>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.10.2014 (środa)

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Moskwa 2014 (Rosja)
Godzina: 13:30
Spotkanie: Dodig Ivan-Seppi Andreas
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
H2H 4:1, ale ich mecze były bardzo zacięte w większości. Dlatego dzisiaj też spodziewam się dość dużo walki. Dodig po powrocie na korty, nie miał szczęścia do losowania w turnieju. Raz mu się trafił Kei w formie, raz Youzhny który pokazał się z dobrej strony w Szanghaju.
Seppi to również nieobliczalny zawodnik co i Chorwat, moim zdaniem jest to spotkanie z minimalnie faworyzowanym przynajmniej w mojej opinii Dodigiem Ivanem. Kurs wyższy więc małe value.
⛔100
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Dyscyplina: Puchar Polski 1/8
Godzina: 17.45
Spotkanie: Znicz Pruszków - Zagłębie Lubin
Typ: 2
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:

&quot;Nie ma szans, byśmy sobie odpuścili tak prestiżowe rozgrywki! Trzeba głośno powiedzieć, że losowanie było dla nas korzystne. Szczęściu trzeba jednak dopomóc. Udanie rozpoczęliśmy naszą pucharową przygodę, po dobrym meczu pokonaliśmy ROW Rybnik 4:0. W ogóle to bardzo podoba mi się nowa formuła pucharu. Wszystko jest czytelne, wiemy z kim możemy zagrać na poszczególnych etapach. To bardzo pomaga w długoterminowym zarządzaniu drużyną. Zawodnicy dobrze wiedzą, jakie przed nimi stawiamy cele. Mamy awansować do ekstraklasy, a w Pucharze Polski zajść jak najdalej – przed kilkoma dniami takiej wypowiedzi udzielił dyrektor sportowy Zagłębia Piotr Burlikowski&#39;&#39;
Widac slowa dyrektora sportowego Lubinian sa bardzo oczywiste, chca awansowac jak najdalej, do tego rywal z Pruszkowa bardzo przecietny. Sporym oslabieniem Zaglebia moze byc brak Arkadiusza Wozniaka ktory jest kontuzjowany, ale mysle ze zmiennik Arka bedzie chcial wypasc jak najlepiej i mysle ze ukuje Znicz. Licze na gladkie zwyciestwo Miedziowych, sen o pucharze Polski zawodnikom z Pruszkowa skonczy sie po 90 minutach.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Moskwa
Godzina: 18:30
Spotkanie: Flavia Pennetta - Camila Giorgi
Typ: DW 0:2
Kurs: 2,62
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zapraszam na spotkanie 1/8 finału, turnieju WTA Kremlin Cup by Bank of Moscow rozgrywanego na kortach twardych w hali, w rosyjskiej Moskwie, pomiędzy Flavią Pennettą a Camilą Giorgi. Flavia Pennetta podchodzi do tego meczu jako zawodniczka rozstawiona na turnieju z numerem 3, ale będzie to dla niej bardzo trudne spotkanie gdyż przyjdzie jej się zmierzyć z wschodzącą gwiazdą żeńskiego tenisa Camilą Giorgi. Pennetta (WTA 15) nie grała zbyt dużo od tegorocznego US Open, w Wuhan odpadła już w I rundzie przegrywając w dwóch setach z Jarmilą Gajdosową, w Pekinie też nie poszło jej wcale lepiej, gdzie dotarła do II rundy po drodze pokonując słabo spisującą się ostatnio Christinę McHale a następnie przegrywając z Carlą Suarez Navarro. Jak widać Włoszka nie gra już tak dobrze jak w początkowej fazie sezonu. Forma Pennetty na kortach twardych nie jest już tak dobra, jak to miało miejsce choćby na początku sezonu sezonu gdzie zdobyła tytuł w Indian Wells pokonując w finale Agnieszkę Radwańską, w ostatnich turniejach spisywała się dosyć słabo, jednakże jej występ w US Open, gdzie dotarła do ćwierćfinału powinien dać jej pewność siebie, że w ważnych momentach w razie potrzeby potrafi grać na najwyższym poziomie. Camila Giorgi (WTA 39) ostatnio dotarła do finału w Linz mając nadzieję na swój pierwszy tytuł w tym sezonie, ale niestety została tam pokonana przez Karolinę Pliskovą po trzech bardzo zaciętych setach. Giorgi w Moskwie wygląda na bardzo skoncentrowaną, jest bardzo zdeterminowana i konsekwentnie gra swoje, można to było zobaczyć w I rundzie gdzie gładko pokonała Lesię Tsurenko wygrywając 6-0, 6-3. Obie zawodniczki spotkały się do tej pory dwukrotnie, dwa lata temu w Wimbledonie górą była Camila wygrywając 2:0, natomiast w tym roku w Indian Wells, gdzie Pennetta zdobyła tytuł to oczywiście starsza z Włoszek była górą wygrywając 2:0. Moim zdaniem Camila Giorgi ma większe szanse na wygranie tego meczu, ostatnio jest w zdecydowanie lepszej formie od swojej rywalki. Giorgi wygląda na bardzo skupioną w Moskwie, dodatkową motywacją dla niej może być ta minimalna porażka w finale w Linz. Mój typ to 2:0 dla Giorgi. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 18:30.
✅162
 
L 22

lu3ax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - AFRYKA: Puchar Narodów Afryki - Kwalifikacje
Godzina: 17:00
Spotkanie: Togo - Uganda
Typ: 1
Kurs: 1.8
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Togo w bardzo mocnym składzie, prawdopodobnie : Djehani, Donou, Ouro Akoriko, Amevor, Akakpo, Romao, Dakonam, Wome, J. Ayite, Djakpe, Adebayor.
W obronie Akakpo(doswiadczony obronca 41/0 Hoverla). Pomocnik Romao(mf 51/0 Marseille),ofensywny pomocnik(mf 20/3 Bastia), i maja Segbefia(mf 15/0 Zorya), Atakora(mf 11/2 AIK). Największa sila oraz kapitanem zespolu jest Adebayor(att 60/28 Tottenham), który z wsparciem ze strony Gakpe(att 29/4 Nantes) i Ayite(Att 18/4 Alanyaspor), będą stanowili o sile tego zespolu. Kazdy z w.w. pilkarzy regularnie gra w swoim klubie, dzieki temu sa dobrej formie.
Ugada jest jest stworzony z pilarzy ktorych graja w rodzimej lidze, gdzie nie ma tam profesjonalnych pilkarzy, tylko sami amatorzy, gdzie na codzien normalnie pracuja, a w pilke graja dla przyjemnosci. Ich najlepszym pilkarzem jest kapitan Mwesigwa(Df 63/6 Ordabasy), ktory jest zawieszony. Tutaj jest prawodobny sklad reprezentacji Ugandy D. Onyango, Guma(20), Kabugo, Isinde, Walusimbi, G. Kizito(21), Aucho, Mawejje(21), Oloya(21), L. Kizito(20), Massa. Jak widac jest to bardzo mlody sklad, 5 z 11 pilkarzy jest młodocianych. Trener Ugandy powiedział:&quot;Togo będzie kontrolowało grę, i My będziemy czekać na swoja szanse z rzutów rożnych.&quot;
ANALIZA ŚCIĄGNIĘTA Z ZAGRANICZNEGO BLOGA i niezbyt wprawnie przetłumaczona
http://chepicks.com/?p=1080
Nie będą tolerowane ściągnięte analizy od innych typujących lub z innych for. To jest zabawa i bawimy się fair play!!! Jeżeli ktoś ściągnie taką analizę zostanie usunięty z konkursu w danym miesiącu, ukarany czerwoną kartką oraz zbanowany na miesiąc!!!
Czerwona kartka, okresowy ban i wykluczenie z konkursu
 
jedi_kpr 185

jedi_kpr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Słowenia Prva Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Olimpija - Radomlje
Typ: Handicap Olimpija -1
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bwin
Gospodarze u siebie jadą równo 4 wygrane i 1 remis. Co innego goście, którzy we wszystkich meczach zaliczyli 1 wygraną, 2 remisy i 9 porażek przez co oczywiście znajdują sie na samym dole tabeli. Do tego gospodarze ostatnie 2 mecze to wygrana na własnym podwórku 4:0 z Koper i remis 3:3 na wyjeździe z Mariborem, a więc niezłe wyniki, goście niby też coś tam zaczęli klepać, ale dziś to nie wystarczy. Do tego H2H 5:1 i 4:1 dla Olimpiji oczywiście. Jeżeli gospodarze zagrają na pełnych obrotach wynik powinien być bardzo wysoki.
✅72
 
J 43

jarasinjo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna Primera Division
Godzina: 23:10
Spotkanie: Godoy Cruz - Tigre
Typ: 1
Kurs: 2.15
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Witam.Na dziś wybrałem ostatni mecz 11 kolejki najwyższej klasy rozgrywkowej ligi argentyńskiej,gdzie osiemnasta drużyna Godoy Cruz,która zgromadziła dotychczas 10pkt. w dziesięciu meczach podejmuje zespół Tigre,którego dorobek punktowy wynosi 16pkt. po tylu samo meczach.Zacznijmy może od drużyny przyjezdnej która w ostatnich czterech meczach ligowych zdobyła komplet punktów ( 3 mecze z tego wygrali u siebie) w tym w dwóch ostatnich nawet bez straty gola.Jednak według statystyk z tych meczów,wcale nie byli drużyna zdecydowanie lepszą, świadczą o tym, (mniejszy procent posiadania piłki oraz mniej okazji bramkowych) byli wystarczająco skuteczni i uważni w obronie,jednak ostatni mecz który zakończyli zwycięstwem 1:0 po rzucie karnym, może wskazywać na rozpoczęcie tendencji zniżkowej,na wyjazdach nie są już tą samą drużyną z czterech meczów wygrali jeden 0-2 z San Lorenzo .Z kolei drużyna Godoy Cruz nie wygrała meczu w lidze od sześciu spotkań,a wliczając puchar krajowy gdzie poniosła dwie porażki po nienajgorszej grze z najsilniejszym w tej lidze River Plate to tych meczów jest aż osiem, ostatnie dwa mecze zremisowała strzelając w nich aż 5 bramek,czas przerwać tą czarną serie, dodając do tego że w każdym z tych niewygranych spotkań byli drużyną lepszą z przebiegu meczu. Wkońcu muszą zacząć punktować, a jak wiadomo każda seria kiedyś się kończy. Powodzenia Pozdrawiam.
✅115
 
R 5

robson1916

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - AFRYKA: Puchar Narodów Afryki - Kwalifikacje
Godzina: 21:15
Spotkanie: Tunezja - Senegal
Typ: Senegal
Kurs: 3.6
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Mecz na szycie, zmierzą się dwie najlepsze drużyny w grupie poprzedni mecz zakończył się remisem 0:0, oba kraje mają po 7pkt, trzeci Egipt 3pkt, ale przypominam że Egipt gra z ostatnią drużyna w grupie która jest jak San Marino, dostarczycielem punktów, więc nie chce mi się wierzyć że Tunezja zagra z Senegalem zachowawczo jak w pierwszym meczu, żeby wywieść punkt, Mecz obfituje jako wyrównany, ale ta jedna bramka zwycięska padnie i mam nadzieję że dla Senegalu.
⛔100
 
K 72

k.a.m.e.

Użytkownik
Dyscyplina: Puchar Polski 1/8
Godzina: 17.45
Spotkanie: Znicz Pruszków - Zagłębie Lubin
Typ: Zagłebie Lublin (handicap 1:0)
Kurs: 3.48
Bukmacher: Bet-at-home
Wybrałem ten mecz, ponieważ jest to mecz przedstawiciela I oraz II ligi. Znicz Pruszków jest średniakiem II Ligi. Zajmuje 9 miejsce w tabeli z dorobkiem 19 pkt po 12 meczach ligowych. Zagłebie natomiast plasuję się na 2 miejscu w I Lidze ze stratą 5 oczek do lidera. Początek sezonu Zagłebie nie miało udanego, grali przeciętnie i zanotowali dwie przegrane pod rząd w 3 i 4 kolejce. Teraz ich gra wygląda na stabilną i jasno widać że mierzą wysoko. Chcą awansować do Ekstraklasy. Patrząc wstecz można zauważyć że Zagłebie umie i lubi grać przeciwko dzisiejszym gospodarzom. Ostatnie dwie potyczki tych zespołów były w sezonie 2008/2009 na poziomie I ligi. Dwukrotnie zwyciężyła drużyna z Lublina z wynikami: 2:0 u siebie i 2:1 na wyjeździe. Znicz Pruszków swoje lata świetlności przeżył, było to w sezonie 2007/2008 gdy grał tam jeszcze Robert Lewandowski, który zgarnął wtedy króla strzelców I Ligi. Bez dwóch zdań Miedziowi są w tym meczu faworytem. Myślę że Zagłebie stać na wygraną dwoma bramkami.
⛔100
 
soulmate 48

soulmate

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hungary, League Cup
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ujpest - Videoton
Typ: Videoton
Kurs: 2.10
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Goście wygrali jak do tej pory wszystkie mecze w mini-grupie pucharowej i dzisiejsza wygrana na 100% zapewnia im udział w dalszej fazie pucharowej. Ujpest z kolei jest drugi, na cztero-zespołową tabelę, ale patrząc na rywali, powinien zająć to drugie, premiowane również awansem miejsce. Videoton wydaje się być poza zasięgiem. Do tego za 4 dni czeka ich bardzo trudny mecz wyjazdowy z Gyorem. Ewentualna wygrana pozwoli im utrzymać się w czole tabeli, aktualnie do 3 msc tracą tylko 3 oczka. Nigdy w pucharze ligowym nie wyróżniali się. W ubiegłym roku wyszli z grupy z 2 miejsca i odpali zaraz potem. Videoton w lidze przoduje, a następnej kolejce gra u siebie z będącym w słabej formie Debreczynem. Dzisiaj na spokojnie powinni zapewnić sobie awans.
⛔100
 
sirocco 22

sirocco

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - ULEB CUP
Godzina: 19:30
Spotkanie: Telekom Bonn vs Strasbourg
Typ: Strasbourg
Kurs: 1,69
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W podobnym meczu do dzisiejszego francuski zespół Asvel pokonał Artland Dragons (który jest dużo lepszym zespołem niż Bonn w Niemczech). Strasbourg zawiódł w kwalifikacjach do euroligi, jednak nie zmienia to faktu, że jest solidnym zespołem. Doświadczony Campbell, Diot, Traore i Fofana stanowią trzon tego zespołu, do tego można dodać przyzwoite wsparcie pochodzące z ławki (Dragićević, Toupane, Dobbins i Howard).
Telekom Bonn natomiast stracił kluczowych graczy: McCray, Gaffney i McLean już nie występują w Bonn, a zastąpili ich gracze co najwyżej średni. Bonn osiąga jak na razie słabe wyniki i będą mieli jutro ciężką przeprawę ze Strasbourgiem.
Ogólnie rzecz biorąc, Strasbourg jest lepszy i bardziej doświadczony, również w osobie trenera mają przewagę w postaci Collet, więc nie widzę żadnego powodu na wygraną Bonn.
✅69
 
K 3,3K

kamczakkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Słowenia, Prva Liga
Godzina:
20:05
Spotkanie: Domzale - Velenje
Typ: 1
Kurs: 1.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jest już analiza na tym forum, gdzie to jeden z użytkowników poleca zagrać na Velenje. Oczywiście całkowicie nie zgadzam się z tym Panem. Dla mnie murowanym faworytem tego spotkania jest drużyna Domzale. Szkoda, że dopiero teraz mam czas dodać typ, bo kursy od rana już troszkę poleciały w dół. Domzale to oprócz Mariboru chyba najsilniejsza drużyna w Słowenii. Prawdą jest również to, że ostatnio grają wybitnie poniżej swojego poziomu i w końcu ta passa się musi skończyć. Jestem pewien, że nastąpi to dzisiaj. Domzale dość wyraźnie przegrało dwa ostatnie mecze, wcześniej dwa razy wygrali i raz zremisowali (z silną jak na słoweńskie warunki O. Ljubljana). Zastanowiłbym się czy grać ten typ, gdyby zespół Domzale mierzył się z innym zespołem, który ewidentnie byłby w gazie. Ale dziś mierzą się z zespołem bardzo miernym. Ich przeciwnicy z Velenje na ostatnie pięć meczów trzy przegrali, raz zremisowali i ostatnio wygrali 2:0 z najsłabszym w lidze Radomlje. Mimo ostatnio gorszej formy drużyny Domzale, grając na własnym stadionie prezentują bardzo solidny poziom. Na pięć meczów trzy wygrali, jeden zremisowali i jeden przegrali ostatnio z drużyną Zavrc. I to właśnie ta porażka powinna wstrząsnąć zespołem, by zacząć grać na miarę swoich możliwości. Kolejna rzecz, która utwierdza mnie w przekonaniu grania tego typu jest to, jak drużyna Velenje radzi sobie na wyjeździe. A radzi sobie tragicznie. Odnieśli trzy porażki, jeden remis i jedno zwycięstwo. Co ciekawe pojedynki bezpośrednie między drużynami lekko na korzyść dzisiejszych gości w stosunku 2:1, jednak co warte podkreślenia, ostatni mecz, który odbył się między tymi drużynami 9 sierpnia na stadionie Velenje wygrała drużyna Domzale. W tabeli również duża różnica między tymi zespołami. Drużyna Domzale jest liderem po 12 kolejkach z 28 punktami, ale dzisiaj koniecznie muszą wygrać, bo Maribor już im depcze po piętach. Drużyna Velenje mając jedynie 13 punktów zajmuje 7 miejsce w stawce 10 zespołów.
Mam nadzieję, że dziś drużyna Domzale przełamię złą passę i wzbogaci mój portfel o parę złotych. Polecam grać!
⛔100
 
figo19 34

figo19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna –Puchar Narodów Afryki (kwalifikacje) Godzina: 21:30
Spotkanie: Algieria - Malawi
Typ: Handicap Algieria -1,5
Kurs: 1,57
Bukmacher: bet365
Analiza:
To że Algieria jest dobrym zespołem mogliśmy przekonać się na Mistrzostwach Świata 2014 gdzie zremisowali z Rosją (1-1) i Niemcami (0-0), wygrali z Koreą Południową (4-2) i przegrali z mocną Belgią (1-2). Przy odrobinie szczęścia mogli wyeliminować Niemców. Dzisiaj mierzą się z mało znanym zespołem Malawi, który ograli trzy dni temu 0-2. Algieria przed własną publicznością nie przegrała od ośmiu spotkań i wydaje mi się że dziś również nie opduszczą . Mają mocny środek pola - Saphir Taider z Interu Mediolan Sofiane Feghouli z Valencii czy Nabil Bentaleb z Tottenhamu Londyn. Żaden z graczy dzisiejszych gości nie występuje na co dzień w znanym Europejskim klubie. Gospodarze ograli Malawi na wyjeździe handicapem i wydaje mi się że dziś są w stanie bez problemu powtórzyć taki rezultat albo nawet poprawić go kilkoma golami. Stawiam na wysoką wygraną Algierii i rozgrzewką przed kolejnymi mocniejszymi zespołami w tych eliminacjach. Pozdrawiam i Polecam. ✅57
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom