiem 10 oczek.
Malmo przegrało ostatni mecz ligowy z Orebro 2:1. Natomiast bilans spotkań domowych tej ekipy jest rewelacyjny 6Z-1R-0P i tylko 1 bramka stracona. O sile zespołu stanowić będą Szwedzi Durmaz i Ranegie – kolejno 6 i 5 bramek w tym sezonie. Powinniśmy również zrobaczyć na boisku Ivo Pękalskiego oraz Brazylijczyka Wíltona Figueiredo.
Ostatnie pojedynki miedzy tymi ekipami były bardzo wyrównane – ostatnio w sierpniu 2011 Malmo wygrało u siebie 2:1, jednak mimo wszystko Malmo powinno wygrać wysoko z rywalem, który jest w bardzo słabej formie. Atut własnego stadionu jest w tym przypadku kluczowy, a forma ligowa obu ekip jest jak najbardziej odzwierciedlona w tabeli.
20/08-11-Malmo vs. GAIS 2:1
01/08-10-Malmo vs. GAIS 1:0
31/05-09-Malmo vs. GAIS 2:2
08/05-08-Malmo vs. GAIS 1:1
16/04-07-Malmo vs. GAIS 1:0
16/10-06-Malmo vs. GAIS 2:0
✅ 40
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, ME U20 mężczyzn, Div. B
Spotkanie: Polska (U20) - Luksemburg (U20)
Typ: Powyżej 142,5 pkt w meczu
Kurs: 1,85
Buk: Bwin
Wśród nieciekawej (przynajmniej dla mnie) skądinąd na na dziś oferty w oko wpadły mi mistrzostwa Europy mężczyzn do lat 20 dywizji B, w których to rywalizują nasi koszykarze. Szybki przegląd statystyk i dotychczas rozegranych meczów pokazał, że biało-czerwoni radzą sobie na tych mistrzostwach póki co świetnie, z bilansem 3/3 i szansą aby go dzisiaj zwiększyć do 4/4 obejmując samodzielne rządy w grupie B, w której na chwilę liderem została Belgia. Młodzi Polacy mają już zapewniony awans do dalszej fazy turnieju, lecz wrażenie robi szczególnie styl w jakim go wywalczyli. Trzy bezapelacyjne zwycięstwa kolejno z: Holandią (97:39), Belgią (71:59) i Macedonią (83:49) pokazują, że nasi na razie nie znaleźli na tych mistrzostwach godnego siebie rywala. I nie znajdą go również dzisiaj bowiem Luksemburg jest najsłabszą ekipą naszej grupy i jedną z najsłabszych w całym turnieju. Pytanie zatem brzmi, nie czy - a jaką przewagą wygrają dziś nasi zawodnicy? Obserwując poczynania obu ekip dochodzę do wniosku, że będzie to radosny mecz, w którym Polacy zdemolują rywala starając się przy tym przekroczyć granicę 100 oczek. Pytanie ile punktów zdobędą Luksemburczycy? Do tej pory zanotowali trzy porażki, z: Holandią (56:64 po dogrywce), Belgią (56:103) i Macedonią (68:87). Porażki bezdyskusyjne jednak na ich podstawie można wysnuć pewien ciekawy wniosek, który mówi, że w meczach z udziałem Luksemburga zespoły stawiają przede wszystkim na ofensywę (pomijając równie słabą Holandię) bo wynik i tak jest z góry wiadomy. Podobnie jest przed dzisiejszym meczem. Polacy mogą już sobie dopisać zwycięstwo zanim jeszcze wyjdą na parkiet, różnica poziomów jest zbyt wielka by dopuszczać tu jakikolwiek cień wątpliwości. Nasi zawodnicy to wiedzą dlatego spotkanie z tak słabym rywalem zechcą prawdopodobnie wykorzystać do jeszcze lepszego poprawienia sobie morale przed decydującą fazą pucharową, która już tuż tuż. Można zatem spodziewać się dziś niezwykle ofensywnego meczu, zwłaszcza ze strony naszych zawodników. A Luksemburczycy? Swoje pewnie też rzucą bo nie sądzę aby biało-czerwoni przykładali dużą uwagę do defensywy prowadząc różnicą kilkudziesięciu punktów. Bardziej skłaniałbym się ku tezie, że będzie to radosny mecz z nastawieniem na atak kosztem luźnej obrony. Dzięki temu nie tylko Polacy powinni rzucić dużo punktów, ale i przy okazji pozwolić trochę ich zdobyć rywalom. Moim zdaniem mecz obu tych ekip zakończy się wynikiem co najmniej podobnym do starcia Belgów z Luksemburczykami (103:56), a że Polacy od Belgów są drużyną wyraźnie lepszą to całkiem możliwe, że jeszcze ten wynik poprawią. Dlatego typ na over 142,5 pkt w tym spotkaniu jest według mnie dość atrakcyjną opcją. Pewnym niczego na 100% być nie można, ale patrząc na dotychczasowe wyczyny obu ekip (zwłaszcza Polaków), under w tym meczu byłby dla mnie sporym zaskoczeniem.
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Tenis, ATP Atlanta
16.07.12 23:30
Kevin Anderson - Paolo Lorenzi
Typ: DW 2:0
Kurs: 1.55
PinnacleSports
Spotkanie pierwszej rundy turnieju ATP rozgrywanego na nawierzchni twardej w Atlancie pomiędzy rozstawionym z piątką reprezentantem RPA Kevinem Andersonem a Włochem Paolo Lorenzim. Na tej nawierzchni każdy inny wynik niż łatwe zwycięstwo Andersona, będzie sporym zaskoczeniem, tenisista ten właśnie na tego typu kortach osiąga najlepsze rezultaty, posiada on świetny serwis, forehand, siła, to na tym opiera się jego tenis i na tej nawierzchni przynosi on zamierzone rezultaty. Natomiast Paolo Lorenzi to przede wszystkim specjalista od gry na ziemi, większość sezonu gra właśnie w turniejach na tej nawierzchni, na pozostałych czuje się dużo gorzej, gra mało i nie osiąga sukcesów, jest to tenisista, który od trzech sezonów zajmuje miejsce w okolicach setnego, przychodzi trochę lepszy okres potrafi być w tej setce, przy nieco słabszym spada do pierwszej połowy drugiej setki. Ma już 31 lat, zawsze jego poziom to były challengery w tym roku nieco więcej pogrywa na wyższym poziomie, ale nie wygląda na to by nagle mógł czymś jeszcze zaskoczyć, a ma czym się martwić w okresie sierpień-wrzesień ma sporo punktów do obrony za zeszły rok, co może się znów skończyć spadkiem na początek drugiej setki. Na hardzie jego bilans w pojedynkach na poziomie ATP to 2:12 (w tym roku 0:2, nie licząc kwalifikacji, tylko turnieje główne), zbyt dobrze nie wyglądają też te statystyki z przed lat, z poziomu challengerowego, bilans ten wynosi 45:40 (w tym roku 4:1, grał tylko w Guadalajarze, gdzie w niezbyt mocno obsadzonych turnieju dotarł do finału). Wygląda to wszystko bardzo słabo przy osiągnięciach o rok młodszego Andersona, który jest 33 w rankingu ATP, w tym roku wygrał turniej w Delray Beach, na hardzie ma bilans 11:6, a w karierze 65:45. W turnieju w Atlancie Anderson grał już dwukrotnie, w 2010 roku osiągnął półfinał, a w zeszłym roku ćwierćfinał, Lorenzi gra po raz pierwszy. Nigdy w karierze do tej pory nie grali oni przeciwko sobie.
✅ 55
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Liga Szwedzka
Spotkanie: Malmoe - Gais Gothenburg
Typ: Over 2.5
Kurs: 1,75
Bukmacher: Betclic
Analiza: Na dziś wieczorem pomyślałem sobie by puścić meczyk Ligi Szwedzkiej.. mianowicie dlatego, że gospodarze u siebie lubią atakować od samego początku, po czym bardzo dobrym efektem.. Są na drugim miejscu w tabeli i ostatnim meczem kolejki przegrali niespodziewanie 1-2 z ostatnią drużyną z tabeli.. Wiec myślę, że są odpowiednio zmotywowani, aby teraz przechylić szale na swoją korzyść i wyjść po meczu z 3 oczkami.. Co myślę, że bramki są jak najbardziej prawdopodobne, bo jeśli już goście strzelą, gospodarze, na pewno nie poddadzą się by ugrać tylko remis.. Zatem overek jak najbardziej wskazany.. Ostatni wynik między tymi zespołami był właśnie 2-1, gdzie w 4 minucie już gospodarze obieli prowadzenie.. po czym goście strzelili w 64minucie.. a pare minut przed końcem meczu, ustrzeli gospodarze bramką dając prowadzenie w meczu a tym 3 pkt... dziś myślę, że będzie podobnie, dlatego taki typ...
⛔ 100
 
jankes191093 6

jankes191093

Użytkownik
Dyscyplina - Tennis ATP Hamburg
Spotkanie : Robin Haase - Matthias Bachinger
Typ : Matthias Bachinger
Bukmacher : bet365
Kurs : 2.10


Analiza :

Dzis w Hamburgu dojdzie do pojedynku 1 rundy pomiedzy gospodarzem Niemcem Bachingerem z Holendrem Robinem Haase.Haase jest bardzo kiepskiej formie ostatnie 4 turnieje to porazki w 1 rundach.Niemiec ostatnio gra solidnie na swoim poziomie.Obaj zawodnicy maja po 25 lat.Bachinger w tym roku ma swoj najlepszy sezon gra naprawde dobrze sczegolnie na kortach ziemnych.Haase na tej nawierzchni nie czuje sie zbyt dobrze.Polecam grac na Bachingera,wedlug mnie jest duzo lepszy w tym momencie od slabo grajacego Holendra,a jak wiemy Bachinger gra przed wlasna publicznoscia i sciany beda mu pomagac.Brak zwyciestwa Niemca bylo by dla mnie spory zaskoczeniem.Polecam ten typ.Jezeli pomoglem kliknij dzieki
⛔ 100
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Spotkanie:Lahti-Mariehamn
Typ:1
Kurs:2,55
Bukmacher:BIWIN
Analiza:
Pojedynek 8 z 3 zespołem ligi finskiej jak dla mnie zdecydowanym faworytem jest zespół gospodarzy może tabela wszystkiego nam nie poazuje jednak ten zespół potrafi grać i wygrywać na własnym stadionie co udowodnili w tam tym sezonie dla gosci jest to jak narazie dobry sezon są wysoko w tabeli i smiało moga liczyć się w walcze o mistrza jednak do konca pozostało jeszcze sporo meczy w dzisiejszym spotkaniu stawiam na Lahti i mam na dzieje że sie nie zawiodę.
Kiepska analiza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
stanley-63 894,9K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Dania Superliga
Spotkanie - Horsens - Nordsjaelland
Typ - czas pierwszego gola / 1-15 min
Kurs - 3.50
Buk - Sportingbet
Analiza :
No i kolejne z drużyn Duńskich rozpoczynają swój nowy sezon ,dzisiaj na boisko wybiegną Horsens i aktualny mistrz kraju drużyna Nordsjaelland . W dotychczasowych ich spotkaniach bo na tym będę opierał swoją analizę bowiem trudno coś powiedzieć przy pierwszym spotkaniu nowego sezonu tak więc gospodarze w poprzednim sezonie na 16 spotkań rozegranych u siebie mieli bilans 9-3-4 widać nie najgorzej radzili sobie w domu a mistrz w ubiegłym sezonie w wyjazdowych spotkaniach zgromadził aż 29 pkt i z pośród wszystkich drużyn najlepiej grał w meczach wyjazdowych ale nie tylko bo u siebie w tej statystyce również był najlepszy . Gdy porównamy obie drużyny w H2H to nie ma co ukrywać tutaj mistrz zdecydowanie lepszy i tak dotychczas rozegrali oni ze sobą aż 24 pojedynki gdzie Horsens wygrał zaledwie 3 zremisował 8 i przegrał 13 w bramkach ta różnica jest zdecydowana bo 17:45 dla Nordsjaelland . Teraz porównajmy ich spotkania na terenie Horsens i mamy 1-4-4 w bramkach 9:12 . Dlatego uważam że goście już od początku będą chcieli narzucić swoje tempo i w miarę szybko objąć prowadzenie i myślę że gola zobaczymy już w pierwszych 15 min. spotkania , jak będzie czas pokaże . Pozdrawiam !
✅ 250
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
swizz 22

swizz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna S-League Singapur
Spotkanie: Gombak - Tanjong Pagar
Typ: poniżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 3.80
Buk: Sportingbet
Analiza :
Dzisiejszy jedyny mecz w lidze Singapurskiej pomiędzy gospodarzami Gombak oraz ich rywalami Tanjong. Obydwie ekipy zajmują bardzo słabą pozycje w tabeli, odpowiednio 9 miejsce drużyna Gombak, natomiast miejsce 11 drużyna Pagar. Zepoły zdobywają mało bramek tym bardziej, że Gomak gra u siebie i zdobył tych bramek tylko 6 i wszystkiech spotkaniach ligowych u siebie, natomiast odrobiny lepiej bo na wyjeździe chociaż tylko 6 bramek zdobywa drużyna Tanjong. Sądzę, że nie będzie to porywający mecz, ponieważ z reguły mecze ostatnich bądź z końcowych miejsc w tabeli nie są zbyt porywające. Gombak z ostatnich 5 spotkań aż 4 razy w meczu nie zdołano strzelić więcej niż 1 bramkę, natomiast drużyna Tanjong w 3 spotkaniach z 5 ostatnich rozegranych też nie potrafiła strzelić więcej niż 1 bramkę. Uważam, że Gombak nie ma zbyt wyraźnej siły ofensywnej ponieważ strzeliła tylko 13 bramek w całej lidze. Sądzę, że ekipa z Gombak wygra to spotkanie wyłącznie 1 bramką.
✅ 280
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom