>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.09.2012 (sobota)

Status
Zamknięty.
kempes1410 33

kempes1410

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna: Anglia, League One
Spotkanie: Carlisle - Swindon
Typ: X
Kurs: 3.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Przerzedziłem sporo meczy z dzisiejszego dnia i wpadło mi w oko spotkanie z League One pomiędzy Carlise i Swindon. Nauczony wczorajszą porażką stwierdzam że kiedy grają ze sobą drużyny o podobnej formie, nie warto faworyzować którejkolwiek z nich (swoją drogą sędzia we wczorajszym meczu Chotěbuz - FSV Frankfurt zdecydowanie pomagał gościom). Ale nie o tym mowa.
Po 5u kolejkach oba zespoły są obok siebie w środku tabeli: odpowiednio 12 i 11 miejsce. Bilans bramkowy: -2 i 0. Team&#39;y zdobyły po 7 punktów z bilansem spotkań 2-1-2. Chłopaki z dwóch różnych klubów grają jak widać łudząco podobnie. Do tego wszystkiego szala wyrównuje się po ostatnio rozegranej kolejce w której Swindon przegrał u siebie mimo że był murowanym faworytem. Natomiast Carlise gra u siebie zdecydowanie lepiej co widac nie tylko w tym krótkim sezonie ale i poprzednim. Zatem Frustracja Swindon i motywacja do odegrania się w następnym meczu jak oraz niezła gra u siebie Carlise + doping kibiców, wyrównuje nam szanse obu druzyn na to spotkanie. Jak dla mnie podział punktów to bardzo prawdopodobny scenariusz tej potyczki.
Polecam.

✅230
 
polakko20 170

polakko20

Użytkownik
Piłka nożna, Liga Hiszpanska, godzina 22:00

Sevilla - Real Madryt
powyżej 3 goli ( azjatycka suma goli )
1,99
Pinnacle sports

analiza:

Przed nami mecz ligi Hiszpanskiej pomiędzy Sevillą a Realem Madryt. Jest to spotkanie w ramach 4 kolejki. Jak narazie lepiej w tabeli wygladają gospodarze, ktorzy na 3 spotkania zainkasowali 5 punktów, wygrywając z Getafe i remisując z Granadą i Rayo Vallecano. Sevilla z 5-cioma punktami na koncie zajmuje 7 miejsce w lidze. Jesli chodzi o Real to nie zaczeli sezonu tak jak sobie zapewne zakladali, jak narazie tylko 4 oczka zdobyte jednak to początek sezonu i nie ma co wyciagac wniosków. Krolewscy na inauguracje zremisowali z Valencią 1-1, pozniej niespodziewanie ulegli Getafe 2-1 i w 3 kolejce wygrali pewnie z Granadą 3-0. Jak widac już w ostatnim meczu wrocili na swój wlasciwy poziom jaki prezentują od wielu sezonów. Goscie nie mogą sobie pozwolic na strate punktów z Sevillą. Jesli tak sie stanie to strata do Liderującej Barcelony stanie sie jeszcze wieksza niz jest i naprawde juz na poczatku sezonu Real postawi sie pod scianą. W tej chwili strata Realu do Barcelony wynosi 5 punktow co juz jest dużą roznicą, biorąc pod uwage ze Barca rzadko traci punkty i ciezko bedzie Realowi dogonic. Ja w tym spotkaniu decyduje sie na typ związany z golami a konkretnie zakladem na over 3 gole. Kurs na taki typ wynosi 1,99 i jak dla mnie jest jak najbardziej opłacalny. Bardzo ciekawy jest fakt że Real w sezonie 2010/2011 grając z Sevillą na wyjezdzie odniósł przekonujące zwyciestwo, aż 6-2 a wiec wpadło az 8 goli. Sezon pozniej czyli 2011/2012 w meczu rozgrywanym na stadionie Sevilli wynik sensacyjnie się powtórzyl, ponownie 6-1 dla Kroleswskich i znowu 8 bramek w spotkaniu. Jak widac zatem są argumenty by myslec że W tym meczu padnie wiecej niz 3 gole. Na tą chwile w dobrej formie jest argentynski napastnik Higuian ktory ma juz w lidze 3 gole i strzelal rowniez w ostatnich meczach eliminacyjnych Argentyny. Na niego oraz oczywiscie na Ronaldo kibice Gosci beda przede wszystkim liczyc. Gospodarze rowniez mogą liczyc na swoje okazje. Over 3.

⛔100
 
troglak 312

troglak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Spotkanie: QPR - Chelsea
Typ: Frank Lampard strzeli
Kurs: 3.75

Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Obydwa zespoły dzieli przepaść. 0 punktów przeciw kompletowi, 9 straconych bramek do 2 straconych, 2 zdobyte i 9 zdobytych bramek. Każda formacja Chelsea wygląda lepiej niż u przeciwników. Pół Obrony QPR, to nowi zawodnicy, którzy potrzebują czasu na zgranie. Nazwiska prezentują się okazale, bo Bosingwa, M&#39;Bia, Fabio da Silva, lecz nie idą w parze z grą. Zdecydowałem się na ten typ, ponieważ sądzę, że Hazard kolejny raz wypracuje tutaj rzut karny, gdyż jego gra przy piłce powala na kolana. 3/4 wykonywanych jedenastek w ostatnim czasie strzałem kończy Lampard. Jak dotąd każdą zamieniał na bramkę, czy to w klubie, czy reprezentacji.

⛔100
 
przemo21 62

przemo21

Użytkownik
sevilla - real
Sevilla - Real Madryt 2

Dyscyplina:
Piłka Nożna, Hiszpania Primera Division
Spotkanie: Sevilla - Real Madryt
Typ: 2
Kurs: 1,72
Bukmacher: fortuna
Analiza:


Dzisiaj o godzinie 22:00 Sevilla zmierzy się Realem Madryt. Co tu dużo pisać, uważam, że Real dzisiaj wygra. Jak dobrze wszystkim wiadomo, że Real jest tu zdecydowanym faworytem, jeśli zagrają swoje mają 3 pkt. Real jest podbudowany 2 wygranymi, pewne zwycięstwo 3-0 z Grenadą i bardzo ważny mecz, czyli GRAN DERBI 2-1 (oczywiście z Barceloną). Warto też wspomnieć, że 5 ostatnich meczów z Sevillą należało do Realu Madryt:














29.04.12
Real MadridSevilla
3 : 017.12.11
SevillaReal Madrid2 : 607.05.11
SevillaReal Madrid2 : 602.02.11
Real MadridSevilla2 : 026.01.11
SevillaReal Madrid0 : 1







Ostatnie typy:
11.09.2012 PSG - Toulouse typ: 1 (2 połowa) wynik: 1-0 kurs: 1,70
12.09.2012 Lech Rypin-Elana typ: 1 wynik: 1-0 kurs:1,55
11.09.2012 Bułgaria-Armenia typ: 1 wynik: 1-0 kurs: 1,70



Jeśli pomogłem kliknij &quot;dzięki&quot;

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 15

torres24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, BUŁGARIA: A PFG
Spotkanie: Montana - Chernomorets Burgas
Typ: 2
Kurs: 2,30
Bukmacher: Sportingbet

Analiza:

Na dziś wybrałem spotkanie w 1 lidze bułgarskiej pomiędzy Montana ,a Chernomorets Burgas. Obie ekipy zaczeły ten sezon bardzo słabo. Po Montanie mozna było sie tego spodziewac jednak ekipa z Chernomortsa grała w tamtym sezonie o najwyzsze lokaty i uplasowała sie na miejscu tuż za pucharami. Więc ten mecz jest dla nich szansa na przełamanie. Montana w tym sezonie w 4 kolejkach cztery porażki, straciła 10 bramek, strzelając tylko 4 przed sezonem straciła kilku ważnych graczy.
Goście jak narazie tylko 2 punkty, ale grali na wyjazdach z Levski, przegrali 0-1 z liderem, ulegli Botevowi Plovdiv 2-0,który jak do tej pory sie dobrze prezentuje, remisowali u siebie z Lokomotivem Plovdiv oraz CSKA Sofia.Jak widać do tej pory grali z silnymi ekipami, teraz czas na audstajdera ligi bułgarskiej .Ostanio w ygrali z nim rok temu 4-2 na wyjezdzie i 2-0 u siebie. Jest to 5 kolejka ligi wiec czas wygrywac i jak nie z Montana to z kim ?

PS: rozbieznosc kursow u buka jest wielka wiec trzeba sie spieszyc aby złapac jak najlepszy ????

⛔100
 
psotnick 907,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Spotkanie:
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
Typ: Lechia Gdańsk wygra oraz Poniżej 2.5 bramki
Kurs: 3.40
Bukmacher:
WilliamHill

Po dwóch wygranych meczach wyjazdowych Lechia zagra dzisiaj PGE Arena Gdańsk o pierwsze w tym sezonie zwycięstwo na własnym stadionie. I wydaje mi się, że ma na to spore szanse. Przede wszystkim skłania mnie do takiego wniosku obecna forma obu zespołów. Lechia po pierwszym przegranym meczu z Polonią (1-3) wygrała 2 kolejne mecze i oba na wyjeździe (2-0 z Pogonią, 1-0 z Koroną) i w obu przypadkach pokazali charakter ikonsekwencję. Z Pogonią grali pod sporą presją po porażce u siebie, a do tego gospodarze byli na fali po wysokiej wygranej z Zagłębiem, a mimo wszystko Lechiści ich spokojnie i metodycznie wypunktowali. Klasą dla siebie był w tym meczu Abdou Razack Traore, który zdecydowanie wyróżnia się umiejętnościami nie tylko w Lechii ale i w całej lidze (dla mnie co najmniej top5 w tej chwili). Strzelił pierwszego gola i trzymał całą grę Lechii. Z kolei z Koroną gdańszczanie po szybko strzelonej bramce równie szybko ( 26 min .) dostali czerwoną kartkę, a mimo to utrzymali prowadzenie do końca mimo osłabienia przez 3/4 meczu . Gra Lechii w yra ź nie się poprawiła po zmianach jakie wprowadził trener &quot;Bobo&quot; Kaczmarek. Przede wszystkim zmienił formację obronną, postawił na Bieniuka z Maderą na środku i są w tej chwili ostoją zespołu. Lechia gra bardzo pewnie w obronie i przestali tracić gole. A z przodu różnicę robią świetni technicznie Traore i Ricardinho (obaj już trafili po golu), wspomagani przez nietuzinkowego Machaja , n awet Rasialdo potrafi się na coś przydać (świetna asysta z Koroną). Do tego Bobo chyba potrafił zrobić dobrą atmosferę w szatni bo nawet tacy rutyniarze jak Surma nie boczą się, że wchodzą na ostatnie minuty tylko jeszcze bardziej zasuwają i nawet strzelają gole. W Piaście nie dzieje się aż tak dobrze, od początku sezonu beniaminkowi idzie jak po grudzie. Najpierw 2 przegrane w nieciekawych okolicznościach (1-2 z Górnikiem u siebie i taki sam wynik z Zagłębiem na wyjeździe). W ostatnim meczu musiał im pomóc sędzia, żeby po skandalicznie podyktowanym karnym wymęczyli pierwsze punkty z Pogonią (1-0) po bardzo słabym meczu. Na dodatek w Gdańsku będą mocno osłabieni: nie zagrają Świerczok (kontuzja kolana), Lisowski, od dawna kurują się Cuerda i Urban, a za kartki pauzuje Jurado. Statystki bezpośrednich pojedynków (http://fussball.wettpoint.com/en/h2h/131491-131481.html) wskazują, że są to wybitnie underowe drużyny (średnio 2.1 gola w bezpośrednich meczach),choć ciężko się na tym opierać, bo ostatni mecz rozegrali ponad 2 lata temu. W każdym razie Lechia ostatnio ustabilizowała obronę, przestała tracić gole, choć równie mało strzela. Osłabiony Piast nie powinien sprawić niespodzianki, a taką byłby nawet punkt wywieziony z Gdańska. Stawiam na pewne, ale niezbyt wysokie zwycięstwo gospodarzy.

Przewidywane składy:
Lechia Gdańsk: Buchalik - Bąk, Madera, Beniuk, Brożek - Surma, Andreu - Traore, Machaj, Łazaj - Rasiak.
Piast Gliwice: Trela - Matras, Zbozień, Klepczyński, Oleksy - Izvolt, Zganiacz, Lazdnis, Podgórski - Jurado - Kędziora.

⛔100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Boliwia
Spotkanie: Petrolero de Yacuiba - Club Aurora
Typ: Petrolero
Kurs: 1,53
bwin

Dzisiaj zdecydowałem się zanalizować mecz ligi boliwijskiej konkretnie wybrałem pojedynek Petrolero z Club Aurora. Kurs na gospodarzy może niezbyt duży ale dla mnie to pewniak. Gracze z Yacuiby zajmują obecnie piąte miejsce w tabeli po siedmiu spotkaniach i mają na koncie jedenaście punktów. Na swoim obiekcie grali jak dotąd trzy spotkania z San Jose dwa do zera, Wilstermann zremisowali bezbramkowo i wygrali z Nacional Potosi jeden do zera. Jak więc widać nie stracili oni nawet bramki. Ich rywal natomiast zajmuje ósme miejsce i na koncie ma dziewięć punktów. Jak dotąd grali bezkompromisowo zaś na wyjazdach przegrali ostatnie dwa spotkania i to do zere: San Jose zero do czterech i zero do dwóch z National Potosi. Zatem ich wyjazdowa gra jak dotąd jest katastrofalna. Dodatkowym atutem gospodarzy jest to że przyjezdni zagrają bez kilku czołowych graczy gdyż czeka ich ważne spotkanie w Copa Sudamericana i trener daje im odpocząć. Może wystąpić nawet kilku debiutantów dlatego ja stawiam na gospodarzy.

✅53
 
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
QPR - Chelsea
Typ: 2
Kurs: 1.95
Bukmacher: Pinnacle

W czwartej serii spotkań Premier League na Loftus Road przyjeżdża lider, londyńska Chelsea. Po bardzo dobrym początku sezonu - 3 zwycięstwa w 3 meczach - The Blues z pewnością będą chcieli kontynuować dobrą passę i dzisiaj mają ku temu odpowiednia okazję, bowiem gospodarze na początku sezonu spisują się słabo, zdobywając do tej pory zaledwie punkt, przegrywając m.in. na inaugurację 0:5 ze Swansea. W zespole Chelsea wystąpią Terry i Cole, którzy pauzowali w ostatnich spotkaniach reprezentacji z powodu urazów, a za zadania ofensywne będą odpowiadać m.in.: Torres, Hazard, Bertrand i Ramires. Zespół QPR dokonał co prawda kilku ciekawych transferów, głównie graczy którzy nie mieścili się w podstawowym składzie swoich poprzednich zespołów. Mowa tutaj m.in. o Granero, Park Ji-Sungu, Zamora, Bosingwa czy Fabio. Wydaje mi się jednak, że Ci zawodnicy nie będą jeszcze na tyle zgrani aby pokonać The Blues, którzy (za wyjątkiem meczu o Superpuchar Europy) prezentują wysoką formę od początku sezonu.

⛔100
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Ruch - Korona
Typ: 2
Kurs: 4,09
Buk: PinnacleSports
Korona wszystkie dotychczasowe mecze przegrała... pechowo. Czerwone kartki, duzo niewykorzystanych sytuacji i stąd wynikały słabe wyniki. Teraz wraca do kadry Korzym, wraca też Kuzera. Jest Lisowski. Fizycznie Kielczanie prezentują się dobrze. Przed przerwą reprezentacyjną byli w tym elemencie lepsi niż Ruch.
Nadzieja Niebieskich w nowym trenerze. Ale czy zdołał coś zmienić? Musiałby wycisnąć więcej z Malinowskiego czy Zieńczuka, którzy już są zawodnikami wiekowymi. Więc wątpię. Ruch ma troche osłabień personalnych ze względu na kartki. W każdym z dotychczasowych meczów ligowych Chorzowianie wyglądali bardzo słabo. Myślę, że dzisiaj Korona wreszcie się przełamie.

⛔100
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Millot - Renavand
typ: 1 kurs: 1,65 bwin

Jeszcze raz zaufam Millotowi w tym tygodniu, tak jak pisałem przy spotkaniu z Goodallem &quot;defensor wybiegany , regularny a także potrafi zagrać agresywnie gdy poczuję gre, jedynie czasem jak to u Francuzów bywa główka gorąca&quot;. W tym wypadku ma naprzeciw jeszcze bardziej drewnianego gracza niz wtedy. Renavand duzy facet z poteznym serwisem, ale jego poruszanie sie po korcie oraz selekcja strzałow na bardzo niskim poziomie i dlatego nigdy nie bedzie osiagał dobrych wynikow poza futuresami. Liczę ze Millot wypunktuję go swoim sprytem i wybieganiem.

✅65
 
G 7

garrincha

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Quebec
Spotkanie: Barthel, M v Flipkens, K
Typ: 2
Kurs: 3.80
Bukmacher: sportingbet

Obie zawodniczki nie miały przyjemności jak dotychczas spotkac sie w rywalizacji na korcie, wiec dzis nadejdzie premierowe spotkanie, w którym zawodniczki beda troche nie w pelni wiedziec co dana zawodniczka moze wyciągnąć z rękawa. Jak dla mnie faworytka wydaje sie Kirsten w dzisiejszych zawodach. Przemawia za nia pare rzeczy moim odczuciu ktore zadecydować moga w kwestii zwyciężenia danego spotkania. Po pierwsze doświadczenie Kirsten, chociaz Mona jest tak samo ograna na Indor nawierzchni jak Kirsten, ale biorac pod uwage cala karierę jednak ustępuje. Po drugie i najważniejsze jak dla mnie to jest forma w ostatnim czasie Kirsten, ktora jak startuje chociaż w większości byly to turnieje niższej rangi dochodziła bardzo daleko w nich, ćwierć, pól, lub finał. A to na pewno ja bardzo wzmocniło psychicznie i dodało wiary w swoje umiejętności. Mona po udanych startach na początku roku, w ostatnich miesiącach obniżyła loty, chociaż trzeba zaznaczyć ostatnio jak odpadała z rywalizacji to jednak z dobrymi zawodniczkami w początkowych fazach turniejów. Jednak jeszcze psychicznie moim zdaniem nie jest przygotowana do odnoszenia zwyciestw z bardziej renomowanymi graczami. Dzis kurs na Kirsten bardzo atrakcyjny, wiec zaryzykować na jej zwycięstwo mozna, bo sa ku temu powody.

✅280
 
kleryk 146

kleryk

Użytkownik
Data: 15.09.12 (19:00)
Dyscyplina: Tenis, WTA Quebec
Spotkanie: K. Flipkens - M. Barthel
Typ: 1
Kurs: 3.80
Bukmacher: Sportingbet
Odrazu przejde do rzeczy. Barthel jest faworytka bez dwoch zdan ale Flipkens nie jest znowu taka slaba zeby nie miala wogole szans na sprawienie niespodzianki i wygranie tego meczu. Niemka jest mocna i wydaje sie ze chce tutaj wygrac ale u niej do konca nie mozna byc pewnym jaka dyspozycje wniesie w danego dnia na kort. W zeszlym sezonie i na poczatku obecnego trafialy jej sie glupie, nawet seryjne porazki, teraz chyba troche dojrzala i ustabilizowala forme jednak od czasu do czasu i tak przegrywa z mniej utalentowanymi zawodniczkami bo do glosu dochodzi jej psychika ktora potrafi popsuc jej wygrany mecz. Flipkens nie ma takiego potencjalu jak Barthel ale ma chociaz dobry serwis i potrafi z niego robic uzytek jak dobrze wejdzie w mecz. Z Tatishvili ktora tez miala aspiracje zeby wygrac caly turniej Kirsten gladko wygrala 1 seta. W drugim gruzinka skreczowala ale awans belgijki nie podlegal raczej dyskusji bo w tym meczu grala na swoim dobrym poziomie. Jesli dzisiaj wejdzie dobrze w mecz to tez moze powalczyc z Mona. Moze nawet wygra bo niemka rozne rzeczy na korcie juz pokazywala w czasie swojej kariery. W kazdym razie mecz powinien byc zaciety bo Kirsten na pewno nie podda sie bez walki.
✅ 280
(typ powtórzony ale 2 min różnicy więc przypadek mocno losowy z tym powtórzeniem)
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie.Lierse - Anderlecht
Typ.x
Kurs.3,75
Bukmacher.Bet365
Data.15.09.2012 g.18.00

Analiza.

Dzisiaj o godzinie 18.00 dojdzie do spotkania w Belgijskiej Pro League pomiedzy zespolami Lierse - Anderlecht.Wszyscy faworyta upatruja w ekipie Anderlechtu.Ja jestem jednak innego zdania i typuje,ze Fiolki co najwyzej dzisiaj tylko zremisuja.A przemawia za tym pare faktow...Miedzy innymi wyniki ostatnich spotkan pomiedzy tymi ekipami... 26/02/12 PL Lierse - Anderlecht 0:0 30/10/11 PL Anderlecht - Lierse 4:0 26/12/10 PL Anderlecht - Lierse 6:0 22/09/10 PL Lierse - Anderlecht 1:1 Prosze spojrzec,ze w ostatnich dwoch latach gdy Anderlecht tu przyjezdzal w roli faworyta tpoo tylko remisowal...Ponadto Anderlecht w tym sezonie przeplat mecze zwycieskie remisami i ma bilans wygranych i remisow po 3...Natomiast gospodarze lubuja sie w tym sezonie remisami i tylko raz zaznali goryczy porazki,przy 4 remisach i 1 wygranej...Talkk wiec wcale nie jest ich latwo pokonac,a do tego dochodzi aspekt startu Anderlechtu we wtorek w upragnionej Lidze Mistrzow i od razu wyjazd i mecz z AC Milan.Tak wiec zapewne beda myslami takze przy tej konfrontacji...Stawiam na podzial punktow w tym spotkaniu i wynik 1-1.

✅275
 
steve 55

steve

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,Bundesliga
spotkanie:Greuther Furth - Schalke 04
typ:Shalke 04
kurs:2,05
Buk:WilliamHill

Analiza:
Dziś o godzinie 18.30 beniaminek z Furth podejmie na własnym terenie Schalke.Faworytem tego pojedynku są rzecz jasna goście, bo jako jeden z pretendentów do zajęcia miejsca premiowanego udziałem w LM, nie może sobie pozwolić na porażkę z ligowym nowicjuszem.Latem Shalke wzmocniło swoje szeregi wypożyczając Ibrahima Affelaya z Barcelony.I chociaż na koniec poprzedniego sezonu z drużyny odszedł Raul, to wcale znacząco nie osłabiło to
ofensywnego potencjału tego teamu.Farfan,Huntelaar,Draxler jak i wyżej wymieniony Affelay są w stanie sami niekiedy zadecydować o wyniku meczu.Do tego dochodzi silna linia obrony, w której rządzą Papadopoulos
i Christian Fuchs.Zadaniem tego drugiego jest wykonywanie stałych fragmentów gry i zdaniem wielu jest on jednym z lepszych specjalistów od tego elementu gry w całej Bundeslidze.
Greuther na początku sezonu nie zdołał poskromić Bayernu ulegając mu 0:3.
Ma jednak już na swoim koncie wygraną-pokonał Mainz 1:0.
Czy zdoła wygrać dziś z Shalke? Moim zdaniem nie.Jak będzie istocie przekonamy się dziś wieczorem.

✅105
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Francja Ligue 1
Spotkanie: Valencienne - Bordeaux
Typ: Over 2,5
Kurs: 2,70
Bukmacher: Betfair
Analiza: W spotkanie 5 kolejki Francuskiej ekstraklasy Ligue 1 spotykaja sie Valencienne i Bordeaux. Gospodarze tego spotkanie po 4 spotkanie maja na koncie 7 punktow i zajmuja 7 pozycja w tabelii. Goscie maja na koncie 1 punkt wiecej i zajmuja wysoka 5 pozycja w tabelii. W tym sezonie pilkarze Valencienne u siebie sa niepokonani, kiedy ich rywale na wyjezdzie rownierz sa bew porazki. Napewno pilkarze obie druzyn wagraja dzis tak aby przedluzyc ta passa bez porazki, zdobyc celnych punktow oraz wzmocnic sie w gornej czesci tabelii. W 3 ostanich spotkan pomiedzy oba zespolami padlo wynik powyzej 2,5 gola. Licze ze dzis stawka spotkanie oraz dobra forma obie druzyn, zmobilizuje pilkarze zeby zagrac skutecznie i nie raz pokonac bramkarza rywale. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Valencienne i Bordeaux, padnie wynik powyzej 2,5 gola.

⛔100
 
prof 13,9K

prof

Użytkownik
Dyscplina: Tenis , WTA Quebec (Kanada)
Spotkanie: Lucie Hradecka - Kristina Mladenovic
Typ: Lucie Hradecka wygra 2-0
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
analiza:

Polfinal w Kanadyjskim Quebec w ktorym widze tylko jedno faworytke a mianowicie Lucie Hradecka. Czeska na szybkich kortach jest naprawde dobra i potrafi grac na bardzo wysokim poziomie co potwierdzila pare mieisecy temu na niebieskiej maczce gdzie wygrala z kilkoma tuzami przegrywajac dopiero w finale S.Williams. Tutaj spisuje sie bardzo dobrze. Wygrala 3 mecze z czego tylko w 2 rundzie tracac 1 seta. Ostatnio pokonala latwo w 2 setach dobrze spisujaca sie Lauren Davies. Czeszka barzdo dobrze serwuje i ciezko w tym turnieju ja przelamac (4 razy w 1 meczu a pozostalych dwoch tylko 2 )natomaist Mladenovic byla lamana wielokrotnie w tym turnieju (11 razy). Mladenovic rozpoczela gre od kwalifikacji i do polfinalu grala az 3 ciezkie 3 setowe mecze wiec zmeczenie moze dac o sobie znak. Moim zdaniem dobrze spisujaca sie Hradecka powinna gladko w 2 setach wygrac Francuzka.

✅175
 
marfik007 14

marfik007

Użytkownik
Piłka nożna, Liga Hiszpańska, godzina 22:00
Sevilla - Real Madryt
Typ: Real 3 lub więcej bramek
Kurs: 2,85
Buk: bwin
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 22:00 Sevilla zmierzy się Realem Madryt. Jest to spotkanie w ramach 4 kolejki. Faworytem tego spotkania jest Real jednak możemy się spodziewać trudnej przeprawy dla podopiecznych Mourinho. Wybrałem ten typ ponieważ jeżeli chodzi o bramki to w starciu tych drużyn nie powinniśmy się o nie martwić. Na początku spojrzałem do statystyk h2h i od razu widać, że w starciu tych drużyn oglądamy fenomenalne widowisko z dużą ilością bramek. Dziś powinno być podobnie, a to dlatego, że Real jest podbudowany dwoma wygranymi, (zwycięstwo 3-0 z Grenadą i bardzo ważny mecz, czyli GRAN DERBI 2-1). Dodatkowo Real nie może pozwolić sobie na kolejną stratę punktów, musi od początku zaatakować. W tej chwili strata Realu do Barcelony wynosi 5 punktów co juz jest dużą różnicą. Myślę, że możemy spodziewać się powtórki z sezonu 2010/2011 rok, gdzie kibice oglądali aż 8 bramek. Co ciekawe, piłkarze Sevilli znajdują się wyżej w ligowej tabeli, wyprzedzając Real różnicą jednego punktu. Co powinno dodatkowo zmobilizować Real. Odnośnie samego spotkania to Real, przystąpi do meczu bez zawieszonego Fabio Coentrao. W zespole gospodarzy pauzować będą kontuzjowani Baba, Diego Perotti oraz Jose Antonio Reyes. Szczególnie nieobcość Reyes może być dla gości odczuwalna. Dlatego dla mnie 3 bramki dla Realu są bardzo prawdopodobne. Pozdrawiam
Dla zainteresowanych przedstawiam przypuszczalne składy:
Sevilla: Lopez; Navarro, Spahić, Botia, Cicinho; Trochowski, Medel, Rakitić; del Moral, Negredo, Navas
Real Madryt: Casillas; Marcelo, Ramos, Pepe, Arbeloa; Alonso, Khedira; Di Maria, Oezil, Ronaldo; Benzema

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom