>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 15.12.2013 (niedziela)

Status
Zamknięty.
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: ????Koszykówka, ACB
Spotkanie: Gran Canaria - Zaragoza
Typ: under 146,5
Kurs: 1,87
Bukmacher: Unibet
No i niestety każda passa ma swój koniec, w dodatku w takim meczu. Ale cóż jak pisałem to NBA. Nie ma co płakać ,jedna się skończyła żeby druga mogła trwać ???? . Więc zaczynamy od ligi hiszpańskiej i undera w meczu defensywnych drużyn. Obie drużyny blisko w tabeli i spodziewam się zaciętego meczu, gdzie obrona będzie górowała. Pojedynki bezpośrednie wręcz wymarzone do grania takiego typu:
28.10.12 ACB Gran Canaria Zaragoza 74 : 56 03.05.12 ACB Gran Canaria Zaragoza 72 : 62 10.10.10 ACB Gran Canaria Zaragoza 83 : 61 08.10.08 ACB Gran Canaria Zaragoza 68 : 76
Gospodarze potrafią niesamowicie bronić i walką nadrabiać braki czysto koszykarskie, wystarczy przytoczyć wynik u siebie z Realem 70-75. Tak więc nawet najlepszą ofensywę potrafią zatrzymać i osiągnąć niski wynik. Moim zdaniem linia ta spokojnie do grania underka, będe zaskoczony jak nie wejdzie, bo jak dla mnie scenariusz to mocna i konsekwentna defensywa z obu stron. Powodzenia
Grudzień 9/10 ????
✅ 87
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Ekstraklasa
Spotkanie: Legia - Cracovia
Typ: 1
Kurs: 1.55
Buk: Unibet
Ja w tym spotkaniu nie będe szukał &quot; kwadrarowych jaj&quot; Niby wszystko się zgadza....Legia w ostatnim okresie mocno cieniuje, brakuje jakości w ofensywie, popełniają wiele błędów. Tylko trzeba pamiętać, że naszą ekstraklasę to wystarcza. Legia u siebie nawet jak gra przez długie minuty słabo to jednak zawsze coś strzeli i wygra. Cracovia pod wodzą Stawowego gra bardzo ofensywnie, wymieniają miliony podań próbując utrzymać się przy piłce. Gra zespołu może się podobać. Na wyjazdach grają bardzo odważnie, raczej nie kalkulują. Często idą na wymianę ciosów. Często taka gra się sprawdza ze słabszymi zespołami. Wbrew pozorom Legia z tak ofensywnie grającym zespołem będzie miała łatwiej. Jeżeli Cracovia wyjdzie tak odważnie usposobiona to dzisiaj może zostać delikatnie rozwalona. Już raz wyszli na wymianę ciosów u siebie z Lechem i skończyło się 1-6. Nie twierdzę, że dzisiaj będzie tak samo.....uważam tylko, że tak odważnie i ofensywnie grająca Cracovia jest łatwiejszym przeciwnikiem dla Legii niż przysłowiowy autobus postawiony przez Podbeskidzie czy inny defensywnie nastawiony zespół. Stawowy dzisiaj zagra odważnie i nie będzie kalkulował. To nie w jego stylu. I to będzie tylko młyn na wodę na podrażnioną Legię. Tak myślę. Dla mie faworytem jest zespół Urbana.....2-1 ...3-1 ......tak to widzę.
✅ 55
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
Anglia / Premier League
Spotkanie : Aston Villa vs Manchester United
Typ : Manchester United
Kurs : 1,75
Buk : Bet365
Goście w ostatnich 4 meczach zaledwie 2/12 punktów, co na mistrzów Anglii nie przystało. Muszą w końcu zdobyć 3 punkty i mają do tego świetną okazję z Aston Villą która się pogrążyła przegrywając 2:0 z Fulham. Wraca duet Rooney - RvP. Manchesterowi z Aston Villa gra się nad zwyczaj bardzo dobrze,
-Manchester United vs Aston Villa 3-0
-Aston Villa vs Manchester United 2-3
-Manchester United vs Aston Villa 4-0
-Aston Villa vs Manchester United 0-1
-Manchester United vs Aston Villa 3-1
Tak, że United musi odbić się od dna i nie ma innej opcji niż dziś 3 pkt :]
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Spotkanie: Bordeaux- Valenciennes
Typ: 1 AH-1
Kurs:2,05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Bardzo dobre kursy na Bordeaux. Zespół nie powinien być zmęczony wyjazdem w czwartek do Izraela gdzie rozegrał ostatni mecz w LE. ponieważ zagrał tam głównie drugi skład. Goście maja dużo problemów, w składzie zabraknie kolejno: Da Silva, Le Tallec, Nguette, Pujol, Rose, M. Traore, Melikson. Gospodarze są w bardzo dobrej formie ostatnio, zespół wygrał 3 ostanie mecze i zaczynają się piąć w górę tabeli, Valenciennes będzie dzisiaj bardzo ciężko zdobyć chociaż gola, oni tak naprawdę nie mają kim atakować, zespół nie wygrał żadnego meczu od początku listopada i dla mnie są jednym z kandydatów do spadku z Ligue 1. Trzy kolejki wstecz Bordeaux u siebie z linia -1,25 i -1,5 wygrał bez problemowo 4-0, liczę na powtórkę tamtego wyniku dzisiaj.

⛔ 100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Francja p/n
Bordeaux-Valenciennes
typ 1
kurs 1,62
buk bet 365
7me Bordeaux z dorobkiem 27 pkt zmierzy się u siebie w domu z 18tym Valenciennes,które do tej pory zgromadziło 11 pkt i wygrało tylko 2 mecze.Nie biorąc pod uwagę LE gdzie Żyrondysci wypadli tragicznie grają ostatnio dobry futbol.Wygrana u siebie z Lile 1-0,Ajaccio 4-0,wyjazd z Guingamp 1-0,to3mecze bez straty gola.
Ostatnie zwycięstwo przyjezdnych nad gospodarzami zdarzyło się w roku 2010 w miesiącu kwietniu.Od tej pory same przegrane i remisy.Z obecną formą nie widzę innej opcji jak gładkie zwycięstwo gospodarzy.Valenciennes nie wygrało od 5 meczy i dzisiaj przewiduję podobny scenariusz.

✅ 62
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,Niemcy
Spotkanie: Straubing - Mannheim
Typ: 2
Kurs:2,20
Bukmacher: WH
15.12.2013 16:30
Analiza:
Europejski hokej w wykonaniu niemieckiej ligi DEL.Na dziś wybrałem spotkanie które rywalizowało z drugim Nurnberg - Eisbaren Berlin.Wybrałem jednak Adler.Dlaczego?Gdyż to goście od pięciu spotkań bez wygranej.Dziś sądzę że przyjdzie przełamanie i wygrają te spotkanie.Gospodarze tez bez rewelacji w ostatnich spotkaniach.Trzy porazki z rzędu.Tak więc oba zespoły bez zwycięstw w ostatnich spotkaniach.W tym tylko szkopół że to dla gości będzie spotkanie większej wagi.Są bardzo dobrym zespołym który zajmuje obecnie siodme miejsce i ma aspiracje na pięcie się do góry.Tigers na miejscu jedenastym i jak dla mnie jest to zespół który w tym sezonie będzie walczył o utrzymanie.Adler to inna półka i to oni będa walczyć o najwyższe laury.Miedzy tymi zespołami ostatnie dwa spotkania na plus dla gospodarzy zarówno na wyjeździe jak i u siebie.Dziś już tak nie musi być i sądzę że to będzie spotkanie tylko jednego zespołu w którym to Adler będzie grało pierwsze skrzypce i pewnie wygrają to spotkanie.powodzenia chłopaki!!!
✅ 120
 
tentyptakma 98

tentyptakma

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Włochy - Serie A
Spotkanie: Juventus - Sassuolo
Typ: Juventus (HA -1,5, -2)
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet365
Juventus doznał w tym tygodniu zaskakującej porażki z Galatasaray i odpadł z Champions League. Ten mecz to znakomita okazja, aby podbudować morale. Pierwsze oficjalne spotkanie między tymi drużynami (przed sezonem zagrali w Pucharze TIM na 0-0). Wiadomo, iż nie zagra Pirlo. W środku pola ma w końcu na swojej nominalnej pozycji zagrać Asamoah, ponoć Llorente zacznie mecz z ławki. Z kolei beniaminek Sassuolo będzie osłabiony brakiem swojego najlepszego strzelca Berardiego, który pauzuje za kartki (swoją droga jest współwłasnością Juve). I to właśnie skłania mnie do zagrania takiego typu. Wiadomo, Sassuolo też potrafi zaskoczyć (urywając choćby punkty Romie czy Napoli), ale bez Berardiego nie widzę szans w tym momencie. Sądzę, iż Juventus zdoła wypracować sobie przewagę w tym meczu mimo słabych skrzydeł. W przypadku wyniku 2-0 mamy zwrot. Ja czuję, że Juve może pokusić się u siebie o 3 bramki. Myślę, że Asamoah odnajdzie się w środku pola z Vidalem i Pogbą.
✅ 70
 
mlodyradlna 124

mlodyradlna

Użytkownik
Almeria - Espanyol
Obie strzelą
1,83
Bet365

(...)
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpańska Liga BBVA
Spotkanie: Almería - Espanyol
Typ: powyżej 1.5 gola
Kurs:1.36
Bukmacher: betsafe
Typ na obie strzelą już był ;( Dodam ze swojej strony coś jeszcze pewniejszego,a mianowicie powyżej 1.5 gola w meczu. Patrzący typ powyżej mój typ jest pewniakiem,Almeria trochę zeszła ze swojego poziomu lecz Espanyol na pewno stać na 2 bramki na wyjeździe. Kurs taki sobie, za większą stawkę można grać ;)
⛔ 100
Regulamin/kurs
 
chudydzik203 66

chudydzik203

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Liga Turecka
Spotkanie: Usak U. - Banvitspor
Typ: 1
Kurs: 2,60
Buk: Bet365
Spotkanie na szczycie między 5 a 1 drużyna, w tabeli dzieli ich tylko 1pkt. Spotkanie bardzo ważne dla 2 ekip, drużyna gospodarzy bardzo mocna u Siebie na własnym parkiecie niepokonana od kilku spotkań myślę że będzie chciała wygrać z liderem grupy który ostatnio przegrał z zespołem Pinar. Nie ma co się rozpisywać jak dla mnie pewna wygrana gospodarzy. Trochę dziwią mnie tak wysokie kursy na zespół gospodarzy ale ostro spadają w dół więc proponuje grać za grubo ???? mecz zaczyna się o godzinie 12:00
⛔ 100
 
T 126

tajemniczy

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie - Puchar Świata
Spotkanie: Neustadt(GER)
Typ: H2H (Andreas Wellinger - Severin Freund) : Wellinger będzie wyżej sklasyfikowany
Kurs: 2.70
Buk: Unibet
Analiza:
Myślę, że nie ma się co sugerować wynikami wczorajszego loteryjnego konkursu, w szczególności jeśli chodzi o Freunda i Wellingera. Wczoraj w 1 serii Wellinger miał skrajnie złe warunki(+11,9 : najgorsze w całym konkursie), w których młody Niemiec nie miał prawa sobie poradzić. Z kolei jego rodak Freund skacząć zaraz po nim miał już bardzo dobry wiatr pod narty (-8,6 : jedne z lepszych warunków w konkursie). Dlatego wczorajszymi wynikami się nie sugeruje i zaglądam do piątkowych treningów gdy warunki były bliźniaczo równe (według prognoz takie mają być także dzisiaj).
Wellinger nigdy na tej skoczni nie skakał, w związku z tym jego pierwszy skok był skokiem na rozpoznanie i zajął w 1 serii treningowej 26 miejsce. Freund był w tym treningu 7.
W następnej serii Wellinger pokazał już swój potencjał skacząć 136,5m zajmując 4 pozycje. Tyle samo skoczył Freund.
Jednak w serii kwalifikacyjnej młody Niemiec wypadł już lepiej od bardziej doświadczonego kolegi, skacząc 139metrów, podczas gdy Freund skoczył 3 metry krócej.
Co do wczorajszego dnia jeszcze podam wyniki z serii próbnej, gdyż tam obaj panowie mieli prawie identyczne warunki. Wellinger był w tej serii 4 a Freund 12.
Zatem jak widać Freund i Wellinger skaczą tutaj na wysokim, podobnym poziomie, a kurs na Wellingera jest bardzo mocno zawyżony i postanowiłem z tego skorzystać. Wellinger po wczorajszym konkursie ma podrażnioną ambicje i przed swoją publicznością będzie chciał pokazać, że stać go nawet o walke o podium. Freund oczywiście też jest mocny, ale liczę że tym razem wypadnie słabiej od swojego młodszego kolegi.
⛔ 100
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Holandia
Spotkanie: Utercht - PSV
Typ: 1
Kurs: 3,75
Buk: Bet365
Na dzisiaj wybrałem spotkanie Eredivise, w którym zmierzą się Utrecht oraz PSV. Utrecht od 10 spotkań nie przegrało u siebie odnosząc jedynie trzy remisy, a ostatnią porażką zanotowali w maju z Twente. Natomiast w ostatnich czterech spotkaniach na własnym boisku każdego rywala pokonywali dwoma lub trzema bramkami m. in. Nijmegen, Den Haag, Heerenveen oraz Bredę. Trzeba przyznać, że gospodarze są w formie i być może zaatakują chociaż miejsce w pierwszej czwórce. Jeśli chodzi o PSV to ma całkiem odmienne statystyki na wyjazdach ostatni raz w lidze na wyjeździe wygrali we Wrześniu z Den Haag po trudnym meczu 2:3. Nie wydaje mi się, by nagle mieli się odbudować. Warto dodać, że w ostatnim meczu PSV przegrało z Vitesse aż 4 bramkami, gdzie kurs był bardzo podobny. Polecam!
⛔ 100
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Legia - Cracovia
Typ: Legia -1AH
Kurs: 2.02
Bukmacher: Bet365
Analiza:

W 100% się zgadzam z użytkownikiem &quot;gujon301&quot; odnośnie typu na Legię. Nie rozumiem typów skierowanych w stronę Cracovii, Legia u siebie w tym sezonie wygrała 8 meczy, przegrała raz z Lechią, gdzie zagrała zupełnie odmienioną jedenastką, przed ważnym meczem pucharowym ze Steaua. Nie ważne w jakiej są formie, nie ważne, że zmęczeni po LE, ale mimo tego powinni sobie poradzić dzisiaj z Cracovią. Jedyne czego się obawiam to osłabień, nie zagrają na pewno kontuzjowani: Ivica Vrdoljak, Tomasz Brzyski, Daniel Łukasik, Michał Żyro, Jakub Kosecki, Mateusz Cichocki, Przemysław Mizgała i Marek Saganowski, za kartki pauzować będzie Dossa Junior, niepewni występu są Miroslav Radovic i Henrik Ojama, którzy zmagają się z lekkimi urazami, jednak powinni być do dyspozycji trenera. Jednak drużyna gości przyjedzie do Warszawy również sporo osłabiona, zabraknie na pewno kontuzjowanych Dawida Nowaka i Roka Strausa, za kartki pauzować będzie Vladimir Boljevic, i jak dobrze kolega wyżej napisał, absencje te obniżają siłę ataku drużyny od 50%. Ponadto pod znakiem zapytania stoi występ Sławomira Szeligi, który doznał kontuzji na jednym z treningów. Czyli jak widać, obie drużyny dzisiaj osłabione, gorzej to wygląda w drużynie gospodarzy, gdzie trener ma do dyspozycji tylko 14 zawodników z pierwszej drużyny, jednak pomimo tego Legia powinna sobie dzisiaj poradzić z Cracovią, dla której brak Nowaka i Boljevica będzie sporym osłabieniem, przypomina mi się mecz w Krakowie, gdzie Cracovia grając mocno osłabiona przegrała z Lechem 6:1, dzisiaj Legia przystąpi do tego spotkania po wygranym i dobrym meczu na Cyprze, Cracovia nie wygrała na L3 aż 62 lata i dzisiaj nie zapowiada się na przełamanie tej serii, stawiam na zwycięstwo Legii, i myślę, że podobnym wynikiem jak z Ruchem (2:0) zakończą spotkanie.
Przewidywane składy:
Legia Warszawa: Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Astiz, Wawrzyniak - Ojama(Bereszyński), Jodłowiec, Furman, Kucharczyk - Radovic(Pinto) - Dwaliszwili.
Cracovia: Pilarz - Szeliga, Żytko, Kosanović, Marciniak - Danielewicz, Dąbrowski, Budziński - Steblecki, Ntibazonkiza, Bernhardt.
⛔ 100
Handicap/powtórzenie
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 20

kuri29

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,Premier League
Spotkanie: Norwich-Swansea
Typ: Powyżej 2,5 goli
Kurs: 2,05
Buk: Bet365
Dzisiejsze spotkanie,które postanowiłem postawic i przeanalizować to starcie Norwich ze Swansea.Mój typ to powyżej 2,5 bramek w meczu i już Wam mówię dlaczego.
W meczach pomiędzy tymi drużynami zawsze padało sporo bramek,na 8 meczy tych ekip tylko jedno spotaknie zakończyło się strzeleniem 2 bramek,reszta spotkań owocowała w zdobywanie goli przez oba kluby:
06/04/2013 Norwich Swansea 2-2
08/12/2012 Swansea Norwich 3-4
11/02/2012 Swansea Norwich 2-3
15/10/2011 Norwich Swansea 3-1
09/04/2011 Swansea Norwich 3-0
21/08/2010 Norwich Swansea 2-0
11/04/2009 Swansea Norwich 2-1
15/11/2008 Norwich Swansea 2-3
Wydaję mi się,że i to spotkanie będzie obfitować w bramki i typ powyżej 2,5 jest pewny,a i kurs tylko jest niczego sobie.
⛔ 100
 
K 20

kuri29

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Spotkanie: Tottenham-Liverpool
Typ: Powyżej 2,5 goli
Kurs: 1.72
Buk: Bet365
W meczach tych drużyn zawsze padały bramki.W ostatnich dwóch starciach tych ekip padło w sumie 8 goli i naprawę mało kiedy,a dokładnie w 3 meczach w ich historii padały remisy,2 razy 0:0 i raz 1:1 i było to dość dawno.Widząc potencjał strzelecki w ekipie Liverpoolu napewno będzie to mecz,gdzie gospodarze także pokażą pazur i będzie wymiana ciosów.Jestem pewny,że padniej więcej niż dwie bramki i taki też jest mój typ na to arcyciekawe spotkanie.
⛔ 100
1 dzień = 1 typ

 
geordie 38

geordie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,Premier League
Spotkanie: Tottenham - Liverpool
Typ: X
Kurs: 3,40
Buk: Betclic
O 17 polskiego czasu ciekawe spotkanie na White Hart Line. Tottenham od czasu porażki na Etihad Stadium z MC 6:0, na 5 rozegranych spotkań wygrał 4 i raz zremisował. Co pokazuje że wrócili do niezłej dyspozycji. Jednak mimo tego na własnym terenie nie zachwycają. W ostatnich 5 spotkaniach na własnym stadionie w PL wygrali jedno spotkanie z Hull a 2 zremisowali z Man Utd i Chelsea i zanotowali 2 porażki - Newcastle i West Ham.
Liverpool u siebie spisuje się bardzo dobrze lecz na wyjazdach już idzie mu gorzej. W 5 ostatnich wyjazdowych spotkaniach raz wygrali z Sunderlandem, 2 remisy z Evertonem i Newcastle oraz 2 porażki z Hull i Arsenalem.
Biorąc pod uwagę ostatnie wyniki obu drużyn liczę na zacięte i bardzo ciekawe spotkanie z podziałem punktów na koniec.
⛔ 100
 
matzab37 164

matzab37

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie:
Legia Warszawa - Cracovia Kraków
Typ: powyżej 2.5 bramki
Kurs: 1.825
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Legia jest faworytem, ale granie na nią po kursie ~ 1.5 według mnie mija się z celem. Wojskowi grają w kratkę i nie da się przewidzieć jak wypadną w następnym spotkaniu. Co prawda, na Łazienkowskiej, są bardzo mocni, ale nie należy zapominać, że Cracovia to najlepsza wyjazdowa drużyna T-Mobile Ekstraklasy. Wszyscy piszą o osłabieniach Pasów, ale nikt nie wspomina o tym, że w Legii panuje prawdziwy szpital. Do grupy kontuzjowanych dołączył Brzyski, a Dossa Junior pauzuje za kartki. Prawdopodobnie nie zagrają również Ojamaa oraz Radović. Cracovia bez Nowaka, Strausa oraz Boljevicia i tu zgodzę się, że to spore osłabienia, ale jeżeli popatrzymy trzeźwo na sytuację to warszawianie nie są tak wielkim faworytem co nie zmienia faktu, że nadal powinni wyjść zwycięsko z tej potyczki. Defensywa Cracovii, delikatnie mówiąc, nie zachwyca, z przodu jest dużo lepiej. Duża w tym zasługa Nowaka, którego dzisiaj nie będzie, ale o bramkę dla Pasów jestem całkiem spokojny. Odpowiedzialność za zdobywanie goli spadnie na Ntibazonkizę, mam nadzieję, że szansę dostanie również bardzo utalentowany Kita, świetnie sprawdzający się w roli jokera. Krakowianie jeśli chcą wywieźć punkty z Warszawy nie mogą liczyć na obronę, powinni odkryć się i zaatakować, a to z kolei będzie stwarzało szanse na bramki dla Legii. Wytypowania zwycięzcy się nie podejmę. Liczę na otwarty, ciekawy mecz.
✅ 82.5
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kudel 296,8K

kudel

Znawca - Tenis
Serie A
Udinese - Torino
under 1,5
kurs: 3,25
buk: bet365
analiza:
Mecz odbędzie się o godzinie 15:00. Zmierzą się dwa przeciętne zespoły. Udinese w tym sezonie zawodzi i zajmuje dopiero 14 miejsce z dorobkiem 17 pkt. Torino zaś ciuła punkty i plasuje się na pozycji 7 i ma 2 oczka więcej niż Udinese.
Udinese u siebie rozegrali 7 meczy 4 razy wychodzili zwycięsko raz remisowali i dwa razy zostali pokonani ich bilans w tych meczach to 8:6. Więc widzimy, że w meczach gospodarzy pada mało bramek. Dodam jeszcze, że Udinese jest 3 drużyną, która ma najmniej strzelonych bramek w lidze.
Dzisiaj oba zespoły na pewno będą chciały wygrać. Dlatego wyjdą uważnie w obronie i nie będą chcieli stracić szybko gola. Stąd też mój typ. To będzie mecz walki do jednej bramki.
Zresztą ostatnie mecze tych drużyn pokazują, że warto grać undery w tych meczach.
10.02.13 SER Udinese Torino 1 : 0
26.09.12 SER Torino Udinese 0 : 0
22.02.09 SER Torino Udinese 1 : 0
05.10.08 SER Udinese Torino 2 : 0
19.03.08 SER Torino Udinese 0 : 1
Na 5 meczy aż w 4 pokryło mój typ. Myślę, że dzisiaj będzie podobnie i będę cieszył się z wygranej gotówki.
⛔ 100
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Dyscyplina: Nożna, Belgia
Spotkanie: Zulte Waregem - Lierse
Typ: Zulte Waregem
Kurs: 1,4
Buk: Bet365
Analiza: Dziś w Waregem na Regenboogstadion o 20:30, dojdzie do spotkania ekip które mają zupełnie inne cele. Zulte Waregem obecnie 4 drużyna Jupiler League 4 punkty straty do lidera Standardu) zagra z 12 Lierse. Faworytem może być tylko jedna drużyna. Zulte po dwóch remisach na wyjeździe 1:1 będzie chciał przed własną publicznością odnieść przekonywujące zwycięstwo. Stadion w Waregem w tym sezonie jest twierdzą nie do zdobycia, na 9 spotkań, Zulte jako gospodarz wygrali aż 8 razy i raz podzielili się punktami z Charleroi. Lierse na wyjazdach gra bardzo słabo, 1 zwycięstwo, 1 remis i aż 7 porażek, choć ostatnie spotkanie akurat wygrali z Cercle Brugge 4:2. Lierse obecnie jest po dwóch sromotnych porażkach ze Standardem 0:5 i Gent 1:3. Ostatni raz oba zespoły spotkały się w lipcu i to Lierse było gospodarzem i przegrali 1:2, a ostatnie spotkanie w Waregem miało miejsce w styczniu i Zulte wygrało 2:0. Zulte od dwóch sezonów jest rewelacją w Belgii i Thorgan Hazard(brat Edena) ciągnie grę bardzo dobrze. Dziś liczę na łatwe zwycięstwo.
✅ 40
 
R 1

reptile19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ligue 1
Spotkanie: Lille vs Bastia
Typ: 1
Kurs:
1.42
Bukmacher:
bwin
Witam, to mój pierwszy post - mam nadzieję skuteczny. Wybrałem spotkanie Ligue 1 pomiędzy zespołem Lille a Bastią. Gospodarze dzisiejszego meczu grają w tym sezonie u siebie bardzo dobrze, na 8 spotkań zaliczyli jedyną wpadkę z zespołem Nice (0:2) na początku sezonu, od tego czasu u siebie wygrywając wszystko. Poradzili sobie z Marseille (1:0), Monaco (2:0) czy St Etienne (1:0). Jedyne bramki jakie stracili u siebie to właśnie z zespołem Nice i ich stosunek wynosi obecnie 12:2 w 8 meczach. Z kolei ekipa z Bastii na wyjeździe nie wygrała ani jednego spotkania, remisując 4 a przegrywając 5.
Myślę że tym razem będzie tak samo, Bastia dodatkowo osłabiona czterema zawodnikami (Yannick Cahuzac, Wahbi Khazri, Drissa Diakité, Julien Sablé) nie poradzi sobie z tak dobrze grającym u siebie Lille. Lille bez poważnych osłabień i podrażnione porażką w ostatniej kolejce z Bordeaux musi wygrać. W dadatku nie może stracić dystansu do Monaco i PSG drużyn które wygrały wczoraj swoje mecze, ekip z którymi będą walczyć o mistrzostwo.
✅ 42
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 146

wojtek360

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkowka Polska PlusLiga
Spotkanie: Asseco - AZS Olsztyn
Typ: 2
Kurs: 8,00
Bukmacher: bet365
Witam i zapraszam na 14:45 na spotkanie Assecco Rzeszów z AZS-em Olsztym. Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Rzeszów co nie jest dziwne ponieważ są oni wiceliderem rozgrywek i grają w lidze mistrzów gdzie czeka ich jeszcze 1 spotkanie z Paryżanami. Myślę że to nic że AZS zajmuje dopiero 6 miejsce w tabeli ale według mnie to oni wygrają ponieważ mają oni zaległe 2 mecze więc nie grali tyle w tym sezonie i mają trochę wiecej sił a Rzeszów czeka jeszcze 1 pojedynek w lidze mistrzów z liderem tabeli i to na tym meczu będą właśnie chcieli się skupić aby udowodnić wszystkim że są w stanie wygrywać z najlepszymi. Co do AZS-u to grają oni w kratke i przeplatają zwycięstwa z porażkami ale mecze wyjazdowe wychodzą im naprawdę dobrze i pod względem meczów wyjazdowych ustępują tylko właśnie Asseco. Resovia również u siebie pozostaje niepokonana od początku sezonu ale wkońcu czas na jakąś niespodzianke i liczę tu właśnie na Olsztynian którzy mogą wykorzystać fakt że Resovia będzie się przygotowywać do ligi mistrzów a tym bardziej że AZS nie wygrał z Rzeszowem od ponad 4 lat.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom