>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 15.08.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
R 55

ryzy1994

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Typ: 2 (handicap 1:0)
Kurs: 2,86
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Decyzja UEFY o walkowerze dla Celticu zadziała na Legię wyjątkowo mobilizująco, wyżywając się wprost na Łęcznej gromiąc ich 5-0. Dzisiaj Legia jedzie do Białegostoku na mecz z Jagiellonią, która początek sezonu miała dość obiecujący, jednak ostatni mecz z Górnikiem przegrany 3-0 potwierdził słowa Michała Probierza, że Jaga nie będzie walczyć w tym sezonie o najwyższe laury. Myślę, że wczorajsze odrzucenie przez UEFA odwołania stołecznego klubu przyniesie ten sam efekt na piłkarzach, którzy będą chcieli pokazać, kto jest, bezsprzecznie, najlepszą drużyną w Polsce, a mówię to, jako kibic największej kosy Legii. Legia w roku 2013 dwa razy gościła na stadionie przy ul. Słonecznej i odniosła dwa zwycięstwa: 2-3 i 0-3. Legia w tym sezonie grała już jeden mecz wyjazdowy w lidze, ogrywając Cracovię 3-1. Sądzę, że Jagiellonia prezentuje poziom zbliżony do Cracovii, warto nadmienić, iż dwie kolejki temu odbyła się bezpośrednia konfrontacja między tymi drużynami i Jagiellonia odniosła zwycięstwo 2-1 po bramce w doliczonym czasie gry. Nie licząc zwycięstwa ligowego, Legia w tym sezonie gościła na obcym terenie jeszcze dwukrotnie, miało to miejsce w eliminacjach do Ligi Mistrzów, gdzie ograli St Patrick&#39;s 5-0 i Celtic 2-0. Reasumując, typuję co najmniej dwubramkowe zwycięstwo Legii, a decydujące gole powinny paść w drugiej połowie.
nieregulaminowy bukmacher ⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
krysztal94 19

krysztal94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Portugalia
Godzina: 21:00
Spotkanie: FC Porto-Maritimo
Typ: over 2,5 i wygra Porto
Kurs: 1,60
Bukmacher: STS
Analiza:

Już dziś o godzinie 21:00 zmagania ligowe rozpoczną się w Portugalii. W meczu otwarcia sezonu 2014/15 zmierzą się drużyny FC Porto i Maritimo.
Do tej pory Porto pozyskało paru dobrych zawodników, nowego trenera Lopetegui i kibice mają wielkie oczekiwania co do zespołu. Z klubu odeszło dwóch ważnych graczy: Fernando i Mangala&#39;e. Okno transferowe wciąż otwarte a do tej pory do Porto przyszli tacy zawodnicy jak: Tello, Brahimi, Casemiro, Adrian, Oliver, młodziutki Ruben Neves. Sukcesem okazało się zatrzymanie Jackson&#39;a Martineza.
Ostatnie dwa mecze towarzyskie w Anglii z Evertonem i WBA pokazały Porto z dobrej strony. 3:1 z WBA i 1:1 z Evertonem.
Maritimo pozyskało aż 12 nowych zawodników, nowego trenera bez doświadczenia w roli pierwszego szkoleniowca-Leonela Pontesa, który do tej pory był asystentem Paulo Bento. Z drużyny odeszli Derley (najlepszy strzelec 16 goli) do Benfici, Sami do Porto, Danilo Dias do Karabakhu.
Ostatni mecz towarzyski przegrali 4:0 z Las Palmas, naprawdę słaby mecz w ich wykonaniu. Maritimo uważałem za dobrą markę, walcząca o wysokie miejsca, jednak powtórzenie 6 miejsca z poprzedniego sezonu uważam za nierealne.
Porto grając u siebie zawsze gra naprawdę dobrze i nie wyobrażam sobie, że obrona Maritimo będzie w stanie zatrzymać gospodarzy. Spodziewam się wysokiego zwycięstwa Porto i minimum trzech bramek.
Powodzenia ????
nieregulaminowy bukmacher ⛔100
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka plażowa - Coop Beachtour - Kobiety
Godzina: 15:00
Spotkanie: Forrer/Vergé-Dépré vs Heidrich/Zumkehr
Typ: Heidrich/Zumkehr

Kurs: 1,53
Bukmacher: Bet365
Analiza:[/b]
Przed nami finał rywalizacji kobiet. Nadine Zumkehr i Joanna Heidirch to najlepsza żeńska para w Szwajcarii. Wspólnie grają od
2 sezonów i systematycznie robią postępy. W tym sezonie już nie raz można było je obserwować w decydujących rundach w zawodach World Tour. Na swoim koncie mają już ćwierćfinał w Gstaad i w Hadze oraz kilka cennych zwycięstw z bardzo dobrymi duetami. Ta para jest dobrze zgrana i idealnie się uzupełnia. Młodsza Heidrich
posiada znakomite warunki fizyczne (190cm) i na siatce stanowi ogromne zagrożenie dla rywalek. Z kolei starsza Zumkehr to fantastyczna defensorka,ale i w
ofensywie spisuje się dobrze,ma
urozmaicony atak.
W tym turnieju grają znakomicie. Wszystkie mecze wygrane po 2-0, a dzisiejszy półfinał stanowił dla nich solidny trening.
Rywalki to mniej utytułowane rodaczki. W tym sezonie nie błyszczą. Zaledwie raz awansowały do 1/8 finału w
najważniejszych zawodach,a sukcesy osiągały tylko w turniejach mniejszej rangi.
Obie całkiem nieźle grają w ofensywie,ale ich defensywa jest dosyć słaba. Często łapią serię kilku straconych punktów,gdyż z
przyjęciem także bywa różnie. Nie
zachwycają mnie swoją grą,a ich forma jest nierówna i bardzo zmienna.
Faworytem spotkania jest para Zumkehr/ Heidrich. One wyglądają w ostatnim czasie lepiej, oba bezpośrednie spotkania w tym
roku wygrały bardzo pewnie. To ostatnie odbyło się wczoraj i wtedy padł wynik 2-0 w setach do 10 i 18. Będą także mniej
zmęczone po półfinale i według mnie powinny rozstrzygnąć ten mecz na swoją korzyść.
✅53
 
1 11

10sancho10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina:
20:30
Spotkanie: Caen- Lille
Typ: over 2.5
Kurs: 2.35
Bukmacher:
Analiza: To zdarzenie przyciągnęło moją uwagę, bardzo zdziwił mnie tak wysoki kurs... Ostatnie pięć meczy między tymi drużynami to wyniki odpowiednio : 3:3, 0:3, 1:2, 1:3, 2:5... W poprzednim sezonie Caen grało w ligue 2, grali piłkę bardzo ofensywną, dużo strzelali, ale także sporo tracili.. Powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej mogą zaliczyć do udanych, pewne 3:0 z Evian TG i po pierwszej kolejce przodują w lidze, Lille zaczęło od bezbramkowego remisu z Metz, przeważali jednak zabrakło skuteczności.. Lille co prawda gra w lidze mistrzów, ale dopiero w środę więc będą mieli dużo czasu by się zregenerować. Po niekorzystnym wyniku w 1 kolejce nie będą chcieli pozwolić na stratę punktów z beniaminkiem więc zaatakują od pierwszych minut... Uważam, że to będzie wymiana ciosów, Caen lubi taką grę i myślę, żę Lille się w taki styl da wciągnąć, bo zależy im na zwycięstwie i na pokazaniu się z dobrej strony przed trudnym meczem z FC Porto.

brak bukmachera ⛔100
 
k3mal 21

k3mal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Typ: powyżej 2,5 bramki w całym meczu
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Koledzy wyżej napisali wszystko na temat tego spotkania, ale napiszę jeszcze raz po swojemu.
Dzisiaj 15.08.2014 rozpoczynamy 5. kolejkę polskiej Ekstraklasy. Do Białegostoku i gospodarza Jagiellonii przybędzie drużyna ze stolicy Legia Warszawa.
Po 4 kolejkach, gospodarze dzisiejszego spotkania znajdują się na 7. pozycji z dorobkiem 7pkt. oraz bilansem bramkowych 7:7 (dom 4:3, wyjazdy 3:4). Ciężko na początku sezonu określić, kto się czuje u siebie dobrze a kto woli grac na wyjazdach. Piłkarze z Białegostoku rozpoczęli przyzwoicie, ale czy włąsy stadion jest dla nich aż tak wielkim atutem i to w meczu przeciwko Legii?
Goście w tabeli zajmują 4. pozycję z 7pkt. oraz bilansem 9:3 (dom 6:2, wyjazd 1:1). Legioniści między ligowymi meczami rozgrywali również spotkania eliminacji do LM, jak wiadomo pokonali oni Celtic Glasgow w dwumeczu 6:1 - jest to historyczny wynik - jednak wiadomo co się zdarzyło i UEFA przyznała walkower dla Celticu w 2. meczu co daje awans drużynie ze Szkocji. Nie pomogło odwołanie od decyzji, UEFA jest nieugięta i podtrzymała swoją decyzję.
Piłkarze się już z pogodzili z tą decyzją, jednak uważam, że zaistniała sytuacja oraz wynik wywieziony z dwumeczu ze Szkotami zadziałał o wiele pozytywniej na piłkarzy niż awans i trafienie na kolejną potęgę z Europy, gdzie mogło być różnie. Są pewni siebie, pokonując Celtic pokazali, że są w stanie wiele ugrać nie tylko na własnym podwórku Ekstraklasy, ale i również w Europie. Wydaje mi się, że Legioniści w tym sezonie będą dążyć do zwycięstwa w lidze i Pucharze Polski, bo będą na podwójnym speedzie.
W dzisiejszym spotkaniu liczę na otwartą grę gości i grad bramek, ale z zachowaniem rozsądku w obronie. Spodziewam się wyniku oscylującego przy 3-4 bramkach oraz zwycięstwo Legii. Dla lubiących ryzyko polecam grać 2-3/4-5 bramki w meczu w BAH&#39;u po kursach 1,95/3,70. Powodzenia
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Polska, T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa
Typ: over 3.5
Kurs: 3.40
Buk: bet365
Godz. 20:30
Analiza:
Bramki w meczu Jagielloni nie będą po raz kolejny żadną nowością, a wskazuje na to kilka faktów. Pierwsza sprawa wszystkim chyba dobrze znane są problemy z grą defensywną gospodarzy od kilku sezonów, żaden z trenerów oraz transferów nie zmienił tego stanu rzeczy, już wielokrotnie albo tracili w łatwy sposób wypracowaną przewagę daleko nie trzeba szukać pierwsza kolejka i spotkanie z Lechią - prowadzili 2:0 mieli okazję na skończenie tego meczu a po błędach dostali dwie bramki i skończyło się na podziale punktów, albo gonili wynik. Ostatnia kolejka i spotkanie z Górnikiem Zabrze przegrane wysoko 3:0 idealnie pokazało te wszystkie problemy. Do tego wszystkiego ze składu wypadł Madera a więc w środku defensywy zagra para Wasiluk, Baran bardzo mało zwrotni gracze, zresztą z tą zwrotności też jest problem z defensywnymi pomocnikami a chyba nie muszę pisać że techników w Legi nie brakuje. Z drugiej jednak strony u siebie Jagiellonia ma łatwość konstruowania akcji ofensywnych a na pewno gwarancją tego jest Dani który potrafili obsłużyć kolegów fantastycznym podaniem jak i sam potrafić zdobywać wiele bramek.
Legia cały czas żyje wydarzeniami Ligi Mistrzów i tak przypuszczałem tydzień temu po decyzji o walkowerze albo rozjadą beniaminka pod wpływem sportowej złości albo będą myślami gdzieś indzie i dadzą się zaskoczyć. Sprawdził się ten pierwszy scenariusz iii skończyło się na 5:0, dziś będzie podobnie bo odwołanie nic nie dało do tego nie będzie trybu przyspieszonego w ostatniej instancji. Trener Berg powiedział na konferencji że trudno się skupić w takim wypadku na kolejnym meczu ale tak jak wspomniałem podziała to na nich monizująco. Do tego dochodzi jeszcze fakt że mieli cały tydzień przerwy by przygotować się do tego starcia, a wiec Norweg ma do dyspozycji wszystkich graczy pierwszego składu zdrowych i wypoczętych. Rok temu Legia wygrała tutaj 2:3 po ofensymym widowisku z obu stron i dziś spodziewam się podobnego scenariusza stąd taki typ.
⛔100
 
K 3

kamil_w

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - World Grand Prix final four 2.dywizji
Godzina:
17:30
Spotkanie: Polska - Belgia
Typ: 2 (handicap 1,5:0)
Kurs: 1,65
Bukmacher: Unibet.pl
Analiza:

Witam.
Chciałbym zacząć pewnie i bezpiecznie. Belgijki to zdecydowany faworyt tego meczu, mimo tego, że mecz odbędzie się w Koszalinie. Zawodniczki trenera Van de Broek&#39;a to klasa światowa, aktualne brązowe medalistki ME, z takimi gwiazdami jak van Hecke, Dirickx, Leys, Aalbrecht. Polki to natomiast średniaczki z polskiej ligi, na czele ze słabiutką rozgrywającą (Bełcik). Nawet nasza liderka (zaroślińska) przy mocniejszych rywalkach, jak Holenderki czy Belgijki wypada blado...
Sztab szkoleniowy naszej reprezentacji pociesza się faktem, że Polki wygrały 25.07 z Belgijkami 3:1, jednak był to dopiero pierwszy mecz tych drużyn w tegorocznym WGP więc czas na meczowe zgrywanie się.
Następnie 08.08 czyli nie tak dawno Belgijki zmiotły z parkietu słabiutkie Polki w setach do 20, 19, 12, kiedy już były w &quot;gazie&quot;.
Mecze Polska - Belgia w 2014 r.
05.01.14 1:3
25.07.14 3:1
08.08.14 3:0
Daję bezpieczny handicup na zwycięstwo Belgijek w stosunku 3:0 lub 3:1. Ten jeden set to bufor bezpieczeństwa ze względu na obecność kobiet na boisku ;)
Reasumując, Belgijki to doświadczone, zgrane profesjonalistki będące w transie. O kilka klas przewyższają umiejętnościami nasze zawodniczki.
 
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - HOLANDIA: Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: RKC Waalwijk - FC Oss
Typ: RKC Waalwijk(-1)
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś wieczorem będę się przyglądać drużynom z Eerste Divisie, spadkowicz z Eredivisie drużyna RKC Waalwijk podejmować będzie klub FC Oss. Podopieczni Martina Koopmana zrobią dziś wszystko by wygrać przed własną publicznością na Mandemakers Stadion jak najwyżej, ponieważ w pierwszym meczu obecnego sezonu przegrali w emocjonującym spotkaniu z Rodą Kerkrade 3-2, Roda również jest spadkowiczem. Drużyna FC Oss zaczęła fatalnie sezon, przegrali aż 0-4 z drużyną Volendam, gdzie dzielnie bronili się aż do 78&#39;minuty gdy nagle rozwiązał się worek z bramkami i stracili 4 gole. Myślę że różnica klas obydwu drużyn pozwoli na dość pewne zwycięstwo gospodarzy i być może powrót do najlepszej ligi w Holandii.
Ostatnie mecze pomiędzy zespołami kończyły się pogromem:
H2H:
23.01.09 EER Waalwijk FC Oss 5 : 0
17.10.08 EER FC Oss Waalwijk 0 : 3
07.03.08 EER Waalwijk FC Oss 3 : 0
⛔100
 
S 4

skajlajn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Korona Kielce - Gornik Zabrze
Typ: BTS i over 2,5
Kurs: 2.37
Bukmacher: bet365
Korona potrzebuje punktow. Jak dotad zdobyla tylko jedno oczko i zajmuje przedostatnie miejsce. Kieleccy pilkarze dzis graja u siebie. Dwa tygodnie temu zremisowali tu 2-2 z Pogonia. Ogolnie na ich terenie zawsze pada duzo bramek. Gornik z kolei pokazuje sie z bardzo dobrej strony. Ich gra w meczach z Legia czy Lechem naprawde mogla sie podobac. Jak co roku Zabrzanie duzo lepiej radza sobie jesienia anizeli wiosna. W ataku dobrze radzi sobie Zachara ktory dzis moze wykorzystac brak komunikacji w obronie Korony. Z taka forma Gornicy sa w stanie strzelic Koronie kilka bramek. Miejscowym z kolei bardzo rzadko zdarza sie zakonczyc mecz u siebie bez strzelonej bramki. W zeszlym sezonie srednia goli na stadionie w Kielcach wynosila okolo 3,48. Miejmy nadzieje ze dzis zostanie podtrzymana. Powodzenia ;)
⛔100
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Mouscron vs Standard Liege
Typ: Standard
Kurs: 2.30
Bukmacher: Unibet
Godzina: 18:00
Analiza:
Zapraszam na analizę meczu belgijskiej Jupiler Ligi gdzie Mouscron na własnym stadionie podejmie Standard Liege.Goście tego spotkania to od lat drużyna ze ścisłej belgisjkiej czołówki a także solidna drużyna jeśli chodzi o grę w europejskich pucharach.Natomiast gospodarze z Mouscron to jeszcze niedawno ekipa z zaplecza Jupiler Ligi.W tym sezonie jak na razie gospodarze zajmują 9 miejsce z wygraną, remisem i porażką na koncie.Lepiej radzi sobie Standard który plasuje się na 5 miejscu z 2 zwycięstwami i jedną pechową porażkę odniesioną u siebie z drużyną Gent.Jak dla mnie jednak faworytem tego spotkania nadal są goście którzy jednak są bardziej doświadczoną ekipą i na pewno dziś będą chcieli przesunąć się w tabeli i nie pozwolić na ucieczke takim drużynom jak Anderlecht czy Club Brugge.Dlatego dziś też na pewno zagrają o 3 punkty i jak dla mnie ta sztuka im się uda.Bezpośrednio obie drużyny grały ze sobą dotychczas tylko raz w pucharze gdzie po dogrywce awansował Standard.Drużyna z Liege ostatnio pokazała swoją siłę eliminując z eliminacji Ligi Mistrzów grecki Panathinaikos i awansując tym samym do kolejnej fazy eliminacji.Dziś myśle że Standard na spokojnie może wywieźć z Mouscron 3 punkty bo na pewno ich ambicja jest wyższa a cele to ścisły czub więc nie mogą od samego początku sezonu tracić głupich punktów.Dlatego też dziś gram po kursie 2.30 na Standard i myślę że ten typ ma spore szanse powodzenia.Kursy na Standard dziwnie lecą w górę ale ja się nie chcę dać zmylić bukmacherom i tak gram na gości dzisiejszego spotkania.Przez europejskie puchary na pewno Standard ma więcej ogrania w tym sezonie i to na pewno może procentować w dzisiejszym spotkaniu.Podsumowując uważam że cele, ambicja a przede wszystkim umiejętności są po stronie dzisiejszych gości i to oni wywiozą do domu 3 punkty.Powodzenia!
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Typ: Legia powyżej 1,5gola
Kurs: 1,8
Bukmacher: expekt
Analiza
Legia to zdecydowanie najlepszy zespół ostatnich jaki występował w polskiej lidze.
Warszawiacy wciąż mają cień nadziei na gre w LM, lecz pewnie sami powoli godzą się juz, że zagrają w LE.
Ostatni mecz z Górnikiem Łęczna pokazał jak podziałął na nich walkower w Szkocji. Mam nadzieję, że dziś bedzie tak samo i spokojnie strzelą Jadze dwa gole.
Jagiellonia w pierwszej kolejce zremisowała 2-2 u siebie z Lechią by pozniej wygrać ze słabą Zawiszą i słabą Cracovią.
W ostatniej kolejce goscili w Zabrzu i Górnik pokazał im miejsce w szeregu ogrywają łatwa Jage 3-0. Legia w tym sezonie to zespoł o klasę wyższy od każdej innej druzyny i będą to pokazywac w kazdym meczu. A porażka w pierwszej kolejce u siebie z Bełchatowem to typowy wypadek przy pracy i mobilizacja przed meczami w LM.
Mój typ to spokojna wygrana gości. Stawiam na 2-0 dla Legii. Pozdrawiam
✅80
 
wes_man 165

wes_man

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Feyenoord - Heerenveen
Typ: BTS - Tak
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bwin
Nowy sezon w Holandii i nowe rozdanie dla nas. Feyenoord podejmuje u siebie drużynę Heerenveen. Gospodarze, mimo że bardzo faworyzowani przez bukmacherów wg mnie takimi oczywistymi faworytami nie są. Przede wszystkim jak pisał już Stanley zespół opuściło kilku kluczowych graczy, nie ma również z nimi ich trenera Ronalda Koemana, który swoich sił będzie próbować w Premier League. Oczywiście w żaden sposób nie przekreśla to gospodarzy przed dzisiejszym pojedynkiem, ale jest to z pewnością jedna z największych niewiadomych bieżącego sezonu w Holandii. Wracając do mojego typu. W zeszłym sezonie jedna i druga drużyna strzelała chyba jedną z najwięszkych ilości bramek (Heerenveen też ich kupę traciło) dlatego myślę, że na ten moment śmiało można pokusić się o postawienie typu BTS. Za mało jeszcze w tym sezonie widzieliśmy, aby pisać coś szerzej więc na tym dziś kończę i stawiam stówkę! Powodzenia :)
✅60
 
K 3,3K

kamczakkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eerste Divisie
Godzina:
20:00
Spotkanie: Den Bosch - Venlo
Typ: Over 1.5 gola w pierwszej połowie
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam! Na dzisiejszy, świąteczny wieczór, wybieram spotkanie z zaplecza holenderskiej Eredivisie. O godzinie 20 naprzeciw siebie staną jedenastki Den Bosch i Venlo. Wydaje mi się, że wielce prawdopodobne jest, że po 45 minutach zobaczymy minimum 2 bramki. Faworyta tego spotkania naprawdę trudno wskazać, jednak wydaje mi się, że zaproponowany przeze mnie typ jest dużo bezpieczniejszy. Holenderska druga liga dopiero co wystartowała, mecz ten rozgrywa się w ramach dopiero 2 kolejki. W pierwszej kolejce Venlo odniosło skromne zwycięstwo (1:0), natomiast drużyna Den Bosch zaznała skromniej porażki (0:1). Jednak patrząc na H2H obydwu zespołów (z wyłączeniem ostatniego meczu, który odbył się 7 grudnia ubiegłego roku), zawsze padało mnóstwo goli. Zresztą, zobaczcie sami: 3:0,1:2,0:5,2:0. Z tego w większości mecze te spełniały warunki dzisiejszego zakładu. Drużyny te, mówiąc kolokwialnie sobie leżą, każda z drużyn potrafi strzelić kilka bramek. Jako, że to dopiero początek sezonu i drużyny nie do końca muszą być już w stu procentach skonsolidowane i zgrane, mam tutaj w szczególności obronę, uważam, że 2 bramki w pierwszej połowie to dość spokojny zakład, przy kursie, którym pogardzić nie sposób. Polecam.
⛔100
 
mk21 233

mk21

Użytkownik
Data: 15.08.2014, 20:30
Spotkanie: Jagiellonia Białystok v Legia Warszawa
Typ: Legia Warszawa
Kurs: 1.75
Bukmacher: BetGun
Ocena: 6/10
Impreza: Piłka Nożna, Polska: Ekstraklasa
Dziś o godzinie 20:30 w Białymstoku miejscowa Jagiellonia podejmie Warszawską Legię. Dziś moim zdaniem mecz zakończy się zwycięstwem Legii i tak właśnie radzę zagrać.
Jagiellonia jak wskazuje miejsce w tabeli tego sezonu nie zaczęła źle. 7 miejsce w lidze o czymś świadczy. 4 mecze, dwa zwycięstwa. Bilans bramek 7:7. Ale jak spojrzymy na rywali.. nic specjalnego. Górnik w ostatniej kolejce chyba pokazał gdzie miejsce Jagi, porażka 3:0. Zwycięstwa ze słabo rozpoczynającymi sezon ekipami Bydgoskiego Zawiszy -3:1 i Cracovii 2:1. Co do meczu z Zabrzanami można twierdzić, że decyzja o rzucie karnym ustawiła ten mecz, ale również to zawodnicy Michała Probierza nie zrobili tak naprawdę nic aby tę bramkę zdobyć. Co prawda gola zdobył Quintana, ale padła ona po strzale ze spalonego. Poza tym nawet kilku dogodnych sytuacji jak wspomniałem Jagiellonia nie stworzyła. Kolejnym problemem Probierza jest właśnie przede wszystkim obrona. W ostatnim meczu nie zagrał Sebastian Madera, zastąpić go musiał Martin Baran i grał na środku obrony z Markiem Wasilukiem, co wyglądało szczerze mówiąc kiepsko. Prawdopodobnie dziś również z takiego duetu środkowych obrońców będzie musiał skorzystać trener Białostoczan, co dobrze nie wróży. W ataku Jaga również nie ma kim postraszyć. Tuszynski i świetnie grający w naszej lidze Quintana sama meczu tym bardziej z Legią nie wygrają.
Legioniści cały czas mają z pewnością w głowach dwumecz z Celtickiem , ale jest to już piłkarsko nieistotne dla piłkarzy Berga. Trener Legii sam zapowiedział, że teraz skupiają się na sprawach czysto piłkarskich, chcą pokazać, że potrafią grać w piłkę i teraz skupiają się przede wszystkim na meczu w Białymstoku, a już niedługo dwumeczu z Aktobe o fazę grupową Ligi Europejskiej. Dziś Legia według zapowiedzi wyjdzie w najsilniejszym składzie. Legia sezon zaczęła od niespodziewanej porażki z beniaminkiem z Belchatowa 1:0, łatwa wygrana z Cracovią na wyjeździe 3:1, remis z Zabrzem 1:1, a w ostatniej kolejce można powiedzieć Legia wyladowala swoją złość za karę nałożoną przez UEFA na beniaminku z Łęcznej, gromiac ich aż 5:0! W świetnej formie jest ostatnio Orlando Sa, którego większość skreslilapokazal się z bardzo dobrej strony zmieniając w 67 minucie z Górnikiem - Saganowskiego i zdobył dwie bramki! Pokazywał się do gry, wykorzystywał swojego warunki. Legia potrafi bramki strzelać, jest w znakomitej formie i mimo wszystko nie sądzę aby podpieczni mogliby ich zatrzymać. Liczę na zwycięstwo Warszawskiej Legii!

✅75
 
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA W&amp;S
spotkanie : Agnieszka Radwańska - Karolina Wozniacki
godzina : mecz zaplanowano na godzine 21.00
typ : ilość gemów w meczu OVER 22.5
kurs 1.9
buk Betfair
Obie zawodniczki wyraźnie w formie , i obie wczoraj wygrały swoje mecze w dwóch setach , Agnieszka z Lisicą gładziutko 6:1 6:1 , Wozniacki z Kerber 7:5 6:2.Dla obu wielkie brawa , NIE BEDZIE NIEMIEC PIŁECZKĄ TENISOWĄ RZUCAŁ NAM W TWARZ , NIE DZIECI NAM GERMANIŁ , BOGURODZICA , NA POHYBEL KRZYŻAKOM ITD.Lekką faworytką w dzisiejszym meczu jest Agnieszka , widac po niej że wygranie Rogers Cup dodało jej skrzydeł i pewności siebie , ale nie lekceważył bym Woźniacki , grała wczoraj znakomicie i widać że jest w formie.Agnieszka ma korzystne h2h z Karoliną
15.02.13 DOH Radwanska A. (Pol) Wozniacki C. (Den) 2 : 0
27.09.12 TOK Radwanska A. (Pol) Wozniacki C. (Den) 2 : 0
11.01.12 SYD Wozniacki C. (Den) Radwanska A. (Pol) 1 : 2
25.10.11 TOU Wozniacki C. (Den) Radwanska A. (Pol) 2 : 1
23.04.11 STU Wozniacki C. (Den) Radwanska A. (Pol) 2 : 0
na ostatnie 2 mecze 2 do 0 .Dzisiaj wydaje mi się że łatwo nie będzie i zapowiada się wyrównany mecz.Oczywiście ucieszę się jeśli Agnieszka wygra 2 do 0 ale intuicja mi podpowiada trzysetowy pojedynek.Bukmacherzy chyba myśla podobnie bo linię ustawili dość wysoko 22.5 gema.Zagram over po bardzo spokojnej stawce , liczę na ładny zacięty mecz , i tego sobie wszystkim sympatykom tenisa i zawodniczką życzę :)
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom