>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.07.2012 (niedziela)

Status
Zamknięty.
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Piłka nożna, liga szwajcarska
Grasshoppers Zurych - FC Sion
Typ: FC Sion
Kurs: 2,25
Bukmacher: bet365

U nas inauguracja ligi dopiero za miesiąc, natomiast w Szwajcarii już grają. Wczoraj odbyły się pierwsze dwa mecze, dzisiaj kolejne trzy. Na pierwszy rzut oka, interesująco wygląda pojedynek Grasshoppersu ze Sionem. Zeszły sezon kompletnie nieudany dla tych drugich, bowiem zajęli dopiero dziewiąte miejsce. Ale zaraz, zaraz - wcale nie musiało być tak źle. Komisja ligowa odebrała im aż 36 punktów (!!!) za to, że w zespole zagrali nieuprawnieni zawodnicy. I tak, zamiast z cieszyć się z wicemistrza, musieli drżeć o utrzymanie. To już jednak przeszłość, oddzielona grubą kreską. Władze klubu bardzo poważnie myślą nad detronizacją FC Basel. I zakontraktowanie Gennaro Gattuso jest tego najlepszym dowodem. Człowiek, który przez kilka lat wymiatał w Serie A, teraz będzie biegał po szwajcarskich boiskach. Wiadomo, dobrze zarobi, ale wstrzymałbym się z opiniami, że będzie tylko udawał piłkarza. Nie, nie. To nie w jego stylu. To przecież profesjonalista pełną parą. Sądzę, że zawojuje i tę ligę, trzymając w ryzach drugą linię Sionu. Skoro zatrudnia się Gattuso, to z marszu należy brać Sion na poważnie. Grasshoppers to typowy średniak. Pieniędzy wielkich tam nie ma, kadra oparta na rodzimych piłkarzach. Jakoś to funkcjonuje, ale i bez większego szału, więc za sukces uzna się spokojne utrzymanie. Śmiem jednak twierdzić, że inaugurację rozpoczną od porażki.

✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Bastad
Spotkanie: D.Ferrer - N.Almagro
Typ: N.Almagro
Kurs: 4,75
Buk: Bwin

Finał w Szwecji! Oczywiście jak clay to nie mogło być inaczej, finał Hiszpanów. Piąta rakieta świata David Ferrer gra z dziesiątą rakietą Nicolasem Almagro. H2H aż 10:0 na korzyść Ferrera, ale liczę że dziś Almagro odegra się, ostatnie spotkanie 10 maja na niebieskiej mączce w Madrycie 7:6/3:6/7:6 na korzyść Ferrera. W tym turnieju Ferrer pokonał Bolleliego, Robredo i Dimitrova, zaś Almagro Minara, Gimeno-Travera i Hajka. Rywali trudniejszych miał David, ale finał rządzi się swoimi prawami. Może trochę statystyk z ostatnich spotkań, Almagro z Hajkiem 8 asów, 0 df, pierwszy serwis 65% a z tego aż 89% wygranych piłek, bp wygrane 2/6, zaś Ferrer 2 asy, 3 df, 66% z pierwszego serwisu i 74% wygrane punkty, bp wygrane 3/7.
Myślę że szanse są równe, a kursy spore. ????
Pozdrawiam/Powodzenia/Poznaniak.

⛔100
 
S 1

szachtar

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna ME U-19
Spotkanie - Hiszpania U-19 : Grecja U-19
Typ - Hiszpania U-19
Kurs - 1.63
Buk - Betfair
Analiza :

Na dzisiaj typuje Hiszpanie na zwyciestwo calego turnieju finalowego z trzech powodow , poniewaz pokonali moich glownych faworytow do zwyciestwa Francuzow , a takze dlatego ze
pokonali juz raz Grekow w tym turnieju , a takze najwazniejszy powod mecz z francuzami praktycznie dwa razy mieli wygrany zabraklo im jednak troche ogrania dlatego doszlo do rzutow karnych ktore i tak wygrali
co jak na sytuacje kiedy druzyna goniaca wynik i wyrownujaca dwa razy przegrane spotkanie jest sytuacja swiadczaca o charakterze mlodych Hiszpanow i sile psychicznej zespolu co przed finalem przemawia niewatpliwie
na ich korzysc , mysle ze nawet moga nie stracic bramki jak wyciagna wnioski z polfinalu i wynik bedzie oscylowal 2:0 3:0 dla Hiszpanow
strzela pierwsza bramke i beda kontrolowac cale spotkanie , dziwi mnie ilosc strzelanych bramek przez Grecje w tym turnieju oraz ofensywny styl greckiej pilki jednak final to final
mysle ze mecz beda kontrolowac Hiszpanie od poczatku do konca i Grecy nie strzela im zadnej bramki

Powtórzony/ ⛔100
 
stanley-63 831,5K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Szwecja Division1
Spotkanie - Orgryte :Qviding
Typ - zwycięsca w min. 1-15 / Orgryte
Kurs - 3.50
Buk - Sportingbet
Analiza :

Zdecydowałem sie na dziś spotkanie w Szweckiej Division1 pomiędzy liderem Orgryte a Qviding . Gospodarze w tym sezonie jako jedyna drużyna która jeszcze nie zaznała porażki , chłopaki mają już za sobą 13 meczy rozegranych a bilans to 9 zwycięstw i 4 remisy strzelają również najwięcej goli bo na ich koncie jest ich już 32 strzelone i zaledwie 10 straconych co jak przełożyć to wszystko na te 13 meczy jest chyba wspaniałym wynikiem , dziś na ich stadion przyjeżdza drużyna Qviding która jest obecnie na 11 miejscu z zaledwie 1 pkt przewagi nad grupą spadkową ich bilans to 4-2-7 z bramkami 16:22 , nie tak dawno bo tydzień wstecz obie drużyny rozgrywały mecz gdzie gospodarzem była drużyna Qviding i wtedy Orgryte wygrało 4:1 , nie ukrywam że dzisiaj również liczę na sporą ilość goli w wykonaniu Orgryte i coś czuję że zdobywanie zaczną już w pierwszch 15 minutach i wejdą na prowadzenie . Orgryte przed wspomnianym już wcześniej meczem wyjazdowym grało na swoim terenie z 3 w tabeli Oddevold wygrało skromnie bo 1:0 ale bramkę gospodarze zdobyli już w 10 min. . Qviding w tym sezonie kompletnie zawodzi jeżeli chodzi o swoje mecze wyjazdowe i tak na 6 spotkań poza swoim terenem ich bilans to 0-1-5 w bramkach 3:11 dlatego też trudno sądzić że dzisiaj tą swoją złą statystykę zdołają w jakiś sposób polepszyć . Tak więc mój typ to prowadzenie gospodarzy już w pierwszym kwadransie spotkania . Pozdrawiam !

⛔100
 
michalb20 47

michalb20

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Brazylia Serie A 9 runda 21:00
Spotkanie : Bahia - Flamengo
Typ : Bahia
Kurs : 2.30
Bukmacher : Bet365
Analiza:
Dziś o godzinie 21:00 zmierzą się Bahia z Flamengo.
Esporte Clube Bahia nie radzi sobie najlepiej. Zajmuja oni dopiero 17 pozycję w tabeli.
Na 8 spotkań wygrali 1 raz , 4 razy zremisowali i 3 razy odnieśli porażkę.
Goście nieco wyższa pozycja w tabeli (miejsce 8) na 8 meczy 3-3-2.
W drużynie gości na lewej obronie zagra Ramon obok Sanchesa. Sanches grał w tym sezonie dopiero 1 raz a dla Ramona będzie to pierwszy występ. Diego Mauricio który który gra w Ataku jest zawdonikiem rezerwowym. Rozegrał już 4 spotkania w tym sezonie. Gra on za Vangera Love , najlepszego atakującegodrużyny Flamengo. nie będzie obecny z powodu czerwonej kartki, podobnie jak Bottinelli (pomoc).Na obronie braknie Gonzaleza oraz Leonarda Moura (którzy są kontuzjowani).Mimo iż Bahia kompletnie sobie nie radzi to myślę że powinna dziś wygrać. Lepsza informacja jest jeszcze taka że Flamengo na wyjeździe jeszcze nie wygrali. Na stadionie Pituaçu to spotkanie jak dla mnie powinni wygrać podopieczni trenera Falcao. Słaby punkt który znalazłem u gospodarzy to ten że wysuniety jest jeden napastnik Souza ktory zagrał dopiero 46 minut meczu. Ale na ławce siedzi Junior ktory zdobył już w tym sezonie bramkę ???? Po dzisiejszej wygranej, gospodarze wskoczą na okolice 10 pozycji w tabeli ???? Trzymajmy kciuki ! Bahia jest puki co zagrożona i musi wkońcu się ogarnąć ;)
powodzenia ! pozdrawiam michalb20 ????

⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP - Newport
Spotkanie: John Isner - Lleyton Hewitt
Typ: Czy Lleyton Hewitt wygra przynajmniej jednego seta? - TAK !
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bwin
Analiza: Na dziś wybieram Finał meczu ATP, w NewPorcie.. Dlaczego już uzasadniam. Wg mnie, mimo tego, że bukmacherzy faworyzują Isnera, nie będzie miał on mimo tego łatwego spotkania.. ze względu na to chociażby że spotkali się już 3 razy.. i Hewitt wygrał z nim już trzy razy, nie dając mu seta w zamian.. Dzisiaj sobie odpuszczę stawianie na kto wygra, ale jestem zdania tego że Lleyton seta jednego przynajmniej wygra.. w tym turnieju idzie jak burza.. Wczoraj pokonał bardzo stabilnego zawodnika, o nazwie Ram.. choć łatwo również nie miał, ale podołał.. Dzisiaj czeka go nie łatwe zadanie, publiczność będzie obu panów mocno dopingowała.. ale mimo wszystko twierdzę, że Lleyton podoła seta.. choć więcej kibiców będzie na pewno gospodarzy kibicowała Isnerowi, ale kto ma tu wygrać.. a jak się skończy cały mecz.. nie wiem.. Liczę na 1 seta przynajmniej u Lleyton&#39;a a jak się potoczy zobaczymy wieczorem.. Isner&#39;a nie lekceważę ponieważ wczoraj dosyć łatwo w 2 secie wygrał z Harrisonem.. ale znamy Isnera.. i wiemy, że lubi często odwalać.. jak to było na Wimbledonie 1 runda.. i pożegnał się z turniejem.. a dzisiaj ? dzisiaj jest pod presją.. ale liczę ze 1 seta.. przegra.. bo Lleyton tanio skóry nie sprzeda...
Polecam ten typ... ! pozdrawiam ????

⛔100
 
B 22

bartol1910

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, Stuttgart ATP Final
Spotkanie : Tipsarevic - Monaco
Typ : Monaco
Kurs : 1,65
Bukmacher : Betclic
Analiza:

Witam. Dziś wielki finał w Stuttgarcie turnieju Mercedes Cup, gdzie zmierzą się dwaj specjaliści od gry na tzw. mączce. Faworytem bukmacherów jest Juan Monaco i ja przychylam się do tego typu - jego waleczność i gra do końca myślę, że pozwoli mu przechylić szalę zwycięstwa na jego korzyść.
Trochę statystyk:
Jeśli chodzi o bezpośrednie starcia to w nich 2:1 dla Monaco, z czego jedyne zwycięstwo Tipsarevicia było spowodowane kontuzją Monaco..

05/17/2009 16:30 J. Monaco - J. Tipsarevic 2 : 0 (6 : 4) (7 : 6)
07/20/2011 14:05 J. Monaco - J. Tipsarevic 2 : 0 (6 : 2) (6 : 4)
09/18/2011 16:05 J. Tipsarevic - J. Monaco 1 : 0 (6 : 2) krecz

W tym turnieju Tipsarević pokonał Darcis 2:0, Phau 2:1, Belluci 2:1, zaś Monaco Kamke 2:0, Cervenak 2:0, Garcia Lopez 2:1..

Pozdrawiam i trzymam kciuki za Monaco!

⛔100
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Eurobasket U20, godz 17:15
Spotkanie: Dania - Portugalia
Typ: Dania (-5,5pkt)
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betsafe
Analiza:

Dziś o godzinie 17:15 odbędzie się spotkanie Eurobasket U20 pomiędzy reprezentacją Danii, a Portugalii. Zdecydowanym faworytem tej rywalizacji są Duńczycy, kurs na ich zwycięstwo wynosi bowiem 1.25. Dania w chwili obecnej zajmuje pozycję 3 mając na swoim koncie 1 zwycięstw oraz 1 porażkę. Wygrali 79:77 z Białorusią, a przegrali 61:70 z mającą same zwycięstwa jak do tej pory reprezentacją Wielkiej Brytanii. Portugalia natomiast to zespół, który ma na swoim koncie 2 porażki. Rozpoczęli od przegranej z Wielką Brytanią 64:76, wczoraj natomiast przegrali z Chorwacją 65:79, widzimy że przegrane Portugalczyków są wysokie, zespół nie walczy. Ostatnie 10 spotkań Danii to 6 zwycięstw tej reprezentacji oraz 4 porażki, jeśli chodzi o Portugalczyków wygląda to nieco gorzej bo 5 zwycięstw oraz tyle samo porażek. Warto jednak dodać, że Portugalia w tym roku jest jeszcze bez zwycięstwa, wysokie przegrane w ostatnich meczach pozwalają wierzyć w wysokie zwycięstwo Duńczyków. Myślę, że Dania powinna bez problemu pokonać Portugalię co najmniej 6 punktami.

⛔100
 
drill 66

drill

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja, Allsvenskan
Spotkanie: Orebro - Hacken
Typ: Orebro +1
Kurs: 1.78
Bukmacher: bwin
Analiza: Orebro znajduje sie obecnie w nieciekawej sytuacji - zajmuja ostatnie miejsce w lidze i potrzebują każdego punktu by wyjść ze strefy spadkowej. Pomimo tego, jest to drużyna która ma za sobą dobra passe, wygrali kolejno z Gais i Malmo. Dzisiejszego dnia Orebro będzie w stanie przedłużyć tą serię, ponieważ zagrają z Hacken, którzy są jak najbardziej w ich zasięgu. Gospodarze zagrają na własnym boisku, na pewno w dobrych humorach po ostatnich wygranych, a Hacken nie zaliczy swoich poprzednich występów do udanych. Goście znajdują się w niekorzystnej sytuacji - cztery przegrane pod rząd zdecydowanie napawają optymizmem kibiców jak i zawodników. Orebro ma przewagę w postaci swojego stadionu i lepszej atmosfery w klubie. Dodatkowo faworytem jest uważana ekipa goście wg bukmacherów, ale uważam, że gospodarze zagrają dzisiaj na 100 % i przynajmniej dadzą remis swoim fanom.

⛔100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: MLB - American League, godz. 19.05
Spotkanie: Los Angeles Angels u New York Yankees
Typ: 1
Kurs: 1.952
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Trzecie spotkanie na Yankee Stadium. Poprzednie 5:3 i 6:5 dla Yankees. W tym sezonie 5-3 dla Yankees. Poza tym 15 wygranych gospodarzy w ostatnich 20 grach na stadionie Yankees i 17 w ostatnich 22 między tymi ekipami. Angels przegrali 6 z ostatnich 8 wyjazdowych gier. Faworyt więc wydaje się jeden. Jednak ja postawię na Angels. Głównie za sprawą narzucającego gości Jereda Weavera, RHP 10-1, 1.96 ERA. Zagrał 4 mecze po kontuzji, której nabawił się właśnie w meczu z NYY i w 27.1IP gry dał rywalom 1 run. W sezonie 96.2IP i 24R. Ivan Nova, RHP 10-3, 3.92 ERA to pitcher gospodarzy. W sezonie 110.1IP gry i 53 oddane runs. Grał już w tym sezonie z Angels i dał 5 runs w 6.2IP gry. Według mnie Weaver jest w super formie i jakoś nie chce mi się wierzyć, aby Yankees mogli go dzisiaj złamać. W końcu też zła seria Angels w meczach z Yankees powinna zostać przerwana.

✅95,2
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Carlsbad (kwalifikacje)
Mecz: Oudin M. - Larcher De Brito M.
Data: 15.07.2012 22:00
Typ: 1
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Analiza: Druga runda kwalifikacji do turnieju głównego pań w Carlsbad. Faworytką bukmacherów oraz moją faworytką jest Amerykanka Melanie Oudin. Kurs może nie za duży, ale ważne, aby typ wszedł. Melanie Oudin jest rozstawiona z numerem trzecim w kwalifikacjach i w poprzedniej rundzie Amerykanka pokonała 7:6, 6:2 Jessice Pegule, trzymając równo serwis na poziomie 67%. Myślę, że jak na panie to nie jest zły wynik. Melanie Oudin to młoda zawdoniczka, ma zaledwie 20 lat, a już jest o niej bardzo głośno i jej kariera może jeszcze znacznie rozkwitnąć. Mimo, że teraz nie gra jeszcze tak dobrze jak sprzed około półtora roku, to jej wynik na kortach w tym roku to 24 zwycięstwa i 13 porażek. Jej przeciwniczką będzie także tenisistka młodego pokolenia, pochodząca z Portugalii. Larcher De Brito w kwalifikacjach rozstawiona z numerem piątym w tym roku na kortach także może pochwalić się dobrym wynikiem, bo ma na swoim koncie już 28 zwyciestw oraz 16 porażek. W poprzedniej rundzie kwalifikacji pokonała reprezentantkę gospodarzy Julię Boserup 6:3, 6:2. Jej przeciwniczka nie jest znana, a statystyki meczu wcale nie pokazują jakoby Larcher De Brito miała dzisiaj pokonać Oudin. 0 asów, 4 double faults, 63% pierwszego i 35% drugiego serwisa, Larcher De Brito 10 razy broniła piłek na przełamanie. Mecz może być zacięty, grają ze sobą dwie ambitne zawodniczki, które na pewno na korcie nie będą odpuszczać. Myślę jednak, że Oudin przed własną publicznością będzie znacznie bardziej zmobilizowana i wygra!

⛔100
 
fotiks 69

fotiks

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel
Mecz: Unia Tarnów - Apator Toruń
Data: 15.07.2012 19:30
Typ: Unia Tarnów -10
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365


Czekałem na dzisiejsze kursy na żużel i się doczekałem. Dobry kurs i myślę, że warto spróbować. Unia pojedzie już w pełnym zestawieniu z Kołodziejem i Hancockiem. Po kontuzji tego pierwszego raczej nie ma już śladu. Widziałem go wczoraj na treningu i był piekielnie szybki, spod taśmy nikt mu się na szpryce nie łapał. Pytanie jak zachowają się kontuzjowane palce w trakcie meczu. Hancock również wypoczęty i zdrowy co udowodnił tydzień temu na DPŚ. Do tego trzeba dołożyć świetnego obecnie Vaculika, który na tarnowskim torze zazwyczaj pląta się koło kompletu i Maćka Janowskiego. Z tą czwórką wygrać mogą jedynie Ward i Holder, który dobrze czuje się na tarnowskim owalu. Miedziński, powraca powoli do formy, ale nic nie zdziała. Nie w Tarnowie i nie przeciwko takim zawodnikom podobnie Sullivan. Bracia Pulczyńscy mogą jedynie ugrać coś w pierwszym biegu. Im dalej tym będą większym tłem dla Jaskółek. Reasumując Unia dzisiejsze spotkanie wygra czy więcej niż dziesięcioma punktami - czas pokaże. W Tarnowie pogoda dobra nie będzie więc niespodzianek z torem. Dla mniej odważnych kurs na zwycięstwo Unii jest niezły 1.20, można śmiało obstawiać za większą sumę.

Zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Baseball , MLB
LA Angels @ NY Yankees
[19:05]
LA Angels -1.5 @ 2.52
Pinnacle


Wczoraj zaciekawił mnie Over w tym spotkaniu , ale po dobrym początku batterzy zwolnili i nie przekroczyli magicznej granicy 10.5 punktów.
Dzisiaj na Yankee Stadium mecz asa ekipy Aniołów i zdolnego zawodnika ekipy z Bronksu.
LAA : Jered Weaver [10-1 , 1.96]
NYY : Ivan Nova [10-3 , 3.92]


Jak widać jeśli popatrzymy na bilans W-L to powie nam tylko tyle , że obaj umieją narzucać i sobie radzą. Ale bardziej zaawansowani fani nie patrzą na ten bilans.

Weaver : ERA 1.96 , WHIP 0.90 , 2.05 BB/9 , BABIP .223 , HR/FB 4.5 % , FIP 2.95 , xFIP 3.94 , fWAR 2.6
Nova : ERA 3.92 , WHIP 1.38 , 2.69 BB/9 , BABP .323 , HR/FB 15.2 % , FIP 4.32 , xFIP 3.80 , fWAR 1.4

Spoglądam na statystyki i co widzę ? Weaver utrzymuje bardzo dobrą dyspozycję z zeszłego sezonu i wcale się nie zdziwię jak zgranie Cy Young w tym roku.
Wszystkie statystyki niższe jak w zeszłym sezonie i niższe jak średnia za karierę , co plus dla niego.
W dodatku wielu zawodników chciało by powtórzyć wynik Justina Verlandera z zeszłego roku - jednogłośnie wygrał Cy Young Award oraz wygrał AL MVP.
Jedynym minusem Weavera jest to , że sporo dobrych wyników osiąga w domu - w tym roku chociażby no-hitter z ekipą Twins.
Ostatnie 4 spotkania na wyjeździe w Cleveland , Baltimore , Oakland i San Diego zagrał bardzo dobrze - tylko 4 ER w 28.2 IP.
Bilans pogorszył sobie meczem z Texasem w połowie Maja , gdzie odbył się tam prawdziwy slugfest.
Weaver dobrze sobie radzi w karierze przeciwko Teixeirze oraz Jeterowi.
Na pewno musi uważać na Ibaneza i Grandersona.

Nova - polepszył bilans Striekouts per 9 , ale rozdaje więcej HR , o wiele więcej piłek w akcji jak rok temu. Weaver poprzez doświadczenie potrafi się o wiele bardziej obronić z trudnych sytuacji.
Dodajmy do tego , że Yankee Stadium to dośc ofensywny ballpark i HR mogą dzisiaj latać ze strony Angels. W dodatku dobrze wczoraj oraz w pierwszym spotkaniu zaprezentował się Mike Trout.
Przy miotaczu NY występuje pewnego rodzaju anomalia - zdecydowanie lepiej radzi sobie na wyjazdach jak w domu.

Ostatnie 3 spotkania :

Weaver =&gt; 3-0 , ERA 0.42 , WHIP 0.88. Wyjazdy 4-1 i ERA 3.24
Nova =&gt; bilans 1-1 i ERA 2.33 , w domu 3-2 i ERA 4.7

Angels na dodatek jak pisałem wczoraj walczy albo o zwycięstwo w dywizji albo o Dziką Kartę i ew. Postseason. Na dodatek bronią się dzisiaj przed wyjazdowym sweepem w Nowym Jorku.

✅152
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Cruzeiro MG - Gremio RS

Typ: Cruzeiro
Kurs: 2,00

bwin

Dzisiaj o dwudziestej pierwszej na Estadio Raimundo Sampaio w Belo Horizonte zmierzy się tamtejsze Cruzeiro z Gremio. Wydaje mi się że te spotkanie powinni wygrać gospodarze. Zajmują oni obecnie ósme miejsce w tabeli ligowej z dorobkiem czternastu punktów. Jak do tej pory to przegrali jedno spotkanie na swoim obiekcie z czterech rozgrywanych. Ulegli jedynie w ostatnim swym domowym spotkaniu z Sao Paulo. W ostatnich pięciu spotkaniach ligowych gospdarze zgroadzili dziewięć punktów. Goście z Porto Alegrense grają bardzo słabo na wyjazdach. Odnieśli oni tylko jedno zwycięstwo na boisku ostatniego w tabeli Atletico Goianiense jeden do zera. Gremio przegrało ostatnie dwa ligowe spotkania. W pięciu ostatnich wyjazdach straciła osiem bramek zatem obrona na boisku rywala spisuje się już gorzej niż usiebie. Na wyjeździe stracili oni siedem z ośmiu straconych bramek w tym sezonie. Zatem wygrana gospodarzy może być realna w tym spotkaniu.

⛔100
 
P 195

porugalia

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, NORWEGIA, Tippeligaen
Spotkanie:FK Haugesund - Rosenborg
Typ: Rosenborg
Kurs: 3,06
Buk: Pinnacle Sports
Analiza:

Dziś (tj 15.07.2012) o godz 20:00 na boisko w Haugesund wybiegną piłkarze FK Haugesund i Rosenborgu. FK Haugesund gra u siebie i są faworytami ale Muślę że to właśnie Rosenborg wygra to spotkanie. W tabeloi ligowej wyżej bo na miejscu 3 znajduje sie Rosenborg a miejsce niżej Haugesund. Przedstawie teraz wyniki meczów Rosenborga oraz Haugesund.


Ostatnie mecze: HAUGESUND

08.07.12 TIP Odd Grenland - Haugesund 2 : 1
04.07.12 PUC Odd Grenland - Haugesund 0 : 2
30.06.12 TIP Haugesund - Tromsö 1 : 1
20.06.12 PUC Haugesund - Egersunds 8 : 2
28.05.12 TIP Sandnes - Haugesund 0 : 2
24.05.12 TIP Haugesund - Honefoss 1 : 1
20.05.12 TIP Stabaek - Haugesund 0 : 2
16.05.12 TIP Haugesund - Aalesund 4 : 2
13.05.12 TIP Fredrikstad - Haugesund 0 : 0
09.05.12 PUC Staal Jorpeland - Haugesund 1 : 5

Ostatnie mecze: ROSENBORG

12.07.12 LIG Rosenborg - Crusaders 1 : 0
08.07.12 TIP Rosenborg - Molde 1 : 0
05.07.12 LIG Crusaders - Rosenborg 0 : 3
30.06.12 TIP Viking - Rosenborg 1 : 4
27.06.12 PUC Molde - Rosenborg 4 : 3
24.06.12 TIP Rosenborg - Strömsgodset 3 : 3
20.06.12 PUC Rosenborg - Halden 4 : 0
13.06.12 CLU IFK Göteborg - Rosenborg 3 : 3
23.05.12 TIP Vålerenga - Rosenborg 0 : 0
20.05.12 TIP Rosenborg - Odd Grenland 0 : 0


Pojedynki bezpośrednie: HAUGESUND - ROSENBORG

21.08.11 TIP Haugesund - Rosenborg 2 : 2
16.05.11 TIP Rosenborg - Haugesund 0 : 1
01.08.10 TIP Rosenborg - Haugesund 4 : 3
09.05.10 TIP Haugesund - Rosenborg 0 : 0
23.06.04 PUC Haugesund - Rosenborg 1 : 2
17.09.03 PUC Haugesund - Rosenborg 2 : 3
12.08.00 TIP Haugesund - Rosenborg 1 : 3
07.05.00 TIP Rosenborg - Haugesund 4 : 1
02.08.98 TIP Rosenborg - Haugesund 1 : 0
26.04.98 TIP Haugesund - Rosenborg 0 : 3



Widzimy że bilanse tych drużyn to:
Haugesund- 6 zwyciestw, 3 remisy, 1 przegrana
Rosenborg - 5 zwycięstw, 4 remisy, 1 przegrana

Bilanse pojedynków pomiędzy tymi klubami:
7 razy wygrał Rosenborg, 2 remisy, 1 Wygrana Haugesund.

✅206
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 0

cozatyp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia
Spotkanie: Palmeiras - Sao Paolo
Typ: 2
Kurs: 2.55
Bukmacher: B win
Chciałbym zacząć od drużyny gości , którzy radzą sobie bardzo dobrze w ostatnich meczach bo 2 ostatnie spotkania to wygrane w ktorych strzelili aż 6 bramek po 3 na mecz , i glownie to mnie przekonuje w tym meczu mianowicie gospodarze strzelili 7 bramek i stracili 10 biorąc teraz po uwagę bramkostrzelność SP i chociażby przy strzeleniu 2 goli Palmeiras nie powinien odrobić tego ewentualnie mogą strzelić bramkę kontaktową . Po za tym Gospodarze nie radzą sobie najlepiej , ich bilans to : 1-2-5 mimo że lepiej idzie im u siebie myślę że nie dadzą rady obronić sie przed tak ofensywnie grającym Sao Paolo i wynik zakonczy sie może nawet z hendi 1.5 na Sao

⛔100
 
2 44

26dzejo26

Użytkownik
Piłka Nożna, Islandia
Valur-Hafnarfjordur
typ: over 4,5 bramki w meczu
buk: Sportingbet
kurs: 5.00

Spotkanie faworyta ligi - zespołu gości z przeciętniakiem który chce pokazać przed własną publiką ładną grę bo o puknty będzie szalenie trudno, dlatego też sądzę że padnie sporo bramek, zwłaszcza biorąc pod uwagę ostatnie mecze w lidze zespołu gości gdzie zawsze padało wiele bramek (2:7,2:2,2:4) to przemawia do wyobraźni i zapewne gospodarze nie otworzą się od razu jednak sądzę, że jak tylko goście strzelą bramkę mecz się otworzy i skończy się pogromem, dlatego myślę że kurs 5,00 jest dużą szansą dla odważnych, polecam serdecznie i pozdrawiam, ja osobiście liczę na wynik 1:5

⛔100
 
jankes191093 6

jankes191093

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis
Spotkanie : Serena Williams - Coco Vandeveghe
Typ : + 17.5 gema w spotkaniu
Bukmacher : Bwin
Kurs : 1.72

Analiza :

Dziś o godzinie 22:00 odbedzie się finałowy pojedynek w Stanford pomiędzy dwoma Amerykankami.Dla Williams to nie pierwszy finał,natomiast jej młodziutka rywalka będzie chciała utrzeć nosa swojej rywalce o wiele lat starszej i doswiadczonej i majacej na swoim koncie ogromna ilosc tytulow.Williams jest w swietnej formie wygrala przeciez Wimbledon,natomiast Vandeveghe w tym turnieju gra swietnie odprawia z kwitkiem po kolejki swojej rywalki tracac do finalu tylko seta.Będzie to ciekawy i zacięty pojedynek.Młodsza Amerykanka ma wiele atutow by utrudnic zycie swojej starszej kolezance.Uwazam ze bedzie to dlugi pojedynek i moj typ na to spotkanie to spokojny + 17.5 gema.Jeżeli pomoglem kliknij dzieki.

✅72
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom