>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 16.01.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
loskamilos 221

loskamilos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 17:00
Spotkanie:
Tuluza - PSG
Typ: 2 (HA -2)
Kurs: 4.25
Bukmacher: [bet365]
Analiza:
Szybka analiza, bo mecz za kwadrans.
Gospodarze - 18. miejsce, u siebie bilans 2-5-2 bramki 13:12.
Goście - 1. miejsce, na wyjazdach bilans 9-2-0 bramki 21:3.
Tutaj nie ma się co zastanawiać, kto wygra, tylko jak wysoko wygra PSG - totalny hegemon ligi francuskiej. Przewaga nad drugim Angers to już 20 pkt. Na wyjazdach traci jeszcze mniej goli niż u siebie. Jeśli tylko nie przytrafi się coś głupiego, to bet, mimo, że za 4.25, to praktycznie pewniak.
Szczególnie, że Tuluza osłabiona brakiem podstawowych obrońców: Kana-Biyik (15/2) i Spano (21/0) oraz pomocnika Machach (9/1), a w składzie awizowany jest 19-latek przeniesiony niedawno z rezerw - pomocnik Diop, a także zwykle rezerwowy 22-letni obrońca Spajić (7/0). PSG jedynie bez Thiago Silvy, ale w jego miejsce Aurier (15/2). Ibra zdrowy, a na ławce czekają Cavani i Lavezzi. Nic tylko wygrywać. Powodzonka! ????
Ciekawy typ również: PSG wygra do zera za 2.60.
⛔ 100
 
P 104

pszczolka

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, PLK
Godzina: 19:00
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Siarka Tarnobrzeg
Typ: HT/FT Siarka Tarnobrzeg/Śląsk Wrocław
Kurs: 7.50
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Pojedynek &quot;na szczycie&quot; Tauron Basket Ligi. Obydwie drużyny liczą na przełamanie fatalnych serii. Śląsk przegrał ostatnie 11 spotkań ligowych, kibice tego zespołu na wygraną czekają już niemal 3 miesiące. Siarka to &quot;tylko&quot; 7 porażek z rzędu. Ciężko znaleźć jakieś pozytywy po stronie Wrocławian, jednak uważam, że to gospodarze wygrają dziś. Własna hala i idealny rywal żeby się odblokować. Śląsk to drużyna z wielkimi tradycjami, są to m. in. 17-krotni mistrzowie Polski, więc najzwyczajniej nie wypada kontynuować tak haniebnej serii. Uważam też, że gospodarzom to zwycięstwo nie przyjdzie łatwo i Siarka się przeciwstawi zwłaszcza w pierwszej połowie. Tarnobrzeżanie wyraźnie lepiej radzą sobie w pierwszych połowach, w drugiej części meczu po prostu puchną. Przykładem są ich 2 ostatnie mecze z Asseco do przerwy remisowali, a w Sopocie z Treflem nawet prowadzili trzema oczkami by przegrać różnicą 19-stu punktów. Śląsk z kolei w ostatnim swoim meczu we własnej zagrał lepiej w drugiej odsłonie. 32:45 do przerwy z Wilkami Morskimi, a ostatecznie porażka, ale tylko 82:85. Na pewno jest to ryzykowny typ, jednak jakieś szanse powodzenia ma.
⛔ 100
 
M 0

mariusz1972

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Ręczna/ Puchar Zdobywców Pucharów - Kobiety
Godzina: 18:00
Spotkanie: MKS Lublin -Kobiety - Vipers Kristiansand -Kobiety
Typ: zwycięstwo w meczuVipers KristainsandKurs: 3.50
Bukmacher: bet365
Analiza: Po 6 porażkach w meczach grupowych Ligi Mistrzyń drużyna MKS (inaczej MKS Selgros) wylądowała w europejskich rozgrywkach 1/8 finału Pucharu zdobywców Pucharów. W pierwszym meczu wygrała drużyna norweska 28:22. W drużynie norweskiej występuje m.in. aktualna mistrzyni świata Norweżka Marta Tomac, dwie vicemistrzynie świata Holenderki Jessy Kramer i Lynn Knippenborg, Szwedka Ulrika Ollson (5 goli w pierwszym meczu), Szwajcarka Karin Weigelt (7 bramek w pierwszym meczu). W pierwszym meczu znakomicie zagrała norweska lewoskrzydłowa Vilde Jonassen uzyskując 8 bramek. W drużynie MKS Lublin występują reprezentantki Polski na ostatnich mistrzostwach świata w Danii: Iwona Niedźwiedź (36 lat), Agnieszka Kocela, Joanna Drabik i bramkarka Weronika Gawlik. W pierwszym meczu w Norwegii w zespole lubelskim dobrze zaprezentowały się jedynie Białorusinka Alesia Mihdaliova (6 bramek) i rozgrywająca Iwona Niedźwiedź (również 6 bramek). Gra oparta na tych dwóch zawodniczkach może być niewystarczająca na zwycięstwo przed własną publicznością, zwłaszcza, że zespół norweski ma bardzo wyrównany szeroki skład i więcej celnie rzucających zawodniczek. Bramkarki drużyny norweskiej Norweżka Hauge i Holenderka Lipman będą trudną zaporą dla polskiego zespołu, należą do czołówki bramkarek w lidze norweskiej mając straconych 270 bramek a zespół plus 64 po 11 meczach. MKS Lublin legitymuje się bilansem bramkowym 401:303 po 13 meczach w konfrontacjach z zespołami z polskiej ligi. Rozgrywki w europejskich pucharach to inny poziom rywalizacji a mecze stoją na wyższym poziomie niż w naszej rodzimej lidze dlatego biorąc powyższe jak i serię 7 porażek MKS Lublin w europejskich pucharach liczę na kolejną porażkę i wygraną Vipers Kristiansand. Jest jeszcze opcja handicapowa +2.5 gola na Vipers po kursie 2.0.
⛔ 100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Czechy - NBL
Godzina: 17:45
Spotkanie: Bc Kolin - Bk Opava
Typ: Drużyna z największą ilością w jednej kwarcie - Bc Kolin
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W spotkaniu zobaczymy 7 ekipę w pojedynku z 4 ekipą czeskiej NBL. Jak już pisałem podczas obstawiania brazylijskiej ligi kilka dni temu, w NBA takie typy dobrze wchodzą, jak się okazało w brazylijskiej również dało radę, więc czemu by nie grać tego znowu. Co prawda kurs tylko 1.83, ale powinien wpaść gładko. Atut własnej publiczności i lepszej znajomości hali powinien zadecydować, myślę że wynik, który obstawiam wpadnie w 2 kwarcie. Powodzenia
PS: Pozwoliłem sobie zaznaczyć fragment na czerwono, ponieważ nie chcę dwuznaczności jak ostatnim razem ????
✅ 83
 
saszix 86

saszix

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Polska Plus Liga M.
Godzina: 20:00
Spotkanie:
Czarni Radom - Cuprum Lubin
Typ: Cuprum +1.5
Kurs: 2.05
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem spotkanie w naszej lidze siatkarzy pomiędzy Radomiem i Lubinem. Nie rozumiem tego wysokiego kursu na gości gdyż uważam, że są w stanie wygrać to spotkanie spodziewałem się wyrównanych kursów a tu taki prezent od buków. W drużynie gości mamy takie nazwiska jak: Marcus Bohme, Marcin Możdżonek oraz Grzegorz Łomacz, którzy rozegrali bardzo dobre zawody na turnieju eliminacyjnym w Berlinie. W drużynie Radomia dwa nazwiska mogą mnie nieco zaniepokoić : Lukas Kampa i Wojciech Żaliński. H2H po stronie gości ale to nie jest najmocniejszy argument mojego typu. Gospodzarze oprócz niespodziewanego zwycięstwa na swojej hali z Rzeszowem 3:2 który akurat jest bez formy wygrał z średniakami z Kielc i z Olsztyna oraz odniósł 2 porażki z faworytami do mistrzostwa Zaksą i Bełchatowem.
Goście nie są mistrzami gier wyjazdowych ponieważ wygrali tylko z Będzinem i Rzeszowem a przegrali ze słabym Bielskiem i Warszawą odpowiednio 3:1 i 3:2 ale ostatnio potrafili wywalczyć 1pkt w spotkaniach z faworyzowanym Gdańskiem i Jastrzębskim. Niestety ostatnio ponieśli porażkę ale takiego wyniku można było się spodziewać, gdyż grali z aktualnie najlepszą drużyną w lidze. Tylko z Zaksą nie potrafili ugrać seta w meczach jako przyjezdni. W pozostałych spotkaniach zawsze wygrywali seta tylko w spotkaniu z Bielskiem 1, w pozostałych 2 bądź odnosili wygraną. Tak więc widać, że dobrze czują się w meczach wyjazdowych w Bielsku może mieli jakiś słaby dzień albo zlekceważyli przeciwnika. Tak więc podsumowując wybrałem asekuracyjnie +1.5, gdyż oczywiście gospodarze mogą wygrać to spotkanie ale po bardzo ciężkiej walce w 5 setowym meczu ale tak jak już pisałem ja wierzę, że to spotkanie drużyna z Lubina jest w stanie wygrać.

✅ 105
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
PN - JPL - 18:00
Club Brugge vs. Mouscron-Peruwelz
o2.5,
1.50
Unibet
Jednostronnie zacznie się dzień w belgijskiej JPL. Brugia podejmie na własnej murawie Mouscron, z którym ma coś do wyjaśnienia. W pierwszej części sezonu dzisiejsi goście dość nieoczekiwanie pokonali faworytów 2:1 i było to sporą niespodzianką. Club Brugge jak zwykle liczy się w walce o tytuł i ponowna wpadka tego typu jest nie do przyjęcia - kursy jednak nie sprzyjają i wybrałem inny zakład. Liczę, że tutaj może dojść do kanonady. W zespole z czołówki niemal nic się nie zmieniło poza golkiperem. o skłądu dołączył genialnie grający w Angers Butelle. Dzisiaj wyjdzie w podstawowym składzie i sądzę, że to może być za szybko. Debiut w towarzyskim meczu nie wyszedł mu najlepiej i wbrew pozorom może nie odstawać od dramatycznego Bruzesse&#39;a. Jednak nie oni są tutaj na tyle istotni. W podstawowej jedenastce zobaczymy Vossena i Diabyego, czyli autorów 17 bramek dla gospodarzy. Dzisiaj ten duet na pewno spisze się solidnie. W Mouscron obrona to bardzo często chaos - poza kilkoma wyjątkami. Zespół bez większych zmian i nie wiem czy to nie jest błąd. Co prawda dołączył Viola, ale jeszcze nie zagra w dzisiejszym meczu. Osobiście liczę na sporą strzelaninę, głównie za sprawą Brugii. Rewanżu powinni dokonać, a i mogą pokazać rywalom miejsce w szeregu. Jednak i ci są groźni, szczególnie przy stałych fragmentach. Desenne to defensor, który już ma cztery gole właśnie przy takich sytuacjach. Over powinien siąść gładko. Dla osób, które lubią valju polecam o1.5 gola do ht - 2.25 Betsafe.
✅ 50
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
T 8

tarzanboj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Premier League
Godzina: 18:30

Spotkanie: Aston Villa - Leicester City
Typ: 2 Handicap 1:0
Kurs: 3.77
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: A więc tak jak dla mnie pewny mecz.Aston Villa ostatnio pokonala niespodziewanie Crystal Palace 1:0.Jednak nie robi to na mnie dużego wrażenia.Leicester ostatnio 1:0 z Totkami na wyjeździe.Dla mnie szanse na zwycięstwo to 10/90.A poza tym Leicester w gazie.Czekam na bramkę Mahreza który w tym sezonie gra na wysokim poziomie.Powodzenia !!!!
⛔ 100
 
czarnaospa 257

czarnaospa

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka NożnaAngliaPremier League
Godzina. 18.30
Spotkanie. Aston Villa – Leicester
Typ. Leicester -1 (Asian Handicap)
Kurs. 3.20
Bukmacher. Bet365
Analiza.
Leicester na wyjeździe ma lepszy bilans(7-3-1 br. 22:12) niż Villa u siebie(1-3-6 br.7:13). Wielu z nas myślało już ze seria 3 meczów bez zwycięstwa oznacza iż Lisy złapały zadyszkę i będzie to początek osuwania się w tabeli a tu bach i Tottenham pokonany na własnym boisku.
Aston Villa w ostatnim meczu co prawda pokonała Crystal ale czy tą drużynę cokolwiek może uratować? Najmniej zwycięstw,najmniej strzelonych bramek, czwarta najgorsza obrona w efekcie 10 pkt straty do bezpiecznej lokaty. Nie widzę specjalnie szans dla Aston Villi w tym pojedynku, Leicester to zbyt dobrze działająca machina i liczę że podobnie jak z sąsiadami Villi z tabeli 17 Newcastle i 18 Swansea Lisy odniosą wysokie zwycięstwo.
⛔ 100
 
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 22:00
Spotkanie: Los Angeles Kings - Ottawa Senators
Typ: 1 + Kopitar strzeli
Kurs: 5.30
Bukmacher: unibet
Analiza:
Nareszcie weekend, a więc można obejrzeć mecze najlepszej ligi hokeja o rozsądnej porze ????. Do miasta aniołów przyjeżdżają dziś senatorowie ze stolicy Kanady. LA zajmuje 3 miejsce w swojej konferencji, zaś Ottawa jest 12 w swojej. W pierwszym meczu w tym sezonie senatorowie wygrali 5-3 i właśnie dlatego uważam ,że królowie będą pałać chęcią rewanżu i staną na wysokości zadania (a mieli kilka dni na zregenerowanie sił więcej). Ottawa ostatnie 2 mecze zagrała słabo przegrywając 4-1 z kaczorami i aż 7-1 z drużyną Ovechkina , natomiast jeśli LA zagra jak w ostatnim meczu ze skrzydłami 4-2 to powinni spokojnie wygrać.
Czysta 1 po kursie 1.80
Ale że ostatnio kiepsko mi szło to może znowu jakaś ułańska szarża pozwoli mi wyjść na plus. Postanowiłem ustawić strzelca - Kopitar jest gwiazdą swojego zespołu , który po niemrawym początku się rozkręca i jest bardzo aktywny pod bramką przeciwnika, dużo punktuje. W meczu z Detroit miał udział przy wszystkich 4 bramkach ( bramka i 3 asysty). Mam nadzieję że znów poprowadzić królów do zwycięstwa.
⛔ 100
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Serie A
Data, godzina: 16.01.2016 20-45
Spotkanie: Napoli - Sassuolo
typ: Napoli -2,5
kurs: 3,10
buk: bet365
Analiza:
Moim zdaniem najciekawsze zdarzenie dzisiejszego wieczoru. Rewelacyjnie grające w tym sezonie Napoli podejmie inna pozytywną niespodzuankę tego sezonu, Sassuolo. Goście, dla których jest to trzeci kolejny sezon w Serie A z każdym rokiem czynią widoczne gołym okiem postępy. W swoim pierwszym sezonie rzutem na taśmę zachowali status pierwszoligowca, w zeszłym sezonie zajęli już dwunaste miejsce, natomiast w tym na półmetku zajmują szóste miejsce z realnymi szansami na grę w kwalifikacjach do Ligi Europy. Kto przypuszczał, że zespół, w którym trudno szukać głosnych nazwisk - no może Cannavaro, ale Paolo, nie Fabio, bedzie wyprzedzać wzmocnione za grube miliony zespoły Milanu, Lazio czy solidne w zeszłym sezonie zespoły z Genoi czy Torino?? A jednak puki co trwa piękny sen zespołu z prowincji Modena... Dziś jednak chyba zadanie, które przerasta ich możliwości, bowiem udają się do Neapolu na mecz z liderem. Czy stać ich na sprawienie niespodzianki jak ostatnio, gdzie zdobyli Mediolan pokonując słabnący ostatnio Inter?? Moim zdaniem nie. Napoli jest w wielkim gazie i chyba ciężko będzię Juventusowi obronić po raz kolejny mistrzowski tytuł. W Neapolu zebrało się sporo uznanych graczy, którzy sporo już osiągnęli, ale we Włoszech maja coś do udowodnienia. Tercet z Realu - Higuin, Callejon i Albiol, Mertens w PSV, Pepe Reina w Monachium i Liverpoolu, Chiriches w Bukareszcie i Tottenhamie już coś osiągnęli. Teraz mając wokół siebie takich graczy jak Hamsik, Jorginho, Maggio czy Koulibaly, którzy chyba osiągnęli właśnie życiową formę jest szansa na wielki sukces, jakim byłoby mistrzostwo Włoch, na które czekaja juz ponad 25 lat, bo od sezonu 89/90. W tym roku wydaje się że walka o scudetto rozegra się tylko między Napoli właśnie i Juve, które wróciło na właściwe tory. Inter czy Fiorentina chyba apogeum formy osiągnęły już na jesień i raczej pozostanie im walka o ostatnie miejsce gwarantujące udział w kwalifikacjach LM. W dzisiejszym meczu liczyć można przede wszystkim na Higuaina, który w tym sezonie jest bardzo skuteczny a wlidze pewnie przewodzi w klasyfikacji strzelców z osiemnastoma golami. W pierwszym meczu niespodziewanie to Sassuolo wygrało 2-1, choć to Napoli szybko objęło prowadzenie (Hamsik w 3 minucie), jednak później strzelali jeszcze w pierwszej połowie Floro (w 32&#39;), a pod koniec niespodziewanie zwycięstwo gospodarzom zapewnił Sansone (84&#39;). Dziś uwazam, ze Napoli zrewanżuje się rywalom i pewnym zwycięstwem umocni się na czele tabeli
⛔ 100
 
vomit 192

vomit

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Europa - Mistrzostwa Europy - Runda wstępna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Szwecja - Słowenia
Typ: over 50.5 bramek
Kurs: 1.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W dzisiejszych spotkaniach w grupie C zmierzą się ze sobą ekipy Szwecji i Słowenii.
Buki wystawiły kursy po równo utrudniając wybór potencjalnego zwycięzcy,więc postanowiłem się skupić na overze bramkowym.
Obie ekipy spotkały się 7 razy i ich wynik końcowy kończył się sumą bramek: 50-54-61-52-52-52-56.
Tegoroczne rozgrywki obfitują w deszcz bramek i jak do tej pory over 50.5 nie został pokryty tylko w meczu Chorwacja - Białoruś,gdzie wpadło 48 bramek.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom