>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 16.05.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
nsg 4

nsg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, POLSKA: T-Mobile Ekstraklasa - Grupa mistrzowska
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lechia Gdańsk - Lech Poznań
Typ: over 2,5 bramek
Kurs: 2.07
Bukmacher: Bet365
W ostatnich 5 bezpośrednich spotkaniach tych drużyn w T-ME tylko raz zdarzyło się, aby w meczu padło poniżej 3 bramek. (1:2, 1:4, 2:4, 2:0, 1:2)
Po nieco gorszej serii 3 meczów bez zdobytej bramki, w ostatnim meczu wyjazdowym z Pogonią w Lechii &#39;zaskoczyło&#39; i ze Szczecina udało się wywieźć 3 punkty (0:2). Lechia nadal może liczyć na miejsce trzecie - gwarantujące udział w pucharach, o które będzie niezwykle trudno jeśli w dzisiejszym meczu nie zdobędą kompletu punktów.
Ostatnie 5 spotkań Lecha to w sumie 19 bramek, w tym aż 16 zdobytych przez drużynę z Poznania. Lech w obecnej formie może być spokojny o drugie miejsce w lidze, nikt w drużynie nie ukrywa jednak, że liczą na potknięcia Legii, tak aby kwestię mistrzostwa móc rozstrzygnąć w ostatniej kolejce w Warszawie, jednak aby do tego doszło samemu nie mogą sobie pozwolić na jakąkolwiek stratę puntów. Do składu wraca Teodorczyk, chcący jeszcze powalczyć o króla strzelców, przed prawdopodobną zmianą pracodawcy.
Obie drużyny mają więc o co grać, a biorąc pod uwagę potencjał ofensywny Lecha, oraz ofensywne usposobienie trenera Lechii, będziemy oglądać otwarte, obfitujące w bramki spotkanie. Średnia ilość goli jakie padają na stadionie Lechii w tym sezonie wynosi 2,69.
✅107
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 2
Godzina: 20:30
Spotkanie: Brest - Chateauroux
Typ: 1
Kurs: 2.89
Bukmacher: expekt
Analiza:
Dzis niewiele mam czasu na wielkie sprawozdania. Zauwazylem taki mecz. Szybkie spadki kursow. Brest bardzo dobrze sie spisuje ostatnio, pokonalo nawet Lens ktore teraz zajmuje 2 miejsce. Passa wielu wygranych, choc nikła skutecznosc, ale za to druga obrona ligi. Goscie to najgorsza druzyna wyjazdowa i juz wiele lat grają na skraju utrzymania. W tym sezonie nie będą mieli takiego szczęścia i ten mecz przypieczętuje ich spadek. W zeszłych sezonach przynajmniej grali często na remis. Za to maja jedna z najgorszych defensyw ligi tracąc 1.89 gola na mecz. Niestety nie jestem przewidzieć jaka jest motywacja ekipy gospodarzy, czy wystawią np rezerwy. To jest problem, ale wydaje mi sie, ze sa spokojnie w stanie strzelic 2 bramki i wygrac. Z Ligue 2 tak przy okazji pisząc grałbym dzis tez Tours (walka o korone krola strzelcow), Angers (Istres najgorsza defensywa), Dijon (super gra u siebie i dobra forma).
✅189
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, T-Mobile Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lechia Gdańsk - Lech Poznań
Typ: over 10 rzutów rożnych
Kurs: 1,90
Bukmacher: bet365
Analiza:

Typować zwycięzcy nie będę bowiem Lechia mimo, że &quot;leży&quot; zespołowi Rumaka to jest zespołem nieobliczalnym - podobnie jak cała liga. Po raz kolejny więc wchodzę w rzuty rożne. Lech ciągle walczy o mistrza, więc atakować musi a co z tym idzie strzałów odda sporo. Ze skutecznością różnie to bywa, ale kilka razy piłka po nodze obrońcy czy interwencji bramkarza za linię końcową piłka wyjdzie.
Lechia mimo, że o nic już w zasadzie nie walczy to na Lecha się zepnie. Dlaczego? A no dlatego, że zarówno kibice Lecha jak i Lechii szczerze nie przepadają za sobą. O powiązaniach kibicowskich nie będę jednak pisał bo to nie miejsce i czas na to. Nie mniej jednak gdańszczanie na ten mecz wyjdą zmotywowani i będą chcieli spłatać Kolejorzowi figla. Po obu stronach są &quot;bombardierzy&quot;, którzy po kilka strzałów zza pola karnego oddadzą.
I jeszcze taka mała statystyka:
Lech rzuty rożne (ostatnie 4 mecze wyjazdowe):
5 (Zawisza) ,9 (Górnik) ,8 (Legia) ,10 (Widzew)
Lechia rzuty rożne (ostatnie 4 mecze u siebie)
7 (Legia), 8 (Zagłębie), 4 (Piast), 4 (Widzew)
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 5

kamiltg11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, II liga francuska
Godzina: 20:30
Spotkanie: Laval - Metz
Typ: x
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Witam
W dniu dzisiejszy pod lupę wziąłem ostatnią kolejkę II ligi francuskiej a dokładnie mecz Laval - Metz. Według mnie w tym meczu padnie czysty x . Poniżej przedstawiam argumenty , które mnie przekonały na taki typ.
Bilans meczowy pomiędzy tymi drużynami wygląda następująco :
Laval-Metz 1-4-4
Co prawda Laval potrzebuję wygranej do pewnego utrzymania się w lidze, a Metz ma już zapewnionego mistrza ligi , jednakże nie uważam żeby gospodarze byli na tyle dobrą drużyną by pokonać drużynę gości ( ostatnia wygrana z drużyną Metz 13.08.2010r.).
Stawiam na remis w tym spotkaniu bo ten 1 punkt da im utrzymanie, a to jest najważniejsze.
Chateauroux który zajmuje w lidze miejsce poniżej Laval gra na wyjeździe z Brest i też tego meczu uważam, że nie są w stanie wygrać . Ostatni mecz który wygrali na wyjeździe miało miejsce 07.02.2014r. i to z ostatnią drużyną Bastią.
Uważam , że kurs 3,2 jest bardzo interesujący, dlatego polecam ten typ.
✅225
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Francja National
Godzina:20
Spotkanie: Carquefou-Amiens
Typ: X
Kurs: 3.1
Bukmacher: PinnacleSports
2 kolejki do końca 3 poziomu rozgrywek we Francji. Naprzeciw siebie staną 2 drużyny które już grają o nic. Remisują bardzo często w tych rozgrywkach - gospodarze 14 razy, goście 13 razy. Dodatkowo H2H:
National 2013/2014
Amiens Carquefou 2:2 10.01.2014
National 2012/2013
Carquefou Amiens 1:1 11.05.2013
Amiens Carquefou 1:1 21.12.2012
Kolejny przyjacielski remis wydaję się bardzo możliwy...
kiepska analiza
 
W 1

wic

Użytkownik
Dyscyplina: POLSKA: T-Mobile Ekstraklasa - Grupa mistrzowska
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lechia Gdansk - Lech Poznan
Typ: 2
Kurs: 2.00
bukmacher: Milenium
Walka o mistrzostwo wciaz trwa i juz praktycznie dwie druzyny walcza o mistrzostwo Legia i Lech ... Legia ma 5 pkt przewagi i 4 mecze do konca,wiec to wazny mecz dla Lecha ... Lechia gra u siebie dobrze ale mysle ze Lech poradzi sobie z obrona Lechii i wygra skromnie jedna bramka ... Mysle ze warto zagrac na Lech po takim kursie .. bo Lechia praktycznie nie gra o nic a Lech wciaz walczy o mistrzostwo. ???? :cool:
⛔ 100 / bukmacher
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, POLSKA: T-Mobile Ekstraklasa - Grupa mistrzowska
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lechia Gdańsk - Lech Poznań
Typ: Lech wygra i oba zespoły strzelą gola
Kurs: 4.0
Bukmacher: expekt
W Poznaniu sprawa jest prosta, strata punktu w jakimkolwiek meczu do konca sezonu oznacza wicemistrzostwo Polski. Dziś mimo braków kadrowych, Lech nadal jest zdecydowanym faworytem w meczu z Lechią.
Dotąd, to Legia rozgrywała pierwsza spotkania i Lech pod presją radził sobie świetnie, co nie oznacza że dziś zagrają na luzie, lecz jeśli zbliżą się do Legionistów na 2 punkty, to wtedy oni wyczują oddech na plecach i może to podetnie im skrzydła w meczu z Górnikiem, na co liczą kibice i piłkarze Kolejorza.
Lechia Gdańska natomiast wciąz ma szanse na grę w LE. Traci w tym momencie 5 punktów do trzeciego Ruchu Chorzów.
Jeśli chodzi o typ, to uważam że Lech wygra to spotkanie bo jest na musiku, lecz ostatnie mecze z Zawiszą i Górnikiem pokazały, że Lechici maja problem z koncentracją kiedy już wygrywają i wtedy zaczynają komplikować sobie spotkanie. Jak napisał kolega wyżej w meczach tych drużyn często pada over 2,5 gola.
Mój typ na dzisiaj to 1-2, 1-3 dla Gości.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina:
21&quot;00
Spotkanie: Malaga-Levante
Typ: Malaga wygra 1 golem
Kurs: 3.80
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Dziś o godzinie 21:00 zakończy rywalizację w lidze Hiszpańskiej zespoł Malagi, oraz Levante, które kolejno zajmują 13 oraz 9 pozycję w ligowej klasyfikacji. Zespoł gospodarzy w tym momencie ma na swoim koncie 42 oczka, natomiast ekipa gości ma o 6 punktów więcej w ligowej klasyfikacji, dla mnie faworytem tak samo jak dla bukmacherów wystawiających kursy na to spotkanie jest ekipa gospodarzy, która zdecydowanie poprawiła swoją grę w końcówce obecnego sezonu, a i ostatnie ich spotkanie dało im jeden cenny punkt w spotkaniu na wyjeździe z zespołem Atletico Madryt. Goscie natomiast po ograniu na własnym stadionie zespołu Valencii, też maja wysokie morale. Uważam że w tym spotkaniu, oba zespoły pomimo tego że już nie mają o co walczyć to zagrają na maxa swoich umiejętności piłkarskich, ja postanowiłem zagrać tutaj na wygrana zespołu gospodarzy jednym golem.
✅280
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom