>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 16.03.2015 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis- WTA: Indian Wells
Godzina: 23-30
Spotkanie: Ivanovic-Garcia
Typ: over 19.5
Kurs: 1.81
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Pojedynek 6-tej w światowym rankingu Serbki z wschodzącą gwiazdą (obecnie 28.) Francuzką Caroline Garcią. Bardzo istotny jest fakt, ze obie panie spotkały się 8 dni temu! W meksykańskim Monterrey góra była młodsza i mniej utytułowana z tenisistek i to w stosunku 6-1, 6-4. Ana nie jest raczej silną psychicznie zawodniczką i ten fakt może mieć znaczenie. Garcia gra w tym roku bardzo dobrze - jej bilans (12-5) jest dużo lepszy od statystyk Ivanovic (8-4). Dziś nie spodziewam się łatwego zwycięstwa faworytki co sugerują nam bukmacherzy (około 1.3), nie wierzę także w kolejną łatwą przeprawę Caroline. Linia 20 gemów po takim kursie jest naprawdę niewygórowana i warto spróbować, bo w tak prestiżowym turnieju na pewno obie zagrają na 100 procent i możliwe jest dłuższe i zacięte spotkanie.
✅81
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Austria 2 liga
Godzina;18.30
Spotkanie;Innsbruck-Hartberg
Typ;2
Kurs;3.00
Bukmacher;Bet365
Analiza; na dziś nie mogłem znaleźć dobrego spotkania dopóki nie przyjrzałem się bliżej pojedynkowi tych ekip. Zajmują dwa ostatnie miejsca w tej lidze z prawie takim samym bilansem ale według mnie w lepszej formie jest Hartberg ponieważ w rundzie wiosennej zanotowali po jednym zwycięstwie remisie i porażce. W ostatniej kolejce wygrali zdecydowanie bo 4-0 na wyjeździe z Ausrtią Lustenau wcześniej remisowali u siebie ze średnim Hornem a w pierwszym meczu tej rundy ulegli na wyjeździe liderowi Mattersburg 2-0 ale należy zaznaczyć że grali od 40 minuty w osłabieniu. Natomiast jeśli spojrzymy na Innsbruck dowiemy się że ta runda nie układa im się dobrze bo przegrali 2 razy i zanotowali remis w ostatnim spotkaniu ze słabym FAC Wien... wcześniej odnosząc porażki z 2 i 4 zespołem ligi gdzie zostali skutecznie wypunktowani po 3-0...w poprzedniej rundzie a raczej na początku sezonu dawali radę i mieli nawet serie 5 wygranych z rzędu (co stanowi prawie cały ich dorobek pod tym względem) ale później zaczęli grać słabo i widocznie jeszcze się nie otrząsneli w czy upatruje szansę dla Hartberga...w ostatnich 5 spotkanie=ach Hartberg strzelił 10 goli tracąc 6 natomiast Innsbruck strzelił zaledwie 2 tracąc 11,dodam tylko że przed przerwą Hartberg potrafił remisować z 3 w tabeli Linz i wygrać z wiceliderem Liefering... H2H zdecydowanie na korzyść Innsbruck bo 4 wygrane i 1 porażka ale myślę że dziś piłkarze Hartberg poprawią tą statystykę,tym bardziej że w oatatnim meczu tych drużyn zwyciężył Hartberg 2-0 na wyjeździe. Kurs bardzo dobry i ja spróbuję . Powodzienia!
⛔100
 
H 13

hardtrec

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Rosja Super Liga - kobiety
Godzina: 17
:00
Spotkanie: Saratov- Dynamo

Typ: Saratov +17.5 punktów

Kurs:
1.75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam to mój pierwszy typ tutaj mam nadzieje ,że celny ????
Analizując ostatnie mecze widać odrazu jak Dynamo spuściło z tonu .
Dotkliwe porażki z Busto Arisizio i to dwa razy po 3-0 może negatywnie odbić się w dalszej fazie rozgrywek krajowych .
Saratov już raz zagrał w tym roku w swojej hali z Dynamem i gospodynie wygrały 3-2 . Oczywiście potencjału kadrowego obu drużyn nie ma co porównywać , ale watpię aby mecz zakończył się ostrym laniem ze strony przyjezdnych . Kapitał 17.5 punktów to dobra linia ????

⛔100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Vicenza - Catania
Typ: X/1
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
31 kolejka rozgrywek Serie B. Piąta Vicenza gra z przedostatnią Catanią. Te druzyny dzieli roznica az 17 punktów. Catania nie wygrała w tym sezonie na wyjezdzie. Zaledwie udalo im sie 4 razy zremisowac, pozostale mecze przegrywając. Nie sądze by dzis potrafili sie przelamac i wygrac, bo jednak Vicenza jest druzyna gornej polowy tabeli i nie przegrali od 9 spotkan (wygrali 6). Catania z kolei ostatni raz wygrała 31 stycznia, oczywiscie u siebie. Na wyjazdach strzelili tylko 10 bramek, co jest drugim wynikiem od konca poza Varese. Wszystko wskazuje na to ze gospodarze to wygraja i wezma rewanz za jesienna porazke 1:3.
⛔100
 
tomexxx 156

tomexxx

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Rosja Super Liga - kobiety
Godzina: 17:00
Spotkanie: Odintsovo - Omsk
Typ: Odintsovo
Kurs: 2.5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zapraszam do Rosji na mecz play-offów tamtejszej Super Ligi kobiet.
W mieście Odintsovo na jakiejś tam hali mogącej pomieścić ileś ludzi odbędzie się spotkanie pomiędzy miejscowym Zarjeczje Odintsovo założonym w którymś tam roku, nie sprawdzałem którym, a gośćmi z miasta Omsk. Wybaczcie mi, że nie wiem w jakich strojach grają, ani w którym roku założyli tą drużynę.
Kur.... Czy ktoś to w ogóle czyta ? Czy kolor koszulek, data powstania klubu, pojemność hali, stadionu ma jakieś znaczenie ? Maer, jesteś naprawdę dziwnym gościem, którego analizy, tak naprawdę nie są w zadnym stopniu analizami. Widzisz krytyczne głosy, naśmiewanie sie z Twoich analiz, a nic z tym nie robisz. Ogarnij się człowieku, tego się nie da czytać. Ponad tysiąc takich samych analiz, może już wystarczy ?
A wracając do meczu. Raz w lutym stawiałem mecz rosyjskiej ligi, wtedy kurs na gospodynie wynosił 8 i udało ustrzelić mi się tą perełkę, wtedy gładko wygrały z bodajże Krasnodarem. Dziś grają z drużyną podobnej klasy. Wiem, że ekspertem nie jestem, siatkówki praktycznie nie oglądam, a tymbardziej w wykonaniu kobiet, ale zachęcił mnie całkiem niezły kurs. Prawda jest taka, że jak Odintsovo chce wyeliminować Omsk z play offów, musi wygrywać spotkania na własnym boisku. A na nim idzie im naprawdę bardzo dobrze. Ostatni mecz między tymi drużynami wygrały gospodynie - 3:2, dzisiaj liczę na podobny rezultat. Na papierze Omsk wygląda może lepiej, w tabeli zajęły miejsce 4, jedno wyżej od Zarjeczja, ale to jest siatkówka kobieca. Pełna zwrotów akcji, kilkupunktowych serii. W ostatnim czasie Odintsovo miało trochę więcej czasu na odpoczynek, może będzie to miało jakieś znaczenie w dzisiejszym meczu. Stawiam na gospodynie.
Pozdro
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
O 32

oktawia88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia,BPL
Spotkanie: Swansea City-Liverpool
Typ: Swansea - Liverpool : Wynik + Obie drużyny strzelą bramkę -Drużyna Gości + Tak
Kurs: 4.40
Godzina: 21.00
Bukmacher: betsson
Analiza:The Reds walcza o pierwsza czwórke i spinaja sie w meczach BPL a do tego ostatnie meczy z łabędziami to ostra wymiania ciosów(4:1,2:1,4:3 dla Liverpoolu) więc bramek powinno być sporo. Podpisuje sie pod typami kolegów na BTS i over 2,5! Ja od siebie proponuje BTS i wygrana Liverpoolu bo jakas tak jest w BPL ze jedne druzyny leża drugim a tak jest w wypadku tego meczu. Obrona łabędzi do najlepszy nie należy praktycznie w każdym meczu traca bramke więc licze ze Liverpoolu strzeli 2-3 bramki a że graja na wycieczce to i sami powinni coś stracic bo defensywa czerwonych lubi czasem walnąc solidnego babola! Mam nadzieje że bedzie to batalia z duzą iloscia bramek z której zwyciesko wyjdą goscie! Buziaki Tajka ;*
⛔100
 
H 0

homofobonoid

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽Piłka nożna - Zweite Bundesliga
Spotkanie: RB Leipzig - Fortuna Düsseldorf
Typ: x2
Kurs: 1.83
Godzina: 20:15
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zapraszam do Niemiec na 25 serię gier tamtejszej Zweite Bundesliga.
W mieście Leipzig (LIPSK) na tamtejszej Red Bull Arena mogącym pomieścić 42 900 widzów odbędzie się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym RasenBallsport Leipzig e.V założonym w 2009 roku o barwach czerwono-biało-niebieskich, a w gości z miasta Düsseldorf przyjedzie zespół założony w roku 1895 o barwach czerwono-białych, a mianowicie Düsseldorfer Turn- und Sportverein Fortuna 1895 e.V.
RB Leipzig - 24 spotkania ligowe i zdobyte 34 punkty co daje 7. miejsce w tabeli ligowej, bilans bramkowy 26:18 a Fortuna Düsseldorf pozycja 6. zdobyte 36 oczek w 24 meczach w tym sezonie, bilans bramek 37:32.
Gospodarze u siebie 6-4-2 co daje 22 oczka w 12 grach na swojej Red Bull Arena, bilans bramek 18:9, a goście na wyjazdach 12 spotkań i zdobyte 22 punkty, bilans bramkowy w delegacjach 19:10.
Mecz zapowiada się ciekawie, gdyż RB Leipzig ma szansę na wskoczenie przed Fortunę Düsseldorf, a w ostatnich 3 spotkaniach pomiędzy tymi zespołami (2 z 3 spotkań RasenBallsport Leipzig e.V. rozgrywał pod nazwą Spiel- und Sportverein Markranstädt, gdyż właśnie od SSV Markranstädt, RB Leipzig wykupił licencję w 2009) o ligowe oczka bilans jest następujący 1-1-1. 2 z tych spotkań odbyły się w mieście liczącym 597 102 mieszkańców, a mianowicie w Düsseldorfie, raz mecz odbywał się w mieście liczącym 15 153 mieszkańców, mianowicie w mieście Markranstädt. Bilans bramek w tamtych meczach 7-4 na korzyść RB Leipzig.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo lub remis gości, Düsseldorfer Turn- und Sportverein Fortuna 1895 e.V. w tym sezonie ligowym na wyjazdach jest jedną z najlepszych drużyn całej ligi, jednakże warto wspomnieć iż w ostatnim meczu o ligowe punkty z RasenBallsport Leipzig e.V., tudzież wtedy pod nazwą Spiel- und Sportverein Markranstädt na wyjeździe przegrali aż 5:1!!!, a mecz odbył się w 2000 roku. Piłkarze Düsseldorfer Turn- und Sportverein Fortuna 1895 e.V. na pewno pamiętają tamten mecz i będą chcieli odegrać się za porażkę, która im chluby nie przyniosła. Ponadto w mieście Lipsk mieszka 542.117 ludzi, a w mieście Düsseldorf 597 102, czyli miasto Düsseldorf ma więcej mieszkańców co jest niewątpliwie ich przewagą. Oprócz tego drużyna Fortuny Düsseldorf została założona wcześniej, więc mają więcej doświadczenia. Jednakże absolutnie najważniejszym czynnikiem mówiącym za drużyną gości są barwy. Ok, ktoś powie, że tu i tu jest czerwień i biel, ale przypomnijcie sobie słowa matek, babci - &quot;co za dużo to nie zdrowo&quot;, mianowicie gospodarze do powyższych kolorów dołączyli kolor niebieski i to ich zgubi. Moim zdaniem drużyna Düsseldorfer Turn- und Sportverein Fortuna 1895 e.V. przywiezie jakieś punkty na swoją ESPRIT arena.
Rzecz jasna nie sprawdzam absencji, bo kogo to obchodzi.
ŻARTOWAŁEM:
RB Leipzig:
Suspended: Compper (two matches)
Doubtful: Teigl (muscle tear)
Injured/Unavailable: Boyd, Franke, Ernst (recovery training), Khedira (ankle), Sebastian (knee)
Düsseldorf:
Suspended: None
Doubtful: Bolly (muscular)
Injured/Unavailable: Gartner (ankle), Schmidtgal (knee), Avevor (bruising)
⛔100
 
delpierro 56

delpierro

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Anglia, Premiership
Spotkanie: Swansea - Liverpool
Typ: przedział bramkowy 2-3
Kurs: 1.95
Godzina: 21:00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Spotkanie w ramach angielskiej Premiership pomiędzy Swansea a Liverpoolem. Faworytem wg bukmacherów jest drużyna gości. Liverpool prezentuje ostatnio bardzo dobrą formę, w pięciu ostatnich grach zanotowali 4 zwycięstwa i jeden remis. Wygrali m. in. z Southampton, Tottenhamem i przeżywającym kryzys Manchesterem City. Dziś z pewnością będą chcieli zdobyć kolejny komplet punktów, jednak nie spodziewam się łatwego meczu The Reds. Swansea po sprzedaży Wilfrieda Bony nie straciło dużo na swojej jakości. Zwłaszcza u siebie są ciężkim rywalem gdzie przegrali tylko 3 mecze na 14 rozegranych. W bramce Swansea świetnie spisuje się Łukasz Fabiański. Historia spotkań Swansea z Liverpoolem pokazuje, że w ich meczach pada dużo bramek. Sądzę, że w dzisiejszym starciu zobaczymy kilka bramek, wg mnie będzie to przedział pomiędzy 2-3 gole.
⛔100
 
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Indian Wells
Spotkanie: Juan Monaco-Thanasi Kokkinakis
Typ: 2
Kurs: 2.08
Godzina: 22:00
Bukmacher: Unibet
Analiza: Dziś w Indian Wells zaczyna się walka o 1/8 finału a w spotkaniu które wybrałem zmierzą się z sobą Argentyńczyk 48 zawodnik klasyfikacji ATP Juan Monaco i reprezentant Australi sklasyfikowany na 124 miejscu Thanasi Kokkinakis . Oglądałem pojedynek pomiędzy Juanem i Marinem w poprzedniej rundzie i nie zawiodłem się Monaco wygrał mecz zaprezentował się dość dobrze Cilic tak jak się spodziewałem daleki był od formy duzo błędów po stronie Chorwata. Ale dziś Monaco ma za przeciwnika zdolnego &quot;młokosa&quot; który w tym roku kalendarzowym gra bardzo dobrze rozegrał na &quot;hardzie&quot; dużo spotkań jest w rytmie meczowym pokonał takich zawodników jak poprzedniej rundzie zawsze groznego Hiszpana Garcie Lopeza Gulbisa itp , mimo młodego wieku tez ma mocną psychikę oglądałem jego mecz w Davis Cup z Rosolem i potrafił wyciągnąć mecz z 0:2 i go wygrać. Monaco jest najgrozniejszy na clayu i jednak to juz sukces dla niego ta faza turnieju na tej nawierzchni. Reasumując przede wszystkim kieruje ten typ na zawodnika który mimo młodego wieku ma mocna psychikę i czuje się na&quot;hardzie&quot; jak ryba w wodzie odnosząc tu dużo zwycięstw i grając regularnie na tej nawierzchni w tym roku w przeciwieństwie do Juana który skupia się przeważnie na turniejach ziemnych dlatego nawierzchnia i naprawdę dobra forma skłania mnie do zagrania na młodego Kokkinakisa . Powodzenia ????
✅108
 
kokon303 139

kokon303

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy - Serie A
Spotkanie:
Fiorentina - AC Milan

Typ: BTS - Tak
Kurs: 1.80
Godzina: 19:00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Fiorentina po klęsce na wyjeździe z Lazio 0:4 będzie się chciała odkuć i zainkasować 3 pkt we własnym terenie i ma do tego dobrą okazję, bo gra z przeciętnym Milanem który na wyjeździe słabo radzi ale w delegacji w 10 ostatnich meczach w siedmiu strzelili po jednej bramce, dodatkowo Milan może być trochę podirytowany bo ostatni raz wygrał na wyjeździe w październiku minionego roku..... więc może dadzą coś z siebie w tym meczu i strzelą bramkę, co do gospodarzy to we własnym boisku radzą sobie w miarę dobrze, w pięciu ostatnich meczach u siebie strzelali ale i też tracili bramkę, mogą być trochę zmęczeni po meczu z Romą ale myślę, że dziś strzelą też jakąś bramkę Milanowi i zagrają swoją piłkę, ja tu obstawiam 2-1 lub 3-1 czuję, że powinno wejść.
✅80
 
harrods24 93

harrods24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia FA Cup
Spotkanie: Reading - Bradford City
Typ: 1
Kurs: 1.83
Godzina: 20:45
Bukmacher: bet365
Analiza:
W ramach rewanzu cwiercfinalu FA Cup na Madejski Stadium Reading (17 druzyna Championship) podejmuje Bradford (9 druzyne League One). W pierwszym spotkaniu mecz byl wyrownany choc to goscie mieli wiecej klarownych sytuacji w tym dwa slupki po strzalach Pogrebnyaka. Bilans ostatnich meczow Reading u siebie to 2-0-3 ,zas Bradford na wyjazdach to 1-2-2. Pilkarze z Bradford licza sie w walce o Championship gdyz traca 3 pkt do miejsca Play-off ,zas Reading ktore z pewnoscia utrzyma sie w lidze moze juz tylko powalczyc o Final FA Cup ,choc to raczej watpliwe aby byli w stanie pokonac Arsenal po ewentualnym zwyciestwie nad Bradford. Dodam tylko ,ze druzyna ktora przejdzie do kolejnej rundy zainkasuje £360.000 wiec obie druzyny maja o co walczyc choc moim zdaniem bardziej zdeterminowani i glodni zwyciestwa beda pilkarze Reading.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Erste Divisie
Data, godzina: 16.03.2015 20-00
Spotkanie: FC Oss - Waalwijk
typ: Fc Oss -1,5
Kurs: 2,03
Buk: Pinnacle Sports
Analiza:
Dzisiaj szukajac czegoś ciekawego w ofercie sportowej trudno ominąć zaplecze ligi holenderskiej. Dość ciekawy typ mozna znaleźć w konfrontacji piątego Fc Oss z ostatnim Waalwijk. Gospodarze bardzo zaskakuja w tym sezonie bo z ligowego słabeusza przeistoczyli sie w zespół, ktory realnie moze walczyc o czołową piątke, ktora na koniec sezonu walczy o awans do Eredivisie. Gospodarze to aktualnie czwarta siła ofensywna w lidze, bo z szesciesięcioma dwoma golami maja średnia ponad dwoch goli na mecz. Co innego defensywa, bo ta raczej nie błyszczy, bo dali sobie juz wbic pięciesiąt jeden goli... Jak widac na meczach tego zespołu na pewno nie jest nudno. Dzis podejmuja ligowego autsidera, ktory nie przegrał zaledwie dziewieciu z dwudzistu dziewieciu meczy... Tak wiec inny winyk jak zwyciestwo gospodarzy to bedzie spora niespodzianka. Tym bardziej ze gospodarze sa w formie bo wygrali ostatnie cztery mecze, w tym z z dobrym w tym sezonie Emmen na wyjeździe i wiceliderem z Kerkrade. W pierwszym meczu Oss wygralo na wyjeździe z Waalwijk aż 4-0. A u siebie graja bardzo dobrze, szczególnie ostatnio, gdzie w siedmiu meczach tylko raz zremisowali... Dzis stawiam na pewną wygraną gospodarzy
✅103
 
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina:
21:00
Spotkanie:
Swansea- Liverpool
Typ:
Wynik/suma goli- Liverpool i powyżej 2.5
Kurs:
3.10
Bukmacher:
bet365
Analiza:
Przeczytałem już kilka analiz tego meczu i muszę się zgodzić z opiniami innych osób. Widzę w tym meczu over bramkowy. Swansea na własnym boisku jest solidną ekipą i potrafi zdobyć punkty ze drużynami z czołówki. Przekonał się o tym Manchester United i Arsenal. Obie te drużyny uległy z Swansea 2:1. Gospodarze strzelają gole dobrym ekipą i dziś też powinni strzelić Liverpoolovi. Goście w ostatnim czasie dobrze się spisują. Początek sezonu nie był dobry, lecz od połowy rozgrywek imponują formą. Ostatnia porażka Liverpoolu przytrafiła się 14.12.14 z Manchester United. Od tamtego czasu Liverpool pnie się w górę tabeli. Gra wygląda coraz lepiej i sądzę, że stać ich walke nawet o wicemistrzostwo kraju. Po dzisiejszej wygranie traciliby zaledwie 4 pkt. do Manchesteru City. Dodatkowym argumentem jest historia spotkań. W ostatnich 5 meczach over 2,5 gola był w każdym spotkaniu. Cztery spotkania wygrał Liverpool, a raz był remis. Liczę, że dzisiaj podobnie padnie wiele bramek. Forma drużyn za tym przemawia i nie widzę, jakiś czynników aby zepsuły dzisiejsze widowisko.
⛔100
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - PD
Godzina: 20:45
Spotkanie: Getafe - Real Sociedad
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 2,40
Bukmacher: winmasters
Analiza:

Fajny kurs na over w Madrycie. Getafe w 5 ostatnich domowych meczach zaliczyło 5 overów. Real Sociedad trochę gorzej, bo na wyjazdach trafiły się 2 overy na 5 spotkań. Tyle statystyk.
Forma RSSS to jedna wielka gąsienica. Raz jest ok, raz jest tragicznie i tak w kółko. Największą bolączką są właśnie mecze wyjazdowe, bo tu nawet Cordoba zdobyła więcej punktów. Chciałbym przypomnieć, że RSSS ma w swoich szeregach świetnych zawodników, ale zbyt często ciężar gry w ofensywie przerzucany jest na jednego czy dwóch zawodników. Brakuje mi kolektywu, który dobrze funkcjonował w poprzednim sezonie.
O Getafe pisałem już kilka razy. Dla mnie to drużyna bez przyszłości, która prędzej czy później pożegna się z PD. Na chwilę obecną ich przeciętność jest zbyt mocna żeby spaść, ale są za to zbyt słabi przy przebić się wyżej. Ich gra też zależna się od poszczególnych faz księżyca, bo ciężko tu cokolwiek wyrokować.
Spodziewam się w miarę otwartego meczu, bo nie mamy tu wyraźnego faworyta choćby na papierze. Jak dobrze pójdzie to może ten mecz będzie zjadliwy dla oka. Jeśli drużyna z San Sebastian chce się w końcu przełamać na wyjeździe to niech zrobi to z Getafe. Remisy im totalnie nic nie dają.
⛔100
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - World Grand Prix 2015
Godzina: 20:00 CET
Spotkanie: Barry Hawkins - Matthew Selt
Typ: Matthew Selt
Kurs: 2.40
Bukmacher: betsafe
Analiza:
Hawkins cały sezon gra poniżej krytyki, lista porażek długa i zawstydzająca, zwłaszcza biorąc pod uwagę często mierny poziom rywali. Po prostu ostatnio na Hawka wystarcza nawet średnia gra. Najgorsze, że nie bardzo widać jakieś symptomy poprawy, ale to już inna sprawa. W takiej formie Hawk nie byłby faworytem z żadnym z top32, a co dopiero z Seltem, któremu ostatnio forma sprzyja i pokazują to jego solidne wyniki, dużo lepsze niż jego dużo bardziej utytułowanego rywala. Kursy wystawione tylko i wyłącznie na podstawie rankingu i magii nazwiska, a nie aktualnej formy, bo wtedy kursy powinny być co najmniej wyrównane, jeśli nie w stronę Matta. Dlatego taki kurs wydaje się value, oczywiście zawsze pewniejszy będzie dodatni handicap.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER!
✅140
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
⚽ Holandia / Eerste Divisie /
Godz 20:00
Spotkanie - Emmen : Eindhoven FC
Typ - over 4.5
Kurs - 3.90
Buk - Unibet
Pojedynek zespołów z górnej części tabeli i powinno być ciekawie , gospodarze na miejscu 6 z 2 pkt straty do grupy walczącej w play-off o Eredivisie natomiast Eindhoven na miejscu 2 jednak ze sporą stratą do lidera Nijmegen , gospodarze to druga najskuteczniejsza drużyna swojego boiska i na 15 spotkań u siebie strzeliła 41 bramek natomiast jeżeli chodzi o stracone to również jest tego sporo bo 24 tak więc gol lub gole z ich strony mile widziane , co prawda w ostatnim spotkaniu grali mecz wyjazdowy na Almere City i wynik 0:0 ale liczę że dziś trochę postrzelają , goście natomiast patrząc pod kontem wyjazdów to też całkiem nie żle im wychodzi strzelanie bramek 22:20 a ostatni pojedynek również grali wyjazd i wygrali 3:2 z Helmond i powtórka mile widziana ( to takie moje życzenia ) a gdy zajrzymy do H2H to sporo meczy kończyło się właśnie overem 4.5 , w pierwszym pojedynku w Eindhoven wynik 3:0 ale myślę że dziś powinno być dobrze jeżeli chodzi o ilość bramek ale wiadomo mecz może równie dobrze zakończyć się 0:0 to w końcu sport tego nie można ogarnąć ( niekiedy można przewidzieć ) ja przewiduję !
✅290
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 4

pawelo124

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA : Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Swansea - Liverpool
Typ: Liverpool
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Liverpool ma super zawodników w pomocy którzy rozgrywają, kreują akcje oraz strzelają bramki. Wygrana z Man City, z Southampton oraz Tottenhamem, ostatnio są w formie i musza grac w lidze, poniewaz niewiele im zostało po odpadnięciu z Ligi Europejskiej. Swansea miała swój czas i grali dobrze, lecz teraz liverpool jest faworytem i to sporym. Zaczynaja grac tak jak pisałem i napewno w tym meczu to oni będą przy piłce o wspomnianej przeze mnie dobrej pomocy. Także uważam, że dadzą radę wygrac ten mecz.
✅100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna, Szwajcaria 2, 19:45
Chiasso - Lugano
Over 3.5 gola
4.70
Unibet
Na dzisiaj wybrałem ciekawie zapowiadające się spotkanie w 2 lidze szwajcarskiej. W 23 kolejce spotkań zmierzy się ze sobą Chiasso i Lugano. Gospodarze to 8 drużyna w lidze (na 10 drużyn), a goście to 3 siła w tabeli. Typuję w tym spotkaniu na over 3.5 gola. Po pierwsze ekipa Chiasso w tym sezonie na 22 mecze miała aż 8 razy over 3.5 gola. Były to między innymi takie wyniki jak 3:1, 2:2, 4:1, 4:0, 5:1 czy 2:3. Jak widać jest to wyjątkowo overowa drużyna. Po drugie bezpośrednia historia spotkań między tymi dwoma szwajcarskimi zespołami przemawia za wynikiem over 3.5 gola. Ostatni mecz między Chiasso, a Lugano zakończył się bardzo wysokim rezultatem 5:1. Dzisiaj moim zdaniem również nie zabraknie goli w tym pojedynku. Mój typ to 2:3 dla gości i over 3.5 gola.
⛔100
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Swansea - Liverpool
Liverpool win
@ 1,95
Bet 365
21:00
Dziś czeka nas bardzo ważne spotkanie, a mowa tu o przyjezdnych którzy mogą zbliżyć się do czołówki...
Swansea owszem bardzo niewygodny rywal i to w szczególności u siebie, ale zazwyczaj dzieję się to gdy drużyna boryka się z problemami( niska pozycja w tabeli, co skutkuje na grze zespołu)...
A na dziś, zespołowi Garrego Monka wystarczy owa pozycja...
Głównym powodem dla którego gram dziś w str. Liver. jest zadowalający mnie kurs, oraz ostatnie wyniki obu drużyn:
Liverpool na wyjazdach bardzo dobra gra, zwycięstwo nad Southamptonem który ostatnio zremisował z Chelsea, win nad Crystal palace które u siebie gra naprawdę dobrą piłkę, oraz bezbramkowy remis nad Evertonem, niewspomne o zwycięstwie nad City!!
Swansea prócz zwycięstwa nad United które można uznac za wielki sukces nie pokazali nic szczególnego, porażka na wyjeździe z Totkiem czy remis z Sunderlandem już nie wspomne o porażce z West bromem!!
Patrząc na te wszystkie fakty gram ten mecz w mojej długiej taśmie, i myślę że buki przesadziły z kursami w kierunku Liver. zdeczka zawyżony
Powtórzony typ
⛔100
 
Dyrone93 272

Dyrone93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Kostaryka
Godzina: 22:00
Spotkanie: Santos de Guápiles-Carmelita
Typ: Remis
Kurs: 3.34
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj postanowiłem zagrać coś nowego czyli Kostarykę. Gospodarze nie strzelają zbyt wiele i przeważnie są to skromne zwycięstwa/porażki jednym golem. Jednak mój typ wziął się z dzisiejszego oponenta czyli Carmelity która stara się grać na zero wyjazdowe mecze co ostatnio im się nie udało dostając 4-0 od lidera Deportivo Saprissa. Sądze jednak że to dzisiaj ich zmotywuje i nie stracą żadnej bramki nie strzelając nic samemu ???? Ostatnie mecze pomiędzy nimi zakończyły się wygranymi dzisiejszego gospodarza ale patrząc na ostatnie ich mecze nie są w wysokiej formie i sądze że skończy się po mojej myśli czyli bezbramkowo.
✅234
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom