>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 15.06.2013 (sobota)

Status
Zamknięty.
S 318

soren

Użytkownik
Proszę o usunięcie powyższego postu
Dyscyplina: Tenis WTA Nurnberg
15.06.2013 15:00
Petkovic - Halep
typ: 2
kurs: 2.55
buk: PinnacleSports
O godzinie 15:00, o ile pogoda nie przeszkodzi zostanie rozegrany finał turnieju kobiecego w Nurnberg. Naprzeciwko siebie staną reprezentantka gospodarzy Andrea Petkovic i Rumunka Simona Halep. Dla mnie faworytką jest Halep i tym bardziej dziwią mnie tak wystawione kursy.
Petkovic była kiedyś zawodniczką pierwszej dziesiątki cyklu WTA, ale po licznych kontuzjach spadł po za pierwszą &quot;setkę&quot;. Słabo zaprezentowała się podczas French Open, gdzie przegrała w drugiej rundzie kwalifikacji z Zhou. Na początku czerwca wzięła udział w turnieju ITF w Marsylii, gdzie wygrała go bez straty seta pokonując m.in. Puig, Ormaechea czy Medinę Garrigues. Wydaje mi się jednak, że te zawodniczki ze względu na rangę tego turnieju i faktu, że były po turnieju wielkoszlemowym nie co odpuściły. Tuaj Niemka pokonała najpierw będącą w słabej formie Arvidsson, również ostatnio grającą słabiutko Goerges. Powinna on już odpaść w meczu ćwierćfinałowym z Anniką Beck, ponieważ przegrywała już 1:0 w setach i w drugim miała stratę podania, ale młoda Niemka nie wytrzymała i przegrała mecz. W półfinale wydawać by się mogło, że odpadnie, gdyż grała z dobrze dysponowaną Jankovic, ale Serbka popełniła w tym dniu mnóstwo błędów, co świetnie wykorzystała Andrea.
Halep to wciąż młoda i utalentowana zawodniczka. Nie raz już pokazała, że może być groźna dla każdego (no może po za Williams). Podczas Roland Garros odpadła w pierwszej rundzie, gdzie po trzech setach przegrała z Suarez Navarro. Wcześniej jednak w Rzymie dotarła do półfinału, gdzie pokonała m.in. Hantuchovą, Kuznetsovą, Radwańską, Vinci czy Jankovic. Tutaj także prezentuje się bardzo dobrze, bez problemów pokonała Min, Cabezę Candelę, Voskoboevą i Safarovą. Halep przypomina mi trochę Schiavone tym swoim zaangażowaniem, lwim sercem, bezustannym bieganiem.
Dla mnie takie kursy powinny być na odwrót. Petkovic jeszcze w tym sezonie nic wielkiego nie pokazała by uznawać ją za faworytkę z taką zawodniczką jaką jest Halep. Stawiam w tym meczu na Rumunkę.
✅155
 
omlygoryl88 121

omlygoryl88

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis-Halle
Spotkanie:Federer-Haas
Typ:Haas wygra seta w meczu
Kurs:2.05
Bukmacher: Bwin
Analiza:Federer ograł ostatnio rywwala 6:0 6:0. To z pewnością napawa wszystkich optymizmem. Ja z kolei twierdze że Roger powoli się wypala. Psychika coraz gorsza. Ostatnio jego zagrania nie są już tak dobre jak były kiedyś. Haas zagra przed swoją publicznością i będzie chciał obronić tytuł. W tamtym roku obaj tenisiści spotkali się w finale gdzie szwajcar przegrał 7-6 6-4. Dzisiaj zapowiada się bardzo zacięte spotkanie. Federer jak dotąd trafił na słabych rywali i tak właściwie to będzie jego pierwszy sprawdzian formy. Myślę że może sobie nie poradzić. Szanse w tym meczu oceniam 50-50 ale kurs jest warty zagrania na niemca
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lipton_ 192

lipton_

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 2 Zachodnia Liga Polska
Spotkanie: Bytovia Bytów - Energetyka ROW Rybnik
Typ: 2
Kurs: 2.85
Bukmacher: Bwin
Analiza: Na dziś przygotowałem coś z ostatniej kolejki 2 ligi polskiej. Mimo, że sprawa awansu jest już rozstrzygnięta to, uważam że jednak piłkarze z Rybnika będą chcieli zakończyć sezon mocnym uderzeniem.
Po wypowiedzi kapitana drużyny gości można śmiało stwierdzić, że mimo że zagrają na luzie to raczej nie odpuszczą:
- Myślę, że mecz w Bytowie na pewno nie będzie miał takiej atmosfery, napięcia jak by miał gdyby decydował o losie awansu. Na pewno pojedziemy sobie tam na luzie, pograć, osiągnąć bardzo dobry wynik i grać swoją piłkę ta którą prezentowaliśmy w ostatnich meczach - mówi kapitan rybniczan Kamil Kostecki
Kolejnym argumentem jest to, że jak to zwykle bywa pod koniec sezonu Bytomianie złapali ewidentną zadyszkę (2 ostatnie mecze to wysokie porażki 4-0 i 3:1), natomiast goście całkowicie odwrotnie, ich zwycięska seria trwa już od 7 meczy i myślę że zostanie podtrzymana już do końca tego sezonu.
✅185
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaJaponia, Dywizja 2
Spotkanie: Mito – Gamba Osaka
Typ: over 3.5
Kurs: 3.00
Bukmacher: bet365
Godz. 11:00
Analiza:
Nie wszystkie rozgrywki na szczęście zakończyły sezon rozgrywki w 2 Dywizji Japońskiej są dopiero w połowie sezonu.
Rozpocznę od gości którzy sensacyjnie rok temu spadli z ligi, Osaka z takim potencjałem kadrowym i finansowym zawsze walczyli o pierwszą trójkę. Co ważne zespół po spadku nie opuścili podstawowi gracze kadrowo dalej są mocni nawet na pierwszą ósemkę ale najwyższej klasy rozgrywkowej. Celem ich jest oczywiście najszybszy powrót do elity i jak na razie cel ten realizują, są liderem rozgrywek z przewagą dwóch punktów nad drugim zespołem. Przegrali jak do tej pory raz, sześć razy remisując i wygrywając jedenaście spotkań. Charakteryzują się oni bardzo ofensywnym stylem gry zawsze byli zespołem z bardzo dużą ilością bramek strzelonych ale tak samo było po stronie strat. Potwierdzają to w tych rozgrywkach najwięcej jak do tej pory bramek strzelonych 35 co dziwne mało tracą bo tylko 15. Atak obsadzony dwójką Brazylijczyków Leonardo który ma na koncie już 12 trafień i Paulinho. Pięć ostatnich spotkań to komplet punktów. Co ważne gdy strzelają bramkę od razu idą za ciosem i starają się dobić rywala stąd dużo overów zanotowanych już po pierwszej połowie. Jeśli chodzi o wyjazdy to bilans rewelacyjny 7-1-1, bramki 19:9 – zarówno więcej strzelają jak i tracą. Teraz coś o gospodarzach którzy jak na razie z dorobkiem 24 punktów są na odległym czternastym miejscu z bilansem równym 6-6-6, bramki 21:20. Jest to typowo ekipa środka stawki która ani wybitna w ataku ani w obronnie nie jest. Dziś na tle tak grającej ekipy gości będą mogli zagrać ofensywną piłkę tym bardziej że grają przed własną publicznością.
Podsumowując Gamba ma jeden cel kroczenie od zwycięstwa do zwycięstwa dziś powinni odnieść kolejne i sami zawsze są wstanie pokryć overa ale jak to bywa w ich przypadku na wyjazdach zawsze coś stracą i jak dla mnie over po takim kursie powinien wejść spokojnie.
⛔100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, WTA Birmingham, 15.06 13:00
Rybarikova - Vekic
typ: 2-0
3,00
Williamhill
Analiza
Dzis kolejne spotkania turnieju WTA w Birmingham, jestesmy na etapie polfinalow, Rybarikova zmierzy sie z mlodziutka Chorwatka, Vekic. Chorwatka robi furore w tym roku, z reszta juz w poprzednim pokazywala sie z dobrej strony, Donna nie ma skonczonych 17 lat, jesli bedzie sie tak rozwijac, to conajmniej przyszle top 3. Jednak nie wybiegajmy w przyszlosc. To dopiero nastolatka. Ograla tu Ule, Giorgi, Sanchez i Cirstea, umowmy sie na ta chwile przecietne zawodniczki. Rowniez taka jest Rybarikova. Jednakze... Slowaczka swietnie czuje sie na trawie, podobnie w 2011 roku zaszla tu tak daleko. Do grassu idealnie pasuje jej styl gry, niezle serwuje, czesto zmienia tempo. Sadze, ze Chorwatka moze dzis tego nie wytrzymac. To nie jest juz przeciwniczka na jedno kopyto, gra tak lub tak, Rybarikova ma wiecej repertuaru tenisowego po swojej stronie i doswiadczenia i to ona powinna awansowac do jutrzejszego finalu.
⛔100
 
Z 78

ziom157

Użytkownik
Dyscyplina: TenisATP Halle
Spotkanie: Roger Federer – Tommy Haas
Typ: Haas wygra 2-0
Kurs: 5,0
Buk: Bet 365

Analiza:
Na dziś przygotowałem ciekawy pojedynek Rogera Federera z Niemcem Tommym Haasem. Oczywiście zdecydowany faworyt jest w tym spotkaniu doskonale znany jest nim Roger. Ja postanowiłem dać na Haasa,czyli na niespodziankę. Tommy gra w swoim kraju więc będzie to jego dodatkowy atut. Widać że jest w dobrej formie i myślę że jest w stanie pokonać Rogera. Obaj zawodnicy są dobrze doświadczeni. Na pewno starość nie radość jak to mówią. Dokładnie w tamtym roku Obaj Panowie grali w tym samym Turnieju co dziś . Wtedy wygrał Niemiec
2-0. Szwajcar jak i Niemiec w tym roku na trawie rozegrali po 2 spotkania. Nie jest to dużo. Mimo iż faworytem jest Roger stawiam na Haasa. Kurs jest zachęcający. Do tej pory Szwajcar pokonał Stebe oraz Zvereva. Trzeba przyznać że nie sa to zawodnicy najwyższej klasy. Natomiast Haas można powiedzieć że pokonał lepszych zawodników niż miał Szwajcar. Niemiec pokonał Gulbisa 2-0 oraz Monfilsa 2-1. Na pewno nie były to łatwe pojedynki. Roger ostatnio miewa zachwianie formy,także powinien dziś przegrać. Haas jak na swój wiek dobrze się rusza,oraz dysponuje mocnym wyrzucającym serwisem co jest ,ważnym atutem na trawie. Na pewno będzie to zacięte spotkanie,jednak moim faworytem jest Haas do wygrania tego meczu jak i tego Turnieju. Polecam ten typ ,myślę że w miarę przeanalizowany ????
⛔100
 
barca14 84

barca14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaSzwecja - Superetan
Spotkanie:Varbergs - Falkenbergs
Typ: 1
Kurs: 2,6
Bukmacher: bet365
Analiza:
Verbegs podbudowane leciutko ostatnim meczem z Hammarby (2-2 na wyjeździe). Przeważali w tym meczu.
Wcześniej przegrali z 15 miejscem w tabeli, ale od 40 minuty grali w 10.
Falkenbergs ostatnio porażka u siebie 1-2.
Dziś goście zagrają bez kilku podstawowych zawodników, a największym osłabieniem będzie brak najlepszego strzelca drużyny - Rodevag (10/7f) inni kontuzjowani to : Svensson (111/1m), Krizanovic (7/0f),D Johansson (5/0d), NJohansson (0/0f), Jensen (1/0d).
W kadrze gości jest 4 napastników, dziś nie wystąpi 3 z nich. Także albo zmiana ustawienia, przestawienie pomocnika na atak lub powołanie napastnika z rezerw.
⛔100
 
mk21 233

mk21

Użytkownik
Dyscyplina: Horse Racing, Musselburgh
Spotkanie: Horse Racing, Musselburgh - Go Nani Go
Typ: Go Nani Go, cover 4 pierwsze miejsca
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Data (i godz): 15.06.2013, 13:55
Analiza:
Dziś o godzinie 13:55 rozpocznie się wyścig konii w Musselburgh. Mój typ jest taki, że koń Go Nani Go zajmie miejsce w czołowej czwórce wyścigu. Koń ten jest ostatnio w dobrej formie i jest w gronie można powiedzieć małych faworytów dzisiejszego wyścigu. Głównym faworytem według wielu typerów jest koń Lost In Paris, ja jednak mój zakład uważam za pewniejszy, bo w tego rodzaju sportach już nie raz przekonałem się, że nawet teoretycznie najlepsze konie kończą wyścigi na końcu stawki.
Ostatnie gonitwy - wyniki konia Go Nani Go:
03May13 Chp 5GF C5Hc 2K 9-5, miejsce : 1/6
10Apr13 Kem 5St C5Hc 2K 9-7, miejsce: 2/8
27Mar13 Lin 5St C5Hc 2K 9-4, miejsce: 5/6
18Oct11 Lin 5St C5Hc 2K 9-3, miejsce: 3/10
21Sep11 Goo 5Sft C5Hc 2K 9-7, miejsce: 5/6
31Aug11 Fol 5GF C4Hc 4K 9-5, miejsce: 2/6
Patrząc na ostatnie gonitwy tego konia zakład powinien zostać wygrany jednak, że dziś ma wystartować 13 koni.
Powodzenia! ;)
// przepraszam za taką dość chaotyczną analizę, ale do co Horse Racing to moja pierwsza. Następne będą lepsze ;)
⛔100
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis-Halle
Spotkanie:Federer-Haas
Typ: Federer 2:0
Kurs: 1.66
Bukmacher: bet365
Analiza:
Bilans tych graczy to 11:2, poza porażką Federera rok temu w tym samym turnieju i przegraną w 2006 roku zawsze górą był Szwajcar. Większość meczy wygrał do zera z Hassem. Wczoraj Haas męczył się trzy sety z Monfilsem (188 punktów), podczas gdy Federer rozegrał 12 gemów ze Zverevem. Haas ma 35 lat, więc trzysetówka na pewno mu się jakoś odłożyła. Federer potrafi wyciągać wnioski z przegranych i w tym roku nie da się zaskoczyć jak w ubiegłym. Kolejna sprawa to sytuacja Federera - chce on zbudować optymalną formę na trawie przed Wimbledonem, w którym broni pełnej puli. Szwajcar jest już u kresu kariery i ewentualne zwycięstwo na jego ulubionej nawierzchni będzie jednym z ostatnich we wielkim szlemie. Przed Roland Garros podciął sobie skrzydła przegrywając gładko z Nadalem z Rzymie - zniszczyło to jego i tak słabe morale na clayu - i przełożyło się na porażkę 3:0 z Tsongą w ćwierćfinale. W tym roku Szwajcar będzie chciał sobie udowodnić, że pomimo wieku poprawia swoją grę a nie obniża poziom - &quot;rok temu przegrałem tutaj z Haasem, a teraz go pokonałem 2:0&quot; - to będzie zdanie, które Szwajcar będzie chciał sobie powtórzyć w myślach po tym spotkaniu. Na pewno Federer nie będzie chciał rozpoczynać Wimbledonu mając w pamięci kolejną świeżą porażkę z Haasem, z którym w przeszłości wygrywał prawie zawsze. Nie będzie też chciał męczyć się z Niemcem w trzech setach - ponieważ długie mecze niezbyt dobrze robią Szwajcarowi a w planach ma jeszcze przecież ewentualny finał turnieju z niewygodnym Gasquetem (zakładając, iż Francuz pokona Gasqueta). Dlatego uważam, że wynik 2:0 dla Federera to najbardziej prawdopodobny scenariusz.
⛔100
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Tenis, ATP Londyn 15.06 14:15
Hewitt - Cilic
typ: Cilic - 2.5 gem
2.17
Pinnacle

Półfinał turnieju ATP Queens w Londynie na kontach trawiastych. Spotkają się w nim Chorwat Cilic i weteran z Australii Hewitt. Skład tego półfinału dosyć niespodziewany. Hewitt ostatnio wydaję się być w niezłej dyspozycji aczkolwiek trzeba przyznać, że w spotkaniach szczególnie z Dimitrovem i Del Potro to przeciwnicy w dużej mierze pozwolili się pokonać. Za Australijczykiem przemawia doświadczenie i na pewno duże umiejętności na takiej nawierzchni ale ten etap turnieju to powinny być już za wysokie progi. Cilic na tych kortach czuje się jak ryba w wodzie. Trzeba przyznać, że w ubiegłym roku to właśnie on triumfował w tej imprezie i trzeba bronić punktów. Teraz także spisuje się dobrze. Zdecydowanie pokonał groźnego Dodiga, w zaciętym boju wygrał z doświadczonym Lopezem a wczoraj po bardzo dobrym meczu w dwóćh setach odprawił faworyta Czecha Berdycha. Cilic nie powinien dawać zbyt wielu szans przeciwnikowi przy swoim serwisie a Hewittowi jak nie będzie siedział serwis to będzie miał ogromne problemy. Handicap niewysoki a kurs spory, na pokrycie może wystarczyć jedno przełamanie.
✅117
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel - GP Polski
Spotkanie: Greg Hancock vs Krzysztof Kasprzak
Typ: 2
Kurs: 1,90
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Czy tylko ja widzę że tu wyraźnym faworytem powinien być Kasprzak? Hancock wygrał tu 2011 roku ale w tym samym roku był mistrzem świata, w 2012 roku był w Gorzowie piąty ale w tym samym roku był trzecim żużlowcem świata. Obecnie Hancock jeździ o wiele słabiej, przecież obecnie jest na pograniczu zakwalifikowanie się do przyszłorocznego cyklu GP. Kasprzak za to na co dzień jeździ na tym torze, ostatnio świetna forma, w GP Wielkiej Brytanii był przecież trzeci i gdyby nie powtórka biegu finałowego to by odniósł tu zwycięstwo. Hancock ostatnio w zaległej kolejce w Ekstralidze gdzie Polonia jechała u siebie ze słabiutkim Startem Gniezno przywiózł tylko 8 punktów. W ostatnim meczu Stali z Polonia który odbył się nie tak dawno na Gorzowskim (na tym torze na którym dzisiaj przecież odbywa się Grand Prix) torze Kasprzak w 6 startach zdobył aż 17 punktów, Hancock w tylu samych startach zdobył ich tylko 9. Amerykanin w ostatnim GP wszedł do pierwszej ósemki i zajął 6 miejsce ale przecież to był tak naprawdę jego tor, więc tutaj to nie jest wcale dobry wynik dla niego (Kasprzak wtedy był trzeci o czym pisałem wyżej). We wcześniejszym GP w Pradze był dopiero 11, Kasprzak drugi. Jeśli nic tu się nie wydarzy, jakaś kontuzja czy coś podobnego to ten typ po prostu musi wejść, Hancock może powalczy o pierwszą ósemkę w co wątpię, Kasprzak tutaj powinien walczyć nawet o wygraną.
⛔100
 
psotnick 893,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - ATP - Halle
Spotkanie: Roger Federer – Tommy Haas
Typ: Suma setów w meczu ( 3 sety)
Kurs: 2.90
Bukmacher: william hill

Dla mnie sprawa wyniku końcowego jest otwarta. Buki chyba trochę zgłupiały po tym wczorajszym rowerku Rogera ze Zverevem, ale przecież po drugiej stronie siatki nikogo nie było, więc nie wiem o co tyle hałasu. Dzisiaj Szwajcar tak łatwo mieć nie będzie, a wiele wskazuje, że czeka go bardzo trudny mecz, bo Haas osiągnął chyba życiową formę. Do tego w Halle czuje się jak w domu, jest wyluzowany, dobrze się czuje na korcie i to widać w jego grze. Niemiec serwuje jak dziki, pierwszy serwis trafia blisko na poziomie 70%, z czego zgarnia blisko 90% punktów, więc trudno się dziwić, że jeszcze nikt go nie przełamał (tylko raz musiał bronić breakpointa), a przecież nie grał z ogórkami jak Roger, tylko z dobrze usposobionym Gulbisem i szalejącym Monfilsem. Roger oczywiście słusznie jest faworytem, bo to ciągle najlepszy typ na trawę, a jego tenis jest stworzony do tej nawierzchni, ale dzisiaj będzie miał ciężką przeprawę. Zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, że obaj będą mieć w głowie, że rok temu w tym samym miejscu Haas nie oddał Rogerowi nawet seta. Obaj panowie świetnie serwują, ich gemy serwisowe były praktycznie niezagrożone, dzisiaj oczywiście może się to zmienić, ale jak dla mnie to tie-break w przynajmniej jednym secie jest pewnym typem, a to powinno zapewnić również over gemowy. Rok temu było 7-6 6-4 dla Haasa i taki wynik mnie urządza w kontekście overów gemowych, ale osobiście wydaje mi się, że ten półfinał może rozstrzygnąć się na pełnym dystansie.
✅190
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lyb 20

lyb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje MŚ, Afryka
Spotkanie: Zambia -Sudan
Typ: Zambia handicap -1
Kurs: 1.8
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Zambia jest liderem swojej grupy eliminacyjnej ,gra u siebie, ma świetny bilans bramek 9 strzelonych przy tylko jednej straconej w 4 spotkaniach .Grają dziś o zwycięstwo każdy inny wynik może dać Ghanie fotel lidera tej grupy czego piłkarze z Zambii chcieli by zapewne uniknąć.
Bezpośredni bilans spotkań między tymi drużynami pokazuje pełną dominacje futbolu gospodarzy nad gośćmi . regularne zwycięstwa 3 do 0 mówią same za siebie (3 ostatnie spotkania) .
Zambia pokryje hadnicap bowiem sudan ma nikczemnie niską skuteczność strzelecką na 4 mecze tylko 1 gol !! przy aż 10 straconych . Wynik będzie oscylował w granichach 2 do 0 lub 3 do 0 zatem Hadni -1 bezpieczne .
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Konfederacji
Spotkanie: Brazylia vs Japonia
Typ: Japonia over 3,5 rzutow roznych
Kurs: 2.2
Bukmacher: BetVictor
Analiza:

Jak kazdy kibic pilkarski wie dzisiaj rozpoczyna sie puchar konfederacji. Brazylijczycy - gospodarze turnieju podejma Japonczykow. Juz na pierwszy rzut oka widac, ze Brazylia to nie jest ta sama druzyna co jakis czas temu choc nadal ma wielu bardzo dobrych zawodnikow i jest glownym faworytem (obok Hiszpanii) do wygrania tego turnieju. Nie neguje wiec jej zwyciestwa z Japonczykami bo jest ono bardzo prawdopodobne gdyz wszystkie atuty przemawiaja za gospodarzami tego spotkania. Nie sadze jednak zeby Japonczycy latwo sie poddali. Japonia jako pierwszy zespol grajacy w kwalifikacjach zapewnil sobie wystepy na przyszlorocznym mundialu (choc powiedzmy sobie szczerze ich przeciwnicy w kwalifikacjach nie sa zbyt wymagajacy) w Brazyli i mysle, ze gra w pucharze konfederacji bedzie dla nich swietnym sprawdzianem i rozeznaniem przed mundialem. Pamietam mecz Japonczykow na Olimpiadzie w Londynie gdzie pokonali faworyzowanych Hiszpanow i pokazali, ze nawet z najsilniejszymi potrafia wygrac. Japonczycy od zawsze imponuja przygotowaniem fizycznym i taktycznym oraz dyscyplina w swojej grze i dlatego mysle, ze dzisiaj pokaza kilka ciekawych akcji. Brazylijczycy skoncentruja sie bardziej na ataku niz na obronie wiec miejsce do kontratakow dla japonczykow bedzie. W meczach przeciwko Anglikom brazylijska obrona funkcjonowala kiepsko, w meczu z Francuzami bylo lepiej lecz tez nie perfekcyjnie. Sadze, ze bez problemow Japonczycy wywalcza 4 rzuty rozne w dzisiajszym meczu i pokryja over3,5.
⛔100/ Nieregulaminowy bukmacher
 
maer 270,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina:piłka nożna - NORWEGIA(Adeccoligaen)
Spotkanie: Fredrikstad - Mjondalen
Typ: 1
Kurs: 1.75
Godz:15.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Norwegii na mecz Adeccoligaen.
W meczu tym zmierzą się Fredrikstad oraz Mjondalen.
Fredrikstad rozegrało w lidze jedenaście meczów i zdobyło w nich szesnaście punktów co daje im obecnie dziewiąte miejsce w tabeli.
Mjondalen również rozegrało jedenaście meczów ale zdobyło w nich trzynaście oczek co uplasowało ich na jedenastej pozycji.
Gospodarze u siebie zagrali pięć razy zdobywając dziesięć punktów.
Goście wyjeżdżali do rywali sześc razy i przywieźli ze sobą siedem punktów.
Fredrikstad wygrał dwa ostatnie mecze w lidze, a Mjondalen zaliczył trzy porażki z rzędu.
Mój typ to jedynka, gospodarze wygrają kolejny mecz u siebie zaś goście przegrają kolejny mecz.
✅75
 
dave21 0

dave21

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna,peru - primera division
Spotkanie: Cesar Vallejo - Cajamarca
Typ: Vallejo (-0,5 i -1)
Kurs: 1,93
godzina: 20:45
Bukmacher: Pinnacle

Vallejo to obecnie 5 zespoł peruwiańskiej ekstraklasy,z dorobkiem 28 punktów w 18 rozegranych spotkaniach.kilka słów o formie i statystykach:gospodarze to zdecydowanie zespoł który można nazywać &quot;własnego podwórka&quot; ponieważ jak na razie 3 punkty zdobywają tylko u siebie,mecze wyjazdowe to juz kompletna klapa,od początku tego sezonu nie wygrali jeszcze ani jednego spotkania na obcym terenie.pokazują to statystyki,które wynoszą odpowiednio 8-0-1 u siebie,oraz 0-4-5 na wyjezdzie.bilans bramek u siebie to 15-6,wyjazd z kolei 6-14.jeśli chodzi o gości przedstawie tylko ich statystyki wyjazdowe,2 zwycięstwa,3 remisy i 4 porażki jak do tej pory,oraz bramki 5-8.jak widać cajamarca może pochwalić się lepszą forma wyjazdową od vallejo,ale sądze że świetna forma u siebie pozwoli przechylic szalę na swoją korzysc i wygrac,być może nawet 2 bramkami.
⛔100
 
X 36

xpertx

Użytkownik
Petkovic Andrea - Halep Simona
Typ: Petkovic Andrea
Kurs: 1.60
Buk: Pinnacle.
Andrea chyba wreszcie odbudoowała swoją formę z przed kontuzji. Przed tygodniem wygrany ITF w Marsylii, gdzie pokonała m.in. takie zawodniczki jak Ormachea, Puig czy Medina-Gariguez. W Norynbergi kontynuje świetną passę. Pokonała łatwo Goerges, Jankovic, jedyne problemy miała z młoda zdolną Beck. Świetna gra Petkovic. Pokazuje wszystko to czym zachwycała przed kontuzją. Miejmy nadzieję, że nie będzie miała już żadnych problemów i utrzyma taką formę przez dłuższy czas. Andrea gra u siebie i zasługuje na ten triumf. Halep tez osttanio całkiem dobre występy, jednak nie jest to jakaś bardzo równa forma i nie jest to ta sama klasa co Petkovic. W pólfinale z Safarovą Halep miała problemy z kostką, udało się dograć mecz do końca, ale dzisiaj ponownie może się pojawić ten problem i nie będąc w pełni sprawnym Rumunka nie ma większych szans z Petkovic.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
anzelmo 202,9K

anzelmo

Użytkownik
Piłka nożna, Puchar Konfederacji godz. 21:00
Spotkanie: Brazylia - Japonia
Typ: 1 kartka w meczu Japonia
Kurs: 1,61
Bukmacher: William Hill
Zapowiada sie bardzo ciekawe spotkanie- wiadomo mecz otwarcia Brazylia podejmie Japonię. Gospodarze imprezy sa na pewno zespołem bardzo zmotywowanym chcącym się pokazać z jak najlepszej strony. Faworytami spotkania i całej imprezy są oczywiście Brazylijczycy.Mimo swoich problemów, zawirowań jest to zespól mający potencjał- grający szybka ofensywna piłkę. Bazujący na indywidualnych umiejętnościach piłkarzy.Znając mentalność Azjatów na pewno tanio skory nie sprzedają, będą starali sie walczyć grac pewnie bardzo agresywnie- co powinno sie przełożyć na fale i kartki. Strona dominującą będą Neymar i spółka znając ich pazerność na bramki, zwycięstwa- presje publiki która jest bardzo wymagająca możemy sie spodziewać ich ataków non stop co powinno dac ciekawe widowiska w którym bramek, sytuacji nie zabraknie.Japończycy maja w swoich szeregach kilku naprawdę bardzo ciekawych piłkarzy, mimo wszystko powinni być raczej pod piłka- zdecydowanie w defensywie to oni powinni łapać więcej przewinień co powinno przełożyć sie na więcej kartek. Zobaczymy jakie będzie sędziowanie ,ale 1 kartka w tym meczu dla ekipy z kraju kwitnącej wiśni wygląda bardzo ciekawie.
✅61
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Piłka nożna, MLB, Baseball
Spotkanie: Atlanta Braves(-2.5) - San Francisco Giants
Typ: 1
Kurs:2.84
Bukmacher: Pinnacle
15.06.2013 22:05
Analiza:
Dziś drugie spotkanie między tymi drużynami.Prawdopodobni miotacze to ATL - Minor M. (8-2), SFG - Gaudin C. (2-1).Dlatego też stawiam na wysokie zwycięstwo odważnych z Atlanty.W pierwszym spotkaniu wysoko wygrali goście ale miotacz u gospodarzy był z najniższej półki.Dziś myślę że będzie o niebo lepiej i to Braves wyjdą z tego ogromna ręką.Potrafią grać i zajmują zasłużenie miejsce trzecie w tabeli.Goście na miejscu szóstym i także sobie dobrze radzą.Braves od czterech spotkań bez wygrania spotkania więc dziś sądzę ze mogą się przełamać i ugrać wysoko te spotkanie.Liczę na nich i mam nadzieję ze się nie zawiodę.Myślę że kibice jak i atut własnego stadionu im pomogą zmazać wczorajszą wysoką porażkę z gigantami z san Francisco.
✅184
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska 2 Liga Zachód
Spotkanie: Bytovia Bytow - ROW Rybnik
Typ: HT/FT - 2/2
Kurs: 4,60
Bukmacher: Expekt

Analiza: Energetyk z Rybnika idzie ostatnio jak burza. Ogrywa wszystko i wszystkich. W ostatnich 5 meczach strzelił aż 16 bramek, to ponad 3 na mecz.
Natomiast Bytovia ma spadek formy lub niechce awansu. Ostanie wyniki to 2 przegrane, 1 remis i 2 wygrane. Ostatnio przegrali aż 4:0 z Kluczborkiem.
Na pewno będzie to mecz walki ale widzę value w kursie na Rybnik. Jeżeli chcą awansu nie mogą sobie pozwolić na stratę pkt. wiem że ich na to stać pokazali to w ostatnich meczach.
Dla mniej odważnych czysta 2 po kursie 2.50, powodzenia

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom