>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 16.05.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
andie 333

andie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Championship
Godzina: 13:15
Spotkanie: Norwich - Ipswich
Typ: Norwich i under 2,5 gola w meczu
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Po ostatniej pechowej serii mam dziś nadzieje na przełamanie ????
Walka o awans do Premier Legue!
W pierwszym spotkaniu, które było grane w Ipswich wynik skończył się remisem 1:1.
Było ostro i dziś też tak będzie ????
Według mnie Norwich ma obecnie lepszą formę więc powinni wygrać.
W tym sezonie drużyny spotykały się już 3 razy.
Ipswich - Norwich 1:1
Norwich - Ipswich 2:0
Ipswich - Norwich 0:1
Jak widzimy typ pokrył się za każdym razem. Na pewno będzie mnóstwo walki natomiast mecz według mnie skończy się wynikiem 2:0! ????
Dla pewności polecam czystą 1 po kursie 1,75 lub 1/1 po kursie 2,6
Pozdrawiam.
⛔ 100
 
armz 4

armz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia Tippeligaen
Godzina: 18:00
Spotkanie: Rosenborg - Sandefjord
Typ: Rosenborg -3,0 (handicap azjatycki)
Kurs: 2,67
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, na dziś wybrałem mecz norweskiej ekstraklasy pomiędzy liderem z Trondheim a trzecim od końca Sandefjord. Drużyna gospodarzy w ostatniej kolejce niespodziewanie przegrała 2:3 na wyjeździe z Mjondalen prowadząc już 2:0 i tracąc gola w ostatniej minucie meczu. Grałem ten mecz live i zlekceważyłem drużynę gospodarzy tak samo jak Rosenborg (wyszedłem na chwilę a jak wróciłem do przerwy było 2:2). Piłkarze Rosenborga z pewnością wyciągnęli wnioski z ostatniej porażki i dzisiaj się mocno zrehabilitują. Goście są najgorzej grającą na wyjazdach ekipą - na 4 mecze 4 porażki br. 4:11. Rosenborg notował w tym sezonie już takie wyniki jak: 5:0, 6:0, 4:1, 3:0 z drużynami znajdującymi się aktualnie wyżej w tabeli od gości dzisiejszego spotkania. Stawiam na wynik 4:0.
✅ 167
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: Lille OSC - Olympique Marsylia
Typ: 2
Kurs: 2.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Losy mistrzostwa Francji mamy już rozstrzygnięte, wiadomo również, że w Lidze Mistrzów zagra Ol.Lyon, teraz pozostała do rozstrzygnięcia jeszcze jednak kwestia - kto zajmie 3.miejsce na koniec sezonu. Najbliżej tego są gracze Monaco, choć w poprzedniej kolejce nieco sprawili sobie kłopotu przegrywając z Olympique Marsylia ich najpoważniejszym rywalem w tej walce, choć nie jedynym. Monaco ma bowiem 2 pkt przewagi nad Marsylią ale również nad St. Etienne, które zapewne liczy, że w myśl, że dwóch się bije tam trzeci korzysta to im przypadnie 3.miejsce na zakończenie sezonu.
Jeśli chodzi o Olympique Marsylia to ich dziś czeka ciężkie spotkanie na Grand Stade Lille Métropole z OSC Lille, drużyną, która jednak w tym sezonie gra już tylko o zajęcie jak najwyższego miejsca w tabeli. W ostatnich kolejkach przegrali wysoko z PSG 1:6 oraz z Toulouse 2:3 walczącą o utrzymanie, potrafili pokonać jedynie Lens 3:1 czyli najsłabszą ekipę w lidze. Marsylia jak wiemy długo przeżywała kryzys, który skutecznie pozbawił ich szans na walkę o mistrzostwo ale wydaje się, że w ostatnim czasie jakby zyskali nowe siły by jednak powalczyć o Ligę Mistrzów w przyszłym sezonie. Najpierw pokonali Metz 2:0 a w ostatniej kolejce wspomniane Monaco 2:1. I ten ostatni wynik może podziałać na graczy OM i pokazać, że są wstanie jeszcze powalczyć o to co wydawało się w pewnym momencie stracone.
W dniu dzisiejszym w barwach gospodarzy nie zagrają Beria, Frey, Saumaoro, Martin, Diaby, którzy są kontuzjowani oraz Gueye, który jest zawieszony za kartki. W drużynie goście nie ma większych osłabień co również sprawia, że można optymistycznie patrzeć na to dzisiejsze spotkanie po stronie gości.
✅ 130
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Norwegia
Godzina: 18:00
Spotkanie: Rosenborg-Sandefjord
Typ: over 3,5 bramki
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet365
Analiza: Spotkanie z Norweskiej pierwszej ligi pomiędzy Rosenborg a Sandefjord. Faworyt jest tylko jeden i jest nim oczywiście drużyna gospodarzy. Rosenborg strzela mnóstwo goli, ale od czasu do czasu strata kilku bramek w meczu tak jak w ostatnim meczu przegranym 2-3 z Mjondalen. Sondefjord słaba gra tego zespołu 5 meczy 4 przegrane, w 4 na 5 ostatnich meczy Sandefjord strzelało przynajmniej jedną bramkę. Ostatnie mecze Sandefjord to wyniki 0-4, 1-3, 1-0, 1-2, 1-2. Rosenborg w ostatnich meczach to dobra gra i w 5 ostatnich meczach strzelali przynajmniej dwie bramki w meczu. Ostatnie ich wyniki to 2-3, 3-0, 6-0, 2-1, 3-2. Ich ostatnie bezpośrednie spotkanie było w 2010 to już nie będę tego pisał. W tym meczu nikt nie daje większych szans przyjezdnym, ale tą bramke myślę że chociaż strzelą a Rosenborg zajmnie się resztą bramek no nawet są sami w stanie pokryć te 4 bramki. Średnia bramek Rosenborg to 4,25 bramki na mecz to musi robić wrażenie. Ja dzisiaj gram ten typ i uważam go za dobry.
✅ 90
 
pan-janusz 92

pan-janusz

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: HOKEJ Mistrzostwa Świata - Play Offy
Godzina: 15:15
Spotkanie: Kanada - Czechy
Typ: Suma w meczu - Powyżej 7.0 (7 = zwrot)
Kurs: 2,40
Bukmacher: BET365
Analiza:

W dzisiejszych półfinałach Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie spotkają się Kandyjczycy z gospodarzami turnieju - Czechami. Czesi na pewno nie byli faworytami w meczu z Finami ale wyszli z tego pojedynku zwycięsko, aplikując skandynawom 5 bramek! Natomiast Kanada gra ultra ofensywny hokej, który często kończy się rozstrzelaniem bramkarza przeciwników (Austriakom i Niemcom wbili po 10 bramek!) - W Ćwierćfinale zgwałcili (inaczej tego chyba nie można nazwać) Białorusinów 9:0. Generalnie o ile w meczach Czechów linia &quot;7&quot; padała ledwie w 3 z 8 rozgrywanych spotkań to w meczach Kanady 6/8, a dwukrotnie równo po 7 czyli zwrot. Jeśli jednak spojrzeć na mecze Czechów z czołowymi drużynami (Kanada, Szwecja, Finlandia) to 7 bramek przekroczono we wszystkich tych spotkaniach. Myślę, że dziś zobaczymy sporo bramek, a wynik będzie oscylował wokół tego co widzieliśmy w spotkaniu grupowym, gdzie Kanadyjczycy wygrali z Czechami 6:3.
⛔ 100
 
K 0

knpawel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia Tippeligaen
Godzina: 18:00
Spotkanie: Molde-Stabaek
Typ: X2 Stabaek
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam, jest to moja pierwsza analiza, wiec prosze o wyrozumialosc. Dzisiaj odbedzie sie spotkanie Molde-Stabaek, czemu X2?? A wiec...goscie wygrali ostatnie 8 meczy tracac zaledwie 1 bramke!!! 8 meczy bilans 21-1...chcac nie chcac, sa w wysokiej formie co mam nadzieje potwierdza w dzisiejszym spotkaniu z druzyna z ktora co prawda nie maja dobrego bilansu 1-2-5...dlatego wierze ze dzisiaj sie przelamia;) mysle ze dla ryzykantow typ na sama 2 kurs 8.50 tez jest ok...
✅ 220
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Rzym 2015
Godzina:
20:00
Spotkanie:
Wawrinka S. - Federer R.
Typ: Wawrinka +1.5 seta
Kurs:
1.56
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 2:15 z lat 2005-2014, dwóch Szwajcarów, znają się doskonale. Zdecydowana większość ich ostatnich meczów była niezwykle zacięta i stała na wysokim poziomie. Na mączce H2H wynosi 2:1 dla Wawrinka, a to co grał wczoraj Stanisław w meczu z Nadalem to tenis w jego najlepszym wykonaniu. Pierwszego seta wyciągnął z tie-breaka 6:2, a w drugim secie był cały czas niezwykle skoncentrowany na każdej piłce co zaowocowało później dwoma przełamaniami i szybko wygrany kolejny set.
Federera dawno nie widziałem tak złego podczas meczu tenisa. Wczoraj miał dyskusje z sędzią i ogólnie wyglądał na bardzo agresywnego. Nie dał najmniejszych szans Berdychowi, Roger szybko kończył akcje, lub skracał wymiany. Federer dużo zdobył punktów grając pod siatką. Zapowiada się genialny mecz, większe szanse daje Wawrince bo zrobił na mnie zdecydowanie lepsze wrażenie.


⛔ 100
 
mich.pa88 107

mich.pa88

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - MŚ - Półfinały
Godzina: 15:15
Spotkanie: Kanada - Czechy
Typ: over 8.5
Kurs: 4.35
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Od razu kiedy zakończyły się ćwierćfinały byłem pewien jaki typ podać na ten mecz i że kuponik też strzelę sobie okazały ????
Pojawiła się już analiza tego meczu więc postaram się zbytnio nie powtarzać. Zgadzam się, że Kanada to niesamowite parcie na bramkę, ale powiedziałbym raczej, że to dzięki swojej defensywie wypracowują sobie taką pozycję w każdym meczu. Stawiają pressing nie od swojej połowy, tylko na całym boisku. Na tym turnieju przytrafiła im sie tylko jedna marna tercja, w której właśnie sami dali się spressować. Przegrali ją ze Szwedami 0:3.
Pokazali już też, że ten zespół nie jest ciągnięty tylko i wyłącznie przez paru 2/ 3 gwiazdy. Jest tu co najmniej kilku graczy którzy potrafią wziąć odpowiedzialność na siebie. W pierwszych meczach byli to Spezza i MacKinnon, później Taylor Hall, Matt Duchene i ponownie Spezza. Gdzie w takim razie Sidney Crosby? A no właśnie. Liczę na to, że to jego celowa taktyka i że siły zostawiał na 2 ostatnie mecze turnieju ???? a tym ostatnim będzie Finał z ruskimi. Jestem prawie pewien, że awansują dalej i że Czechom nie będą w stanie pomóc nawet własne ściany ani nawet Jaromir Jagr.
Pisałem już analizę do tego meczu w trakcie fazy grupowej i wtedy była trafiona, mam nadzieję że teraz też ????
__________
Dla statystyki:
MAJ: 1.50✅, 3.50⛔, 2.33✅, 2.62✅, 1.85✅, 4.20✅, 2.38⛔, 2.47⛔, 1.92✅, 1.74✅, 2.03 zwrot, 1.65⛔, 4.20✅, 1.81⛔
⛔ 100
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: HOKEJ Mistrzostwa Świata - Play Offy
Godzina: 15:15
Spotkanie: Kanada - Czechy
Typ: X2
Kurs: 3.25
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Półfinał MŚ - co warto zaznaczyć zanim na tak wysokim poziomie zrobi się z kogoś 100% faworyta. Na pewno to Kanada ma więcej argumentów w tej parze ale tak wyraźne faworyzowanie gości (o tym trzeba pamiętać - Czesi grają u siebie!) sprawia, że mozna moim zdaniem spróbować w druga stronę. W dzisiejszym typach dnia dwaj użytkownicy kierują się w stronę wysokich &quot;overów&quot;, zatem spodziewaja się goli z obu stron, bo Czechy to jednak nie Białoruś! Fakt, wyniki Kanadyjczyków robią wrażenie ale każdy znający się na sporcie wie jak to czasem bywa - przychodzi czasem mały kryzys i koniec serii. Czesi nie byli faworytami w 1/4 ale udźwignęli oczekiwania kibiców i są już w strefie medalowej. Dziś faworyta czeka małe piekiełko i skazywani na pożarcie przez buków Czesi mogą powalczyć. Stawiam, ze przynajmniej nie przegrają w regulaminowym czasie!
⛔ 100
 
psotnick 893,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Kolarstwo - Giro d`Italia 2015 - Etap 8 (Fiuggi - Campitello Matese)
Godzina: 12:00 CET
Spotkanie: Andrey Amador - Johan Esteban Chavez
Typ: Andrey Amador
Kurs: 2.55
Bukmacher: betsafe
Analiza:
Kursy powinny być chyba bardziej wyrównane. Amador jedzie na razie bardzo czujnie, zawsze blisko faworytów co daje mu na razie 10. pozycję w generalce i na dzień dzisiejszy jest liderem zespołu. Wprawdzie Movistar nie taki mocny jak zwykle, ale też Izagirre, Anton czy Herrada ogonów nie jeżdżą i będą dla niego solidnym wsparciem. Za to Chavez pod górę nie będzie miał nikogo, bo Orica to ekipa zestawiona stricte na płaskie etapy (co zresztą kapitalnie wykorzystali). Dobrze to było widać na Abetone, gdzie Kostarykanin dołożył mu 22s, a niewiele później zameldowali się jego koledzy. Dzisiaj podjazd jeszcze trudniejszy i jeśli Chavez nie zabierze się w jakąś mocną ucieczkę, to bez wsparcia pod górę nie będzie mu łatwo objechać Amadora.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU KOLARSTWO!
✅ 155
 
G 152

grzegorz89.89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Wolfsburg - Dortmund
Typ: 1
Kurs: 2.7
Bukmacher: Expekt

O godzinie 15:30 w Niemczech na wszystkich
stadionach rozpocznie się 33 kolejka
(przedostatnia) w Bundeslidze. Jako ciekawe
spotkanie moim zdaniem zapowiada się mecz
pomiędzy Wolfsburgiem i Borusią Dortmund.
Gospodarzem spotkania jest Wolfsburg, który
walczy o vice mistrzostwo i na razie jest na
dobrej drodze bo zajmuje to drugie miejsce z
dorobkiem 65 punktów jednak tylko dwa
punkty za nim jest trzecia Borusia
Monchengladbach, która dzisiaj podejmuje
słaby Padeborn i raczej zdobędzie komplet
punktów, więc Wolfsburg nie może sobie
pozwolić na stratę punktów z Borusią
Dortmund w dzisiejszym spotkaniu. Wolfsburg
ostatnie dwa mecze u siebie zremisował a
wcześniej trzy razy wygrał, więc łatwo Borusii
nie będzie w tym spotkaniu. Jednak na pewno
Borusia nie podda się i będzie walczyć bo ma
jeszcze o co po słabym początku sezonu na
koniec grała lepiej bo w ostatnich pięciu
spotkaniach trzy razy wygrała, raz zremisowała
i raz przegrała, więc tak na prawdę zdobyła w
pięciu kolejkach o dwa punktu więcej niż
Wolfsburg. Borusia walczy o kwalifikacje lub
bez bezpośredni awans do Ligi Europy w
następnym sezonie a Wolfsburg o vice
mistrzostwo co na pewno zapowiada nam
ciekawy i interesujący mecz. Ja jednak na
podstawie całego sezonu stawiam w nim dzisiaj
na gospodarzy.
✅ 170
 
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: POLSKA: PGNiG Superliga M - Play Out - Kolejka 5
Godzina: 17:00
Spotkanie: Nielba Wagrowiec - Wybrzeże Gdańsk
Typ: Wybrzeże Gdańsk
Kurs: 1.40
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Przedostatnia kolejka play-out polskiego szczypiorniaka. Wczoraj Zagłębie Lubin wygrało ze Śląskiem Wrocław. To dobra wiadomość dla Wybrzeża Gdańsk. Punkty w dzisiejszym meczu z Nielbą dają im przynajmniej baraż w ostatecznym rozrachunku. Dla gości jest to jak as w talii kart, ale z całą pewnością zależy im na pełnej puli. Nie odpuszczą meczu z najsłabszym rywalem by doprowadzić do nerwowej konfrontacji ze Śląskiem. W
ybrzeże jest zdecydowanym faworytem do wygrania tej grupy śmierci. Ostatnie dwa tegoroczne spotkania z tym przeciwnikiem goście wygrali 25:23 i 30:24. Na wyjazdowe potknięcie ze Śląskiem gdańszczanie odpowiedzieli mocną ripostą wygrywając w Lubinie z Zagłębiem. Wynik tego meczu jest szalenie istotny i niemożliwym by Wybrzeże straciło choćby punkt. Mecze między tymi drużynami zawsze wzbudzały emocje i trzymały w napięciu, ale stawka dla gości jest niebywale cenna. Gospodarze wygrali w tym sezonie raptem 2 mecze. Wybrzeże jedzie w optymalnym składzie, w drużynie nie ma żadnych urazów. Nie będzie to mecz do pustej bramki, w zespole z Wągrowca kilku zawodników opuści klub i zechcą się godnie pożegnać przez własną publicznością. Mecz pewnie bez nokautu, ale wyraźnie wypunktowany przez drużynę gości.
⛔ 100
 
karol22 2

karol22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Hertha -Frankfurt
Typ: Hertha
Kurs: 1.96
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Przedostatnia kolejka Bundesligi, wszystkie mecze rozgrywane równolegle dzisiaj o 15:30, więc nie będzie czasu na kalkulację. W Berlinie Hertha, która jeszcze nie jest pewna utrzymania, podejmuje Eintracht Frankfurt, który w tym sezonie gra już tylko o jak najwyższe miejsce w tabeli. Ani spadek, anie puchary im nie grożą. Hertha już dzisiaj może sobie zapewnić utrzymanie, ale warunki są dwa - dzisiejsze zwycięstwo oraz dobre rezultaty w innych meczach. Jak wiadomo, na innych nie ma co liczyć tylko wziąć sprawy w swoje ręcę. W Berlinie zdają sobie z tego sprawę, więc przypuszczam, że Hertha zgarnie dziś komplet punktów. Ostatni mecz między tymi drużynami rozegrany w Berlinie zakończył się pogromem - gospodarze wygrali 6:1. Dzisiaj wątpię w powtórkę, ale handi może być pokryte. Eintracht na wyjeździe zdecydowanie nie zachwyca - w tym sezonie zaledwie 10 punktów na obcym terenie. Do tego dochodzi statystyka z tej rundy - 1 punkt w 8 meczach i ostatnie 6 porażek z rzędu. Biorąc wszystko pod uwagę nie widzę innego rezultatu jak zwycięstwo Herthy. Oprócz tego gram w tym meczu over 3,5.
⛔ 100
 
W 11

witek76

Użytkownik
Dyscyplina: - Anglia: Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Burnley-Stoke
Typ: wynik 0:1
Kurs: 7.74
Bukmacher: Bet At Home
Analiza:
W ostatnich 5 spotkaniach z Burnley padały wyniki 0:1 lub 1:0. W tym Burnley wygrało tylko z Hull, które jest w strefie spadkowej. Z pozostałymi przegrało. Stoke rzadko remisuje (bilans 14-8-14).
Typuje, że i dzisiaj przegrają ze znajdującym się w środkowej strefie tabeli Stoke.
⛔ 100
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Dyscyplina: - piłka nożna - Polska: 2 liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Wisła Puławy - Zagłębie Sosnowiec
Typ: 2
Kurs: 2,25
Bukmacher: U-N-I-B-E-T

W Puławach dojdzie dziś do ciekawego pojedynku, pomiędzy miejscową Wisłą, a liderem z Sosnowca. Wyraźnie widać, że wiosna służy obu zespołom. Wisła wygrzebała się ze strefy spadkowej, którą okupowała przez zimę, praktycznie zapewniając sobie awans, a Zagłębie ze środka tabeli wskoczyło na fotel lidera. Jednak po piorunującym początku i Wiślacy i Sosnowiczanie, wyraźnie złapali zadyszkę. Goście pomimo prowadzenia w tabeli, nie wygrali od dwóch spotkań. Remis na wyjeździe ze Stalową Wolą jest oczywiście dobrym rezultatem (grając większość meczu w 10), ale 2:2 u siebie z Wałbrzychem, to już ewidentne marnotrawstwo. Mimo wszystko, stawiam tu właśnie na Zagłębie. Nie wierzę, że zespół aspirujący do awansu, straci po raz trzeci z rzędu (co najmniej) dwa punkty. Poza tym wydaje mi się, że Puławianie osiągnęli już swój główny cel - utrzymanie, przez co większa motywacja również jest po stronie przyjezdnych. Zagłębie dysponuje najlepszą ofensywą w lidze, z kolei defensywa Wisły jest jedną z najgorszych na tym szczeblu. Najlepszy strzelec Zagłębia Jakub Arak, ma na swoim koncie 15 bramek, z kolei w Puławach najskuteczniejszy jest Konrad Nowak z 10 trafieniami. Wyniki osiągane przez Zagłębie na wyjazdach są całkiem dobre (6-5-3), z kolei gospodarze u siebie (5-3-6). Tak jak napisałem na początku. Według mnie, więcej argumentów przemawia za Sosnowiczanami. Własne boisku to moim zdaniem za mało, aby powstrzymać pędzące do pierwszej ligi Zagłębie. Dzisiaj ekipa z miasta Kiepury powinna przełamać się i zakończyć raczkującą serię remisów. Stawiam na wyrównane widowisku, dużo bramek i końcowy wynik w granicach 2:1/3:1 dla gości.
⛔ 100
 
mrokol 769

mrokol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Górnik Łęczna - Cracovia
Typ: Górnik Łęczna (1)
Kurs: 2.4
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witam dziś 32 kolejka Ekstraklasy, wybrałem spotkanie drużyn broniących się przed spadkiem nota bene wszystkie drużyny w tej grupie spadkowej mogą mieć problem z utrzymaniem. Górnicy z Łęcznej w ostatnim spotkaniu pokonali Piasta mimo że przegrywali 2-0 strzelili 3 gole i wygrali bardzo ważny mecz. Cracovia ostatnio zagrała dosyć słabo z Bełchatowem remis - 1:1 i sam nie wiem czy nie wracaja na stare tory niezbyt dobrej gry. Dzisiaj Łęcznianie wygrają tak mi się wydaje u siebie im wyjątkowo nie idzie w ostatnim czasie i nadejdzie przełamanie. Ostatnia wygrana u siebie to właśnie z Cracovia 2-1, 9 marca 2015 czyli dosyć dawno. Do łęcznej nie pojechali Nykiel i Ortega z drużyny Cracovii. W drużynie z Łęcznej nie zagra chyba tylko Bozić. Spłaszczona tabela (obie druzyny mają po 20 punktów) powoduje dużą nerwowość, trzeba wygrywać u siebie i to dzisiaj Łęczna uczyni!
⛔ 100
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel, Grand Prix Finlandii
Godzina: 18:00
Spotkanie: Kasprzak ilość punktów 8
Typ: poniżej
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kasprzak od początku sezonu jest w rozsypce. Bardzo słabe ostatnio występy czy to liga, czy inne zawody. Ostatnio totalna katastrofa w meczu z Lesznem - 3 punkty w czterech startach na swoim torze. Jest bardzo pogubiony ze sprzętem. Niby coś próbuje, zmienia, ale nie daje to pożądanych rezultatów. W obecnej dyspozycji w jego zasięgu są dzisiaj chyba tylko Lahti, Harris, Jonasson i powracający po kontuzjach Jonsson i Batchelor. Debiutuje na tym torze, a skoro nie wie jak poustawiać sprzęt na znane mu tory w Polsce, to nie wiem co będzie się z nim działo gdzieś, gdzie jedzie pierwszy raz. KK nie wyszedł jeszcze z dołka i półfinał w jego wykonaniu będzie dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Widzę tutaj max 5 punktów w wykonaniu Polaka.
⛔ 100
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
Dyscyplina;piłka nożna serie A
godzina;18;00
spotkanie; Inter-Juventus
typ;2
kurs; 3.40
bukmacher;Bet365
analiza; mecz prestiżowy bo mistrzostwo juz przesądzone. Zostały 3 kolejki i Inter walczący o puchary będzie miał okazję wspiąć się w tabeli. Myślę że Juve mając tak naprawdę w tym sezonie tylko jeszcze jeden ważny mecz do rozegrania czyli finał LM podejdzie troche na luzie do tego meczu ale mimo wszystko wygra bo to &quot;derby Italii&quot;. Inter musi Juve może więc przy obecnej formie i klasie zawodników stawiam na gości. Pewnie będą chcieli pokazać że są najsilniejsi w lidze i poprawic nieco bilans meczów z Interem bo jest dość słaby. Nic więcej nie napiszę bo jak mówiłem wszystko zależy od chęci piłkarzy Juve ale sądzę że tak prestiżowe spotkanie będą chcieli wygrać ,powodzenia
✅ 240
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Bundesliga
Spotkanie: Freiburg - Bayern
godz: 15;30
Typ: Lewy strzeli TAK
Kurs: 1,9
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Bayern gra bez presji, mecze o pietruszkę więc taka gra bedzie premiować szanse bramkowe dla ekipy Guardioli. Lewandowski bedzie miał w tym meczu swoje szanse i tylko od jego skuteczności bedzie zależeć czy wpisze sie na liste strzelców. Lewandowski bardzo lubi strzelać bramki ekipe Freiburga, ma ich na koncie juz 10 w 8 rozegranych przeciwko nim spotkań. Patrząc również na statystyki Lewy ma małe bo małe ale jednak szanse na korone króla strzelców wiec moze go to dodatkowo motywować. Tak na dobra sprawe to kto ma strzelać w kontuzjowanym Bayernie jak nie Lewy? Dla mnie warto pograć Powodzenia;)
⛔ 100
 
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Piłka Nożna - Serbia » Super Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Radnicki 1923 - Jagodina
Typ: Jagodina
Kurs: 1,91
Bukmacher: bet365
Analiza:
Radnicki ostatnio ma kłopoty finansowe i zawodnicy już od dawna nie dostają wypłat.. przekłada się to na atmosfere w szatni i jakieś kłótnie między zawodnikami także atmosfera jest fatalna... na domiar złego na mecz z Jagodiną zabraknie kilku podstawowych graczy z pierwszego składu: Trifunovic(pierwszy bramkarz 26/0), Kovacevic(df 19/3), Milovanovic(att 17/4), Zivanovic(df 2/0), Vidovic(mf 17/0) Andric(mf 3/0). Jagodina powinna łatwo rozprawić się z gospodarzami. Dodam, że kurs początkowy był na bet365 - 2,65 także sporo już spadł ale dalej warto obstawić.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom