>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 15.12.2011 (czwartek)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 15 Grudnia


Typy podajemy według wzoru:

Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
rg13 63

rg13

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - USA, NHL
Spotkanie: Anaheim Ducks - Phoenix Coyotes
Typ: Phoenix Coyotes ML OT
Kurs:1,86
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
W czwartek o 4 nad ranem dojdzie do spotkania 14 i 12 drużyny Konferencji Zachodniej. Spotkanie jest o tyle ciekawe, że obie drużyny od 2 spotkań nie są w stanie wygrać. Ja w tym spotkaniu typuję wygraną Kojotów, dlaczego? Oto kilka powodów. Po pierwsze Kaczki grają beznadziejnie na własnej tafli, na 16 rozegranych meczy, wygrali 6 (jeden po dogrywce) i przegrali 10 (także jeden po dogrywce), notabene drużyna z Phoenix na własnej tafli gra równie beznadziejnie co gospodarze czwartkowego spotkania, ale na wyjazdach to zupełnie inna drużyna. Na cudzej tafli rozegrali dotychczas 15 spotkań, 9 zwyciężyli (2 po dogrywce) i 6 przegrali (raz po dogrywce), notując przy tym stosunek bramkowy 45:37. Obie drużyny są w dość kiepskiej formie (minimalnie lepiej prezentuje się bilans Kojotów) Gospodarze czwartkowego spotkania wygrali jedno spotkanie i i przegrali 4 razy (raz po dogrywce) w ostatnich 5 spotkaniach, a Kojoty z Phoenix w ostatnich 5 spotkaniach wygrali 2 razy (raz po dogrywce) i przegrali 3, z czego 2 z 3 porażek zanotowali na własnej tafli, a wspominałem już, że u siebie radzą sobie gorzej.
Według mnie to spotkanie wygra drużyna przyjezdna, może nie być łatwo, ale liczę na zwycięstwo drużyny z Phoenix, powodzenia ;)
⛔ 100
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: Phoenix Coyotes @ Anaheim Mighty Ducks
Typ: Anaheim Mighty Ducks OT
Kurs: 2,05
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Tutaj pozwolę sobie jeszcze raz dać szansę &quot;nieszczęsnym&quot; kaczorom, którzy ostatnio nawet pomimo zmiany trenera w swoich szeregach nie radzą sobie najlepiej (1-4 jako nowy szkoleniowiec), i choć wydawało się ostatnio że w meczu z Predators mają dogodną sytuacje by go wygrać to w rezultacie pozwolili się zdominować w 3 tercji przez kosmitów. Ogólnie rzecz biorąc bilans na wyjazdach jest mizerny - przegrali 5 ostatnich meczów. Kojoty to drużyna bardziej regularna w tym sezonie, ale ostatnio również przeplatali porażki z wygranymi tracąc przy tym mnóstwo goli poza tym mają najsłąbszy &quot;power-play&quot; spośród wszystkich drużyn w lidze, a więc dzisiaj dogodna sytuacja rodzi się dla Kaczorów, którzy na tle całego sezonu mimo wszystko najlepiej czują się na swojej tafli (wygrali ostatnio z Kings i Habs). Liczę na nich, że się w końcu otworzą na skuteczniejszą gre i zaczną zdobywać punkty.
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kotek16 45

kotek16

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Auropejska
Spotkanie: Hapoel Tel-Aviv - Legia Warszawa
Typ: Legia wygra różnicą 1 gola
Kurs: 5
Bukmacher: Betclic
Analiza: Już jutro warszawska Legia rozegra swój ostatni mecz w tym roku. Po dobrej rundzie jesiennej w której wywalczyli pozycję wicelidera i awansowali do fazy pucharowej Ligi Europy przychodzi czas na spotkanie z Hapoelem Tel Aviv. Do Izraela trener Skorża nie zabrał narzekających na urazy Ivicę Vrdoljaka i Marcina Komorowskiego. W Tel Awiwie nie ma również Dusana Kuciaka, który musi „odpokutować” za czerwoną kartkę, którą otrzymał w potyczce z PSV Eindhoven. Pozostali zawodnicy są gotowi do rywalizacji i chociaż ten mecz już o niczym nie decyduje, to zapowiadają walkę o wygraną.
Przed wyjazdem do Ziemi Świętej Maciej Skorża zapowiedział, że w czwartek da szansę legionistom, którzy w tym sezonie rzadziej występowali w Lidze Europy. Niewykluczone, że przeciwko Izraelczykom wystąpią Jakub Kosecki i Daniel Łukasik, Tomasz Kiełbowicz oraz Dickson Choto. Mecz z Hapoelem będzie dla nich ostatnią w tym roku okazją do zaprezentowania swoich umiejętności przed sztabem szkoleniowym.
Legia będzie chciała pokazać, że nadal liczy się w walce o mistrzostwo, a kto wie może i o Europe;) Legia jest w formie. Spotkanie może być ciężkie, bo Hapoel będzie chciał równiez wygrać i zająć 3 miejsce w grupie. Liczę jednak że to Legia wygra, ale tylko jedną bramką jak to było w spotkaniu tych drużyn w Warszawie. Zakładany wynik to 1:2;) Powodzenia!
⛔ 100
 
misieklemur 418

misieklemur

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Channel One Cup
Spotkanie: Finlandia - Rosja
Typ: 2
Kurs: 1.50
Bukmacher: http://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&amp;LExt=bri&amp;refer=xforumbuchbwin
Analiza:
Ultra silna Rosja podejmuje &quot;rezerwową&quot; Finlandię. Rosja każdy turniej traktuje poważnie. Finowie szukają nowych talentów, dlatego na ten turniej pojechali składem... ech no młodym zwyczajnie. Tego nie można powiedzieć o Rosji. &quot;Pseudo mistrzowie świata&quot; takie jest moje zdanie o fińskiej ekipie. Mało nie padłem, ze śmiechu gdy wygrali MŚ. Wszystkie drużyny miały napięte terminy prócz finów. Ci mogli na Hawaje skoczyć i z powrotem. No i wygrali. Ale moim zdaniem niezasłużenie. Teraz są w opałach, przegrali swój puchar (wygrali go Rosjanie). Bez owijania w bawełnę Aleks Radulov moim zdaniem znów zatańczy na lodzie, huknie jak z armaty i strzeli (może 2?) gole. Chyba nie macie wątpliwości kto wygra ? Jeśli tak nie stawiajcie. Ja postawię. Cześć.
✅ 50
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
krzysiek74 128,9K

krzysiek74

Użytkownik
Dyscyplina: Pika nożna-Liga Europy
Spotkanie: Udinese vs Celtic
Typ: 1
Kurs: 1.50
Bukmacher:Expekt
Udinese do awansu wystarczy remis jednak nikt o zdrowym rozsądku nie będzie grał na taki wynik bo to spore ryzyko.Wicelider Serie A to silny zespół na tyle aby Szkotów którzy kuchennymi drzwiami dostali się do LE pokonać i spokojnie awansować do dalszej fazy rozgrywek.Celtic to bezpośredni rywal Włochów do awansu i aby ich wyprzedzić muszą wygrać na Stadio Friuli gdzie gra się trudno o czym wszyscy wiedzą w Italii od lat.Komplet wygranych w LE i Serie A jest tego najlepsza rekomendacją.Nie ma w drużynie żadnych osłabień więc inny wynik niż wygrana gospodarzy będzie dla mnie niespodzianką.
Forza calcio!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 0

micdol666

Użytkownik
Dyscyplina: Pika nożna-Liga Europy
Spotkanie: Hannover 96 - Vorskla
Typ: Hannover 96
Kurs: 1.45
Bukmacher: Tobet
Analiza: Walczący o awans zepól Hannoveru zagra z ostatnia druzyna w grupie B. Druzyna z Niemiec strzelła w tych rozgrywkach 6 bramek a takze 6 traca. Natomiast zespol Vorskla trzelił zaledwie 3 bramki i 7 stracił. Faworytem tego spotkania beda gospodarze. Druzyna z Niemiec w tym sezonie przegrała tylko 2 mecze na własnym stadionie biorac pod uwage wszystkie rozgrywki. Strzela srednio 2 bramki na mecz. Druzyna gosci natomiast w ostatnich dwóch meczach ligowych przegrała tracac az 8 bramek. Byc moze oszczedzaja siły na lige europy za ktora zespoł taki jak ten odda serce gdyz dla nich wazne sa teraz pieniadze. Faworyta upatruje jednak w druzynie Hannoveru.
✅ 45
 
ajax17 23

ajax17

Użytkownik
Dyscyplina: Pika nożna-Liga Europy
Spotkanie: Birmingham - Maribor
Typ: x2
Kurs: 2.65
Bukmacher: unibet
Analiza;
Z czwartku wybrałem mecz na odkucie się w tabeli a najlepszą możliwością aby uzyskać w miarę solidną liczbę punktów jest mecz Birmingham - Maribor. Uważam tak, dlatego że Anglicy którzy na 99 % nie awansują do dalszej fazy odpuszczą ten mecz gdyż w rodzimej lidze mają o wiele więcej zmartwień gdyż oddala im się awans do topowej ligi w Anglii. Do miejsca ktore da im prawo gry w barażach dzieli ich 6 punktów. Słoweńcy natomiast zagrają normalnie na swoim poziomie i beda chcieli się pokazać i sadze że w tej drużynie nie będzie czegoś takiego jak odpuszczmy mecz wstawiamy do składu juniorów i niech się dzieje co chce.
Sądzę , że w czwartkowym spotkaniu Maribor z Birmingham nie przegra.
⛔ 100
 
damian671 151

damian671

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Europa- Liga Europejska
Spotkanie: H. Tel Aviv- Legia Warszawa
Typ: over 0.5 w pierwszej połowie
Kurs: 1.44
Bukmacher: bet365
Analiza:

W czwartek o godzinie 19:00 odbędzie się mecz dwóch drużyn z grupy C w Lidze Europejskiej, a mianowicie na stadionie spotkają się H. Tel Aviv i Legia Warszawa. Na owe spotkanie wybrałem typ na over 0.5 w pierwszej połowie, a argumentuje go tak:
Ostatni mecz pomiędzy tymi zespołami skutkował strzeleniem w 1-szej połowie bramki przez Tamuza w 34 minucie. Jest to jeden z głównych powodów wyboru takiego typu.
Kolejnym jest fakt iż w ostatnim meczu między tymi drużynami padł wynik 3:2, a więc teraz też będzie można spodziewać się ciekawego meczu z wieloma bramkami.
Na koniec dodam, że Legia na wyjazdach radzi sobie przeciętnie, dlatego uważam, że pierwszą bramkę zdobędzie H. Tel Aviv właśnie w pierwszej połowie (ale wynik końcowy mam nadzieję zakończy się z korzyścią dla Legii). Początek meczu o 19:00. Pozdrawiam.
✅ 44
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Spotkanie: Hapoel Tel Aviv - Legia Warszawa
Typ: Hapoel (-1.5 gola)
Kurs: 3.70
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W końcu powrót do formy, trafiony handi z kursem 3.20 na Besiktas, więc pójdę za ciosem i zagram jeszcze raz podobny typ. Tym razem upatrzyłem sobie spotkanie w Izraelu. Cóż mogę napisać na ten temat, użytkownik kotek16 już przybliżył w skrócie jak przedstawia się sytuacja Legii Warszawa, z tym, że ja te przesłanki interpretuję zupełnie inaczej ;) Od siebie mogę dodać tyle, że znając trenera Skorżę, i zwracając uwagę na fakt, iż jest on człowiekiem słownym, z pewnością zobaczymy w czwartek kilka roszad w wyjściowym składzie.
Do zagrania właśnie tego typu skłonił mnie również sam team z Izraela, który mimo, iż nie awansuje, radzi sobie całkiem przyzwoicie, i na pewno zostawi po sobie jak nalepsze wrażenie. Remis 3:3 w Eindhoven oraz zwycięstwo z Rapidem 1:3, to wyniki, które wstydu nie przynoszą, a wręcz przeciwnie. Nawet w przegranym meczu z Legią, byli bardzo trudnym rywalem, który nie raz potrafił ukłuć. Najjaśniejszą postacią w drużynie czwartkowych gospodarzy jest Toto Tamuz. Czarnoskóry napastnik strzela jak na zawołanie, i dodaje Hapoelowi niesamowitą jakość w ofensywie, a ta prezentuje się nadzwyczaj wybitnie.
Wszystko zatem wskazuje na to, że Legia nie zdoła wywieźć punktów z bardzo trudnego terenu, co więcej, wydaje się, że przegra przynajmniej różnicą dwóch bramek. Jeszcze jeden ciekawy typ to Alkmaar-Metalist over 1.5 1st half, czyli jak ten mecz mi nie wyjdzie, to będę sobie pluł w brodę. Powodzenia ;)
✅ 270
 
V 23

vegeta20

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - USA, AHL
Spotkanie: Hamilton Bulldogs - Lake Erie Monsters
Typ: Under 5,5
Kurs:1,83
Bukmacher:Bwin
Juz dzis o 01;30 polskiego czasu spotkaja sie ze sobą dwie ekipy konferencji zachodniej w AHL a mianowicie 10 w tabeli potwory z 15 buldogami.W spotkaniu tym ciezko wskazac faworyta minimalnym faworytem wydajja sie byc goscie gdyz w ostatnich 5 spotkaniach zanotowali bilans 3-1-1 przy stosunku 11-6 zas goscie ostatnio notuja bilans 2-0-3 przy stosunku 11-11 tak wiec niepada w tych spotkan wiela bramek ba aż 9 z tych spotkan to under 5,5 wiec teraz bendzie podobnie a po skromnyk kursie warto zagrac.Polecam!
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
leon-wariat 7

leon-wariat

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka Nożna, Europa- Liga Europejska
Typ: over 0.5 w pierwszej połowie
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz rozpocznie się o godzinie 19:00. Piłkarze z Kopenhagi jeśli chcą awansować muszą wygrać różnicą 4 bramek i liczyć na to ze Vorskla Połtawa pokona Hannover 96. Standard zajmuje obecnie 1 lokatę w swojej grupie i tak już zostanie, bez względu na ten mecz. Kopenhaga podejdzie do tego meczu na poważnie i wszystkie siły skupi na spotkaniu z Belgami, ale szanse ma niewielkie


Jak widać Vorskla nie powinna teoretycznie wygrać z Hannoverem, a zwycięstwo Kopenhagi jest tutaj niekonieczne. Uważam, że po ostatnim wypadzie Duńczyków do Belgi ( Standard - FC Kopenhaga 3-0 ) mają dość potyczek z tym zespołem i poprostu nie dadzą sobie rady.
Zawyżony kurs, ⛔ 100
 
milo999 20

milo999

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Spotkanie: PAOK Saloniki v Rubin Kazań
Typ: 2
Kurs: 3.10
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Na drugi dzień kończący zmagania grupowe Ligi Europy wybrałem spotkanie PAOK Saloniki z Rubinem Kazań w grupie A. Na początek tabela, która jak zawsze mówi wiele, możemy dzięki niej przede wszystkim wywnioskować jakiego wyniku potrzebują drużyny oraz kwestia motywacji drużyn czy też wyjściowego składu. Więc, grupa A:
1 PAOK 5 3 2 0 9 5 +4 11
2 Rubin Kazan&#39; 5 3 1 1 10 4 +6 10
3 Tottenham Hotspur 5 2 1 2 5 4 +1 7
4 Shamrock Rovers 5 0 0 5 4 15 -11 0
Patrząc na tą tabelę widzimy, że Rubin nie może tego spotkania przede wszystkim przegrać. No dobra, ale dlaczego typuję zwycięstwo Rubina? Dlatego, że Rubin ma dużą siłę w ofensywie, tacy zawodnicy jak Valdez czy Martins to mimo, iż póki co nie zachwycają to nie są graczami przypadkowymi. PAOK gra u siebie dosyć dobrze, więc głupotą Kazania byłoby liczenie na remis i spokojne granie na czas, stąd myślę, że zaatakują od początku. Dodatkowo piłkarze PAOK żadko kiedy nie tracą choćby jednego gola w meczu, na ostatnie 15 spotkań zdarzyło się to zaledwie 3 krotnie. Kolejna rzecz na którą chcę zwrócić uwagę to to, że piłkarze Rubina są aktualnie już 3 tygodnie po zakończeniu rundy jesiennej w lidze rosyjskiej, natomiast PAOK już za 3 dni gra mecz w lidze, a jeśli chodzi o Superligę grecką to mają pewne zaległości i są dopiero na 5. miejscu w lidze. Wydaje mi się, że PAOK na 100% nie wyjdzie całkowicie podstawową jedenastką i trener Boloni może dać odpocząć takim graczom jak Salpingidis czy Malezas. Rubin zagra na pewno całkowicie najlepszym składem dodatkowo wypoczętym składem. Myślę też, że w głowach zawodników mimo, że 1. msce w grupie dałoby im lepszą sytuację wyjściową w następnej rundzie pojawi się pewne rozluźnienie i nie będą w stanie wygrać tego spotkania. Najbezpieczniejszym typem w tym meczu byłoby X2 ja jednak pokuszę się o typ na zwycięstwo gości z Rosji. Być może będzie to niewielkie zwycięstwo Rubina ale jednak liczę na nich.
⛔ 100
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Spotkanie : Universidad de Chile : LDU Quito
Typ : over 1,5 bramki gości
Kurs : 6,00
Bukmacher : sportingbet
Godzina : 1.15
Analiza :
Dzisiaj mecz rewanżowy Copa Sudamericana, a to już finał a więc emocje sięgną zenitu i na pewno ten mecz warto będzie obejrzeć.
No i powinien też dać zarobić.
Pierwsze spotkanie dość niespodziewanie jednak zakończyło się wygraną Universidad które wtedy grało na wyjeździe 0:1.
Niespodziewanie dlatego że LDU u siebie praktycznie nie przegrywa, szczególnie że rywale nie lubią tam grać bo stadion jest położony wysoko nad poziomem morza a to nikomu nie pasuje.
Jednak się udało i historyczny sukces jest blisko, ale jeszcze nie odbierałbym szans i nadziei LDU.
Oni co prawda ostatnio grają słabo ale być może zmobilizują się na to ostatnie spotkanie i tu wygrają i zdobędą znowu Copa Sudamericana.
Oni już znają ten smak - wygrali w 2009 roku.
Universidad jeszcze nawet nie był w finale takich rozgrywek, zresztą jak żadna drużyna z Chile a więc byłby to historyczny sukces.
Oni jednak mają słabą obronę i tracą sporo bramek, a więc myślę że jak LDU się zmobilizuje i zawalczy a musi zawalczyć i przynajmniej dwa gole strzelić jeśli myśli o sukcesie, to te dwie bramki oni mogą zdobyć.
Szansa jest wielka, nie powinno się wystawiać takich kursów na finał gdy obie drużyny są na tym samym poziomie, a więc trzeba z takich błędów korzystać.
Polecam zaryzykować
⛔ 100
 
niedbal 21

niedbal

Użytkownik
Spotkanie : Universidad de Chile : LDU Quito
Typ : over 2,5 bramki
Kurs : 2,20
Bukmacher : Expekt
Godzina : 1.15
Analiza :
Oba zespoły potrafią strzelać bramki, i uważam, że tym razem padnie over 2.5, kurs 2.20 zacny, goście przegrywając u siebie 0-1 muszą gonić wynik, przez co będą się otwierać na kontre która goście mogą wykorzystać. Ostatnie mecze obu drużyn :

Jak widać Quito w dołku, ale to w końcu finał, i nie wierzę, żeby odpuścili. To będzie ciekawy finał, mam nadzieję pełen wielu bramek, wierzę,że over 2.5 może paść już w pierwszej połowie. Goście nie mają nic do stracenia i na pewno zaatakują.
STREAM DO OBEJRZENIA FINALU COPA SUDAMERICA
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 43

kuchar2

Użytkownik
Dyscyplina: Biatlon
Spotkanie : Benjamin Weger - Michal Slesingr
H2H | Sprint | Hochfilzen
Typ : 1
Kurs : 2
Bukmacher : Betsafe
Godzina : 14:30
Analiza :
Młody Szwajcar jest znakomitym strzelcem co potwierdził w ostatnich zawodach sprinterskich, gdzie nie spudłował ani razy. Znakomicie spisał się także w biegu pościgowym gdzie z jednym pudłem uplasował się za dwójką Norwegów. Natomiast Czech prezentuje się w tym sezonie dość przyzwoicie, lecz jest niepewny na strzelnicy. Potrafi strzelić na czysto, ale równie dobrze spudłować nawet kilka razy. W biegu pościgowym zanotował aż pięć pudeł. Właśnie w strzelaniu upatruję szanse dla Wegera, który jest biegaczem dość przeciętnym, ale w sprincie 7,5 km powinien wytrzymać kondycyjnie i przy czystym strzelaniu być lepszym od Czecha. Polecam
✅ 100
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Al Sadd- Fc Barcelona handicap 4:0
typ:1
kurs: 1,78
bwin
Według mnie promocja. Barca zaraz po zwycieskim Gran Derbi poleciała do Japonii. Nie wiadomo jak piłkarze odczuli podroz, nie wiadomo jak aklimatyzacja. To że Barca wygra jest pewne. Umówmy sie że inny wynik bylby wstydem dla ekipi z Katalonii. Spodziewam sie dzisiaj roche innego składu niz w ostatnim meczu. Podejrzewam ze Guardiola zagra 3 obrońców z tyłu.Nie upatruje w tym aspekcie szansy dla przeciwników ale tez nie wierze w manite. Barcelona pojechala do Japonii z jasno okreslonym celem- zdobycie pucharu. W finale (co bylo do przewidzenia) czeka juz na nich Santos. Kurs na zwyciestwo Barcelony w dzisiejszym meczu jest zalosny ale inny nie moze byc. Barca wygra ale wg. mnie najmniejszym nakladem sil myslami bedac juz przy meczu z Santosem. Zapraszam bodajze do tvp sport, godz 11.30 .
⛔ 100
 
tas 10

tas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska
Spotkanie: PAOK Saloniki - Rubin Kazań
Typ: Rezultat po pierwszej połowie: Rubin
Kurs: 3,50
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Po przerwie wracam i wybieram spotkanie Ligi europejskiej pomiędzy PAOK, a Rubinem.
PAOK i Rubin to drużyny, które walczą o pierwsze miejsce w grupie A. Grecy są pierwsi wyprzedając o jeden punkt właśnie Rubin. PAOK zdobył w pięciu meczach 11 punktów z bilansem bramkowym 9:5, wygrali 3 mecze i 2 z remisowali nie doznając porażki. Natomiast Rosjanie zdobyli 10 punktów z bilansem bramkowym 10:4, wygrali 3 spotkania, 1 z remisowali i jeden przegrali z Tottenhamem na wyjeździe.
Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami rozgrywany w Kazaniu zakończył się remisem 2:2.
Jestem zdania, że goście z Rosji dysponują większym potencjałem i remis z grekami to tylko mała wpadka. dlatego warto stawiać, że Rubin wygra pierwszą do czego zachęca jeszcze wysoki kurs.
Powodzenia ;)
⛔ 100
 
tytka 122

tytka

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Liga Europejsk
Spotkanie : Club Brugge - Braga
Typ : Over 3.5
Kurs : 4.0
Bukmacher : bet 365
Dziś o godzinie 21:05 ClubBrugge zagra z Bragą . Club Brugge na 5 rozegranych kolejek znajduje sięna pozycji 1( 3 wygrane , 1 remis , 1 porażka ) co daje im 10 punktów . Braga po 5 rozegranych kolejkach znajduje się na pozycji 2 ( 3 wygrane , 1 remis , 1 porażka ) co daje im 10 punktów . Niżej zobaczmy po kolka ostatnich spotkan obu druzyn .
5 ostatnich sporkan Brugge
Pro League Brugge vs. St. Truiden Z - 1:0
Pro League Westerlo vs. Brugge Z - 0:1
Liga Europejska Maribor vs. Brugge Z - 3:4
Pro League Lierse vs. Brugge Z - 0:1
Pro League Brugge vs. Cercle Brugge Z - 1:0
5 ostatnich spotkań Bragi
Primeira Liga Braga vs. Ferreira Z - 5:2
Liga Europejska Braga vs. Birmingham Z - 1:0
Primeira Liga Porto vs. Braga P - 3:2
Taca de Portugal Sporting vs. Braga P - 2:0
Primeira Liga Braga vs. Benfica R - 1:1
Obie druzyny beda chciały wygrać to spotkanie i wyjść z grupy z pierwszego miejsca 3 w grupie Birmingham ma 7 punktów wiec tutaj jeszcze wszystko może sie zdarzyc ja stawiam na remis 2-2 w tym spotkaniu ????
⛔ 100
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ŚWIAT: ŚWIAT: FIFA Klubowe Mistrzostwa Świata
Spotkanie: Ak Sadd - FC Barcelona
Typ: Obie Drużyny Strzelą
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Analiza: Spotkanie w ramach Klubowych Mistrzostw Świata. Jest to znakomita okazja, dla katarskiej drużyny Al Sadd&#39;u by sprawdzić się z &quot;Gigantem&quot; Europy - FC Barcelona. Barcelona pojechała na ten turniej zaraz po wygranych 3:1 Gran Derbach z Realem Madryt na Santiago Bernabeu. Właściwie składy już są podane, na ławce rezerwowych tacy piłkarze jak Xavi, Fabregas, Dani Alves, Pique, Busqiets czy Sanchez, co nie zmienia faktu, że wyjściowy skład &quot;Blaugrany&quot; jest nadal mocny i o klasę lepszy od jedenastki Al Saddu. Z drugiej strony w drużynie katarskiej znajdują się tacy zawodnicy jak Mamadou Niang, który jak pamiętamy reprezentował kiedyś barwy Marsylii, czy też Abdoul Kader Keita, były zawodnik Galatasaray.
Śmiem sądzić, że Barcelona podobnie jak wczoraj Santos, troszkę zlekceważy przeciwnika i niestety pomimo tego, że strzelą bramkę, także ją stracą.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom