>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 15.04.2014 (wtorek)

Status
Zamknięty.
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPremier League 2013/2014
Spotkanie: Arsenal Londyn – West Ham United
Typ: Dokładny wynik po pierwszej połowie: 0-0
Kurs: 3,50 ; Bukmacher: Bet365
Data i godzina: 15.04.14 20:45

Dziś o godz. 20:45 zostanie rozegrany ostatni mecz 34. kolejki Premier League pomiędzy Arsenalem Londyn a West Hamem United. Arsenal zajmuję obecnie piątą lokatę, West Ham jest na jedenastej pozycji. Mecz w rundzie jesiennej zakończył się zwycięstwem Arsenalu 3:1 (0:0 w pierwszej połowie).
Arsenal po ogromnie szczęśliwym półfinale zakończonym rzutami karnymi awansował do Finału Pucharu Anglii pokonując drugoligowe Wigan. Gdyby nie Łukasz Fabiański Kanonierzy pożegnaliby się z nadziejami na jakikolwiek tytuł w tym sezonie. The Gunners w czterech ostatnich spotkaniach ligowych zdobyli ledwie dwa punkty – przegrali Derby Londynu z Chelsea 6:0, przegrali kluczowy pojedynek o miejsce w Wielkiej Czwórce z Evertonem 3:0, zremisowali z największą negatywną niespodzianka sezonu piętnastym Swansea oraz szczęśliwie zremisowali z Manchesterem City.
WHU wygrało 2 z 3 ostatnich ligowych potyczek – Młoty zdobyły trzy punkty w rywalizacji z tegorocznym finalistą FA Cup Hull oraz z desperacko walczącymi o życie Czarnymi Kotami z Sunderlandu. Ostatni mecz West Hamu z Liverpoolem zakończył się przegraną 1:2, jednak warto zauważyć że obydwie bramki Gerrarda to efekt wykorzystanych rzutów karnych.
16 z 33 spotkań ligowych WHU kończyło się remisami w pierwszej połowie, Arsenal takich spotkań rozegrał 12. WHU jest drużyną, która zaliczyła najwięcej bezbramkowych remisów w lidze (aż 6 z 33 meczy, czyli 18% ligowych spotkań).
Londyn zamienił się w prawdziwy szpital, bowiem na pewno nie zobaczymy 8 graczy w składach obu zespołów, natomiast występy kolejnych 9 stoją pod znakiem zapytania.
Arsene Wenger nie skorzysta z usług takich graczy jak: Ozil (pomocnik, 22/4), Wilshere (pomocnik, 23/3), Walcott (napastnik, 13/5), Bendtner (napastnik, 9/2), Flamini (pomocnik, 24/2) oraz Diaby (pomocnik, 0/0). Pod znakiem zapytania stoją występy takich graczy jak: Oxlade – Chamberlain (napastnik, 13/2), Monreal (obrońca, 20/0), Podolski (napastnik, 15/4), Ramsey (napastnik, 19/8), Kościelny (obrońca, 27/1), Miyaichi (pomocnik, 1/0).

Sam Allardyce nie wystawi do składu Collinsa (obrońca, 23/1) oraz Borriello (napastnik, 2/0), natomiast pod znakiem zapytania stoją występy Nolana (napastnik, 29/7, najlepszy strzelec zespołu), McCartneya (obrońca, 18/0) oraz O’Briena (obrońca, 16/0).
Pokiereszowane zespoły Arsenalu i West Hamu staną do walki w Derbach Londynu. Możliwe, iż brak tak wielu kluczowych postaci wpłynie na jakość widowiska. Funbet na bezbramkowy remis do przerwy może okazać się strzałem w dziesiątkę.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPremier League 2013/2014
Spotkanie: Arsenal Londyn – West Ham United
Typ: x2 ; Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365
Data i godzina: 15.04.14 20:45

Analiza będzie, krótka sporo typów dziś na ten mecz zostało podanych. Nie będę się zbytnio zagłębiał w temat. West Ham przegrał ostatni mecz, ale nie biorę go pod uwagę sędzia dał plamy na całej linii (drugi karny dla Liverpoolu z du$% wzięty plus zaliczona bramka dla West Hamu, której nie powinno być). Dla mnie ten mecz mógł się zupełnie inaczej potoczyć gdyby nie te błędy. Arsenal gra padakę mimo nazwisk znów nie osiągnie celu jakim było wygranie PL. Dla mnie mocnym argumentem za West Hamem jest to, że West Ham umiał się postawić Chelsea i wywiózł jeden punkt z Stamford Bridge. Podsumowując nie uważam, że ten mecz wygrają ale remis jest jak najbardziej w ich zasięgu !!!!!
⛔ 100
 
naajlepszyy 13

naajlepszyy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna ; Anglia - Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Charlton - Barnsley
Typ: Druga połowa : Over 2.5
Kurs: 6.00 --&gt; 5.00
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Witam, dziś o godzinie 2:45 rozpocznie się spotkanie na zapleczu Angielskiej ekstraklasy. Będzie to ciekawe widowisko pod względem walki o utrzymanie stąd mój typ. Obie ekipy jak na razie zawodzą i w 24 drużynowej stawce gospodarze zajmują 21, zaś goście 24 miejsce. Dzieli ich jednak zaledwie 4 punkty. Po raz kolejny napiszę że nie lubię lać wody w typach na czuja. Wydaje mi się że spotkanie się w drugiej połowie się otworzy i padnie znaczna ilość bramek. Obie ekipy potrafią grać overowo. Barnsley do tej pory ma średnią goli w meczu wynoszącą 2.6 więc nie jest to najgorszy wynik, a powiem więcej, jeden z lepszych w lidze. Mecze gości w których żadna z drużyn nie zdobyła gola to zaledwie dwa spotkania. Dziś po prostu liczę na walkę oraz przysłowiowy grad bramek. Nie obawiam się indolencji strzeleckiej któreś z drużyn. Stąd mój typ. Zapraszam na spotkanie, które już za chwilkę rozpocznie się na boisku walczącego o utrzymanie Charltonu. Mój skromny typ do przerwy/na koniec meczu w tym spotkaniu to: 0-0/3-1.
⛔ 100
 
hast 25

hast

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Arsenal - West Ham United
Typ: Arsenal (-1)
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet365
Analiza: Stawiam na wygraną drużyny gospodarzy minimum dwoma bramkami, uważam ze jest to dobry moment dla tego zespołu żeby wyjść z małego dołka. Ostatnie 4 mecze pomiędzy tymi drużynami zawsze kończyły się wygraną Arsenalu handicapem (3:1, 5:1, 3:1,3:0) i sądzę ze tym razem również tak będzie.
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
domel206 802

domel206

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna, Niemcy - DFB Pokal
Data: 15.04.2014 godz. 20:30
Spotkanie: Dortmund : Wolfsburg
Typ: Gole gości w 2. połowie powyżej 0.5
Kurs: 2.30
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Siemano, szybka analiza ponieważ zostało mało czasu niestety. Mecz pucharowy pomiedzy Dortmundem i Wolfsburgiem dla obydwu ekip to jedyna szansa aby zdobyć jakieś trofeum w tym sezonie. Mój typ to bramka wolfsburga w 2 połowie meczu. Ja obstawiam że dzisiejszy mecz będzie obiftował w bramki bo obydwie ekipy mają dużą ochotę i szansę na powalczenie u DFB POKAL. Borusia ostatnio w dobrej formie bardzo zmobilizowani na meczach z Realem i Bayernem ale nie sądzę aby dziś gdzie rywalem jest Wolfsburg zagrali przez 90 minut na 100% na pewno przyjdą gorsze momenty a Wolfsburg bramki potrafi strzelać co widać w statystykach 5 miejsce w lidze i duże szanse na gre w LM potencjał jest bramki wolfsburg strzela praktycznie w każdym meczy więc dlaczego nie maja strzelic jednej w drugiej połowie ja myśle że są w stanie ten mecz nawet wygrac a co dopiero mowic o bramce. Ten mecz za pewne może miec jakies bramki w 1 połowie i za pewne BVB cos w tej 1 polowie strzeli wiec Wolsfsburg moze bedzie gonil a strzelac ma kto w tej druzynie!!!! powodzenia !
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom