>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 16.02.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 891,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 16. Lutego


:idea: Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: [Nazwa bukmachera]
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Obowiązkowe jest wyraźne zapisanie wszystkich elementów ze schematu, czyli: Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie ⛔100

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

:idea: Użytkownik otrzymuje karne ⛔100 punktów za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
P 268

pawelek1086

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Szkocja, Premiership
Spotkanie: Dundee Utd. - Motherwell
Godz; 20:45
Typ: Dundee
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pojedynek na dnie szkockiej ekstraklasy.
Dundee Utd. jest ostatnią drużyną w lidze i w 24. meczach zdobyli zaledwie 14. punktów. Motherwell zajmuje miejsce przedostatnie i nad Dundee ma 12. punktów przewagi.
Nie da się ukryć, że gospodarze są postawieni pod ścianą. Szanse na utrzymanie mają dość ilizoryczne, ale jakieś tam mają i dlatego muszą szukać punktów gdzie tylko się da. A wedlug mnie w tym właśnie meczu się da ????
Motherwell w ostatnich 5. meczach zdobyło zaledwie punkt. Do tego na własnym stadionie przegrali w Pucharze Szkocji z Inverness, które w lidze ma zaledwie 3. punkty więcej.
Dundee Utd. wygląda trochę lepiej. Remis z Hamilton, przekonująca wygrana 5:1 z Kilmarnock, dwa pucharowe zwycięstwa (jedno z Partick, jedno z drugoligowcem). Myślę, że chlopaki z Dundee są tym wszystkim trochę podbudowani.
Reasumując - uważam, że Dundee jest na chwilę obecną w lepszej formie niż Motherwell i ma duże szanse na wygraną. Szczególnie, że na swoim stadionie pokonali Motherwell w 4. z 5. ostatnich meczów.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Spotkanie PSG-Chelsea
Typ: PSG wygra dokładnie 2 golami
Kurs 5.0
Buk UniBet
Godz: 20:45
Analiza: Pierwsze spotkania w fazie pucharowej w sezonie 2015/2016 w piłkarskich rozgrywkach Ligi Mistrzów w którym drużyna PSG na własnym stadionie podejmowała będzie ekipę Londyńskiej Chelsey, gospodarze są faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu jak i do awansu do kolejnej rundy tych prestiżowych rozgrywek, ekipa gospodarzy bowiem w tym momencie znajduję się w znacznie lepszej formie aniżeli drużyna przyjezdnych , która grywała ostatnio w kratkę, myślę że w tej kolejce ekipa gospodarzy powinna sobie poradzić na swoim stadionie ponieważ ich bilans na stadionie w Paryżu jest po prostu lekko mówiąc imponujący bowiem w 20 ostatnich meczach gospodarze zanotowali aż 17 wygranych oraz tylko 3 remisy , nie przegrali ani jednego spotkania, goscie bowiem w 20 ostatnich meczach wyjazdowych zanotowali 6 wygranych , 6 podziałów punktów oraz aż 8 porażek, te zespoły spotkały się ze sobą w poprzednim sezonie , padł tam wynik remisowy,ale teraz obie drużyny są w innej formie, gospodarze już praktycznie sa mistrzem z 20 punktową przewagą nad drugim zespołem , natomiast goście sa na pozycji 12 w Premier League, tutaj stawiam na gospodarzy , których moim zdaniem stać bedzie na zwycięstwo 2:0 u siebie na boisku.
⛔ 100
 
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - fińska Liiga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Karpat - KooKoo
Typ: 1
Kurs: 1.50
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Wybrałem mecz ze wtorkowego dubla. jest to mecz jak walka Dawida z Goliatem . KooKoo ( Dawid ) jest beniaminkiem zajmującym 11 miejsce we fińskiej lidze, który w 25 meczach wyjazdowych wygrał 8 razy ( 4 po dogrywce ) , co nie przeszkodziło mu już dwukrotnie w tym sezonie pokonać drużynę z Oulu, ale u siebie. No właśnie Goliat , czyli Karpat teraz będą gospodarzami i nie przystoi, aby dwukrotny w ostatnich dwóch latach mistrz Finladii ( a ogólnie 7 ) i finalista CHL z tego roku, miał gorszy bilans meczowy z beniaminkiem ( obecnie 1-2). Tym bardziej że walczy o pierwsze miejsce przed plyoff i takie mecze musi wygrywać. Jest najlepiej grającą ekipą z całej ligi u siebie w 25 meczach 19 zwycięstw ( 2 po dogrywce ) . Także stawiam, że tym razem Goliat wyjdzie obronną ręką.
✅ 50
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Rio de Janerio - 1/16-finału
Spotkanie: Jarry - Ferrer
Godz: 14:00
Typ: gemy under 17.5
Kurs: 2.12
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kilka dni temu wybrałem się na podobny typ. David Ferrer (ATP6) grał z Renzo Olivo (ATP151), teraz staje naprzeciw niego Nicolas Jarry (ATP496). Wtedy linia była na 19.5, skończyło się na 16 gemach. Jarry ostatni mecz wygrał w czerwcu 2015, stara się dzielnie, od czasu do czasu wyjdzie tiebreak albo nawet urwany set. Ale kolegom z trzeciej setki. A Ferrer? Oprócz tego, że w półfinale tamtego turnieju przegrał... 0:2 z Almagro, powtórzę (cytat z poprzedniego posta): &quot;(Jarry) zderzy się ze ścianą. W AO Hiszpan przegrał w ćwierćfinale z Murrayem, wcześniej zagrał 4 mecze na zero z tyłu, bez jednego choćby tie-breaka, a bilans na ziemi ma bajeczny (256-111). Ferrer to idealny środek uspokajający dla euforycznie grających młodzików&quot;
⛔ 100
 
black-star 54,3K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna, Jamajka Premier League
Spotkanie: Harbour View - Cavalier
Typ: Powyżej 2,5 gola w tym spotkaniu
Kurs 2,42
Buk: Bet365
Godz: 02:30
Moim zdaniem warto zwrócić nieco większą uwagę na ten mecz. W czterech ostatnich spotkaniach rozegranych przez gospodarzy padło co najmniej trzy bramki, natomiast dwa ostatnie pojedynki bezpośrednie pomiędzy tymi zespołami zakończyły się odpowiednio zwycięstwem gości 2:1, a następnie dość wysoką wygraną gospodarzy 3:1. Dodatkowo w czterech ostatnich spotkaniach gospodarzy padły co najmniej trzy bramki, a goście notują już od września bardzo słabą passę w spotkaniach rozgrywanych na wyjeździe, wygrywając tam od tego czasu zaledwie raz. Harbour View znajduje się tabeli zaledwie dwa punkty pod strefą umożliwiającą pod koniec tego sezonu awans do Play-Offs, ma więc powód, aby walczyć o zwycięstwo w tym spotkaniu i by odrobić stratę wynikającą z ostatniej porażki z drużyną z dołu tabeli. Goście również pewnie postarają się zawalczyć o przełamanie obecnej serii trzech porażek z rzędu. Myślę więc, że padną tutaj przynajmniej trzy bramki.
⛔ 100
 
kicks 50

kicks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Benfica - Zenit
Typ: 1
Kurs: 2,15
Bukmacher: betsafe
Analiza:

Ten kurs to jakiś żart, Zenit nie grał meczu o stawkę od 9 grudnia. Na pewno nie będą w stanie w tym meczu sprostać świetnie grającej i zbierającej bardzo pozytywne opinie drużynie Benfici a fakt gry w Portugalii podkręca jeszcze bardziej moją opinie o tym kto wygra. Nie zagra Lisandro Lopez duża strata dla Benfici ale mają kim go zastąpić. Benfica strzela dużo bramek, traci mało.
✅ 115
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
magucio 174

magucio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Benfica - Zenit
Typ: Benfica wygra dokładnie jednym golem
Kurs: 3.60
Bukmacher: bet365
Analiza:
Benfica Lizbona, mistrz Portugalii z poprzedniego sezonu. Drużyna, która wraz z FC Porto i Sportingiem Lizbona dominuje w Portugalskiej lidze od lat. Po udanej dla nich fazie grupowej ligi mistrzów i wyjściu z grupy z drugiego miejsca (ustąpili tylko Atletico Madryt) dziś będą mieli zaszczyt przystąpić do pierwszego spotkania fazy play-off. Na przeciwko nich stanie Zenit Petersburg, przeciwnik może nie najłatwiejszy, ale też nie najtrudniejszy. Portugalczycy przeciwnie do Rosjan są aktualnie w trakcie rozgrywania dalszej części spotkań ligowych. Pomimo trwającej przerwy w lidze Rosyjskiej Zenit nie próżnuje, rozgrywa mecze towarzyskie. Jednak czy to jest coś wartościowego, co pomoże im w przygotowaniu się do tego starcia? Ocenię to już za moment, ale teraz powrócę do analizy gospodarzy.
SL Benfica przystąpi do dzisiejszego spotkania po trudnym i bardzo ważnym starciu z FC Porto, które niestety przegrała i to u siebie. Starcie było o tyle dla nich istotne, że z powodu przegranej Porto zbliżyło się do nich jeszcze bardziej i jednocześnie stracili dystans do liderującego Sportingu. Jednak jeśli pominiemy to spotkanie, to Benfica swoje ostatnie spotkanie przegrała 08.12.15 z Atletico Madryt w Lidze mistrzów. Od tego starcia wygrali oni 12 spotkań ligowych i pucharowych oraz zremisowali tylko jedno. Nie wiem jak Was, ale na mnie to robi wrażenie. Dzisiejsze spotkanie odbędzie się na Estadio da Luz, gdzie Benfica jest naprawdę bardzo silna. W Portugalskiej lidze to najlepsza drużyna jeśli chodzi o mecze u siebie (z tą samą zdobyczą co Sporting - 27 punktów). W fazie grupowej grupowej ligi mistrzów lizbończycy zdobyli drugie miejsce, zaraz za Atletico Madryt. Jednak proszę się nie sugerować miejscem przez nich zajętym. Mimo drugiej lokaty walczyli z zespołem Diego Simeone naprawdę twardo i jak równy z równym. Z tym właśnie klubem Benfica przegrała jedyne starcie u siebie jak dotąd, aby następnie wygrać w Madrycie. Dlaczego tyle mówię o meczach u siebie Benfiki? Bo według mnie to odegra bardzo ważną rolę. Dla nich ich stadion jest jak forteca, do tego niosą ich trybuny. Niestety do tego spotkania w ekipie Benfiki nie będzie mógł przystąpić: Lisandro López i Luisăo. Jednak ostanie mecze bez tych graczy pokazały, że Rui Vitoria znalazł sposób na załatanie braków. Ogólnie rzecz biorąc patrząc na dokonania poszczególnych osób w tej drużynie ciężko mi odnaleźć dominatora. Benfica to dla mnie typowa drużyna, która gra jako kolektyw. Co jest wielkim plusem.
Zenit, Zenit... Rosyjska drużyna aktualnie jest poza torem meczów ligowych i rozgrywa głównie sparingi. Wszyscy wiemy, że do sparingów zazwyczaj zawodnicy nie przykładają się w odpowiednim stopniu, bo nie chcą się narażać. W dodatku drużyny z którymi Zenit grał to chłopcy do bicia, a nie drużyny z którymi mogą powalczyć jak równy z równym. Nie będę tu przytaczał nazw tych drużyn, bo to każdy może sobie sprawdzić, ale dodam, że były to głównie skandynawskie. Fakt faktem Zenit wszystkie 5 sparingów wygrał, ale tak jak mówiłem to był ich obowiązek. Ciężko mi powiedzieć jak drużyna, która gra ze słabszymi od siebie (o wiele) może się przygotować do trudnego spotkania w lidze mistrzów, z nie byle jakim przeciwnikiem i w dodatku do wyjazdowego spotkania. Myślę, że przez braku ligi może im brakować kilku rzeczy. Jeśli chodzi o sezon ligowy, o którym przed chwilą wspomniałem, to ekipa André Villas-Boas gra fatalnie. Zajmuje aktualnie 6 pozycję więc to wiele mówi.Ostatnie spotkanie w lidze mistrzów Zenit przegrał, a był to mecz z fenomenalnym Genkiem (2-1). Pomimo tej przegranej fazę grupową przeszli pewnie. Nie ma żadnych osłabień w drużynie Rosyjskiej, przynajmniej żadnych nie znalazłem. To na pewno plus. W wyjazdowych starciach (w sezonie) Zenit radzi sobie kiepsko... Ich bilans w 8 meczach wygląda następująco: 3W 3R 2P. Jak na drużynę w której gra sporo gwiazd i naprawdę dobrych graczy, to dla mnie o wiele wiele za mało. Już pomijam ich pozycję w całej lidze o której wspomniałem wcześniej.
W całej historii Ligi mistrzów, obie drużyny spotkały się ze sobą 4 razy. Jeden z tych meczów padł łupem Benfiki, a 3 Zenitu. Ostatni mecz był 2 lata temu, dlatego moim zdaniem head-to-head nie będzie miało żadnego wpływu na to spotkanie.
Według mnie, brak toru meczowego w lidze i same sparingi z drużynami o wiele słabszymi od Zenitu to żadne przygotowanie do starcia w lidze mistrzów z topową drużyną. Dodatkowe słaba forma w lidze i gra oparta tak naprawdę na dwóch filarach w ofensywnie - Hulku i Dzyubie... to za mało na Benfice, która przystąpi do tego tego spotkania bardzo zmotywowana i do tego będzie grała u siebie. U siebie w twierdzy. Do tego seria w lidze, dobra postawa w fazie grupowej ligi mistrzów, jedna z najlepszych defensyw w lidze portugalskiej i kolektyw to plusy, które przekonują mnie do grania na Benfice.
✅ 260
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
naimad424 112

naimad424

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Benfica - Zenit
Typ: 2
Kurs: 3.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W końcu nadszedł moment najlepszej ligi świata - Ligi Mistrzów.
Typujemy mecz dość trudny lecz ciekawy. Benfica grająca na bardzo wysokim poziomie w lidze podejmie mistrza Rosji - Zenit który od dłuższego czasu nie grał meczu.
Przyjrzyjmy się formie obydwu drużyn, w ciągu 5 meczy Benfica zanotowała porażkę z Porto.
Zenit natomiast nie przegrał meczu.
Patrząc na atuty gospodarzy ciezko jest zaryzykować spore pieniądze na gości.
Własne boisko, mecze na bieżąco, świetna forma kopaczy.
Zenit natomiast nie jest drużyną która jeśli nie gra w lidze to nie trenuje.
Czytałem na temat ich treningów - Zenit trenuje na bieżąco przed Ligą Mistrzów i są w stanie ograć Portugalczyków.
Polecam typ obie strzelą.
Pomoglem lub grasz mój typ? Kliknij Dzięki! ;)
⛔ 100
 
pielus 8,6K

pielus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Vanarama National League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Cheltenham - Kidderminster
Typ: Cheltenham (AH -1)
Kurs: 1.68
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Jutro odbędzie się kolejna kolejka Vanarama National League w niej pojedynek między drużynami Cheltenham oraz Kidderminster. Gospodarze kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa, czasami przytrafi im się jakiś remis, ale to głównie w meczach wyjazdowych. Jak na razie zgromadzili aż siedemdziesiąt dwa punkty i są na dobrej drodze aby wywalczyć bezpośredni awans do League Two. Jedyną drużyną, która może im zagrozić jest drużyna Forest Green, która ma tylko stratę jednego oczka do lidera jednak ma rozegrane jedno spotkanie więcej, ale wróćmy do meczu. Tak jak wspominałem gospodarze grają rewelacyjnie w tym sezonie - oprócz dwudziestu jeden zwycięstw przytrafiło im się dziewięć remisów i tylko dwie porażki z czego tylko jedna na swojej murawie i to bardzo dawno temu. Bilans bramkowy także rewelacyjny - najlepsza ofensywa (sześćdziesiąt trzy bramki strzelona) oraz najlepsza defensywa (dwadzieścia dwie bramki stracone). Nie licząc pucharów to nie przegrali oni już osiemnaście spotkań (pięć remisów, reszta wygrane), na swoim stadionie ostatnią porażkę zanotowali pod koniec września przegrywając 0:1. Ogólnie rzecz biorąc gospodarze są poza zasięgiem większości ekip w lidze. Co do gości to prezentują ostatnio dobrą formę, która powinna jutro się skończyć. Ostatnie trzy mecze wygrali, jednak patrząc na ich rywali można łatwo dostrzec, że nie byli oni wyjątkowo mocni aby pokonać drużynę Kidderminster - fakt, że były to drużyny wyżej sklasyfikowane, ale jednocześnie bez formy - Boreham Wood, który nie umie zwyciężyć od kilku spotkań, Eastleigh to samo i ostatnio z Mcclesfield, które przegrało cztery spotkania z rzędu. Mecze wyjazdowe są męka dla Kidderminster - na piętnaście meczy wygrali tylko jeden (właśnie z Boreham Wood) pięć zremisowali oraz dziewięć przegrali, tracą oni średnio ponad jeden gol na mecz co przy skrzętnie mogą wykorzystać gospodarze. Pierwszy mecz tych drużyn wygrali jutrzejsi gospodarze 1:2. Do tego dochodzą jeszcze dwie kwestie, które są korzystne dla gospodarzy - pierwsza to świetna forma strzelecka Danny Wright&#39;a i Dan Holman&#39;a, którzy w ostatnich meczach wpisywali się dość często na listę strzelców, a druga sprawa to świadomość gospodarzy, że jeśli wygrają będą mieli już cztery punkty przewagi nad drugą drużyną Forest Green, a na pewno wiedzą, że z taką przewagą gra się łatwiej.
✅ 68
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Benfica - Zenit
Typ: 1 (-1,5 )
Kurs: 4.35
Bukmacher: unibet
Analiza:
Ciekawy kurs na Portugalczyków. Tym bardziej, że to własnie Benfica jest w trybie meczowym, a Zenit swoje ostatnie spotkanie &quot;o punkty&quot; rozegral na początku grudnia zeszłego roku.
Wydaje mi się, że tak wysokie kursy na piłkarzy z Benfici są spowodowane formą Rosjan w fazie grupowej. Przypomnijmy, że występowali oni z Valencia, Gent i Lyonem i z dorobkiem 15 punktów awansowali z pierwszego miejsca. Nieco trudniej mieli Portugalczycy, którzy o awans walczyli z Athletico Madryt, Galatasaray i Fc Astana. Mozna się przyczepic, ale moim zdaniem, to własnie oni mieli trudniejszych rywali.
Ale jeśli chodzi o sam mecz, to swój typ kieruje bardzo dobrą formą Benfici na własnym boisku. Są oni liderami w swojej lidze w tej statystyce (9-0-2). Nawet ostatni mecz z Porto i przegrana 1-2 nie skłania mnie by nie grać Handi na gospdoarzy. Kto wie czy już w glowach nie mieli dzisiejszego meczu w LM.
Zenitowi nie idzie za dobrze w rodzimej lidze. Po 18 kolejkach zajmują dopiero 6 miejsce. Typuję dziś 2-0 dla gospodarzy. Pozdrawiam
⛔ 100
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: PSG-Chelsea
Typ: Zlatan Ibramihović strzeli gola dla PSG kiedykolwiek
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Prawodobnie we wtorkowy wieczór w Paryżu, odbędzie się wielkie wydarzenie dążące do wyłonienia najlepszej drużyny w edycji Ligi Mistrzów UEFA. Naprzeciwko siebie staną drużyna z Ligue 1- aktualny mistrz kraju, aktualny prowadzący w tabeli w Ligue 1 oraz znany z dość sporych wydatków, a po drugiej stronie Chelsea-aktualny mistrz Anglii oraz w obecnych rozgrywkach drużyna przypominająca swój cień z poprzedniego sezonu. PSG w tym roku ma bardziej ułatwione zadanie z tego powodu, że forma Chelsea jest niestabilna przez co mogą to wykorzystać, że PSG jest w ciągłym gazie, w ciągłym pragnieniu zwycięstwa oraz niepokonanym od bodajże 20 spotkań(nie jestem teraz w stanie doskonale tego sprawdzić). Jak wiadomo Zlatan jest czołowym snajperem, nie tylko w ekipie z Paryża, ale także i reprezentacji Szwecji. Najbardziej wysunięty zawodnik będzie miał spore szansę na zdobycie gola i przełamanie swojej niechlubnej passy, którą jest niemoc w strzeleniu gola z poważniejszymi rywalami.
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bubuwymiatacz 75

bubuwymiatacz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 00:00
Spotkanie: A. Italiano- U. Calera
Typ: U. Calera powyżej 0.5 bramki
Kurs: 1.58
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Ciężko coś napisać mądrego o tych drużynach gdyż liga troszeczke mało popularna.Swoją analizę opieram na bezpośrednich pojedynkach tych drużyn aż 9 na 10 spotkań obydwie strzelały bramkę więc bezpiecznie celuję w bramkę dla gości.Drugą rzeczą jest sytuacja w tabeli goście na 4 mecze mają 3porazki i jedno zwycięstwo dlatego sądzę że bedą chcieli się
przełamać w tym meczu a z tego co sprawdziłem sezon prawie zawsze wyżej kończą goście więc widać ze poziomem lekko na plus dla gości.Powodzenia!
⛔ 100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Chile Clausura
Godzina: 00:00
Spotkanie: Audax - Calera
Typ: 1/1
Kurs: 2.40
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie Audax Italiano z Union Calera w ramach 5 kolejki Primera Division w Chile. Audax to drużyna górnej połówki tej ligi, aktualnie 8 pozycja. 2 wygrane i 2 przegrane ale m.in grali z wielokrotnym mistrzem Colo Colo i aktualnym liderem Universtidad Catolica więc porażki wliczone. Audax przede wszystkim dobrze gra u siebie. Na 24 ostatinch meczów przegrali tylko 2 razy... 2 z Colo Colo. Remisów też było tylko 7. Goście zajęli 5 miejsce w sezonie 14/15 więc wyżej niż Audax, ale w tym sezonie już 3 porażki i tylko wygrana z ostatnim San Marcos. Do tego mają dziś zagrać mieszanym składem ale tu informacji więcej nie mam. Ogólnie można zauważyć jednak że rzadko wygrywają. Na ostatnie 24 mecze tylko 4 razy, a na wyjazdach tylko 2. Bardzo dużo wysokich porażek na wyjazdach.
Myśle że Audax wygra ten mecz tj buki przewidują. 1.5-1.6 jest słusznym kursem. Mysle tez ze od 1 połowy Audax juz bedzie prowadzic, bo w tej lidze gole padają jednak szybciej niz w innych.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
loki123 251,5K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka Nożna- Liga Europejska
Godzina. 18.00
Spotkanie. Fenerbahce - Lok. Moskwa
Typ. Gospodarze wygrają
Kurs. 1.73
Bukmacher. Sportigbet


W jedynym wtorkowym meczu 1\16 finału Ligi Europejskiej zagrają ze sobą drużyny Fenerbahce i
Lokomotiw Moskwa. Faworytem tego pierwszego pojedynku są gospodarze,którzy są w rytmie meczowym i w pełni sezonu. W lidze tureckiej gospodarze tego pojedynku zajmują fotel lidera z dorobkiem 49 punktów mając na koncie po 21 kolejkach 15 zwycięstw,4 remisy i 2 porażki a ich bilans bramkowy to 37-19. Podopieczni trenera Pereiry na swoim boisku są niepokonani od 15 kolejnych meczy i na pewno w tym pojedynku zechcą podtrzymać tak dobrą dyspozycję i zdobyć zaliczkę przed rewanżem. Goście drużyna Lokomotiwu jeszce nie rozpoczęli rozgrywek w swoim kraju gdzie po pierwszej rundzie zajmują 3 miejsce z dorobkiem 32 punktów mając na koncie po 18 kolejkach 9 zwycięstw,5 remisów i 4 porażki a ich bilans bramkowy to 30-23. Podopieczni trenera Cherevchenki rozgrywają teraz mecze towarzyskie gdzie w 5 rozegranych zanotowali 2 zwycięstwa,1 remis i 2 porażki. W obu zespołach są znakomici zawodnicy,ale według mnie faworytem są gospodarze,którzy są w rytmie meczowym a poza tym grają na swoim boisku.
✅ 73
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dits0on 46

dits0on

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: PSG - Chelsea
Typ: X2
Kurs:2.25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Bilans drużyny z Paryża na własnym stadionie jest imponujący. Weźmy jednak pod uwagę, że w Ligue 1 nie mają sobie równych. Są przynajmniej klasę wyżej, niż reszta zespołów. Przewaga nad drugą drużyną jest tak duża, że pozwolili sobie na zagranie ostatniego meczu ligowego grając bez kilku podstawowych zawodników (zremisowali ten mecz 0-0). Ostatnim rywalem na wysokim poziomie, który przyjechał do Paryża był Real Madryt. Było to aż 4 miesiące temu. Tamto spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.
Chelsea sezon zaczęła fatalnie. Spore problemy i słabe wyniki zakończyły się zwolnieniem Jose Mourinho. Nowy, stary trener zespołu Guus Hiddink początkowo niewiele zmienił jeżeli chodzi o grę zespołu. Z czasem zaczynało to jednak funkcjonować coraz lepiej. Ostatni mecz ligowy z Newcastle to była stara, dobra Chelsea. Tego im brakowało. Taki mecz przed starciem w Lidze Mistrzów z silnym rywalem, na pewno mocno podbudował zespół The Blues.
Co prawda Chelsea podejdzie do spotkania z PSG bez dwóch ważnych obrońców - Kurta Zoumy oraz kapitana Johna Terrego.
Najprawdopodobniej linia defensywna The Blues będzie wyglądała następująco: Baba - Cahill - Ivanovic - Azpilicueta. Głównym atutem tego ustawienia jest to, że obaj boczni obrońcy dysponują dużą szybkością oraz Azpilicueta na prawej stronie daje dużo więcej w ofensywie, niż na stronie lewej. Ivanovic od kilku lat występuje na boku obrony, ale nie zapominajmy, że jego nominalna pozycja to środkowy obrońca. Diego Costa wrócił do swojej świetnej formy. Willian dalej zachwyca. Odkąd Holender objął ponownie ekipę The Blues w 12 spotkaniach nie odnotowali żadnej porażki. Złośliwi powiedzą, że w końcu muszą przegrać, ale pamiętajmy, że to samo dotyczy PSG!
⛔ 100
 
P 104

pszczolka

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Niemcy
Godzina: 19:30
Spotkanie: Gottingen - Bayern
Typ: Gottingen +11,5
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz wicelidera ligi z czwartym od końca zespołem Gottingen. Bayern to nie tylko w piłce nożnej uznana marka w Niemczech. Ostatnie spotkanie między tymi drużynami to wygrana 114:73 koszykarzy Bayernu. Na dodatek Gottingen grało swój ostatni mecz wczoraj (14.02). Więc dlaczego idę w stronę Gottingen? Obecna forma Gottingen zaskakuje pozytywnie. Dwie wygrane różnicą około 30 punktów z Crailsheim i Bayeruth robią wrażenie, mimo iż nie są to rywale z najwyższej półki. Wiele dał powrót do składu skrzydłowego Hummera. Bayern natomiast w sobotę ograł pewnie 21 punktami we własnej hali Braunschweig. Ale dwa wcześniejsze mecze, obydwa wyjazdowe z Ulm przegrał. H2h mimo dominacji Bayernu w meczu listopadowym nie wypada tak źle dla Gottingen. Gospodarze jutrzejszego meczu wygrywali bowiem dwukrotnie w ramach rozgrywek ligowych z Bayernem w ubiegłym sezonie! Warto dodać że w tych meczach również bukamcherzy skazywali ich na porażkę. Uważam, że koszykarze z Monachium mogą nieco zlekceważyć rywala i jest duża szansa że to będzie dość wyrównany mecz. Polecam każdy typ w stronę gospodarzy, ja osobiście wrzuciłem przysłowiową &quot;dyszkę&quot; na ich wygraną po kursie 17.
⛔ 100
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Benfica - Zenit
Typ: Zenit - 0,75
Kurs: 4,9
bukmacher: unibet
Analiza:
Kurs bardzo zachęca do grania na Zenit który przez fazę grupową przeszedł jak burza zapewniając sobie awans przed ostatnim spotkaniem w grupie, które mogli odpuścić z zmotywowanym Gent, który walczył o awans i ostatecznie udało się awansować.
Z drugiej strony mamy Benfike, która w grupie miała trochę ciężej, przegrała z Gallatasaray oraz piłkarze z Lizbony nie zdołali wygrać z Astaną (oba mecze na wyjazdach ).
Fakt, u siebie Benfica radzi sobie znacznie lepiej niż na wyjazdach ale dochodzi jeszcze aspekt wypoczynku. Zenit nie grał meczu o stawkę już od bardzo dawna czy to plus czy minus trudno powiedzieć, wszystko zależy od podejścia piłkarzy i trenera, ale na pewno zespół z Rosji jutro będzie bardziej wypoczęty od Portugalczyków, którzy ostatni mecz grali cztery dni wcześniej w meczu na szczycie ligi portugalskiej, który ostatecznie przegrali.
Podsumowując, dla mnie jest to typ 50 do 50 więc widzę tu value i łapie wyższy kurs.
Fa
⛔ 100
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Włochy Serie A mężczyzn
Godzina: 20:30
Spotkanie: Latina - Ravenna
Typ: over 3,5 seta
Kurs: 1.512
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Spotkanie kończące 18 kolejkę włoskiej Serie A panów pomiędzy Latiną i Ravenną. Obydwa zespoły to spotkanie mogą wykorzystać do przybliżenia awansu do play off. Siatkarzom Latino o wiele bliżej do awansu na kolejny etap rozgrywek, bo bez tej rozegranej kolejki mają na koncie 20 punktów i zajmują przedostatnie premiowane 7 miejsce, mając tyle samo punktów co zespół Padwy z 8 miejsca . Niewiele mniej punktów bo 18 ma Ravenna i to siatkarzom tego zespołu powinno bardziej zależeć na wygranej, a biorąc pod uwagę że ostatnio grają całkiem nieźle o czym może świadczyć wygrana z Trentino 3:2 3 lutego i Piacenzą 3:2 u siebie, mogą w tym spotkaniu powalczyć. Latina ostatnie kolejki miała słabe i zamiast umocnić się na pozycji premiowanej awansem to po dwóch porażkach u siebie z Modeną 1:3 i na wyjeździe z Milano, ma nóż na gardle. W tym spotkaniu moim zdaniem nie ma zdecydowanego faworyta i osobiście bardziej skłaniałbym się zaryzykowania postawienia na gości, a overek który proponuję powinien być do ugrania. Ze statystyk gier obydwu zespołów z ostatnich 5 lat tylko jedno spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0 na 9 rozegranych, a patrząc na ostatnie spotkania Ravenny która notuje 3 tiebreaki pod rząd 4 setówka powinna spokojnie wejść.
✅ 51
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
oli12300 553

oli12300

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów UEFA
Godzina: 20:45
Spotkanie: Benfica - Zenit
Typ: Zenit powyżej 3.5 rożnych w meczu
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza: Ja rozumiem, że w większości to Benfica stawiana jest tutaj jako główny kandydat do zgarnięcia 3pkt w tym meczu, ale jednak ta linia na rożne dla Zenitu jest dla mnie czymś okazyjnym i wyjątkowym :grin:. Załóżmy, że Benfica strzeli jako pierwsza bramkę i co wtedy? wiadome Zenit weźmie się za lepszą grę i zechce odrobić straty, a im więcej sytuacji pod bramką rywali tym większa szansa na odbitki i rzuty rożne. Zenit to nie byle jaka drużyna i zapewne Benfica łatwo mieć nie będzie, aktualny mistrz Rosji rozegrał niedawno mecze sparingowe gdzie na 6 ich spotkań 5 było wygranych, zaś drużyna z Portugalii ostatnio poległa u siebie z FC Porto i jasną rzeczą jest, że w tym meczu pozostawili mnóstwo sił, a do tego czasu na odpoczynek było niewiele bo tylko 4 dni. Sprawa jest bardzo prosta, może i Benfica strzeli bramkę, może wygra to spotkanie, ale jedno jest pewne świeże siły Zenitu postawią się drużynie z Portugalii i pokażą kawałek dobrej piłki z Hulkiem z przodu i innymi dobrymi graczami. TYP godny polecenia! :cool:
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom