>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.10.2022 (sobota)

Status
Zamknięty.
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Dyscyplina: Dart - European Tour Gibraltar
Godzina: 20:30 (może ulec zmianie)
Spotkanie: Johnny Clayton vs Stephen Bauting
Typ: Bauting więcej '180
Kurs: 1.82
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Początkowo chciałem spróbować zagrać singla na Buntinga, bo 2.85 to według mnie przesadzony kurs, ale ostatecznie zdecydowałem się wytypować kto rzuci więcej maxów: 1.82 to fajny kurs do dubla, a według mnie ma duże szanse powodzenia.

Na ostatnich 6 spotkań w turniejach telewizyjnych:
Clayton na 77 legów zdobył 11 '180, czyli 1 max na 7 legow
Bauting rzucał maxa średnio co ~3,6 lega (69 legow 19 x 180).
Ogólnie Clayton ostatnio nie jest sobą - punktuje kiepsko: często wpadają singlowe 1 i 5, ma jakiś problem, żeby ustabilizować rzut. To co go ratuje, to wysokie finisze. Spodziewam się, że Johnny rzuci 0-2 maxy, a Buntinga spokojnie stać na 3-4

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: Siatkówka - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Brazylia - Serbia
Typ: Serbia win (boost)
Kurs: 2,35
Bukmacher: forbet
Analiza:

W finale MŚ idę w Serbki. Podopieczne Daniele Santarelliego bronią tytułu. To jest zdecydowanie ich turniej. Wygrały tutaj wszystkie mecze i nawet gdy miały chwilę słabości to je pokonały. Z Boskovic, czyli najlepszą zawodniczką świata wygrywanie jest prostsze.

Brazylia na tym turnieju przegrała raz, ale Canarinhos nie grają równo na przestrzeni meczu. Też nie ma w tej kadrze takiej liderki jak Boskovic, która skończy najtrudniejsze piłki.

Zdecydowanie bardziej w tym turnieju przekonują nas Serbki i wykorzystuje tutaj podwyższony kurs na nie.

135
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2368
O 322,5K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Rumunia 1 liga
Godzina: 14:30
Spotkanie: Botosani- U. Craiova
Typ: powyżej 8.5 kartek
Kurs: 4.60
Bukmache
r: Superbet
Analiza:

Nie idzie ostatnio z tymi typami na overy kartek, ale liczę na to, że dziś przełamie zła passę.
Zacznę od osoby sędziego . Jest nim Rumun C. Popa. Pokazał 31 kartek w 6 meczach co daje średnia lekko ponad 5 . Jak widać nie ma on problemu z sięganiem po kartoniki. Myślę, że ta średnia po dzisiejszym meczu wzrośnie.
Spotykają się ze sobą drużyny będące w dolnej części tabeli . Gospodarze miejsce 14, goście miejsce 11. Różnica między nimi to zaledwie jeden punkt. Oba zespoły tracą też niewiele do grupy mistrzowskiej, odpowiednio 3 i 4 punkty, więc jest o co grać.
Teraz przejdę do kartek, jak to wyglada w przypadku obu drużyn .
Botosani łapie średnio 3 na mecz , brałem pos uwagę ostatnie 5 spotkań tylko.
Goście blisko 3 kartek na mecz .
Także widać że te kartki łapią.
Trochę do pokrycia linii brakuje patrząc tylko na średnią, ale myślę że jest szansa na pokrycie tej linii . Potencjał obu drużyn jest podobny, miejsce w tabeli podobne, myślę że będzie dużo walki.
Ostatni mecz bezpośredni obu drużyn to aż 10 kartek. Mam nadzieję że tym razem będzie podobnie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
maarcin14 697,3K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Serie A
Godzina:
18:00
Spotkanie: Torino - Juventus
Typ: Juventus DNB
Kurs: 1.83
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Witam , dziś mamy sobotę , 15 października , tego dnia w lidze włoskiej 3 spotkania , o godzinie 15 zagrają Empoli z Monzą , na 18 zaplanowano początek meczu Torino z Juventusem , a o 20:45 zacznie się mecz Atalanty z Sassuolo . Analiza dotyczy derbów Turynu , moim typem jest wygrana Juventusu , a w przypadku remisu mamy zwrot . Juventus nie jest w najwyższej formie , w Lidze Mistrzów prawdopodobnie nie wyjdą z grupy , ostatnio przerali na wyjeździe z Maccabi Haifa 0:2 po słabym meczu , w Serie A również grają w kratkę , w ostatniej kolejce ulegli w prestiżowym meczu z Milanem 0:2 , wcześniej również ulegli 0:1 z Monzą . Juventus musi wrócić na właściwe tory , i wydaje mi się że takie spotkanie jak dziś , a więc Derby Turynu są idealną okazją do tego . Torino również nie jest w wybitnej formie , nieźle zaczęli sezon , ale ostatnie 4 mecze to aż 3 porażki i remis w ostatniej kolejce z Empoli . Torino zdobył zaledwie 8 goli w 9 kolejkach , a więc mniej niż bramka na mecz . Juventus ostatni raz przegrał z Torino w 2015 roku , od tamtej pory obie ekipy grały 16 razy , Juventus wygrał 12 a pozostałe 4 to remisy .

83
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1459
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Championship
Godzinna: 16:00
Spotkanie: Burnley – Swansea
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: 1.80
Bukmacher: fortuna
Analiza:


Burnley już nie raz opisywałem tutaj jaką zmianę w swoim sposobie gry przeszli po objęciu sterów przez Kompanego, pressing, utrzymywanie się przy piłce, kontrola nad rywalem i dominowanie go poprzez ciągłe ataki, początek był nierówny ale widać że złapali formę i swój rytm w tej zupełnie nowej grze. Potrafią dominować i są to spotkania w którym jest to uwidocznione w tym że potrafią kilka bramek strzelić ale też stracić. W ostatnim czasie sporo remisów wynikających z tego że brakowało skutecznie i też za bardzo w niektórych meczach bronili wyniku stąd bramki tracone w końcówkach bo te ich spotkania są otwarte do samego końca. Ścisk w tabeli jest duży a jedynym celem ekipy jest awans i potrzebują w takich meczach pokazać tą swoją dominację. To nie jest ekipa która ma problem z kreowaniem i myślę że dziś z tym problemu nie będzie, uważam jednak że dziś będzie sporo problemów w defensywie bo przyjeżdża rozpędzone Swansea które wygrało cztery ostatnie mecze imponując swoją grę w ofensywie bo strzelili w tych meczach 10 bramek w każdym przynajmniej dwie bramki a rywale bardzo solidni, ekipa jest rozpędzona i przyjeżdża tutaj pewna swego i jestem pewien że postawią na ofensywną grę.

80
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1924
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 15:00
Spotkanie: Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa
Typ: dwójtyp: X2 i under 3.5
Kurs: 1.59
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 15:00 odbędzie się spotkanie w Ekstraklasie pomiędzy drużynami Lechii i Rakow. Zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu jest drużyna gosci jednak maja sporo kontuzji i w dzisiejszym spotkaniu będą musieli pokazać się z na prawdę dobrej strony żeby odnieść zwyciestwo. W ostatnich spotkaniach Raków nie strzelał zbyt dużo bramek i dodatkowo nie stracił żadnej. Rakow jest faworytem do mistrzostwa i nawet jeśli w ostatnich meczach nie grali najlepiej to najważniejsze jest zdobywanie punktów. Moim zdaniem Rakow w dzisiejszym spotkaniu będzie napierał i powinien strzelić minimum jedna bramke. W mojej opinii mecz zakończy się zwycięstwem gosci 0:2.

59
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1725
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej 2.Czechy/ Chance Liga
Godzina: 16:30
Spotkanie: Dukla Jihlava Pardubice B
Typ: Dukla wygra oraz under 7.5
Kurs: 2.12
Bukmacher: Fortuna

Młodzieżowy projekt z Pardubic trafia dzisiaj na lód mającej ostatnio problemy ze składem Jihlavy. Dzisiaj w składzie gospodarzy wzmocnienia linii defensywnej. Rywal na wyjazdach średnio sobie radzi, a Dukla dzisiaj walczy o powrót do top 6.

112
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1459
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom