>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 15.06.2011 (środa)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na środę - 15 czerwca




Typy podajemy według wzoru:


Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
ultimate 68

ultimate

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, UEFA - U21 Championship
Spotkanie: Czechy U21 - Hiszpania U21
Typ: obydwie drużyny strzelą gola
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Ciekawy mecz w grupie B U21 Championship, lider Czechy grają z trzecią Hiszpanią. Hiszpanie w pierwszym meczu zremisowali 1:1 z Anglikami i zdobyli zaledwie jeden punkt, dlatego dziś zapewne zechcą odrobić straty w konfrontacji z Czechami i zepchnąć ich z pierwszego miejsca w grupie. Czesi w pierwszym meczu wygrali z Ukrainą 2:1 i dziś na pewno zrobią wszystko, żeby przynajmniej zremisować i utrzymać pierwsze miejsce, tym bardziej, że następny mecz grają z równie niewygodnym rywalem - Anglią. Myślę, że znając klasę rywala zaczną mecz spokojnie szukając swojej szansy z kontrataku, ewentualnie grając na remis, natomiast Hiszpania może dążyć do dominacji od pierwszych minut i szukać szybkiej bramki, która ustawi mecz. Tak czy inaczej spodziewam się zaciętego i bramkowego meczu stąd mój typ &quot;obie strzelą&quot;, a że Hiszpania jest stawiana w roli faworyta polecam też drugi typ na zwycięstwo Hiszpanii.
⛔100
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,Złoty Puchar Ameryki Północnej i Karaibów
Spotkanie: USA - Gwadelupa
Typ: USA (-2)
Kurs: 1.6
Bukmacher: Tobet
Godzina: 03:00
Analiza: Ostatnia kolejka fazy grupowej w grupie C. Mecz pomiędzy gospodarzami imprezy - USA a czerwoną latarnią grupy - Gwadelupą. Mój bet to zwycięstwo Stanów Zjednoczonych trzema bramkami. Uważam że są w stanie to zrobić. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego że zawiedli kibiców. W ostatnim meczu przegrali z Panamą tracąc tym samym szansę na wygranie grupy C. Krótka piłka - jeśli dziś USA nie wygra wysoko, może zostać sklasyfikowane na 3 miejscu a to oznacza że w ćwierćfinale skrzyżują miecze z ... Meksykiem. A tego na pewno żaden Amerykanin nie chce. Dlatego Amerykanie muszą rzucić się do ataku i zaaplikować Gwadelupie dużo bramek, najlepiej nie tracąc przy tym żadnej. Ameryki nie odkryje jeśli powiem że zespół USA jest lepszy piłkarsko i nie wygrywając z Gwadelupą zbłaźni się do reszty. Tacy piłkarze jak Jozy Altidore, Chris Wondolowski, Landon Donovan czy Freddy Adu, którzy stanowią siłę ofensywną zespołu, nie są graczami nieznanymi kibicom z Europy. Obstawiam że w środowym meczu na Livestrong Sporting Park w Kansas City Amerykanie zmiażdżą Gwadelupę trzema lub czterema bramkami różnicy.
⛔100
 
damian671 151

damian671

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Ameryka Północna I Centralna: Gold Cup
Spotkanie: Kanada- Panama
Typ: over 2.5
Kurs: 1.70
Bukmacher: Expekt
Analiza:

15 czerwca 2011 roku odbędzie się mecz pomiędzy Kanadą a Panamą. Moim zdaniem mecz będzie rozgrywał się pod dyktandem Panamy. Wnioskuję to z ostatnich spotkań, które rozegrała Kanada. Mianowicie w meczu z USA zespół Stephena Harta odniósł dużą porażkę( przegrali aż 2:0 ). Owszem odnieśli jedno zwycięstwo( z Guadeloupe wygrali tylko 1:0 ), lecz w porównaniu z Panamą, która wygrała i z USA i z Guadeloupe( w tym pierwszym 2:1 natomiast w drugim 3:2 ) myślę, że nie mają zbyt dużych szans. Poza tym w tabeli Panama góruje na 1 miejscu natomiast Kanada na 3, co jest drugim argumentem na to, że Panama wygra. Wynik typuję na over 2.5 i myślę, że zakończy się wynikiem 2:1 dla Panamy oczywiście. Pozdrawiam
⛔100
 
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
Dyscyplina: PIŁKA NOŻNA - FINLANDIA
Spotkanie: HJK - RoPS
Typ: (-2.5) 1
Kurs: 2.42
bet365
Gdy spojrzałem na mecz HJK nie interesowało mnie z kim będą się mierzyć bo wiedziałem że stawiam na nich ale kurs jest niski więc coś trzeba zagrać tak żeby zwiększyć kurs i zdecydowałem się na hendicap -2.5 na niekorzyść HJK. Nazwałem ten mecz &quot;MECZ MISTRZOWSKI&quot; ponieważ grają ze sobą Mistrz 2010 z Mistrzem 2010 tylko że jeden Veikkausliiga (HJK Helsinki) a drugi Ykkonen liiga ( RoPS). To oczywiście można się domyśleć że goście są beniaminkiem i będą mieli bardzo ciężki mecz przed sobą tym bardziej że HJK zaczyna grać wreszcie jak na Mistrza przystało. Po 9 spotkaniach HJK na koncie ma 21 punktów (7-0-2) z bilansem brakowym 18:7, natomiast RoPS na koncie ma 9 punktów (2-3-4) i bilansem bramkowym 13:13. Widać już cela obydwu zespołów na ten sezon RoPS Rovaniemi walczyć będzie o utrzymanie (8 miejsce obecnie) a HJK o mistrzostwo (2 miejsce obecnie). W 8 kolejce RoPS podejmowało u siebie KuPS (7 miejsce) i zremisowało 0-0, a ekipa z Helsinek grała z zespołem MyPa (ostatnie miejsce) na ich terenie i wygrała 2-0. Na 4 spotkania HJK Helsinki u siebie wygrało wszystkie (4-1, 1-0, 1-0 i 6-2), właśnie 6-2 zakończył się ostatni mecz u siebie z JJK Jyväskylä (3 miejsce). RoPS Rovaniemi na 4 spotkania wyjazdowe ma bilans 1-1-2, a ostatni mecz na wyjeździe to porażka 2-0 z Haką (11 miejsce na 12 zespołów w lidze). Co tu jeszcze dodać, no można napisać że HJK czeka na eLM więc mają dużo lepiej np. od Wisły bo są w sezonie i mają spotkania o stawkę. Ostatnio zespoły mierzyły się w 2009 roku i wtedy HJK wygrało 4-0.
-środa 17:30 początek spotkania
✅142
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
devillo 5,8K

devillo

Użytkownik
Data, godzina meczu: 15.06.2011, 01:10
Dyscyplina: Baseball, USA: MLB
Spotkanie: Tampa Bay Rays - Boston Red Sox
Typ: 2
Kurs: 2.17
Buk: Pinnacle sports
Analiza:
15 czerwca o godzinie 1:10 odbędzie się mecz pomiędzy liderem Ligii Amerykańskiej- Bostonem Red Sox, a 6. drużyną - Tampą Bay Rays.
Dla mnie faworytem jest będąca w bardzo dobrej formie drużyna gości, jednak bukmacherzy faworyzują drużynę Tampy. Po kursie także widać, że gospodarze powinni wygrać ten mecz, lecz po takim kursie jak 2.15 warto zaryzykować stawiając na Bostończyków. A to dlatego iż są liderem tabeli, gdzie rywal jest dopiero szósty. Po drugie mają ostatnio imponującą formę zwycięstw, przedstawię wyniki ostatnich 5 spotkań na wyjazdach:
Toronto Blue Jays 1: 14 Boston Red Sox ( imponujący wynik, tym bardziej że osiągnięty na wyjeździe)
Toronto Blue Jays 4: 16 Boston Red Sox ( także bardzo ładny mecz w ich wykonaniu)
Toronto Blue Jays 1: 5 Boston Red Sox
New York Yankees 3:8 Boston Red Sox
New York Yankees 6:11 Boston Red Sox
Procent zwycięstw drużyny Bostonu to 60, a biorąc pod uwagę iż ostatnie 5 meczy wygrali to szacuje szanse na wejście typu około 50 %.
⛔100
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : tenis na trawie, ATP Eastbourne
Spotkanie : Dimitrov - Anderson
Typ : Dimitrov
Kurs: 3,31
Bukmacher : Pinnaclesports
Analiza:
Mecz zacznie się około godziny 13:00.
Spotykają się ze sobą dwaj tenisiści młodego pokolenia:
Kevin Anderson (25 lat ) i Grigor Dimitrov (20 lat).
O bułgarze mówi się, że to największy talent w swoim kraju i wiąże się z nim nadzieje na rozwój tenisa w Bułgarii.
Anderson jest w czołówce, ale nie tej ścisłej więc umiejętności mają podobne.
Zdecydowałem się wytypować Dimitrova, ponieważ jest niższy od Andersona i łatwiej mu będzie biegać i co najważniejsze - odbijać piłki, które na trawie mają bardzo niski kozioł.
Kluczową rolę na trawie odgrywa też serwis. Tutaj przewagę zdaje się mieć Kevin, ale Bułgar do ułomków nie należy.
Moim zdaniem Dimitrov wygra bo jest szybszy młodszy i głodny sukcesów na trawie i w ogóle w karierze tenisowej,
✅231
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dariooo80 35

dariooo80

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, UEFA - U21 Championship
Spotkanie: Czechy U21 - Hiszpania U21
Typ: 1 połowa - Hiszpania
Kurs: 2.2
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Druga kolejka w grupie B a Hiszpanie tylko z jednym punktem. Jak powiedział klasyk &quot; nie ważne jak się zaczyna , ale jak się kończy &quot; . Hiszpanie pierwszy mecz zaczeli według planu. Szybko strzelona bramka i posiadanie piłki ponad 60 %. Ale Anglicy nie poddali się i w końcówce strzelili wyrównującą bramkę. Myślę że w tym spotkaniu kalkulacji nie będzie. Hiszpanie na papierze mają najlepszy skład i od pierwszej minuty będą chcieli to pokazać. Szybko strzelona bramka lub dwie ustawi im spotkanie.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
L 7

lgglpl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Fińska, Veikkausliiga
Spotkanie: Haka Valkeakoski - KuPS Kuopio
Typ: 1
Kurs: 3,2
Bukmacher: Tobet
Data: 15.06 17:30
Analiza:
Witam,
Chciałbym przedstawić mój typ. Na pierwszy rzut oka faworytem wydaje się zespół gości. Nic bardziej mylnego. Co prawda gospodarze zajmują przed ostatnie miejsce w tabeli jednak do swoich rywali tracą 3 pkt. Jak przyjrzymy się bilansem zwycięstw Haka Valkeakoski w domu to wygląda on 1-2-1 a ich rywale jeszcze w tym sezonie nie wygrali na wyjeździe i wyjazdowy bilans wygląda następująco: 0-2-2. Bardzo dużym atutem jest to, że Haka Valkeakoski grają u siebie a w skandynawskich ligach to prawie jak hendicap 1-0. Warto też zauważyć, że goście na wyjeździe strzelili tylko 2 bramki.
✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Spotkanie: Indiana Fever - Tulsa Shock
Typ: Over 157 pkt
Kurs:1,90
Buk:Unibet

Analiza:
Każdy śledzący fan rozgrywki WNBA wie jaką rolę odgrywa w damskim koszu Indiana a na jakim miejscu jest Tulsa. Niebo a ziemia. Tulsa to chyba najsłabsza ekipa WNBA, zaś Indiana znacznie lepsza. W handicapy nie ma co się bawić moim zdaniem, ponieważ nie wiadomo jaka będzie w drużynie motywacja, czy zawodniczki Fever dadzą trochę pograć dziewczynom z Tulsy czy będą bronić jak najlepiej. Moim zdaniem mecz będzie overowy, ponieważ Tulsy większość rywali nie traktuje &#39;&#39;poważnie&#39;&#39; i daje jej się rozegrać a potem ją goni i spokojnie wygrywa, ponieważ Tulsa jest to ekipa praktycznie bez obrony. Skąd over? Fever to ekipa bardziej ofensywna, Tulsa tak jak powiedziałem bronić się nie umie, zawodniczki Fever są nastawione ofensywnie, świetnie z dystansu potrafi trafiać Katie Douglas, średnio 54%, drużyna gospodarzy dobrze wykonuje rzuty wolne na poziomie 76%, Tulsa może z gry jest słaba, ale za to wykonuje bardzo dobrze rzuty wolne na poziomie 85% gdzie ma wskaźnik jednej z najlepszych ekip WNBA. Krótko nie wyobrażam sobie innego wyniku niż over w tym meczu. Moim zdaniem padnie około 170 pkt. Pozdrawiam i zachęcam do oglądania WNBA ;)
⛔100
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Dyscyplina: tenis
Spotkanie: Victoria Azarenka - Elena Baltacha
Typ: 2
Kurs: 6
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Ktoś może znowu powiedzieć, że szukam niespodzianki, ale ok. Uważam po prostu ten typ za warty ryzyka. Azarenka w pierwszej rundzie trochę męczyła się z Peng, natomiast Baltacha gładko ograła Rezai. Mało tego, Elena wygrała wcześniej turniej z cyklu ITF w Nottingham bez straty seta. To Brytyjka, lubi trawę, gra na niej od dziecka, plus gra u siebie, doping (i jednocześnie antydoping dla przeciwniczki) to często spora motywacja. Natomiast to będzie dopiero drugi mecz Azy na trawie w tym roku. Myślę, że jeżeli Białorusinka wygra to przynajmniej 6-4 6-4, ale &quot;po cichu&quot; spodziewam się przegranej. Krótko wyszło, ale trudno uzasadnić taki typ. Azarenka to zawodniczka, na którą się nie gra gdy kurs jest poniżej 2, zwłaszcza w takich turniejach, małych, i gdy nie wiadomo jak jest do końca z formą, czy ma ochotę tu coś ugrać... i w ogóle w WTA się nie gra tak niskich kursów, a czasami warto próbować grać przeciwko wtedy, to jest właśnie taki mecz. W dodatku kurs jest bardzo dobry. Ja złapałem 8,60 w Pinnacle i puściłem za porządną stawkę. A co. Jak wejdzie, będzie wielka satysfakcja.
⛔100
 
N 4

nagi

Użytkownik
Dyscyplina: tenis
Spotkanie: Jo-Wilfried Tsonga - Radek Stepanek
Typ: 2-0
Kurs: 2
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Spotkanie z wyraznym faworytem ,którym jest oczywiście Tsonga.Zawodnik który w ubiegłym tygodniu dotarł do finału turnieju Queens pokonując po drodze wymagających rywali tj na przykład Rafael Nadal!W finale uległ wprawdzie faworytowi gospodarzy Murrayowi ,ale wstydu na pewno ten mecz mu nie przyniósł ,przy odrobinie więcej szczęścia mógł pokonać Anglika.Forma Francuza jest według mnie wyborna i może w tym sezonie sporo namieszać na &quot;grassie&quot;.W 1 rundzie pokonał świetnie serwujacego Uzbeka Istomina oczywiscie w stosunku 2-0.Co do Radka Stepanka jego forma jest ostatnio średnia,zeby nie powiedziec slaba.W tym sezonie nie odniósł żadnego dobrego wyniku i zajmuje dopiero 57 miejsce w rankingu ATP co według mnie oddaję jego obecną formę.Myślę ,że Francuz bez większych problemów rozprawi się z walecznym Czechem i padnie spokojne 6;4 ,6;3.Bardzo silną stroną Tsongi jest serwis ,jeśli jutro pierwsze podanie będzie trafiało w pole to Czech na nawierzchnie trawiastej nie będzie miał praktycznie żadnych argumentów.Powodzenia.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 70

mr.luke

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Międzynarodowe mecze towarzyskie, kobiety, Świat
Spotkanie: Belgia - Francja
Typ: więcej niż 2,5 bramki
Kurs: 1,70
Buk: bWin
Analiza:
Jak wspomniałem kiedyś, kobiecy futbol rządzi się nieco innymi prawami niż ten męski. Ciekawe jest to że u Pań nader rzadko występują udawane faule tak często spotykane w świecie &quot;mężczyzn&quot;. Mniejsza z tym... Przechodząc do meritum: w spotkaniach pań pada zazwyczaj bardzo dużo bramek zarówno w spotkaniach towarzyskich jak i tych &quot;na serio&quot;.
Kolejny mecz pań i kolejna okazja na 70% zysk. Chociaż to spotkanie towarzyskie to wątpię żeby panie odpuściły mecz. Kobieca żądza zwycięstwa jest nieodgadniona... Stawiam tutaj na powyżej 2,5 bramki.
Kiepska analiza.
 
panas89 95

panas89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Kanada - Panama
Typ: (1. połowa) 2
Kurs: 3.33
Bukmacher: TobetAnaliza:
Przed nami mecz zapewne rewelacji obecnej edycji concacaf Panamy z zespołem który żeby grać dalej muszą wygrać, mowa o zespole Kanady. Kanada w meczu z USA była bardzo słaba w defensywie, szybsi Amerykanie często bez problemów radzili sobie z defensywą Kanady. W Kanadzie warto zwrócić uwagę przede wszystkim na gracza z Premier League, konkretnie z Blackburnu Hoilleta. Panama posiada lepszą i solidniejszą defensywą w której ważną rolę na lewej stronie obrony odgrywa gracz Lecha Poznań Luis Henriquez, jak wiemy jest to bardzo dobrze grający zawodnik w ofensywie, jest bardzo szybkim zawodnikiem. Kanada w meczu z Gwadelupą który wygrała 1:0, bramka padła z rzutu karnego, lecz należy zaznaczyć że Gwadelupa już w 4 minucie otrzymała czerwoną kartkę, która zaważyła na końcowym wyniku. W meczu z USA gładko przegrali 2:0. Ekipy Panamy idzie jak burza w tym turnieju, wygrali po bardzo dobrym meczu z USA 2:1 i Gwadelupą 3:2, myślę że od początku spotkania zaatukuje bramkę Kanady i szybko zdobędą bramkę przez co nieco ustawią sobie mecz. Stawiam w tym meczu na zwycięstwo do pierwszej połowy, drużna Panamy nie przywiązuje dużej taktyki do meczów, poprostu gra do przodu w celu zdobywania bramek a nie bronienia się, strzelą kilka bramek a do połowy będą wygrywać

⛔100
 
norbert87 3

norbert87

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nozna
Spotkanie:
Guadeloupe-USA
Typ: USA (-4,5)
Kurs: 4
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Gwadeleope, wydaje mi sie iz to jest reprezentacja przypominaca europejskie san marino, czyli granie do jednej bramki, wiec tak jak z reprezentacja san marino, zanosi sie na wysoka wygrana reprezentacji USA. Innego, niz wysokiego zwyciestwa USA nie moge sobie wyobrazic, tym bardziej ze narazie USA nie idzie na tym turnieju, tak jak zakladali. Musza sie w koncu przebudzic i pokazac klase, z takim przeciwnikiem jak Ci na G maja spore szanse. Wysokie wyniki padaja w tym zlotym pucharze, wiec uwazam iz w tym meczu bedzie podobnie i przy kursie 4 warto zaryzykowac na ten typ.
⛔100
 
S 5

sccentrum

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Eastbourne
Spotkanie: Vera Zvonareva - Serena Williams
Typ: Serena Williams - Wygra 2-1
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Na trawiastych kortach w Eastbourne spotkają się odpowiednio 3. i 26. zawodniczka w rankingu WTA. Faworytką wg. bukmacherów jest Rosjanka, która nie zachwyca w ostatnich turniejach. W French Open odpadła z rodaczką Pavlyuchenkovą, a w turnieju w Brukseli z Chinką Peng. Jej dzisiejsza rywalka powraca natomiast na korty po niemal rocznej przerwie. Poprzedni turniej, w którym grała to zeszłoroczny Wimbledon, w którym zwyciężyła bez straty seta. Wczoraj miała trochę problemów z Bułgarką Pironkovą, przegrywając w pierwszym secie aż 1-6. Jednak w kolejnych dwóch pokazała, że znajduje się w niezłej dyspozycji i z każdą piłką wracać będzie jej pewność siebie. Zvonareva to jednak dobrej klasy przeciwniczka, którą z pewnością stać na zwycięstwo w minimum 1 secie, jednak spodziewam się wygranej starszej z sióstr Williams w stosunku 2:1.
⛔100
 
czabuko 18

czabuko

Użytkownik
Piłka Nożna, Gold Cup
Kanada-Panama - połowa/koniec
typ: 2/2
kurs: 4.30
bukmacher: expekt
analiza:
Dzisiejszej nocy dojdzie do ciekawego spotkania. Jak w każdym turnieju jest jakiś czarny koń tak bez wątpienia w tych rozgrywkach jest nim Panama. Lider grupy C wkręcił już w ziemię faworyta do głównego triumfu , USA oraz Gwadelupę . Zaś jeśli chodzi o Kanadę, przegrali z USA i wygrali po rzucie karnym z outsiderem , gwadelupą . Na pewno więcej się od nich oczekuje. Przed kilkoma tygodniami byli faworytem tego meczu, a kurs wynosił na kanadę ok. 1.5 , zaś za Panamę mnożono stawki razy około 4.5-5.0 , teraz łapię 2.73 i dobre i to gdyż widać pewną asekurację ze strony bukmacherów, lecz myślę że po tym spotkaniu takich przeliczników już na panamę się nie złapie. Mam nadzieję że znany nam z polskich boisk Louis Henriqez razem z kolegami wygra to spotkanie. Warto dodać że w drużynie Panamy drzemie olbrzymi potencjał. 6 lat temu byli vice mistrzami, ulegli w finale USA po rzutach karnych. Stąd widać że drużyna ta obyta jest z turniejem pod patronatem CONCACAF. Szczerze mówiąc w tym roku widzę ich w finale. W tym meczu mają o co grać. Wygranie grupy może uratować ich przed trafieniem na fenomenalny Meksyk, który byłby sporym zagrożeniem w ćwierćfinale. Powodzenia PANAMA! Uważam że dobrym typem będzie zagranie połowa/koniec 2/2 ( expekt płaci bardzo dużo za takie rozstrzygnięcie, na prawdę polecam ) , widać że taktyka ich opiera się na jak najszybszym przejęciu kontroli nad meczem. Dwukrotnie wygrywali połowy a następnie całe spotkania. oby się udało.
⛔100
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Campeonato Brasileiro B (Serie B)
Spotkanie: Vitoria- ABC
Typ: ABC
Kurs: 3.20
Buk: bwin
analiza:
Witam!
Już za kilka godzin rozpocznie się 5 kolejka Brazylijskiej Serie B. Mecz, który sobie upatrzyłem to spotkanie 8 Vitorii i liderującego jak na razie ABC.
Do tej pory gospodarze zdobyli 6 punktów (WLLW) z czego 3 u siebie ( win z Vila Nova 1-0 16. drużyna ubiegłego sezonu i porażka z Guarani 0-1). ABC natomiast mają 8 punktów (WWDD) z czego 4 na wyjeździe ( remis z Bragantino 1-1 7. drużyna ubiegłego sezonu oraz wygrana z Portuguesa 3-2 5. drużyna ubiegłego sezonu).
Jak dla mnie jest to liga dość egzotyczna ale ciekawa i interesująca. Nie znam tych zespołów ale coś mi intuicja podpowiada, żeby to grać. Wiadomo, jest to dopiero początek sezonu i wszystko się może zdarzyć ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Ten typ opieram głównie właśnie na meczu Vitorii z Guarani. Guarani podobnie jak ABC ma 8 punktów i dzielą się fotelem lidera. Jeśli oni pokonali Vitorię to czemu ABC miałoby tego nie zrobić? Wcześniej żadnych meczów pomiędzy obiema ekipami nie było, Vitoria grała w Baiano a ABC w Potiguar. Zupełnie nie wiem, która liga jest silniejsza i nic więcej na temat meczu nie powiem bo nie wiem ;) Kieruje się głównie w/w meczem Vitorii i Guarani oraz na &quot;czuja&quot;, mam nadzieję że wejdzie, kurs ładny a obecna forma obu ekip za nim przemawia,
pozdrawiam zilzil
⛔100
 
B 6

betholic

Użytkownik
Spotkanie: V. Azarenka - E. Baltacha
Typ: DW : 1-2
Kurs: 15
Bukmacher: bet365
Analiza: Lubiący Kebab uprzedził mnie o chwilkę (maila pisałem w tym samym czasie , ale mi się dłużej zeszło) z typem na Baltachę , ale że nie mogłem nic innego sensownego znaleźć , zdecydowałem się na dokładny wynik po zachęcającym kursie . Białorusinka zaliczana do faworytek tego turnieju jest finalistką z ubiegłego roku . W ścisłym finale przegrała wtedy w dwóch setach z Rosjanką E. Makarową . Pierwsza runda tego turnieju nie była dla niej jednak łatwa . Chinka S. Peng (20 WTA) uległa jej jedynie 4-6 , 6-7 . Jutrzejsza rywalka Azarenki , reprezentantka gospodarzy turnieju , Baltacha(61 WTA) wygrała z kolei gładziutko z Francuzką A. Rezai , oddając przeciwniczce tylko trzy gemy . Widać , że z formą u Brytyjki jest nie najgorzej . Nawierzchnia trawiasta jej na pewno pasuje ( z wiadomych przyczyn ) . Doping własnej publiczności powinien ją uskrzydlić . Myślę , że ma jutro dużo większe szanse na wygraną , niż prognozują bukmacherzy . Kurs wart ryzyka .
⛔100
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Gold CUP
Spotkanie: USA-Gwadelupa
Typ: Rzuty rożne w pierwszej połowie powyżej 5
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W dzisiejszym spotkaniu gospodarze turnieju Amerykanie zmierzą się z najsłabszą ekipą grupy czyli Gwadelupą.
USA w ostatnim meczu sensacyjnie przegrała z Panamą 2-1, co za tym idzie dzisiejszy mecz musza potraktować bardzo poważnie, gdyż remisując/przegrywając to spotkanie mogą nawet odpaść w fazie grupowej, a byłoby to totalna katastrofa. Reprezentanci USA po porażce z Panamą skompromitowali się na całej linii, teraz już nie mają miejsca na odpuszczanie, muszą pokazać, że był to tylko wypadek przy pracy,a mecz ze słabiutką Gwadelupą będzie do tego najlepszą okazją.
Gospodarze będą bardzo zmotywowani, muszą udowodnić zmartwionym ich kibicom, że wciąż są w stanie walczyć, że można na nich liczyć fazie pucharowej.
Gwadelupa przegrała oba spotkania z Panamą i Kanadą, jest zdecydowanie najsłabszym zespołem tej grupy, jak nie nawet turnieju.
Mecz USA-Gwadelupa zapowiada się na typowy mecz do &quot;jednej bramki&quot;, w której podrażnieni Amerykanie mogą &quot;zmiażdżyć&quot; rywali. Z pewnością będą cały mecz atakowali, uderzali na bramkę, co za tym idzie, na pewno sporo będą mieli rzutów rożnych, stąd ten typ.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom