>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy Dnia - 15.11.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
P 22

pgrom

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Brazylia Serie A
Spotkanie: Fluminese - Nautico
Typ: Fluminese AH(-2,5)
Kurs: 2,675
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Na dziś wybrałem mecz brazylijskiej Serie A pomiędzy Fluminese i Nautico. Mecz pomiędzy potencjalnym kandydatem do utrzymania a praktycznym spadkowieczem i jednocześnie najgorszym zespołem tegorocznych rozgrywek. Statystyki gospodarzy może nie wyglądają oszołamiająco, bilans 9-9-15, ale na tle Nautico nie jest tak źle 4-5-24. Forma obu drużyn też nie powala Fluminese w ostatnich pięciu mechach raz zremisowało i zaliczyło 4 porażki przy bilansie bramek 3-7, Nautico.. no cóż 5 porażk a bilans bramkowy 1-16! Nautico oczywiście okupuje ostatnie miejsce w lidze jeśli chodzi o mecze wyjazdowe, bilans 2-2-12 i bramki 7-34. Nie ma o co walczyć i tak i tak spadają, ten mecz mogą potraktować jako sparing, natomast gospodarze mają jeszcze ewentualne szanse na utrzymanie, w przypadku dziesiejszej wygranej wskakują na ostanie premiowane miejsce do utrzymania w lidze, no i pozostaną im 4 mecze do rozegrania, przy odrobinie szcześcia pozostaną w Serie A. Myślę że Fluminese nie odpuści dzisiejszego meczu i w końcu wygrają (ostatnie zwycięstwo 28.09 z Goias na wyjeździe 2:1). Gospodarze z resztą można powiedzieć że mają pecha, tylko jeden mecz na 33 ligowe przegrali różnicą więcej niż jednej bramki, był to mecz z Santos przegrany 0:2. Reszta to remisy lub przegrane jednobramkowe. Porażka lub remis z Nautico u siebie to dla Fluminese byłby blamaż.
⛔100
 
kudel 296,8K

kudel

Znawca - Tenis
Mistrzostwa Świata
Islandia - Chorwacja
typ: 1
kurs: 4,33
buk: bet365
analiza:
Spotkanie odbedzie sie w mroznej Islandi o godzinie 20:00.
Warunki pogodowe na pewno nie beda sprzyjac Chorwatom.
Wiadomo, ze odczuja roznice i wyjdzie to na boisku.
Islandia to druzyna, ktora walczy o kazdy metr na boisku, nie odpuszcza i konsekwentnie robi to co trener zakłada.
Dzieki temu niespodziewanie zajeli 2 miejsce w tabeli i graja w barazach.
Chorwaci zas dosc przecietnie wypadli w grupie. Wszyscy mysleli, ze beda walczyli z Belgia o 1 miejsce, a okazało sie, ze walczyli, ale o 2 miejsce z Serbia.
Decyduje sie na taki, typ zwazajac na okolicznosci w jakich zostanie rozegrane spotkanie i na to w jakich formach obecnie sa zawodnicy poszczegolnych druzyn.
Forma reprezentacji pozostawia sporo do zyczenia, Isladni wrecz przeciwnie.
Dlatego szykuje sie dobry, zaciety mecz. Zadecyduja pewnie detale. Dlatego tez kieruje typ w strone gospodarzy
Pomoglem?Daj dzieki
⛔100
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej
Spotkanie: San Jose Sharks @ Vancouver Canucks
Typ: Vancouver Canucks OT
Kurs: 1,90
Buk: Pinnacle
Analiza:

Nucks w końcu zdołali przełamać koszmarną passę porażek z Rekinami, która trwała nieprzerwanie od prawie 2 lat. Udało się to tydzień temu w San Jose, gdzie bez większych problemów wypunktowali od A do Z będących z resztą w słabej ostatnio formie Sharks. Takie nagłe przełamanie na pewno dodaje pewności i pewnego pola manewru dla każdego szkoleniowca, tym bardziej że Tortorella ma w końcu do dyspozycji niemal wszystkich graczy, którzy powrócili po przebytych kontuzjach. Rekinom udało się w końcu przełamać w Calgary, ale prawdę mówiąc było to wyszarpane zwycięstwo i jeśli nie zmienią całkowicie swojego podejścia i stylu gry w dzisiejszym meczu, to Canucks zdołają to niewątpliwie wykorzystać, a szczerze mówiąc nie sądzę, by goście nagle wystrzelili z formą. Stawiam na gospodarzy.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
Spotkanie: Portugalia - Szwecja
Typ: under 2.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bwin
Mecz, który elektryzuje cały świat, a nikt nie zna odpowiedzi kto awansuje. Sam nie jestem w stanie wskazać kto wygra. Rozum podpowiada, że jutro zwycięży Portugalia. Statystyka h2h pokazuje nam jednak, że pojedynki tych drużyn do najłatwiejszych nie należą. Żadnego meczu domowego nie wygrali Portugalczycy ze Szwecją. 4 razy był remis: 1-1, 2-2, 0-0, 0-0. Raz wygrała Portugalia 0-1, ale na wyjezdzie. Daje nam to małą podpowiedz, że kurs oferowany na 1 przez bukmacherów jest za niski i wcale nie taki pewny. W ostatnich barażach Portugalia podejmowała BiH wygrali obydwa mecze w stosunku 1-0, 0-1. Wtedy też mówiono o kryzysie w zespole Portugalskim, zagrali bardzo mądrze ograniczając wszystkie ataki świetnie spisującej się w owym czasie Bośni, która przegrała tylko z Hiszpanią w grupie. Tutaj mamy analogiczną sytuację, z tym że tak jak pokazują statystyki Portugalczycy nie lubią grać ze Szwecją. Nie wydaje mi się, że będzie to szalony mecz, z ogromną ilością bramek. Szwedzi się nie odkryją, będą czekać na swoją szansę w kontrze, jakimś przebłysku Zlatana. Portugalczycy natomiast nie mogą nacierać cały czas, muszą to robić spokojnie i w pełni kontrolować mecz, żeby zostać na zero z tyłu. Geniusz jakim jest Zlatan może strzelić bramkę i mecz może zakończyć się wynikiem 1-1, aczkolwiek ja stawiam na 1-0. Zwycięzce dwumeczu poznamy w Solnej, pierwszy mecz nie powie nam wiele - piłkarskie szachy.
✅75
 
L 88

lenny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Regionalliga Bayern, Niemcy
Mecz: FC Schweinfurt 1905 - 1. FC Nuernberg II
Typ: 2
Kurs: 1.50
Bukmacher: bet365
Na wstępie mówię, że to lekkie ryzyko granie tego typu i kurs niski ale muszę no po prostu muszę spróbować! Zacznę od tego, że ten typ wpadł mi w oczy przypadkowo i zaciekawił. Otóż grają ze sobą 2 zespoły z czego słyszałem tylko o rezerwach Nuernberg. A gram na nich, bo zagłębiłem się bardziej w ten mecz i goście nie mają wśród powołanych nie tylko swoich nominalnych zawodników rezerw ale też paru graczy z pierwszej drużyny np: Berkay, Mak, Frantz lub Plattenhardt. Może nie błyszczą w pierwszej Bundeslidze ale na 4 ligę na pewno będą brylować. Do tego zwracam uwagę na ruchy kursów na bukmacherze podanym powyżej. Jeszcze niedawno kurs na gości siedział na 2.10 - teraz ledwe 1.50. Innym argumentem może być położenie w tabeli obu drużyn. Gospodarze są na 16 miejscu w tabeli a goście na 8. Aktualnie w pierwszej Bundeslidze jest przerwa reprezentacyjna, więc z tego co wiem trener pierwszego zespołu chce utrzymać w grze kilku swoich graczy. Przyznam szczerze, że troszkę czasu spędziłem na niemieckich stronkach futbolowych odnośnie powołań na ten mecz i widziałem na jednej, że są na jutro w kadrze gości gracze, których oglądam normalnie co weekend w pierwszej Bundeslidze w zespole 1. FC Nuernberg. Także jest ryzyko bo to przecież ligi niższe i do tego kurs taki sobie ale do podbicia AKO w sam raz. Szansę na powodzenie mojego typu określam na 90% Powodzenia ????
⛔100
 
R 184

ramos4

Użytkownik
:hokej: Boston Bruins - Columbus Blue Jackets ::: 1.80 ::: Expekt
W dzisiejszym meczu faworytem sa gospodarze, kazdy wynik niz ich zwyciestwo bedzie spora niespodzianka. Za gospodarzami przemawia fakt, ze ostatnie 3 spotkania wygrali, a Columbus jest jakby pod forma. Co prawda H2H na bostonskim lodowisku nie jest ostatnio zbyt korzystny dla hokeistow Bruins, ale spodziewam sie ich pewnej wygranej. Lucic, Krejci oraz Iginla powinni dzisiaj niejednokrotnie rozmontowac ekipe Columbus. Boston wzmocnil takze gre w defensywie, w ostatnich trzech spotkaniach Bruins stracili zaledwie 2 gole. To o czyms powinno swiadczyc. Ja zagram za drobne.
Powodzenia!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
pewniaczkip 31

pewniaczkip

Użytkownik
Koszykówka - USA, NBA
Spotkanie: New York Knicks vs Huston Rockets
Typ: Over 204.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Z dwóch dzisiejszych meczy NBA zdecydowałem skupić swoją główną uwagę na tym pierwszym, który odbędzie się o godzinie 2:00. Knicks podejmą Rockets. Gospodarze po ostatniej wyjazdowej wygranej będą chcieli podtrzymać dobrą serię i znów zwyciężyć. Utrudnić zadanie ma im doublet Harden i Howard. Właśnie dzięki tym dwóm zawodnikom myślę, że Rockets będą dyktować tępo tego spotkania a w każdym meczu prowadzą je na wysokim tempie. O Knicks mogę dorzucić to ,że są skuteczniejszą drużyną na własnej hali jeżeli chodzi o średnią zdobytych punktów na mecz. Dodatkowo przekonuje mnie fakt, iż w ostatnich dwóch spotkaniach obu ekip padał owy over. Myślę, że godne zagrania.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Baraże do Mistrzostw Świata
Spotkanie: Ukraina - Francja
Typ: 2
Kurs: 2,40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Trzeba sobie na wstępie od razu jasno powiedzieć, że będzie to spotkanie dwóch równorzędnych ekip. Ja jednak pewnie idę w stronę gości w tym spotkaniu.
Ukraińcy to solidna ekipa bo jeśli zespół jest niepokonany od 11 spotkań to zwyczajnie inaczej nie można powiedzieć. Jednak wg. mnie nie są oni taki silni jakby to na pierwszy rzut oka mogło się wydawać. Chociażby mecz z Polską mimo skromnej wygranej obnażył ich braki. Atak pozycyjny wręcz nie istniał ( co przy naszej formacji defensywnej jest nie lada sztuką) a i jakiejś żelaznej defensywnej rozgrywki na poziomie też tam nie było. Jednak mają swoje indywidualności i to one w głównej mierze przesądzały o wynikach meczy eliminacyjnych ( a prym w tym wiódł Jarmołenko).
Ja stawiam na Francuzów bo po prostu złapali formę. Ostatnio grają świetnie a co najważniejsze strzelają bramki a to było dotychczas ich największą bolączką ( ileż oni zagrali meczów z zerowym dorobkiem strzeleckim w ostatnim czasie to głowa mała). Forma ta oczywiście w głównej mierze spowodowana jest indywidualną zwyżką formy poszczególnych zawodników. I tak w gazie mamy po kolei: Ribery, Benzema, Pogba, Nasri, Cabaye czy Sagna. Reszta zawodników, którzy uzupełniają brakujące pozycje też lepsza od swoich vis vie z Ukrainy.
Ogólnie spodziewam się podobnego meczu jak podczas Euro 2012 i równie podobnego wyniku. Sądzę, że mniej lub bardziej skromnie ale to Francuzi zejdą z boiska jako zwycięzcy. Są po prostu drużyną lepszą a to są baraże, tutaj już nie ma odpuszczania i gdy obie strony dadzą z siebie wszystko i pójdą w otwarty ogień to wynik może iść tylko w jedną stronę...w stronę trójkolorowych. Powodzenia !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Bowls
Spotkanie: Harlowe - Foster
Typ: Harlowe
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz pólfinałowy jednego z trzech najważniejszych turniejów halowych. Miedzynarodowych Mistrzostw Szkocji (Scottish Open). Zdziwiły mnie kursy wystawione na Harlowa to aktualnie 8 zawodnik rankingu. Bukmacherzy faworyzują fostera bo to lider rankingu i miał trudniejszych przeciwników jednak podkreślam , że w tej dyscyplinie poziom gry jest bardzo wyrównany. Foster jest obrońcą tytułu jednak nikomu nie udało się obronić tytułu. Gra Fostera jest wcale nie taka dobra co pokazał w meczach z Andersonem . Dlatego taki gracz jak Harlowe jest w stanie go pokonać. Moim zdaniem po tak wysokim kursie należy zagrać ten mecz. Transmisja na Eurosporcie o 14.
⛔100
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej na lodzie Dania
Spotkanie:Herning-Rodovre
Typ:Herning -3,5
Kurs:3,00
Bukmacher:Bet365
Herning kontra Rodovre czyli jedno z dzisiejszych spotkań ligi duńskiej w hokeju na lodzie.Cóż jest to raczej mecz bez większej historii ponieważ faworyt jest tylko jeden czyli gospodarze a goście nie mają choćby jednego argumentu aby dziś powalczyć o przyzwoity wynik.Zacznijmy może od tego że lodowisko drużyny Herning jest jak do tej pory twierdzą nie do zdobycia a bilans 5-0 i 19-5 w bramkach pokazuje jak trudny jest to teren.Wiele ekip już próbowało jednak najwięcej ugrała drużyna z Allborga strzelając trzy bramki i przegrywając w stosunku 3-4 a co warte podkreślenia obecny lider jak i czwarta drużyna ligi nie zdobyła nawet gola w meczach z Herning.Dziś goście nie będą mieli łatwiej bo jak przystało na najsłabszą drużynę w lidze ich gra na wyjazdach woła o pomstę.Statystyka 0-5 10-29 w bramkach oraz wyniki pokroju 0-7,1-7 czy 5-8 dziś nie napawają optymizmem.Jak by tego było mało to jeśli wierzyć informacją, kontuzjowani są dwaj podstawowi obrońcy Matias Lassen i Morten Allesoe więc o bramki powinno być jeszcze łatwiej.Uważam że w obecnej dyspozycji obu ekip jak i osłabieniach po stronie gości handicap -3,5 jest w zasięgu gospodarzy a przy tak dobrym kursie tym bardziej warto.Polecam
⛔100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mecz towarzyski
Spotkanie: Polska - Słowacja
Typ: (dokładny wynik) 1-0, 2-0 lub 3-0
Kurs: 2,85
bwin
Dzisiaj pierwszy mecz naszej reprezentacji od wodza Adama Nawałki. Na stadionie we Wrocławiu o godzinie dwudziestej czterdzieści pięć zmierzymy się z reprezentacją Słowacji. Na stadionie zapowiadany jest komplet czyli czterdzieści trzy tysiące widzów. Ja liczę w tym spotkaniu na zwycięstwo gospodarzy. Kadrowicze w wywiadach opowiadają że współpraca z nowym trenerem układ się znakomicie. Nawałka wprowadza takie same zasady dyscypliny jakie wprowadził w Górniku Zabrze i w zespole Ekstraklasy przynosiło to efekty. Dla zespołu dobre jest tez to ze każdy zaczyna z tak zwaną czystą kartą i postawa w dwóch towarzyskich spotkaniach może pozwolić załapać się do kadry na dłużej więc sadze że każdy z graczy będzie chciał to wykorzystać jak najlepiej. Selekcjoner w tym spotkaniu wystawi bok obronny jakiego jeszcze nie było. Zadebiutują zapewne Paweł Olkowski i Rafał Kosznik a w środku obrony zobaczymy zapewne Artura Jędrzejczyka i Marcina Koźmińskiego. Ogólnie siedmiu debiutantów znajduje się w kadrze na mecze ze Słowacją i Irlandią. Oprócz Rafała Leszczyńskiego i Piotra Ćwieląga resztę debiutantów Nawałka już prowadził w swojej karierze więc zna dobrze ich możliwości. W dzisiejszym spotkaniu nasza taktyka ma odbiegać od tego co pokazywali Smuda i Fornalik mamy zagrać ofensywnym pomocnikiem tak zwaną typową &quot;dziesiątką&quot; zapewne w tej roli zagra Adrian Mierzejewski który w tej roli występuje w Trabzonsporze i radzi sobie znakomicie. Mam nadzieje że motywacja gry w kadrze p
Typ: (dokładny wynik) 1-0, 2-0 lub 3-0
Kurs: 2,85
bwin
Dzisiaj pierwszy mecz naszej reprezentacji od wodza Adama Nawałki. Na stadionie we Wrocławiu o godzinie dwudziestej czterdzieści pięć zmierzymy się z reprezentacją Słowacji. Na stadionie zapowiadany jest komplet czyli czterdzieści trzy tysiące widzów. Ja liczę w tym spotkaniu na zwycięstwo gospodarzy. Kadrowicze w wywiadach opowiadają że współpraca z nowym trenerem układ się znakomicie. Nawałka wprowadza takie same zasady dyscypliny jakie wprowadził w Górniku Zabrze i w zespole Ekstraklasy przynosiło to efekty. Dla zespołu dobre jest tez to ze każdy zaczyna z tak zwaną czystą kartą i postawa w dwóch towarzyskich spotkaniach może pozwolić załapać się do kadry na dłużej więc sadze że każdy z graczy będzie chciał to wykorzystać jak najlepiej. Selekcjoner w tym spotkaniu wystawi bok obronny jakiego jeszcze nie było. Zadebiutują zapewne Paweł Olkowski i Rafał Kosznik a w środku obrony zobaczymy zapewne Artura Jędrzejczyka i Marcina Koźmińskiego. Ogólnie siedmiu debiutantów znajduje się w kadrze na mecze ze Słowacją i Irlandią. Oprócz Rafała Leszczyńskiego i Piotra Ćwieląga resztę debiutantów Nawałka już prowadził w swojej karierze więc zna dobrze ich możliwości. W dzisiejszym spotkaniu nasza taktyka ma odbiegać od tego co pokazywali Smuda i Fornalik mamy zagrać ofensywnym pomocnikiem tak zwaną typową &quot;dziesiątką&quot; zapewne w tej roli zagra Adrian Mierzejewski który w tej roli występuje w Trabzonsporze i radzi sobie znakomicie. Mam nadzieje że motywacja gry w kadrze p[odziała pozytywnie na naszych grajków i wygrają oni ze Słowacją. Selekcjoner rywali Jan Kozak podobnie jak nasz jest nowym trenerem kadry. Moim zdaniem Polska ma większy potencjał od Słowaków. W ekipie rywala nie zagrają bramkarz Jan Mucha, pomocnik Olympiakosu Pireus Vladimir Weiss oraz napastnik Amkaru Perm Martin Jakubko. Ja jestem pozytywnie nastawiony i liczę na to że Nawałka potrafi zmotywować do gry i wygramy dzisiejsze spotkanie co zapoczątkuje dobry okres w grze naszej reprezentacji.
⛔100
 
E 45

ecko

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie (Czechy, Ekstraliga)
Spotkanie: Mountfield Hradec Kralove v HC Pardubice
Typ: Mountfield Hradec Kralove (-1.5)
Kurs: 3.10
Bukmacher: william hill
Analiza:
Ekstraliga czeska i spotkanie 2 drużyny w tabeli z Hradca Kralovych z 9 w tabeli hokeistami z Pardubic. Mountfield bilans meczy 9 wygranych w reg. czasie, 4 po dogrywkach, 3 porażki po dogrywkach i 3 porażki w reg czasie, bilans bramkowy 52-42, w meczach u siebie na 8 rozegranych mają 4 wygrane w reg. czasie. HC Pardubice bilans meczy 6/2/4/7 a bramkowy 54-53, jeśli chodzi o mecze wyjazdowe to na 10 meczy mają 4 porażki w reg. czasie. Co jednak rzuca się w oczy to ten nienajgorszy bilans meczów Pardubice wyrobiły sobie w pierwszej części sezonu, od pewnego czasu wszystko się zacięło i odnoszą porażkę za porażką. Pardubice w ostatnich 8 spotkaniach przegrały aż 7 razy!!! Mountfield z kolei w ostatnich 6 meczach odniosły 5 zwycięstw. Obie drużyny są więc w bardzo odmiennej formie. Dodatkowy atut jaki przemawia za wygraną Mountfieldu to gra na własnym lodzie, w tym meczu może to być wyjątkowo istotny atut ponieważ jest to mecz derbowy i jak sam trener powiedział przewidują że będzie komplet. W pierwszym meczu między tymi drużynami w tym sezonie Pardubice wygrały u siebie ale po dogrywce 3-2. W poprzednim sezonie na 4 mecze między tymi drużynami 4 razy wygrał Mountfield i każdy mecz w reg. czasie. Liczę że w meczu nie będzie niespodzianki i Mountfield wygra co najmniej 2 bramkami. Dzisiaj w Ekstralidze czeskiej jest więcej ciekawych meczy, polecam zbadać mecze gdzie faworytami są drużyny Ocelari Trinec, Vitkovice, Sparta Praga, Liberec. Jeśli obejdzie się bez niespodzianek to można się obłowić.
⛔100
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Australia A-League
Spotkanie - Melbourne Heart : Sydney FC
Typ - pierwsza połowa powyżej 1.5 gola
Kurs - 2.75
Bet365

6 kolejka A-League i mecz dwóch słabych ekip w Australii , naprzeciw siebie staną ostatnia drużyna Melbourne Heart która po 5 spotkaniach ma na swoim koncie tylko 2 pkt ich bilans to 0-2-3 i bramki zaledwie dwie zdobyte przy 7 straconych , natomiast goście z Sydney zajmują 7 miejsce ich bilans to 2-0-3 i br. 5:9 i jak nie trudno zauważyć obrona w obu drużynach dziurawa jak szwajcarski ser i tu właśnie upatruję że w meczu może paść sporo goli no a osobiście liczę że przynajmniej 2 padną już w pierwszej połowie . Goście w ostatniej kolejce podejmowali Melbourne V. i chłopaki ponali wyżej notowanego rywala 3:2 i o dziwo wynik ten został już ustanowiony w pierwszej połowie , gospodarze natomiast podejmowali u siebie wicelidera rozgrywek i polegli 1:0 i tu też wynik już ustanowiony w pierwszej połowie , gdy natomiast zajrzymy do H2H to tu gospodarze mają lepszy bilans bo ogółem to 3-5-1 i br. 14:8 a na ich terenie jeszcze z Sydney nie przegrali 1-4-0 i 8:6 co daje nam średnią 2.80 gola na mecz a ostatni ich pojedynek tutaj z lutego tego roku to 3:1 i 2:0 do przerwy tak więc liczę że i dziś te dwa gole do przerwy kibice mogą zobaczyć !
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
G 0

gamal80

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie (Czechy, Ekstraliga)
Spotkanie: Chomutov v Vitkovice
Typ: Vitkovice handicap 0
Kurs: 1,794
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza:
Witam. Dzis o 17.30 rozpocznie sie spotkanie czeskiej extraligi pomiedzy Chomutovem a Vitkovicami. Ostatnie wyniki gosci napawaja optymizmem. Na 5 ostatnich spotkan na wyjezdzie az 4 wygrane co czyni ich drugim zespolem ligi jesli wezmiemy pod uwage tylko spotkania wyjazdowe z dodatnim na +3 bilansem bramkowym. Chomutow natomiast zamyka tabele z 3 wygranymi meczami i 16 przegranymi. Majac na uwadze ze goscie sa na fali wznoszacej a gospodarze sa w lidze dostarczycielami punktow stawiam na 2 przy handicapie 0. Pozdrawiam
✅79
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska I liga
Spotkanie: ROW Rybnik-Olimpia Grudziądz
Typ: wygra ROW Rybnik
Kurs: 2,15
Bukmacher: Unibet

ROW Rybnik zajmuje dopiero 14 miejsce i cienka linia dzieli ich od miejsca spadkowego. Co ciekawe ta drużyna po mimo kiepskiej pozycji w tabeli ma na kącie tylko 3 porażki czyli tyle samo co GKS Tychy i Górnik Łęczna ekipy z 1 i 2 miejsca w tabeli. Więc czemu nie są w jej czubie ? gdyż na swoim kącie mają aż 11 remisów !!!! myślę i mam nadzieję że w końcu pozbędą się klątwy remisów. Dzisiaj w barwach rybnickiego beniaminka na ławce trenerskiej zadebiutuje asystent byłego selekcjonera, Marek Wleciałowski i na pewno świeże spojrzenie na sprawę da pozytywny efekt. Rybniczanie będą też chcieli zmazać złe wrażenie zostawione po sobie w ostatnim meczu przed własna publicznością gdzie ulegli Puszczy Niepołomice 1-0.Dzisiejszy przeciwnik choć wyżej notowany ( Olimpia Grudziądz miejsce 7) to z serią 4 porażek z rzędu co na pewno potrafi obniżyć morale i świadczy o pewnym dołku formy. Dodatkowo dzisiaj na każdej pozycji po jednym osłabieniu. I tak w ataku braknie Macieja Kowalczyka (10/2) w pomocy Macieja Rogalskiego (14/4) i w obronie Marcina Staniek ( 10/0) . Czy ROW Rybnik zdoła wykorzystać czarną serie porażek przeciwnika oraz osłabienia by w końcu nie musieć dzielić się punktami ??? Ja myślę że tak.
⛔100
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Challenger Helsinki
Spotkanie: Laaksonen - Marchenko
Typ: over 22,5
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet 365
Analiza: Gram over, bo obu panów widziałem w tym turnieju, a &quot;Marchewkę&quot; znam od dawna i choć nie powiem, że łatwo przewidzieć co pokaże, bo to dość chimeryczny typ, ale jego gra tutaj pokazuje, że &quot;pod kopułą&quot; ostatnimi czasy jest dobrze. Tydzień temu powalczył z będącym w formie Struffem (na mecz z Tomicem nie patrzę w kategoriach sukcesu bo nie wiem co ten australijski DUP... z przerośniętym ego robił w Bratysławie w challengerze - chyba tylko wałek go interesował), a tutaj ograł dość łatwo &quot;Donkeya&quot; i &quot;tybylca&quot; Kontiego. Ukrainiec bazuje na przyzwoitym serwisie i ofensywnej (choć może pozbawionej fajerwerków) grze. Z kolei Laaksonen ograł tutaj w dziwnym 3 setowym meczu &quot;Marleya&quot; Browna i nieprzewidywalnego Albota. Ale miałem też go okazję widzieć na początku roku w hali, w Davis Cupie, gdzie urwał seta samemu Berdychowi i ograł co prawda w meczu o nic, ale jednak, Veselego. Do tego widziałem ostatnio w Bazylei jego mecz z Del Potro, gdzie przegrał 4-6 4-6 . Jednak zarówno wyniku jak i tego co pokazał z tak utytułowanym graczem, nie musi się wstydzić. Widać, że hala mu służy. Dlatego w takim meczu nie siłuję się na typowanie zwycięzcy czy też na dokładny wynik i gram over. Para wydaje się być obecnie na wyrównanym poziomie, wynik 3 setowy jak najbardziej realny, a przy solidnej grze obu panów i 2 sety mogą spokojnie wystarczy na taką linię. Gwoli statycznej formalności dodam, że obaj grali ze sobą raz (właśnie w hali) i Laaksonen wygrał
6-3 6-7(4) 7-5.
⛔100
 
psotnick 935,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - ET 7 - Antwerp Open 2013
Spotkanie: Joe Swail (NIR) - Thepchaiya Un-nooh (THA)
Typ: Thepchaiya Un-nooh (THA)
Kurs: 1.98
Bukmacher: pinnacle

Obaj gracze na ten moment wydają się zmierzać w zupełnie przeciwnych kierunkach. Swail już chyba wyraźnie czuje w kościach tempo snookerowego touru, występuje już coraz rzadziej, a jak się już pojawia to nie są to pamiętne występy. Cztery porażki w ostatnich 6 meczach, w tym 3 ostatnie dość bolesne (Day, Higgins, Harold). Z kolei Un-Nooh ostatnio trochę odżył, na rozkładzie Greene, Morris, Wakelin, Anda, a nawet Robbo po prawdziwej demolce (4-0) w słynnym meczu, na który Kangur się spóźnił. Na koncie też kilka porażek, ale żadna nie przynosi ujmy (Higgins, Day, Robbo, Hawkins). Forma młodego Taja napawa optymizmem i dla mnie to on jest minimalnym faworytem, a już na pewno powinien być w stanie doprowadzić do wyrównanego meczu z weteranem, a wtedy taki kurs będzie value. ✅98
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Hokej na lodzie - Białoruska Extraliga
Spotkanie.Shakhtior Soligorsk - HC Lida
Typ.1
Kurs.1,55
Bukmacher.Betsson
Data.15.11.2013 g.16.30
Analiza.
Spotkanie Bialoruskiej ligi hokeja na lodzie pomiedzy zespolami Shakhtior Soligorsk - HC Lida.Stawiam w tej parze na zdecydowana wygrana gospodarzy z kilku powodow.Po pierwsze ekipa gospodarzy to scisla czolowka i obecnie zajmuja w tabeli 3 miejsce majac na koncie 42 oczka i musza dzisiaj wygrac bo za nimi grupa poscigowa z Gomelem na czele.A,ze dzisiaj rywalem slabsza ekipa to wydaje sie ,ze powinni spokojnie wygrac.Tym bardziej,ze forma zespolu znakomita bo na 6 meczy 5 wygranych w regulaminowym czasie i 1 po dogrywce z liderem tabeli Nemanem Grodno 2-1...,gdzie rywale na 6 ostatnich meczy 1 wygrana i 5 porazek...Obie ekipy w tym sezonie spotkaly sie juz dwa razy i padly nastepujace wyniki...
11/10/13 EXTR Lida - Soligorsk 2:7
16/09/13 EXTR Soligorsk - Lida 0:1
W meczu wyjazdowym bylo jak nalezy,ale u siebie gospodarze sie skompromitowali i dzisiaj zapewne zechca sie zrewanzowac gosciom za ten wypadek przy pracy.Za gospodarzami przemawia takze fakt,ze goscie na wyjazdach bardzo slabi bo potrafili wygrac dwa razy ze slabym Brestem,Mogilevem i Vitebskiem...Tak wiec dzisiaj czas na rewanz i pewna wygrana gospodarzy...
⛔100
 
K 0

kaczormistrz

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, 1 liga Polska
Spotkanie: ROW Rybnik - Ol. Grudziadz
Typ: X
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365
Jak dla mnie bardzo dobry kurs na remis tych zespolow. Rybnik ma 11 remisow na 16 spotan. Ostatnimi dniami zmienil sie trener u gospodarzy, a jak wiadomo nowy trener = wieksze zaangazowanie i pokazanie sie przed nowym szkoleniowcem. A po drugiej stronie widzimy druzyne ktora zlapala ostatnio spory dolek bo na ostatnie 5 spotkan przegrali 4. Takze widze tutaj mobilizacje po obu dwoch stronach. Decyduje sie na taki typ bo nie mozna przejsc obok takiego dobrego kursu.
⛔100 kiepska analiza
 
makaveli23 578K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Ukraina - Francja
Typ: Francja Wygra - Poniżej 2.5 Goli (Wynik - Suma Goli)
Kurs: 4.33
Buk: Sportingbet
Ukraina wyglada naprawde slabo w ofensywie. W defensywie u siebie powinni grac dobrze. Francja jest zdecydowanie lepszą druzyna i w dwumeczu stawiam na nich. Jutro przewiduje 0-0, obie druzyny beda zadowolone. Ukraina najprawdopodbniej bedzie chciala utrzymac taki wynik jak najdluzej w meczu rewanzowym, i doprowadzic do karnych w ktorych beda mieli szanse, bo normalnie nie widze ich strzelajacych gola przeciwko Francji. Nie zrobili tego przeciw Anglii, a z Polską strzelili tylko jednego i to wszyscy wiemy po jakim bledzie naszych obroncow. Poza tym w ofensywie nie egzystowali. Teraz pytanie czy Francja od razu jutro pojdzie na calosc? Ja mysle ze beda mieli kilka swietnych okazji i moga ten mecz spokojnie wygrac, tak jak np zrobili to rok temu na Euro (2-0) ale spodziewam sie ze defensywa ukraincow spisze sie tak dobrze jak zazwyczaj nas przyzwyczaili u siebie, miedzy innymi z Anglia (0-0) i z Polską (1-0) i nie straci 3 bramek lub wiecej. Na poczatku mialem na mysli remis, lecz jak patrze na forme pilkarzy francuskich, ktorzy w klubach radzą sobie świetnie to nie moge przejsc obojetnie kolo takiego kursu na wygraną gości. Ribery, Sagna, Pogba, Giroud, az roi sie od gwiazd. Stawiam na niska wygrana gosci 0-1 lub 0-2.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom