>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 16.01.2014 (czwartek)

Status
Zamknięty.
grzesio 50,5K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 16. Stycznia

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Tennis - ATP, Australian Open.
???? Robert S. - Przysiezny M 2:30 w nocy.
|1.52| Betsson !
Spotkanie, jakie wziąłem pod lupę jest spotkanie Polaka, z Francuzem. Już w pierwszym meczu zaimponowała mi Michała nieustępliwość.. Waleczny &#39;&#39;gadzior&#39;&#39; do końca, który wie po co wychodzi na kort. Już w trzecim secie, nie dał po swoim przeciwniku złudzeń, kiedy ten miał podanie, na wygranie trzeciego seta! Ale nic z tego, Przysiężny nie tylko posiada swój bystry serwis, który nie należy do najszybszych ale i on sprawia dużo kłopotów, to jego wymiana podczas grania jest fenomenalna. Dziś rywal jak najbardziej w zasięgu i liczę że Polak będzie w next round. Kluczem wygrania tego meczu będzie chłodny umysł i kontrolwanie swojego podania, wiem że potencjał ma spory aby ten mecz przechylić na swoją korzyść.
⛔100
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Australian Open
Spotkanie: Radwanska A. (Pol) - Govortsova O. (Blr)
Typ: 2 +7.5 GAMES
Kurs: 1.70
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

W jutrzejszym pojedynku, który zostanie rozegrany o 3 w nocy polskiego czasu zmierzą się Agnieszka Radwańska (5 WTA) , kontra Białorusinka Olga Govortsova (98 WTA). Bardzo byłem ciekaw linii hc jaka zostanie wystawiona, i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Ale po kolei. Agnieszkę opisywałem przed spotkaniem w Sydney z nieobliczalną Mattek Sands, stawiając +5.5 w tym pojedynku. Linia została spokojnie pokryta przez Amerykankę, ba Isia przegrała to spotkanie gładko w 2 setach, prezentując bardzo mizerną grę i byłem pełen obaw o Jej występ w AO, że odpadnie bardzo szybko, czy odpuściła przed Wielkim Szlemem? Nie mam pojęcia, nie sądzę, ponieważ broniła tutaj pkt za ubiegłoroczną wygraną, była w tym spotkaniu po prostu słabsza i Amerykanka bezwzględnie wykorzystała Jej słabości. Przed Sydney razem z Panfilem uczestniczyła w Pucharze Hopmana, gdzie dotarli niespodziewanie do finału i ulegli tam Francji 2:1. Isia wszystkie swoje mecze wygrała, jednak w każdym pojedynku traciła seta. Grała dosyć dobrze, jednak widać było, że nie jest jeszcze w pełni sił swoich możliwości. Tutaj w 1 rundzie zmierzyła się z mało znaną Kazaszką Putintsevą, która znajduję się w drugiej setce rankingu WTA. Pierwszy set gładko do zera, więc byłem spokojny o wynik, i nagle przestój w grze i porażka w 2 secie 7:5. Ostatecznie Polka wygrała to spotkanie, jednak widać, że nie jest dobrze przygotowana do tego turnieju. O Oldze sporo nie napiszę, bo widziałem ją w akcji zaledwie kilka razy. Przed AO zagrała w Shenzen, odpadła w pierwszym swoim spotkaniu, więc miała sporo czasu żeby przygotować się do tego turnieju. W 1 meczu wygrała z mało znaną Duan w setach 6:0, 7:6, dziwne nie będąc faworytką, pomimo tego iż, jest o blisko 100 miejsc wyżej w rankingu. Pewnie Jej przygoda w AO zakończy się na 2 rundzie, jednak może napsuć trochę krwi Naszej rodaczce, bo skoro młodziutka, niespełna 19-sto letnia, mało doświadczona Putintseva jest w stanie wygrać seta z 5 rakietą świata, to tym bardziej Białorusinka, która jest bardziej doświadczoną tenisistą, aniżeli Kazaszka i prezentuję się lepiej. Isia pomału wchodzi w sezon, nie gra w moim mniemaniu ostatnio na miarę swoich możliwości i to powinna wykorzystać Govortsova i ugrać przynajmniej 5, a nawet więcej gemów w tym meczu. Analiza skierowana w kierunku gry Radwańskiej, i dlatego linia +7.5 powinna spokojnie zostać pokryta. GL.
⛔100
 
maer 272,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Arabia Sudyjska ( Premier League )
Spotkanie: AL Taawon - Al-Ittihad
Typ: 1
Kurs: 2.00
Data: 16.01.2014
Godz: 13.40
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na osiemnastą kolejkę najwyższej ligi w Arabii Saudyjskiej.
W meczu zmierza się ze sobą drużyny AL Taawon przeciwko Al-Ittihad.
AL Taawon rozegrał w tym sezonie ligowym siedemnaście meczy w których zdobył dwadzieścia siedem punktów po siedmiu zwycięstwach, sześciu remisach oraz czterech porażkach i zajmuje obecnie wysokie czwarte miejsce w tabeli z bilansem bramek 26-21.
Al-Ittihad zdobył dwadzieścia dwa punkty w swoich siedemnastu ligowych spotkaniach po pięciu zwycięstwach, siedmiu remisach oraz pięciu porażkach i obecnie zajmuje szósta pozycje w ligowej tabeli, bilans bramek 29-30.
Gospodarze u siebie zagrali osiem meczy zdobywając w nich dwanaście punktów po trzech wygranych, trzech remisach oraz dwóch porażkach, bilans bramek u siebie 12-10.
Goście na wyjazdach zdobyli osiem punktów w swoich ośmiu meczach na obcych stadionach po dwóch zwycięstwach, dwóch remisach oraz czterech przegranych, bilans bramek na wyjazdach 16-18.
Moim zdaniem ten mecz będzie wyrównanym widowiskiem lecz mój typ w tym meczu to jedynka, AL Taawon gra w tym sezonie dobrze a u siebie wygrało dwa ostatnie mecze z rzędu strzelając w nich trzy bramki a nie tracąc żadnej a Al-Ittihad na wyjazdach gra słabiej niż u siebie a do tego straciło już na obcych stadionach aż osiemnaście bramek co nie wróży im dobrze w tym meczu i moim zdaniem AL Taawon pokona u siebie Al-Ittihad.
⛔100
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
ATP Australian Open
Grigor Dimitrov - Yen-Hsun Lu @2,53 Pinnacle
Zawodnik z Tajwanu ma za sobą znakomity początek sezonu. Znalazł się w finale w Aucland gdzie przegrał z Isnerem ale wiadomo jak Isner ma dobry dzień serwisowy to ciężko go przełamać. Pokonał w tym turnieju m.in Ferrera. To prawda, forma Davida jest daleka od jego oczekuwań ale Lu zagrał w tym bardzo dobrze, stabilny, dobry serwis, a przede wszystkim świetny return drugiego podania dały mu zwycięztwo w tym meczu. Lu bije doświadczeniem o głowę Dimitrova, szczególnie na twrdej nawierzchni. Grigor najdalej zaszedł na AO do 2r więc jutrzejsza wygrana będzie dla niego życiowym sukcesem w co szczerze wątpię. Bułgar posiada tutaj bardzo dobry serwis, nie dał się przełamać w 1r Klahnowi ale tak jak pisałem 2 serwis powinien być świetnie returnowany prze Yen Hsuna. Kondycyjnie, Lu świetnie porusza się po korcie, nie ma mowy o zmęczeniu nawet na jego lata gdyż szybko sie rozprawił z Wangiem 1r, w potwornym upale w tym dniu dłużej grał Dimitrov.
⛔100
 
wlodpol 57

wlodpol

Użytkownik
TENIS
G.Dymitrow-Y.H.LU
typ.Y.H.LU
Kurs-2,41
betgun
Bukmacherzy ustawili kursy na ten mecz oczywiście według rankingu,ponieważ Dymitrow jest na 22 mieJscu listy ATP,natomiast LU zajmuje 53 lokatę.Ja jednak patrze na dyspozycję terazniejszą to uwazam ,że w lepszej formie jest LU.Po pierwsze krótko przed turniej Australian Open grał w turnieju grał w Auckland i doszedł do finału gdzie uległ Isnerowi,ale wcześniej pokonał ,Klahna , Johnsona no i Ferrera-Dymitrow z kolei grał w Brisbane i odpadł w drugiej rundzie z Ciliciem.W Turnieju wielkiego szlema Bułgar wygrał z Klahnem ale przegrał pierwszego seta i grał niezbyt przekonująco,LU z kolei gładko pokonał Wanga 6-3 6-2 6-1,a więc bez żadnych wątpliwości.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Portland-Clevland
Typ: Portland -20.5
Kurs: 5.50
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Na jutro wybrałem spotkanie NBA , pomiędzy ekipami Portland Trail Blazers, oraz Clevland Cavaliers. Faworytem do zdobycia kolejnych punktów , jest drużyna , która to spotkanie rozegra na własnym parkiecie. Popularni Kawalerzyści dzisiejszej nocy po bardzo wyrównanym spotkaniu pokonali na wyjeździe drużynę Los Angeles Lakers. Portland natomiast wypoczęło , ponieważ ostatnie spotkanie grali 12 z Bostonem, oczywiście to spotkanie wygrali, bardzo mało prawdopodobne że Clevland w tym spotkaniu wygra , ponieważ goście w tym sezonie na wyjazdach nie wygrali jeszcze 2 kolejnych spotkań pod rzad a że wczoraj wygrali to uważam że nie ma opcji aby jutro dokonali tego samego. Statystyki również przemawiają za Portland , ponieważ jest to ekipa , która jak na razie na własnym stadionie przegrali tylko 4 mecze, goście na wyjazdach natomiast wygrali tylko 4 mecze , obie drużyny zagraja w pełnych składach , jednak ja stawiam na bardzo wysokie zwycięstwo Portland, decydujące warunki w tym spotkanie to: Rewelacyjna ga u siebie Portland, Fatalne wyniki na wyjazdach Clevland, oraz zmęczenie gosci, którzy grali w spotkania w ciągu 3 dni, natomiast gospodarze , maja już 3 dzień odpoczynku.
⛔100
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Australian Open
Spotkanie: Alize Cornet - Camila Giorgi
Typ: 2
Kurs: 2.84
Bukmacher: ComeOn
Analiza: O Cornet pisałem 2 dni temu, więc nie będę pisał drugi raz tego samego http://forum.bukmacherskie.com/f...ml#post4164858. Wtedy jednak Hercog skreczowała po gemie. Zdanie na temat Cornet podtrzymuje, a szanse na zwycięstwo rywalki Cornet, są jeszcze większe niż w przypadku Hercog. Ostatni sezon był dla Włoszki bardzo dobry, w końcówce brakowało już sił i nadszedł czas na porażki. Teraz jednak powinna spokojnie wygrać z Francuzką. Średni kurs na Giorgi to 2.60, ComeOn się wyłamał z tłumu i wystawił taki bardzo ładny kurs. Początek spotkania o godzinie 1.00
⛔100
 
makaveli23 400,7K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
NBA: Millwaukee Bucks - Memphis Grizzlies
Typ: 2 ML
Kurs: 1.45
Pinnacle
Do Memphis wrócił dzisiaj (polskiego czasu) Marc Gasol. Od razu podziałało to motywująco na druzyne bo wygrali z OKC u siebie 90-87. Teraz wyjazd i gra dzien po dniu. Gdyby grali z jakąś poważniejszą druzyna mozna by bylo mowic o mozliwym letdown game, ale grajac z tankujacymi Bucks, nie mozna pozwolic sobie na przegraną. Memphis ma trudna sytuacje w dywizji, wiec muszą takie mecze wygrywać. Myslę że moze byc ciezko, dlatego nie zdecyduje sie zagrac -5.5 tylko czysta ml-kę, bo Memphis mimo wszystko lubi wygrywac małą różnicą punktów. Jeszcze z takimi slabeuszami jak bucks, Memphis w tym sezonie nie przegralo, wiec nie sadze by nagle mialo sie to zmienic, jeszcze gdy do gry wrocila czolowa postac druzyny czyli Marc Gasol.
✅45
 
cherry17 333

cherry17

Użytkownik
AO,Tenis
Berrer-Lopez
Berrer win
3,75
Unibet
Niemiec 144 ATP i Hiszpan 27 ATP. Co tu nie pasuje? Za nic w świecie nie zgadne dlaczego tak wysoko jest Feliciano. Chlop dochodzi w turniejach gora do 3 rund. Śledzę tenis regularnie ale tego fenomenu nigdy nie zrozumiem. Lopez to dobry serwis i długo nic. W prawdzie pokonał Devvermana gładko ale to mnie nie przekonuje. W tym roku grał jeszcze z kukushkinem win i z Heewitem ktoremu ulegl w 2 setach. Bez rewelki. Berrer bez problemow przebrnął kwalifikacje i jeszcze pewniej ogral w piwrwszej rundzie Llodre. Obaj leworeczni w podobnym wieku. Oceniam typ na 60% i po takim kursie warto bo buki popatrzyly na ranking i H2H ktore jest na korzyść lopeza
⛔100
 
muzzy-izzet 3

muzzy-izzet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Europy
Spotkanie: Hiszpania - Islandia
Typ: Hiszpania (HA -3.5)
Kurs: 1.85
Analiza: Zacznijmy może od tego, że - moim zdaniem - Hiszpanie po prostu lepiej grają w piłkę ręczną, niż Islandczycy. Hiszpanie to aktualni mistrzowie świata, ponadto na ostatnich trzech turniejach typu mistrzostwa świata / mistrzostwa Europy dochodzili do fazy medalowej, natomiast szczypiorniści z wyspy gejzerów zajmowali kolejno miejsca 6, 10 i 12. Jedynie na Igrzyskach Olimpijskich w Lodynie Islandia uplasowała się wyżej, niż ich jutrzejsi rywale. Druga sprawa - sytuacja w grupie ułożyła się tak, że obie ekipy zapewniły już sobie awans do drugiej fazy. Punkty przydadzą się jednak w drugiej fazie, więce Hiszpanie nie spoczną na laurach. I jeszcze jedna rzecz. Spojrzałem na wyniki bezpośrednich spotkań Hiszpanów z Islandczykami na przestrzeni ostatnich kilku lat. Na sześć spotkań, Hiszpanie zwyciężyli aż pięć razy, zawsze różnicą przynajmniej czterech bramek.
✅85
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Mecz Towarzyski
Spotkanie: Puszcza Niepołomice-Piast Gliwice
Typ: HT/FT 2/2
Kurs: 3,0
Bukmacher: bet365

Mecze towarzyskie to zawsze dość spory znak zapytania. Wydaje mi się, że w dzisiejszej konfrontacji Piast Gliwice ( Ekstraklasa 11 miejsce) i Puszcza Niepołomice ( I liga 15 miejsce) Gliwiczanie powinni bez problemowo wygrać. Mecz odbędzie się na stadionie Garbarni Kraków. Drużyna Piastu dojedzie tam ze zgrupowania w Arłamowie, na którym zabrakło tylko czterech piłkarzy T.Doczekal,Ł.Krzyckiego,A.Lazdinsa,M.Zganiacza. są to zawodnicy którzy dostali przez klub „ wolną rękę” czyli jednym słowem są nie potrzebni drużynie. Na obozie jest D.Trela bramkarz, który jest wystawiony na listę transferową. Niepołomiczanie mają już za sobą jeden sparing z Górnikiem Zabrze, który przegrali 3-1. Mecz ten odbył się na dość nie typowych warunkach, bo grali 4x30 min na sztucznej trawie. Na pierwszym treningu Puszczy pojawiło się aż 30 piłkarz liczba dość duża, ale wiąż się to z tym, że beniaminek I ligi musi szukać wzmocnień, aby utrzymać się w lidze. I tutaj to właśnie Puszcza bardziej w tym sparingu będzie „ kombinować” przy składzie. Co przy ekstraklasowej drużynie musi skończyć się porażką.
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 22

bet_undertaker

Użytkownik
Dyscyplina: Biathlon, Kobiety 7,5km Sprint
Spotkanie: G. Soukalova - A. Henkel
Typ: G. Soukalova
Kurs: 1,5
Bukmacher: Bwin
W chwili obecnej Czeszki: Vitkova i Soukalova to dla mnie niespodzianki. Aczkolwiek widać, że są dobrze przygotowane do zawodów, a co za tym idzie do Olimpiady w Soczi.
Na dzisiejszy sprint wybrałem właśnie parę z Czeszką, Soukalovą. Wg mnie będzie to w miarę łatwy zakład ponieważ rywalką w tym h2h jest Niemka, Andrea Henkel. Niemka jest daleka od swojej wysokiej formy, prezentuje się nieźle, a wyników mogłyby pozazdrościć inne zawodniczki. To wydaje mi się, że we włoskiej Anterselvie Henkel będzie nisko.
Rok temu w tym sprincie Czeszka była 10 i strzelała 10/10. Podczas, gdy Henkel z dwoma pudłami zajeła 25 miejsce.
Na dzień dzisiejszy o niebo lepszą formę strzelecką i biegową prezentuje Gabriela i wg mnie to właśnie ona powinna być zdecydowanie wyżej niż Andrea. Ostatnie wyniki zawodów Pucharu Świata tego dowodzą:
15km Indywidualny:
Soukalova 1 miejsce 19/20
Henkel 17 miejsce 18/20 (gorsza biegowo o &gt;1min)
Pościg 10km:
Soukalova 1miejsce 20/20
Henkel 14 miejsce 19/20
⛔100
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dyscyplina:NBA Koszykówka
Spotkanie: Atlanta-Brooklyn
Typ: Atlanta
Kurs: 2, 1
Bwin
Godz 21:00
Atlanta (3.miejsce w Konf.Wschh) zmierzy sie dziś ze znajdującymi się na 8.pozycji tej samej Konf. Nets.Oba zespoły zanotowały porażki w swych ostatnich spotkaniach, wiec motywacja będzie podwójna dla każdego. Bilans spotkań gospodarzy w tym sezonie 20/20 taka 50% skuteczność ;) Goście z kolei nieco gorzej 15/22. Warto tutaj dodać, ze w ub.tygodniu w Broklinie Nets pokonali Atlante 5-oma punktami-wyśmienita okazja do rewanżu. Typ opieram wyłącznie na statystykach i wychodzi mi dzis zwycięstwo gospodarzy jak nic ????
PZDR
⛔100
 
M 2

matoung

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Anglia, Conference Premier
Spotkanie: Alfreton- Tamworth
Typ: 1
Kurs: 1,62
Bukmacher: bet365
Dzisiaj czwartek, więc czas na mecz 5 ligi angielskiej pomiędzy Alfreton i Tamworth. Na początek naszej analizy weźmy sytuację ligową. Na 24 zespoły gospodarze zajmują miejsce na ostatnim miejscu na podium, natomiast goście okupują 21 miejsce. Zwycięstwo drużynom w tym meczu jest bardzo potrzebne, bo jeżeli wygra Alfreton to umocni się na 3 miejscu przed goniącymi go Gateshead i Kidderminster. Tamworth natomiast ma szanse na wyjście z strefy spadkowej. Forma w ostatnich 5 meczach jest z korzyścią dla gospodarzy- 9pkt. Goście natomiast zdobyli tylko 4 pkt. Alfreton u siebie jest naprawdę solidną ekipą. W 14 meczach tylko w trzech stracili punkty. Goście z racji, że okupują dół tabeli to ich bilans na wyjazdach wynosi tylko 2 wygrane, 2 remisy i 7 porażek. Ostatnią rzeczą, którą chcę przeanalizować są strzelcy bramek. W drużynie Alfreton najskuteczniejszym strzelcem jest J.Akinde (10 goli), a w drużynie gości R.Peniket (4 gole). Mój typ to wygrana gospodarzy.
ZWROT
 
kudel 286,8K

kudel

Znawca - Tenis
AFRYKA: African Nations Championship
Burkina Faso - Maroko
over 3,5
5,50
bet365
analiza:
Już dzisiaj o godzinie 19:00 czasu polskiego odbędzie się spotkanie w grupie B między Burkina Faso, a Maroko. Faworytem tego spotkania według bukmacherów są goście. Ja dzisiaj zdecydowałem się zagrać na trochę szalony typ, a mianowicie over 3,5.
W pierwszych swoich spotkaniach w grupie lepiej wyszli Maroko. Zdobyli jeden punkt remisując 0-0 z Zimbabwe. Co prawda przeciwnik nie był jakiś wymagający, dlatego pewnie jest jakieś rozczarowanie w ekipie Maroko. Burkina Faso zaś przegrało swój mecz z reprezentacją Ugandy 2-1.
Jak wiemy w tych rozgrywkach może stać się dosłownie wszystko. Dlatego dzisiaj zagram w stronę overu.
12.01.14 AFR Uganda Burkina Faso 2 : 1
19.11.13 MIS Algieria Burkina Faso 1 : 0
12.10.13 MIS Burkina Faso Algieria 3 : 2
10.09.13 MEC Nigeria Burkina Faso 4 : 1
07.09.13 MIS Burkina Faso Gabon 1 : 0
W ostatnich 5 meczach Burkina Faso padły 2 overy, które pokrywają mój typ.
14.08.13 MEC Maroko Burkina Faso 1 : 2
29.02.12 MEC Maroko Burkina Faso 2 : 0
16.08.06 MEC Maroko Burkina Faso 1 : 0
17.11.04 MEC Maroko Burkina Faso 4 : 0
15.11.03 MEC Maroko Burkina Faso 1 : 0
W pojedynkach bezpośrednich tylko raz padł over, który pokrył mój typ.
Mimo wszystko drużyny są w sytuacji podbramkowej. Każda z nich musi wygrać żeby myśleć o awansie. Dlatego uważam, że będzie to mecz otwarty, z dużą wymianą akcji. A dużo akcji = dużo goli i oby tak było w tym przypadku. Polecam zagrać za drobne takiego wariacika.
⛔100
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Haching - Skra
typ: 1 kurs: 3,1
betclick

Skra zapowiada zwycięstwo itp , ale do końca nie jestem przekonany co do ich podejścia w CEV CUP. Po za tym sportowo nie muszą być dziś lepsi szczególnie że na wyjazdach średnio grają. Skra nadal bez Uriarte a Brdojovic mnie nie przekonuje, zdarzają mu się proste błędy które da się ukryć ze słabszymi jak to było w przypadku meczu z Radomiem, grają głównie na Wlazłego póki mu idzie, oraz czasem zagrywka siądzie, dużo piłek nie podbijają i można z nimi kończyć pierwszą akcją. Niemcy grają we własnej hali, która ma być pełna dziś, posiadają bardzo dobry skład jak na warunki ligowe, 3 reprezentantów kraju: Tille bardzo dobry libero, Bohme który z Shumovem tworzą parę środkowych , fino-ruska widziałem podczas LŚ i jest to pewny punkt na siatce oraz Hirsch który teraz będzie wspierał Moreau, nie trzeba go przedstawiać , z tego co wiem dopiero rozegrał ostatnio pierwszy mecz po kontuzji i w nowym zespole, nie zagrał źle. Drużyna niemiecka bardzo dobrze broni i Skra będzie mieć problem by grać kontry z tym słabym rozgrywającym i nie stabilnym Wlazłym przeciw Hachingowi który potrzebuje wygranej po ostatnich meczach oraz są mega zmotywowani by ograć tak utytułowany klub
⛔100
 
psotnick 902,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - The Masters 2013 Spotkanie: Marco Fu - Shaun Murphy
Typ: Marco Fu
Kurs: 2.30
Bukmacher: william hill
Trochę dziwi mnie faworyzowanie Anglika. Jeśli weźmiemy pod uwagę tylko występy w 1 rundzie, to Fu wygrywa to porównanie bez problem. Wprawdzie odrodzenie Murphy’ego w meczu z Dingiem (z 2-4 na 6-4) należy docenić, ale Chińczyk bardzo mu pomógł grając od 3 frejma po prostu słabo, a później zupełnie nie udźwignął mentalnie końcówki. Z drugiej strony Marco w moim odczuciu zaprezentował się bardzo solidnie przeciwko Trumpowi, który grał całkiem nieźle, ale po raz kolejny Azjata był w stanie wykorzystać słabości rywala i brak pewności siebie, zwłaszcza w końcówce. Za to jeśli porównamy formę obu graczy przed Masters, to tak naprawdę nie ma czego porównywać. Marco to jeden z bohaterów tego sezonu, tytuł w Australii, finał IC, do tego trochę pograł w PTC (finał ET3), z kolei Murphy z trudem dochodzi do ćwierćfinałów. W tym ćwierćfinale nie zdziwi mnie żaden wynik, niewykluczone, że Anglik w miarę rozwoju turnieju będzie tylko lepszy, ale prawda jest taka, że jeśli będzie pudłował choć połowę tego, co z Dingiem, to Fu ukarze go dużo surowiej niż zrobił to Chińczyk, jak choćby w dwóch ostatnich meczach, w których łatwo ogrywał Murphy’ego. Patrząc realnie na to co pokazują obecnie obaj gracze, to takie kursy na Fu są dużym value i moim zdaniem warto z niego skorzystać. ⛔100
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Australian Open
Spotkanie: Millot - Murray
Typ: over 26.5
Kurs: 2.10
Buk: Bet365
Data: 16.01.2014 12:00
Analiza
Spotkanie drugiej rundy turnieju Australian Open w wykonaniu męskim. Deszcz płata figle tego dnia w Australii, ale to spotkanie odbędzie się jeszcze dzisiaj pod dachem na jednym z kortów. Zdecydowanym faworytem bukmacherów w tym spotkaniu jest Szkot. Nawet nie ma co porównywać umiejętności czy dokonania tych zawodników, sądzę jednak że kurs jest za dużo na to zdarzenie. Murray nie najlepiej prezentował się w pierwszych turniejach na przełomie roku. Przegrywał z Hewittem(choć to pokazówka) oraz z Mayerem. W I rudzie AO wygrał łatwo i przyjemnie z Sodą 6-1 6-1 6-3 i pewnie dlatego aż tak nisko ustawili bukmacherzy linię na powyższe spotkanie. Prawda jest taka, że Soeda nie ma serwisu czy też uderzenia kończącego mam nadziję, że Francuz pokaże się z lepszej strony. Millot prezentuję się jednak tutaj nadspodziewanie dobrze. Był skazywany na porażkę już w dwóch spotkaniach z elminacji oraz z Odesnikiem a dawał radę. 9 wygranych gemów to cel na to spotkanie 27 letniego tenisisty.
✅110
 
badylon77 0

badylon77

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Euroleague - Top 16
Spotkanie: Zalgiris Kaunas - Maccabi Tel Aviv
Typ: Maccabi Tel Aviv -6,5 pkt
Kurs: 1,95
Bukmacher:UNIBET
ANALIZA.
Dziś o godzinie 18:45 na Litwie dojdzie do potyczki miejscowych z drużyną z Izraela. Faworytem są goście ale wcale Zalgiris tanio skóry nie sprzeda. Ostatnio gospodarze u siebie przegrali różnicą 18 pkt z Bayernem który wczoraj dostał ostre lanie od Realu natomiast goście wygrali na wyjeździe z Galatą 6 pkt. Myślę że dzisiaj rywal jest z niższej półki i spokojnie ta linia zostanie pokryta. Powodzenia!
✅95
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom