>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 15.07.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
don-diego 110

don-diego

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Mistrzostwa Świata U20 Kobiety
Godzina: 17:00
Spotkanie: Dania - Rosja
Typ: over 55.5
Kurs: 2.12
Bukmacher: bet365
Analiza:
Mecz finałowy. Spotykają się dwie drużyny, które na tych mistrzostwach pokazały bardzo ofensywną grę. Średnia bramek na mecz Danii na tej imprezie to 29.5, Rosjanki - 36. Te liczby dają dobry prognostyk dzisiejszemu typowi. Faworytem tego spotkania są Rosjanki i jak w poprzednich meczach tak i w tym zapewne będą się starały od początku wywrzeć presję na przeciwniczkach co pozwala mieć nadzieję na mecz z liczbą bramek grubo powyżej 50.
✅112
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Śląsk - Lech
Typ: remis
Kurs: 3,2
Bukmacher: bet365
Analiza: Dziś najpewniejszy w tym meczu jest remis nie ma do tego wątpliwości. Kurs także na remis najwyższy więc bardzo dobrze. Śląsk przed waszą publicznością zawsze ejst groźny a Lech moim zdaniem jest jednym z faworytów rozgrywek. Dziś jednak Lech zagra w nie najsilniejszym zestawieniu więc najpewniej będzie 1:1 a kto wie może 2:2. Zobaczymy ale już ostrze sobie zęby na ten mecz. Konto wzbogaci mi się znacznie przy remisie dlatego tym bardziej czekam na ten mecz z niebywałą niecierpliwością.
220
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
janusz-bet 235

janusz-bet

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Liga światowa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Brazylia vs USA
Typ: 2 HP 0-9,5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:Witam jestem na typ forum nowym i chciałbym codziennie dzielić się z wami moimi typami.Dziś o 20:30 faworyzowani według mnie Brazylijczycy zmierzą się z USA.Wczoraj Amerykanie przegrali gładko 3:0 z Włochami.Co do tego meczu to Amerykanie popełnili ogromną ilość błędów co przełożyło się na wynik.W pierwszym meczu tej grupy Brazylijczycy rozgromili Włochów wygrywając 3:0.Na Januszowy rozum to Włosi po fatalnym meczu z Brazylijczykami potrafili się podnieść to czemu i nie Amerykanie?Jeżeli chcą się jeszcze liczyć to muszą wygrać 3:0 o ile się nie mylę ale według mnie stać ich na to.Mają bardzo solidny skład w którym zmiennicy grają na podobnym poziomie jak zawodnicy z podstawowego składu.H2H z ostatnich 5 meczy to 4:1 dla ekipy z Ameryki Południowej.Bukmacherzy upatrują Brazyliczyjków do wygrania LŚ na ich zwycięstwo otrzymamy kurs około 1,75 taki jest bynajmniej w totomixie.Ja stawiam że Brazylijczycy nie wygrają więcej niż 10 punktami.Ide w bezpieczniejszy typ aby pierwsza analiza była udana.Na DW stawiałbym 3:1 dla Brazylijczyków.Pozdrawiam i życze wysokich wygranych :cool: ✅
90
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna | Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wisła Płock
Typ: 2 ha -1,5
Kurs: 4,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Dziś inauguracja naszej ukochanej Ekstraklasy. Po ośmiu latach nieobecności do najwyższej klasy rozgrywkowej powraca Wisła Płock i na początek podejmie w Płocku według mnie głównego obok Legii kandydata do Mistrzostwa Polski - Lechię Gdańsk. Tak jak Lechia jest faworytem do mistrzostwa tak Wisła cichym kandydatem do tytułu niespodzianki sezonu. Przed sezonem poczynione bardzo mądre transfery. Przede wszystkim Dominik Furman. To zawodnik, który poziomem gry nie pasuje do Ekstraklasy, jest po prostu lepszy od innych defensywnych pomocników, którzy występują w Polsce. Jest to zawodnik, który ciężko haruje w destrukcji, potrafi dobrze wyprowadzić piłkę i do tego dobrze podłączyć się do akcji ofensywnych. Wisła pozyskała jeszcze solidnego stopera Tomislava Bozicia, czy pomocnika Witalija Hemeha.
Lechia w tym oknie transferowym tak nie szalała jak w poprzednich. Zespół z Gdańska postawił na stabilizację, no bo po co kupowac skoro zespół ma bardzo mocną kadrę. Do zespołu dołaczył Rafał Wolski. Kolejny zawodnik wybijający się po za nasza Ekstraklasę. Sparzył się trochę w Fiorentinie i musiał wrócić odbudowac swoją formę. Pokazał już swoje możliwości w Wiśle Kraków w rundzie wiosennej ubiegłego sezonu. Teraz bez wątpliwości otoczony jeszcze lepszymi zawodnikami pokaże swój potencjał. Z wypożyczenia wrócił tez Bartłomiej Pawłowski, ale to raczej żelazny rezerwowy.
W Lechii Gdańsk w końcu stabilizacja na stanowisku trenera. Piotr Nowak ustabilizował swoją pozycję po dośc dobrej rundzie wiosennej sezonu 15/16. Widać że to jest &quot;zespół&quot; a nie tak jak wcześniej za choćby trenera Von Heysena, zbieranina niezłych piłkarzy nie tworząca jedności. Zawodnicy i trener jasno mówią o celach jakim jest walka o mistrzostwo kraju oraz determinacje jak choćby Sławek Peszko i Kuba Wawrzyniak, którzy na własne życzenia skrócili swoje urlopy, aby dziś zagrać w Płocku. H2H nie ma co tutaj przywoływac, ponieważ ostatnie mecze sa sprzed kilku lat, jak jeszcze Wisła grała w Ekstraklasie. Spodziewam się meczu prowadzonego pod dyktando biało-zielonych i wysokiego i spokojnego zwycięstwa w Płocku.
Przewidywane składy:
Wisła Płock: Kiełpin - Stefańczyk, Szymiński, Bozić, Stępiński - Hemeha, Furman, Rogalski, Ilijew, Reca - Lebedyński.
Lechia Gdańsk: Milinković-Savić - Wojtkowiak, Maloca, Wawrzyniak - Mak, Wolski, Krasić, Chrapek, F.Paixao - M.Paixao, Kuświk.
Sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz).
POWODZENIA!
⛔100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Klubowe Towarzyskie
Godzina : 18:30
Spotkanie : Kassel : Braunscheig
Typ : over 4.5 gola
Kurs : 4.00
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Mecz pomiędzy 4 ligowcem i 2 ligowcem z Niemiec , różnica dosyć spora i niewątpliwie drugoligowiec jest faworytem ale wiadomo że to mecz towarzyski stąd też liczę że i 4-ligowiec powinien jakoś bramkę zdobyć , dla 4-ligowca jest to pierwsze spotkanie przed nowym sezonem natomiast E.Braunscheig rozegrał już dwa mecze i tak pierwszy z Wehen wygrali skromnie 1:0 natomiast 9.07 grali z Odense i tu już było obficie jeżeli chodzi o bramki a wynik 3:0 tak więc liczę że i dziś Braunscheig powinien sobie postrzelać a może ten over sami strzelą tak czy siak liczę na sporo bramek !
100
 
vic_tips 21

vic_tips

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy U19
Godzina: 19:30
Spotkanie: Chorwacja U19 - Francja U19
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza: Na dziś wybrałem spotkanie Mistrzostw Europy U19, w którym reprezentacja Chorwacji zmierzy się z reprezentacją Francji. Obie drużyny słabo rozpoczęły turniej przegrywając swoje pierwsze spotkania, jednak mają sporą jakość w ataku. Francja jest teoretycznie faworytem tego spotkania, jednak moim zdaniem Chorwację stać na strzelenie w tym meczu chociaż jednego gola, za sprawą znakomitego Brekalo. Osiemnastoletni zawodnik Dynama Zagrzeb może być kluczowy w dzisiejszym meczu, stąd mój typ na ilość bramek.
100
 
S 1,1K

szatar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia, Division 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: University College Dublin - Waterford United
Typ: pow. 2,5 gola
Kurs: 1.50
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Witam wszystkich. Wczorajszy typ nie bez problemów wszedł, jednak mam nadzieję, że więcej osób wygrało niż ja o tym wiem ze względu na małą liczbę punktów jakie otrzymałem. Wierzę, że dzisiaj będzie lepiej, gdyż mam dla Was ciekawą propozycję. Kurs może nie jest wysoki, jednak przeglądając statystyki uznałem, że ma bardzo dużą szansę na powodzenie. Zapraszam do analizy. Po pierwsze, jest to spotkanie w drugiej lidze irlandzkiej, a jest to liga wybitnie overowa. Ponadto dzisiaj mierzą się drużyny, które w swoich meczach imponują skutecznością strzelecką o czym świadczą wyniki. Ostatnie 5 spotkań domowych dzisiejszych gospodarzy kończyło się następującymi rezultatami: 1-2, 3-1, 4-3, 2-0, 4-1. Na tej podstawie można stwierdzić, że 2 gole to minimum, a najprawdopodobniej padną chociaż 4. Z kolei wyniki ostatnich 5 meczów wyjazdowych dzisiejszych gości prezentują się tak: 7-0, 7-2, 4-0, 0-2, 2-0. Jak łatwo dostrzec próżno szukać spotkania, w którym nie padły chociaż 2 bramki. Zatem kilka goli dzisiaj jest naprawdę możliwe. Po drugie, warto zwrócić uwagę na to, że gospodarze to wicelider tabeli z zaledwie jednym punktem przewagi nad dwoma ekipami. W związku z tym w meczu nie będzie kalkulacji. Gospodarze zapewne rzucą się na przeciwników od samego początku z postanowieniem strzelenia kilku bramek co przyniesie zdecydowane zwycięstwo. Jednak mogą także coś stracić jeśli spojrzymy na Ich ostatnie domowe rezultaty. Po trzecie, w analizie nie może zabraknąć wyników bezpośrednich meczów. Od 2009 roku na boisku zespołu University College Dublin rozegrano 5 takich spotkań. Ich wyniki przedstawiają się następująco: 1-3, 2-3, 3-0, 5-1, 1-3. Szczególnie istotne wydają się być ostatnie 3 mecze, gdyż były rozegrane w ciągu ostatniego roku. Jak widzimy kończyły się wysokimi wynikami, więc z jakiego powodu dzisiaj miałoby być inaczej? Po czwarte, warto w tym meczu zagrać na same gole, a nie na zwycięstwo gospodarzy ze względu na to, że ekipa Waterford United od czasu do czasu wygrywa z dzisiejszymi gospodarzami. Dlatego zatem nie warto ryzykować. W końcu każdy chce coś wygrać, a kluczem do tego jest chłodna głowa. Jednak jeśli ktoś chce to można też postawić na pow. 3,5 gola w całym meczu na co kurs wynosi aktualnie na betclic @2.10, czy na to, że gospodarze wygrają, a w meczu padną chociaż 3 gole. Kurs wynosi na betano @2.30. Życzę wszystkim powodzenia!
50
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Liga światowa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Brazylia vs USA
Typ: DW 0:3
Kurs: 13,00
Bukmacher: Bet365
Witam, ostatnio nie idzie mi wcale, gram typ na przełamanie z wysokim kursem. Zaraz mecz więc nie będę się tu rozpisywał, Brazylia raczej nie chce wyjść z 1 miejsca bo trafi na Francję, powodzonka
kiepska analiza
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom