>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 15.05.2012 (wtorek)

Status
Zamknięty.
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP
Spotkanie: Nalbandian - Murray
Typ: Nalbandian +4.5 gema
Kurs: 1,71
Bukmacher: Pinnacle
Mecz turnieju na kortach ziemnych w Rzymie spotykają się jeden z lubianych zawodników który w czasach juniorskich ogrywał reguralnie Federera . W czasach seniorskich już tak dobrze nie było jednak na 17 pojedynkow z Rogerem wygrał 6.
Dzis Nalbandian to tenisista , ktory powoli kończy kariere jednak na ważne turnieje potrafi się sprężyć wczoraj gladko ograł Ramosa , ktory zrobił duży postęp i gra bardzo dobrze na kortach ziemnych. Natomiast murray nie potrafi wejśc na szczyt gdy wydaje się że już bedzie wielki przegrywa ważne mecze jak w tym roku w Australian open z Djokovicem. korty ziemne nie są rownież domeną Szkota ćwiercfinały w Monte Carlo porażka z mocnym Berdychem oraz ćwiercfinał Barcelona porażka z Raonicem. Moim zdaniem czeka nas interesujący mecz handicap +4,5 gema biorąc pod uwagę klasę i formę obu zawodników spokojnie d opokrycia przez Argentyńczyka.
⛔ 100
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, ATP Rzym
Spotkanie : Murray - Nalbandian
Typ : Murray -3,5 gema
Kurs : 1,70
Bukmacher : Pinnaclesports
Analiza :
Przed nami kolejny turniej na nawierzchni ziemnej. Tym razem najlepsi tenisiści i tenisistki globu przyjechały do &quot;wiecznego miasta&quot; w celu wywalczenia punktów rankingowych i niemałych pieniędzy.
Rok temu wygrał tu Novak Djokovic, a jak będzie tym razem? Zobaczymy.

Na dzisiaj wybrałem spotkanie pomiędzy Murrayem, a wracającym do formy Nalbandianem. Faworytem jest oczywiście 4 rakieta świata, czyli Andy - jak sam siebie określa, pół Szkot, pół Anglik.

Murray należy niewątpliwie do czołówki światowego tenisa. Jest to zawodnik bardzo &quot;mocny&quot;, chodzi tu o siłę fizyczną i wytrzymałość. Jak przystało na 4. na świecie, na każdej nawierzchni radzi sobie bardzo dobrze.
Murray dysponuje regularnym dobrze plasowanym serwisem, świetnie operuje forehandem, ale wydaje mi się, że backhand to jego najmocniejsza strona.
Mało kto jest w stanie zabiegać Andy&#39;ego, nieważne na jakiej nawierzchni.

Jeśli chodzi o Nalbandiana, jest to gracz, który najlepsze lata ma już za sobą.
Ulubioną nawierzchnią Davida są korty twarde, a to dziwne, ponieważ jest Argentyńczykiem.
Nalbandian należy do &quot;techników&quot; tenisowych, wszystkie zagrania są bardzo precyzyjne i jest pewny swoich uderzeń.

Co więcej mogę powiedzieć o obu graczach? Chyba już nic, dlatego przejdę do wniosków.
Moim zdaniem Nalbandian nie jest w wystarczająco dobrej formie, żeby nawiązać chociażby równą walkę z Murrayem. Szkot nie wszedł ot tak do czołówki światowej i nie jest to jakiś leszcz, który zdenerwuje się i przegra mecz.
Murray to solidny zawodnik, który niszczy przeciwników siłą połączona z finezją.
Handi cap powinien zostać pokryty z nadwyżką.
✅70
 
S 318

soren

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel Elitserien
15.05.2012 19:00
Valsarna Hagfors - Elit Vetlanda
typ: Vetlanda -4 punkty
kurs: 2.00
buk: bet365
W cieniu wielkiej tragedii jak miała miejsce w niedzielę na wrocławskim torze, kiedy to po wypadku zmarł angielski żużlowiec Lee Richardson zostanie rozegrana 3 kolejka szwedzkiej Elitserien. Ja postanowiłem zagrać coś z meczu Valsarna Hagfors, a Elit Vetlanda.
Faworytem tego meczu jest ekipa gości. Po dwóch kolejkach zajmują 2 miejsce z 2 zwycięstwami. Na inaugurację pokonali Indianerna Kumla 49:41, a tydzień temu Hammarby Sztokholm 46:44. Natomiast zespół gospodarzy przegrał jedno spotkanie z Piraterna Motala 44:46. Nie ma co ukrywać, że Vetlanda posiada w swoim zespole lepszych żużlowców. Mają trzech etatowych uczestników Grand Prix i są to zdecydowanie zawodnicy z czołówki, a są nimi Jason Crump, lider GP, Jarosław Hampel zajmujący 5 miejsce i Emil Sajfutdinow, który na razie plasuje się na 8 pozycji. Po za tym są jeszcze Leon Madsen, który w tym sezonie spisuje się rewelacyjnie, Martin Vaculik, który także nie raz pokazał, że jeździć to on potrafi. Skład uzupełniają Thomas H. Jonasson, który w poprzednich dwóch kolejkach przywiózł dla swojej drużyny sporo punktów i zawodzący jak do tej pory Henric Lindqvist. Valsarna na pewno nie ma takiej siły rażenia. Są bracia Łaguta, jest trzech Polaków Kasprzak, Gapiński i Buczkowski, a skład uzupełniają Palovaara i Nermark. Myślę, że dzisiaj trzecie zwycięstwo odniesie zespół gości i wygra to spotkanie co najmniej pięcioma punktami.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bzimu 62

bzimu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Rumunia
Spotkanie: CS Mioveni - CFR Cluj
Typ: 2 HC -1
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bwin
Witam dziś ostatni zespół tabeli mający już pewny spadek z ligi podejmuje obecnego wicelidera który ma tyle samo punktów co prowadzące Vaslui ale jeden mecz zaległy. Okazja wyśmienita oby wskoczyć na miejsce lidera.Mioveni przegrywa wszystko co może Ostatnie 5 spotkań na własnym stadionie to same porażki.Cluj aby myśleć o mistrzostwie kraju nie może tego spotkania przegrać.Nie wyobrażam sobie aby drużyna walcząca o mistrzostwo kraju przegrała z drużyna która już o nic nie gra spadek pewny spodziewam się tu pewnego zwycięstwa gości.Forma na pewno przemawia za drużyną Cluj motywacja aby zostać mistrzem oraz niskie morale w drużynie przeciwnej sprawiają że drużyna gości jest stawiana w roli faworyta.Dlatego pewnie stawiam na Cluj nawet w HC -1 dla odważnych polecam nawet HC-2
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
billi 207

billi

Użytkownik
Baraże o Bundeslige

Fortuna Dusseldorf - Hertha Berlin


typ: Fortuna -1,5
kurs: 3.8
bukmacher: bet365

analiza:
Mecz w Berlinie nie był jakimś wybitnym widowiskiem ..głównie z jednego względu - Fortuna bardzo mądrze ustawiała się w obronie stąd też praktycznie brak jakichkolwiek klarownych okazji bramkowych po stronie Herthy,gol po stałym fragmencie w myśl zasady &#39;&#39;nie wykorzystane sytuacje się mszczą&#39;&#39; bowiem piłkarze z Dusseldorfu mogli pokonać Krafta jeszcze przed bramką Hubnika. Reasumując to goście zagrali lepszy mecz-mądrze kontrolowali spotkanie przyjmując gospodarzy na własnej połowie. Myślę,że sam trener Fortuny nie spodziewał się tak wspaniałego wyniku w kontekście rewanżu w Dusseldorfie , z ustawienia i stylu gry Fortuny wynikało ,że nastawieni byli na remis ,priorytetem było ,żeby nie stracić a tu miła niespodzianka i wygrana 1-2.

Przewaga psychologiczna zdecydowanie leży po stronie gospodarzy ,przebyli oni drogę z Bundesligi do IV czy V ligi a teraz znowu są jedną nogą w najwyższej klasie rozgrywkowej, Hertha może być przybita,zero składnej gry,tylko pojedyncze akcje,praktycznie brak sytuacji na gola,przegrana u siebie w barażu i wyjazd na bardzo ciężki teren.

Fortuna w lidze przegrała tylko 1 mecz na własnym stadionie,publiczność w Dusseldorfie jest bardzo żywiołowa ,ten mecz na pewno przyniesie ze sobą bardzo gorącą atmosferę na trybunach,to doda olbrzymich skrzydeł gospodarzom i maksymalnie utrudni grę Hercie. Pamiętam obrazek z Pucharu Niemiec - kibice Fortuny wyzywający przy linii Kloppa,utkwiło mi to w pamięci bo brałem Niemców-kibiców za bardzo kulturalnych a ten incydent może świadczyć o tym jak mają goście w Dusseldorfie.

Jeszcze jedno ???? - defensywa Herthy...wystarczy obejrzeć gola Brokera,on dokładnie i bardzo szczegółowo opisuje grę tej formacji w przekroju całego sezonu :]

e: Już po meczu z Hoffenheim &#39;&#39;wiedziałem&#39;&#39; ;] ,że o utrzymanie będzie bardzo ciężko,jak dla mnie Hertha nic tam nie pokazała,nie zasłużyła na baraże (Kolonia w sumie też),mecz ustawiła kuriozalna bramka z wolnego i czerwona kartka dla bodajże Babela :smile:
⛔ 100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, ATP Rzym Deble, 16-30, 15.05.2012
Bolleli/ Fognini - Granollers/M.Lopez
typ; 2-0
5.00
Bet365
Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy turnieju deblowego ATP na kortach ziemnych w Rzymie, Wlosi, reprezentanci gospodarzy, Simone Bolleli i Fabio Fognini spotkaja sie z reprezentantami Hiszpanii, Marcelem Granollersem i Marciem Lopezem. Zdecydowanymi faworytami bukmacherow sa Hiszpanie, zupelnie nie rozumiem jednak czemu sa faworyzowani tak dobitnie. Hiszpanie co prawda notuja ostatnimi czasy dobre wyniki, cwiercfinal w Madrycie, final w Barcelonie, jednak nie jest to para jeszcze na tyle zgranam, doswiadczona aby byc az takimi faworytami. Hiszpanie oczywiscie bardzo dobrze czuja sie na ziemi, dzis jednak Marcel gral ciezki pojedynek singlowy i na pewno ma prawo czuc sie zmeczony. Wlosi to para ktora juz kilkakrotnie wystepowala razem, w tym roku graja jednak dopiero trzeci raz, a to pewnie dlatego ze Fognini byl ostatnimi czasy kontuzjowany. Wlosi rowniez chyba najlepiej czuja sie wlasnie na maczce, ponadto dzis zagraja przed wlasna publicznoscia. Sadze, ze kursy na ich zwyciestwo sa dzis mocno przesadzone, dlatego probuje grania na ich dzisiejsze zwyciestwo.
⛔ 100
 
kempes1410 33

kempes1410

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia League One
Spotkanie: Huddersfield - Milton Keynes
Typ: 1
Kurs: 2,22
Bukmacher: Pinnacle Sports
Na dziś proponuję spotkanie barażowe w League One w którym Huddersfield podejmuje MK Dons. Mimo że Huddersfield jest w lepszej sytuacji po ostatnim wygranym meczu to myślę że nie spuszczą dziś z tonu i wyjdą na murawę z myślą o wygranej. Faworyzowany MK Dons z poprzedniego spotkania nie potrafiło sobie poradzić na własnym terenie przegrywając 2:0 więc dlaczego mieliby dać radę dziś jako gość? Niby motywacja jest spora ale szanse nikłe. Po za tym oglądałem poprzednie spotkanie i muszę powiedzieć że MK niby grali lepiej i niby mieli więcej sytuacji ale akcje były nie do końca przemyślane, o lukach w obronie nie wspominając. MK nie strzelili bramki już w dwóch meczach i to jest jedyny powód dla którego nie gram HCP -1. Kiedyś zła seria musi się skończyć a dwa mecze bez bramki to dużo jak na lokatę którą zajęli w lidze. Gospodarze spotkania przegrali w lidze jedynie 3 mecze na własnych śmieciach z Sheffield Utd, Sh. Wed. oraz Bournemouth. I tak naprawde z tych 3 spotkań o niespodziance można mówić w przypadku tego ostatniego. Pozostałe to ścisła czołówka ligi.
Podsumowując.. Choć motywacja jest większa po stronie gości to myślę że 2:1 to dość prawdopodobny wynik dzisiejszego spotkania.
⛔ 100
 
buko111 12

buko111

Użytkownik
dyscyplina:piłka nożna
spotkanie:TORINO - SASSUOLO
typ:1
kurs:2,0
bukmacher:bet365
analiza
witam w dniu dzisiejszym dojdzie do ciekawego meczu w 40 kolejki 2 ligi włoskiej gdzie spotkają się 2 z 3 druzyną i ten mecz zadecyduje prawdopodobnie która drużyna awansuje do SERIE A do końca sezonu zostało jeszcze 3 kolejki.Gospodarze mają bilans u siebie 14zw 4r i tylko 1p natomiast goście na wyjazdach radzą sobie całkiem dobrze 10zw 7r i tylko 2p zatem zanosi się na ciekawy pojedynek dodam jeszcze że na stadionie w Turynie oba zespoły grały jak dotąd 3razy i 1 paodł remis i 2 zwycięstwa odnieśli goście ale nie tym razem jest to za poważny mecz w walce o awans do wyższej klasy rozgrywkowej i gracze z Turyna wiedzą o co grają i wiedzą że zwycięsca znacznie przybliży sie do awansu
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 3

lewandowski171

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel, Elitserien
Spotkanie: Piraterna - Indianerna
Typ: Piraterna (-4)
Kurs: 1.95
Bukmacher: bet365
Analiza:
Po tragedii, która wydarzyła się w ubiegłą niedzielę na torze we Wrocławiu, i której późniejszym skutkiem była śmierć Lee Richardssona dziś odbędzie się trzecia kolejka szwedzkiej Elitserien. Odwołany został również mecz drużyny, której w tym sezonie bronił barw angielski żużlowiec - Norrkoeping.
Ja dziś z oferty wybrałem spotkanie Piraterna - Indianerna i typ na Piraternę (-4). Powód jest prosty, gospodarze dysponują lepszym składem i mają handicap swojego toru.
Piraterna zajmuje 5. miejsce w ligowej tabeli z 2 punktami na koncie (1 zwycięstwo, 1 porażka), natomiast Indianerna bez punktowych zdobyczy jest przedostatnia.
Włodarze klubu z Kumli odstawili od składu katastrofalnie spisującego się Rune Holtę. Norweg z polskim paszportem w dwóch pierwszych meczach zdobył łącznie tylko 6 punktów i bonusa w siedmiu wyścigach. Jego miejsce zajmie nieźle spisujący się jak na razie Simon Gustafsson.
Hancock - Bjerre
Sundstroem - Iversen
Przemysław Pawlicki - Protasiewicz
Janowski - Andersen
Holder - Lindbeack
Rosen - Thörnblom
Piotr Pawlicki - Gustafsson
⛔ 100
 
cezarinh0 108

cezarinh0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia League One
Spotkanie: Huddersfield - Milton Keynes
Typ: under 2,5
Kurs: 2,08
Bukmacher: Betfair
Ciekawa rzecz rzuciła mi się w oko przy okazji tego spotkania. Oto ostatnie pojedynki Huddersfield:
12.05.12 LEA Milton Keynes Huddersfield 0 : 2
05.05.12 LEA Huddersfield Yeovil 2 : 0
28.04.12 LEA Walsall Huddersfield 1 : 1
21.04.12 LEA Huddersfield Scunthorpe 1 : 0
14.04.12 LEA Preston Huddersfield 1 : 0
09.04.12 LEA Bournemouth Huddersfield 2 : 0
07.04.12 LEA Huddersfield Sheffield Wed 0 : 2
03.04.12 LEA Leyton Orient Huddersfield 1 : 3
31.03.12 LEA Carlisle Huddersfield 2 : 1
24.03.12 LEA Huddersfield Charlton 1 : 0
7 ostatnich meczów - under 2,5. Łącznie na 10 spotkań aż 8 wyników underowych. W dodatku underowe wszystkie spotkania u siebie. W niedawnym pojedynku z Milton padły dwie bramki.
Jeśli chodzi o Milton, to 5 na 10 ostatnich meczów underowych i 2/4 underowe na wyjeździe.
Ostatnie 3 mecze H2H tych drużyn kończyły się liczbą bramek poniżej trzech:
12.05.12 LEA Milton Keynes Huddersfield 0 : 2
04.02.12 LEA Huddersfield Milton Keynes 1 : 1
17.09.11 LEA Milton Keynes Huddersfield 1 : 1
22.04.11 LEA Milton Keynes Huddersfield 1 : 3
23.11.10 LEA Huddersfield Milton Keynes 4 : 1
Podsumowując, wydaje mi się, że dziś passa Huddersfield zostanie podtrzymana, a po zwycięstwie w pierwszym meczu nie będą się pewnie forsować, raczej czekać na kontry. Pozdrawiam.
⛔ 100
 
lampard029 2

lampard029

Użytkownik
Dyscyplina: Rumunia I Liga
Spotkanie: Mioveni - CFR Cluj
Typ: 2
Kurs: 1,25
Bukmacher: TotoMix
Analiza:
Tutaj nie trzeba raczej dużo pisać. Faworytem jest tutaj zdecydowanie Cluj.
Br Strzelone 54, stracone 28. Mioveni trafiło tylko 19razy do siatki rywala w tym sezonie a 69 razy wyciagali piłkę ze swojej bramki. To musi zakonczyć się wysoką 3-4 bramkową porażka Mioveni. Pierwszy mecz zakończył się wygrana gospodarzy 3;0.
Nieregulaminowy kurs i bukmacher, ⛔ 100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: MLB - National League, Ameryka Płn., godz. 20.10
Zdarzenie: Detroit Tigers u Chicago White Sox
Typ: Runs+Hits+Errors under 26
Kurs: 1.8
Bukmacher: bwin
Analiza: Drugi mecz serii. Wczoraj CWS wygrali 7:5 [35 pkt., uderzeń i błędów]. W ostatnim czasie goście nie prezentują dobrej formy. Co prawda grali serie wyjazdowe z Seattle i Oakland, przegrywali po 2 mecze, no ale to zespoły nie liczące na postseason, raczej dolna półka ligi. CWS też przeciętnie, jednak dzisiaj stawiam zdecydowanie na gospodarzy. Jake Peavy na pagórku prezentuje się na otwarciu sezonu znakomicie. Prowadzi w lidze pod względem ERY oraz jest w pierwszej dziesiątce pod względem SO i wygranych. Jake Peavy, RHP 4-1, 1.89 ERA grał w tym sezonie 52.1IP, dał 35H i tylko 11R. W tym sezonie 2 mecze z Tigers i 6.2IP 3R oraz 7.2IP i 2R. Max Scherzer, RHP 2-3, 5.73 ERA to pitcher gości. Słabo prezentował się w kwietniu, lepsze mecze w maju. Ogólnie także 7 meczów jak Peavy ale gorsze statystyki. 37.2IP gry, 46H i 24R. Co ciekawe także 2 mecze z Tigers w tym seoznie i 6IP, 3R oraz 7IP, 1R. W ostatnich 13 inningach gry oddał tylko 3 runs. Ponadto znakomicie strajkuje, w pierwszym meczu z CWS 11 SO. Według mnie będzie i mało odbić i mało punktów. W meczach między CWS i Tigers, gdy grali ci starterzy było niewiele punktów, zresztą w tym sezonie 4:3 dla CWS, a najwyższy wynik to wczorajsze 7:5. Dzisiaj tylu runs na pewno nie będzie. Peavy widać, że jest w formie, Scherzer też gra coraz lepiej. Scherzer na wyjazdach ma lepszą ERE niż w domu, podobnie Peavy w domu ma ERĘ na poziomie 1,59.
⛔ 100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Anglia 3 baraże
Huddersfield - Milton Keynes
Over 4.5 gola
5.00
Unibet

Dzisiaj o godzinie 20:45 dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku w 3 lidze angielskiej - Ligue One. Zmierzy się ze sobą Huddersfield Town i Milton Keynes Dons. Jest to mecz w ramach rewanżu play off o Championship. Zwycięzca tej pary zmierzy się w wielkim finale baraży i zwycięzca finału awansuje jeden szczebel rozgrywkowy wyżej. Pierwszy mecz między tymi drużynami zakończył sie wynikiem 2:0 dla Huddersfield. Tak więc Milton nie ma nic do stracenia w meczu rewanżowym. Muszą atakować i strzelać bramki jeśli myślą o awansie do finału baraży. Moim zdaniem mecz będzie otwarty i kibice w Huddersfield zobaczą dzisiaj kilka bramek. Stawiam over 4.5 gola. Jeśli chodzi o statystyki to Huddersfield na 46 meczy w regularnym sezonie zaliczyli 5 razy over 4.5 gola. Goście z Milton na 46 meczy mieli 7 razy over 4.5 gola. Jak widać obie ekipy zaliczały w tym sezonie mecze gdzie padało 5 goli lub więcej. Stawiam 3:2 i over 4.5 gola.
⛔ 100
 
dig 106

dig

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTP
Spotkanie: Serena Williams - Voskoboeva Galina
Typ: Serena William (-8)
Kurs: 3.13
Bukmacher: Pinnacle
Witam. Dziś o godzinie 22:20 rozpocznie się (mało) ciekawie zapowiadające się spotkanie po między Sereną a Galiną. Dlaczego uważam że to spotkanie nie będzie zbyt ciekawe ? A no dlatego że to będzie pojedynek Dawida z Goliatem. Serena gra wg. mnie najlepszy z możliwych tenisów. Jak już ktoś to w dziale ładnie nazwał &#39;posiada serwis rodem z ATP &#39; co jest kluczem do wygranej. Oglądałem jej poprzedni turniej w Madrycie i powiem szczerze jestem pod wrażeniem. Kolejne rywalki gniotła niczym walec. Jedynie co mnie zastanawia to pierwszy set oddany Karolinie w półfinale. Ale to chyba wypadek przy pracy. Dziś myślę że nie odda więcej niż 3 gemów mało znanej (zwykłemu kibicowi tenisa) Voskoboevie. W najnowszym rankingu WTP amerykanka zajmuje 6... a przedstawicielka Kazachstanu 46 pozycje. Różnica spora. 6 miejsce to uważam że jest minimum. Z każdym turniejem powinna zdobywać kolejną duża liczbę pkt. pozwalającą jej na coraz wyższe miejsce. Z taką dyspozycją jaką pokazała w MAdrycie o to jestem spokojny. Dziś przewiduję nadzwyczaj szybkie 2:0.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom