>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 15.10.2014 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 894,8K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na środę - 15. Października


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Pilka nożna towarzyski
Spotkanie Chile-Boliwia
Typ: chile jednym golem
Kurs 4.20
Buk william hill
Godz: 01:00
Analiza:
Witam, na jutrzejszy dzień wybrałem spotkanie , towarzyskie pomiędzy reprezentacjami Chile oraz Boliwii, mecz ten rozpocznie się o godzinie 01:00 czasu Polskiego, Faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu na pewno są Chilijczycy którzy są zdecydowanie wyżej w rankigu, według mnie w tym spotkaniu jednak Chile nie wygra bardzo wysoko, ponieważ co prawda Boliwijczycy mieli wpadki,ale ich ostatnie spotkania to minimalne przegrane z Hiszpania oraz Francja, uważam że w zespołem Chile , moze być podobnie , poza tym jest to spotkanie towarzyskie w którym trener na pewno zamanewruję składem i bedzie chciał dać zagrać zawodnikom , którzy na codzień takiej szansy nie mogę dostać, Myślę ze Boliwia podejdzie do spotkania skoncentrowana i przede wszystkim skupi się na defensywniej grze i na tym aby szybko nie stracic bramki, ja myśle zę nawet jesli gospodarze w tym spotkaniu wygrają , to nie odniosą zwycięstwa wyżej niz dwiema bramkami, dlatego też postanowiłem na handicap boliwia +2.5 gola
⛔100
 
tevez5 53

tevez5

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Narodów Afryki 2015
Spotkanie: Burkina Faso - Gabon
Godzina: 20:00
Typ: 2
Kurs: 4.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Przed nami czwarta kolejka grupowych rozgrywek Pucharu Narodów Afryki. W grupie C zmierzą się ze sobą liderujący Gabon z Burkina Faso, która zajmuje drugie miejsce. Pantery (jak mówi się na reprezentacje Gabonu) nie przegrały jeszcze meczu. Mają na swoim koncie 2 zwycięstwa (z Angolą 1:0 oraz z Burkina Faso 2:0) i 1 remis (z Lesotho 1:1). Jak widać Gabończycy już raz potrafili pokonać drużynę z Burkina Faso i to 4 dni temu. W tym spotkaniu liczę na dobrą postawę gracza Borusii Dortmund - Aubameyanga( który w ostatnim spotkaniu zainkasował 2 bramki), wspieranego przez resztę młodych, ambitnych graczy. Burkina Faso jest uważana za faworytów, ja sądzę, że to na korzyść dla Gabonu, będą oni mogli wyprowadzać groźne kontrataki które tak lubi Aubameyang. Reprezentacja ta wychodzi z dołka co pokazuje chociażby ranking FIFA - zanotowali oni ostatnio skok o 19 miejsc.
Sądzę że Gabon wygra ten mecz 1:0.
⛔100
 
maer 271,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia ( Serie B )
Spotkanie: Atlético Goianiense - Avaí Florianópolis
Typ: 1
Kurs: 2.15
Godzina: 02.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Brazylii na 30 kolejkę tamtejszej Serie B.
W brazylijskim mieście Goiânia które liczy ponad milion trzysta tysięcy mieszkańców na Estádio Antônio Accioly mogącym pomieścić osiem tysięcy widzów odbędzie się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Atlético Clube Goianiense założonym w 1937 roku o barwach czerwono-czarno-białych a w gości z miasta Florianópolis liczącego ponad czterysta dwadzieścia tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna załozona w roku 1923 o barwach niebiesko-białych a mianowicie Avaí Futebol Clube.
Atlético Goianiense rozegrało w tym sezonie ligowym 29 spotkań w których zdobyło 40 punktów po 11 zwycięstwach, 7 remisach oraz 11 porażkach i zajmuje obecnie 10 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 39-41.
Avaí Florianópolis zdobyło 52 oczka w swoich 29 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 15 zwycięstwach, 7 remisach oraz 7 porazkach co daje obecnie 3 pozycję w tabeli brazylijskiej Serie B, bilans bramek 41-26.
Gospodarze zagrali u siebie w tym sezonie ligowym 14 razy zdobywając 25 oczek po 7 wygranych, 4 remisach oraz 3 porazkach, bilans bramek na swoim Estádio Antônio Accioly 22-16.
Goście zdobyli 25 punktów w swoich 14 spotkaniach rozegranych w tym sezonie na wyjazdach po 7 zwycięstwach, 4 remisach oraz 3 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 23-13.
Mecz zapowiada się bardzo ciekawie gdyż spotykają się ze sobą które odpowiednio Atlético Goianiense gra nieźle na swoim terenie a Avaí Florianópolis w delegacjach a w ostatnich ich trzech spotkaniach rozegranych w mieście Goiânia pomiędzy tymi zespołami raz wygrywali gospodarze, raz padł remis oraz raz wygrywali goście, bilans bramek w tamtych spotkaniach 4-4.
Moim typem na ten mecz jest zwycięstwo gospodarzy, Atlético Clube Goianiense u siebie w tym sezonie ligowym grają nieźle lepiej niż w delegacjach i moim zdaniem bardziej skupiaja sie jak to bywa w Brazylii na domowych spotkaniach a Avaí Futebol Clube owszem sa najlepsi w delegacjach lecz ostatnio chyba złapali wyjazdową zadyszkę i gospodarze na swoim Estádio Antônio Accioly na pewno beda próbowali to wykorzystać co moim zdaniem im się uda co będzie oznaczać dla nich zdobycz 3 punktów do ligowej tabeli.
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: NHL HOKEJ
Godzina: 1:30
Spotkanie: Carolina Hurricanes - Buffalo Sabres
Typ: Alexander Semin strzeli
Kurs: 2,70
Buk: Betsson !
W końcu się doczekałem, mojej perełki w postaci petardy kuponu, który mam nadzieje przyniesie owoce. Dziś myślami już jestem w Carolinie, która będzie gościła zespół z Buffalo. Niezwykle chimeryczny, ale i niezwykle drobiazgowy. Mający bardzo słaby team, potrafią się wspiąć i postawić, ale czy to dziś nastąpi, tego nie wiem, ale mój ruch idzie w zupełnie inną stronę! Jeff Skinner, Eric Staal i jego brat Jordan, nie zagrają dziś w meczu z Szablami. Więc mój typ kieruję do jednego z moich ulubionych graczy z NHL, Semina! Już mówię dlaczego. Semin, ma patent na Szable, mający 30 lat dalej wie i nie zapomina jak rozprawić się z rywalem. Przeciwko Buffalo obiecujące wyniki, jeszcze w tamtym sezonie grałem jego właśnie z Szablami i jeszcze mnie nie zawiódł. W niemal każdym meczu jego strzały wynosiły 4, a nawet 6 i 7! I to właśnie z Szablami. Dzisiaj zagra w pierwszej linii i jego cel w meczu będzie oczywiście jasny. Ukrócić męki przeciwnikom i przenieść szale na swoją korzyść. W jednym meczu prawie upolował hattricka a brakowało na prawdę nie wiele, gdyby nie słupek w meczu właśnie z Buffalo, w delegacji. Odszedł 2 lata temu ze Stołecznych i tu się doskonale spisuje. Dwukrotny olimpijczyk mający ogromny potencjał, wie jak zaskoczyć rywala. Dziś między słupkami zespołu gości nie kto inny jak Jhonas Enroth, znający bardzo dobrze swojego rywala jakim jest Semin, po którym bardzo często wyłapuję gumę z sieci. Pamiętam w tamtym roku dwukrotnie stawiałem na jego gola, po kursie 3,20 @ i też siadło, więc próbuje i teraz mimo że teraz kurs jest niższy, co był w tamtym sezonie.
⛔100
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej NHL
Godzina : 01:00
Spotkanie : Columbus Blue Jackets : Dallas Stars
Typ : 2 ML
Kurs : 1.93
Bukmacher : Betsson
Analiza :
Pewnie większość osób spodziewała się zupełnie innego startu tych drużyn. To Dallas wzmocnieni przed sezonem mieli wygrywać(Spezza,Hemsky), a Jackets którzy zmagają się z kontuzjami(Horton,Jenner,Dubinsky,Murray).
Dallas zaczęli sezon od porażki z Hawks i Predators. Bramki strzelili narazie Daley,Roussel i Eakin. Ani jedna z gwiazd zespołu nie umieściła krążka w sieci i mam nadzieje, że dziś nadejedzie ten dzień. Stars potrzebują lepszych występów szczególnie od Seguina i Benna. Kari Lehtonen jest w niezłej formie bo puścił 2 lub mniej bramek w 4 z ostatnich startów.
Columbus pokonali natomiast Sabres co jak widać w tym sezonie nie jest wyczynem oraz Rangers, którzy również formą nie grzesza. Jako ciekawostkę(może istotną) można dodać, że Blue Jackets jeszcze nigdy nie zaczęli sezonu od wygrania 3 spotkań z rzędu. Według mnie takie coś siedzi w głowie i albo sprawia, że zawodnicy są przemotywowani, albo stremowani.
Myslę, że te dwa spotkania mogą trochę zamaskować braki w drużynie Jackets. Dzisiejsze spotkanie będzie na pewno najcięższe z tych wszystkich bo niesamowicie utalentowani w ofensywie Stars sprawią wiele problemów swojemu rywalowi. W dobrej formie jest Bobrovski, ale pora skończyć jego dobrą passę.
Dobry kurs na zespół który w końcu musi odpalić.
✅93
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mr-white 190

mr-white

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Godzina: 01:30
Spotkanie: Tampa Bay Lightning - New Jersey Devils
Typ: Tampa Bay Lightning ML
Kurs: 1.84
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Przed nami kolejna noc NHL, mnóstwo spotkań, a ja po raz kolejny postawię na Błyskawice.
Po poniedziałkowym(no, u nas wtorkowym) rozbiciu Canadiens aż 7:1 na swoim lodzie ugoszczą New Jersey Devils, drużynę zdecydowanie niewygodną dla Tampy i również mogącą się pochwalić ładnymi zwycięstwami na początku sezonu. Rozbili pantery 5-1 oraz Flyersów 6-4, oba te mecze rozegrali na wyjeździe, po Błyskawicach przyjdzie dla nich pora na odwiedzenie Capitalsów po czym dopiero wrócą do gry na swoim stadionie. Pantery czy Flyersi to zdecydowanie dużo słabsi przeciwnicy niż Błyskawice jednak ilość strzelonych przez Devilsów goli mówi wciąż za siebie. Dla Tampa Bay to będzie ostatnio mecz przed wyruszeniem na drogę i uważam że dzisiaj spróbują zgarnąć tyle punktów ile mogą z tego meczu.
Stamkos tak jak pisałem ostatnio w dwóch meczach zgarnął tylko asystę, tak w ostatnim walnął hattricka w ciągu zaledwie 17 minut spędzonych na lodzie, do tego wykonał 12 celnych strzałów na bramkę. Do tego rozpędzony Hedman, który już od paru meczów zgarnia ładnie punkty i prowadzi obecnie pod tym względem Błyskawice zgarnął gola i 3 asysty przeciwko Habsom w ciągu 21 minut na lodzie. Rosyjskie duo Kucherov i Namestnikov zgarnęło razem 3 punkty, z czego Namestnikov strzelił swojego pierwszego gola w NHL oraz zgarnął asystę, również Callahan zgarnął gola i asystę. Błyskawice w tym meczu rozstrzelali Canadiens aż 41 strzałami, pozwalając przeciwnikom na tylko 17 strzałów na swoją bramkę.
Kursy trochę wzrosły na Tampe, na pewno ma na to wpływ to że dzisiaj w bramce nie zacznie Bishop, ale jego zmiennik Nabokov, do tego Devilsy miały parę dni odpoczynku, a Błyskawice rozegrają swój 4 mecz w ciągu 5 dni i drugi pod rząd. Devils mają serię 5 wygranych, z czego 3 pierwsze w presezonie, który zakończyli całkiem nie najgorzej z wynikiem 4-2.
Cammalleri prowadzi Devilsy 3 golami w dwóch grach, a Ryder zgarnął 4 punkty z czego 3 to asysty, ogólnie ich bilans bramkowy to 11-5 w dwóch meczach, jednak przeciwko zespołom, którzy prawie prowadzą ligę pod względem wpuszczonych goli trudno tutaj wysunąć mocne wnioski.
H2H w ciągu ostatnich 4 lat z to 10-6 z korzyścią dla Devilsów, do dogrywki przez ten czas doszło tylko raz.
Uważam że przed największym wyzwaniem jak do tej pory licząc od początku presezonu Devilsy nie sprostają, a Błyskawice granie b2b bardziej przyśpieszy niż spowolni, prócz paru wpadek ich defensywa działa bardzo dobrze od wielu meczów, a przeciwko Habsom skleili ładnie atak, myślę że pójdą za ciosem, ekipę wydają się mieć solidniejsza, przewaga własnego stadionu i to że Devilsy wciąż muszą przegrać swój pierwszy mecz, a nie jest to ekipa, która jest w stanie wchodzić w długie winning streaki.
⛔100
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 1:00
Spotkanie: Chile - Boliwia
Typ: 1(-1. -1,5)
Kurs: 1.68
Bukmacher: bet365
Analiza:
Ciekawe spotkanie do obstawienia. Nie mogło mi umknąć Boliwia w przebudowie drużyny. 95% składu to zawodnicy z ligi Boliwijskiej, która moim zdaniem jest śmieszną ligą, kopaniną fajną Większość zawodników z Oriente, Bolivar lub The Strongest. Żeby było śmieszniej Oriente zajmuje 5 miejsce, Strongest 6, a Bolivar 7.
A teraz praktyka... Ostatnia wygrana Boliwii miała miejsce w lutym 2013 (2-1 z Haiti, które jest 119 w rankingu w tym momencie). Na wyjeździe ostatnio wygrana... Ponad 5 lat temu...Są po prostu słabi. Kurs prawie w każdym meczu spada na przeciwnika i zapewne tak będzie i w tym spotkaniu. Z tego co widziałem w dwóch ostatnich meczach to grają nie tylko na papierze, ale i na boisku słabą piłkę. Z Ekwadorem 0-4. Wynik mówi sam za siebie. Z Meksykiem mieli sporo więcej szczęścia i przegrali tylko 0-1. Meksyk zdominował mecz. Boliwia miała tylko jedną dobrą sytuację, kiedy zawodnik trafił główką w słupek (myślę jednak, że bramkarz miałby szansę to wyjać). Meksyk miał okazji na co najmniej 3-0. Boliwia tu grała u siebie, gdzie te wyniki wcale nie są słabe! W ostatnich 2 latach tylko 3 porażki i właśnie ta ostatnio z Meksykiem (+Z Brazylią i Ekwadorem). Na wyjeździe już tak kolorowo może nie być. Chile pokazało Peruwiańczykom gdzie ich miejsce, a z Haiti to celowniki u nóg im się zepsuły, bo ze 3-4 setki były, a mimo to tylko 1 gol.
⛔100
 
magpiee 18

magpiee

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: Hokej - USA, NHL
Spotkanie:
Buffalo Sabres -
Carolina Hurricanes
Typ: Zwycięzca - Buffalo Sabres
Kurs: 2,65
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Tak wiem. Wielu z was patrząć na ten typ pewnie przeciera oczy ze zdumienia i w myślach powtarza to nie ma prawa wyjść. Cóż patrząć na dyspozycje Sabres w poprzednim i na początku tego sezonu nie ma co się dziwić. Jescze dochądzą do tego wczorajsze bęcki do Anaheim 1-5. O tym meczu zawodnicy z Buffalo muszą jak najszybiej zapomnieć bo byli bezradni jak dzieci i to bez walki... Lepszej okazji niż dziś chyba mieć nie mogli. Mianowicie jadą do zespołu z którym pewnie będą &quot;rywalizowali&quot; w tym sezonie o pierwszy pick w przyszłorocznym drafcie. Canes sezon zaczęli od serii 0-2, dwukrotnie ulegając Islanders. Do tego na ten mecz trener Bill Peters będzie miał do dyspozycji tylko 11 graczu ofensywnych i aż 7 defensywnych co normalnie się nie zdarza. A z czego to wynika? Ano z tego, że człon tej drużyny odpadł przez kontuzje i mowa tu naprawdę o gaczach którzy stanowią o sile Canes - jaka ona by nie była ;) Eric Staal, Jordan Staal, Jeff Skinner, Dward bo onich tu mowa to gracze z TOP 6 zespołolu Hurricanes! Tlusty i Semin to za mało, żeby pociągnąc ten zespół do zwycięstw. A wiadomo, że w takiej sytuacji zapewne będzie wiele rotacji w liniach i niektórzy zawodnicy znajdą sie w nowych rolach, co nigdy nie jestem plusem. Wracając jeszcze do Sabres. Po wczorajszym meczu ich trener Nolan jes jakby to delikatnie ująć &quot;lekko zdenerwowany&quot; nie tyle co brakiem umiejętności, ale walki i zaangażowania. Na ławkę dzisiaj ląduje Mesarosz od którego w obecnej sytuacji Szabel wymaga się zdecydowanie lepszej gry niż -6 i zaledwie 3 strzały na bramkę.. Więc myślę, że dzisiaj mocno zmotywuje swoich podopiecznych i ten mecz będzie sie mocno różnił od poprzedniego. Po kursie 2,65 warto spróbować i dać Buffalo kredyt zaufania ;)
✅165
 
D 361

damekwtp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Słowenia Prva Liga
Godzina: 20:05
Spotkanie: Domzale - Velenje
Typ: 2
Kurs: 4,75
Bukmacher: Bet-At-Home
Analiza:
Na dzisiejszy wieczór wybrałem spotkanie pomiędzy Domzale a Velenje.
Gospodarze - wyraźnie zgubili gdzieś swoją formę którą świecili od samego początku sezonu. Dwa ostatnie mecze w ich wykonaniu zakończyły się mocno rzucającą w oczy porażką. Skuteczność ich gry w tych dwóch spotkaniach daje nam dzisiaj wiele powodów do myślenia czy, aby na pewno jest to ta sama drużyna którą mogliśmy obserwować jeszcze w sierpniowych spotkaniach.
Goście - za wiele dobrego również i o nich nie możemy dzisiaj napisać. Pomimo zwycięstwa w ostatnim spotkaniu. Jednak moim zdaniem jest to drużyna która znacznie lepiej sobie radzi w spotkaniach, że tak powiem &quot;z góry przegranych&quot;. Czym to jest spowodowane ? nie mam pojęcia. Przykładem jest mecz przeciwko Maribor, Zavrc czy też Celje.
Przy moim typie, przytrzymują mnie również statystyki spotkań tych drużyn. Pokazują one, iż dzisiejsi goście potrafią wygrać mecz z gospodarzami ( udowodnili to w nie jednym spotkaniu ). Co tu więcej pisać ? Nie pozostaje nic innego jak czekać na spotkanie !
ps: dla mniej odważnych polecam postawić X2 ????
Pozdrawiam
⛔100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia ( Serie B )
Spotkanie: Atlético Goianiense - Avaí Florianópolis
Typ: 1/1
Kurs: 4.05
Godzina: 02:00
Bukmacher: oddsring
Analiza:
Skorzystam sobie na analizie kolegi wyżej, choć bardzo rzadko zgadzamy się w typach. Na nocke też jest dość mało meczów do grania, ale powiedzmy że może po prostu przełamie trend grania na Avai, bo ostatnio mnie i siebie zawodzą. Najlepsza drużyna wyjazdowa (7-4-3), 3 miejsce w tabeli i na przeciw &quot;przeciętniak&quot; - miejsce 10 (11-7-11), ale dużo strzelanych bramek, szczególnie u siebie (nawet więcej niż Avai). Od początku sezonu z resztą gospodarze są drużyną chyba najczęściej w lidze notującą &quot;obie strzelą&quot;, ale o taki typ sie nie pokusze z tej racji, że jednak Avai coś ostatnio gra się sypnęła. Po 13 meczach z rzędu bez porażki przyszły dwie, oraz duże męczarnie z 18stą Icasą (1:0). Ostatnie 3 mecze bezposrednie gdzie mecz rozgrywano u Atletico? 2:1, 0:1, 2:2. Wydaje się, że gospodarze są w stanie strzelać bramki i czemu nie od 1 połowy? Zwykle stawiam X/1 ale tu mam przeczucie, że bramki padną szybciej.
⛔100
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Reprezentacje, mecz towarzyski
Godzina: 03.15
Spotkanie: Kanada - Kolumbia
Typ: Kolumbia + over 1.5 HT
Kurs: 3.20
Buk: Bet365
Na dzisiejszą noc znalazłem ciekawy typ. Już za godzinę Kanada zagra towarzysko z Kolumbią. Selekcjoner Kolumbii powołał na dwa towarzyskie spotkania z Salvadorem i Kanadą niemal najsilniejszą kadrę, jaką na tą chwilę dysponował. Do kadry powrócił Radamel Falcao, znajdują się w niej także Carlos Bacca, Adrian Ramos, James Rodriguez, Guarin, Cuadrado, Quintero itd. Są to uznane nazwiska, jeśli chodzi o europejskie boiska, więc Kolumbia ma czym straszyć rywali. Poprzedni mecz z Salvadorem zakończył się zwycięstwem 3-0 z Salvadorem. Wynik meczu otworzył Falcao, a dwa kolejne trafienia dołożył napastnik Sevilli - Carlos Bacca. Tymczasem reprezentacja Kanady pokonała Jamajkę 3-1. Myślę jednak, że różnica klas pomiędzy tymi dwiema ekipami pomimo meczu towarzyskiego będzie widoczna. Stawiam na prowadzenie Kolumbii do przerwy i to, że po 45. minutach padną, co najmniej dwie bramki... w wykonaniu Kolumbii, bo na Kanadę nie liczę. Wszyscy na mundialu widzieliśmy, jak potrafi grać Kolumbia. Było mi ich szkoda, że odpadli z Brazylią, ale taka jest piłka. Grali ofensywna, spektakularną, piękną dla oka piłkę. To mi się w tej kadrze podoba, że niezależnie od wyniku grają swoje i liczę na to, że tej powoli kończącej się nocy mnie nie zawiodą.
⛔100
 
D 12

dziadson

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Szwecja SHL
Godzina: 19:00
Spotkanie: Färjestad BK - HV 71
Typ: over 4,5
Kurs: 1.81
Bukmacher: betsson
Analiza:

Dzisiaj daje mecz ligi szwedzkiej Färjestad BK - HV 71 na bramki +4,5. Obie drużyny dużo strzelaja i traca dlatego daje na +4,5. W ostatnich meczach pomiedzy sobą padło bramek: 6,8,3,1,5. Farjestad jest na przed ostatnim 11 miejscu a HV na 5. Ostatnio i jedni i drudzy nie maja formy dlatego uważam że każda z drużyn bedzie grała na maksa i bedzie chciała wygrac, dlatego bardzo prawdopodobne jest że będzie 5 bramek
kiepska analiza
 
makaveli23 360,8K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina: Piłka nożna - AFRYKA: Puchar Narodów Afryki - Kwalifikacje
Godzina: 17:00
Spotkanie: Togo - Sudan
Typ: Togo win jedną bramką
Kurs: 3.70
Buk: unibet
Togo wygralo 1-0 z Ugandą na ich terenie, teraz wracają do siebie gdzie znowu beda podejmowac Ugandę i są oczywiscie faworytem tego spotkania. Jest to dla nich wazny mecz, gdyz w tabeli eliminacji maja po 3 spotkaniach dzieki tej ostatniej wygranej tylko 3 punkty, wczesniej przegrali z Gwineą 1-2 i Ghaną 2-3. Uganda ma o punkt wiecej i napewno ich celem tutaj bedzie przeyjechac i nie przegrac, wiec zapewne zamurują bramkę i gospodarze beda sie z nimi meczyc, sadze jednak ze Togo ktore ma wielu pilkarzy wystepujacych w Europejskich ligach da rade wbic cos w koncowce na 1-0, gdyz poziom pilkarzy Ugandy, ktorzy wystepuja glownie w rodzimych ligowych klubach musi byc nieco slabszy, choc nie zdziwie sie jak padnie remis.
✅270
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
marian77 541

marian77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Rosja, Football National League
Spotkanie:
FC Luch-Energiya Władywostok - FC Anzhi Machaczkała
Typ: Obie strzelą
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bwin
Godzina: 9:00


Analiza:
Przed nami dziewiąta runda rosyjskich rozgrywek na czele której stają Luch-Energiya zajmująca 6 miejsce w tabeli oraz drużyna z 4 miejsca FC Anzhi Machaczkała. Obie drużyny dotychczas rozegrały 9 spotkań gospodarze mają 6 zwycięstw 3 remisy oraz 4 porażki w sumie uzyskali 21 punktów. Ostatnie 5 meczy to 2 wygrane, 1 remis oraz 2 porażki. W 5 tych spotkaniach 4 razy obie drużyny zdobyły przynajmniej po golu - problem był w ostatnim z Dynamo SPB ale nie mniej jednak to dzisiejsi gospodarze wygrali ten mecz pokonując ją na wyjeździe 0:2.
Tak - goście są 2 pozycje wyżej bo na 4 miejscu uzbierali 24 punkty a ich bilans to 7 wygranych 3 remisy i 3 porażki. Ostatnie 5 spotkań to 2 wygrane 2 remisy i 1 porażka. Tylko w jednym spotkaniu obie zdobyły przynajmniej po golu. Przeważnie wynik był under 2,5.
Jeśli chodzi o bezpośrednie spotkania obu drużyn oraz kursy jakie wystawiają na to spotkanie bukmacherzy to tak: spotkań było 4 2 w 2005 roku oraz 2 w 2009 roku. Pierwsze spotkanie skończyło się remisem 2:2 póxniejsze już na wyjeździe wygrali dzisiejsi gospodarze 2:3 3 spotkanie wygrali dzisiejsi goście 2:0 no i 4 ostatnie gospodarze 3:2
Jak widać bramki padają a kursy są nie do pomyślenia na czysty win gospodarzy.. nie mniej jednak typuję to że obie zdobędą przynajmniej po tym 1 golu ????
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Dyscyplina: WTA - SINGIEL: Luksemburg (Luksemburg), twarda (w hali)
Godzina: 12:00
Spotkanie: Bertens Kiki v Cornet Alize
Typ: Suma Gemów (Powyżej 20.5)
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Po bardzo ciekawym spotkaniu, które odbyło się wczoraj pomiędzy Czeszką Hradecką a Francuską Cornet, dziś gram over gemowy w pojedynku między Alize Cornet i Kiki Bertens. Alize w tym turnieju stawiana jest w roli faworytki, jednak po wczorajszym spotkaniu między nią a Lucie Hradecką mam pewne wątpliwości. Po pewnym wygraniu pierwszego seta, w drugim miała wielkie problemy ze skupieniem się, z wyrzuceniem piłki podczas serwisu oraz zachowaniem równowagi. Zawodniczka z Holandii ograła rewelację ostatniego turnieju w Linz Niemkę Friedsam. Kiki potrafi nawiązać walkę z każdą zawodniczką z WTA, Panie spotkały się do tej pory raz, było to rok temu w Madrycie gdzie Alize wygrała 2-0 (7-5, 7-6). Liczę na wyrównane spotkanie, gdzie dużą wagę odegra słabsza dyspozycja Alize Cornet.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
stanley-63 919,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Japonia Puchar /
Godz. 12:00
Spotkanie - Gamba Osaka : Omiya Ardija
Typ - Gamba Osaka i powyżej 3.5 gola w meczu
Kurs - 2.87
Buk - Bet365
1/4 Pucharu Japonii i mecz Gamby z Omiyą przykuł moją uwagę , o Gambie już nie raz pisałem i będę się powtarzał , Gamba idzie we wszystkich rozgrywkach w Japonii jak burza i tak w lidze są wiceliderem i na 7 kolejek do zakończenia sezonu tracą 7 pkt do lidera , ostatnio w przerwie batalii ligowej grali dwa spotkania w półfinale Pucharu ligi z Kawasaki Frontale a wyniki to - u siebie wygrana 3:1 natomiast w rewanżu co prawda przegrali ale 3:2 i awansowali do finału tak więc patrząc na to widać że nie ma znaczenia jakiej rangi jest mecz grają swoje , jest trochę obawy w dzisiejszym meczu bowiem już za 3 dni arcyważne spotkanie w lidze bo spotykają się w 28 kolejce z Kawasaki Frontale obecnie 4 drużyną w lidze ale różnica pkt to zaledwie 1 mały punkcik tak więc jak dziś zagrają czy na maksa albo trochę z rezerwą sił nie wiem ale liczę na ich zwycięstwo , co do gości to oni także za 3 dni mają arcyważny pojedynek z FC Tokio u siebie , Omiya zajmuje 15 miejsce czyli ostatnie bezpieczne ale z taką samą ilością pkt co spadkowicz ale wróćmy do tego spotkania i tak jak pisałem liczę że to Gamba powinna wygrać ten pojedynek ale na bramkę ze strony gości także liczę a patrząc na ich wspólne mecze to bilans 12-1-6 i br. 37:20 a tu na Gambie średnia goli jest dość wysoka bo 3.56 a wyniki to 3:1 , 4:1 czy 5:1 tak więc mój typ to przynajmniej 4 bramki i zwycięstwo Gamby !
⛔100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Moskwa 2014 (Rosja)
Godzina: 13:30
Spotkanie: Dodig Ivan-Seppi Andreas
Typ: 2
Kurs: 1.94
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Włoch 5:1, ich ostatnie spotkanie miało miejsce w tym roku, dość nie dawno ponieważ w sierpniu i lepszym tam był Chorwat 6:4, 3:6, 7:6 i doskonale pamiętam to spotkanie ponieważ wtedy stawiałem na Dodiga. Można powiedzieć,że wtedy Andreas miał przeciwnika już na widelcu ponieważ w tie breaku prowadził 5:2 lecz przegrał kolejno 5 piłek i rozgrywka dodatkowa zakończyła się wynikiem 5:7 dla Ivana. Ten mecz był rozgrywany po tym jak Dodig kolejny raz wrócił po kontuzji, wtedy miał przerwy po French OPEN ponad dwa miesiące. Właśnie w tamtym Mastersie osiągnął jak najlepszy wynik ponieważ trzecia runda. Pokonał sensacyjnie Isnera kolejno właśnie Seppiego i na koniec przegrał z Ferrerem 1:6, 6:3, 6:3. Po turnieju w Toronto w jego grze nie dzieje się nic dobrego ponieważ odpada w pierwszych i drugich rundach drabinek turniejowych. Tutaj w Moskwie wygrał z Hiszpanem Pere Riba-Madridem który nie ma totalnie pojęcia w grze na hali, lecz potrafił stracić z nim podanie. Seppi pokonał natomiast nieco groźniejszego rywala ponieważ Serba, Lajovica w stosunku 7:5, 6:4. Jestem bardzo zadowolony z faktu,że nie stracił ani razu własnego podania, a niezadowolony ponieważ ponownie musiał bronić break pointa w bardzo ważnym momencie, tym razem przy 5:6 w I secie. Ogólnie Dusan wypracował sobie tylko dwie takie szanse na przełamanie ale naturalnie ich nie wykorzystał. Napisałem,że nie jestem zadowolony z tego breaka pod koniec seta ponieważ często podkreślam,że Seppi często się gotuje/gubi w grze w takich właśnie momentach i przegrywa sety/mecze. Jeden jak i drugi pod dachem grać potrafią lecz tutaj kieruje się dodatkowym wyznacznikiem. Ten wyznacznik jest taki,że Chorwat gra w tym turnieju pierwszy raz i nie ma żadnych punktów do obrony,a Włoch wręcz odwrotnie ponieważ rok temu doszedł tutaj do półfinału,a jeszcze wcześniej w 2012 wygrał ten turniej. Także Andreasowi leży ten turniej i aspiracje ma wysokie. Oczywiście, Dodig również będzie chciał coś więcej osiągnąć niż druga runda ale mimo wszystko teoretycznie więcej motywacji ma Seppi. Stawiam tutaj na Włocha ponieważ sezon oraz wyniki w ostatnim czacie ma nieco lepsze, broni tutaj trochę punktów oraz jest lepiej wyszkolonym zawodnikiem. Chorwat gra...(powtarzam to zawsze) bardzo prosty tenis ale skuteczny, jak serwis mu siedzi to bardzo trudno go przełamać. W wymianach powinien górować Włoch lecz wiele ich nie powinno być ponieważ nawierzchnia jest mega szybka. Mam nadzieję,że reprezentant z półwyspu Iberyjskiego zaprezentuje dobrą grę,a nerwy nie przeszkodzą mu w wygraniu tego spotkania. Taki los typera, raz jesteś Dodigiem, a raz Seppim.
✅94
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
finckaxl 7,8K

finckaxl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Słowenia Prva Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: ND Gorica - Maribor
Typ: 2 (-1ah)
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bet365
Na dziś proponuję mecz Słoweńskiej 1 ligi pomiędzy ND Gorica a mistrzem kraju Mariborem. Gospodarze w porównaniu do zeszłego sezonu spisują się fatalnie,( bilans 2-3-7) i z 9pkt zajmują 8 miejsce podczas gdy wiosnę kończyli na 4 pozycji z dobrym bilansem i grą w pucharach.Nie wiem czy ekipa się posypała, ale grają kiepsko, a z dzisiejszym rywalem nawet w dobrej dyspozycji przegrywali. Co do gości, zeszłoroczny mistrz, na drugim miejscu z 5pkt straty do lidera (w przypadku wygranej zostaną 2). Ostatnie 2 mecze w lidze zremisowali, dlatego dziś nie sądze żeby pozwili sobie na jakąkolwiek stratę punktów. Wiadomo że równocześnie występują w LM, w której 2 razy zremisowali, co na pewno niczego im nie ujmuje. Jest to solidny, zgrany zespół, odpoczęli po przerwie i myślę że dziś spokojnie poradzą sobie z Goricą, która ewidentnie jest w dołku. Młody Luka Zahovic, syn legendy, Zlatko Zahovica (btw dyrektora Mariboru) dawno nic nie strzelił, myślę że dzisiaj poprawi statystyki. Ostatni pojedynek obu zespołów, w sierpniu tego roku, wygrał Maribor 4:1.
Pozdrawiam
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ziemniak 199

ziemniak

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna / Liga Mistrzów UEFA kobiet
Godz. 20:30
Spotkanie - Glasgow City LFC - Medyk Konin
Typ: 2
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bet365

Analiza:
W dzisiejszym spotkaniu w Szkocji, zagrają mistrzynie Polski z mistrzem Szkocji.
Debiutujące na europejskich boiskach mistrzynie Polski pewnie wygrały sierpniowy turniej kwalifikacyjny LM. W Sarajewie pokonały kolejno miejscowy bośniacki WFC SFK 2000 3:0, fiński Aland United 7:0 i macedoński ZFK Koczani 11:1.
Szkotki wygrały swoją grupę, pokonując słowacki zespół Nove Zamky 5:0, Glentoran Belfast United (Irlandia Północna) 1:0 i ukraiński WFC Charków 4:0.
W pierwszym meczu doszło jednak do niespodzianki. Bramki Ewy Pajor i Aleksandry Sikory dały Polkom 2 bramkową zaliczkę przed rewanżem.
Wynik 2-0 jest sporą przewagą przed rewanżowym spotkaniem ale taktyka naszych piłkarek nie będzie tylko obrona tego wyniku co możecie przeczytać poniżej:
Nie zamierzamy wyłącznie bronić wyniku. Chcemy zaatakować, bo nawet jedna zdobyta bramka bardzo przybliżyłaby nas do upragnionego awansu. Jesteśmy przygotowane, by podjąć walkę z wyżej notowanymi przeciwniczkami. Przed rewanżem jesteśmy dobrej myśli, wierzymy, że awans będzie nasz – powiedziała kapitan mistrzyń Polski Anna Gawrońska.
Tak opisują swoje szanse piłkarki Medyka:
Los nas nie skrzywdził. Gdybyśmy trafili na zespół z Wolfsburga czy Lyonu, pewnie moim zawodniczkom opadłyby ręce. A tak szanse są. Trzeba się po prostu dobrze przygotować. Rewanż zagramy na sztucznej murawie, więc poćwiczymy przed wyjazdem na takim boisku w Uniejowie.
Wypowiedź trenera przed spotkaniem:
– W ośrodku im. Włodzimierza Smolarka mieliśmy idealne warunki przygotowań. Chodziło przede wszystkim o to, żeby trenować na sztucznej nawierzchni, przy światłach z jupiterów, gdyż mój zespół w takich warunkach oczywiście na co dzień nie gra i nie jest do nich przyzwyczajony. Ważne również, że mogliśmy trenować w porze meczu –
powiedział nam trener Medyka POLO Market Roman Jaszczak.
Dodając:
Oprócz ćwiczenia i doskonalenia gry na sztucznej murawie, zawodniczki Medyka pracowały także nad kondycją i taktyką. Do Konina mistrzynie Polski powróciły w poniedziałek wieczorem, aby we wtorek o 8 rano wyruszyć do Warszawy, skąd odleciały do Szkocji. W ekipie zabrakło tylko kontuzjowanej Pauliny Dudek. Pozostałe zawodniczki są w pełni sił.
Myślę że nastawione na frontalny atak piłkarki z Glasgow nie mające nic do stracenia ruszą do ataku a Polskie piłkarki będą je kontrować.
Przewidywalny wynik 0-1, 1-2.
Dla mniej odważny x2 po kursie 2,20. ;)
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom