>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 15.09.2022 (czwartek)

Status
Zamknięty.
Zagrajmy rożne 48,9K

Zagrajmy rożne

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Konferencji
Godzina: 18:45
Spotkanie: Slavia Praga - KF Ballkani
Typ: Powyżej 6.5RR w 1 połowie
Kurs: 5.20
Bukmacher: Betclic

Analiza:

Bardzo dużo spotkań, a ja decyduję się na rywalizację w Czechach pomiędzy Slavią Praga, a drużyny której kompletnie nie znam, czyli KF Ballkani. Siedmiokrotny mistrz Ligi Czeskiej, sześciokrotny zdobywca pucharu Czech kontra zdobywca Kosovan Champion? Niesamowite, że takie ekipy dają radę dostać się do Europejskich pucharów, a my cieszymy się, że mamy tylko Lech Poznań, ale już mniejsza o to. Minimum 7 kornerów w 1 połowie po kursie 5.20? biorę to! Przy tylu spotkaniach trafi się rywalizacja, podczas której po prostu w 1 połowie padnie masa koreczków i sądzę, że właśnie tutaj będziemy świadkami takiej liczby. Oczywiście jest to pewnego rodzaju strzał i ''głupia'' wiara przy celowaniu w zakład, natomiast gospodarze od początku powinni udowodnić swą wyższość przed własną publicznością, która prawie zawsze wypełnia stadion po brzegi. Takie spotkania na pewno są po to by rezerwowi przedstawili się z świetnej strony trenerowi, dlatego też nie widzę scenariusza odpuszczania po zdobytych bramkach, tylko ofensywnej gry mimo dobrego wyniku. W mojej opinii możemy zobaczyć bardzo ofensywną grę w 1 połowie, w celu szybkiego zamknięcia wyniku spotkania i jeżeli mieliby odpuścić to właśnie w 2 połowie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +355
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:45
Spotkanie: Qarabağ FK - FC Nantes
Typ: Qarabag 1x
Kurs:
1.43
Bukmacher:fortuna
Analiza:
widzialem ze typ byl juz dwa razy pisany i nie dziwie sie ze jest popularny bo kurs na gospodarzy jest bardzo duzy.koledzy wyzej opisali mecz wiec ja tylko krociutko.w pierwszych kolejkach Qarabag przegral z freiburgiem mimo ze nie byl gorszy,a nanates wygralo z olympiakosem.wiadomo ze dla gospodarzy porazka moze byc powolnym odpadnieciem z rozgrywek ligi europejskiej,na szczescie graja z nanates ktory jest slaby,w lidze graja dramat-wygrali tylko 1/7.do tego Qarabag gra swietnie u siebie i co moze byc najwazniejsze nantes mialo dluga podroz,do tego klimat i wedlug mnie maja male szanse na wygrana.kurs na gospoadrzy duzy-warto grac,ja daje z podporka co jest jeszcze bardziej pewne

43
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1773
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Konferencji
Godzina: 21:00
Spotkanie: Lech Poznań - Austria Wiedeń
Typ: Ponad: 24,5 strzalow na bramke
Kurs: 1.54
Bukmacher: betclic
Analiza:

W Poznaniu zapowiada sie fajny mecz,.Lech zadziwil wszystkich w ostatniej kolejce strzelajac 3 bramki w Hiszpanii ale obrona slabiutka dzisiaj niby na papierze gorsze zespol.od villarealu ale tylko na papierze mysle ze zawodnicy z Wiednia nje oleja Lecha jak Hiszpanie i od pierwszych minut beda skoncentrowani i beda atakiwac. Natomiast Lech bedzie chcial w drugiej kolejce takze fajnie sie zaprezentowac na arenie miedzynarodowej . Atak maja w miare ulozony ale obrona dramat. Woecj tutaj mozna liczyc.na. duza ilosc bramek jak.i spora ilosc oddanych strzalow w strone.bramkarza. Przepraszam za pisownie ale pisze na telefonie ... . Milego ogladania.

54
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1533
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nożna LE
Godzina: 21:00
Spotkanie: Royale Union- Malmo
Typ: Malmo strzeli gola
Kurs: 1.74
Bukmacher: STS
Analiza: W mojej ocenie aż tak skreślanie gości na pożarcie to błąd. Malmo to ekipa która co roku bierze udział w europejskich rozgrywkach i wygląda w nich całkiem solidnie. Gospodarze po ograniu w pierwszej kolejce Union Berlin uznawane jest za murowanego faworyta. Tak się składa że goście przegrali swój pierwszy mecz przeciwko Braga ale wbrew wszystkiemu nie wyglądali aż tak źle, zasłużyli wówczas na bramkę. Mimo że dziś zagrają na wyjeździe to zdają sobie sprawę że potrzebują punktów by pozostać w grze o wyjście z grupy. Goście to starzy wyjadacze którzy będą dwoic się i troic by coś ugrac w tej kolejce. Mysle ze kurs na gola Malmo jest przesadzony i ja próbuje to pograć.

74
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2260
louisarmstrong 1,4M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Braga - Union Berlin
Typ:Union Berlin strzeli w obydwu polowach
Kurs: 4.7
Bukmacher:forbet
Analiza:
Ja spróbuję poszukać czegoś po wysokim kursie .Union Berlin niespodziewanie puki co lideruje Bundeslidze.Zremisowali u siebie 1:1 z Bayernem w sześciu meczach bilans 13:4 , tutaj mogą być piłkarskie Szachy ale też wczesny Gol może ten mecz otworzyć!
Obu drużynom zdarzają się mecze overove Braga ostatnio 2:3 z Rio Ave ,
3:3 ze sportingiem , Union wygrana w tym sezonie z Shakke 6:1 , i w derbach Berlina wygrana 3:1 z hertą .
Po takim kursie zaryzykuję otwarty , owerowy mecz I bramki Union w obydwu połowach.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
isztwan 286,4K

isztwan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Liga konferencji Europy
Spotkanie: Silkeborg - West Ham
Godzina: 21:00
Typ: 1x
Kurs: 2.40
Bukmacher: forbet
Analiza:

Szalone skoki kursów, godzinę temu 1,44 teraz 1,6 rano jeszcze mniejszy, nie wiem co jest 5 ale zapewne składy przedstawiono i Westy mogą "olać" spotkanie. Mogą aczkolwiek nie muszą bo na razie w LKE idzie im przywoicie całkiem, trzy wygrane, dwumecz az Viborgiem na 0 z tyłu i jak na razie 1 place w grupie po wygranej z rywalem FCSB. Silkeborg to nie Viborg czy FCSB, poziom trochę wyższy i na remis ich stać spokojnie. W lidze młoty mają problem, na niej powinni się skupić a nie na konferencji, zobaczymy czy tak będzie. Jak dla mnie bardzo prawdopodobny scenariusz tego spotkania, a i remisem się młoty zadowolą patrząc na "całokształt" grupy, taki wynik im przypasuje aby spokojnie myśleć o awansie z grupy. (remis - 4.10)

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Slawomirex 49,9K

Slawomirex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chile, Primera División
Godzina: 23:00
Spotkanie: Antofagasta - Curico Unido
Typ: Antofagasta lub remis i poniżej 3,5 bramki
Kurs: 1.80
Bukmacher: Totalbet
Analiza:

Antofagasta jest zespołem, który zajmuje obecnie 15. miejsce w chilijskiej Primera Division, jednak w ostatnich meczach punktuje całkiem nieźle i wydaje się, że ich forma rośnie. Ekipa z północy Chile wygrała 3 ostatnie spotkania na własnym stadionie, a patrząc na rywalizacje z klubem Curico Unido, nie przegrała u siebie od 2010 roku. Od ostatniej wygranej Curico Unido na Estadio Regional de Antofagasta widzieliśmy 4 remisy i 3 zwycięstwa dzisiejszych gospodarzy.

W ostatnich 5 meczach Antofagasty ani razu nie padły więcej niż 3 bramki. Trzykrotnie widzieliśmy zaledwie jedno trafienie. Warto wspomnieć, że Antofagasta potrafiła napsuć sporo krwi drużynom z góry tabeli. Nawet aktualny lider, Colo Colo, wygrał z klubem z miasta portowego zaledwie 1:0. Sensacją można nazwać przedostatni ligowy mecz dzisiejszych gospodarzy z wiceliderem. Owo spotkanie zajmująca przedostatnie miejsce w lidze drużyna wygrała! Można więc przypuszczać, że stać ich na wygranie z każdym, a na pewno z Curico Unido, które wygrało zaledwie 3 spośród 11 wyjazdowych meczów. W przypadku wygrania najbliższego spotkania klub z północy opuści strefę spadkową.

80
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1672
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom