>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 16.05.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Rome
Godzina:
16.00
Spotkanie: Djokovic - Ferrer

Typ:
Ferrer
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Według mnie bukmacherzy podszaleli z kursami rano były jeszcze ponad 3.8 teraz zaczynają spadac kursy na Dawida i moim zdaniem słusznie. bilans meczów 14-5 dla Serba. Jednak na kortach ziemnych 3-1 dla Hiszpana. Djokovic wraca po kontuzji i nie błyszcze wczoraj Kohlschreiber urwał mu seta. Jednak póxniej gra Niemca sie posypała to nie Djoko zaczął grać dobrze tylko Niemiec slabo. Dziś na słabsza grę Ferrera nie ma co liczyć. Forma wysoka u Hiszpana półfinały w Monte Carlo i Madrycie pokonanie Nadala w Monte Carloo tym świadczy. tutaj gladko odprawił Gulbisa , ktory jest w formie. Djokovic na ziemi nigdy nie błyszczał teraz barzdiej niż treningami zajmował się narzeczona . Moim zdaniem aktualna forma przemawia za wygraną Hiszpana w dzisiejszym meczu.
⛔100
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja 2. liga
Godzina: 20:30
Spotkanie:Tours-Clermont
Typ: wygra Tours ( AH -1)
Kurs: 2,50
Bukmacher: bet365

To już jest koniec, ostatnia kolejka. I obie ekipy grają dziś o przysłowiową &quot;pietruszkę&quot;. Tours zajmuje 8 miejsce i ma 52 pkt. Clermont ma 14 miejsce i 42 pkt. I według mnie choć trudno dzisiaj mówić o motywacji to jak już jest ona większa po stronie gospodarzy. W końcu będą grać przed własną publicznością i warto zakończyć sezon miłym akcentem czyli 3 pkt. Szczególnie że na własnym obiekcie Tours cały sezon grał na przyzwoitym poziomie notując 9 zwycięstw 6 remisów i 3 porażki. Ważnym dla mnie faktem który zdecydował o typie są braki u gości. Nie zagra Moulin ( pomoc 32/3),Imorou ( obrona 33/1),Farnolle ( pod.bramkarz 33/0),Ekobo ( pomoc 35/0),Salze ( obrona 22/0)Bettiol ( atak 20/4) oraz Cappele ( atak 6/0).
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
psotnick 940K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - ATP Masters Rzym
Godzina: 12:00 CET
Spotkanie: Milos Raonic v Jeremy Chardy
Typ: Tie-break w meczu
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Mecz dwóch dobrych serwerów, którzy w tym tygodniu grają blisko swojego prime’u (przynajmniej z linii serwisowej). Chardy w tym tygodniu dał się przełamać tylko Ferdkowi (3 razy), w czym oczywiści wstydu nie ma, bo Szwajcar to jeden z lepszych returnerów w tourze. Z Hasse i Dodigiem było dużo łatwiej, Chorwat nawet nie zbliżył się do przełamania, ale też nic dziwnego bo Chardy w Rzymie serwuje się świetnie (80% z pierwszego i 55% z drugiego serwisu), do tego parę asów w każdym meczu, co wszystko sprawia, że nie będzie łatwo przełamać Francuza. W drugą stronę może być jeszcze trudniej, bo Raonic nawet na mączce potrafi zrobić dobry użytek ze swojego serwu (74% z pierwszego i 61% z drugiego), nawet jeśli nie przynoszą wielu bezpośrednich punktów, to Kanadyjczyk potrafi wykorzystać przewagę sytuacyjną po serwie. W Rzymie jeszcze nie dał się przełamać, dobrze bronił breakpointów (7/7) i nie widzę wielu powodów by dzisiaj miało być inaczej. Mecz zapowiada się na bardziej wyrównany niż przewidują buki, obaj gracze w tym tygodniu królują we własnych gemów serwisowych, a nigdy nie byli wybitnymi return erami. Moim zdaniem powinni przynajmniej w jednym secie dociągnąć do dogrywki tiebreakowej, a to powinno łatwo przełożyć się również na over.
⛔100
 
kameleon1987 0

kameleon1987

Użytkownik
Tenis Atp Rome
Godzina 16.00
D.Ferrer-N.Djokovic
Typ.D.Ferrer
Kurs 3.5
Buk Betclic
Analiza:
Po wczorajszym meczy Djoko vs Korschraiber mozna było zauwazyc ze to juz nie jest ten Djoko ,którego znamy.Na peewno nie w tym turnieju.Słabszy serwis i proste błedy jakie popełnia wykorzysta dzisiaj Dawid,który jak na moje oko gra na prawde swietnie.
Sam byłem zaskoczony gdy zobaczyłem kurs, sądziłem ze będzie wyrównany bardziej.
Moim zdaniem warto zagrac
powtórzony typ
⛔100
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria Regionalliga Mitte
Godzina: 19.00
Spotkanie: FC Blau Weiss Linz - Pasching
Typ: do przerwy/koniec meczu 2/2
Kurs: 2.50
Bukmacher: bet365
Analiza:

Oferta na ten mecz marna. Zero handicapów, a za czystą dwójkę płacą mało więc stawiam na prowadzenie Pasching już do przerwy i utrzymanie zwycięstwa do końca, bo jadą przecież po trzy pkt.
Pasching walczy jeszcze o awans klasę wyżej. FC Blau miejsce dosyć bezpieczne. Co prawda zagrażają tej drużynie jeszcze baraże, ale kilka punktów nad tą strefą jest, więc myślę że na luzie dadzą radę utrzymać się bez konieczności dodatkowego grania.
Ostatnie mecze Pasching to pełna mobilizacja. Na sześć spotkań cztery zwycięstwa i dwa remisy. Bilans bramkowy 20-3.
W ekipie FC Blau widać już lekkie odpuszczanie, poza tym w konfrontacji z Pasching zabraknie trochę umiejętności. Czasami uda się nadrobić ambicją, ale nie wtedy gdy na przeciwko staje tak umotywowana perspektywą awansu ekipa.
FC Blau ostatnie sześć spotkań: cztery porażki, dwie wygrane. Bilans 5-14.

Troszkę obawiam się, że Pasching będzie się długo rozkręcać w tym meczu i gdyby była szersza oferta zagrałbym pewnie HA -1. Ale nie ma, więc trzeba brać co dają. Mam nadzieję, że od początku wicelider przyciśnie i już w pierwszej połowie trafi do siatki rywala chociaż raz.
⛔100
 
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Rome
Godzina:
15:30
Spotkanie: Jelena Jankovic - Agnieszka Radwańska
Typ: DW 0:2
Kurs: 2,70
Bukmacher: sportingbet
Analiza:
Zapraszam na spotkanie ćwierćfinałowe, na turnieju WTA Internazionali BNL d&#39;Italia rozgrywanego we włoskim Rzymie, pomiędzy Jeleną Jankovic a Agnieszką Radwańską. Agnieszka Radwańska (WTA 3) w poprzednich rundach bez straty seta wyeliminowała Paulę Ormaecheę i Francescę Schiavone. Natomiast Jelena Janković (WTA 8) również ma za sobą dwa dosyć łatwe mecze, ze Swietłaną Kuzniecową i Flavią Pennettą. Obie tenisistki w tym roku bardzo dobrze grają na kortach ziemnych. O ile w przypadku Serbki to nie nowość, o tyle Polka rozgrywa najlepszy sezon na tej nawierzchni. Krakowianka po raz pierwszy w karierze dotarła do ćwierćfinału trzeciego turnieju z rzędu w drodze do Rolanda Garrosa (po Stuttgarcie i Madrycie). W ubiegłym tygodniu w stolicy Hiszpanii osiągnęła półfinał, teraz ma szansę na pierwszy w karierze półfinał w stolicy Włoch. Janković w ostatnich tygodniach zaliczyła finał w Bogocie i półfinał w Stuttgarcie. W Madrycie spisała się słabiej, w II rundzie przegrywając z Anastazją Pawluczenkową. Zarówno Serbka, jak i Polka imponują regularnością, ale Radwańska jest tenisistką sprytniejszą, dysponującą większym arsenałem zagrań i w kluczowych momentach powinna przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Krakowianka wygrała pięć z sześciu dotychczasowych meczów z Janković i moim zdaniem w Rzymie odniesie szóste zwycięstwo nad Serbką. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 15:30.
⛔100
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Rome
Godzina: 16.00
Spotkanie: Djokovic - Ferrer
Typ: Ferrer handicap + 1,5 seta
Kurs: 1,7
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Na dzisiaj znalazłam sobie fajne spotkanie z tenisa ATP w Rzymie, a dokładniej pojedynek pomiędzy N.Djokovic ( 2 rakietą świata ) a D.Ferrerem ( 5 rakieta świata ) . Kurs na Hiszpana na moje wzięty z nieba, gdyż świetnie sobie on radzi na nawierzchni ziemnej, i tak na ostatnich 20 spotkań w tym roku zanotował tylko 4 porażki . Jest w świetnej dyspozycji co pokazał we wczorajszym spotkaniu z Gulbisem, gdzie spodziewałam się cięższej przeprawy. Dotychczas oby dwaj panowie na tej nawierzchni grali ze sobą 3 razy i to bardzo dawno, a wyniki wyglądały następująco :

Ja dzisiaj typuje ze Ferrer ugra przynajmniej jednego seta po kursie 1,7. Kurs jak na moje bardzo kuszący więc gram bez zastanawiania. Spodziewam się dużej ilości gemów i zaciętej walki. Serba łatwo wyprowadzić z równowagi, a gdy to już się uda, w prosty sposób on popełnia błędy i traci seta. Spodziewam się bardzo ciekawego pojedynku, prawdopodobnie rozegranego w 3 setach. Ja osobiście gram Handicap +1,5 seta na Hiszpana. Polecam

✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
zelazny 183

zelazny

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Rzym
Spotkanie: Carla Suarez Navarro - Ana Ivanovic
Typ: liczba setów over 2,5
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wracam po ponad roku czasu. Dziś w ćwierćfinale w Rzymie szykuje się bardzo zacięte spotkanie. Zarówno Hiszpanka jak i Serbka tegoroczny bilans spotkań mają praktycznie taki sam (Carla 29/10 , Ana 29/8), 2 spotkania mniej przegrała Ivanovic. Ostatnie porażki Panie notowały też nie z byle kim. Hiszpanka ostatnio uległa Serenie i Errani po kreczu, Serbka natomiast mocnej Halep w ćwierćfinale w Madrycie i Sharapovej w Stuttgarcie. Jeśli chodzi o rozgrywane sety zarówno Navarro jak i Ivanovic zamykały swoje mecze bez ich straty, ostatnie trzysetówki obie Panie grały 3 tygodnie temu. Dziś czas na kawał dobrego tenisa, wg. mnie ciężko wyłonić faworytkę, natomiast over 2,5 seta praktycznie pewny.
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
T 3

tenisofil

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Rome
Godzina: 12:00
Spotkanie: Raonic M. - Chardy J.
Typ: 1
Kurs: 1,33
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Zupełnie nie rozumiem podniecenia moich poprzedników co do gry Chardy&#39;ego. Może i pokonał Federera ale każdy wie gdzie on był w tym meczu głową, na pewno nie na korcie, raczej przy Mirce, która powiła mu właśnie kolejną parę bliźniąt. Wygrana z Dodigiem który ma słaby sezon na ziemi przegrywając zdumiewająco łatwo z Bustą czy Belluccim też nie może być wykładnikiem jego formy. Hasse jak Hasse, raz dobrze raz źle, to nie był jego dzień. A co u Raonica ? Ma bardzo dobry sezon na ziemi, wygrywa co powinien wygrać a przegrał tylko 3 razy i to kim ? Byli to albo zwycięzcy albo finaliści turniejów grający (prawie) turnieje życia, a przynjamniej będąc tego blisko... Wawrinka, który w wielkim stylu wygral w Monaco, Berlocq, triumfator z Estoril, czy Nishikori który ma genialny sezon a w finale w Madrycie wygrał gładko seta z Nadalem a potem przegrał w kontuzją.... Liczę na pewne zwycięstwo Milosa, może nie 2:0 bo Chardy też potrafi serwować i może dojść do tie breaka gdzie zdarzyć się może różnie ale jednak poza serwisem kanadyjczyk ma dużo wiecej to zaoferowania więc nie powinien mieć większych problemów z awansem do kolejnej rundy.
nieregulaminowy kurs
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kubusdagus 40,8K

kubusdagus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - 1 liga
Godzina: 21.00
Spotkanie: Malaga - Levante
Typ: 2
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ostatnia kolejka Primera Division. Obie drużyny szczęśliwe, że udało się utrzymać w najwyższej klasie rozgrywkowej. Szczególnie Malaga, bo sezon miała naprawdę kiepski. Drużyny raczej wyrównane względem siebie, dlatego też kurs na gości taki interesujący do zagrania. Co przemawia za Levante?
1. Są wyżej w tabeli,
2. Końcówka sezonu pokazuje, że dla nich liga się jeszcze nie skończyła, wygrane z mocną Valencią i megamocnym Atletico Madryt, pokazuje, że ktoś napawa ich jeszcze motywacją do gry,
3. Słaba końcówka Malagi,
4. Drużyny zbliżone potencjałem do siebie, a kurs na 2 stosunkowo wysoki.
⛔100
 
wislak19061 1

wislak19061

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Rzym (godzina 21:00)
Spotkanie: Rafael Nadal v Andy Murray
Typ: 2
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Krótka analiza: Ostatnimi czasy &quot;King of clay&quot; notuję wyraźną obniżkę formy - czy Nadal jest już myślami przy Roland Garros? Być może tak, a być może jest to po prostu jego słabsza część sezonu. Ostatnie trzy jego spotkania to okropne męczarnie, i na dzisiaj powinno się zakończyć tą serię, ponieważ ma rywala ze zdecydowanie wyższej półki. Nishikori, Youzhny i Simon byli o krok od pokonania Hiszpana, niestety zabrakło im charyzmy i koncentracji do końca aby ten mecz zwyciężyć. Japończykowi przeszkodziła kontuzja. Nadal ma w nogach już tutaj dwa bardzo długie pojedynki. Ograł Simona 7:6 6:7 6:2 oraz Youzhnego 6:7 6:2 6:1. Obaj rywale nie zdołali pokonać Nadala, gdyż zabrakło im sił i koncentracji do końca, mimo dominacji w całym meczu. Murray wrócił po kontuzji na dobre. &quot;Muzzman&quot; pokonał dość łatwo Granollersa oraz Melzera - w dwóch setach. Nawierzchnia w Rzymie jest dość solidnie sączona wodą, co daje piłce trochę szybszy poślizg, i jest to duży atut dla Szkota. Kursy są, jakie są, na pewno nie są adekwatne do tego zdarzenia. Bukmacher po prostu musi tak owe wystawić, gdyż nawierzchnia ceglana nie jest ulubioną nawierzchnią Brytyjczyka. Co prawda w H2H dominuję Rafa, ale statystyki nie grają, a trzeba dodać, że ostatni raz obaj spotkali się aż 3 lata temu, i wówczas wygrał Murray. Ponadto Andy wygrał kilka spotkań szybciej, a to oznacza, że ma patent na rotacje nadawane przez Nadala. Moim zdaniem spore value.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 35

grabektyper

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna (Polska Ekstraklasa)
Mecz:Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok
Typ: Gospodarze wygrają 1. lub 2. połowę
Kurs: 1,80
Bukmacher: Betsafe
Data: 16.05.2014 godz: 18:00

Jest to spotkanie o wszystko dla Widzewa dlatego uważam że dzisiaj wygra gospodarz tego meczu.Jaga już praktycznie jest pewna utrzymania w lidze nie będzie takiej wielkiej determinacji w jej grze co nie znaczy że odpuszczą tyle że Widzew na własnym boisku potrafi punktować zwłaszcza ostatnio poprawili grę i nawet na wyjazdach spisują się lepiej.W ostatnim meczu wyjazdowym ze Śląskiem dużo nie brakowało a zdobyli by punkty ,przegrali po rzucie karnym w końcówce spotkania.Jeżeli Widzew dzisiaj nie wygra to już będzie praktycznie koniec tej drużyny na tym szczeblu rozgrywek.Ostatnie pojedynki między Widzewem i Jagielonią układały się różnie ale najważniejszy fakt to taki że Widzew u siebie nie przegrywa z Jagą.Kurs warty zagrania chociaż w naszej lidze wszystko jest możliwe tak samo myślą buki które uraczyły nas atrakcyjnymi kursami na gospodarzy.Mój typ na to spotkanie to 2-0 po sporych męczarniach dlatego troche asekuracji na wszelki wypadek bo może być wiele przypadku patrząc na deszczową pogodę.
⛔100
 
th14 42

th14

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga - Półfinał
Godzina: 18.00
Spotkanie:
CSKA Moskwa vs Maccabi Tel-Aviv
Typ: CSKA wygra 1.kwarte
Kurs: 1.65
Bukmacher: Expekt.com
Analiza:
Jak można zauważyć po samych kursach zespołem który powinien zdominować parkiet jest CSKA Moskwa i nie można temu zaprzeczyć. Zespół CSKA ma już duże doświadczenie w grze na tym poziomie, gdyż dwukrotnie poległ na tym etapie rozgrywek - FINAL FOUR. Zespół Maccabi nie jest tak doświadczoną drużyną jak CSKA lecz ich siła tkwi w grze zespołowej, lecz to zapewne nie wystarczy na tak dobrą ekipę jaką jest drużyna z Moskwy. CSKA Moskwa jak można zauważyć w statystykach starają się zdominować przeciwnika już w pierwszych kwartach.
Czysto statystycznie, w ostatnich 5 meczach między tymi drużynami CSKA 4 razy w pierwszej kwarcie pokonała zespół z Izraela co może stanowić główny punkt zaczepienia mojego typu. W 2014 roku z 2 spotkań jakie się odbyły CSKA wygrała pierwsze kwarty różnicą 5 lub 6 punktów z drużyną z Tel-Avivu. Myślę, że to wystarczy aby przekonać was do zagrania tego typu.
Jeżeli skorzystałeś z mojego typu, kliknij &quot;dzięki&quot;.
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Dania NordicBet Liga /
Godz. 18:30
Spotkanie - Hvidovre : Silkeborg
Typ - Silkeborg powyżej 2.5 gola
Kurs - 3.25
Bukmacher - Bet365
Analiza :
W Duńskiej 2 lidze zespoły dziś wybiegną aby rozpocząć 28 kolejkę czyli z dzisiejszym spotkaniem jest do końca sezonu 6 meczy , mnie zainteresowało spotkanie dwóch drużyn które walczą w tym sezonie o dwa różne cele i tak gospodarze po 27 kolejkach są na ostatnim bezpiecznym miejscu czyli 10 ale z zaledwie 1 pkt przewagi na AB Kopenhaga które jest na miejscu spadkowym tak więc pkt dla gospodarzy potrzebne z drugiej strony lider który po roku nieobecności w Superlidze znów chce zasilić ich szeregi i jak na dziś chłopaki z 54 pkt przewodzą stawce jednak ich przewaga nad trzecim w tabeli Lyngby piszę o trzecim miejscu bo wiadomo dwa pierwsze zespoły wchodzą bezpośrednio tak więc na Lyngby Silkeborg ma 4 pkt przewagi no i jak nie trudno się domyśleć oni także będą dziś walczyć o pełną pulę i w/g mnie tak też się stanie , Silkeborg ostatnio wygrał bardzo ważny mecz u siebie z wiceliderem Hobro i trudno mi przypuszczać aby dziś chłopaki nie dali z siebie wszystkiego aby wygrać no a jak już wspomniałem na początku jeszcze 6 kolejek do końca tak wiec ...... . Silkeborg w ostatnich 5 kolejkach zanotował komplet 5 zwycięstw a stosunek bramek w tych meczach to 14:4 może robić wrażenie dlatego też dziś mój typ to na gole w wykonaniu gości a że z Hvidovre idzie im to strzelanie dobrze to liczę że i dziś strzela przynajmniej 3 gole , w ich dotychczas dwóch spotkaniach z tego sezonu wyniki to najpierw w pierwszym spotkaniu 4:2 i w drugim 2:0 oczywiście na boisku lidera teraz czas na mecz nr. 3 na Office Center Arenie , Hvidovre w ostatnim swoim występie na Office Central Arena czyli poprzednia kolejka podejmowało rewelacyjnie ostatnio grające Bronshoj no i niestety musieli uznać wyższość rywala i polegli 1:3 dlatego patrząc na ostatnio dobrze nastawione celowniki lidera liczę że i im uda się zdobyć 3 bramki po fajnym kursie !
✅225
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia
Godzina: 18:30
Spotkanie: Otetul vs Viitorul
Typ: Obie strzela
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Nie przepadam za liga rumunska,ale dzis zapowiada sie bardzo ciekawe spotkanie na stadionie Otetul.
Mecz jest rangi powaznej,poniewaz moze bardzo duzo wyjasni w kwestii utrzymania.
Na chwile obecna w lidze o utrzymanie walczy az 9 zespolow,tak wiec emocje mamy zagwarantowane az do ostatniej kolejki,ktora rozegranie zostanie juz niebawem.
Do zdobycia zostalo jeszcze 6 punktow,a wiec nikt nie moze byc pewny pozostania w lidze,miedzy Sageata Navodari,ktora plasuje sie na 17 miejscu a Universitatea Cluj,ktory jest na 9 pozycji roznica punktowa wynosi zaledwie 4 punkty.
OTETUL
Na chwile obecna plasuja sie na 13 miejscu i maja tylko punkt wiecej od Brasov,ktory zajmuje miejsce spadkowe.
Ich ostatnie 8 spotkan to mecz bez podzialu punktow,albo wygrywali albo przegrywali,tutaj bylo po rowno,poniewaz wygrali 4 mecze i tyle samo spotkan przegrali.
Druzyna widac,ze walczy,wygrala bardzo wazne spotkanie z Poli Timisoara,a wiec z druzyna,ktora rowniez walczy o ligowy byt,a w ostatniej kolejce pojechali &quot;na pelnej&quot; i rozbili plasujacy sie na 6 pozycji zespol Vaslui 4:1,co trzeba podkreslic to to,iz juz do przerwy bylo 1:4..Brawo.
VIITORUL
Tutaj forma ostatnio dosc wysoka,zespol w ostatnich 8 spotkaniach zanotowal tylko 2 porazki,w tym mecz z oficjalnym juz mistrzem tego sezonu Steaua Bukareszt,poza tym zanotowali 2 remisy i 4 zwyciestwa.
Po porazce ze Steaua 0:3 u siebie przyszly 4 mecze bez porazki.
Najpierw pewna wygrana 4:0 ze zdegradowanym juz Corona Brasov,wygrana 1:0 z Universitatea Cluj,remis 1:1 z Pandurii oraz wygrana w ostatnim meczu z obecnie 3 zespolem ligi Petrolul 2:0.
Obie ekipy podbudowane ostatnimi wygranymi,co z pewnoscia pozytywnie powinno wplynac na zawodnikow.
W ostatniej kolejce Otetul zagra wyjazd ze Steaua,ktora juz zdobyla tytul mistrzowski,ale to nie znaczy,ze Steaua odda za darmo jakies punkty w meczu konczacym sezon przed wlasna publicznoscia.
Viitorul z kolei podejmie u siebie Ceahlaul Piatra Neamt,ktory wciaz nie jest jeszcze pewny utrzymania.
W tym sezonie Viitorul podejmowal u siebie Otetul,wowczas skonczylo sie na hokejowym wyniku 4:3 dla gospodarzy,wtedy juz po 39 minutach bylo 4:0..
Dzisiaj przydalby sie jakis gol do przerwy z jednej ze stron i brak czerwonej kartki..
Jedno jest pewne,kto dzis zgarnie komplet punktow,znacznie przyblizy sie do pozostania w lidze.
✅90
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Austria Landesliga
Spotkanie: Ostbahn XI - First Vienna II
Typ: over3.5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Godzina: 19:00
Grzebie od kilku typów dnia w austriackim rynsztoku, w ligach amatorskich, dzisiaj 4 liga (ciekawe czy mają jakąś niżej, można by coś postawić). Spotkanie 3 drużyny w tabeli Ostbahn z rezerwami First Vienna, które są na 12 pozycji.
Gospodarze nie maja już szans na awans, za dużo punktów tracą do lidera, goście za to są na pozycji gdzie mogą spaść z ligi (Possible Relegation), na 5 kolejek do końca tracą 7 punktów do miejsca bezpiecznego 10.
Trochę dużo im brakuję, ale walczyć trzeba!
Pierwsza drużyna First Vienna przechodzi kryzys, spadają z drugiej Bundesligi do ligi regionalnej, rezerwy na pewno też kryzys nie ominął. Może dostana jakąś pomoc z pierwszego składu... dlatego boje się stawiać w stronę faworyta.
Ostbahn wyniki na swoim boisku: 2-0, 3-2, 2-2, 3-4.
First Vienna II na wyjeździe: 2-2, 7-1, 1-3, 3-1, 0-0.
W październiku Ostbahn rozbili na wyjeździe rywala aż 5-1!
Wyniki całkiem obfitujące w gole, no może po za tym 0-0 z marca.
Liczę tutaj na sporo bramek, szczególnie patrząc na wynik z pierwszej rundy. Przyznaje że aż tak pewny jak w poprzednich spotkań w tych austriackich kartofliskach to nie jestem. Gospodarze graja o utrzymanie trzeciej pozycji w lidze, bo mają kilku rywali bardzo blisko. Goście muszą powalczyć, remis im mało daje i możliwe że będzie to otwarte spotkanie!
Jak się zamurują na swoim polu karnym rezerwy z Wiednia to machete tam się przejedzie!
ZWROT
 
suvi 107

suvi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - MŚ
Godzina: 15:45
Spotkanie: Kanada - Włochy
Typ: Włochy +4,5
Kurs: 1,75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Ostatni typ okazał się wtopą. Te gole do pustej bramki są moją zmorą, ale tak to już jest grając handicapy w hokeju. Minęło jednak kilka dni i już na spokojnie spróbuję z kolejnym typem na te MŚ.
Wybrałem ten właśnie mecz, bo wyznaczona linia 4,5 jest moim zdaniem korzystna, jeśli chcemy zagrać na Włochy. Oczywiście wiadomo jaką drużyną jest Kanada przy Włochach, ale lepiej jest zagłębić się w parę detali. W reprezentacji Kanady na tych mistrzostwach nie gra żaden z hokeistów, którzy zdobyli złoto w Soczi. Racja, że w Mińsku, zgodnie z moimi przewidywaniami, pomału się rozkręcają, ale to nie jest tak mocna drużyna jaką mogłaby być, porównanie składu do Soczi dobrze to obrazuje. W żadnym wypadku nie mówię, że to słaba, czy przeciętna drużyna, przecież wszyscy hokeiści grają w NHL, ale chodzi o to, że skład daleki jest od optymalnego. Wracając do turnieju, ostatnie zwycięstwo z Danią 6:1 robi jakieś wrażenie, ale wiadomo, że Dania będzie zadowolona z samego utrzymania w elicie i nie jest to zbyt mocna drużyna. Oczywiście to samo można powiedzieć o Włochach, ale wątpię, że Kanadyjczykom wyjdą dwa tak dobre mecze z rzędu, ponadto będzie to dla nich mecz dzień po dniu, a przed meczem z Danią mieli 3 dni przerwy. Są już prawie pewni wyjścia z grupy, myślę że zadowolą się spokojną wygraną, bez przesadnego napierania na bramkę Włochów. Włochy zaś wracają do gry po 1 dniu przerwy, więc są w lepszej sytuacji, no i przecież nie spisują się na tych mistrzostwach aż tak źle żeby skazywać ich na pogrom w tym spotkaniu.
Reasumując, handicap 4,5 wydaje mi się stosunkowo bezpieczny w tym meczu. Tak jak mówiłem, raczej nie spodziewam się kolejnego pogromu ze strony Kanadyjczyków, liczę że będzie to zwycięstwo góra 3, 4 bramkami. Nie często można grać taki handicap z takim kursem, więc uważam że warto spróbować.
⛔100
 
ninjos 8

ninjos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Białoruś
Spotkanie: Dnepr Mogilev - Belshina
Typ: 2
Kurs: 2.75
Bukmacher: Betsafe
Godzina: 18:00
Wg wcześniejszych meczy pomiędzy tymi zespołami Dnepr Mogilev ma problem widocznie z przeciwnikiem jakim jest Belshina.
Stawiam na gości ponieważ bramki strzelają bilans 7 meczów 14:16.
kiepska analiza
 
W 10

wladek1323

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, SŁOWACJA: Corgon Liga
Godzina: 18 : 30
Spotkanie: Nitra - Trnava
Typ: Trnava
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zapraszam na spotkanie 31 kolejki Corgon Liga pomiędzy Nitra i Trnavą . Moim zdaniem Trnava wygra bardzo pewnie , gdyż aktualnie zajmuje 3 miejsce i traci aktualnie tylko 3 punkty do 2 miejsca ,natomiast Nitra zajmuje ostatnie miejsce i nie ma szans na utrzymanie . Trnava ma serię 8 zwycięstw z rzędu natomiast Nitra nie wygrała od 4 spotkań .
⛔100
 
M 27

mlody160

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny
Godzina: 16:55
Spotkanie: Jankovic J.-Radwanska A
typ: 2
kurs: 1.57
buk: Bet365
Analiza:
Moim zdaniem jedno z ciekawszych spotkań dzisiejszego dnia. Ostatnimi czasy świetnie grająca Radwańska zmierzy się z tenisistką, z którą nie raz pokazywała, że potrafi wygrywać ( będąc nawet w gorszej dyspozycji). Polka ostatnio nie przegrywa spotkań z niżej notowanymi rywalkami, co wcześniej się jej przytrafiało. Jest w stabilnej formie i wydaje mi się, że dzisiaj bez większych problemów poradzi sobie ze słabszą rywalką.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom