>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 15.09.2021 (środa)

Status
Zamknięty.
djkruko 73,9K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 21.00
Spotkanie: Inter Mediolan - Real Madryt
Typ: goście strzelą 1.5+ gola
Kurs: 2.40
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Jeśli chodzi o wynik tego meczu, wolę nie stawiać na zwycięzcę jak mój przedmówca, aczkolwiek jeśli nic nieoczekiwanego się nie zdarzy to Madryt to bierze. Jednakże w defensywie tej drużyny są dość duże mankamenty, już zdażały się babole z Ramosem w składzie co dopiero teraz. Ja wolę skupić się na ofensywie, bo trener jak widzę układa swoją ekipę stricte do przodu. Wiadomo Benzema jest to klasa sama w sobie ale trzeba zaznaczyć że Ancelottiemu udało się zarówno wskrzesić Hazarda jak i uczynić z Viniciusa maszynę. Do tego bardzo dobrze do sezonu przygotowani są Modric i Valverde, jak i nawet nad Isco udało się dobrze popracować. Jednak trochę gorzej wypada to z Asensio i Rodrygo. Kto jak nie Włoch na ławce Realu lepiej będzie się znał na włoskiej piłce. Skupiając się na Interze wydaje mi się że kilka strat personalnych tego lata dość mocno odbiło się na grze. Wg mnie ściągnięcie za to czy Dzeko czy Calhanoglu jak na razie nie pomogło. Oba teamy spotkały się ostatnio także w fazie grupowej ligi mistrzów rok temu, aczkolwiek w środkowych kolejkach gdzie Real był pod ścianą i oba te mecze wygrali Królewscy. Dziś może Real ma dość dobrą sytuację w lidze ale jest jednak w bardzo dobrej formie i powinien ukłuć tutaj Inter przynajmniej dwa razy. A w lidze jak wspominałem ostatnio gra bardzo ofensywnie, wyjątkiem Betis 1:0, wcześniej 4:1 Alaves, 3:3 Levante i teraz Celta 5:2. Kursy spadają.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
ToBi77 57,8K

ToBi77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 16:30
Spotkanie: Spartak - Legia
Typ: powyżej 1 gola \ powyżej 7 rzutów rożnych
Kurs:1,75

Bukmacher: Forbet
Analiza:

Zarówno gospodarze jak i goście zdają sobie sprawę z tego ,że o punkty w kolejnych meczach z Napoli czy Leicester może nie być łatwo , a kwestia wyjścia z grupy może rozstrzygnąć się w spotkaniach pomiędzy sobą. Jedni i drudzy ostatnio nie błyszczą formą, ale liczę na ciekawą rywalizację, a wynik jest sprawą otwartą. Obie ekipy w każdym meczu starają się grać ofensywnie ,stwarzają dużo sytuacji bramkowych co przekłada się na rzuty rożne - średnio ponad 11 w starciach klubu z Moskwy ,ponad 12 w meczach warszawiaków, więc myślę że nudy nie będzie. Powodzenia !!!

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +208
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / LM
Godzina: 18:45
Spotkanie : Sheriff Tiraspol - Szachtar Donieck
Typ : Jasur Jakhshibaev strzeli gola
Kurs : 4.40
Bukmacher : Totalbet


Meczyk za chwilę więc krótko i zwięźle. Sheriff to absolutny debiutant w LM i dlatego jestem zdania, że właśnie z takimi ofensywnymi zespołami, jak Szachtar można liczyć na małą niespodziankę. Zapewne to goście będą prowadzić grę, atakować, a gospodarze będą kontrować, a że szybkie ataki ekipa z Mołdawii ma opanowane do perfekcji pokazało spotkanie z Dinamem Zagrzeb. Stawiam tutaj na gola zawodnika wypożyczonego z Legii Warszawa. Jasura znałem już wcześniej z białoruskich boisk, gdzie w barwach Eniergietyka prezentował się świetnie. Potem w Szachciorze Soligorsk również i jego transfer do Legii nie był do końca udany. Wypożyczenie do Sheriffa dobrze mu zrobi, ponieważ spotka się tam z ukraińskim trenerem Vernydubem, którego zna właśnie z Szachciora Soligorsk. W pierwszym ligowym meczu w nowych barwach popisał się golem i asystą, przy grze w kontrze Uzbek również będzie miał swoje okazje i bardzo mu kibicuje.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
pukon 897,2K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 20:00
Spotkanie: CB Zamora - Real Valladolid
Typ: Real Valladolid -14pkt (włącznie z dogrywką)
Kurs: 1.88
Bukmacher: LVBet
Analiza:
Mecz towarzyski w ramach charytatywnego 42. Trofeo Diputacion de Zamora. Ekipa gospodarzy LEB Plata (trzeci poziom rozgrywkowy), drużyna z Valladolid, liga wyżej LEB Oro. Aktualne sytuacje w obu zespołach - Real Valladolid już po grze towarzyskiej z FC Porto, gdzie w niepełnym składzie przegrali 62-75. Teraz sytuacja kadrowa jest lepsza, dołaczyli już Raffington i Puidet, do treningów wrócił po urazie Pantzar. Nie będzie jeszcze Pippena, który przez papierkowe problemy dopiero na dniach powinien dołączyć i kontuzjowanego młodzieżowca Abrila. Jeżeli chodzi o Zamorę, to nie będę się mądrzył, bo tutaj wszystko opisane - https://www.laopiniondezamora.es/de...mora-enamora-afronta-hoy-primer-57295119.html.
Wiadomo, że w grach towarzyskich wynik nie jest najistotniejszy, ale Valladolid jest znacznie silniejszy od rywali, a przecież jeszcze ekipa Zamory ma swoje problemy, które muszą łatać wspomagając się graczami z lokalnej ekipy, grającej jeszcze niżej. Wobec tej sytuacji, wydaje się, że drużyna gości powinna tutaj mocno dyktować warunki, zobaczymy czy znajdzie to też odzwierciedlenie w wyniku.

88
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +535
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Atletico Madryt - FC Porto
Typ: ponad 25,5 fauli
Kurs: 1,85
Bukmacher: Etoto
Analiza:

Dzisiaj typ na faule w spotkaniu Atletico z Porto. Głównie liczę na pokrycie tej linii w dużej mierze dzięki gościom, którzy w rodzimej lidze popełniają sporo przewinień nieważne czy grają z mocną czy średnią drużyną. Zawodnicy Atletico również jak potrzeba nie stronią od twardej i ostrej gry a dzisiaj takowej mogą się spodziewać ze strony swojego rywala.
Ogólnie Hiszpanie i Portugalczycy bywają porywczy i w sumie nie wiem czy nie lepszym typem byłby ten na kartki ale ostatecznie pozostaję przy swojej pierwszej myśli.
Ostatnio obie ekipy spotkały się w Lidze Mistrzów bardzo dawno bo w 2013 roku, wtedy wygrali gospodarze 2-0 ale fauli w tym spotkaniu było bardzo dużo bo aż 39 (20-19) i 8 żółtych kartek (3-5). Co prawda nie należy sugerować się za bardzo tamtym spotkaniem bo wiele rzeczy się od tego czasu zmieniło ale kto wie.

85
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +54
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: pilka reczna, LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Zagrzeb - Aalborg
Typ: powyzej 55.5 bramek
Kurs: 2.10
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Buki nie wystawiajac taka linie dla chetnych nie sa do konca przekonani co sie moze wydarzyc w tym spotkaniu. Zagrzeb jest ekipa, ktora robi bardzo dobre wrazenie w ostatnich tygodniach. Podczas turnieju Seha zagrali naprawde dobre spotkanie z Veszpremem, niesamowicie goniąc wynik w drugiej polowie. Aalborg nie powinien ich zlekcewazyc. Tym bardziej, ze potrafia grac na wlasnym terenie o czym swietnie przekonal sie wlasnie Aalborg w poprzednich dwóch latach. Zagrzeb powinien wyjsc do tego spotkania bez kompleksów. Maja solidna ofensywe, potrafia przyspieszyć gre jesli tylko zajdzie taka potrzeba. Ich sklad obejmuje glownie Chorwatow podobnie jak Aalborg, w ktorym występuja glownie Dunczycy z paroma wyjątkami. Aalborg lubi utrzymywać wysokie tempo. Czesto przekraczają ponad 30 bramek na mecz. Mysle, ze w tym spotkaniu nie zabraknie emocji i przede wszystkim bramek.

110
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +21
demarcel 94,2K

demarcel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Inter-R.Madryt
Typ: 2 drużyna strzeli w obu połowach
Kurs: 3.45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Zapowiada się bardzo dobre spotkanie na San Siro. Oba zespoły są bardzo skuteczne w strzelaniu goli w swoich ligach. Myślę że Inter i Real zagwarantują nam dobre widowisko z gradem goli. Wnioskuje to po wynikach z ostatniej kolejki a szczególnie Realu, który przegrał 1 połowę a drugą wygrał w znakomitym stylu srzelając gole w obu połówach. Dlatego też typ że drużyna Królewskich strzeli bramkę zarówno w pierwszej jak i drugiej połowie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
gamen0 162,9K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Liverpool - AC Milan
Typ: X
Kurs: 4,86
Godz: 21:00
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 21:00 odbędzie się spotkanie w Lidze Mistrzow pomiędzy drużynami Liverpoolu I AC Milan. Jest to spotkanie bardzo ważne dla obu ekip. Drużyna Liverpoolu jest bardzo zdeterminowana i dlatego będą chcieli pokazac siłę w dzisiejszym spotkaniu aby odnieść pewne zwyciestwo. Muszą uzyskać zwyciestwo w dzisiejszym spotkaniu jeśli mysla o awansie do kolejnej rundy. Uważam że gracze AC Milan również będa chciali pokazać się z jak najlepszej strony.Przeprowadzenie spokojnych treningów może miec odzwierciedlenie w grze obu zespolow. zawodnicy obu druzyn z pewnością dadza z siebie wszystko żeby wypaść jak najlepiej.W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo ciekawe i zobaczymy w nim wiele sytuacji bramkowych. Uwazam że oby dwie drużyny powalczą w tym meczu i mozemy spodziewać sie bardzo dobrej gry obu ekip.W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo zacięte a o wyniku może zdecydować dyspozycja dnia. Gracze Liverpoolu w ostatnich spotkaniach prezentowali się bardzo dobrze, tak jak i goscie. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to remis po bardzo ciekawym spotkaniu 1:1

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
P 67,8K

pewnywjednym

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Atletico Madryt - FC Porto
Typ: Atletico powyżej 1.5 żółtej kartki
Kurs: 1,54
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Cześć i czołem. Dziwi mnie taki niski kurs na to wydarzenie, dlatego myślę, że warto spróbować je zagrać. Dziś mierzą się ze sobą drużyny Atletico i FC Porto. Grupa jest mocna, dlatego też myślę, że obie drużyny będą grały ostro i na wysokiej intensywności, żeby zapewnić sobie dobry start, a to sprzyjać będzie wielu licznym upomnieniom. Sądzę, że będzie wiele fauli, tak jak użytkownik wyżej już to opisał, a widząc kurs na ilość kartek podopiecznych Simeone, traktuje ten zakład jako fajną promocję. Myślę, że fani Atletico - albo chociaż osoby oglądające często La Ligę wiedzą, jaki styl gry preferuje ta drużyna. To styl defensywny, gdzie piłkarze tej drużyny grają więcej bez piłki, niż z nią - i to nawet posiadania całkiem mocnego składu. Gospodarze dzisiejszego spotkania to w końcu mistrz Hiszpanii. Ich gra charakteryzuje się dużą zadziornością i częstym wybijaniem z rytmu przeciwników. Co ciekawe, to niezależnie z kim grają - żółte kartki często padają po ich stronie. Na 4 ostatnie mecze, to w każdym z nich warunek zakładu został pokryty! Co więcej to grali z drużynami raczej słabszymi od dzisiejszych gości (no może poza Villareal). Kolejno to tych żółtych kartek po stronie Atletico padało: 4/6/2/5. W jednym z tych meczów zanotowali nawet jedną czerwoną. Myślę, że przy takim kursie grzechem byłoby nie skorzystać z tego zakładu - zwłaszcza, że Porto to mocna drużyna, która regularnie wychodziła z grupy w dotychczasowych edycjach LM. Myślę, że goście dzisiejszego spotkania stworzą sobie kilka sytuacji przynajmniej, a Atletico będzie ich często zatrzymywać w nieprzepisowy sposób. Myślę, że warto grać również sam over kartek, Atletico więcej żk, albo over fauli. Sam będę grał wyższy over po kursie powyżej 2. Powodzenia i samych wygranych życzę :)

54
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +204
chosen70 135K

chosen70

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Club Brugge – PSG
Typ: Neymar over 1.5 celnych strzałów
Kurs: 2.10
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Pierwszy mecz trio Mbappe Neymar Messi od pierwszej minuty. Nie widzę innego scenariusza niż ataki przez cały mecz drużyny z Paryża. Całe trio powinno czynnie brać udział w akcjach, co skutkować będzie w strzałach. Neymar powinien zaliczyć 2 celne strzały.
100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Spotkanie Brugge PSG
Godzina 21.00
Typ PSG powyżej 1 gola w pierwszej polowie
Kurs 1.70
Bukmacher lvbet
Wielkie trio po raz pierwszy razem Messi, Neymar i Mbappe. Nawet bez nich PSG rozstrzygal mecze już w pierwszej połowie. Brugge stracilo niedawno 6 goli w lidze belgijskiej.

zwrot .
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
T 9K

tobson-131249

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21
Spotkanie: Club Brugge- PSG
Typ: GOL LIONEL MESSI
Kurs: 1.8
Bukmacher: Etoto
Analiza:
Po raz kolejny idę w kierunku gola gracza, dzisiaj PSG na wyjeździe zmierzy się z Club Brugge, PSG jest zdecydowanym faworytem, Messi jak wiadomo jest wybornym piłkarzem, póki co nie strzelił gola dla PSG i liczę na to że dziś się to stanie. Kurs jest dość wysoki jak na gola Messiego, Argentyńczyk na pewno będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony w nowym klubie. Powodzenia!

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom