>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 15.07.2011 (piątek)

Status
Zamknięty.
G 4

grabuss

Użytkownik
Tenis - ATP - ATP Stuttgart
Spotkanie: Lukasz Kubot - Santiago Giraldo
Typ: dokładny wynik 3-ci set: 0-2
Kurs: 2.70
Buk: Betsson.com

Znakomicie dysponowany Kubot (ATP 69) po osiągnięciu IV rundy Wimbledonu nie zwalnia tempa. W Stuttgarcie, gdzie gra dzięki dzikiej karcie otrzymanej od organizatorów pokonał już dwóch niebezpiecznych na kortach ziemnych Hiszpanów: Daniela Gimeno-Travera i Guillermo Garcię-Lopeza. 23-letni Giraldo (ATP 61) po odprawieniu słabo dysponowanego Jurgena Melzera zwyciężył triumfatora imprezy sprzed dwóch lata Jeremyego Chardego. Kolumbijczyk to tenisista bardzo niestabilny, popełniający wiele prostych błędów, dający się ponieść emocjom jednak w pojedynku z Polakiem nie jest bez szans. Kubot wczoraj nie zagrał jakiegoś wiekiego meczu z Lopezem, męczył się w trzysetowym pojedynku z Argentyńczykiem (4:6, 6:4, 6:3), podobnie zresztą jak Giraldo który także po trzysetowym boju pokonał Chardego (1:6, 7:5, 6:4), prawdopobnie zwycięży ten, który będzie miał lepszy dzień, ja tym razem stawiam na Kolumbijczyka.

⛔ 100
 
V 13

virtual_king

Użytkownik
Dyscyplina:Wyscigi konne
Spotkanie:Newbury
Czas:3.30 czasu polskiego , 2.30 czasu angielskiego
Typ:Campanology
Kurs:2.62
Buk:bet365
Dzisiaj w wyscigach jest bardzo ciasno, na pewno wiecej bedzie niespodzianek niz spodziewanych wygranych. Natomiast jak zwykle kieruje sie statystykami bo o to w analizach przeciez chodzi. Moja uwaga i wielu expertow przykul kon na ktorym ujezdza najlepszy jockej na tej trasie na koniu ktory trenuje njabardziej doswiadczony trener...Campanology jest lekko ujezdany i juz wygrywa...Inne konie biegna raczej po doswiadczenie.
⛔ 100
 
L 29

lajzon

Użytkownik
SPOTKANIE: II Bundesliga Furth-Eintracht
TYP: obie strzelą
KURS: 1.7
BUK: betwin
ANALIZA:
Witam na dzis wybrałem mecz z II Bundesligi. W poprzednim sezonie Furth zajął 4 miejsce w tabeli. Jest spore osiągnięcie poniewaz poprzedni sezon w tej lidze był bardzo wyrównany( poza Hertha, która odstawała). Zdobyli 61 pkt a bilans bramek wyniósł 47 - 27. Jest to zespół grający ofensywny futbol i niezwykle skuteczny na własnym stadionie. Aspiracją z pewnością jest awans do 1 ligi. Będą więc chcieli zacząć realizować ten cel od 1 meczu. Z kolei Eintracht jest spadkowiczem, który miał fatalną wiosnę. Nie zbyt dobrze po spadku działo się w tym klubie ale jest to normalna kolej rzeczy po spadku. Z klubu odszedł trener Daum, oraz tacy zawodnicy jak bramkarz Ralf Fährmann, Halil Altintop, obrońca Maik Franz. Kadra z pewnością jest słabsza jednak cel jest jeden:awans. Warto jeszcze dodać, że w sparingach Furth wygrał dwa spotkania i jedno przegrał, natomiast Eintracht wygrał z Young Boys Berno 3-1, i 5-1 z Mfk Koszyce. Oba zespoły mają ambicję i możliwości aby padły dzisiaj bramki z obu stron. Polecam ten typ
✅ 70
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: koszykowka - Mistrzostwa Europy U20 kobiet
Spotkanie: Francja - Polska
Typ: powyzej 121,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: betsson
Analiza: W spotkanie 1/4 finalu ME U20 w koszykowce kobiet spotykaja sie reprezentacje Francji i Polska. Po drugiej fazej grupowej Francuski zajeli 2 pozycja w swojej grype z bilansem 3/2, kiedy Polki zakonczyly rywalizaja na 3 pozycja rownierz z bilansem 3/2. Nie latwo dzis wskazywac faworytki tego spotkanie z wzgledu na poziom ktore pokazale koszykarki obie druzyny w poprzednich spotkaniach. Francuski przegraly dwoch ostatnich spotkan z Anglia i doznali kleska z hiszpanki roznica 35 punktow. Polki takze wysoko przegrale swoj ostatni spotkanie z slabsza Turcja roznica 20 punktami, kiedy przed tym pokonale silna Rosja. Widac wiec ze Francuski slabiej graja ostatnia kiedy Polki graja w kratkach. Napewno z jednej stronie dzis Francuski zrobia wszystko zeby zapomnic o dwoch poprzednich spotkan i dzis powalczyc o awans do najlepszej 4 tych ME. Z drugiej stronie Polki zagraja bez kompleksu po tym jak pokonale Rosja, i sprubuja wywalczyc awans z silna Francja wykorzestujac ich slaba dyzpozycja. Licze wiec ze dzis nie zabraknie determinacji i walke o kazdy punkt podczas tego spotkanie. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Francja i Polska padnie wynik powyzej 121,5 punktow.
⛔ 100
 
wojtek10611 4

wojtek10611

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Palermo
Pennetta F. (Ita) - Pironkova T. (Bul)
typ: dw: 0:2
kurs: 4,20
buk: betsson
Kursy jak dla mnie mocno zawyżone. I podyktowane chyba tylko tym, że Włoszka jest wyżej w rankingu. Oglądałem jej spotkanie z Johansson i nie przemówiła mi do głowy. Grała bardzo chimerycznie przeplatając gorsze zagrania z jakimiś bajecznymi piłkami kończącym. Prawdę mówiąc wygrała ten mecz na wielkim farcie. Bo w 3 secie Szwedka miała już prowadzenie 0:3 i swój serwis. Niestety Flavia złamała ją dwukrotnie i już był remis a później dołożyła kolejne przełamanie i dociągnęła seta na swoją korzyść. Bułgarka także, zagrała 3 setówkę w poprzedniej rundzie jednak porównywać jej spotkanie do pojedynku Flavii to jak ogień do wody. W meczu Włoszki rozegrane aż 34 gemy ! Natomiast u Bułgarki zaledwie 24. Różnica 10 gemów jest gigantyczna bo jest to o prawie godzinę dłużej gry na korcie. Obie zawodniczki spotkały się w historii tylko raz i to dość dawno bo 2 lata temu też na turnieju we Włoszech ale wyższej rangi bo był to turniej w Rzymie. Tam po ciężkim boju wygrała Penetta 2:1. Jednak forma Włoszki dużo obiega od tej z jej najlepszych lat. Pironkova gra ciekawy tenis i co najważniejsze skuteczny i myślę, że powinna sobie poradzić dziś z Włoszką, która na pewno będzie miała za sobą kibiców ale i tak sama musi stawić czoło Bułgarce.
⛔ 100
 
rumak57 271

rumak57

Coach
Dyscyplina: Koszykówka
Francja U20 K - Polska U20 K
typ: 1(-1.5)
kurs: 1.83
buk: b365
Analiza: Polki sa jedna ze slabszych ekip tego turnieku bukmacherzy zwiekszyli ich szanse po zwyciestwie nad Rosja ale mi sie wydaje ze to wyjatek potwierdzajacy regule gdyz Polki skladu silnego nie maja co juz potwierdzil mecz z druzyna turcji ktora potega tez w tej kategorii wiekowej nie jest&gt; teraz nasze rodaczki graja z Frnacuzkami ktore juz po 3 meczu zapewnily sobie awans do tej fazy rozgrywek i pozniej mogly eksperymentowac co potwierdza wysoka porazka zHiszpankami oraz porazka z ekipa wielkeij brytani i to wlasnie dlatego oddsmakerzy tak zawyzyli kursy na ekipe trojkolorowych. Dla mnie to bedize jednostronne widowisko i nie spodziewam sie by nasze rodaczki mogly w ktoryms momencie zagrozic dryuzynie Francji.
⛔ 100
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna
Mecz : St. Liege - Twente
Typ : 2
Kurs : 2.75
Buk : Bet365
Analiza :
Kolejny mecz toważyski i kolejny duży kurs na Twente. Ja po prostu tego nie rozumię ale nie mam nic przeciwko. Ostatnie mecze Twente to wygrana z Gent 3-1 na wyjeżdzie gdzie też nie byli fowirytem (mistrz Holandi z czołowym zespołem Belgi to już nam mówi kto jest lepszy) Kolejny mecz Twente to spotkanie wczorajsze z Fenerbache gdzie oczywiście też nie byli faworytem. Mecz zakończył się spokojną wygraną twente po prowadzeniu 4-1 trochę się rozlużnili ale i tak wygrali 4-3.
A teraz czas na St Liege przeciętniak no może na takim samym poziomi co Gent . Ostatnie mecze to przegrana z Sedanem 1-2 u siebie.
Cóż tu więcej mówić .
Faworyt jak dla mnie jest jeden ale pamiętajmy że to mecz toważyski.

Jeśli ci pomogłem naciśnij &quot;Dzięki&quot; jeśli nie to przekręć krążek w myszce w dół:razz:
⛔ 100
 
duo 303

duo

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Mecz towarzyski
Mecz : Hoffenheim - Legia
Typ : 1
Kurs : 1.73
Buk : Bet365
Analiza :
Kolejny już mecz towarzyski Legii. Po zwycięstwie 2:1 z Austriackim trzecioligowcem SV Horn i porażkach 3:1 z MSV Duisburg i 3:0 z Mainz za wiele powodów do optymizmu niema, a już dziś Polakom przyjdzie rozegrać być może najtrudniejszy sparing z Hoffenheim. Jedenasta drużyna poprzedniego sezonu Bundesligi to raczej za wysokie progi na Warszawskie nogi. Nadal kontuzjowany jest najlepszy napastnik wojskowych Michal Hubnik. Legioniści od początku zgrupowania w Austrii szukają formy i wątpię aby tak nagle ją znaleźli. Tak więc na dziś ze spokojem typuje zwycięstwo popularnych Wieśniaków.
⛔ 100
 
K 1

kubusek19

Użytkownik
Begu I.-C. - Medina Garrigues A.
Typ:two:0
Kurs:2.70
Buk:bet-at-home.com
Analiza:Turniej WTA w Palermo.Moją analizę zaczne od tego,że Medina nie ma ostatnio kompletnie formy.Wrecz przeciwnie Begu.Doszła ostatnio do finału turnieju gdzie przegrało dopeiro z wyzej usytuowana w rankingu Vinci.Niecały tydzien temu te panie ze sobą grały.Wygrała Begu dość spokojnie,6;4,6;4.Widać było,że Medina nie gra tego do czego nas przyzwyczaiła,popełniała wiele niewymusznonych błędów,gubiła się w prostych zagraniach,słabo serwowała.Begu bardzo dobrze porusza się po korcie,nie ma dla niej piłek niemożliwych.Myśle,że Begu poradzi sobie z Hiszpanką w 2 setach.
⛔ 100
 
howardwebb 47

howardwebb

Użytkownik
Serbia- Wielka Brytania
typ:1
kurs: 1.35
buk:bet365
Dzisiaj ruszyły playoffy U20 kobitek turnieju zresztą rozgrywanego w Serbii&gt; Pozytywnie zaskoczył mnie kurs na gospodarzynie turnieju, które grają dobra koszykówke. Do tej pory przegrały z rosjankami, zresztą dość niespodziewanie ale na przykładzie polek które przed playoff zostały zmiażdżone przez turcje a dzisiaj gładko z Francją więc i w tym meczu nie oczekuje niespodziewanki:cool: a kurs na prawdę warto dorzucić do jakiegoś innego dośc pewnego zdarzenia.
pomogłem??? klikaj dzięki;)
Nieregulaminowy kurs, ⛔ 100
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - AUSTRIA: Erste liga
Spotkanie: Hartberg - Altach
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.65
Bukmacher: Bet365
Analiza: Liga Austriacka ruszyła, to już druga kolejka. Hartberg, który po raz kolejny jest kandydatem do spadku, po porażce z Blau-Weiß Linz 2:1 na wyjeździe, będzie na własnym stadionie podejmować ekipę Altach, który w poprzednim sezonie mało co nie awansował do wyższej klasy rozgrywek, tracąc 1 pkt do awansu, który wywalczyła ekipa Admiry.
Po pierwszej kolejce Altach trochę zawiódł remisując 1:1 z Fisrt Vienna na własnym stadionie. W ekipie gości brakii:
Altach: - Erbek, Eder, Soyudogru, Scherrer, M.Hopfer, Schöpf.
Typuję w tym spotkaniu over, bowiem pomimo tego, że ekipa Hartberga jest &quot;nominowana&quot; do spadku, myślę, że są w stanie powalczyć jak równy z równym z ekipą Altachu.
Do tego dochodzi fakt, że ekipa Hartbergu gra na własnym stadionie.
Według mnie padnie powyżej 2 bramek.
✅ 65
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Mecze towarzyskie
Spotkanie : Benfica : PSG
Typ : PSG
Kurs : 3,80
Buk : bet365
Godzina : 21.45
Analiza :
Trochę nie rozumiem kursów na ten mecz. Spotykają się niewątpliwie dwie bardzo wyrównane drużyny, dwie drużyny bardzo mocne i to spotkanie powinno być równe i widowiskowe. PSG szykuje na ten rok bardzo mocny skład i mogą namieszać w swojej lidze i w Europie. Przyszedł sponsor, przyszły pieniądze i są transfery. Pierwszy mecz towarzyski to mały niewypał i porażka ze słabym Sion 3:2, a więc teraz trzeba wygrać i pokazać że tamto to był tylko wypadek przy pracy, a PSG stać na wygrywanie z czołowymi drużynami. W towarzyskich meczach zawsze można spodziewać się każdego wyniku, a jeśli przy meczu dwóch tak równych drużyn mamy takie kursy to trzeba brać w ciemno ten wyższy, szczególnie że PSG w tym momencie wydaje mi się zespołem po prostu lepszym i zespołem który ma coś do udowodnienia. Wierzę w ten skład i w to że są w stanie wygrać z Benficą. Liczę na dobry ofensywny mecz obu drużyn i kilka bramek. Na koniec dodam jeszcze że obie druzyny spotkały się cztery razy, PSG wygrało raz, zremiowało raz i dwa razy przegrało. Od trzech meczów nie wygrali z Benficą a więc najwyższa pora. Jedyne co przemawia za Benficą to moim zdaniem własny stadion ale i z tym Paryżanie sobie poradzą i wygrają 3:2
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom