>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 16.01.2021 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 861,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 16. Stycznia


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic
- Betfan
- TOTALbet
- eWinner
- superbet


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
krzysiek74 121,9K

krzysiek74

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Serie A
Godzina: 18:00
Spotkanie: Torino-Spezia
Typ: 1
Kurs: 2,01
Bukmacher: LVBet


Dziś o 18:00 na Stadionie Olimpijskim w Turynie wybiegną jedenastki Torino i Spezii by zmierzyć się w ramach spotkania 18 kolejki Serie A.
Gospodarze na pierwszym spadkowym miejscu czyli na 18 pozycji z bilansem 2-6-9 czyli12 punktami gole 26:35
Goście zaś na 14 miejscu z bilansem 4-5-8 czyli 17 punktami i gole 23:32
Zapowiada się ciekawe spotkanie w którym zapewne walki nie zabraknie.
Stawiam na Byki które mają nóż na gardle i kolejna strata punktów może ich na dłużej umiejscowić w czerwonej strefie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
stanley-63 811K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Niemcy II Bundesliga
Godzina 13:00
Spotkanie : Erzgebirge Aue - Fortuna Düsseldorf
Typ : Fortuna Düsseldorf
Kurs : 2.33
Bukmacher : ETOTO

Fortuna widać , że chce po roku nieobecności wrócić do Bundesligi , jak na razie są na miejscu 5 ale strata nawet do bezpośredniego awansu jest minimalna i wszystko jest możliwe , na 6 ostatnich meczy to az 5 zwycięstw i remis co pozwala chyba zaryzykować i iść w stronę gości , Aue z kolei też wysoko w tabeli bo na miejscu 7 i stratą do dzisiejszego rywala 5 punktów , u siebie grają nie żle bo zaledwie 1 porażka 2 remisy i 4 wygrane ale myślę że dziś będą musieli uznać wyższość rywala , w bezpośrednich meczach także widać kto lepszy , na 15 spotkań aż 10 wygranych po stronie Fortuny i to chyba skusiło mnie aby iść w stronę gości a kurs także wysoki !

133
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +316
Z 656,5K
Dyscyplina:Koszykówka Chiny
Godzina: 13:00
Spotkanie: Shanxi - Zhejiang Golden Bulls
Typ: Shanxi
Kurs: 5,50
Bukmacher :Fortuna
Analiza:Gospodarze tego pojedynku koszykarze Shaxi w tym sezonie rozgrywkowym grają w kratkę i bardzo dobre pojedynki w ich wykonaniu przeplatają nieudanymi meczami.Obecnie zajmują oni 11 miejsce w tabeli.W dotychczas rozegranych pojedynkach wygrali 24 mecze i 22 razy schodzili z parkietu pokonani przez swoich przeciwników.Ich rywale drużyna Zhejiang Golden Bulls gra doskonale i obecnie zajmuje wysokie 6 miejsce w tabeli.Na ten ich wynik składa się 30 wygranych pojedynków i 16 meczy oni przegrali.Myśle że gospodarze rozegrają bardzo dsobre spotkanie i sprawia niespodziankę w tym meczu i wygrają ten pojedynek.Ostatnie dwa spotkania pomiędzy tymi zespołami oni wygrali.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +12
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykowka NBA
Godzina 2:00
Spotkanie : Minnesota - Memphis
Typ : Minnesota z dorgwyka
Kurs : 1.86
Bukmacher : ETOTO
Po 3 wygranych z rzędu, osłabione Memphis zawita do Minnesoty która tragicznie rozpoczęła sezon. Aktualnie gospodarze są na ostatniej pozycji w lidze, po 11 meczach maja zaledwie 3 zwycięstwa na swoim koncie. Dziś w nocy nadarza się idealna okazja żeby trochę poprawić słabe morale zawodników. Oba zespoły spotkały się 3 dni temu i goście ograli Minnesote, to co wówczas zrobili gospodarze w ostatniej kwarcie to była tragedia, przegrali wygrany mecz. Jestem przekonany że dzis zrobią wszystko by wziąć Rewanż za to spotkanie. Dodatkowo seria w H2h też nie wygląda najlepiej, ostatnie 7 spotkań bezpośrednich wygralo Memphis, ja stawiam że dziś ta seria zostanie przerwana. Memphis to ligowy średniak który w mojej ocenie jest dziś do ogrania, Typ zabezpieczam ewentualną dorgwyka.

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +6
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Premier League

Godzina 18:30

Spotkanie : Fulham - Chelsea

Typ : 2

Kurs : 1,59

Bukmacher : betclic
Analiza:

Jutro o godzinie 18:30 odbędzie się spotkanie w Lidze Angielskiej pomiędzy zespolami Fulham i Chelsea Londyn. Jest to spotkanie derbowe. Drużyna gosci jest bardzo zdeterminowana i dlatego będą chcieli zdobyć komplet punktów w dzisiejszym spotkaniu. Uważam że gracze Chelsea będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i sprobuja zdobyc bramki ktore dadza im zwyciestwo w ligowej tabeli. Przeprowadzenie spokojnych treningów może miec odzwierciedlenie w grze obu zespolow.W mojej opinii jutrzejszd spotkanie będzie bardzo ciekawe i zobaczymy w nim wiele sytuacji bramkowych. Uwazam że oby dwie drużyny powalczą w tym meczu i mozemy spodziewać sie bardzo dobrej gry obu ekip. W mojej opinii jutrzejsze spotkanie będzie bardzo zacięte a o wyniku może zdecydować dyspozycja dnia. Gracze Chelsea w ostatnich spotkaniach prezentowali się fatalnie wiec beda się chcieli za wszelką cenę przełamać. Mój typ na jutrzejsze spotkanie to minimalne zwyciestwo gosci w stosunku 1:2 po bardzo ciekawym spotkaniu.

59
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +118
G 9,9K

glosuuu

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykowka NBA
Godzina 01:30
Spotkanie : Milwaukee : Dallas
Typ : Dallas z dogrywka
Kurs : 4.00
Bukmacher : STS
Analiza: Zacznę od tego, że Donic jest najważniejszym graczem Dallas i na nim opiera się ofensywa zespołu. Gracz ten przyzwyczaił nas do celnych rzutów za 3 PKT i dzięki temu zdobywa zwykle powyżej 30 PKT. Gracz ten w ostatnich 7 meczach, aż 5 razy był najlepszym strzelcem drużyny. Mecz z Milwaukee powinien być ciekawy, ponieważ oba zespoły powinny zagrać ofensywnie i zdobyć dużo PKT. Uważam, że będzie to mecz 2 fantastycznych graczy, którzy będą chcieli pokazać, że są lepsi. Dallas jest w formie i wygrało 4 ostanie mecze. Drużyna ta zdobywa dużo PKT i pokazuję klasę. Myślę, że jeżeli Milwaukee ma przegrywać to właśnie z takim zespołami jak Dallas.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Premier League

Godzina 13:30

Spotkanie : Wolverhampton-West Bromwich

Typ : 2 połowa więcej goli/TAK

Kurs : 2,14

Bukmacher : fortuna
Analiza:


Derby West Midlands.
Oba zespoły w bardzo marnej formie,od 5 meczów w lidze bez wygranej/dalej nie patrzyłem/.
Słaba forma strzelecka gospodarze 16 strzelonych-26straconych 18 meczów/ ,goście,11-39 w bramkach i jeden mecz mniej.
Wilki po sprzedaży Joty do Liverpoolu mocno dołują,mało tego meksykanin Jimenez doznał poważnego urazu głowy.
WBA prowadzi bardzo dziwną politykę kadrową.Grosicki przeważnie grzeje ławę.Ostatnio wszedł na 10 minut.Jeszcze dziwniejsze jest to,że przegrywają ze wszystkimi oprócz faworytów.2 remisy na wyjeździe z Liverpoolem i M.C po1-1.
Mecze z udziałem Wilków nabierają rozpędu w 2 połowie,mało tego w ostatnim kwadransie w 7 na 8 spotkań padła bramka.
Między sobą grali ostatnio 9 lat temu,nie ma co nawet podawać wyników.Inne czasy i zawodnicy.
Stawiam,że losy meczu rozstrzygną się w 2 połowie meczu i padnie w niej więcej goli

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
shakira 1,5K

shakira

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sampdoria - Udinese
Typ: powyżej 10.5 rożnych
Kurs: 2,10
Bukmacher: STS
Analiza:


Ciekawe spotkanie drużyn które powinny na koniec ligowej tabeli być jej środku. Sampdoria rozgrywa raz lepsze mecze raz gorsze potrafią pokonać Lazio, Atalante czy Inter, a potem oczywiście przegrać z beniaminkiem ze Spezi i to nie pierwszy beniaminek który ich pokonał.Goście natomiast też mieli niedawno dobry moment w lidze 6 spotkań bez porażki, ale teraz przyszedł cieżki czas i 1 punkt zaledwie w czterech spotkaniach. I cięzko tu wytypować jaki będzie wynik to pierwsze co do głowy mi przyszło na to spotkanie to rzuty rożne. To co kartoflisko jest na Stadio Luigi Ferraris to nie ma innego wyjścia niż stałe fragmenty. Spójrzmy na spotkania gospodarzy w tym sezonie i ile wynosił liczba rożnych: 14,20,4,15,19,11,6,10 imponujące wyniki w sporej częsci spotkaniach. Obie ekipy wykonywały niemal podobna liczbę rożnych 85 i 84 co daje średnią 5 rożnych na spotkanie, a dodając stan murawy jaki jest obie druzyny powinny znacznie powiekszyć swoją średnia w tym spotkaniu.

110
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +149
ferguson2 674,7K

ferguson2

Typer
Dyscyplina : hokej nhl
Godzina 01:05
Spotkanie : Buffalo-Washington
Typ : over 5.5
Kurs : 1.68
Bukmacher : fortuna
Analiza: Mocno overowe ekipy, graly zreszta ze soba ostatnio, padlo ponad 9 bramek. Zreszta zobaczmy co wyczynialy obie ekipy w h2h. Widac zarowno potencjal w ataku ale tez braki w defensywach. Ida na zywioł. O ile nie jestem jakims specem w hokeju, to widac duza tendencje w overach u Sabres i Capitals. Dla Sabres to idealna okazja zeby zrewanzowac sie za poprzednia porazke. Mysle, ze tym razem wyjda na pełnej motywacji i zdobędą przynajmniej trzy bramki. Capitals trafili ostatnio sześć bramek, podobnie nie widzę przeszkod zeby zdobyli zblizona ilosc bramek. Mecz za kilka minut.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
R 5,7K

robus1986

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Włochy Serie C
Godzina: 15:00
Spotkanie: Arezzo- Cesena
Typ: 2
Kurs: 2,02
Bukmacher:Betfan
Analiza:

Mecz bezpośredni pomiędzy Arezzo a Cesena który zaplanowany jest na godzinę 15:00. Gospodarze to jedna z najgorszych drużyn która okupuje ostatnie miejsce z zaledwie 10 punktami. Goście natomiast to czołówka ligi. W meczach wyjazdowych Cesena to najlepsza ekipa z całej Serie C . W tym meczu u gospodarzy zabraknie 5 kluczowych zawodników. Patrząc na wszystkie aspekty to goście są tutaj faworytami.

102
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +375
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Anglia League One
Godzina: 16:00
Spotkanie: Swindon - Doncaster
Typ: Doncaster
Kurs: 2,20
Bukmacher: STS
Analiza:


Mozna wylac kupe pomyj na gospodarzy i pochwalic gosci. Po awansie Salford City podebalo im trenera i Swindon sie skonczyl. Nowy menadzer uciekl do nich z Wigan, zanim zostal pogoniony zaliczajac rekordowo slaby start sezonu w historii Wigan. Z czterech angielskich lig zawodowych naprawde nie widze gorszego trenera, ktory buja sie po klubach juz dwadziescia lat i nic sie nie nauczyl. Ciekawe jakim cudem znajduje zatrudnienie. Pod jego przywodztwem Swidon przgrywa 80 procent meczow, a po niespodziewanym zapunktowaniu chyba zawsze jest powrot do normalnosci i porazka. Murowany kandydat do spadku, moze to tajny plan Wigan zeby podlozyc mine rywalowi i miec jednego rywala mniej w walce o utrzymaniu? Poczytajcie sobie co sadza ludzie o Johnie Sheridanie, nie trzeba byc jakims orlem zeby wiedziec ze do trenerki sie nie nadaje, a patrzac na wyniki to juz w ogole

Beda obijani potwornie, bo jest tam sporo dobrych druzyn i trenerow, zywic sie beda tylko padlina typu koronawirus u rywala czy dluga przerwa, tak to moze wygraja 2-3 mecze w sezonie po sportowej walce.

Generalnie to miasto pada, nie wiem czy wiecie ale zespol Oasis wzial swoja nazwe od ich centrum rozrywkowego, ktore padlo, za ciekawie generalnie tm nie jest

Za to goscie otra sie o awans, pewnie nie awansuja, ale Darren Moore to taki ktos kto zajmie pierwsze miejsce w tabeli, ktore nic nie daje. Jak objal West Brom mimo piorunujacej koncowki spadli, zabraklo jednego albo swoch punktow, oczywscie to nie jego wina spadek, ale jechali z Manchesterami rowno. Potem pogoniony z klubu bedac na 4 miejscu w tabeli, znalazl spokoj w Doncaster, tu pewnie tez zajmie 4 miejsce i nie awansuja. No ale graja i raczej gola bazanty. Ostatnie mecze nie bylo jakichs szczegolnych wpadek, przegrane ze Shrwesbury czy Hull, no to nie jest jakis wstyd.

Pierwszy mecz 3 tygodnie temu gralismy i bylo 2-1. Miejmy nadzieje ze nic nie odwala. W normalnych okolicznosciach jada i 90 minut to az nadto, zeby znalezc droge do siatki Swindon

Swindon - Doncaster 1-3

120
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +315
eli.cohen 9K

eli.cohen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Turcja, Super Liga
Godzina: 11:30
Spotkanie: Konyaspor - Goztepe
Typ: Konyaspor 0.0 AH (handicap azjatycki)
Kurs: 1,71
Bukmacher: efortuna
Analiza:


Początek spotkania za kilka chwil, w związku z tym nie jestem w stanie napisać analizy, ponieważ nie ma na to czasu. Przed chwilą umieściłem typ w moim temacie, natomiast chcę, aby dotarł on do większej ilości osób, która do pewnych wątków nie zagląda.
Konyaspor niezwykle zdeterminowany przystąpi do tego spotkania. Dodatkowo ekipa z Konya została dziś rano niezwykle zmotywowana przez swoich sympatyków, którzy w znacznej ilości dotarli na place treningowe i przebywali tam przez całą sekcję treningową.
Przystępują do tego spotkania, co prawda z lekkimi osłabieniami, dlatego kursy przez ostatnie 2 dni stopniowo rosły, natomiast uważam, że nie będzie miało to większego przełożenia na grę gospodarzy, a taki kurs, z dodatkowym buforem bezpieczeństwa na Konyaspor to po prostu promocja! Jeżeli nie znajdą Państwo typu w sekcjach przedmeczowych, proszę grać live!
Czas nagli!
Powodzenia
E.C.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Hoffenheim - Bielefeld
Typ: powyżej 4,5 kartki (ŻK=1, 2xŻK=3, bezpośrednia CZK=2)
Kurs: 2.00
Bukmacher: STS
Analiza:

16. kolejka Bundesligi i spotkanie Hoffenheim z Arminią, obie ekipy dołują, obie tuż nad strefą spadkową, jest to mecz o 6 punktów, dlatego postanowiłem pójść dziś w kartki, ponieważ wydaje mi się, że jak na tak ważny mecz linia dość niska, chociaż poparta statystyką. Hoffenheim w tym sezonie jest jedną z najbardziej kartkujących ekip w niemieckiej lidze, do tej pory uzbierali 34 żółte oraz 4 czerwone kartki, natomiast piłkarze z Bielefeld ujrzeli do tej pory 25 kartoników koloru żółtego. Sędzią będzie Marco Fritz, który w tym sezonie prowadził 7 meczy w Bundeslidze i pokazał 24 żółte kartki. Tak więc sędzia ze średnią około 3,5 kartki na mecz, ale w tym sezonie w 3 meczach pokrył proponowaną linię 3 razy, obie ekipy łącznie średnio około 4 kartki, ale tak jak wspomniałem na początku obie ekipy tuż nad strefą spadkową, nikt tu nogi nie odstawi, a w przypadku niekorzystnego wyniku druga strona będzie musiała postawić wszystko na jedną kartę.

100
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Anglia
Godzina: 16:00
Spotkanie: Leeds-Brighton
Typ: Obie ekipy strzelą w obu połowach
Kurs: 8.60
Bukmacher: efortuna
Analiza:

Typ trochę rozrywkowy pod oglądanie meczu choć ma swoje uzasadnienie gdyż spotykają się dwie bardzo ofensywnie nastawione ekipy Leeds z bilansem 30:33 w 17 spotkaniach i Brighton 21:29 w 18. Leeds wygrywa z Newcastle 6:2 żeby przegrać 5:2 z United następnie wygrywa 5:0 z WBA i przegrywa po 3:0 z Kogutami i w pucharze z kolei Brighton z tzw "średniakami" też potrafi stracić i postrzelać jak to miało miejsce z WHU 2:2 i z Wolves 3:3. Oba zespoły powinny się napędzać ofensywnie i stwarzać wiele okazji liczyć się będzie skuteczność. Za parę groszy myślę, że warto.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Szambombel 1,9K

Szambombel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna, Mistrzostwa Świata
Godzina: 18:00
Spotkanie: Egipt - Macedonia Północna
Typ: Macedonia Północna
Kurs: 7.20
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Jeśli chodzi o pierwszy mecz Macedonii ze Szwecją kursy prezentowały się następująco Szwecja (1.32) Macedonia Północna (4.65)
Macedonia została zlana 32:20, ale Szwedzi to nie byle reprezentacja. Egipt zdominował Chile, które nie potrafiło stawić oporu. Proszę zwrócić uwagę jak diametralnie zmieniły się kursy. Powiedziałbym, że niezupełnie adekwatnie do sytuacji. Przecież Egipt nie pokonał nie wiadomo kogo. Moja logika jest bardzo pokrętna, ale myślę, że mocna drużyna w Afryce to jak taki europejski przeciętniak taka Macedonia na przykład. Wiadomo że drużyna z Bałkan została dodana do mistrzostw na ostatnią chwilę i nie są ekstra przygotowani, ale nie uważam, że w tym meczu są bez szans. I jeśli będzie gdzieś dzisiaj jakaś niespodzianka to właśnie tutaj.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
sunrise82 84,9K

sunrise82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:30
Spotkanie: Szwajcaria - Norwegia
Typ: Sagosen over 7,5 bramki
Kurs:
1.80
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Wczoraj mój typ na bramki zawodnik wszedł, więc dziś spróbuję zagrać podobnie, oby z takim samym szczęściem.
Osiem bramek to całkiem sporo, ale jest kilka przesłanek aby Sagosen rzucił taką ilość bramek.
1. Sagosen to najlepszy zawodnik drużyny Norwegii na którym opiera się siła ataku i liczba zdobywanych bramek.
2. Norwegowie przegrali pierwsze spotkanie z Francuzami i ten mecz jest dla nich mega ważny jeśli chcą coś osiągnąć w tych mistrzostwach więc myślę że Sagosen będzie dużo grał.
3. Na ostatnich ME w 2020 roku miał średnią bramek na poziomie 8,25.
4. Jest zawodnikiem pierwszego wyboru do strzelania rzutów karnych.
5. Z Francją zdobył 10 bramek z czego 4 z rzutów karnych. Potwierdził że jest w bardzo dobrej formie, a nie jest łatwo rzucić 10 bramek przeciwko dobrze zorganizowanej defensywie drużyny Francji.
6. W ostatnim meczu przeciwko Szwajcarii w 2018 roku rzucił im 10 bramek.
Wspomnę tylko że betsson wystawił linię 8,5 przy takim samym kursie. Generalnie w tym roku jest bardzo uboga oferta buków na bramki zawodników. Tylko w kilku meczach można pograć takie zdarzenie i to tylko u części.

80
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +230
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaNiemcy, Bundesliga
Godzinna: 15:30
Spotkanie: Koeln – Hertha Berlin
Typ: over 3 azjan bramki
Kurs: 3.15
Bukmacher: lvbet
Analiza:


Obie ekipy w ostatniej kolejce zaliczyły mocne wpadki, Koeln został rozbity 5:0 przez Freibourg a Hertha przegrała z beniaminkiem z Bielefeld 1:0. Postawa gospodarzy może aż tak dziwna nie jest bo to na pewno zespół który będzie się bił o ligowy byt a patrząc na formę rywala i to jak Koeln radzi sobie w defensywie o kilku zresztą sezonów nie dziwi że tyle stracili i pewnie będą tracić. Tragicznie radzą sobą u siebie gdzie jeszcze nie wygrali i zdobyli tylko dwa punkty. Chcąc bardzo i dziś znowu powalczą i czuje że zagrają odważnie bo bronienie patrząc na ich grę nie jest dobre zresztą u siebie w 8 spotkaniach stracili 18 bramek i ja nie wierzę w poprawę w tym aspekcie, swoich szans muszą poszukać w lepszej ofensywie bo grając odważnie tak jak z Borussia, Wolfsburgiem zdobywali sensacyjne punkty.

Hertha jak na aspirację, model jaki tutaj chcą zbudować spisuje się tragicznie tak to można nazwać dopiero 12 miejsce i to jest miejsce bliższe strefy spadkowej niż jakikolwiek pucharów. Dla nich takie mecz to jest i musi być gromadzenie trzech punktów, tak wiec ich nastawienie musi być w takich meczach ofensywne i raczej Hertha nie wygląd aż tak źle w aspektach ofensywnych, brakuje czasami skuteczności ale to podejście by atakować i grać ofensywnie jest i ja po tej porażce z beniaminkiem liczę że oni tutaj zaczną od pierwszej minuty od ataków. Defensywa jednak cierpi i to mocno potrafią dostać parę bramek. Przed rokiem oba mecze mega ciekawe po zwycięstwie każdej z ekip ale te rezultaty wyglądają fajnie 0:4 oraz 0:5

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
M 12,8K

michael1910

Użytkownik
Dyscyplina: Biathlon
Godzina: 14:45
Spotkanie: Bieg sztafetowy kobiet- 4 x 6 kilometrów
Typ: Zwycięzca-Francja
Kurs: 4.20
Bukmacher: Betclic
Analiza:


Dziś w Oberhofie rywalizacja kobiecych sztafet. Zdecydowałem się zagrać na wygraną Francji.W tym sezonie mieliśmy już 2 takie biegi i w obu Francuzki plasowały się na 2 pozycji.W pierwszym starcie przegrały tylko ze Szwedkami,a w kolejnym z Norweżkami. Trójkolorowe pobiegną w składzie Bescond,Chevalier,Braisaz i Simon czyli takim samym jak w ostatniej sztafecie.W premierowym występie zamiast Simon biegła zamiast niej druga z sióstr Chevalier.W czwartkowym sprincie Braisaz była 4,Chevalier 5,a Bescond 14.Łącznie biegały tylko 2 karne rundy.Słabo tym razem spisała się Simon,która z 5 karnymi rundami zajęła odległe miejsce.Jednak w zeszłotygodniowym sprincie to ona była 4,a w niedzielnej singlowej sztafecie mieszanej w parze z Jacquelinem byli najlepsi. Ich główne rywalki Szwedki w tym sezonie biegają w składzie z siostrami Oeberg i trzy zawodniczki wymiennie tj. Persson,Brorsson oraz Skottheim,która dziś nie pobiegnie a spisywała się na 1 zmianie bardzo dobrze.Norweżki poczyniły jedną zmianę i zamiast Knotten,która zawaliła im pierwszy występ pobiegnie Ida Lien. Na 3 i 4 zmianie Eckhoff oraz Olsbu. Co ciekawe na 1 odcinku wystąpi Tandrevold,która miała problemy zdrowotne na trasie czwartkowego sprintu i go nie ukończyła.Francuzki są tutaj w dobrej formie biegowej i trzy z nich uzyskują czołowe czasy.Troszkę gorzej jest u Bescond.Liczę,że dziś Francuzki poprawią swój wynik i tym razem okażą się najlepsze w całej stawce.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 18:00
Spotkanie: Rosja - Słowenia
Typ: Słowenia i powyżej 56,5
Kurs:
2,00
Bukmacher: STS
Analiza:

W pierwszym meczu Słowenia wręcz zdemolowała przeciwnika aż 51:29 natomiast Rosja dość niespodziewanie zremisowała z Białorusią 31:31 gdzie nie byli faworytem.
Słowenia ma skład bardzo mocny, są dla mnie faworytem do medalu i nie zmieniam tego zdania. Ich atak jest bardzo urozmaicony, mają świetnych skrzydłowych, środkowych czy rozgrywających.
Jeśli chodzi o Rosję to na Mistrzostwach ich skład nie jest najmocniejszy, jest kilku zawodników którzy nie przylecieli do Egiptu.
Myślę, że w tym meczu możemy zobaczyć również dużą ilość bramek, obie ekipy pokazały w 1 kolejce, że potrafią grać szybkimi atakami.
Faworytem natomiast jest zdecydowanie Słowenia i będę mocno zdziwiony jeśli nie wygrają tego meczu dlatego jeśli połączymy te 2 zakłady wychodzi nam bardzo fajny kurs.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom