>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 16.04.2014 (środa)

Status
Zamknięty.
magucio 174

magucio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Puchar Francji
Data i godzina: 16.04.2014 21:00
Spotkanie: Guingamp - Mocano
Typ: 2
Kurs: 1.97
Buk: comeon
Dzisiaj większość osób będzie skupionych na El Clasico - nie ma co się dziwić, ale ja osobiście nie przepadam za tymi pojedynkami, dlatego też obieram zupełnie innych kierunek, a mianowicie wylatuję myślami do Francji, gdzie zostanie rozegrany mecz w ramach pucharu Francji. Dziś na stadionie Stade du Roudourou w Guingamp pojedynkować się będzie gospodarz tego spotkania - 17 drużyna Ligue 1 - EA Guingamp oraz wicelider z księstwa Monako - AS Monako. Na początek trochę o gospodarzach, którym jak do tej pory zbytnio się nie wiedzie. W ostatnich 10 spotkaniach (liga + puchar) Guingamp wygrało 4 razy (w tym wygrana w ćwierćfinale pucharu) i 6 razy przegrała, zdobywając przy tym bilansie 8 bramek, a tracąc przy tym też 8 bramek. Drużyna z zachodu Francji może i ambicje ma duże, ale w tym sezonie pozostaje im tylko walka o utrzymanie. Odwrotnie jest z drużyną Monako, która ma predyspozycje i ambicje do mistrzostwa Francji, ale niestety jakoś im jeszcze do tego trochę brakuje. Biorąc pod uwagę 10 ostatnich spotkań (tak samo puchar + liga) to można by rzecz, że Monako to co powinno wygrać, wygrywa. Siedem wygranych, remis oraz dwie porażki to ich bilans z 10 ostatnich meczów (20 bramek strzelonych, 10 straconych). Drużyna gospodarzy przystąpi do dzisiejszego spotkania bez osłabień kadrowych, ale Monako nadal nie może skorzystać z usług swojej perełki - Falcao. Niby to osłabienie, ale już trochę czasu minęło od momentu kontuzji Kolumbijczyka, a mimo to Monako sobie bez niego radzi.
Jeśli chodzi o bezpośrednie pojedynki obu tych drużyn to nie ma tu dużo do analizowania, w ciągu ostatnich 3 lat (2011-2013, w 2014 jeszcze ze sobą nie grali) Monako wygrało 3 pojedynki, raz był remis i raz przegrało.
Guingamp wcale nie miało trudnej drogi w pucharze Francji, bo nie rozegrało ani jednego spotkania z chociażby drużyną z Ligue 2, wszystkie ekipy były lokowane znacznie niżej, a i z takimi zespołami EAG wygrywało według mnie skromnie i to z reguły było 2-0. Skromnie, bo według mnie drużyna z ekstraklasy, która powinna stawiać czoła najlepszym powinna wyżej wygrywać z ekipami z 3-4 ligi.
Drużyna z Księstwa natomiast miała ciut lepszych przeciwników, bo mierzyli się z drużyną Nicei (1-0) w ćwierćfinale (Nicea etap wcześniej rozbiła 5-4 Marsylie) i drużyną Lens ligue 2 (6-0.
Monako ma marne szanse na mistrzostwo Francji dlatego myślę, że będą zaciekle bili się o puchar Francji, bo tylko to im zostało.
Podsumowując: Monako ma szanse na zdobycie jednego trofeum w tym sezonie i myślę, że postawią wszystko by je zdobyć, stąd też wysuwam typ na ich wygraną.
⛔100
 
K 48

kamiloski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 21-30
Spotkanie: FC Barcelona vs Real Madryt
Typ: Rzut karny w meczu - TAK
Kurs:3
Buk: Bet365
Analiza:

Czeka nas dzisiaj spotkanie finału Pucharu Króla, które odbędzie się na neutralnej murawie w Walencji. Myślę,że ciężko dzisiaj będzie komukolwiek wytypować zwycięzce tego meczu, chociaż jeżeli miałbym już postawić to postawiłbym na Real. Jednak szansy Barcelony nie należy także przekreślać. Ja stawiam, że w tym spotkaniu będzie rzut karny.W ostatnim spotkaniu między Realem, a Barceloną zakończonym wynikiem 3:4 były, aż 3 rzuty karne.Wątpie,żeby w tym spotkaniu były aż 3 rzuty karne, ale spodziewam się zaciętej walki z obu stron i przynajmniej jednego karnego podyktowanego przez sędziego.
⛔100
 
Q 47

qba_

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia, Jupiler Pro League
Godzina: 20:30
Spotkanie: Club Brugge - Genk
Typ: 1
Kurs: 1,62
Bukmacher: Betsson
Analiza:

W czwartej kolejce po zakończeniu sezonu zasadniczego piłkarze zespołu z Brugii podejmą na własnym boisku zespół z Genk. Gospodarze obecnie zajmują czwarte miejsce dające szansę na kwalifikacje do Ligi Europy i mają aż 8 punktów przewagi nad piątym Lokeren. Goście natomiast zajmują ostatnie, szóste miejsce, w grupie mistrzowskiej z dorobkiem zaledwie 25 punktów. W takiej sytuacji piłkarze Genk praktycznie mogą się pożegnać ze startem w europejskich pucharach w następnym sezonie.
W ostatnich 5 meczach Club Brugge zaliczył 2 wygrane, remis i 2 porażki. Jednakże u siebie piłkarze z Brugii wygrali 5 ostatnich spotkań. Na własnym stadionie mają bilans 12-2-2, widać więc, że na Jan Breydel Stadion są bardzo groźni. Genk natomiast w ostatnich 5 spotkaniach zdobył 6 punktów. Wygrali jedynie mecz z walczącym o utrzymanie Mons, zaliczyli 3 remisy i porażkę. Ponadto, na wyjazdach piłkarze z Genk spisują się średnio - mają bilans 6-4-6.
Brugge stać w tym meczu na zwycięstwo, przy wygranej wyprzedzą Anderlecht i Zulte-Waregem i znajdą się w czołówce grupy mistrzowskiej. Genk natomiast na wiosnę gra bardzo słabo. W sezonie zasadniczym na wiosnę zdobyli zaledwie 13 punktów, a w grupie mistrzowskiej zaliczyli 2 remisy i porażkę.
✅62
 
yeah_bunny 34

yeah_bunny

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel, Anglia - Elite League
Godzina:
20:30
Spotkanie: Kings Lynn Stars - Belle Vue Aces
Typ: Kings Lynn (-12)
Kurs: 1.75
Bukmacher: betlic
Analiza:
&quot;Gwiazdy&quot; na początku sezonu są bardzo silni na własnym torze. Co prawda odjechali na nim tylko jeden mecz, ale wysoko pokonali lidera rozgrywek &quot;Młoty&quot; z Lakeside 53:39. Dzisiaj zmierzą się z ekipą z Manchesteru, gdzie panują zupełnie inne nastroje.
Craig Cook, który miał być trzecim ogniwem asów kompletnie zawodzi. Będący drugą linią Micheal Palm Toft również nie zachwyca. Juniorzy również przywożą mało punktów. Jedynie Scott Nicholls, Matej Zagar oraz Richie Worrall spisują się praktycznie bez zarzutów, chociaż i temu pierwszemu przydarzyła się jedna wpadka. Dzisiaj za rywali będą mieli nie byle kogo. W szeregach Kings Lynn m.in drugi vice-mistrz świata 2013 - Niels Kristian Iversen, ogromny talent Duńskiego żużla - Niclas Porsing, nieobliczalny i waleczny Kenneth Bjerre czy też doświadczony na angielskich owalach - Rory Schlein. Do tego znacznie lepsi juniorzy, czyli para: L. Kerr - L.Rose, która spisuje się o wiele lepiej niż ich rówieśnicy z Belle Vue. Dzisiejszy mecz powinien potoczyć się pod dyktando gospodarzy, którzy powinni pokonać &quot;Asy&quot; dość wysoko.
✅75
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcarja - Super League
Godzina:
19:45
Spotkanie: Grashopper - Thun
Typ: Grashopper
Kurs: 1.65
Bukmacher:
Bet365
--➤
Analiza:

Ostatnich sześć spotkań drużyny Grashopper :
08/03/14 Grasshopper 2 - 1 FC Lausanne Sport
16/03/14 Grasshopper 4 - 2 FC Sion
23/03/14 BSC Young Boy… 0 - 4 Grasshopper
30/03/14 FC Thun 1 - 3 Grasshopper
05/04/14 Grasshopper 2 - 0 FC Zürich
12/04/14 FC Lausanne Sport 0 - 2 Grasshopper
Drużyna Thun jest drugą najgorszą w lidze drużyną grającą na wyjeździe
z bilansem 2/4/8. Ponad to, w tym spotkaniu są bez trójki zawodników jakimi są
napastnik B. Sadik 23/6 (najlepszy strzelec), pomocnik D. Hediger 17/2, oraz
obronca F. Sulmoni 24/1. dla gospodarzy nie zagra N. Ben Khalifa 24/5. Drużyna
Thun jest w odległości trzech punktów by dostać się grupy drużyn, które będą
rywalizować o Puchar Europy, także mają swój cel w tym spotkaniu.
⛔100
 
H 22

hetman-111785

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Taça de Portugal
Godzina: 22:00
Spotkanie: Benfica - FC Porto
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet.
Analiza:
Witam serdecznie, mamy dziś wiele ciekawych pucharowych spotkań, ja wziąłem pod lupę mecz Benfici z FC Porto. W lidze przewaga drużyny ze stolicy Portugalii jest dość wyraźna, Porto w tym sezonie nie błyszczy, przegrali już ligę oraz odpadli z Pucharu Europy gdzie dostali srogie lanie od drużyny Sevilli. Jak ktoś już wcześniej zauważył puchar ligi to jedyne co portowcom w tym sezonie pozostało, jednak czy motywacja wystarczy aby pokonać Benfice w meczu na wyjeździe? Wydaje mi się że na zwycięstwo nie mają większych szans ale trzeba mieć też na uwadze że przegrana 2:1 również da im awans ponieważ na własnym stadionie wygrali 1:0.
✅85
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Everton - Crystal Palace
Typ: Everton 1 golem
Kurs: 3.60
Bukmacher: bet365
Analiza:
26 kolejka Premier League. Everton mierzy się z Crystal Palace. Gospodarze walczą o Ligę Mistrzów, a strata do miejsca 4 jest znikoma, bo tylko punkt.
Everton to też najczęściej remisująca (9) ekipa z czołówki, a ich mecze raczej nie przebiegają jednostronnie (chociaż ostatnio forma jest naprawde wysoka - 7 zwycięstw z rzędu w lidze). Crystal Palace za to miejsce 12 i jest to ekipa... najrzadziej remisująca (4) poza Fulham, więc na pewno widzę tu zwycięstwo Evertonu. Czy wysokie? Jest taka możliwość, bo Everton spokojnie potrafi 2-3 bramki u siebie strzelić, ale Crystal Palace jest w ostatnio dobrej formie (3 zwycięstwa z rzędu), a ich wyniki najczęsciej powtarzają się: 0:0, 0:1, 1:0. Rzadziej jest 0:2 czy wyżej. Mają choćby lepszą defensywę niż Arsenal i najlepszą z dołu tabeli. Ostatni mecz obu druzyn skonczył się remisem 0:0.
⛔100
 
denzel 144

denzel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Bośnia i Hercegowina, Puchar
Godzina:19:00
Spotkanie: Siroki Brijeg - Celik Zenica http://www.livesports.pl/mecz/SS9wKrUQ/#szczegoly-meczu
Typ: Celik Zenica +1,5
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet365
Stawka: 50j Analiza:
Rewanżowy półfinałowy mecz w pucharze BiH zapowiada się ciekawie. Goście będą bronić 2 bramkowej zaliczki z pierwszego meczu. Obstawiam, że się im tu uda. Gospodarze mają jeszcze szanse na mistrzostwo i wydaje mi się że to bardziej im zaprząta głowy niż walka w pucharze co dzisiejsi goście mam nadzieję wykorzystają. Mecze między tymi drużynami na przestrzeni ostatnich lat rzadko kończyły się 2 bramkową przewagą którejkolwiek z drużyn i dzisiaj liczę na powtórkę takiej sytuacji. Gospodarze mają problemy z strzelaniem dużej ilości bramek drużynom które bronią się i grają z kontry i mam nadzieję że tak zagra zespół gości, mają zaliczkę z pierwszego meczu i mama nadzieję że ją obronią. To jedyna szansa gości na jakieś trofeum w tym sezonie więc mam nadzieję że ta sytuacja ich zmobilizuje.
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 21-30
Spotkanie: FC Barcelona vs Real Madryt
Typ: Pierwszy strzelec - Benzema
Kurs: 6 --&gt;5.0
Buk: expekt
analiza:
Real madryt dziś bez Ronaldo, więc strzelanie goli (obok Bale&#39;a) musi wziąć na swoje barki Benzema. Patrząc na ostatnie formy obu zespołów, to dziwi mnie troszkę faworyzowanie Barcelony przez bukmacherów, no ale cóż.
Typ ryzykowny, ale warty uwagi. Barcelona ma problemy w obronie, co pokazała w meczu rewanzowym z Athletico Madryt i Granadą. Real natomiast w ostatnich 5 meczach strzelil 16 goli, tracąc tylko dwa z Borussią. Co ciekawe żadnego z tych 16 goli nie zdobył Benzema, co troszkę moze wydawać się dziwne, więc dziś będzie miał świetną okazje by się przełamac, w końcu w lidzę strzelil już 17 goli dla Królewskich i jest drugim strzelcem w drużynie, więc dziś musi godnie zastąpić Cristiano.
Boisko Estadio Mestalla, więc teren neutralny. Liczę na powtórke z poprzedniego starcia i ponownego gradu bramek. Pozdrawiam.
⛔100
 
swedi 23

swedi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 21-30
Spotkanie: FC Barcelona vs Real Madryt
Typ: Over 7,5 Kartki
Kurs: 2,00
Buk: Bet365
Analiza:​

Ten bet biorę w ciemno. Dzisiaj kolejne derby Hiszpani. Jak w każdym meczu między tymi zespołami będzie iskrzyło. W to chyba nikt nie wątpi. O formie Barcelony nie będę sie tutaj rozpisywał bo to jak dla mnie wielka zagadka. W wyniku 1x2 stawiałbym raczej na Real ale.. No własnie ale. Ale Real ma jakiś kompleks Barcelony. Nie wiem dlaczego ten moim zdaniem najlepszy klub obecnie na swiecie (nie, nie Bayern) nie potrafi grac z FCB. Dlatego typuje tutaj kartki.
Barcelona jest jak dla mnie słaba i będzie musiała gonić Real a jak pogoń to faule a jak faule to kartki.
Real zagra dziś bez CR7 co oznacza że w mecz będą musieli włożyć o kilkakroć wiecej sił. Wniosek ten sam - walka - faule.
W 3 ostatnich meczach derbowch padło uwaga 27 kartek. 25 żółtych i 2 czerwone. Jak łatwo policzyć to 9 na mecz.
Matheu Lahoz został wybrany sędzią finału Copa Del Rey. Kto interesuję się troszkę piłka wie, iż ten sędzia wręcz UCZULONY jest na symulacje i nie waha sie wcale z pokazywaniem kartoników za owe przewinienia.
Dziś zwięźle ale treściwie. Szczerze polecam za drobną sumke.
Osobno polecałbym typy kolegów które widziałem w tym temacie a mianowicie karny w meczu oraz puchar dla Realu.
Pozdrawiam.
⛔100
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Copa del Rey
Godzina:
21:30
Spotkanie: FC Barcelona - Real Madryt
Typ: Gareth Bale zdobędzie bramkę
Kurs: 2,80
Bukmacher: bwin
Analiza:

Finałowy mecz Pucharu Hiszpanii. FC Barcelona zmierzy się z Realem Madryt na stadionie Valencii.
Gareth Bale, kupiony przed sezonem z Tottenhamu za 90-100 milionów, zależy od źródła, 2 najdroższy piłkarz w historii będzie miał dzisiaj szansę dość bezpośrednio spłacić swój transfer. Pod nieobecność największej gwiazdy Królewskich, Cristiano Ronaldo, na nim w głównej mierze ciążyć dzisiaj będzie odpowiedzialność za korzystny wynik.
W tym sezonie sama gra Walijczyka nie do końca mnie przekonuje. Mimo to statystyki ma bardzo dobre - jeśli chodzi o bramki jest to 19 trafień w 38 meczach. Ciężko wyróżnić go za występy w dotychczasowych Klasykach ale dzisiaj ma szansę coś strzelić. To, że ma wystarczające umiejętności nie ulga wątpliwości. Za to dzisiaj dojdzie dodatkowo:
- wykonywanie rzutów wolnych - Bale uderza lepiej niż Ronaldo, który gdzieś zatracił swoją umiejętność w tym aspekcie. Jednak CR7 dość samolubnie podchodzi do tego elementu gry. Dziś go zabraknie więc Gareth powinien być monopolistą
- rzuty karne - Di Maria ostatnio się nie popisał, Ronaldo nie ma. Kto dostanie ewentualny rzut karny? Alonso? Ja bym postawił na Bale&#39;a, zwłaszcza że jeśli będzie faulowany to sam moze chcieć egzekwować jedenastkę
- gra w powietrzu - Gareth świetnie gra głowa. Jeśli zabraknie Pique to w polu karnym Barcy przy rzutach rożnych lub dośrodkowaniach z wolnych będzie stanowił duże zagrożenie
- większa swoboda - brak Ronaldo oznacza większą swobodę dla reszty zawodników, nie trzeba szukać Portugalczyka podaniami i liczyć, że to on wygra mecz. Z pewnością większe możliwości mogą tylko pomóc Garethowi
- strzały z dystansu/Pinto w bramce - potężne uderzenie jakim dysponuje może sprawić wiele kłopotów bramkarzowi Barcelony. Pinto nie jest słabym bramkarzem ale nie jest to z pewnością Valdes
- defensywa Barcelony - nieprzekonujące zestawienie stoperów w obliczu urazów Bartry, Pique, Puyola nie będzie stanowić specjalnej przeszkody dla Garetha. W I meczu z BVB pokazał że potrafi wjechać w pole karne więc może dzisiaj to powtórzy

✅180
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa del Rey
Godzina: 21:30
Spotkanie: FC Barcelona - Real Madryt
Typ: X
Kurs: 3,80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Gram kolejny raz to samo czyli remis w teoretycznie wyrównanym pod względem jakości drużyn spotkaniu ( choć ostatnimi czasy nic a nic mi nie idzie w tego typu zakładach). Ale jak to mówią do 3-ech razy.........Oby to się teraz sprawdziło.
Najważniejsza sprawa - kurs ! Na remis i zarazem dogrywkę w tym spotkaniu urósł do takich wartości, że grzechem jest tego nie zagrać chociażby za drobne, tym bardziej, że ciężko (przynajmniej mi) byłoby pójść w któraś ze stron jeśli chodzi o ten finał.
Wiadome jak się sprawa przedstawia: Barca bez formy, Real bez CR7. Mecz będzie zacięty bez dwóch zdań jak każde Gran Derbi co jeszcze bardziej utwierdza mnie w typie.
Ostatnie 2 pojedynki wygrała Barca, 2 wcześniejsze Real, ostatni remis w styczniu 2013 roku. Królewscy 10 meczy pod rząd bez remisu, dzisiaj rywal do tego odpowiedni. Powodzenia !
⛔100
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:Baseball MLB
Spotkanie:Arizona Diamondbacks-New York Met
Typ: over 9
Kurs:2,05
Bukmacher:pinnacle
Data i godzina:16.04.2014 21:40
Diamondbacks kontra Mets czyli trzecie spotkanie tych ekip w ciągu ostatnich trzech dni i pojedynek Brandona McCarthy z Dillonem Gee.Patrząc na kursy w tym meczu nie sposób pominąć zakładów na under/over ponieważ część bukmacherów otwierała ten mecz linią 9,5 większość zdecydowała się na linie 9 a w tej chwili standardową linią na ten mecz jest 8,5 tylko skąd taki optymizm u graczy skoro obaj panowie nie zachwycają.McCarthy ma na swoim koncie dwa mecze jako starter i dwie porażki ERA 7,78 przy IP19,2 i 23 uderzeniach rywali.Oddał także trzy bazy a przeciwnicy zaliczyli aż 5HR.Owszem w swoim jedynym meczu przeciwko Mets który koniec końców przegrał oddał tylko dwa run-y,ale od tego czasu skład Mets się trochę zmienił i tym bym się zupełnie nie sugerował.Po drugiej stronie staje Dillon Gee który także nie zachwycił w pierwszych meczach mimo że zmienił swoich kolegów po fachu.18,5 IP przy 16 uderzeniach i 11 run-ach,7 oddanych bazach i 5HR także skłania mnie ku postawieniu na over 9 w tym spotkaniu.Może i przeciwko Arizonie wypada dość dobrze jednak w obecnej formie nie postawiłbym na under w takiej konfiguracji starterów.Podsumowując mamy tutaj pojedynek dość słabo spisujących się pitcherów i pokrycie tej linii jest bardzo możliwe więc Polecam
zwrot 0jk
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Zawody: Koszykówka - Kobiety Serie A 16.04.2014 godz. 20:30
Wydarzenie: Lucca - Famila Schio
typ: Famila Schio
Kurs: 1.4
Bukmacher: Bet365
Na dzisiaj proponuję swój typ dotyczący 4 spotkania półfinałowego playoff kobiecej serie A pomiędzy drużyną Lucca, a Familą Schio. Gospodynie to mało znana na arenie międzynarodowej drużyna, czego nie można powiedzieć o ekipie Famili, która rok w rok udanie lub mniej udanie występuje w kobiecej Eurolidze i udowadnia swoją niezagrożoną pozycje również w rodzimej lidze. W tym sezonie również koszykarki Famila Schio zdominowały ligę i awasowały do fazy playoff z pierwszego miejsca z tylko jedną porażka na 20 rozegranych kolejek. Gospodynie natomiast do fazy playoff awansowały z 4 miejsca mając o wiele gorszy dorobek punktowy od swoich rywalek dzięki 13 wygranym i 7 porażkom. Po rundzie zasadniczej obydwa zespoły ograły swoje rywalki w ćwierćfinałach playoff, Lucca z zespołem Venezia 2:0 w meczach, a Famila z Orvieto również 2:0. Po tych spotkaniach zespoły spotkały się razem w pierwszym meczu gdzie tak jak dzisiaj gospodarzem spotkania był zespół Lucca i niespodziewanie wygrał to spotkanie 63:59 i na wyjazdowe spotkania w Schio wyjeżdżały prowadząc w serii 1:0. W dwumeczu w Schio gospodynie już pokazały, że są zdecydowanymi faworytkami tego półfinału i wygrały 76:61 i 71:59. Dzisiejsze spotkanie moim zdaniem będzie już ostatnim i gospodynie nie zdołają doprowadzić do remisu w serii, a pierwsze spotkanie i wygraną Lucca traktuję w kategoriach dużej niespodzianki. Dzisiaj tej niespodzianki nie będzie. Zachęcam do swojego typu.
✅40
 
K 82

kupson141

Użytkownik
Spotkanie: Perugia - Piacenza
Data i godzina: 16.04.2014, 20:30
Dyscyplina: Siatkówka
Typ: Piacenza -1,5 seta
Kurs: 2,30
Bukmacher: William Hill
Czwarty mecz tych drużyn w półfinałowych zmaganiach włoskiej Serie A1. Dziś może się już wszystko wyjaśnić, bowiem zwycięstwo Piacenzy w tym meczu da im przepustkę do gry w finale z Maceratą. Jeżeli polegną o awansie zdecyduje ostatni piąty mecz. Te trzy mecze, które dotychczas zostały rozegrane pokazują, że Piacenza jest lepszą ekipą. Szczerze mówiąc rywalizacja powinna się skończyć po 3 spotkaniach, gdyż w ostatnim ich pojedynku Piacenza miała swoje szanse na zwycięstwo, które zmarnowała. Moim zdaniem egzekucja została przeciągnięta tylko do dziś bo dziś siatkarze Piacenzy powinni postawić przysłowiową kropkę nad i. Gra Perugii opiera się głównie na mocnej zagrywce i na Aleksandarze Atanasijeviciu. Można powiedzieć, że to on ciągnie ten zespół. Buti, Petric czy Vujevic swoje dokładają jednak to tylko od dyspozycji Serba zależy czy Perugia powalczy. Piacenza ma w swojej drużynie więcej kluczowych zawodników. Lider Simon ma oparcie w Kaliberdzie, który nie tylko dobrze przyjmuje, ale i dobrze radzi sobie na skrzydle. Do tego Fei, Zlatanov , Le Roux czy De Cecco. Więcej atutów praktycznie w każdym elemencie. Nie można powiedzieć, że mecze nie były zacięte, jednak dało się zauważyć, że jak Piacenza zagra na pełnej koncentracji to jest poza zasięgiem Perugii. Dziś powinni dać z siebie wszystko bo wątpię by chcieli grac jeszcze jeden, decydujący pojedynek. Kursy na czystą 2 pospadały, dlatego uważam, że warto zagrać handicap -1,5 seta. Dla mniej odważnych 2 po 1,60 jeszcze jest do złapania, do dubelka jak znalazł.
⛔100
 
czarny_2pzr 117

czarny_2pzr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Portugalii
Godz: 21:45
Spotkanie: Benfica- FC Port
Typ: Benfica (-1)
Kurs: 3,50
Buk: bet365
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem drugi mecz półfinału pucharu Portugalii w którym Benfica na własnym obiekcie podejmie FC Porto. Prawdopodobnie wszyscy się orientują że w pierwszym spotkaniu górą byli goście którzy wygrali u siebie 1:0.
Porto po zmianie trenera (Luis Castro) nie błyszczą forma odpadli z rozgrywek ligi europy wygrywając z Sevilla przed własną publicznością 1:0 aby później po słabym meczu przegrać spotkanie wyjazdowe 4:1 w lidze również nie zachwycają grą w delegacjach na 14 wyjazdów zdołali wygrać tylko 6 meczy 3 remisy i aż 5 porażek.
Gospodarze na własnym obiekcie w tym sezonie jeszcze nie odnotowali porażki 11 zwycięstw i dwa remisy robią wrażenie.
W tym sezonie już Benfica wygrała z Porto u siebie 2:0 i myślę że taki wynik jest bardzo prawdopodobny, gospodarze bardzo mało tracą goli grając na własnym stadionie a w ostatnich 13 meczach tylko 2 razy nie zdobyła dwóch lub więcej bramek dlatego uważam że typ wygraną miejscowych minimum dwoma bramkami po kursie 3,50 jest warty ryzyka.
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom