>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 15.05.2015 (piątek)

Status
Zamknięty.
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ - POLSKA: I Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Zagłębie Lubin - GKS Tychy
Typ: Zagłębie -1.5
Kurs: 2.30
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: Wg mnie jak i bukmacherów faworytem spotkania są gospodarze, którzy chcą wrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej piłki nożnej w Polsce, no i są na dobrej drodze do osiągnięcia tego celu. Dzisiaj przyjedzie do Lubina zespół, który aktualnie zajmuje barażowe 15 miejsce w tabeli i posiada 7 punktów przewagi nad szesnastym zespołem ligi, co jest też dla nich jakimś zabezpieczeniem przed ewidentnym spadkiem do niższej ligi. Tychy w delegacjach nie wygrali do tej pory ani jednego meczu w tym sezonie ligowym, udało im się sześć razy zremisować, a przegrywali ośmiokrotnie - w owej klasyfikacji zajmują przedostatnie miejsce w całej stawce. Ze zdobywaniem bramek też mają kłopot - tylko 8 strzelonych w meczach wyjazdowych, natomiast stracili ich 23, co daje średnio 1.62. Gospodarze to aktualnie druga drużyna pod względem radzenia sobie na własnym obiekcie - podczas 14 meczy zdobyli 30 punktów po 9 zwycięstwach oraz 3 remisach. Strzelili u siebie 21 bramek, a stracili tylko 9 (pewnie dzisiaj bilans się poprawi - a wszystko na to wskazuje). Oba zespoły spotkały się do tej pory dwa razy - raz w Pucharze Polski oraz we wrześniu tamtego roku w lidze, oba spotkania miały miejsce w Tychach, gdzie padł dwa razy ten sam wynik 1:0 dla gości. Dzisiaj stawiam na pewną wygraną gospodarzy spotkania, są w gazie i tak jak wspomniałem - na bardzo dobrej drodze do awansu do T-Mobile Ekstraklasy na sezon 15/16.
✅130
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: ???? ATP - SINGIEL: Rzym (Włochy), ziemna - Ćwierćfina
Godzina: 16:00
Spotkanie: Djokovic N. - Nishikori K.
Typ: 2:1
Kurs: 4.20
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Djoković męczy się coś w Rzymie. Dwa spotkania i dwa urwane sety. Almagaro jeszcze bym zrozumiał, ale Bellucci, który Aguta ograł - a raczej ten sam się podał? Kei idzie jak burza, dobrze gra i myślę, że bez problemu urwie seta. Chociaż widziałem jak tracił z Vesely&#39;em gemy to ostatecznie wygrał oba sety. Dla mnie tutaj bardzo pewny typ. Doradzam jeszcze pograć:
▶ Powyżej 9.5 gemów w pierwszym secie w Unibet @1.90
▶ Powyżej 19.5 gemów w spotkaniu w Pinnacle Sports @1.60
▶ Powyżej 21 gemów w secie w Pinnacle Sports po @1.85
Ostatnie spotkanie między tymi zawodnikami zakończyło się trzy setowym pojedynkiem. Co prawda to było WTF, ale jednak Kei od tego czasu znacznie lepiej gra. Moim zdaniem nie ma co wątpić w taki typ. Over padnie, Kei urwie seta, ale górą niestety będzie Djoko, którego mimo iż bardzo lubię, to chciałbym zobaczyć jak Kei ogrywa go.
Pozdrawiam!
✅320
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP, Rzym
Godzina: 16:00
Spotkanie: Djokovic N - Nishikori K.
Typ: 2
Kurs: 4.20
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Bardzo dobrze sytuację zobrazował kolega wyżej. Nole miał miesieczną przerwę a jego gra w Rzymie nie wygląda najpewniej - stracone sety z przeciętnymi grajkami. Japończyk z Serbem grać potrafi i 2 razy już go pokonywał a do tego jest w znakomitej formie. Celem Dzokovicia jest RG i mimo, że Rzym to takze prestiż nie wydaje mi się, żeby &quot;wypruwał z siebie flaki&quot;. Po tak atrakcyjnym kursie można spróbować bo nie wydaje mi się żeby na dzień dzisiejszy dzieliła ich taka przepaść.
⛔100
 
G 0

gretzo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Middlesbrough - Brentford
Typ:
Dokładny wynik - 0-1
Kurs: 13.00
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
W pierwszym meczu Boro wygrało 2-1, teraz z uwagi na to, że są jak na Championship bardzo defensywnym zespołem będą zapewne trzymać wynik co spowoduje długie utrzymywanie się wyniku bezbramkowego, Brentford nie jest raczej w stanie awansować, ale jest w stanie postraszyć gospodarzy co spowoduje jednobramkowe zwycięstwo nie dające jednak awansu.
⛔
100

 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 20.30
Spotkanie: Lechia - Wisła
Typ: 2
Kurs: 4.00
Bukmacher:bet365
Analiza:
Spotkanie drugiej kolejki rundy mistrzowskiej. Na PGE Arenie w Gdańsku dojdzie do spotkania Lechii Gdańsk z Wisłą Kraków, mój typ na to spotkanie to wygrana gości. Obie ekipy zaczęły decydującą fazę sezonu bardzo mocno. Gdańszczanie pokonali na wyjeździe Pogoń Szczecin 3-1 a Krakowianie na własnym obiekcie wypunktowali Górnik Zabrze 4-1. W dzisiejszym spotkaniu faworytem jest Lechia ja jednak gram w stronę Wisły ponieważ kurs 4 jest moim zdaniem za wysoki. Oczywiście typ jest ryzykowany ale ma prawo wejść. Podopieczni K.Moskala &quot;lubią grać w piłke&quot; i bardzo dobrze gra się im z drużynami grającymi otwarty futbol. Pokazali to w Warszawie i Białymstoku gdzie zagrali bardzo dobre spotkania i tylko przez błędy w końcówce nie dopisali do swojego dorobku kolejnych punktów. Lechia u siebie nie przegrała od 8 listopada 2014 a jak wiemy w Polskiej Ekstraklasie tak długie serie nie mają prawa bytu. Wisła ogrywała już w tym sezonie na wyjeździe dobre ekipy np. Górnik 5-0 lub Lech 3-2 ( jedyna porażka Lecha u siebie w lidze). Do pełnej sprawności wraca Stilić oraz Guzmics co prawda go Gdańska nie pojechał Guerrier ale w ostatnim spotkaniu Wisła poradziła sobie bez niego. Jankowski i Boguski grają z meczu na mecz co raz lepiej, do tego ostatnio bramkę zdobył Brożek a jak wiemy gdy Paweł się &quot;odetnie&quot; to jest w stanie strzelać seryjnie bramki. Kurs 4 - wart ryzyka dlatego gram zwycięstwo Wisły.
⛔100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska I liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Zagłębie Lublin – GKS Tychy
Typ: X2
Kurs: 3.40
Bukmacher: bet365

Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek 30 kolejki naszej I ligi w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie pozycję lidera drużyna Zagłębia Lublin z 16 GKS Tychy. Gospodarze tego pojedynku rozegrali w kończącym się powoli sezonie 14 ligowych spotkań na własnym stadionie w których to zdołali 9x odnieść zwycięstwo 3x zremisowali a 2x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 21 bramek a stracili 9. Goście natomiast mają za sobą jak dotąd 14 pojedynków wyjazdowych w których to zdołali 6x zremisować a 8x doznali porażki strzelając przy tym 8 bramek a stracili 23. Faworytami tego pojedynku są oczywiście gospodarze którzy rewelacyjnie prezentują się w tym sezonie na własnym stadionie jak i nie tylko pewnie zmierzając do Ekstraklasy. Goście natomiast mają obecnie zupełnie inne cele a mianowicie walka i utrzymanie na zapleczu Ekstraklasy w kolejnym sezonie. Moim jednak zdaniem Zagłębie nie będzie miało dzisiaj łatwej przeprawy gdyż GKS chodź daleko w tabeli to jednak dobrze prezentuje się w ostatnim czasie a kiepski bilans spotkań wyjazdowych jest skutkiem wcześniejszej – słabej formy lecz tamten moment wydaje się być już dawno za nimi. Warto wspomnieć jeszcze o tym, że GKS wciąż walczy o ligowy byt a dzisiaj będzie podwójnie zmotywowany bo przecież gra z samym liderem. Wszystko sprawia, że zaryzykuje tutaj i pobiorę podwójną szansę w kierunku gości pobierając X2 gdyż w moim przekonaniu kurs w granicach 1.3 na wygraną Zagłebia jest zupełnie nie adekwatny do zaistniałem sytuacji w tabeli.
⛔100
 
kapitansts 41

kapitansts

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia, I Liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Din. Bucharest - Gaz Metan
Typ: Din. Bucharest
Kurs: 2.38
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W meczu Din. Bucharest - Gaz Metan nie widać na pierwszy rzut oka faworyta tego spotkania. Obie drużyny średnio sobie radzą na rumuńskich boiskach.
Din. Bucharest w 5 ostatnich meczach miało 1 zwycięsto 2 remisy i 2 przegrane.
Gaz Metan w 5 ostatnich meczach miał 2 zwycięstwa i 3 remisy.
Jednak patrząc na mecze między tymi drużynami faworyt wyłania się jeden Din. Bucharest. Na 17 meczów (lata 2000-2014) rozegranych między tymi drużynami Din Bucharest wygrało ich aż 11. Reszta meczów zakończyła się 3 zwycięstwami drużyny Gaz Metan oraz 3 remisami.
W Din. Bucharest jako napastnik gra nasz rodak Kamil Biliński, który świetnie sobie radzi na tej pozycji. Zdobył do tej pory 11 bramek i do wyrównania wyniku króla strzelców brakuje mu 4 bramek.
Dlatego dzisiaj typuje zwycięstwo drużyny Din. Bucharest.
⛔100
 
andie 333

andie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Tenis - WTA Rzym
Godzina: 19:30
Spotkanie: Sharapova - Azarenka
Typ: Dokładny wynik 2:1
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dwie rewelacyjne zawodniczki. Sharapova klasa sama w sobie i Azarenka, która potrafiła urwać seta Serenie Williams.
Sharapova po 2 meczach pokonała w tym turnieju Gajdasova (krecz) oraz Jovanowski 2:0.
Azarenka pokonała Hrdecka 2:1 następnie 2:0 Wozniacki C oraz 2:1 Begu I.
W pojedynkach między tymi zawodniczkami na ziemnej nawierzchni dominuje Sharapova. Dwa wygrane mecze 2:0 i 2:1
Dziś myślę, że Sharapova pokona Azarenke ale jest duża szansa, że Azarenka urwie jej seta. Kurs ładny.
Pozdrawiam
⛔100
 
G 152

grzegorz89.89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Hiszpania
Godzina: 20:30
Spotkanie: Guadajalara- Zamora
Typ: over 52.2
Kurs: 1.9
Bukmacher: expekt
To spotkanie rozegrane
zostanie w ramach 29 kolejki hiszpańskiej
ekstraklasy. Będzie to mecz rozgrywany
pomiędzy drużynami znajdującymi się aktualnie
w dole tabeli, gospodarze na miejscu 12 zaś
goście na miejscu 14. Jednakże mecz będzie
rozgrywał się o dużą stawkę. Obie drużyny
walczą o utrzymanie w lidze, korzystniejszą
sytuację maja gospodarze zaś goście w każdym
meczu muszą dawać z siebie maxa. Moim
typem na to spotkanie jest over bramkowy,
powyżej 52,5 bramki. Liga hiszpańska
charakteryzuję się sporą ilością zdobywanych
bramek w meczach. Dziś obie drużyny walczyć
będą o bardzo ważne punkty a do tego będzie
potrzebna spora ilość bramek. Myślę że taka
granica jest jak najbardziej w ich zasięgu,
dlatego zdecydowałem się z niej skorzystać. W
ostatnich 5 spotkaniach pomiędzy tymi ekipami
aż czterokrotnie padł ten over. W ogóle w
prawie każdym meczu w którym bierze udział
drużyna z Zamory, over często jest pokrywany,
dlatego i dziś liczę na sporą ilość bramek po
obu stronach, Zamora gra o być albo nie być,
zaś Guadalajara gra u siebie co na pewno
będzie dodatkowym atutem.
✅90
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Czechy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Sparta Praga-Slovacko
Typ: Sparta over 2,5 bramki
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Analiza: Na dzisiaj wybrałem spotkanie z Czeskiej pierwszej ligi pomiędzy Spartą która pewnie zajmie drugie miejsce bo pierwsze to już tylko V.Pilzno z którymi Sparta w ostatniej kolejce przegrali u siebie 0-2, a zagrają z Slovacko. Slovacko 2 tygodnie temu przegrali na wyjeździe z V.Pilzno 0-4 i dzisiaj można liczyć na podobny wynik, ponieważ Spartę można porównywać do V.Pilzno. Ostatnie 2 mecze bezpośrednie pomiędzy tymi drużynami to trochę słabe bo kończyły się wynikami 2-0 i 1-0 ale już następne to wyniki 4-1, 4-0, 4-1. Sparta długo była liderem w lidze a ostatnio przyszła załamka formy i to w tak ważnym momencie. Faworyt w tym meczu jest tylko jeden i jest z nim Sparta i myślę że Sparta rozjedzie słabego przeciwnika jak Slovacko, ta drużyna na ostatnie 5 meczy tylko 1 remis i 4 przegrane i łącznie stracili w tych ostatnich meczach 15 bramek. Nie widzę dzisiaj nic innego jak wysoka wygrana gospodarzy.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom