>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 15.05.2014 (czwartek)

Status
Zamknięty.
C 511

chemiczny

Użytkownik
Zawody: Tenis - WTA Rzym Kobiety 15.05.2014 godz. 12:30
Wydarzenie: Agnieszka Radwańska - Francesca Schiavone
typ: Agnieszka Radwańska (-5,5gema)
Kurs: 1.89
Bukmacher: Unibet

Na dzisiaj moja propozycja z turnieju w Rzymie i pojedynku 3 rundy tego turnieju pomiędzy naszą Agnieszką Radwańską aktualnie 3 w rankingu WTA i Włoszki Francesci Schiavone (61.WTA). Występy prawie 34 letniej już Włoszki w tym sezonie świadczą o tym, że już niedługo może odbić się od ścisłej światowej czołówki w dół, jest to jej najsłabszy sezon od lat co spowodowało jej spadek w rankingu WTA poza pierwszą pięćdziesiątkę. Rozegrała w tym sezonie 19 spotkań z czego wygrała zaledwie 5 , najlepsze rezultaty jakie osiągała to drugie rundy turniejów w których grała, a obecny turniej w Rzymie i dotarcie do 3 rundy jest jej najlepszym wynikiem. W dzisiejszym spotkaniu z Isią nie widzę dla niej kompletnie żadnych szans, Agnieszka utrzymuje stabilną wysoką formę, która pozwala jej na spokojne ogrywanie zawodniczek podobnie grających do Włoszki. Przewiduję że mecz dzisiejszy będzie podobny do tego który rozegrała Włoszka z Sarą Errani tydzień temu w Madrycie, kompletnie bez pomysłu na grę w starciu z o wiele lepiej dysponowaną rywalką Franceska zdobyła zalewdie 4 gemy przegrywając w 2 rundzie z Errani 3:6,1:6. Zachęcam do typu, że Agnieszka wygra w dwóch setach jak i również handicap na Agę (-5,5gema).

✅89
 
G 35

grabektyper

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Rosja ( Premier Liga )
Spotkanie: CSKA Moscow-Lok. Moscow
Kurs: 1,80
Data: 15.05.2014
Godzina: 16.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dzisiaj odbywa się ostatnia kolejka w lidze rosyjskiej i sytuacja wygląda bardzo ciekawie bo aż trzy drużyny walczą o mistrza kraju i tak Zenit gra na wyjeździe z Kubanem który o nic już nie walczy i raczej puści ten mecz natomiast CSKA który jest liderem podejmuje trzecią drużyne lokomotiv no i tutaj tak naprawde wszystko zależy o tym kto wygra ligę.I CSKA i Lokomotiv muszą wygrać więc będzie dużo emocji ,większe szanse daję gospodarzą dlatego że grają u siebie a ostatnie pojedynki tych drużyn kończyły się wygranymi CSKA.Forma drużyny gospodarzy jest całkiem niezła na ostatnie 5 spotkań wygrali wszystkie strzelając 12 bramek a stracili ledwie 2 ,co do gości to już tak dobrze nie wygląda ich bilans to 2 wygrane ,2 remisy i jedna porażka z Tomskiem.Jeszcze całkiem niedawno wydawało się że o tytuł mistrza będzie walczyć bezpośrednio Lokomotiv z Zenitem ale ostatnie wpadki ligowe spowodowały że na finiszu tych rozgrywek to CSKA ma wszystko w swoich rękach i to od nich zależy czy wygrają ligę nie oglądając się za rywali.Kurs bardzo się zmienia na wygraną gospodarzy wciąż spada więc chyba warto zaryzykować choć 1,80 nie jest adekwatny do trudności tego meczu bo przy wygranej Lokomotiv to oni wygrają ligę lub Zenit.Róznice punktowe są prawie żadne ale są CSKA 1 punkt przewagi nad Zenitem i 2 oczka nad trzecim Lokomotiv.
Sądze że CSKA i Zenit wygrają dzisiaj swoje pojedynki i mistrzem będzie CSKA moskwa.
brak typu ⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
A 16

anaheim-ducks

Użytkownik
Dyscyplina:Siatkówka - Rosja Super League Women
Godzina :18:00
Spotkanie ???? ynamo Kazań - Dynamo Moscow
Typ: Handicap na sety - 2.5 Dynamo Kazan
Kurs:2.50
Bukmacher: Pinnacle
Zapraszam na finałowe spotkanie play off ligi rosyjskiej kobiet jest to pierwsze spotkanie finałowe . Zdecydowanym faworytem do wygrania mistrzostwa rosji jest Dynamo Kazań wygrali już wszytko w tym sezonie pokonując w finale ligi mistrzów Vakifbank 3 -0 zostały najlepsza drużyna w europie wygrały także klubowe mistrzostwa świata wygrywajać w finale osasco także 3-0 także na wygraną w tym meczu 3-0 jest duża szansa zwłaszcza dlatego że siatkarki z kazania grają dobrze pod presją i mają atut własnego boiska jest to moja pierwsza analiza nie chcialem tu zbyt dużo spamować napisałem krótką analize połfinały to play off bylo 3-0 dynamo moscow wygralo z krasnodarem a dinamo kazan z Omsk takze 3-0 jestem tu nowy i staram sie w miare możliwości dość szczegolowo analizować swoje typy jeśli moj typ ci pomogl kliknij dzieki
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Rosja ( Premier Liga )
Spotkanie: Kuban Krasnodar - Zenit
Typ: 2 HA -1,5
Kurs: 2.30
Data: 15.05.2014
Godzina: 16.30
Bukmacher: bet365
Analiza:

Widzę że wszyscy unikają spotkania Zenitu jak ognia ????
W zeszłej kolejce mecz został przerwany w 87 minucie po tym jak kibice Zenitu wlecieli na murawę, a jeden z nich obił trochę jednego z zawodników Dynama. Stąd wynik o którym ktoś już wspominał: 0:3. Nie wiem co odstawił Zenit w poprzedniej kolejce, bo obrona to była jakaś paraolimpiada. W momencie gdy kibice Zenita nie zdzierżyli było 4:2 dla Dynama. Nie wiem czy obu drużynom nie chodziło czasem o to by wyślizgać z pucharów Spartaka, no ale żeby z tej okazji odpuszczać mistrzostwo kraju? Trochę w głowie się nie mieści, ale to Rosja...

Tak czy siak stawiam dzisiaj na pewną i wysoką wygraną Zenita. Miejsce gwarantujące udział w Champions League nie jest pewne. Żeby je utrzymać trzeba dzisiaj wygrać, bo za plecami czai się Lokomotiv. Zenit to najbardziej bramkostrzelna drużyna tego sezonu w Rosji. Mam nadzieję, że dzisiaj będą chcieli się zrehabilitować przed swoimi kibicami za ostatnią wtopę i pewnie oraz wysoko wygrają dzisiejsze spotkanie.
Kuban nie gra już o nic, poza tym w normalnych okolicznościach przyrody obie drużyny dzieli różnica klas.

Stawiam na co najmniej dwubramkowe zwycięstwo gości. Jak będzie, się okaże ;)
✅130
 
barnaba 44

barnaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga, Baraż
Godzina: 20:30
Spotkanie: Hamburger SV - SpVgg Greuther Fürth
Typ: 1 (handicap 0:1)
Kurs: 3.00
Bukmacher: bwin
Analiza:
O niektórych meczach mówi się, że są o sześć punktów. Co w takim razie powiedzieć o dzisiejszym meczu barażowym ? Przegrany dwumeczu spędzi następny sezon w 2 Bundeslidze. Niższa liga, niższe dochody, niższe kontrakty, mniejsze zainteresowanie kibiców - słowem piłkarski czyściec. A dla Hamburga można powiedzieć, że byłoby to wręcz piekło. Drużyna szczyci się faktem, że nigdy nie spadła z 1. Bundesligi. Goście w zasadzie są przyzwyczajeni do tej klasy rozgrywkowej, choć pamiętamy że posmakowała też smaku Bundesligi w sezonie 2012/13. Furory tam nie zrobili i spadli z ostatniego miejsca, ale wiadomo, że chętnie dotknęliby wielkiej piłki raz jeszcze.
Sytuacja jest jasna: HSV tą rywalizację wygrać musi, Furth - tylko może. Pytanie czy ta presja nie spęta nóg i tak kulejącej przez cały sezon ekipie z Hamburga ? Myślę, że nie. W tym meczu powinno zaprocentować doświadczenie HSV. W końcu to oni są przyzwyczajeni do gry przeciw Bayernowi, Borussi, Schalke i całej reszcie. Wyjazd do Monachium, Dortmundu czy nawet Bremy i Stuttgartu to jednak nie to samo co wycieczki do Drezna, Cottbus, Ingolstadt czy Aue...
Tak na marginesie - zastanawiam się nad sensem takich barażów. Jedni mają sposobność do gry z najlepszymi, drudzy cały sezon rywalizują ze słabszymi. Moim zdaniem ekipa z 2. Bundesligi zawsze stoi na straconej pozycji. Zwłaszcza, gdy na przeciw staje prawdziwa legenda Bundesligi. Co prawda na glinianych nogach, ale jeszcze stoi :) I moim zdaniem nie upadnie. W HSV doskonale wiedzą o jaką stawkę grają i muszą zredukować do minimum element przypadku. Rewanż grają na wyjeździe i różnie może się on potoczyć. Oczywiste więc, że będą robić wszystko żeby sprawę awansu w dużej części rozstrzygnąć już w pierwszym meczu. Grają u siebie i tylko zero z tyłu i co najmniej dwubramkowe zwycięstwo będzie zadowalać Hamburg. Furth prezentuje na pewno niższy poziom od większości ostatnich rywali HSV z Bundesligi, więc myślę że ten mecz potoczy się zgodnie z ich planem.
⛔100
 
K 5

kamiltg11

Użytkownik
Zawody: Piłka nożna - I liga Holenderska
Wydarzenie: Az Alkmar - Groningen
typ: FC Groningen strzeli bramkę w 2 połowie
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza : Witam. Pod lupę wziąłem spotkanie play-offs I ligi Holenderskiej . W dzisiejszym dniu odbędzie się pierwsze spotkanie pomiędzy Az Alkmaar- Groningen
Ostatnie forma meczowa :
Az Alkmaar 1-4-1
Groningen 6-0-0
Groningen jest w wyśmienitej formie w ostatnich meczach, co nie można powiedzieć o grze gospodarzy bo od pewnego czasu utracili formę . Miała na to duży wpływ pewnie gra w lidze europejskiej. Typuje , że pierwszą bramkę strzeli Az Alkmaar który od samego początku zaatakuję i będzie chciała zaskoczyć rywali, lecz Groningen wygra jedną z połów i myślę że to będzie druga połowa .
W związku z tym grając bezpieczniej obstawiam że Groningen strzeli bramkę w drugiej połowie. Przemawia za mną ich bardzo ładny bilans strzelecki na 62 bramki strzelone przez cały sezon , aż 45 bramek strzelili w drugiej połowie. Dodatkowo zaznaczam ,że AZ w drugiej połowie straciło 34 bramek na 51.
Uważam ,że jeśli Groningen nie wygrają drugiej połowy to przynajmniej strzelą bramkę dlatego taki zakład daję.
⛔100
 
G 9

gacyk1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, finał Pucharu Ukrainy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Dynamo Kijów - Szachtar Donieck
Typ: 2
Kurs: 1,92
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Moim dzisiejszym typem jest zwycięstwo Szachtaru w finale pucharu Ukrainy, który odbędzie się na stadionie Vorskli w Połtawie.
Swój typ opieram na:
- po pierwsze, znakomitej formie, w jakiej znajdują się gracze z Doniecka - na ostatnie 10 spotkań wygrali 8, raz zremisowali i ponieśli jedną porażkę. Dzięki bardzo dobrej postawie w drugiej części sezonu, już na kolejkę przed końcem, udało im się zdobyć kolejne z rzędu mistrzostwo kraju. W dzisiejszym meczu trener Mircea Lucescu będzie miał do dyspozycji praktycznie całą kadrę, z wyjątkiem kontuzjowanego Czyhrynskiego oraz wykartkowanego Ilsinho.
Dynamo natomiast gra ostatnio w kratkę, czego efektem jest dopiero 4. miejsce w lidze na koniec sezonu. Dwa ostatnie mecze wygrali, jednak w przekroju ostatnich dwóch miesięcy nie zachwycają formą, czego dowodem są porażka z Metalurgiem i remis w Odessie, które pozbawiły ich szans na występ w następnej edycji Ligi Mistrzów. W ich zespole zabraknie dziś kontuzjowanego Chaczeridiego, niepewny jest także występ Husiewa.
- po drugie, bilansie w meczach bezpośrednich między finalistami. Szachtar wygrał ostatnie 7 spotkań z Dynamem! Od prawie 3 lat to zespół z Doniecka jest zawsze górą. Miesiąc temu, 16.04.2014 r. wygrał na boisku rywala 2:0.
Luiz Adriano, Douglas Costa, Darjio Srna i spółka moim zdaniem sięgną dziś po puchar po raz 4. z rzędu. Oprócz tego, że piłkarsko są lepszą drużyną, przemawia za tym przede wszystkim fakt, iż zespół ze stolicy ostatnio nie potrafi im stawić oporu. Myślę, że powoli można zacząć mówić w Kijowie o &quot;kompleksie Szachtaru&quot;.
⛔100
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piłka nożna, play-off
15.05.2014 20:00
Hamburger SV - Greuther Furth
Typ: powyżej 4,5 gola w meczu
Kurs: 6.00
Sportingbet
Wiele osób w tym meczu widzi faworyta w zespole gospodarzy. Ja nie jestem do tego przekonany. Hamburg ma za sobą fatalny sezon i nie jestem w stanie im zaufać, nie ma do tego żadnych podstaw. Jednak, uważam, że jest ciekawy typ na to spotkanie, wydaje mi się, że obejrzymy dziś trochę bramek. Hamburger SV to najgorsza defensywa Bundesligi, stracili najwięcej bramek, aż 75, są także najgorszą defensywą w meczach u siebie, stracili aż 34 bramki. Jednak oprócz tracenia bramek potrafią też strzelać, 51 bramek zdobytych to niezły wynik, mają potencjał w ofensywie. Jeśli do tego dodamy, że Greuther Furth to zespół, który zdobył najwięcej bramek w drugiej Bundeslidze (64) i jest też najlepszym zespołem pod względem zdobywanych bramek na wyjazdach (35) samo nam nasuwa się, że warto dziś zagrać strzelenie bramki w tym meczu przez oba zespoły. W Niemczech rzadko zdarzają się niskie wyniki, jest to oczywiście mecz o dużą stawkę, ale tam nikt nie będzie grał na 0:0 a już na pewno nie może sobie na to pozwolić Hamburg, muszą próbować wygrać, myślę, że bramek i rożnych dziś nie zabraknie.
⛔100
 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
Dyscyplina: Baseball , MLB
Godzina: 19:05
Spotkanie: Pittsburgh Pirates @ Milwaukee Brewers
Typ: Milwaukee Brewers -1.0
Kurs: 1.91
Bukmacher: William Hill
Starterzy : Wandy Rodriguez (PIT) vs Yovani Gallardo (MIL)
Dla Milwaukee to ostatni mecz serii domowej przed serią wyjazdów do Chicago/Atlanty/Miami.
Póki co w tej serii domowej z kolejno Arizoną/Yankees/Pittsburghiem mają bilans 4-4.
W sezonie póki co , są 10 meczów ponad bilansem .500 , więc jak na Maj to bardzo dobry bilans
Gallardo w ostatnim czasie niestety ma problemy z formą , ponieważ ERA prawie 6 w ostatnich prawie 18 IP [ostatnie 3 mecze] nie wygląda ładnie.
WHIP na poziomie 1.47 i OBP na poziomie .342.
Mimo , że statystyki prezentowane przez Gallardo w ostatnim czasie wyglądają relatywnie słabo to jednak Pittsburgh póki co w tym sezonie nie stwarza zagrożenia jak rok temu - mają ujemny bilans i więcej problemów jak rok temu.
Yovani przeciwko Pittsburghowi w ostatnich 5 startach ma bilans 1-1 i ERE 3.00 oraz 25 Hits , 11 Walks w 30 IP , na dodatk narzucił 30 SO.
Linie vs Pittsburgh batters wyglądają nastepująco .191/.278/.307 w 256 PA
Oddał tylko 4 HR , w tym 3 ukute przez Andrew McCucthena , który ma linie przeciwko niemu .326/.356/.651 w swojej karierze przy 40 PA
Należy pamiętać , że Yovani to stary wyjadacz dywizji NL Central , debiutował w Milwaukee w 2007 roku
Od 20012 roku linie wygląda .199/.286/.340 w 177 PA , i znowu McCutch ma najlepiej wyglądające linię bo na poziomie .357/.379/.786.
Rodriguez linie ma następujące .282/.352/.520 vs Milwaukee batters w 259 PA
Braun w prawie 60 PA ma linie .367/.446/.776 z 8 2B i 4 HR.
Dla czego gram przeciwko Wandy&#39;emu ? Rodriguez powraca po kontuzji i po tym co prezentował przed trafieniem na Listę Kontuzjowanych może dzisiaj pokusić się o bycie &quot;dawcą&quot; , szczególnie , ze rywalem jest Milwaukee
Po za tym patrząc na postawę Wandy&#39;ego wcześniej w tym sezonie to nie spodziewałbym sie , że będzie jakimś dużym zagrożeniem dla Milwaukee - nie jest to typ lefties opisywanych wcześniej w temacie na Maj czy na Kwiecień,
Milwaukee gra przeciętnie przeciwko lefites biorąc pod uwagę statystyki lini czy Runs Created, ale może sie pochwalić wysokim wskaźnikiem Isolated Power , bo na poziomie .162
Jesli chodzi za pewne o bilanse W-L to w tym sezonie są 6-2 , a wczoraj przegrali przeciwko leworęcznemu Liriano , tylko że Liriano to inna półka miotaczy niż Gallardo
Moim zdaniem można zagrać na dzisiaj
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP RZYM
Godzina: 19:00
Spotkanie: D.Ferrer - E.Gulbis
Typ: Tie Break w 1 secie : TAK
Kurs: 4,35
Bukmacher: Bet365
Analiza Na dzisiejszy dzień wybrałam sobie spotkanie pomiędzy Davidem Ferrerem [aktualnie 5. męska rakieta świata] , a Ernestsem Gulbisem [17. pozycja w rankingu ATP]. Moim typem na ten pojedynek pomiędzy tymi Panami jest to , że w pierwszym secie będziemy świadkami &#39;&#39;tie break&quot; . Obaj Panowie ze sobą spotkali się całkiem niedawno , bo zaledwie 6 dni temu w ramach ćwierćfinału w Madrycie i tam lepszy okazał się grający przed własną publicznością Hiszpan. Nie sądzę , że dzisiaj będzie inaczej , ale z pewnością będący w świetnej dyspozycji Ernests Gulbis jest w stanie urwać dziś seta Ferrerowi, i będzie na pewno tego próbował w pierwszym secie. Gra Gulbisa jest czasami fenomenalna, jego zagrania kończące w niektórych momentach na prawdę są niesamowite i na poziomie światowym. Myślę , że nawet jeśli Łotyszowi udałoby się dzisiaj wygrać to nie byłoby to jakąś niespodzianką. Ferrer gra oczywiście na własnej ulubionej nawierzchni i ciężko go na clayu pokonać ale dzisiaj na prawdę zapowiada nam się ultra ciekawe spotkanie , które z pewnością warto obejrzeć. Wydaje mi się ze zwycięzce pierwszego seta poznamy dopiero po tie breaku, i jeśli Gulbisowi nie uda się go wygrać to podejrzewam ze będzie już po meczu. Polecam także zagrać bezpiecznie over 9,5 gemów w 1 secie ????
⛔100
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Genk vs. Club Brugge (PN -Jupiler Pro League)
2,
1.75,
Unibet
Goście z Brugii udowodnili ostatnio, że mają chrapkę na tytuł. Wygrali ze Standardem w Liege 1:0 po bardzo ładnym trafieniu Waldemara Soboty. Reprezentant Polski może być bohaterem. Morale na pewno na wysokim poziomie i to właśnie jego paczka dzisiaj jest faworytem do sukcesu. Forma niezła. Na pięć spotkań ulegli tylko z Anderlechtem, wygrywając trzy mecze, w tym właśnie z Genkiem (2:0). Problematyczne przed dzisiejszym meczem wśród gości, wydaje się być brak dwóch kopaczy. Mianowicie: Jorgensena (32/6 pomoc) oraz Simonsa (37/7 pomoc). Obaj panowie dostali po żółtej kartce w ostatnim meczu. Niemniej wśród gospodarzy, również nie zobaczymy kilku zawodników. W defensywie zabraknie Koulibalyego (32/2), a w napadzie De Ceulaera (23/1). Zatem po obu stronach mamy braki kadrowe. H2H na korzyść Clubu Brugge. Goście już wygrali na terenie Genku w tym sezonie (3:1). I dzisiaj przeczuwam ich wygraną. Kiedy mają powalczyć o wymarzony tytuł, jak nie teraz :?:
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy baraże
Godzina:
20:30
Spotkanie: Hamburg-Furth
Typ: gospodarze wygraja jednym golem
Kurs: 3.95
Bukmacher: unibet
Analiza: Witam , już za chwilę rozpocznie się , pierwsze spotkanie barażowe, pomiędzy ekipami Hamburgera, który jest na skraju spadku nie z niemeickiej bundesligi piłkarskiej , oraz zespołem Greuer Furth, który ma szanse na awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Dla bukmacherów w pierwszym spotkaniu faworytem jest zespoł , który cały sezon grał w pierwszej bundeslidze, zajmując miejsce, które dało im na te chwilę baraże. Dla mnie tez to zespoł gospodarzy w tym spotkaniu ma większą szanse na zwycięstwo w tym pierwszym spotkaniu barażowym jeśli gospodarze w tym spotkaniu przed własna publicznością nie wygrają to nie mają po co jechać według mnie na spotkanie wyjazdowe , ponieważ Furth zdecydowanie lepiej radzi sobie przed własną publicznością. Ja na to spotkanie wybrałem typ że Hamburger wygra tutaj jednym golem, uważam tak i sądze że gospodarze szybko strzela bramkę, a potem skupię się na obronie tego korzystnego dla nich rezultatu. Stawiam na wygraną gospodarzy 1:0, uważam że goście nie będa w stanie w tym spotkaniu strzelić ani jednego gola.

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom