>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 15.08.2012 (środa)

Status
Zamknięty.
M 8

maxtomek

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna | Spotkania towarzyskie
Spotkanie:portugalia - Panama
Typ: Czy drużyna 2 strzeli bramkę? NIE
Kurs:1,65
Bukmacher:BWIN

O 22.00 w portugalskiej miejscowości Faro, reprezentacja Portugalii zagra towarzyski mecz z Panamą. Selekcjoner Paulo Bento powołał 23 - osobową kadrę:

Bramkarze: Beto, Eduardo, Rui Patricio,
Obrońcy: Bruno Alves, Fabio Coentrao, Ricardo Costa, Miguel Lopes, Pepe, Joao Pereira, Ronaldo,
Pomocnicy: Custodio, Carlos Martins, Raul Meireles, Ruben Micael, Nani, Miguel Veloso, Hugo Viana,
Napastnicy: Hugo Almeida, Nelson Oliveira, Helder postiga, Cristaiono Ronaldo, Slivestre Varela.

A więc kadra bardzo zbliżona do tej z Euro 2012. Brakuje głownie Ricardo Quaresmy i Joao Moutinhio. Liczę że Portugalia podejdzie do meczu poważnie , skoncentrowana i wygra to spotkanie do &quot;zera&quot; . Patrząc na skład jest duże prawdopodobieństwo. Portugalia dobrze pokazała się na Euro 2012. Liczę ze obrona zaprezentuje się dobrze i nie pozwoli na stratę gola. Składu Panamy nie znalazłem , ale wiem tylko że został powołany na ten mecz , dobrze nam znany &quot;polskim kibicom&quot; zawodnik Lecha Poznań, Henriquez, co może świadczyć o nie najwyższym poziomie piłkarskim Panamy. Chociaż ostatnimi latami Panama znacznie podwyższyła swój piłkarski poziom. Udane ostanie trzy edycje pucharu CONCACAF, 2005 2 miejsce, 2007 1/4 i 2009 także 1/4.

✅65
 
szakul-79555 3

szakul-79555

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Cincinnati
Spotkanie: Querrey - Murray
Typ: 0-2 w setach
Kurs: 1,60
Buk: sportingBet
Analiza:
Dzisjaj przedstawiam wam mecz Tenisa pomiędzy Brytyjczykiem a Amerykaniem, faworyt jest jeden (Andy Murray) jest on tenisiista swiatowej klasy wygrywajać złoty medal bez straty seta z samym Rogerem .Jego przeciwnik jest typowym średniakiem i nie ma prawa zagrozić w żaden sposób Brytyjczykowi. Murray wygrał ostatnio 4 mecze bez straty seta, typ wydaje się pewny wiec POLECAM!

✅60
 
U 0

ul1938

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis: ATP - SINGIEL: Cincinnati (USA)
Spotkanie:
Del Potro J.M. - Haas T.
Typ: liczba gemów: over 21,5
Kurs: 1,83
Bukmacher: bet 365
Analiza:

W turnieju w Cincinnatiw kolejnej rundzie spotka się Argentyńczyk Del Potro z Niemcem Haasem. Jakby spojrzeć w ranking to przedstawia się to tak, Argentyńczyk jest 9, natomiast Niemiec 23. Haas jednak w tym roku zanotował poważny skok i spory awans w rankingu. Ja uważam iż kursy na Del Potro są mocno zawyżone. Haas myślę spokojnie jest w stanie ugrać seta. Turniej w USA jest na nawierzchni twardej i swoją analizę opieram głównie na tym jak obaj zawodnicy się na tej nawierzchni spisywali.

W tym roku zdecydowanie częściej na twardej nawierzchni grał Niemiec. W samym sierpniu na tej nawierzchni rozegrał aż 10 spotkań. W Waszyngotonie dotarł do finału, który przegrał. W Toronto grał znakomicie, przegrał dopiero po meczu z Novakiem Djokovicem, choć i tak napsuł mu sporo krwi. Del Potro ostatnio grywał przeważnie na trawie, Wimbledon, później igrzyska. Niedawno rozegrał mecz na twardej nawierzchni ze Stepankiem, który przegrał, to było jednak pokłosie Igrzysk, gdzie zaszedł bardzo daleko. Jego wcześniejszy mecz na twardej nawierzchni był rozegrany aż w marcu.

Tutaj stawiam na over. O ile Del Potro może to wygrać, nie myślę aby było gładkie 6:2 6:3, Niemiec naprawdę czuje się dobrze na tej nawierzchni, przegrana 2:1 z Djokovicem wstydu nie przynosi. Tutaj główny czynnik to może być zmęczenie. Haas nie możę robić też czegoś takiego jak we wczorajszym meczu z Nalbandianem, gdzie w pierwszym secie nie wykorzystał aż 5 piłek setowych.

PS: Przepraszam że bukmacher napisany ze spacjami, ale nie posiadam jeszcze 10 postów, przez co nie mogę wysyłać linków, nazwa bukmachera napisana łącznie jest traktowana jako link, co powoduje że nie mogę dodać posta. Mam nadzieję że to nie problem.


⛔100
 
memfisek 97

memfisek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska 1 Liga
Spotkanie:
Flota Świnoujście - Polonia Bytom
Typ: 1 (handicap 0:1)
Kurs: 2.5
Bukmacher: Unibet
Analiza:


Flota dziś może liczyć na ligowe punkty, wszystko za sprawą pojedynku z można by powiedzieć młodzieżowym składem bytomskiej Polonii. Gospodarze podbudowani zwycięstwem na własnym boisku z zabrzańskim Górnikiem, do dzisiejszego spotkania przystąpią w optymalnym składzie. Po skromnym zwycięstwie z Olimpią Grudziądz, możemy domyślić sie, że fajerwerków w Świnoujściu dziś nie będzie, jednak zwycięstwo nawet skromnie jest bardzo możliwe. Nad morze przyjedzie co prawda zmotywowana ale bardzo odmłodzona drużyna Polonii Bytom. Sam trener gości zapowiada, że nie liczył na taki cud, którym jest przywrócenie jego drużyny do I ligi. Przyznał też, że swój zespół budował głównie z juniorów z myślą o walce w II lidzie i o punkty na początku sezonu będzie im niezwykle trudno. Będzie to również pierwsze spotkanie dla gości od wydłużonego okresu przygotowawczego, ponieważ Polonia nie grała w I kolejce. Jeżeli chodzi o spotkania bezpośrednie obu drużyn, jedyna dwa mecze zostały rozegrane w sezonie ubiegłym. Wówczas na Śląsku, wygrała Flota 2:1, zaś nad morzem padł bezbramkowy remis. Jak dla mnie jest to mecz do jednej bramki i spodziewam się wysokiego zwycięstwa gospodarzy.

✅150
 
marfik007 14

marfik007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze towarzyskie
Spotkanie: Rosja – Wybrzeże Kości Słoniowej

Typ: over 2,5 gola
Kurs: 2.52
Bukmacher: pinnacle

Analiza:
Mecz towarzyski pomiędzy reprezentacją Rosji a Wybrzeżem Kości Słoniowej zapowiada się bardzo ciekawie. Jest to ostatni mecz towarzyskie tych drużyn przed spotkaniami o stawkę. Jak wiemy Rosja z niepowodzeniem zakończyła fazę grupową Euro 2012, podobnie jak Polska. Na pewno w tym meczu chcą poprawić swoje humory. Myślę, że w pojedynku tych drużyn bardzo prawdopodobny jest wynik powyżej 2,5 gola. Jak wiemy Selekcjoner Fabio Capello powołał szeroką, 36-osobową kadrę na to spotkanie towarzyskie. Warto zwrócic uwagę na Kierżakowa, który ostatnio znajduje się w doskonałej formie (3 mecze ligowe i zdobył już 4 bramki), jego obecność na boisku gwarantuje bramki.
Co do drużyny WBK to dla S. Lamouchi będzie to też ważne spotkanie, selekcjoner będzie chciał wypróbować szeroki skład. Do tej pory nie miał jeszcze okazji zmierzyć się z drużyną europejską odkąd prowadzi WBK .
Zwycięstwo w tym starciu to zawsze jakiś tam prestiż dlatego liczę na emocjonujący i obfitujący w bramki spektakl.

⛔100
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna 1 liga Polska
Spotkanie - Zawisza Bydgoszcz : GKS Tychy
Typ - Zawisza Bydgoszcz ( -2,5 ) handi
Kurs - 5.50
Buk - Bet365
Analiza :

Dzisiaj na naszych podwórkach 2 kolejkę zagrają piłkarze z 1 ligi , mnie osobiście zainteresowało spotkanie pomiędzy liderującym po pierwszej kolejce zespołem Bydgoskiego Zawiszy z GKS Tychy . Już jedna analiza na temat tego spotkania padła i trudno się z tym nie zgodzić co napisał Pawkoxd . Obie drużyny pożegnały się już z pucharem Polski tak więc pozostaje im tylko liga , przyznam szczerze że miałem okazję oglądać drużynę gości GKS Tychy jak jeszcze walczyli o awans do 1 ligi i z przykrością muszę przyznać że ich gra nie powala na kolana , żadnych przemyślanych akcji , podań wyglądało mi to na tzw. bij a leć i to tak było w większości spotkań , w drużynie GKS pomimo że w zespole gra paru weteranów min, Krzysztof Bizacki, Piotr Rocki i Mariusz Masternak to jednak jako drużyna nie spisują się najlepiej . W pierwszym swoim spotkaniu GKS podejmował na swoim ( no może nie na swoim , bo GKS rozgrywa swoje spotkania w Jaworznie ) terenie piłkarzy Kolejarza i zremisował 1:1 , natomiast Zawisza zachwycił chyba samych siebie i swoich fanów wygrywając na wyjeżdzie aż 5:0 Sandecję Nowy S.
Zawisza Bydgoszcz, zaliczana jest chyba do faworytów pierwszoligowych rozgrywek dlatego uważam że z łatwością pokonają dzisiaj zespół Tyski i to zdecydowanie . Obie 11 mieli już okazję spotkać się ze sobą w rozgrywkach ligowych a miało to miejsce w sezonie 2010/11 wtedy na terenie Zawiszy padł wynik 3:1 dla Bydgoszczan a w rewanżu GKS wygrał u siebie 1:0 . Dzisiaj jednak w/g mnie to te trzy gole jakie wtedy padły Zawisza dzisiaj także zdobędzie ale nie liczę na bramkę ze strony gości w/g mnie przynajmniej 3:0 dla Zawiszy . No ale to moje przypuszczenia rzeczywistość napisze swoją historię . Pozdrawiam !

⛔100
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Spotkanie: Raków Częstochowa – Bytovia Bytów
Typ: 1
Kurs: 2,30
Buk: Sportingbet

Dziś o godz. 17:00 na stadionie przy ul. Limanowskiego zostanie rozegrany mecz 2. kolejki II ligi zachodniej między Rakowem Częstochowa a Bytowią Bytów. Po 1. kolejce Raków jest liderem tabeli, Bytovia jest 3.

Bytovia to 3. ekipa ubiegłego sezonu – 5 punktami przegrała walkę o I ligę z Miedzią Legnica i GKS-em Tychy. W 2012 roku Bytovia wygrała 6 meczy, 6 zremisowała, 3 przegrała. Zespół wzmocnił się m.in. Łukaszem Kowalskim z Niecieczy i Uelderem Barbosą.

Raków w roku 2012 wygrał 8 z 15 meczów, co daje tej ekipie 3. miejsce w tabeli za rok 2012. Sezon piłkarze RKS-u zakończyli na 11. pozycji. Z drużyny odszedł nalpeszy strzelec Rakowa – Maciej Gajos (11 bramek) dołączył do Jagiellonii Białystok. W ataku zagra za to utalentowany napastnik Rafał Czerwiński, który zdobywał w ubiegłym sezonie kluczowe bramki dla zespołu z Częstochowy. Raków wzmocnił się 3 Brazylijczykami - Joshuą Balogun Kayode, Danielem Júnio da Luz Silva oraz Diego da Costa Bezerra, którzy zagrali dobre spotkanie w meczu z Głogowem.

Oba zespoły wygrał swoje pierwsze mecze – Bytów z Górnikiem Wałbrzych 2:1, a Raków na wyjeździe z bardzo dobrą ekipą z Głogowa 0:2 (po bramkach Artura Pląskowskiego). Rok temu Raków na własnym stadionie ograł Bytowie 2:0, w rewanżu padł remis 1:1.

Jestem przekonany o tym, iż drużyna prowadzona przez Jerzego Brzęczka wywalczy w tym pojedynku 3 punkty. Ten sezon może być dla czerwono-niebieskich bardzo udany, jeśli wyniki z wiosny zostaną powtórzone jesienią.

⛔100
 
supbit2 80

supbit2

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz towarzyski
Spotkanie: Estonia - Polska
Typ: 2
Kurs: 1,91
Bukmacher: bet365
Analiza:

W tym meczu bedzie duza rotacja jessli chodzi o zawodnikow z Polski.
Nowy trener potwierdzil ze cala meczowa 18-stka zagra. Moim zdaniem jest to idealny moment aby pokazac sie nowemu trenerowi na tle slabego przeciwnika. Wszyscy beda grysc trawe i walczyc o pierwsza jedynastke. Formalik ustawi druzyne z dwoma napastnikami co bedzie dla naszych orlow zbawieniem. Przypuszczalny skład:
Wojciech Szczęsny (Przemysław Tytoń) - Łukasz Piszczek, Marcin Wasilewski, Damien Perquis, Jakub Wawrzyniak - Jakub Błaszczykowski, Eugen Polanski, Adrian Mierzejewski, Maciej Rybus - Robert Lewandowski, Arkadiusz Piech (Artur Sobiech). Wydaje mi sie ze z takim skladem wygramy naprawde lajtowo 3-0 ????

⛔100
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia Serie A
Spotkanie: Cruzeiro-Fluminense
Typ: BTS
Kurs: 1,8
Bukmacher: bet365

Jak dla mnie najciekawiej zapowiadające się spotkanie kolejki. Dwie drużyny, które najbardziej lubię oglądać w całej lidze (wiadomo poza SPFC).
Na początek osłabienia. Cruzeiro bez Alexa Silvy, Williama Magrao, Marcelo Oliveiry i Borgesa. Wydawało by się że strata Borgesa, który ma kontuzję to duży ubytek w ofensywie. Ja jednak uważam, że aż tak źle nie jest, bo mino że w czterech ostatnich meczach strzelił 4 bramki to w ostatnim meczu z Bahią się nie popisał. Aż łapałem się za głowę gdy widziałem jakie setki marnował. Teraz szansę dostanie Fabinho Santos a w linii ataku będzie mu asystował Wellington Paulista.
Fluminense bez Deco, Marcosa Juniora, Wellingtona Nem, Valencii, Andersona i Bruno. Tak więc wypada dwóch konkretnych obrońców i dwóch pomocników. Z przodu bardzo dobra para napastników Fred i Rafael Sobis, który w meczu z Palmeiras asystował przy bramce Jeana w 85. minucie, dającej wymęczone zwycięstwo 1-0.
Flu będzie chciało podtrzymać dobrą serię trzech zwycięstw z rzędu: z Coritibą, Sao Paulo i Palmeiras. Cruzeiro dobre występy jak, z Flamengo czy Palmeiras przeplata z nieudanymi (Ponte, Corinthians). Ciężko się po nich spodziewac przewidywalności, jednak myślę że dziś wyjdą zmotywowani, jak każda ekipa która gra przeciwko Fluminense, które ma ciekawy skład.
Mecz odbędzie się na Independencii, stadionie na którym przeważnie pada dużo bramek, toteż myślę że obie drużyny stworzą dobre widowisko i widzowie obejrzą kilka goli. Trudno powiedzieć kto dziś wygra mecz, bukmacherzy także nie widzą zdecydowanego faworyta ale ja proponuję BTS&#39;a.

Zła data
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz towarzyski
Spotkanie: Niemcy - Argentyna (1 połowa)
Typ: 2
Kurs: 3,70
Bukmacher: unibet
Analiza:

Spotkanie towarzyskie w którym zmierzą się wielcy rywale, Argentyna ma coś do udowodnienia Niemcom po MŚ w RPA. Goście wystąpią dziś w najmocniejszym składzie z Leo Messim na czele natomiast Niemcy bez takich zawodników jak Manuel Neuer, Bastian Schweinsteiger, Mario Gomez i kapitan Philipp Lahm (wszyscy Bayern Monachium) Podobnie dwójka kolegów Wojciecha Szczęsnego z Arsenalu Londyn: Lukas Podolski i Per Mertesacker. Trzon reprezentacji Niemiec nie zagra w tym spotkaniu co w roli faworytów stawia według mnie Argentynę.

✅270
 
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, III Liga Łódzko-Mazowiecka
Spotkanie: MKS Kutno - Orzeł Wierzbica
Typ: MKS Kutno
Kurs: 1,75
Bukmacher: Betsafe
Analiza:

Sytuacja w Orle nie wygląda za ciekawie, mocno ograniczony budżet, wielu zawodników którzy stanowili trzon tej drużyny w zeszłym sezonie odeszło. Prezes i trener podkreślają że głównym celem drużyny jest utrzymanie co przy taki składzie może być nie do zrealizowania.Poniżej przedstawiam sparingi Orła:
Dokładnie. W składzie zespołu z tamtego sezonu zostało ledwie kilku piłkarzy. Teraz o &quot;sile&quot; zespołu będą świadczyc chłopaki z rocznika 92&#39;, 93&#39; a nawet 94&#39;. Hajsu w Wierzbicy za dużo nie ma i przed sezonem tak naprawdę rozmyślano czy wystawiac zespół do III ligi czy nie. Trenerem Orła jest były trener Juniorów Radomiaka Radom, który za sobą posprowadzał masę swoich byłych podopiecznych z rocznika 92/93. Ogólnie nie widzę większych szans dla Orła i liczę na kilkubramkową egzekucję MKSu Kutno.

MSK Kutno 1.75 Betsafe 9/10 ????

1. Michał Domański
2. Maciej Pastuszka
3. Łukasz Szymoniak 72&quot; Paweł Ankurowski
4. Marcin Sikorski
5. Krzysztof Trela
6. Paweł Czarnecki
7. Karol Drej
8. Sebastian Stąpór 80&quot; Damian Czarnecki
9. Mateusz Dziubek 80&quot; Karol Mirowski
10. Cezary Czpak 75&quot; Andriy Małyk
11. Łukasz Jamróz
Z zespołu, który bardzo ładnie zaczął 1 rundę poprzenim sezonie został... Paweł Czarnecki i chyba tyle: Stąpór kontuzja, Czpak, Jamróz, Małyk, Dziubek, Trela, Sikorski, Pastuszka, Domański... - Ich wszystkich zastąpią nowi i niedoświadczeni gracze. - Cięcie po kosztach, więc dzisiaj w Orle będzie grała młodzież.

Kutnianie w zbliżającym się sezonie wymieniani są w gronie faworytów do awansu do II ligi. Na przeciwległym biegunie znajduje się za to Orzeł Wierzbica, który boryka się z problemami organizacyjnymi i będzie bronił się przed spadkiem.

W drużynie „Miejskich” panuje bojowe nastawienie i nikt nie wyobraża sobie w środę innego wyniku niż pewne zwycięstwo i kontynuowanie świetnej passy. Warto dodać, że MKS w tym roku jeszcze nie przegrał w lidze.
Koniecznie przeczytaj!

✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 7

mich96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze towarzyskie
Spotkanie: Niemcy - Argentyna
Typ: 1
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bwin
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:45 zmierzą się drużyny narodowe z Niemiec oraz Argentyny. Ostatni mecz między tymi drużynami to wysokie zwycięstwo Niemiec 4:0 na MŚ w RPA. Mecz jednak odbył się ponad dwa lata temu. Myślę, że dzisiaj Niemcy pokonają zespół Argentyński. Są po prostu lepszą drużyną, co pokazali także na Euro mimo że do finału nie dotarli. Nawet jeśli dzisiaj nie wystąpi pierwsza jedenastka z Niemiec, to rezerwowi będą mieli szansę wejść do podstawowego składu drużyny dlatego dadzą z siebie wszystko.

⛔100
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Peng S. (Chn)-Vinci R. (Ita)
15.08.2012 17:00
2
1,67
Pinnacle Sports
Analiza:
Jak dla mnie zdecydowaną faworytką jest włoszka. Buk nie do końca to obrazuje więc postanowiłem skorzystać z tego typu. Ostatni Vinci zagrała turniej w Montrealu pokonała Kerber , Ivanovic oraz Wickmayer więc nie wieże ze nie poradzi sobie z Chinką. Na twardej nawierzchni Vinci gra bardzo dobrze na ostatnie 10 meczy zaliczyła trzy porażki z Sharapovą, S.Williams oraz na ostatnim turnieju z Safarovą która pokazała się z bardzo dobrej strony bo była bliska pokonania Na Li w trzecim secie prowadziła 5-1 aby przegrać 5-7. W ostatnim meczu pokonałą zawsze grożną bo gospodyni turnieju 6-3 6-3 Keys z USA. Chinka natomiast pokonała Jankovic 2-1 po TB w którym zwyciężyła 10-8. To na pewno nie jest wyczyn jeśli się popatrzy na ostatnie mecze Jankovic która na ostatnie 9 meczy wygrała tylko i zaledwie jeden. Chinka na twardej prezentuje się średnio podobnie wygląda jej forma. Potrafi wygrać z przeciętnymi rywalami . Ja stawiam na Vinci . POWODZENIA !!!

⛔100
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Cincinnati
Spotkanie: Lleyton Hewitt vs Victor Troicki
Typ: 1
Kurs: 1,60
Buk: bwin

Analiza:

Twarde korty to ulubiona nawierzchnia australijczyka. To właśnie na US Open święcił swoje największe triumfy. Mimo, że najlepsze lata ma za sobą to ostatnio pokazuje, że jest w niezłej formie i jeśli tylko losowanie mu sprzyja to ma szanse zajść daleko. W pierwszej rundzie gładko pokonał 2:0 Youzhnego. Na igrzyskach olimpijskich odpadł w trzeciej rundzie kradnąc seta Novakovi Djokovicovi.
Uważam, że dziś bez trudu upora się z Troickim, który jest zawodnikiem niestabilnym. W pierwszej rudzie pokonał Dodiga, jednak w turnieju w Toronto poległ właśnie w drugiej odsłonie z Raoniciem, którego Hewitt pokonał w tym roku właśnie na kortach twardych w Australii. LLeyton przeżywa drugą młodość i naprawdę ostro wziął się za treningi, a jesli nie będzie miał nadal kontuzji, które go tak często trapią, może zaraz wejść do pierwszej setki rankignu ATP.

Mój typ to zwycięstwo Hewitta.

⛔100
 
dig 106

dig

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz towarzyski
Spotkanie: Niemcy - Argentyna
Typ: 2 (-1) - W przypadku wygranej jedną bramką - zwrot
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Witam. Dziś termin fifa. Termin fifa to znaczy - mecze rozgrywają głównie reprezentacje wraz z niższymi ligami poszczególnych krajów. Na tablicę bierzemy dziś spotkanie po między Argentyną a Niemcami. Spotkanie to można nazwać klasykiem a rozpocznie się o no o godzinie 20:45. Dlaczego akurat to spotkanie ? Z jednego powodu. Lepiej się będzie oglądało mecz, w który zainwestuje się pieniążki. A dlaczego taki typ ? Wg. mnie to klasyk, klasyk w którym zdarzyć może się wszystko, począwszy od wyniku bezbramkowego, skończywszy na wygranej którejkolwiek drużyn, nawet i kilkoma bramki. Ostatnie dwa spotkania po między tymi drużynami to wygrana Argentyny 1:0 oraz porażka 0:4... Tak więc myśle ze po takim kursie warto zarywykować ????

✅400
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka mężczyzn
Mecz: Cypr - Austria
Data: 15.08.2012 18:00
Typ: Austria
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bwin
Analiza: Dzisiaj, czyli 15 sierpnia rozpoczynają się eliminacje mężczyzn do Mistrzostw Europy. Eliminacje, w których reprezentacja Polski powinna udowodnić, że grać potrafią i dzisiaj zmierzą się w jednym z dwóch najważniejszych meczach z Belgami w Ergo Arenie. Jednak nie mecz Polaków będę analizować, a starcie Austriaków na Cyprze. Kurs na Austrię bardzo duży. Nie jest to oczywiście jakaś potęga w baskecie, jednak w tym starciu nie powinni mieć żadnych problemów z wygraniem. W historii spotkań tych drużyn tylko raz w 1995 roku wugrał Cypr, a ich kolejne 4 starcia zawsze kończyły się zwcyięstwami Austrii. Dzisiaj uważam, że ta passa nie zostanie przerwana. Reprezentacja Austrii to zawodnicy w znacznej większości grający na codzień w austrackiej lidze. Nie są to znani zawodnicy, jednak lepszymi z nich są zapewne Erik Frühwirth, Benedikt Danek, Moritz Lanegger, Richard Poiger czy Davor Lamesic. nazwiska te zapewne niewiele mówią znawcom kosza, jednak mimo wszystko stawiam na nich. Austria w tym roku rozegrała 2 oficjalne mecze. Przegrała wysoko z Izraelem oraz niespodziewanie pokonała Portugalię 69:65. Cypr w tym roku nie rozegrał żadnego oficjalnego spotkania, więc niewiele można o nich powiedzieć. Należy popatrzeć jak i z kim grali poprzednio. Przegrywali z: Słowacją 85:58, Czechami 74:49 i 93:50 czy 71:43 ze Szwajcarią. Oczywiście rywalizacja pomiędzy tymi zespołami nikogo za bardzo nie interesuje ponieważ drużyny te nie powinny zagrozić faworytom tej grupy jakimi są Chorwaci, a i Węgrzy czy Ukraińcy nnie powinni mieć żadnych problemów z tymi zespołami. Bukmacherzy jednak oferują nam kursy na ten mecz i ja chcę na tym skorzystać.

✅140
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
2 liga wschodnia, Pilka Nozna, 15.08.2012 17:00
Swit Nowy Dwor Mazowiecki - Radomiak Radom
typ: 2/2
4,90
Expekt
Analiza
Dzis w spotkaniu drugiej kolejki II ligi wschodniej, Swit Nowy Dwor Mazowiecki spotka sie na wlasnym stadionie z Radomiakiem Radom. Po pierwszych spotkaniach, w obu ekipach panuja zgola odmienne nastroje. Swit przegral w I kolejce ze Zniczem 0:1, natomiast Radomiak pokonal u siebie Pogon Siedlce 1:0. Radomiak to tegoroczny beniaminek rozgrywek, jednak sadzac po transferach dokonanych w klubie, radomianie maja chrapke na czolowe lokaty w II lidze. Potwierdzili to w pierwszym spotkaniu, mialem okazje ogladac ich w akcji i zagrali bardzo madrze i bardzo dobrze. Praktycznie Pogon nie miala dogodnej okazji do strzelenia bramki. Stad tez moj dzisiejszy typ, na to, ze Swit nie strzeli gola. Jak wiemy, w drugiej lidze pada malo bramek, nie wykluczam, ze dzisiejszy mecz moze zakonczyc sie bezbramkowym remisem. Sadze, jednak, ze gospodarze nie beda w stanie strzelic gola. Tak jak pisalem, w I kolejce Radomiak zagral bardzo madrze w defensywnie, nie pozwalajac przeciwnikowi na zagrozenie pod bramka Siamina. Blok defensywny tworza mlody, przebojowy Nowak oraz Wojcik, na srodku mlodzi, choc ograni i doswiadczeni, Swidzikowski oraz Oijkutu. w obwodzie w bloku defensywnym sa jeszcze m.in. Moryc i Derbich z ekstraklasowa przeszloscia. Defensywa to chyba najmocniejszy punkt radomskiego zespolu. Ponadto Swit wydaje sie byc w bardzo slabej dyspozycji. Swit zdecydowal sie wykorzystac 1,5 tygodniowa przerwe w rozgrywkach i rozegral dwa spotkania kontrolne. Ulegl w nich 1:3 III ligowej Legionovii oraz 1:2 IV-ligowemu KS Lomianki. Pokazuje to dobitnie, ze u nowodworzan jest ogromny problem z dyspozycja na poczatku sezonu. Sadze, ze to Radomiak dzis wygra to spotkanie. Radomianie wydaja sie byc w duzo lepszej dyspozycji. Uwazam rowniez ze nie straca przy tym bramki.

✅390
 
wujek69 53

wujek69

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Siemny( Cordenons) Włochy
Mecz: Cechinato - Lorenzi
Typ: 1
Kurs: 5,50 &gt; 5,00
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Już za chwilkę powinno rozpocząć się spotkanie pomiędzy dwoma Włochami , bukmacherzy jako faworyta upatrują Lorenziego, szczerze mówiąc trudno się z nimi nie zgodzić większe doświadczenie i kilka argumentów za nim przemawia, ja jednak w tym spotkaniu poszukał bym niespodzianki. Kurs na Cechinato jest zdecyowanie przesadzony , na ziemnej przecież radzi sobie całkiem nieźle ,rozumiem jak by grali na innej nawierzchni , ale ziemna to zdecydowanie ulubiona nawierzchnia Cechinatiego.w 10 ostatnich meczach właśnie na ziemniej Lorenzi wygrał zalediwe 3 spotkania , Cechinati 5 i to wcale nie z jakimiś ogórkami bo np z niezłym Belgiem Mertensem czy swoim rodakiem Violą.
Po zaciętym spotkaniu stawiam na tego pierwszego , ale wiem że to będzie wyrównane i pewnie 3 set wyłoni zwycięzcę. obstawiam 2-1 dla Cechinatiego.

⛔100
 
P 13

peltis

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz towarzyski
Spotkanie: Estonia - Polska
Typ: do przerwy/koniec meczu X/2
Kurs: 4,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Spotkanie towarzyskie, a wiec emocji nie powinno byc za wiele.Myśle, że nowy selekcjoner reprezentacji Polski nie bedzie chciał przede wszystkim przegrać tego spotkania czyli można spodziewac się uważnej gry defensywnej. Oczywiście rywal nie jest zbyt wymagający, jednak należy przypomnieć, iż mało brakło a graliby oni na Euro 2012. Myślę, iż Estonia jest w stanie przetrwać pierwsza połowę. Nie ulega wątpliwości, iż Polska siła ognia jest bardzo dobra więc obrona Estonii powinna paść w drugiej połowie. Przypomne, że Lewandowski może sam przechylić szale zwycięstwa na naszą stronę razem z kolegami z Dortmundu. Ostatnie 5 meczów pomiędzy tymi drużynami to 5 zwycięstw Polski, także wydaje się że faworyt jest tylko jeden. Jednak ja wierzę w reprezentacje Estonii, przecież są w stanie narobić problemów naszej hmmm po Euro 2012 raczej kiepskiej reprezentacji.

⛔100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze Towarzyskie
Spotkanie: Niemcy - Argentyna
Typ: Powyżej 3.5 goli
Kurs: 2.80
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Trener reprezentacji Niemiec Joachim Loew na to spotkanie nie powołał kilku kluczowych piłkarzy tej reprezentacji, którzy decydowali o sile tej ekipy chociażby na zakończonym niedawno Euro 2012. I tak w kadrze Niemiec na mecz z Argentyną próżno szukać takich nazwisk jak Łukasz Podolski, Philipp Lahm, Per Mertesacker, Bastian Schweinsteiger czy Mario Gomez. Ponadto już po ogłoszeniu kadry na ten mecz wypadli Sven Bender i przede wszystkim Manuel Neuer. Niemcy zagrają więc dzisiaj w mocno eksperymentalnym zestawieniu a wiemy jak to się skończyło ostatnio gdy Loew dał odpocząć czołowym swoim piłkarzom (przegrana ze Szwajcarią 3-5).
Oczywiście w kadrze na mecz z Argentyną są tacy piłkarze jak Mesut Oezil, Sami Khedira, Thomas Mueller, Andre Schuerrle, Marco Reus, Toni Kroos, Mario Goetze , Mats Hummels, Jerome Boateng czy Holger Badstuber ale jest też kilku zawodników, którzy na Euro 2012 nie znaleźli się 23-osobowej kadrze.
Trener reprezentacji Argentyny, Alejandro Sabella natomiast na ten mecz powołał wszystkich swoich najlepszych piłkarzy z Leo Messim na czele. Oprócz gracza Barcelony są też tacy zawodnicy jak Ezequiel Garay, Javier Mascherano, Ángel Di María, Gonzalo Higuaín, Ezequiel Lavezzi czy Sergio Agüero.
Ja postanowiłem w tym meczu zagrać powyżej 3.5 goli strzelonych. Mam przede wszystkim na uwadze fakt, że obie reprezentacje grają ofensywną piłkę. Niemcy jak wiemy swoją siłę zawdzięczają bardzo mocnej drugiej linii, Argentyna natomiast ma niesamowity potencjał jeśli chodzi o napastników. Ponadto obie ekipy przynajmniej na to spotkanie (chodzi głównie mi o Niemców u których zabraknie kilku ważnych zawodników) nie wyróżniają się jeśli chodzi o linię obroną i pozycję bramkarzy. Myślę, że będzie to bardzo otwarty (wszak jest to tylko potyczka towarzyska) i ofensywny mecz. Obie ekipy na pewno będą miały wiele okazji do zdobycia bramki a mają takich zawodników z przodu jakimi dysponują obie te ekipy o bramki powinniśmy być spokojni. Jak dla mnie powyżej 3.5 goli w meczu.

✅180
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom