>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 16.01.2019 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 855,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na środę - 16. Stycznia
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
viceversa 338

viceversa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy - Superpuchar
Godzina: 18:30
Spotkanie: Juventus - AC Milan
Typ: Juventus wygra obie połowy
Kurs: 3.95
Bukmacher: fortuna
Analiza: Mecz finałowy między niepokonanym w Serie A Juventusem ( 17-2-0 ) bramki 38 - 11, co daje średnio 2 zdobyte bramki w meczu, a AC Milanem, który zajmuje dopiero piątą lokate z bilansem 8-7-4 i bramkami 26-20. Cóż, mimo statystyk Juventus lubi czasami wygrać sobie skromnie 1-0 ( zdarzało się tak w 4 z ostatnich 10 meczy ), lecz ja uważam, że AC Milan wystarczająco dobrze leży drużynie gospodarzy, że są w stanie wygrać obie połowy ( typuje 1:0 w pierwszej i 2:1 w drugiej ). W czterech ostatnich spotkaniach między tymi drużynami Juventus dwukrotnie grał na wyjeździe i dwukrotnie wygrał 2:0, strzelając odpowiednio 1 bramke w pierwszej połowie, jak i 1 bramke w drugiej połowie. a w meczach, w których Stara Dama była gospodarzem również wygrała dwukrotnie, lecz w jednym wygrała 4:0, strzelając wszystkie bramki w drugiej połowie, a w drugim meczu wygrała 3:1, lecz przy zejściu na przerwe widniał wynik 1:1. Także do trzech razy sztuka :p
Ponadto:
-W ostatnich 7 bezpośrednich spotkaniach to Juve zawsze strzelało pierwsze,
-Juventus ma serie 5 meczy bez porażek, bramki zdobywał 5ciokrotnie pierwszy,
-Milan na wyjeździe w ostatnich 5 spotkaniach : 3 bezbramkowe remisy, 1 remis 1:1, oraz przegrana 3:1 z Olympiacosem w ramach LE w grupie F, gdzie zajmuje 3 miejsce..
Tak jak wspominałem wyżej, liczę na pokaz sił Ronaldo i spółki, i widze tutaj wynik 1:0 do przerwy i 2:1 w drugiej w polowie ????
⛔100
 
stanley-63 800,2K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Mistrzostwa Azji
Godzina : 14:30
Spotkanie : Korea Południowa : Chiny
Typ : over 2.5 / obie strzelą
Kurs : 3.15
Bukmacher: fortuna
Po dzisiejszym meczu Australii z Syrią i sporą ilością bramek uważam że spotkanie Korei z Chińczykami także zobaczymy przynajmniej 3 bramki , obie drużyny mają już zapewniony awans do dalszej fazy , obie zgromadzili 6 pkt , Chińczycy ze wspaniałym bilansem bramek 5:1 , co do Korei to skromnie bo 2:0 , jak widać obie w dobrej formie stąd liczę że będzie walka o pierwsze miejsce w grupie , patrząc także na H2H to widać że czasami potrafi zrobić nie zły over bramek dlatego też liczę że może być bramka za bramkę bo na bezbramkowy remis to raczej nie liczę !
⛔100
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Spotkanie: 76ers - Minnesota
Typ: Jimmy Butler over 22,50
Kurs: 1,85
Godz: 1:00
Bukmacher: Totolotek
Jimmy Butler to specyficzny typ gracza. Nie rozstał się z Bulls w najlepszych stosunkach, a odchodząc z Minnesoty to w ogóle mieliśmy dramę przez długi czas. No i w najbliższa noc okazja do spotkania z byłymi kolegami. Wystarczy przypomnieć sobie słynny trening, na którym Butler ponoć pomiatał Townsem i Wigginsem i to co obejrzymy w Philly powinno być jeszcze dosadniejsze. Szkoda że mecz nie jest rozgrywany w Minnesocie, ale o motywację Butlera nie ma co się martwić. W Philly nie jest tak dominującym piłke graczem, lecz w takim meczu wszyscy powinni grać pod niego, a nawet jeśli Embiid czy Simmons nie będą chcieli tego robić, bo o jakichś niesnaskach z szatni już było słyszane to Butler po prostu sam sobie tę piłkę weźmie. Moim zdaniem dziś season high punktowy Butlera i jakaś imponująca linijka.
⛔100
 
elalma 120,7K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 2:00
Spotkanie: Minnesota - L.Angeles
Typ: liczba punktów kanadyjskich (razem z dogrywką i decydującym rz.karnym) Parise Z. +0,5
Kurs: 1.50
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Zach Parise to najlepiej punktujący hokeista Minnesoty Wild. 44 mecze, 41 punktów (19 goli i 22 asysty). O 2 w nocy polskiego czasu w środę na lodowisku w Xcel Energy Center gospodarze zajmujący 9 miejsce w Konferencji Zachodniej zagrają z najsłabszym zespołem tej samej Konferencji. Obie drużyny w ostatnich 5 meczach mają podobny bilans - 2 zwycięstwa i 3 porażki. Spodziewam się wyrównanego meczu, kto wie czy nie dojdzie nawet do dogrywki czy rzutów karnych. Parise będzie miał na pewno dużo okazji do zapunktowania. 1 punkt, zakładając, że szanse na dogrywkę i karne są bardzo duże, to nie jest wynik ponad możliwości tego zawodnika. Punktował w 3 ostatnich meczach a dziś rywal będzie teoretycznie najłatwiejszy od dawna.
⛔100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 4:05
Spotkanie: San Jose Sharks - Pittsburgh Penguins
Typ: Brent Burns strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym)
Kurs: 5,00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Niedawno dałem typ na to, że Brent Burns strzeli gola. Było to w meczu z Vegas Golden Knights i niestety zdobył tylko asystę. Mimo to Burns oddał w tamtym meczu mnóstwo strzałów na bramkę. Brent Burns w każdym meczu oddaje kilka celnych strzałów na bramkę drużyny przeciwnej. Na dziesięć ostatnich spotkań w pięciu z nich Brent Burns strzelił gola. Na trzy ostatnie mecze strzelił w dwóch z nich. To pokazuje w jak dobrej formie jest ten gracz i jak bardzo zależy mu na zdobywaniu bramek. Pittsburgh Penguins nie ma najlepszej defensywy, więc Burns z pewnością jak zwykle poszuka swoich szans na zdobycie bramki i pewnie znowu kilka celnych strzałów odda. Liczę na to, że zdobędzie bramkę w tym meczu.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Australian Open (Australia), twarda
Godzina: 04:00
Spotkanie: Gael Monfis - Taylor Harry Fritz
Typ: 2
Kurs: 2,29
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 2 rundy w Wielkim Szlemie Australian Open. W 1 rundzie Francuz Monfils pokonał Bośniaka Dzumhura 3-0 (6-0 , 6-4 , 6-0), natomiast Amerykanin Fritz wygrał z Brytyjczykiem Norrie 3-0 (6-3 , 7-6 , 6-2). Na temat Monfilsa pisałem już przy okazji spotkania z Dzumhurem, bo stawiałem w tamtym meczu własnie na Bośniaka. Dzumhur jednak zawiódł na całego i Monfilsa zobaczymy w 2 rundzie. Powtórzę się zatem jeszcze raz, Gael na ten turniej z pewnością nie jest przygotowany na 100%. Pod koniec tamtego roku doznał kontuzji na turnieju we Wiedniu, a w tym sezonie z powodu kontuzji był zmuszony wycofać się z turnieju w Auckland, który poprzedzał Australian Open. Na początku pierwszego seta z Dzumhurem korzystał z pomocy medycznej i gdyby tylko Bośniak lepiej trafiał i rozrzucał Francuza, myślę, że ten nie dałby rady. Jednak Damir zagrał tragicznie i Monfils bardzo szybko go odprawił. Teraz trafia na Fritza, który myślę, że będzie już dużo bardziej solidny niż Dzumhur. Z Norrie nie stracił również seta co dla mnie jest sygnałem, że musi być bardzo dobrze tutaj przygotowany, tym bardziej, że w Auckland też się z nim mierzył i wówczas przegrał 0-2 (6-7 , 3-6). Monfils ma problemy zdrowotne a Fritz jestem przekonany, że postawi dużo cięższe warunki, niż jego poprzedni rywal. Próbuję zatem jeszcze raz na porażkę Gaela. Poniżej wklejam jeszcze raz link odnośnie info z wycofania się z Auckland Monfilsa z powodu kontuzji uda:
https://www.tennisworldusa.org/tennis/news/ATP_Tennis/64919/gael-monfils-withdraws-from-auckland-due-to-new-injury/
tutaj link odnośnie medicala Monfilsa w meczu z Dzumhurem:
https://au.sports.yahoo.com/rivals-touch-class-stricken-aus-open-star-071829081.html?guccounter=1
✅129
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
shakira 1,5K

shakira

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy - Superpuchar
Godzina: 18:30
Spotkanie: Juventus - AC Milan
Typ: AC Milan strzeli bramke
Kurs: 1.80
Bukmacher: forbet
Analiza:

Gdyby to był mecz ligowy i Juventus grałby u siebie to kurs byłby wystawiony dobrze, ale własnie jest to mecz o superpuchar Włoch i taki kurs szkoda nie zagrać.Juventus wydaje się zdecydowanym faworytem ale od dwóch lat nie zdobyli własnie tego pucharu.więc jak na takiego dominatora pokazuje że ten puchar nie jest dla nich najważniejszy. A znając podejście trenera Milanu Gattuso bedą chcieli za wszelką cene wygrać ten puchar który wyzwoli energie w drużynie walce o lige mistrzów. Juventus na ostatnie 6 superpucharów aż 4 razy tracił w nich bramke i licze na ofensywne spotkanie z obu stron z bramką Milanu.
⛔100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA
Godzina: 01:05
Spotkanie: Pawluczenkowa - Bertens
Typ: 7:6 dla Bertens w pierwszym secie
Kurs: 8.7
Bukmacher: fortuna
Analiza: Nie polecam, bo to tylko hipotetyczne podejście do tego typu. Wracając do spotkania. Bertens bierze ten mecz. Tyle, że nie będzie łatwo i to na pewno nie w pierwszym secie. Pawluczenkowa nie jest łatwą rywalka dla Kiki. I h2h jest idealnym tego przykładem. Czasami bezpośrednie spotkania mają ogromne znaczenie w kontekście spotkań tenisistek. Oczywiście, za każdym razem należy brać pod uwagę aktualną dyspozycję. Tylko, że zarówno Pawluczenkowa i Bertens nie mają zbytnio wahań formy i wyglądają w porządku. Zakładając, że ten mecz powinien być wyrównany przynajmniej w pierwszym secie, to wybrałem sobie taki typ pod lupę. W 1/32 rundzie nie ma jeszcze takiego zbliżonego poziomu wśród zawodniczek natomiast jest kilka par, gdzie mogą niespodzianki.
⛔100
 
jozzy22 571,1K

jozzy22

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 01:35
Spotkanie:
Montreal - Florida
Typ: Montreal/under 6.5 gola
Kurs: 3.95
Bukmacher:
fortuna
Analiza:
Dziś postanowiłem pograć bardzo ryzykownie dlatego lepiej nie brać ze mnie przykładu.
W meczach Montrealu na własnej tafli ostatnio pada dosyć mało bramek.Zgadza się,że Floryda gra całkiem inaczej.Traci sporo goli zawsze coś od siebie dodając ale wydaje mi się,że dziś może być tego kres w końcu ileż można dostawać manto.
Historia spotkań optymizmem nie napawa ale jednak trzymam się swojego pomysłu.
Osobiście pograłem troche inną kombinacje(bardziej szaloną) ale wydaje mi się,że powyższa opcja jest najbardziej prawdopodobna.
✅295
 
Otrzymane punkty reputacji: +103
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Philadelphia 76ers - Minnesota
Typ:
Jimmy Butler powyżej 6,5 asysty
Kurs: 3,50
Bukmacher: bet at home
Analiza:

Witam po bardzo długiej przerwie ???? aż z ciekawości sprawdziłem kiedy ostatni raz się udzielałem na tym forum i wyszło mi, że w maju 2018r. Zmiana pracy, powiększenie rodziny... i brakło czasu na NBA. Szczerze to nie jestem nawet za bardzo w temacie co tam się wyrabia w tegorocznym regular season, ale sam fakt urlopu w pracy plus pierwsze spotkanie &quot;Świra&quot; Jimmiego z byłymi kumplami z Minnesoty zmotywował mnie do obejrzenia tego meczu od deski do deski. A, że adrenalina po wytypowaniu większa... Przeczytałem parę artykułów i uważam, że luzak Butler znowu sobie zakpi ze wszystkich. Zarówno gracze jak i sami bukmacherzy prześcigają się z liniami punktowymi na over Jimmiego, a przecież on nie musi niczego w tym momencie udowadniać. Jeśli prawdą jest legendarna już gierka treningowa przed opuszczeniem Minnesoty w której Butler praktycznie w pojedynkę zlał &quot;Młode gwiazdki&quot; Timberwolves to wydaje mi się, że dziś podejdzie do tego spotkania na luzie. Bardziej upokorzy byłego pracodawcę jeśli wcieli się w rolę lidera i zakręci wokół double (a może nawet triple) double, niż będzie z pianą na ustach wypróbował sobie żyły, aby zrobić niesamowitą liczbę punktów. Czas pokaże czy odpali się z asystami, a że tam ma kto trafiać... ja już na to czekam ????
powodzenia
⛔100
 
M 1,5K

marcingal

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 20:30
Spotkanie: Castellana vs Milan
Typ: Milan handicap -1,5 seta
Kurs: 1,48
Bukmacher: Fortuna
Analiza: 18. Kolejka serie A startuje już w środę. Patrząc na tabelę można odnieść wrażenie że to mecz Dawida z Goliatem. I tak w rzeczywistości jest. Castellana po 17 meczach ma swoim koncie fenomenalny bilans. 0 zwycięstw!! Nie będę pisał ile porażek bo to akurat łatwo policzyć. Zespół ma papierze wcale nie wygląda tak źle. Jednak na parkiecie kompletnie nic się nie klei. Dla nas pozytywem jest postawa Wojtka Włodarczyka. Gra naprawdę stabilnie. Dużo dokłada w ataku, ale przede wszystkim trzyma przyjęcie w zespole. W rankingach ligi włoskiej jest najlepiej przyjmującym siatkarzem! Ostatnio w Castellanie zawodzi atakujący. Potężny 212 centymetrowy Brazylijczyk Renan gra po prostu źle. Nie trzyma zasięgu, ściąga piłki w blok. Dość już o dzisiejszych gospodarzach. Po drugiej stronie stanie Milan. Zespół, który można rzec przewodzi tabeli, bo wielka czwórka jest poza zasięgiem. Chociaż Milan stara się temu zaprzeczyć bo w tym sezonie pokonał już Lube i Modene. W dodatku bez straty seta. To musi robić wrażenie. W niedzielę ograli oni właśnie Modene z Bartkiem Bednorzem. W każdym elemencie grali świetnie. Przetrzymali zryw Modeny w 3 secie i wypunktowali rywala. Przełamał się Nimir. Do tej pory był cieniem samego siebie, ale w niedzielę pokazał swoje ogromne umiejętności. Bardzo mądrze gra Clevenot. Francuz zgłasza mocny akces do reprezentacji, choć konkurencja także gra świetnie. Myślę o Rossardzie, Lyneelu i Ngapethcie. Trener Tillie ma do dyspozycji jeszcze swojego syna. No ta formacja naprawdę jest mocną stroną trojkolorowych. Podsumowując na parkiecie zderzą się dwa siatkarskie światy. Faworyt jest jeden. W pierwszym meczu między tymi drużynami komplet punktów zdobyli dzisiejsi przyjezdni. Jednak wtedy grali tak naprawdę bez Abdel Aziza bo był w tragicznej formie. Teraz dodając jego nie widzę innej opcji niż powtórkę tamtego scenariusza.
⛔100
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Tenis, Australian Open
02:30
Mackenzie McDonald vs Cilic Marin
Typ: Mackenzie McDonald
Kurs: 7
Etoto
Jest to spotkanie nr 2 na Melbourne Arena, po spotkaniu pań Kontaveit - Sasnovich. Skąd mój typ na McDonalda? Ano warunki pogodowe: Amerykanin mieszka na Florydzie zaś Cilic jest Europejczykiem, zatem mimo zawodu jaki uprawia nie jest przyzwyczajony do wysokich temperatur a mecz odbędzie się w pełnym słońcu. Jakie ma to znaczenie ? Kolosalne, jeden przyzwyczajony do pełnego słońca drugi blady jak gołt tyłek. Zatem puki sił starczy Chorwatowi i w zależności od poziomu gry McDonalda będzie może normalnie. Ale nie zdziwiłbym się jakby po 1 secie wygranym przez Chorwata 3 następne dla Amerykanin. Pozdrawiam
⛔100
 
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy , Serie C , Grupa C
Godzina: 14:30
Spotkanie: US Viterbese - Reggina 1914
Typ: wygrana gości/mniej niż 4,5 bramki na mecz
Kurs: 4.15
Bukmacher: forBET

Analiza:
Trzeci poziom rozgrywkowy we Włoszech słynie ze swojej dość kontrowersyjnej aury korupcji , przekrętów oraz nie spodziewanych wyników oraz niezwykłych emocji , które daje obserwowanie jej poziomu sportowego oraz nawet samo śledzenie wyników.
Dzisiaj na tapetę biorę spotkanie obecnego lidera tabeli z zespołem , którym desperacko walczy o utrzymanie na tak niskim poziomie rozgrywkowym , jakim jest trzecia liga włoska . Szala zwycięstwa powinna być zdecydowanie po stronie drużyny przyjezdnych , ponieważ to oni sa zdecydowanie doświadczeni i zaprawnieni w boju na tym szczeblu włoskich , krajowych rozgrywek . I to własnie na nich stawiam w dniu dzisiejszym .
LINK: https://www.flashscore.pl/mecz/S0um8yU5/#szczegoly-meczu
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 19:00
Spotkanie: Nimes - Nantes
Typ: Nantes zdobedzie goli 1.5/+
Kurs: 3.05
Bukmacher : fortuna
Gospodarze Nimes 13 miejsce w lidze sa w fatalnej formie stracili 7 goli w dwoch ostatnich meczach ligowych a na dokladke zostali ponizeni w pucharze przez trzeciologowca 3-0, licze, ze wykorzysta to Nantes 12 miesce, ktore prezentuja ostatnio bardzo dobra pilke, co prawda w ostatnim meczu wpadli, ale kazdy kto widzial ten mecz wie , ze wygrana Rennes byla niemal cudem, bo na boisku widac bylo tylko jedna druzyne, tym bardziej jutro beda chceli odrobic punkty z tak slabo dysponowanym rywalem.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Australian Open
Godzina: 04:00
Spotkanie: Gael Monfis - Taylor Harry Fritz
Typ: Fritz - 1,5 handi setowe
Kurs: 3,3
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kolega już podał typ na win Fritza, więc ja zagram ryzykowniej, no handi setowe.
Mecz między 33 i 50 zawodnikiem.
Monfils ma problemy zdrowotne itp.
Monfils ma wspaniała technikę, jednak często ma mecze gdzie odpusczza.
Fritz ładnie gra, dobrze zagrał z Norrie.
Moze ten mecz wygrać nawet w 4 setach, może wykorzystać słabsze chwile Monfilsa.
✅230
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Australian Open (Australia), twarda
Godzina: 8:30
Spotkanie: Dimitrow - Cuevas
Typ: Cuevas
Kurs: 6.30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dimitrov jest zawodnikiem z światowej czołówki. Pierwszy mecz w turnieju Wielkoszlemowym wygrał z Tipsarevicem w czterech w setach. Porażka z Nishikoriemu w dwóch setach. Wygrana z Milmanem i Nishioka. Jeśli chodzi o Cuevasa to w Australian Open wygrał Lajovicem. Porażki z zawodnikami takimi jak: Humbert Klahn, Vilella. Wiek Cuevasa trzydziesci-trzy lata już zawodnik zmierzający bardziej ku końcowi swojej karierze tenisowej ale widać po Ivo Karlovicu jak mimo wieku gra znakomicie nadal mimo iż jego głównym atutem jest serwsi. Cuevas już raz w swojej karierze pokonał Dimitrowa co prawda było to cztery lata temu, ale warto przypomnieć. Według mnie Dimitrow dzisiaj nie będzie miał łatwego zadania. Po takim kursie ja próbuje w stronę ogromnej niespodzianki. Dimitrow także nie jest w szczytowej formie i według mnie dzisiaj Urugwajczyk powalczy i po mniejszych kursach polecam pograć handicapy gemowy czy setowe w stronę Cuevasa. Pozdrawiam trzymajcie się.
⛔ 100
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: e-sport (CS: GO, Minor CIS)
Godzina: 10:00
Spotkanie: Nemiga - Spirit
Typ: Spirit handicap (-5,5) rund
Kurs: 1.95
Bukmacher: LVBet
Czas zacząć Minor w Katowicach!
Spirit jest bez wątpienia faworytem do wyjścia z grupy i na inauguracje Minora z regionu CIS zagrają przeciwko ekipie z Białorusi. Zawodnicy Nemiga Gaming mimo, że grają ze sobą już jakiś czas, to nie zaliczyli zbyt wielu sukcesów. Fakt, podczas kwalifikacji do Minora wygrali miedzy innymi z Gambit, ktore było jednak wówczas bez formy. Poza tym nie było rewelacji.
Spirit, według światowego rankingu hltv przewyższa swoich dzisiejszy rywali o 26 pozycji. Na dodatek pokazują, że są w formie. W styczniu ograli dosyć groźne ostatnio x6tence Galaxy oraz Bpro. Udowadniając, że podtrzymują swoją świetna dyspozycje z końcówki ubiegłego roku gdzie nie było na nich mocnych. W grudniu nie przegrali żadnego meczu, a grali nawet na Optic, RR czy Vitality. Tworzą zgrany kolektyw i mają mocny skład. Cóż, większość argumentów przemawia za nimi, oby tylko mnie dziś nie zawiedli. Gram -5,5 ale rozsądną opcja wydaje się być również -4,5 rund.
Po więcej typów ze wszystkich Minorów zapraszam do tego tematu:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/cs-go-minor-iem-katowice-2019.155064/

⛔100
 
M 991

mily1993p

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Francja 1 Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Toulouse - Lyon
Typ: + 8,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.82
Bukmacher: Unibet
Analiza: Dziś ciekawy mecz, a ja oczywiście widzę w nim propozycję na rzuty rożne ???? Gospodarze tego spotkania nie radzą sobie w lidze najlepiej ale w ostatnich 4 spotkaniach średnio wykonali 4,8 rzutów rożnych, za to Goście radzą sobie całkiem całkiem i średnio na 5 spotkań wykonali 5,4 rożne. W tym sezonie w lidze Toulouse przekroczyło daną linię w 52,6% Meczy a Lyon w 57,9%. Dlaczego taki tym, moim zdaniem pierwsze skrzypce dziś zagra Lyon potrzebują 3 pkt żeby utrzymać się na 3 pozycji i zbliżyć się na różnicę tylko jednego punktu do drugiego miejsca. Dodatkowym motywatorem do wygrania tego meczu uważam jest fakt, że kolejne spotkanie mają na wyjeździe z St. Etienne. Dlatego tak bardzo potrzebują tutaj 3 pkt i będą atakować raz za razem co za tym idzie pojawią się okazje na rzuty rożne, jednak też uważam, że Gospodarze będą chcieli ukąsić i mogą też przy kontrze wypracować jakieś rzuty rożne. Wydaje mi się, że ten kurs to prezent od buka ???? Powodzenia !
✅82
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Korea - Liga Kobiet
Godzina: 11:00
Spotkanie: IBK - GS Caltex
Typ: 0:3 GS Caltex
Kurs: 5,40
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Jak po kursie widać typ bardzo ryzykowny ale czy niemożliwy? IBK przegrało u siebie 3 mecze, z czego 2 z nich stosunkiem 0:3. Niedawno przegrali z Hungkuk z którym Caltex wygrali na wyjeździe pewnie 0:3, więc z IBK również mogą. Typ jest ryzykwny bo wystarczy potknięcie w 1 secie, ale za to kurs jest bardzo kuszący. Caltex to aktualny lider, mają tyle samo punktów co Hungkuk, którzy grają dziś stosunkowo łatwe spotkanie, po którym powinni dopisać 3 punkty, dlatego myślę, że Caltex również potraktują ten mecz bardzo poważnie i nie dadzą się wyprzedzić. IBK w słabszej formie, 2 porażki z rzędu, z tym ostatnia z mocno przeciętnym Hillstate.
Podsumowując, Caltex z pewnością stać tutaj na taki wynik, jest to mocno ryzykowne, ale po takim kursie myślę, że warto.
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom