>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 16.04.2012 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dyscyplina: Żużel - Elite League
Spotkanie: Swindon Robins - Coventry Bees
Typ: Coventry Bees +7,5
Kurs: 2,00
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Pierwszy typ to mecz Swindon Robins konta Coventry Bees. Dla mnie faworytem są pszczoły, a nie tak jak buki uważają za faworytów rudziki. U gospodarzy jest niezły skład ale tor nigdy nie był wielkim handicapem i przyjezdni często nawiązywali walę i wygrywali. Liderem zespołu jest Andersen, a wiemy jak chimeryczny jest ten zawodnik. Drugi nominalny lider Troy Batchelor zawodzi na całej linii, zdobywał mało punktów i do tego ma fatalną prasę na wyspach i nie wytrzymuje psychicznie. Morris to solidny zawodnik ale ze słabymi rywalami, Stead niby solidny ale często czegoś brakuje. Doyle raz wygrywa raz przywozi 0 także na niego nie ma co liczyć. Aspgren i Kildemand w dzisiejszym meczu będą wygrywali z rezerwą gości jednak Rynon i Bager zdecydowanie mogą powalczyć. Pszczółki do Swindon zabrały najmocniejszy skład, trójka muszkieterów Kennett, Harris i Nicholls przegrywać biegów nie powinni, Summers i Larsen to są zawodnicy którzy mogli by prowadzić pary. Ten pierwszy w tym roku w kapitalnym gazichu, drugi wraca po kontuzji do optymalnej dyspozycji. Rezerwowi Rynon i Bager tak jak pisałem są w stanie powalczyć z rezerwą gospodarzy. Handicap 7,5 punktów bardzo duży i ja spróbuję tak zagrać.
⛔ 100
 
cezarinh0 108

cezarinh0

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, 2. Bundesliga
Spotkanie : D. Dresden - F. Dusseldorf
TYP : X
Kurs : 3.65
Bukmacher: Pinnacle
Spotkają się dziś dwie drużyny, które nie zachwycają ostatnimi rezultatami. Według bukmacherów faworytem tego meczu jest klub Adama Matuszczyka. Ja przeczuwam tu remis. Dlaczego? Zajrzyjmy w statystyki.
Bilans Fortuny w tym sezonie na wyjeździe to 5-8(!)-2, również w ostatnich pięciu meczach piłkarze z Dusseldorfu zanotowali aż trzy remisy. W dodatku na 12 spotkań H2H aż 6 z nich kończyło się remisami! Ostanich 5 spotkań H2H kończyły się rezultatami rozstrzygniętymi. Dzisiaj czas na remis, widzę w tym meczu wynik 1-1.
⛔ 100
 
C 1

capsu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Anglia, Premiership
Spotkanie: Arsenal (-3) - Wigan Athletic
Typ: 1
Kurs: 4,75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Arsenal ostatnio jest w gazie. Wygrywa praktycznie mecz za meczem. Jeśli chce utrzymać 3 miejsce gwarantujące start w LM bezpośrednio w grupie to takie mecze jak dzisiaj musi wygrywać.
Wigan rozpaczliwie broni się przed spadkiem, w ostatniej kolejce sprawili wielką sensację wygrywając na swoim stadionie z ManU.
Sądzę jednak, że 4 wygrane na wyjeździe w tym sezonie nie mogą postraszyć zespół Wengera.
Arsenal to spotkanie wygra i opatrzy je wieloma, mam nadzieję pięknymi golami.
Mój typ na to spotkanie 4-0. Goście nie będą mieli nic do powiedzenia. Od początku pressing piłkarzy Arsenalu sprawi, że Wigan będzie się gubiło i potykało o własne nogi, a Van Persie z Walcottem pokaże galaktyczny futbol z o wiele gorszym przeciwnikiem.
⛔ 100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Belgia 2
Charleroi - Antwerp
over 2.5 gola
1.65
Expekt

Na dzisiaj wybrałem mecz z drugiej ligi belgijskiej. W spotkaniu kończącym 32 kolejkę spotkań zmierzy się ze sobą Charleroi i Antwerp. Gospodarze to lider rozgrywek. Goście są na 10 pozycji w lidze. Stawiam w tym meczu na over 2.5 gola, a poniżej kilka zdań na temat mojego dzisiejszego typu.
Charleroi już awansowało do ekstraklasy. Dzisiaj zagrają przed własną publicznością przed, którą spisują się w tym sezonie doskonale (12 zwycięstw, 3 remisy, 0 porażek). Będą chcieli ukoronować swój sukces przed swoimi kibicami pewnym zwycięstwem z ligowym średniakiem. Charleroi dodatkowo w tym sezonie strzela mnóstwo bramek. Łącznie w 31 meczach strzelili 62 gole. Stracili 29 bramek. Ich średnia goli na mecz to 2.94 co daje im 3 miejsce w klasyfikacji na najwyższą średnią goli. Jeśli chodzi o stawiany przez mnie dzisiejszy zakład na over to piłkarze z Charleroi mieli aż 20 razy over 2.5 gola w 31 meczach. Daje to bardzo dobry wynik 65% wszystkich meczy. Reasumując moim zdaniem dzisiaj wygrają gospodarze. Stawiam 4:1 dla Charleroi i over 2.5 gola.
✅ 65
 
M 2

modestep

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Primera Division
Spotkanie: Getafe - Sevilla
Typ: Over 3,5
Kurs: 3,50
Buk: Sportingbet
Analiza:
Za chwilę rozpocznie się mecz, od którego wiele zależy. Sevilla to drużyna utytułowana, która chciałaby zagrać w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. Lecz niestety na ich drodze stoi drużyna Getafe, która również ma szanse. Bilans spotkań w Getafe jest korzystny dla gości. Dużo wygranych, czyli trudny teren dla gości. Ale mecze tych dwóch drużyn zawsze są interesujące i zacięte. Często pada dużo bramek, a zwłaszcza ostatnio, Getafe wygrało z Valencią 3:1 u siebie. A valencia to rywal porównywalny do Sevilli, więc i ten mecz powinien być zacięty. Warto postawić na over 3,5 a jeśli ktoś nie chce ryzykować to over 2,5 po kursie ok.2. Życzę wysokich wygranych
✅ 250
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom