>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.04.2015 (środa)

Status
Zamknięty.
zerowiec1 22

zerowiec1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Porto - Bayern Monachium
Typ: Under 1,5
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W roli zdecydowanego faworyta jest stawiany Bayern. Trudno się nie zgodzić, ponieważ Monachijczycy mają więcej piłkarskich argumentów. Jednak według mnie nie będzie to spacerek, tym bardziej na Estadio Dragao, gdzie Smoki prezentują się wyjątkowo dobrze.
Zaryzykuję i obstawię typ poniżej 1,5 gola w meczu. Na czym go opieram?
- Wspomniany mecz z Szachtarem.
Bayern w tamtym meczu miał problem, aby wypracować sobie 100% sytuację pod bramką Pyatova. W Porto może być podobnie. Gospodarze preferują ofensywny tryb gry, ale również potrafią się zorganizować w obronie. Brak Tello czy Martineza ograniczy ich możliwości w ataku i sądzę, że nastawią się na grę z kontry i będą liczyć na szybkość Brahimiego, który jest w dobrej dyspozycji.
- Bayern zdziesiątkowany kontuzjami.
Na pewno Bayern ma długą i bardzo mocną ławkę, ale Robbena i Riberiego ciężko zastąpić. Co prawda Lewy jest w b.dobrej formie, ale jak nie będzie wyżej wymienionej dwójki, to defensorzy Porto będą mogli bardziej skupić się na Polaku.
Oczywiście zagrożenie może przyjść z każdej strony, ale uważam, że powstrzymanie Roberta będzie kluczem do korzystnego wyniku.
- Napięty terminarz.
Podopieczni Guardioli mają prawdziwy sprawdzian wydolnościowy, ponieważ przyjdzie im grać mecze co 3-4 dni, a z powodu kontuzji nie będzie możliwości rotacji w składzie i odpoczynku. W związku z tym wątpię, żeby rzucili się na rywala od pierwszych minut. Myślę, że losy tego pojedynku rozstrzygną się dopiero na Allianz Arenie.

Nie zdziwiłbym się jakby dzisiejsze spotkanie przypominało starcie pomiędzy Juventusem a Monaco. Typ mocno ryzykowny, ale po tym kursie się skuszę.
⛔100
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Monte Carlo
Godzina: 15:00
Spotkanie: J.W.Tsonga - David Goffin
Typ: 2
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ogladałem mecz obu tenisistów i nie widze tu innej opcji jak wygrana Goffina. Wczoraj Tsonga zagrał jak Janowicz z Fogginim , Tsonga miał w meczu ze Struffem jedynie przebyłyski dobrej gry, dawał szanse Stuffowi wielkorotnie na przełamanie , wychodził czesto z 15-40 Struff tego nie wykorzystywał. Serwis Tsongi też nie robiło takiej &quot;rzezi&quot; jak dawniej, do tego dochodza podwójne błedy przy serwisie. Wczoraj gdyby to był ktoś ciut lepszy od Struffa ,Tsongi by juz dzis nie bylo w tym turnieju. Goffin uporał się dośc łatwo z Gambosem, Goffin gra techicznie dokładnie a Tsonga, nie ma cierpliwosci na dlugie wymiany i albo wejdzie albo wyrzuci w aut lub w siatke. Goffin jesli zagra tak jak z Gambosem, nie bedzie robił glupich błędów i bedzie trzymał serwis to wygra dzisiaj z Tsongą. Od 20 spotkań na nawierzchni ziemnej Goffin jest niepokonany, ostatnie spotkanie z Tsonga wygrał na twardej w Metz na terenie Tsongi 1-2. Forma przemawia za Goffinem, jeśli Tsonga by byl w formie mysle ze szanse byly by 50-50 ale ze wzgledu na powyzsze czynniki daje 70 % szans Goffinowi , Tsonga jeśli chce ugrać cos z Goffinem to napewno nie taka dyspozycja jak w meczu wczorajszym.
⛔100
 
szybki-bill 31

szybki-bill

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka / Polska - Tauron Basket Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Rosa Radom - Zielona Góra
Typ: Różnica zwycięstwa - Rosa Radom 6 lub więcej punktów
Kurs: 2.85
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Walka o tytuł mistrzowski wciąż trwa. Rosa Radom traci tylko 3 punkty do lidera tabeli, czyli właśnie do Zielonej Góry. Drużyna z Radomia na obecnie w trudną sytuacji w tabeli, ponieważ przeciwnicy depczą im po piętach(AZK Koszalin i Śląsk Wrocław również mają po 46 punktów).
Zielona Góra nasz obecny vice-mistrz TBL w ostatnich spotkaniach nie zachwyca już tak jak na początku sezonu. W ostatnich trzech spotkaniach ledwo wygrywali spotkanie z drużynami z nizin ligowych (ostatnie dwa różnicą 1 i 2 punktów).
Rosa Radom może i nie jest w szczytowej forme, lecz ostatnie wygrane spotkanie na swoim terenie z Wilkami Morskimi Szczecin wygrali różnicą, aż 44 punktów pokazując swoją klasę ( dla przypomnienia Zielona Góra wygrała z Wilkami na wyjedzie, dnia 28.02 zaledwie 6 punktami).
Dzisiejsza konfrontacja może mieć duże znaczenie dla obu drużyn, ponieważ w czołówce tabeli jest bardzo ciasno. Między liderem, a piątą pozycją jest tylko 4 punkty różnicy. Nie zostało dużo spotkań, ponieważ jest to już 28 kolejka i już niedługo zaczynają sie play-offy, więc każdy punkt jest na wagę złota.
✅185
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
opmihau 89

opmihau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Nottingham - Watford
Typ: Watford
Kurs: 2,15
Bukmacher: bet365
Analiza: Mecz numer jeden na moim kuponie w którym pokładam największe nadzieje. Czemu? Prosta sprawa. Wydaje mi się że przyjezdni będą jedną z drużyn które uniknie baraży o Premier League. Mają moim zdaniem najlepiej skompletowaną drużynę co zresztą pokazał ostatni mecz z M&#39;boro, obejrzałem cały i wiem czego mogę się dzisiaj spodziewać. Cała czołówka wygrała wczoraj swoje mecze przez co Watford spadło na miejsce 4, dzięki dzisiejszemu zwycięstwu mogą zrównać się punktami z Norwich i myślę że tak się stanie, w tabeli straszny ścisk, nikt już nie może sobie pozwalać na straty punktowe, szczególnie z drużynami które grają już o nic a tak jest w przypadku gospodarzy, którzy zapewnili sobie spokojny byt w Championship i to wszystko na co ich stać w tym sezonie.
Drużyna Nottingham tak na prawdę może dziś zagrać pod publikę i zagrać na nosie gościom -&gt; stworzyć im problemy w walce o awans. Tylko czy motywacja gospodarzy będzie równa motywacji gości? Uważam że nie. Gospodarze będą próbować coś zdziałać ale to będzie za mało na rozpędzone Watford które na wyjazdach radzi sobie bardzo dobrze, szczególnie ostatnio. Nottingham natomiast zanotowało ostatnio dwie porażki -&gt; Z Wolves i Huddersfield, myślę że spuścili z tonu, dla nich sezon już się skończył, mogą eksperymentować że składem, dać pograć młodym chłopakom, co niekoniecznie musi przełożyć się na wynik tego spotkania.
Trener gości zapowiedział że chłopaki wyjdą na boisko pewni siebie i będą gryźć trawę:
&quot;We go there full of confidence wanting to do what we know we can do. If we do, we&#39;ll be good enough for the three points.”
Ben Watson natomiast motywuje kolegów z zespołu, mówiąc że to nieprawdopodobna szansa:
“We&#39;ve got an unbelievable chance to get to the Premier League. The four games that are left, we’ve got to go in excited and enjoy them, and play our football, the football we know we can play. If we do that, we&#39;ll have a good time.”
Morale w zespole są świetne, piłkarze cieszą się tym co osiągnęli i tym co mogą osiągnąć.
Podsumuję to tak: Jeżeli zagrają na swoim poziomie to wygrają. Fakt, można by tak było mówić o meczu każdego faworyta, ale nie zawsze każdy faworyt gra o to samo. Watford gra o prestiż, o Premier League, o uniknięcie baraży, o zwiększenie morali, o gruby hajs i o marzenia. Nie sądze że Nottingham dziś w jakimkolwiek stopniu jest w stanie im to zabrać. Wchodzę na grubo i polecam! ????
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Porto - Bayern
Typ: 2.polowa ilosc bramek +1,5
Kurs: 2.34
Bet-at-home
Analiza:
Wczoraj mecze w LM mnie zaskoczyły. Tylko 1 bramka. I to w meczu Juve.
Dzisiaj, mam nadzieję, że worek z bramkami się rozwiąże i zobaczymy ich sporo w jednym jak i w drugim meczu. Co do meczu Porto i Bayernu już wcześniej koledzy napisali sporo. Ja dzisiaj ide w kierunku bramek i daje +1,5 bramki w 2 połowie w meczu Porto.
Dlaczego, dlatego, że Porto musi coś strzelić w tym meczu, a najlepiej wygrać z Bayernem, co będzie bardzo trudne, ale czy możliwe?
Wszystkie oczy z Polski będą skierowane na Lewego i mam nadzieję, że coś nasz rodak strzeli w tym meczu.
Gdybym miał obstawiać wynik to 1:2 dla Bayernu. W drugim meczu PSG – Barca 1:3.
Dużo bramek dzisiaj!
⛔100
 
steve 55

steve

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Mecz: Resovia Rzeszów-Trefl Gdańsk
Typ: Trefl Gdańsk +8,5
Kurs:2
Buk: Bet365
Analiza: Skład finału jest pewnego rodzaju zaskoczeniem, ale nie jest na pewno, jak to niektórzy określają, niespodzianką.Wyeliminowanie Skry było w zasięgu Lotosu co zawodnicy z Gdańska pokazywali już od pierwszego półfinałowego meczu.Dzisiaj zdecydowałem się pójść lekko w stronę właśnie Lotosu, są w stanie stawić opór, można wiele pisać o ich równej grze w przyjęciu, kapitalnych półfinałowych występach Murphy&#39;ego Troya. We wszystkim ma swój udział Mateusz Mika, który potrafi wziąć na siebie odpowiedzialność za zdobywanie punktów.Półfinałowe starcia Resovii zakończyły się jeszcze przed Final Four w Berlinie, gdzie po raz kolejny podkreślili swoją przewagę nad Skrą.Same półfinały były raczej cały czas kontrolowane i rzeszowianie wykonali swoją robotę tak jak mieli ją wykonać. Resovia to klasa sama w sobie i z całą pewnością są faworytami na mistrzowski tytuł, lecz na pewno nie czekają ich spacerki i jestem przekonany, że w całych finałach czeka nas kawał dobrej siatkówki poczynając od dzisiejszego wieczora.
⛔100
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nozna, LM
Spotkanie: PSG - Barcelona
Godzina; 20,45
Typ: Suarez strzeli i Barca wygra
Kurs: 4
Buk: Unibet
Analiza:
Troche na ryzyku ten zakład no ale kto nie ryzykuje nie wygrywa. Wiele o tym spotkaniu powiedziano, PSG bez kilku podstawowych zawodników, Barca z bardzo trudnym kalendarzem, ja jednak widzę tutaj opcje że Blaugrana bedzie chciała załatwic to w pierwszym meczu i walnie do tego przyczyni sie Suarez który powoli acz skutecznie adaptuje sie w ekipie z Katalonii. Dwie bramki z Man City dały awans Barcelonie, widać lubi strzelać na wyjazdach i powinien to uczynić również dzis, zważywszy że Leo Messi bedzie szukał go w polu karnym. Tak jak mówilem typ na ryzyku jednak warty polecenia. Pozdrawiam ????
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 2

tomek-rm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - ANGLIA: Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Nottingham Forrest - FC Watford
Typ: 2
Kurs: 2.15
Bet365
Analiza:przeglądam forum i w większości widzę skupienie wokół ligi mistrzów, a ja postanowię dodać typ z zaplecza ligi angielskiej, bo jak wszystkim wiadomo jest tam dosyć ciekawa sytuacja w tabeli na 4 kolejki przed zakończeniem sezonu. Goście dzisiejszego spotkania nadal liczą się w walce o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii i jeśli dzisiaj wygrają wskoczą na drugie miejsce w tabeli dające bezpośredni awans do Premiership. Po wczorajszych spotkaniach FC Watford spadło na 4 lokatę ale jeśli dzisiaj zwyciężą to tak jak już wcześniej pisałem wskoczą na 2 miejsce. Teraz trochę o gospodarzach tego spotkania. Prawdę mówiąc gospodarze dzisiejszego spotkania nie mają szans ani na awans ani nie grozi im spadek. Pozostaje im dograć ten sezon do końca. Krótko podsumowując goście mają jeszcze o co grać w tym sezonie a gospodarzą tego spotkania wygrana bądź przegrana niczego nie zmieni, dlatego uważam że goście do tego spotkania podejdą z większą motywacją i wygrają. Stawiam w tym meczu czystą 2.
⛔100/Typ powtórzony!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 332

abes1

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Spotkanie: Anwil Włocławek - Śląsk Wrocław
Godzina: 18:00
Typ: Typ: 2 (AH - 11)
Kurs: 2.06
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Cóż, patrząc na nazwy drużyn nie sposób nie wiedzieć, że mamy tu do czynienia z kolejną odsłoną tzw. &quot;Świętej Wojny&quot;, bardzo elektryzujących całą koszykarską Polskę starć między dwoma niechętnymi sobie drużynami. Anwil w tym roku to cień prawdziwego zespołu - brak motywacji, zgrzyty między trenerem, zarządem, zawodnikami, a kibicami, a od dwóch kolejek baardzo okrojona kadra wyjściowa po ostatnich zwolnieniach. Śląsk powinien zdominować wszelkie boiskowe aspekty, gdyż różnica umiejętności między ich solidnym składem, a nieopieprzonymi jeszcze Polakami z Włocławka jest ogromna. Poza tym patrząc na sytuację ligową, w czołówce tabeli jest niesamowicie ciasno, przy czym drużyny z miejsc 2-4 (wśród nich jest właśnie Śląsk) mają ten sam dorobek punktowy, więc siłą rzeczy ich obowiązkiem jest tu pewnie zwyciężyć i walczyć o jak najlepsze rozstawienie przed fazą Play-Off. Jedyne, co może przemawiać za Anwilem to motywacja młodych zawodników, jednak nie oszukujmy się, niewiele będą mieli do powiedzenia w starciu z o niebo lepiej prezentującym się odwiecznym rywalem. Spodziewam się nie zwalniania tempa przez zawodników z Wrocławia nawet po osiągnięciu kilkupunktowej przewagi, którzy z pewnością będą walczyć o każdy kosz choćby dla swoich kibiców, od lat wtajemniczonych w historię i spektakularne pojedynki &quot;Świętej Wojny&quot;.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
otocanin 125

otocanin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Championship
Godzina: 21:00
Spotkanie: Fulham - Rotherham
Typ: Fulham
Kurs: 2,15
Bukmacher: Bet365
Dzisiaj w Championship dwa arcyciekawe mecze. Piętnaście minut przed 21 o bardzo ważne 3 punkty będzie grał Watford, zaś o równej 21 bohaterowie powyższego typu.
Fulham gra tragicznie w tym sezonie, nie ma się co oszukiwać. Wiele osób oczekiwało, że z takim składem obecny spadkowicz z PL wróci do najwyższej klasy rozgrywkowej już w następnym sezonie, tymczasem musi bić się o utrzymanie. Głównym tego powodem było zatrudnienie trenera tragedii, Pana Magatha. Ale mniejsza o to. Fulham dzisiaj w praktycznie najmocniejszym zestawieniu, a przynajmniej wiemy tyle, że trener będzie mógł skorzystać z prawie każdego. Trzeba jednak wziąć pod uwagę fakt, że drużyna z Londynu to po prostu dziwna drużyna, która potrafi u siebie w jednej kolejce ograć Derby 2:0, a w następnej dostać łomot 1:5 z Bournemouth.
Rotherham jest zaraz za plecami Fulham, dzieli ich od nich tylko dwa punkty i przy ewentualnej dzisiejszej wygranej wyprzedzą ich w tabeli, jednak osobiście nie widzę szans, by Fulham dzisiaj tego meczu miało nie wygrać.
Grają u siebie, ewentualna wygrana na 99,9% zapewni im utrzymanie się w lidze oraz fakt, że kadrowo są silniejsi decyduje, że osobiście z chęcią pogram ten typ.
⛔100
 
calvinjones 67

calvinjones

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Porto - Bayern Monachium
Typ: Brak gola przed 32:00
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Nie lubię pisać o meczu, o którym nie mam nic do powiedzenia. Długo zastanawiałem się jak ugryźć ten mecz. Gdyby nie te kontuzje grałbym na Bayern. Myślę, nad bramką Roberta ostatnio jest w formie i widać, że korzysta z szansy by pokazać Guardioli, że głupim pomysłem jest sadzanie go na ławkę. Osobiście uważam, że to będzie mecz bardzo zachowawczy z małą ilością bramek. Bayern będzie chciał strzelić bramkę i dowieźć remis aby załatwić sprawę u siebie tak jak z Szachtarem. Pamiętajmy, że drużyna z Monachium wciąż, jest bardzo silna w defensywie i traci mało goli. Uważałbym z graniem kartki poniżej 4,5 gdyż gra może być bardzo zacięta w środku pola.
⛔100
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
Dyscyplina; Piłka nożna LM
Godzina;20;45
Spotkanie; PSG-Barcelona
Typ; dokładny wynik wiele opcji- Barcelona wygra 1-2 1-3 lub 1-4
Kurs; 4.60
Bukmacher; Gamebookers
Analiza; witam po wczorajszej wtopie z Realem próbuje pograć ciekawsze z dzisiejszych spotkań. Barca lekko pod formą ale zdaje się być faworytem a że PSG strzela dużo i często liczę na ich bramkę dzisiaj oraz odpowiedź Barcy kilkoma trafieniami. Wiele już zostało napisane i wszyscy wiemy jak kończyły się ostatnie mecze między tymi zespołami,PSG zawsze strzelało,na swoim stadionie od 31.08 tylko raz nie udało im się trafić. Barcelona jak to Barcelona strzelać potrafi,sytuacji mnóstwo jednak czasem brakuje skuteczności (mam nadzieję że dziś nie zabraknie) w tym roku kalendarzowym na wyjazdach idzie im wyśmienicie bo w 13 meczach 1 remis z Sevilla i 1 porażka z Sociedad (tylko w tym meczu nie trafili) bramek udało się strzelić 35 co daje średnią 2,7 na mecz! potrafili strzelić Manchesterowi City 2 gole,Sevilli 2 czy po 3 gole Villarealowi i Atletico więc PSG też jest w ich zasięgu...koledzy z forum typują overy i zgadzam się z tym że może to być mecz z wieloma bramkami,ja liczę że jedną z nich strzeli PSG a resztę Barca :p powodzenia ????
✅360
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
vs.

PSG - Barcelona
Piłka nożna, LM
Godzina 20:45
Typ : Over 2,5 + BTTS
Kurs :
2,20
bet365
Witam, jak nie rzadko bywa zamieszczę dziś typ na Ligę Mistrzów. Ostatnio bardzo fajnie idzie, spróbujemy dziś podtrzymać passę ????
Nie ma co się szeroko rozpisywać, bo podobny typ o ile nie taki sam dawałem, gdy te drużyny spotkały się już w Paryżu w kontekście meczu w grupie, gdzie Paryżanie wygrali 3:2. Tego samego wyniku dzisiaj raczej nie będzie bo Laurent Blanc będzie mieć niemały ból głowy co do składu, w którym zabraknie Ibry, Verattiego, Motty i Auriera. Co do Luiza to jego występ stoi pod znakiem zapytania, ale do składu wrócił Lucas.
Na tę chwilę PSG to wicelider francuskiej Ligue 1, tylko poprzez stosunek bramek który Lyon ma lepszy. Chyba, że przegrają z Bastią, wtedy nadal będą liderem. Ostatnio Paryżanie na skuteczność strzelecką narzekać nie mogą, bo w ostatnich 5 meczach strzelili aż 16 bramek, przy 7 straconych co dobrze wróży BTTSowi bo był on w 4/5 przypadkach. Dziś o straconego gola przez Paryż przy brakach z tyłu i dobrze dysponowanej ostatnio ofensywie Barcelony martwić się raczej nie trzeba. Prędzej martwić się można o gola ze strony Paryżan, ale wciąż jest tam drwal Cavani, Lucas, Pastore itd. Na własnym stadionie muszą coś strzelić aby realnie móc myśleć o awansie.
Barcelonie ostatnio wiedzie się bardzo dobrze. Dwa punkty przewagi nad Realem już w decydującej dla tych drużyn fazie sezonu. Przewaga 4 punktów stopniała po ostatnim remisie na Sanchez Pizjuan w Sewilli. Na niekorzyść typu był to jedyn z dwóch BTTS spośród ostatnich pięciu meczy Barcy - drugi z Los Blancos. Mimo wszystko defensywa Barcelony nie jest szczelna, przytrafiają się tam głupie błędy. Bramki nie strzeliło City, które nie miało zbyt wielu okazji w zdominowanym przez Blaugranę spotkaniu, podobnie jak Celta czy Almeria. Natomiast z PSG powinno być inaczej, mimo braków to Paryżanie powinni mimo wszystko mieć swoje okazje i atakować, niż bronić i czekać na kontrę, bo taką taktykę pewnie przyjmą podczas rewanżu w Hiszpanii. 1-1 to tu się nie skończy. Mimo wszystko uważam, te drużyny są tak usposobione ofensywnie, że Over 2,5 + BTTS to jedna z lepszych alternatyw na to spotkanie o czym przekonuje nas również H2H.
Powodzenia!
✅
120
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
anzelmo 150,6K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Euroleague
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madrid - Anadolu Efes
Typ: 1X2 Do przerwy/koniec meczu Wybór: 1/1
Kurs: 1,43
Bukmacher: ComeOn

Tak na szybko bo większość firm ma kursy zdecydowanie nisze w granicach 1,18-1,3 mój bet dnia. Real jest dużym faworytem w tym spotkaniu w tej parze- zespól mający mocny wyrównany roster na każdej pozycji świetnych graczy typu LLULL, RODRIGUEZ czy graczy z przeszłością nba: NOCIONI, AYON. Mocni za 3 pkt, świetni technicznie mamy fazę pucharowa żarty sie skończyły.Real od początku powinien tu spokojnie dominować, nakręcając sie z akcji na akcje- bardzo mocny obwód u siebie graja świetnie w top 16 7-0 Efes na wyjazdach bardzo przeciętnie zespól nie obliczalny potrafiący przegrać praktycznie z każdym nawet w swojej lidze.Ciekawie może byc pod koszem walki BOUROUSIS,REYESa czy SALAHa MEJRI z KRSTICiem.LASO ma bardzo mocny zespól, ograny cel wiadomy i Efes tutaj nic nie będzie wstanie zrobić może blowautu- pogromy nie będzie ale królewscy to wygrają spokojnie kontrolując cały mecz.
⛔100
 
delpierro 56

delpierro

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Szkocja, Premiership
Godzina: 20:45
Spotkanie: Celtic - Kilmarnock
Typ: Celtic i poniżej 3,5
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza: Spotkanie w ramach szkockiej Premiership pomiędzy aktualnym mistrzem tego kraju Celticiem a Kilmarnock. Zdecydowanym faworytem tego meczu jest zespół gospodarzy. Celtic to aktualnie najlepsza drużyna szkocka, która regularnie grywa w fazach grupowych pucharów europejskich. W tym sezonie Celtic ma 5 punktów przewagi nad drugim w tabeli Aberdeen i jeden mecz zaległy. Przed własną publicznością Celtowie wygrali 12 z 16 spotkań. Bilans bramkowy najlepszy w lidze, 64:15. Kilmarnock jest na 9 miejscu w tabeli z dorobkiem 38 punktów. Na wyjazdach grają słabo, zaledwie 3 wygrane w 16 meczach. O dziwo stracili 20 bramek na wyjeździe co jest dobrym rezultatem. W meczach z Celticiem nie mają za dużo do powiedzenia, ostatnie potyczki kończyły się porażkami, 4:0, 0:3, 2:0 i 0:2. Sądzę, że w dzisiejszym starciu gospodarze będą górą i padnie under 3,5. Wygrana Celticu 2:0 lub 3:0 jest całkiem możliwa.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom