>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 15.07.2015 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 893,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na środę - 15. Lipca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza
:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
M 23

maddde36

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Brazylii
Data: 15/07/20015, 02:00
Spotkanie: Botafogo - Figueirnse
Typ: 2 lub X
Kurs: 2.25
Analiza: Po ostatnich meczach Botafogo widać że nie są oni we wspaniałej formie,w ostatnich meczach nie zdołali pokonać ani słabszego Bragantino ani Ceary. Zdaje sobie sprawe że własne boisko to duży atut, jednak napewno nie taki by pokonać Figueirense.Z resztą, z pięciu ostatnich bezpośrednich meczy tych drużyn, zaledwie jeden udało się wygrać 1:0 Botafogo ( w 2013r). Wydaje mi się że bukmacherzy mocno przesadzili z kursem ponieważ własne boisko meczu nie wygra a zawodnicy Figuirense bedą chcieli wywieść co najmniej remis! Pozdrawiam
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Serie B
Godzina: 00:30
Spotkanie: Mogi - Macae
Typ: Macae + O2.5
Kurs: 5
Bukmacher: bet365
Analiza:
Spotkanie 13 kolejki brazylisjkiej Serie B. Spotykaja sie Mogi Migrim i Macae. Co ciekawe obie druzyny sezon temu graly jeszcze w nizszej lidze, a dzis wystepuja jako beniaminkowie. Duzo lepiej spisuje sie Macae, ktore zdobylo 21 pkt. Mogi tylko 6 i okupuje ostatnie miejsce w tabeli. Dziwnym trafem goscie nie sa faworytem spotkania, ale to wlasnie na nich będe stawiał. Macae jest bramkostrzelnym zespolem - strzelili najwiecej w lidze, do tego az 4 liderowi Botofago, wiec mysle ze dzis na pewno cos ustrzela. Gospodarze z kolei z tytulu racji gospodarza tez powinni miec cos do powiedzenia - strzelili 5 goli w 6 meczach u siebie. Szansa jest, ale sadze ze to goscie beda dyktowac warunki gry. gdy oba zespoly graly w Serie C rozegraly 4 mecze. 3 z nich byly to wyniki 2:1 premiujace Macae.
⛔ 100
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Dyscyplina: WTA
Godzina: 11:10
Spotkanie: Arruabarrena-V. L. - Stosur S.
Typ: Arruabarrena-V. L.
Kurs: 3,4
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Stosur gra w Bastad po raz pierwszy, dość łatwa przeprawa w 1r z dość kiepsko grającą ostatnimi czasy Glushko, jednak w tym meczu można było zauważyć dość olewające podejście Stosur do niekturych piłek, które dość widocznie odpuszczała. W wykonaniu Australijki dobrze wygląda fh.
Jednak bardziej liczę na dobrą grę Arruabarrena-V. L., która wczoraj łatwo pokonała Szwedkę Arvidsson. Hiszpanka gra bardzo kątowo, szczególnie z fhendu i to będzie zabójcza broń na Stosur, które ciężko będzie uderzyć czysto z forehandu.
Brały już ze sobą w tym roku w Chelaston i lepsza była Hiszpanka, podobnie tutaj stawiam na Arru, gdyż lepiej prezentuje się na ziemi.
✅ 240
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Gold Cup
Godzina: 02:30
Spotkanie: Kanada- Kostaryka
Typ: BTS
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza: Obie drużyny nie prezentują się dobrze w dotychczasowych meczach turnieju. Oczekiwania wobec Kostaryki były dość wysokie. 41 drużyna świata zremisowała z Jamajką i straciła w końcówce prowadzenie z Salwadorem, również remisując. Ostatni mecz o wyjście z grupy przeciwko reprezentacji Kanady będzie dla Kostaryki poważnym testem i nie są oni w tym spotkaniu murowanymi faworytami. Kanada choć nie imponuje w zasadzie niczym - również zremisowała z Salwadorem i pechowo przegrała w końcówce z Jamajką- nie jest jednocześnie tak słaba by skazywać ją na pożarcie. Kostaryka nie jest w świetnej dyspozycji, Kanada nie ma świetnych umiejętności ale nikt w tym spotkaniu nie będzie niczego bronił , bo kwestia wyjścia z grupy jest otwarta i sądzę, że możliwość trafienia do bramki obu drużyn jest jak najbardziej realna w tym spotkaniu, zwłaszcza biorąc pod uwagę niezbyt szczelną defensywę Kostaryki, która straciła w ostatnich 6 meczach 10 goli.
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaChiny, Super Liga
Spotkanie: Shanghai Shenhua - Beijing Guoan
Typ: over 3.5
Kurs: 3.75
Buk: unibet
Godz. 13:45
Analiza:
Cały czas się zastanawiam jakim cudem w trzech ostatnich spotkaniach ligowych ekipy Shanghai Shenhua FC nie było overa to co ta ekipa marnowała we wszystkich tych spotkaniach robi się powoli wykurzające ale jeszcze nie na tyle by mnie to zraziło, dlatego gram po raz kolejny ten wariant bo tym razem jeśli dalej będą psuć tyle okazji to rywal ich po prostu za to skarci. Jak wspomniałem na początku okazję są i to całe mnóstwo tylko nie potrafią tego wykorzystać a dla nich każdy mecz to walka o wszystko bo celem minimum było podium a już tych punktów sporo stracili i strata jest duża ale jeszcze do odrobienia. Lekarstwem na zdobywanie bramek może będzie Demba Ba który debiut ma już za sobą a z każdym meczem myślę że będzie się lepiej rozumiał z ligą do tego M. Sissoko też coraz lepiej wygląda. Do składu mają też powrócić Moreno oraz Paulo Henrique to da kolejne mocne ogniwa do ofensywny i w końcu zaczną trafiać z tych okazji. Będzie trzeba dziś na pewno strzelać by gonić czołówkę bo przyjeżdża lider będąc w wysokie formie a przy swojej postawie defensywnej Beijing będzie miał również wiele okazji których oni w zwyczaju nie mają marnować – wszystko za sprawą świetnego tercetu doświadczonych graczy: Fejzullahu, Damjanović oraz P. Batalla. Zespól świetnie wygląda w defensywie ale to będzie inne starcie bo gospodarze narzucą ofensywną grą i lider pójdzie na taki wariant nie tylko z powodu tego ze defensywa Shenhua jest słaba ale głównie ze względu na fakt że by utrzymać pozycję lidera trzeba będzie wygrać.
✅ 275
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwalifikacje Lm
Spotkanie Bate-Dundalk
Typ: Bate dokładnie 1 golem
Kurs 3.50
Buk Bet 365
Godz: 19:30
Analiza: Witam, na dzień jutrzejszy postanowiłem wybrać spotkanie w ramach kwalifikacji do piłkarskiej Ligi Mistrzów w którym ekipa Bate podejmowała będzie przed własną publicznością drużynę Dundalk. Dla mnie faworytem do zwycięstwa w tym pierwszym spotkaniu , które zostanie rozegrane na Białorusi , oraz do wyjścia z tej pary do następnej rudny będzie ekipa gospodarzy, która jest znacznie bardziej ogranym zespołem w europejskich pucharach. Bate na swoim stadionie myli się bardzo rzadko, ostatnie ich przegrane spotkanie miało miejsce w listopadzie poprzedniego roku , jezeli mówimy oczywiście o meczach rozgrywanych na tym stadionie, natomiast ekipa gości , w spotkaniach wyjazdowych radzi sobie też dobrze,ale na tym stadionie gra się niezwykle trudno, według mnie będzie gościom strasznie trudno żeby zdobyli przynajmniej jednego gola w tej rywalizacji, ponieważ Białorusini właśnie na tym stadionie słyną z poprawnej gry w defensywie, ja postawię na wygraną Bate dokładnie różnicą jednej bramki, oraz dokładny wynik 1:0.
✅ 250
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
stanley-63 917,6K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Japonia - J-League
Godzina 12:00
Spotkanie - Sanfrecce Hiroshima : Matsumoto Yamaga
Typ - Sanfrecce Hiroshima strzeli over 2.5 gola
Kurs - 2.80 / Unibet
Jak gra Japonia to oczywiście zaglądam na boiska J-League , z początku zastanawiałem się nad meczem z udziałem Gamby Osaka jednak ostatecznie zmieniłem decyzję ponieważ Gamba gra w krateczkę i choć dwa ostatnie pojedynki wygrali to jednak dziś odpuszczam i wybieram Sanfrecce które idzie jak burza i nie zamierza odpuszczać walki o tytuł mistrzowski , ostatnio w meczu wyjazdowym pokonali 4:3 Vegalte i znowu pokazał się z bardzo dobrej strony środkowy napastnik Hisato Sato który zdobył w tym meczu 2 bramki , wcześnie kiedy Sanfrecce podejmowało na swoim &quot;Edion Stadium&quot; Montedio Yamagate Hisato już w pierwszej połowie w ciągu 10 minut ( 26 min - 35 min gry ) ustrzelił hattricka tak więc widać że ten 33 latek jest w doskonałej dyspozycji i nie ukrywam że i dziś na niego liczę , co do gości to tu nie ma za bardzo dobrych wiadomości , 6 ostatnich meczy to 6 porażek , w tych 6 meczach stracili 15 bramek dlatego w dzisiejszym pojedynku aż trudno nie zaryzykować że chłopaki wyjadą z Hiroshimy z dużym bagażem bramek , zresztą obie ekipy w tym sezonie spotkali się dwukrotnie , raz w meczu ligowym kiedy Yamaga podejmowała u siebie Sanfrecce a wynik 2:1 dla Sanfrecce no i jeszcze jeden pojedynek też na boisku Yamagi w ramach Pucharu Ligi wtedy także górą piłkarze z Hiroshimy a wynik 4:2 tak więc uważam że dziś znowu Sanfrecce urządzi sobie mały festiwal strzelecki i na te 3 bramki z ich strony możemy zobaczyć !
✅ 180
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
aliant 531

aliant

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje LM
Godzina: 21:00
Spotkanie: Dinamo Zagrzeb - CS Fola Esch
Typ: 1 z HA -2,5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Analiza
:
Witam. Dzisiaj na stadionie Maksimir, mistrz Chorwacji Dinamo Zagrzeb podejmował będzie ekipę z Luksemburga - Fola Esch. Faworyta chyba nawet potrafiłaby wskazać osoba, która o piłce nie ma bladego pojęcia. Gracze z Bałkanów to team obyty w rozgrywkach europejskich, który niemal corocznie reprezentuje swój kraj w Europie. W obu ligach rozgrywki dopiero startują, więc ciężko podjąć się oceny formy piłkarzy. Dinamo pierwszą kolejkę ma już za sobą, gdzie w hicie weekendu zremisowali u siebie 1:1 z Hajdukiem. W amatorskiej lidze luksemburskiej, rozgrywki zostaną wznowione dopiero 2 sierpnia. Niemniej obu zespołów praktycznie nie ma sensu porównywać pod żadnym względem, gdyż przewaga Chorwatów jest ogromna. Obie ekipy spotkały się 2 lata temu na podobnym etapie eliminacji, gdzie w dwumeczu Dinamo triumfowało 6:0. Moim zdaniem gospodarze rozstrzygną ten mecz już dzisiaj, by nie tracić niepotrzebnie energii na rewanż. Osobiście nie widzę żadnych argumentów przemawiających za gośćmi. Typowy mecz do pierwszej bramki. Myślę, że mój typ zostanie spokojnie pokryty, a wynik powinien oscylować w granicach 4:0.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pingwin66 308

pingwin66

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna / Japonia - J-League
Godzina: 12:00
Spotkanie: Nagoya Grampus Eight - Gamba Osaka
Typ: Gamba Osaka (-1)
Kurs: 3,25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Ja również atakuję dzisiaj ligę japońską i oczywiście biorę na widelec wyjazdowy mecz Mistrzów z 10 drużyną poprzedniego sezonu - Nagoyą Grampus Eight. Stanley wziął pod lupę mecz Hiroshimy, odpuszczając Gambę i szczerze wcale mu się nie dziwię, gdyż drużyna z Osaki prezentuje się w obecnym sezonie chimerycznie. Nie są już takimi &quot;dominatorami&quot;, którzy wciągali nosem większość ligi.
Jednak mimo tego jestem przekonany o tym, że Gambuśka się obudziła i rozpocznie skuteczny pościg w walce o tytuł. Coś się ruszyło u Usamiego - lidera drużyny, który próbował onegdaj swoich sił w takim Bayernie Monachium - dwa ostatnie mecze to 4 gole, coraz lepiej gra drugi snajper - Patric. Jeśli ktoś czytał moje poprzednie wypociny na temat Gamby może powiedzieć, że się powtarzam i ciągle piszę o tej parze napastników, że się odblokowali, że to, że tamto i że moje analizy są tendencyjne, bo ciągnę w kierunku drużyny z Osaki. Jednak prawda jest taka, że wystarczy, że odpali zwłaszcza Usami, złapie formę i sprawa będzie wyglądała tak, że Gamba przejedzie się po każdym kolejnym rywalu, tak ważny jest to gracz. To już nawet nie chodzi o same gole, a przede wszystkim o wpływ jaki wywiera na zespół. Poza tym, nie będę ukrywał swojej sympatii do tej drużyny, jednak nie opieram na niej swoich typów. Wiem, jak mocny to jest zespół i jak niewiele trzeba, żeby zaczęli znowu grać tak, jak w poprzednim sezonie.
Ich dzisiejszy rywal to kawałek historii japońskiej piłki - były mistrz i dwukrotny zwycięzca Emperor&#39;s Cup (Puchar Japonii), klub w którym grał min. Gary Lineker, czy Tomasz Frankowski, a trenerem w latach 90-tych był sam Arsene Wenger. Ostatnimi czasy jednak już tak kolorowo nie było. Obecnie jest to ligowy średniak, póki co bez szans na walkę o ligowe szczyty. Ostatnie mecze to 1-1-3, u siebie dokładnie taki sam bilans, jak i h2h z ostatnich pięciu meczów z Gambą.
Podsumowując, liczę na to, iż owe, prognozowane przeze mnie przebudzenie Gamby, przebudzenie stałe i rozpędzające Mistrzów Japonii w kierunku obrony tytułu, nastąpiło dwie kolejki temu, a dzisiejszy mecz będzie tego kontynuacją. Dlatego odważnie handi na Gambuśkę!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, LŚ
Spotkanie: Brazylia - Francja
Godz: 19:05
Typ: Francja +9,5 pkt
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zaczynamy zmagania w final six, faworyzowanie Brazylii przez buki raczej zrozumiałe, grają u siebie, mają niezlą ekipe. Ja jednak skłaniam sie w strone Francji, gram taki o to handicap punktowy, oglądałem kilka meczy Francuzów w tegorocznej LŚ i grają kapitalnie, oczywiście ich grupa nie była jakoś przerażająco silna jednak wygrana wszystkich meczy i to w wielkim stylu naprawdę skłania mnie ku graniu w ich stronę przynajmniej w takiej własnie opcji. Boje sie tylko tego że Brazylijczyków strasznie beda premiować sedziowie, granie u siebie zobowiązuje ich do gry o najwyzsze cele. W sportowej rywalizacji licze na Francuzów, gram bezpieczniejszą opcje ale kurs na to wydarzenie naprawde zachęca. Powodzenia ????
✅ 75
 
joker-124973 1

joker-124973

Użytkownik
Dyscyplina: Kolarstwo - Tour de France - etap head-to-head
Godzina: 17:15
Spotkanie: Rodriguez Oliver, Joaquin - Nibali, Vincenzo
Typ: Nibali
Kurs: 2,65
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Witam, jest to moja pierwsza analiza w tym miesiącu, na dziś wybrałem kolarstwo, a dokładnie Tour de France. Wczoraj pierwszy górski etap pokazał dominację Frooma, dużo stracili najwięksi faworyci czyli Quintana, Contador i zwycięzca z przed roku Nibali. Mimo wszystko różnica na wczorajszym etapie między Nibalim, a Rodrigezem wynosiła blisko 2 minuty na korzyść tego pierwszego. Dzisiejszy etap ma 2 strome podjazdy, szybki zjazd i kończy się metą na krótszym, sztywnym podjeździe. Mimo, iż taka końcówka sprzyja Rodrigezowi, to uważam ze Nibali lepiej zniesie wcześniejsze podjazdy oraz świetnie zjeżdża w dół co da mu pewną przewagę. Nie bez znaczenia jest też silna Astana, która będzie wspierała Nibalego. Tak więc kurs 2,65 uważam za przesadzony, warto zagrać.
⛔ 100
 
homel 918

homel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -JAPONIA: J-League - Druga runda - Kolejka 19
Godzina: 15.07.2015 12:00
Spotkanie: Yamagata - Urawa
Typ: over 4
Kurs: 4.80
Bukmacher: bet365
Analiza
Juz za godzinke Yamagata podejmie ekipe Urawy w ramach 2 rundy rozgrywek pilkarskich w japonskiej ekstraklasie. Ostatnie spotkanie Urawa wygrala 1-2 a gospodarze w nowa faze rozgrywek weszli z remisem bramkowym 1-1 z Yokohamą. Obydwa zespoly potrafia grac ofensywnie o czym swiadcza ostatnie wyniki tych klubow- gospodarze ostatnie wyniki w lidze Yamagata 1-3 G-Osaka JLE Hiroshima Yamagata 5 : 1 czy Yamagata 2-2 Kashima a goscie nie gorsi ale glownie robia wysokie overy jezeli juz cos strzelaja to jest wymiana ciosow i brak myslenia o bronieniu Urawa 5-2 Albirex Niigata czy Kashiwa 3-3 Urawa. Takze potrafia obydwie ekipy strzelac i robic overy. h2h jest niezle , zdarzaly sie overy a ja najbardziej licze na powtorke z 2013 gdy w pucharze zrobili wynik 2-3 dla MONTEDIO YAMAGATA. Powinno byc dobrze, co najmniej zwrot.
⛔ 100
 
P 67,8K

pewnywjednym

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Ligi Mistrzów
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Celtic - Stjarnan
Typ:
Stjarnan ; handicap Celtic -2,5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
bet365
Analiza
:
Dzisiaj na wszystkie mecze Ligi Mistrzów wystawiony są bardzo niskie kursy na gospodarzy, a jak wiadomo LM jest nieprzewidywalna i rządzi się swoimi prawami. Piłka nożna ma jednak to do siebie, że praktycznie co roku, już na tym szczeblu rozgrywek zdarzała się jakaś niespodzianka. Wczoraj zdarzyło się kilka (Maccabi, Apoel), toteż myślę, że przy dzisiejszym wyjątkowym faworyzowaniu gospodarzy również się zdarzy co najmniej jedna. Dlaczego ten mecz? Tutaj wypunktuję kilka argumentów:
1. Strajnan w przeciwieństwie do Celticu jest w trakcie sezonu (niestety nie idzie im zbyt dobrze, bo zajmują dopiero 6 miejsce), a sam drużyna z Glasgow radziła sobie przeciętnie w sparingach (porażka 3:5 z Duklą Praga, wygrana z drugoligowcem holenderskim Den Bossch 2:0 i wygrana 1:0 z Realem Sociedad)
2. Stjarnan może nie jest tak ograny jak Celtic w europejskich pucharach, jednak już w tamtym sezonie udało mu się wyeliminować szkockie Motherwell, a następnie Lech Poznań (dopiero Inter Mediolan zakończył ich przygodę z pucharami)
3. Reprezentacja Islandii z roku na roku gra coraz lepiej, już tylko wyjątkowy pech nie pozwoliłby im się zakwalifikować na następne EURO, a wielu zawodników w niej stanowią gracze z rodzimej ligi (kilku jest ze Stjarnan). Póki co są na pewno bliżej awansu niż reprezentacja Szkocji, a grupę mają znacznie cięższą.
4. Po prostu myślę, że Celtic trochę zlekceważy rywali i nawet jak wygra, to będzie to po wyrównanym meczu. (coś w stylu 2:0 dla Celticu)

⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Newport 2015
Godzina:
18:30
Spotkanie:
Haas T. - Mannarino A.
Typ:
Haas T.
Kurs:
1.95
Bukmacher:
Bet365
Analiza
:
Haas jest o 10 lat starszy, ma 37 lat. Niedawno wrócił po drugiej przerwie do tenisa spowodowaną kolejną już kontuzją w jego jakże długiej karierze. Miłość do gry i tenisa w nim nie gaśnie o czym świadczy powrót do gry. W Stuttgarcie zaliczył 1 zwycięstwo i przegrał z dość solidnym Tomicem na trawie, ale warto dodać, że miał tam piłki setowe. W Hamburgu zatrzymał go w pierwszej rundzie finalista turnieju Seppi. Na Wimbledonie 1 zwycięstwo i porażka z serwismanem Raonicem, który rok temu zagrał w półfinale turnieju. Mannarino oszałamiających wyników na trawie nie ma, bardzo podobne jak i Niemca. Mecz moim zdaniem 50% na 50% szans, a nawet większe daje Tommiemu który w Stanach bodajże na Florydzie mieszka już ładnych parę lat, dlatego w USA może czuć się jak ryba w wodzie, a kto wie czy turniej w Newport nie będzie jego ostatnim zwycięskim turniejem w karierze. Można tylko gdybać. Mannarino ma mocne wahania formy.
Analizę pisałem wczoraj przed meczem, ale z racji tego, że forum miało awarię, a mecz został przełożony na dzisiaj można go jeszcze zagrać na live i nie tylko, na długi okres przed meczem. 1:1 w setach więc to tak jakby mecz dopiero miał się zacząć.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis Wta
spotkanie :
Babos - Vinci
godzina 15.30
typ zw Babos
kurs 2.25
bet365
Dobry kurs na Węgierkę zwłaszcz że to ona wygrała ostatnie bezpośrednie starcie z Vinci niespełna miesiąc temu , po wyrównanym meczu Timea wygrała 2:1 na trawie.Dzisiaj zagrają na mączce i to wydawać by się mogło nawierzchnia bardziej sprzyjająca włoszce jednak węgierska zawodniczka również nieźle sobie radzi na mączce choć w kratkę .Obie odpadły na wimbledonie dość wczesnie , Roberta w pierwszej rundzie a Timea w drugiej przegrała z Sereną Williams , za to w grach podwójnych Timea życiowy sukces , pólfinał w deblu i finałw mixscie te wyniki powinny ją mocno podbudować mentalnie i myslę że jesli
dzisiaj zawalczy jest w stanie pokonać włoszkę nawet na mączce.I na to stawiam .Spokojna stawka.
⛔ 100
 
L 57

largeprofit

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, LŚ Final 6
Spotkanie: Brazylia - Francja
Godz: 19:05
Typ: Powyżej 181.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Tak jak kolega DawcaMocy napisał: Francuzi grają naprawdę fajną siatkówkę i gładko odprawiają rywali. W tegorocznej lidze Światowej Francuzi nie przegrali jeszcze ani jednego meczu. Co prawda grali w II dywizji i nie mieli wielu topowych zespołów lecz z każdego meczu wyszli zwycięsko. W Final Four również pokazali na co ich stać i w finałowym meczu nie pozostali złudzeń Bułgarom. Przepustkę do następnej LŚ (elity) już mają. W składzie Brazylijczyków możemy nie zobaczyć ich najlepszego atakującego Wallace Souzy , który w ostatnich dniach nie trenował na pełnych obrotach. Dodatkowo każdy mecz z ostatnich 2 lat nie kończył się wynikiem 3:0 , Francuzi plan wykonali , a dziś na pewno się nie położą i łatwo meczu nie oddadzą. Lider N&#39;Gapeth zdrowy , także cały ciężar dzisiaj na nim będzie. Szykuje się dobre widowisko !
---
Skorzystałeś z typu i wszedł , kliknij reputację. Dzięki !
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kudel 286,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Bucharest
Godzina:
16:00
Spotkanie:
Kucova - Pereira
Typ:
Pereira od stanu 3:6 7:6 5:5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Bet365
Analiza
:
Ogladalem wczoraj pierwszego seta tego spotkania i jestem nieco zdziwiony ze Pereira przegrala 2 seta. Brazylijka dominowala w kazdym aspekcie gry. Nie wiem co bylo przyczona straconego seta. Pereira wczoraj dobrze zaczela spotkanie od razu narzucila swoj styl gry. Mysle, ze dzisiaj gdy wznowia scenariusz bedzie identyczny. Kucova gra dosc defensywnie co na agresywna Brazylijke na moje nie wystarczy. Dlatego widzac taki kurs w ciemno gram na Brazylijke, ktora na ziemnej czuje sie jak ryba w wodzie. Polecam
NIE STAWIAMY LIVE , w typach dnia ⛔ 100.
 
A 3

azel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna USA: USL
Godzina: 23:00
Spotkanie: FC Montreal -Saint Louis
Typ: 0:0 do przerwy
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś zmierzą się ze sobą dwie przeciętne drużyny. Gospodarze zajmują aktualnie ostatnie miejsce w lidze zaś goście nie są dużo wyżej. Obie drużyny strzelają bardzo mało bramek (średnie wychodzą poniżej jednej bramki na mecz) co jest kolejnym argumentem w stronę tego typu. Goście nie brylują na wyjazdach jeśli chodzi o strzelanie bramek (4 bramki w 5 meczach gdzie 4/5 meczy bramki padaly dopiero w drugich polowach!) a gospodarze na 9 ostatnich spotkań u siebie wygrali tylko 2 i są także jedną z najsłabszych drużyn w lidze jeśli chodzi o zdobyte bramki. Stąd mój typ. Liczę na mecz walki ale bez bramek a na pewno nie w pierwszej połowie.
⛔ 100
 
M 100

marcin86m

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball, Pan American Games 2015
Godzina: 21.35
Spotkanie: Portoryko - Kolumbia
Typ: Portoryko OT
Kurs: 1.60
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Heja, witam. Na dzisiaj wybrałem mecz z Baseballu z Igrzysk Ameryki Północnej i Południowej, które obecnie trwają w Toronto w Kanadzie. Proponuję tu zwycięstwo reprezentacji Portoryko. Według mnie za tą reprezentacją przemawia dużo więcej niż za rywalami z Kolumbii. Są to:
-Baseball jest w Portoryko sportem narodowym i do niego przykłada się bardzo dużą wagę. Nie można tego powiedzieć o Kolumbii;
-forma reprezentacji Portoryko jest dużo lepsza. Jak do tej pory rozegrali w tym turnieju 3 mecze z których 2 wygrali i 1 przegrali. Kolumbia grała 4 mecze i 4 przegrała;
-Portoryko ciągle ma szansę na walkę o miejsca w 4ce co daje awans do półfinału. Kolumbia raczej już tego nie osiągnie.
Powodzenia!!!
✅ 60
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom